Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy! - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-27, 17:41   #1831
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u mnie masakra. Jak zawsze. Już po owulacji. Czaicie to? 3 miesiąc z z rzędu się nie udaje... przepadły mi badania 500zl bo straciły ważność. Nie mam już sił .

W dodatku stracę pracę.

Tylko nie piszcie jak wam przykro.
Nie wierze Jeannee!!!
Jak to po owulacji? Robiłas testy! Czemu nie mierzysz temparatury zeby dokładniej określić owulacje? Szczególnie przed takim ważnym dniem

Nie wiem zupełne w jaki sposob obliczasz swoje dni płodne ale po ostatnim razie bylas w stanie juz przewidzieć . Nie wiem co powiedzieć... ja sama sie zawiodłam bo liczyłam na Ciebie .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 17:53   #1832
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Nie wierze Jeannee!!!
Jak to po owulacji? Robiłas testy! Czemu nie mierzysz temparatury zeby dokładniej określić owulacje? Szczególnie przed takim ważnym dniem

Nie wiem zupełne w jaki sposob obliczasz swoje dni płodne ale po ostatnim razie bylas w stanie juz przewidzieć . Nie wiem co powiedzieć... ja sama sie zawiodłam bo liczyłam na Ciebie .
Nigdy nie miałam owulacji w 10 dniu cyklu. Skąd mogłam to przewidzieć?
Nie mierzę temperatury, bo mam regularne cykle i wiem kiedy owulka. Nie moja wina że w tym miesiącu się pospieszylo. Może przez bardzo krótki i skąpy okres.

Robię tak jak każą lekarze. Nie wychodzę przez szereg. W koncu oni sie znaja.

Pisalam wam, ze wczoraj zrobilam test. Dziś kreski prawie w ogóle nie było. Jadąc do kliniki wiedzialam że już po owulce. Ale i tak jechalam.
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 18:02   #1833
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Jeane. To ze masz okres regularnie nie swiadczy ze owulacje masz rowno co miesiac w jeden czas. Jesli bys mierzyla temp wiedzialabys ile trwa twoja faza lutelna, ktora jest stala. I wyznaczylabys bez problemu dni plodne . Naprawde powinnas mierzyc. Tymbardziej jesli to trzeci raz.. Badanie szyjki tez nie jest trudne i w okresie okolo owulacyjnym to dodatkowy wyznacznik a plus jeszcze sluz. Duzo mozna wyczytac ja dlugo prowadzialam obserwacje i widac jak objawy sie wtedy nakladaja. Przykro , ze Ci tak wyszlo. Ale wez sie w garsc. Piers do przodu . kolejny cykl bedzie przed Toba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 18:03   #1834
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

a moze w nastepnym miesiacu spruboj monitorowac cykl u lekarza z nfz ? i jak bedziesz pewna to odrazu do kliniki ? bo podejrzewam ,ze koszt wizyty prywatnie nie jest maly .
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 18:13   #1835
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Wlasnie dobrze by bylo zainwestowac w monitoring chociaz ze 3 razy przed jazda do kliniki. Bo szkoda kasy w klinice tracic na pusto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 18:23   #1836
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
a moze w nastepnym miesiacu spruboj monitorowac cykl u lekarza z nfz ? i jak bedziesz pewna to odrazu do kliniki ? bo podejrzewam ,ze koszt wizyty prywatnie nie jest maly .
Nie wiem jak u was, ale u mnie na wizytę na NFZ czeka się 7 miesięcy.

Chodzenie na NFZ na USG dzień po dniu to jakaś abstrakcja....

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Wlasnie dobrze by bylo zainwestowac w monitoring chociaz ze 3 razy przed jazda do kliniki. Bo szkoda kasy w klinice tracic na pusto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogę robić USG prywatnie w mojej miejscowości. 150zl koszt.

Problem jest bardziej złożony. Owulacja to jedno .
Druga sprawa to praca moja i tz. My sobie nie możemy z pracy wyjść od tak. Z godziny na godzinę. Musimy dać kilka dni wcześniej znać że wychodzimy.

Niestety takie mamy życie .

I nie, nie mamy urlopu na żądanie.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

A i wiem na 100% kiedy mam owulacje, bo mnie kłuje jajnik, mam inny śluz, czuję się ładna i mam większą ochotę na seks.

Niestety ostatnio wszystko pod górkę i jakoś nie wyszło z tym wyznaczeniem. Temperatury napewno nie będę mierzyć .
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 18:36   #1837
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

7 miesięcy ? serio ? :O to nie wiem co Ci poradzic bo ze wszystkim i tak jestes na nie i kazda rada jest do dupy . skoro wiesz kiedy masz owu to dlaczego nie trafiasz ostatnio? nie chce mi sie juz tutaj pisac , bo i tak odkad jestem w ciazy to odczówam wielką niechęć do mojej osoby . dziękuje dobranoc .
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki

Edytowane przez LittleAssKicker
Czas edycji: 2016-10-27 o 18:38
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-27, 18:48   #1838
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
7 miesięcy ? serio ? :O to nie wiem co Ci poradzic bo ze wszystkim i tak jestes na nie i kazda rada jest do dupy . skoro wiesz kiedy masz owu to dlaczego nie trafiasz ostanio ? nie chce mi sie juz tutaj pisac , bo i tak odkad jestem w ciazy to odczówam wielką niechęć do mojej osoby . dziękuje dobranoc .
Niechęć? Od kogo? Przecież każdy ci tu kibicuje, wspiera cię i złego słowa na ciebie nie powiedział . Przytocz konkretne cytaty, bo jestem teraz w szoku 😨

Tak, 7 miesięcy się czeka.
Nie jestem na nie, tylko piszę jakie są fakty.
Nie oczekuję rad. Przez 36 cykli starań już dużo rad zastosowałam i nic z tego nie wyszło.

Nie wiem czemu mi się owulacja przesuwa, ale tak brzmicie jakby to była moja wina . Wy nawet po klinikach nie jeździcie, a piszecie jakbym to specjalnie robila (?). Takie wrażenie odniosłam. Jest mi przykro że tak piszecie. Dobrze że przynajmniej tz mnie wspiera, rozumie i jest ze mną. Lekarze wiedzą co robić.

Robie przerwe od tego watku, bo to nie ma sensu 😉

Wszystkiego dobrego, szybkich ciąż.
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 18:56   #1839
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Wiesz ja też długo się starałam i wtedy gdy brakło mi nadzieji udało się, chociaż 100% pewności nie mam jak to dalej będzie . Nie wiem może poprostu zle odbieram Twoje posty . Nie chce się kłócić bo to głupie , przecież każda z nas Cię tutaj wspiera ! i nikt nie uważa ,że to Twoja wina ... czasem nie wiem czy piszesz coś prostu czy jesteś złośliwa . Lekarze może i wiedzą co robią ale też często wiedzą jak napchać swoje kieszenie cudzym nieszczęściem .
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 18:58   #1840
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Jesli sie zapisuje na kilka wizyt z usg to na monitoringi kazdy schodzi z ceny. Mieszkam w malenkiej miejscowosci i mamy 10 ginekologow z roznymi cenami i nawet monit daje rade zrobic bo preferuja wizyte jak ciazowa. Wiec mozna znalezdz naprawde tylko trzeba chodzic gadac o co chodzi. W dzisiejszych czasach i o 21 nie ma problemu z wizyta, u Nas jak lekarza nie ma w gabinocie a trzeba usg to sie jedzie do niego na oddzial i sie robi.A testy sa miarodajne jesli bys robila co 2-3 godziny przez dni " teoretycznie plodne" robienie po jedym czy 2dziennie nie ma najmniejszego sensu.
Jajnik kluc moze 2 dni przed w trakcie owu lub 2 dni po niej , to nie jest wyznacznik. Po samym sluzie tez nie dojdziesz bo po owu odrazu zachodza rekacje i zmienia sie w nie plodny, po sluzie to sobie mozesz zobaczyc czy dni plodne sie zaczynaja tylko tyle. A moze nie masz sluzu plodnego co jest czestym problemem albo masz go za malo. Seks to taki " zwierzecy stereotyp" ze instynktowanie nam sie wtedy chce. Pryszcz tez w jednym miesiacu Ci wyskoczy w drugim nie. Zeby podejrzewac owu trzeba badac szyjke, sluz mierzyc temp i robic testy co kilka godzin aby prawdopodobnie wyznaczyc owu. A na sto procent to usg.
A skoro nie chcesz nic mierzyc to czy chcesz wogole zajsc w ciaze? Chyba jak sie chce to sie robi wszystko. A jeali sie czegos nie wie, nie umie to nic nie stoi na przeszkodzie aby sie nauczyc. Tylko trzeba chciec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 19:07   #1841
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Wiesz ja też długo się starałam i wtedy gdy brakło mi nadzieji udało się, chociaż 100% pewności nie mam jak to dalej będzie . Nie wiem może poprostu zle odbieram Twoje posty . Nie chce się kłócić bo to głupie , przecież każda z nas Cię tutaj wspiera ! i nikt nie uważa ,że to Twoja wina ... czasem nie wiem czy piszesz coś prostu czy jesteś złośliwa . Lekarze może i wiedzą co robią ale też często wiedzą jak napchać swoje kieszenie cudzym nieszczęściem .
Czy jestem złośliwa? 😨 boże, czego ja się tutaj dowiaduję . Uwierz że swego czasu cię traktowałam jak internetową przyjaciółkę, a tu się dowiaduję że jestem złośliwa . Ręce mi opadły naprawdę.

Jakby chcieli napchac kieszenie to by mi in vitro zaproponowali. Ani grosza na mnie nie zarobią.

Ja już tutaj nic nie piszę, bo niezłych rzeczy się dowiedzialam...

szczególnie do ciebie little nie pisze, bo jesteś w ciąży, nie chce cię denerwować ani być przyczyną twojego złego samopoczucia.

Pisalam że pracę stracę, też żadna nie zapytała o co chodzi...

Ja już tu nie wchodzę także nie musicie odpisywać bo i tak nie przeczytam.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Jesli sie zapisuje na kilka wizyt z usg to na monitoringi kazdy schodzi z ceny. Mieszkam w malenkiej miejscowosci i mamy 10 ginekologow z roznymi cenami i nawet monit daje rade zrobic bo preferuja wizyte jak ciazowa. Wiec mozna znalezdz naprawde tylko trzeba chodzic gadac o co chodzi. W dzisiejszych czasach i o 21 nie ma problemu z wizyta, u Nas jak lekarza nie ma w gabinocie a trzeba usg to sie jedzie do niego na oddzial i sie robi.A testy sa miarodajne jesli bys robila co 2-3 godziny przez dni " teoretycznie plodne" robienie po jedym czy 2dziennie nie ma najmniejszego sensu.
Jajnik kluc moze 2 dni przed w trakcie owu lub 2 dni po niej , to nie jest wyznacznik. Po samym sluzie tez nie dojdziesz bo po owu odrazu zachodza rekacje i zmienia sie w nie plodny, po sluzie to sobie mozesz zobaczyc czy dni plodne sie zaczynaja tylko tyle. A moze nie masz sluzu plodnego co jest czestym problemem albo masz go za malo. Seks to taki " zwierzecy stereotyp" ze instynktowanie nam sie wtedy chce. Pryszcz tez w jednym miesiacu Ci wyskoczy w drugim nie. Zeby podejrzewac owu trzeba badac szyjke, sluz mierzyc temp i robic testy co kilka godzin aby prawdopodobnie wyznaczyc owu. A na sto procent to usg.
A skoro nie chcesz nic mierzyc to czy chcesz wogole zajsc w ciaze? Chyba jak sie chce to sie robi wszystko. A jeali sie czegos nie wie, nie umie to nic nie stoi na przeszkodzie aby sie nauczyc. Tylko trzeba chciec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nie chce zajść w ciążę, jestem tu dla jaj 😪

Nie wierze... Myslalam ze jestescie inne.
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-27, 19:22   #1842
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

No mi sie wydawalo ze jak chce sie zajsc to sie robi wszystko. Ale nie oszukujmy sie bylas za pewna siebie i sobie troche olalas sprawe. Ale na swoja nie korzysc przeciez. Czekalas przeciez tyle czasu dlatego mnie dziwi ze nie zrobilas wszystkiego. A ja Ci napisalam z ginekologicznego punktu widzenia jak co sie ma do owulacji. A nie do obrazy Twojego Majestatu. Dziele sie wiedza zawsze chetnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 19:31   #1843
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

nie zapytałam o pracę bo bałam się twojej reakcji . skończmy te rozmowy , bo sa bez sensu . też lubiłam ten wątek i nie odwracaj kota ogonem bo nikt tutaj nie robi z Ciebie najgorszej poprostu wyraziłam swoje zdanie , Ty robisz to ciągle . Życzę wam powodzenia dziewczyny naprawdę i szczerze .
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki

Edytowane przez LittleAssKicker
Czas edycji: 2016-10-27 o 19:51
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 21:11   #1844
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Matko, co się tutaj dzieje
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 21:36   #1845
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

U Little buzują hormony, Jeannee miała dzisiaj wyjatkowo ch.ujowy dzień i przez to to wszystko. Ochłoncie. Kutro popatrzycie na wszystko inaczej. A naprawdę miło jest was tutaj czytać...
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 14:20   #1846
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Jeanne wracaj!
Nie ma co unosić sie duma. Wszytskie jestesmy w tej samej sytuacji. No... prawie Wszytskie .
Odebrałyśmy to jedynie w taki sposob dlatego ze co miesiąc odchorowujesz pojawienie sie @ dosyc "katastroficznie". Ale faktycznie nie ma co tego analizować. Każda z nas ma inny charakter. Musimy walczyć dalej a w grupie raźniej!
Little tez wracaj!
Miałyśmy fajna relacje jak do tej pory. A spory sie zdarzają.

Podajmy sobie ręce i wracamy do dyskusji . No juz!!!!
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 06:54   #1847
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Hejka....
Ja dzisiaj wstałam o 3 rano, musiałam przyjechać na studia. Co za baran wymyślił zjazd przed wszystkimi świętymi? Ba- ja mam zjazd 12-13.11.... Pacan i tyle :/

Dalej boli mnie brzuch nie wiem dlaczego... Niepokoi mnie to.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 09:19   #1848
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Hejka....
Ja dzisiaj wstałam o 3 rano, musiałam przyjechać na studia. Co za baran wymyślił zjazd przed wszystkimi świętymi? Ba- ja mam zjazd 12-13.11.... Pacan i tyle :/

Dalej boli mnie brzuch nie wiem dlaczego... Niepokoi mnie to.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Ehh współczuje . Faktycznie mogli Wam juz odpuścić.

A ktory to dżien cyklu u Ciebie??? Jak sie w ogole czujesz po tej całej operacji??? Wszytsko juz w normie?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 11:36   #1849
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Ehh współczuje . Faktycznie mogli Wam juz odpuścić.

A ktory to dżien cyklu u Ciebie??? Jak sie w ogole czujesz po tej całej operacji??? Wszytsko juz w normie?
Prawie 3 tyg temu otworzyła mi się rana w 2,5 mies po operacji i polala się krew. Teraz nie chce się goic. Dc 25...

dziaba dziaba z telefonu
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-29, 17:41   #1850
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Prawie 3 tyg temu otworzyła mi się rana w 2,5 mies po operacji i polala się krew. Teraz nie chce się goic. Dc 25...

dziaba dziaba z telefonu
O kurczę to nie dobrze! Dźwigałas cos? Teraz juz sie zagoiło???

Pytałam Cie juz chyba czy bedzies miała HSG? Nie pamietam odpowiedzi niestety . Wydaje mi sie ze teraz kiedy zrosty sa jeszcze dosyc świeże warto byłby to zrobic jednak nie wiem czy jest to mozliwe w takim czasie po laparotomii. Podpytaj moze lekarza? Sama jestem ciekawa odpowiedzi...
A testowalas juz . 25 dzien ...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 12:49   #1851
NeilPowell
Przyczajenie
 
Avatar NeilPowell
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Godziny mega super. W takich godzinach to ja bym mogła każdy weekend pracować. Serio. Masz wolny każdy wieczór i popołudnie. W zamian dzień wolny w tygodniu żeby pozałatwiać sprawy. Mega fajniehttps://www.slotozilla.com/pl/slot-types/owoce .

Ja mam każdy weekend wolny i żeby coś załatwić to ciężko. w tygodniu to po 17.00 pozamykane, weekendy nieczynne.

Do 14.00 w weekend mogę pracować 😃

A jak zarobki?

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Little, który ty masz dzień cyklu??
To świetny harmonogram, pomyśl o tym, że twój szef chce ci pomóc.
NeilPowell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 19:05   #1852
CollinSS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez NeilPowell Pokaż wiadomość
To świetny harmonogram, pomyśl o tym, że twój szef chce ci pomóc site.
Zgadzam się z Nealem
CollinSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (0 użytkowników i 4 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-07 20:05:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.