Mamusie lipcowe 2020 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-14, 17:48   #4531
lena1309
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 3
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie nowe dziewczyny



Hej Lena, jestem w podobnej sytuacji i po wielu stratach też długo czekałam ze wszystkim, więc wiem co czujesz. Teraz już trochę odetchnęłam i zaczynam się powoli zabierać za wyprawkę chociaż idzie mi to bardzo słabo (to chyba przez ten przymus zakupów online - wolałabym wszystko dotknąć ) Termin mamy na ten sam dzień ;D Dziś robiłam krzywą, a wizytę najbliższą mam 24.04 więc dzień po Tobie Najtrudniej mi wybrać wózek właśnie, bo nie zdążyłam na żywo żadnego zobaczyć (poza Cybex Priam, który ma szwagierka ). Mam nadzieję że do połowy maja na tyle się sytuacja uspokoi, że obejrzę chociaż kilka. W internecie podoba mi się Espiro next, więc jak nie będzie możliwości obejrzenia na żywo to pewnie na ten się zdecydujemy. Cieszę, się że to takich przykrych doświadczeniach teraz możesz poczuć córeczkę pod sercem
Przede wszystkim dziękuję Wam dziewczyny za miłe przyjęcie. Co prawda dopiero będę się uczyć posługiwania tą stronką (muszę ogarnąć odpisywanie na kilka cytatów).

SASETKA ja również chciałabym jechać do sklepu, dotknąć/zobaczyć na oczy/porównać zdjęcia na necie nie odzwierciedlą mi tego co przyjdzie w rzeczywistości. Poczekam jeszcze 3 tygodnie z zakupami (może akurat dotrę do jakiegoś sklepu). Choć małej jeszcze nie ma na świecie to już wiem, że to moje kochane szczęście A Ty będziesz miała synka czy córkę?



Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Witamy o gratulacje jak do tej pory wszystko ok to naprawdę możesz już odetchnąć

Ja kupuję online, najczęściej i tak jest mniej z tym kłopotu i taniej.
Nie wiem, na ile nisko masz ułożonego dzidziusia. Ja Leo czuję wysoko, żołądek mam non stop skopany i ściśnięty ale Leo ogólnie robi sobie niezłą imprezę, więc czuję go wszędzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

O Anexach słyszałam dobre opinie. Są podobno zbliżone do mojego Adamexa Vicco. Któraś z dziewczyn wybrała Anex Sport z tego co pamiętam reszty nie widziałam na żywo ani nikt z moich znajomych nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MICHIRU Dziękuję również sądzę, że powinno być wszystko ok, ale niestety ta psychika... Adamex tez ma bardzo fajne wózki, jednak chciałabym bardzo pojechać i zobaczyć na własne oczy. Mam cichą nadzieję, że będzie mi dane.

Dziewczyny, jak tak czytam ze niektóre z Was mało przytyły to mega zazdroszczę.! Tak pozytywnie oczywiście moja waga z przed ciąży wynosiła 54kg-dzisiaj już 70kg (16kg) chyba sporawo hahha
lena1309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 17:59   #4532
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lena1309 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim dziękuję Wam dziewczyny za miłe przyjęcie. Co prawda dopiero będę się uczyć posługiwania tą stronką (muszę ogarnąć odpisywanie na kilka cytatów).

SASETKA ja również chciałabym jechać do sklepu, dotknąć/zobaczyć na oczy/porównać zdjęcia na necie nie odzwierciedlą mi tego co przyjdzie w rzeczywistości. Poczekam jeszcze 3 tygodnie z zakupami (może akurat dotrę do jakiegoś sklepu). Choć małej jeszcze nie ma na świecie to już wiem, że to moje kochane szczęście A Ty będziesz miała synka czy córkę?





MICHIRU Dziękuję również sądzę, że powinno być wszystko ok, ale niestety ta psychika... Adamex tez ma bardzo fajne wózki, jednak chciałabym bardzo pojechać i zobaczyć na własne oczy. Mam cichą nadzieję, że będzie mi dane.

Dziewczyny, jak tak czytam ze niektóre z Was mało przytyły to mega zazdroszczę.! Tak pozytywnie oczywiście moja waga z przed ciąży wynosiła 54kg-dzisiaj już 70kg (16kg) chyba sporawo hahha

Tez nie umiem odpowiadać cytując kilka osób jednocześnie ja tez będę miała córeczkę to niesamowite jak taka mała kruszynka, której jeszcze nigdy na oczy nie widziałam zajmuje wszystkie myśli


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
Tez nie umiem odpowiadać cytując kilka osób jednocześnie ja tez będę miała córeczkę to niesamowite jak taka mała kruszynka, której jeszcze nigdy na oczy nie widziałam zajmuje wszystkie myśli


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A jeszcze co do wagi, to ja przed ciążą ważyłam 71,5kg i mój gin powiedział ze mogę przytyć max 10 kg to się przeraziłam, na początku nie wymiotowałam ani nic, a schudłam do 68kg nie mam pojęcia dlaczego, a teraz ważę 70kg i zaczynam się znowu martwic ze za mało przybieram... tak źle i tak niedobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 18:38   #4533
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja przed ciążą ważyłam miedzy 67-70 w zależności od dni cyklu. A teraz ważę 72, przez pierwsze miesiące ważyłam ciagle 67-68 i nie przybierałam na wadze więcej niż pół kilo, ostatnio przybieram 1,5 kg na miesiąc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 19:00   #4534
tabisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 17
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Paratrophy Pokaż wiadomość
Ja przed ciążą ważyłam miedzy 67-70 w zależności od dni cyklu. A teraz ważę 72, przez pierwsze miesiące ważyłam ciagle 67-68 i nie przybierałam na wadze więcej niż pół kilo, ostatnio przybieram 1,5 kg na miesiąc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziewczyny ja przed ciążą wazylam 53 kg teraz już ponad 64kg a jestem dopiero w 28 tc. Ciekawe ile jeszcze przytyje. Szaleństwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tabisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 19:21   #4535
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lena1309 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim dziękuję Wam dziewczyny za miłe przyjęcie. Co prawda dopiero będę się uczyć posługiwania tą stronką (muszę ogarnąć odpisywanie na kilka cytatów).

SASETKA ja również chciałabym jechać do sklepu, dotknąć/zobaczyć na oczy/porównać zdjęcia na necie nie odzwierciedlą mi tego co przyjdzie w rzeczywistości. Poczekam jeszcze 3 tygodnie z zakupami (może akurat dotrę do jakiegoś sklepu). Choć małej jeszcze nie ma na świecie to już wiem, że to moje kochane szczęście A Ty będziesz miała synka czy córkę?





MICHIRU Dziękuję również sądzę, że powinno być wszystko ok, ale niestety ta psychika... Adamex tez ma bardzo fajne wózki, jednak chciałabym bardzo pojechać i zobaczyć na własne oczy. Mam cichą nadzieję, że będzie mi dane.

Dziewczyny, jak tak czytam ze niektóre z Was mało przytyły to mega zazdroszczę.! Tak pozytywnie oczywiście moja waga z przed ciąży wynosiła 54kg-dzisiaj już 70kg (16kg) chyba sporawo hahha
Nie przejmuj się. Ja teraz jestem 10kg ma plusie (tp wg om to 1.07, ale wg USG będzie wcześniej), mam nadzieję nie przytyć już dużo, ale w ciąży ze starszakiem przytyłam 17-18kg i mimo wszystko udało się to szybko zrzucić. Najważniejsze, żeby być zdrową, nie zapychać się, a potem podczas kp i opieki nad malcem można fajnie nadprogramowe kg stracić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 19:22   #4536
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja w pierwszej ciąży przytylam 7kg, mam dużą nadwagę i to było optymalnie, a teraz 28tc a już 10kg na plusie mam nadzieję, że spadnie tak samo szybko jak po starszaku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 19:50   #4537
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 18kg ale miałam wrażenie że wyglądam zgrabnie . A teraz waże tyle co do porodu mam 10 na plusie i jestem taka rozlana, spuchnięta.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-14, 20:12   #4538
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja nie czuję, żebym przytyła jakoś sporo, więc pewnie większość wagi to młody, woda, etc, czyli zniknie po połogu. Zobaczymy, wcześniej latami ważyłam 62, na początku ciąży schudłam 2-3 kg, po czym dość szybko odzyskałam ale chyba wszystko idzie w brzuch i biust. Obecnie koło 68, na koniec ciąży normy przewidują między 72 a 77 i pewnie jakoś tak będzie. Ostatnio w ogóle się nie ruszam, ale też nie jem za wiele, bo mąż chodzi tylko po niezbędne zakupy a nie po słodycze czy chipsy.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 20:40   #4539
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja przy starszej miałam 11kg na plusie.. Klientki mi mówiły że jak stoję tyłem to nic nie widać, dopiero jak się odwracałam bokiem... Tym razem jestem okrągła.. 25tc i +4kg

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 06:05   #4540
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja mam póki co na plusie 7-8kg, trochę więcej niż w pierwszej ciąży na tym etapie, ale szczerze to nie widzę tych kilogramów. :P
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 07:39   #4541
Tisiana
Raczkowanie
 
Avatar Tisiana
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zielonka
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja startowałam z wagi 52kg, teraz w 28+3 mam 60,5kg czyli 8,5+. Chociaż wydaje mi się, że wiekszość jest w brzuchu (ma ogromny!) i piersiach, to napewno zaokrągliłam się też na twarzy i czuję się taka ciężka Cieszę się, że kg rosną, czyli dziecko rośnie ale mam nadzieję, że dużo mi nie dojdzie jeszcze. Mam wrażenie, że już poruszam się żółw.
Tisiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 07:54   #4542
lasicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 246
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja też startowałam z 52kg, pierwszy trymestr mnie wykończył, schudłam 7kg, a teraz dobiłam 52kg znowu więc w rezultacie nie przytyłam nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lasicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 08:24   #4543
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Hej dziewczyny, od dziś podobno w Pepco -30% na wszystko, ja się nie wybiorę, bo u nas zamknięte, ale może któraś ma blisko i skorzysta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 08:54   #4544
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Szkoda, że Pepco nie pomyślało o zakupach online, bo mega mi się podoba ta kolekcja z myszką miki️ a tak będę musiała sobie odpuścić dopóki nie będzie można wychodzić i dopóki przedszkola nie otworzą....

Ja się wczoraj ważyłam, ważę dokładnie 67kg, ale wszystko poszło w brzuch i w cycki. Będę musiała po wypłacie kupić że 2 nowe staniki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 08:58   #4545
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Tez żałuje ze nie można online... wtedy bym chętnie skorzystała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 09:42   #4546
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Też bym poszła do pepco...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 20:15   #4547
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

O właśnie, polecacie jakieś staniki na okres ciąży/kp? Mnie już większość moich normalnych delikatnie uciska pod biustem, a nie chce ich rozciągać, bo akurat mam ich całkiem sporo i to raczej ładna cześć garderoby, szkoda mi ich.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 20:26   #4548
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Szkoda, że Pepco nie pomyślało o zakupach online, bo mega mi się podoba ta kolekcja z myszką miki️ a tak będę musiała sobie odpuścić dopóki nie będzie można wychodzić i dopóki przedszkola nie otworzą....

Ja się wczoraj ważyłam, ważę dokładnie 67kg, ale wszystko poszło w brzuch i w cycki. Będę musiała po wypłacie kupić że 2 nowe staniki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę mi poszło wszędzie
Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, od dziś podobno w Pepco -30% na wszystko, ja się nie wybiorę, bo u nas zamknięte, ale może któraś ma blisko i skorzysta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super u nas pepco czynne ale podobno mega kolejki. Też wolałabym skorzystać online

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 20:59   #4549
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Paratrophy Pokaż wiadomość
O właśnie, polecacie jakieś staniki na okres ciąży/kp? Mnie już większość moich normalnych delikatnie uciska pod biustem, a nie chce ich rozciągać, bo akurat mam ich całkiem sporo i to raczej ładna cześć garderoby, szkoda mi ich.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak miseczki masz dobre, a to tylko kwestia obwodu to kup sobie przedłużki do stanika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 21:13   #4550
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Jak miseczki masz dobre, a to tylko kwestia obwodu to kup sobie przedłużki do stanika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja mam całe mnóstwo koronkowej bielizny i tak niezbyt się w niej czuje teraz w ciąży, wiec wolałabym zainwestować kasiorkę w 2-3, które posłużą trochę teraz i po porodzie, tych ładnych mi jednak szkoda ponoć hm ma fajne, ale może jeszcze znacie jakaś firmę, godna polecenia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 22:36   #4551
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Paratrophy Pokaż wiadomość
Ja mam całe mnóstwo koronkowej bielizny i tak niezbyt się w niej czuje teraz w ciąży, wiec wolałabym zainwestować kasiorkę w 2-3, które posłużą trochę teraz i po porodzie, tych ładnych mi jednak szkoda ponoć hm ma fajne, ale może jeszcze znacie jakaś firmę, godna polecenia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ostatnio wyświetliła mi się reklama strony biustonoszedokarmienia.pl i wyglądają ciekawie, ale jeszcze nie zamawiałam nic wiec nie wiem jak na żywo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 06:23   #4552
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja staniki do karmienia mam z poprzedniej ciąży z h&m, ale nic specjalnego. Mam bardzo małe piersi, w ciąży i po ciąży nie rosną więc tak naprawdę nie potrzebuje żadnego specjalnego biustonosza.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 06:34   #4553
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Paratrophy Pokaż wiadomość
Ja mam całe mnóstwo koronkowej bielizny i tak niezbyt się w niej czuje teraz w ciąży, wiec wolałabym zainwestować kasiorkę w 2-3, które posłużą trochę teraz i po porodzie, tych ładnych mi jednak szkoda ponoć hm ma fajne, ale może jeszcze znacie jakaś firmę, godna polecenia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja niestety nie jestem w stanie dobrać nic do karmienia i wysyłam do przerobienia normalne, ale zwróć uwagę żeby mimo wszystko dobrze trzymały bo często te do karmienia to takie szmatki tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 07:10   #4554
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie jestem w stanie dobrać nic do karmienia i wysyłam do przerobienia normalne, ale zwróć uwagę żeby mimo wszystko dobrze trzymały bo często te do karmienia to takie szmatki tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja zamówiłam dwa z bonprix tak pod wpływem chwili w sumie i one są tak jakby sportowe, bez fiszbin i nie trzymają kształtu. Piersi niby się mieszczą ale są niemal ściśnięte razem i tyle z tego, może na noc będą dobre ale poza tym to słabo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 08:54   #4555
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Jeśli chodzi o biustonosze do karmienia, to kupiłam takie na intymnej i już noszę, bo maje dawne są za małe. Bardzo polecam, dobrze trzymają biust i są wygodne
https://www.intymna.pl/p1381,150,0,3...iustonosz-soft
https://www.intymna.pl/p1,1,0,55542,...nosz-soft-mm44
https://www.intymna.pl/p1,1,0,114062...iustonosz-soft


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 09:03   #4556
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja mam ten ostatni i tez polecam Za to ostatnio zamowilam jeszcze jeden i jest tak wielki ,ze moge sobie miseczke zalozyc na glowe jak czapke 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 09:06   #4557
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja niestety muszę czekać aż będzie można zmierzyć. H&M wydawał mi się ok (pomijając fakt, że dwupaków praktycznie nie da się zmierzyć, bo są spięte razem). Oysho ma obiecujące, ale w tym momencie mam ich przedostatni rozmiar, więc raczej nie skorzystam. Zresztą to 80C jest już na ostatniej haftce, więc jeszcze chwilę zadziała przedłużacz (staniki kupowane 4-5 tyg. temu, to szkoda) a potem pewnie już trzeba będzie zmienić firmę. To mnie tym bardziej irytuje, bo większość modeli na mnie leży fatalnie (typu pół miski puste, gdzie ten sam rozmiar z innego modelu potrafi być ok).
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 09:11   #4558
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o biustonosze do karmienia, to kupiłam takie na intymnej i już noszę, bo maje dawne są za małe. Bardzo polecam, dobrze trzymają biust i są wygodne
https://www.intymna.pl/p1381,150,0,3...iustonosz-soft
https://www.intymna.pl/p1,1,0,55542,...nosz-soft-mm44
https://www.intymna.pl/p1,1,0,114062...iustonosz-soft


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Śliczne te staniki! I jest spory wybór dużych rozmiarów Szkoda ze nie mogę przymierzyć... ale pewnie bliżej porodu się obmierzę i zaryzykuję, bo coś trzeba kupić jednak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 09:26   #4559
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
Śliczne te staniki! I jest spory wybór dużych rozmiarów Szkoda ze nie mogę przymierzyć... ale pewnie bliżej porodu się obmierzę i zaryzykuję, bo coś trzeba kupić jednak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja od zawsze kupuję online i sobie chwalę
Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Ja niestety muszę czekać aż będzie można zmierzyć. H&M wydawał mi się ok (pomijając fakt, że dwupaków praktycznie nie da się zmierzyć, bo są spięte razem). Oysho ma obiecujące, ale w tym momencie mam ich przedostatni rozmiar, więc raczej nie skorzystam. Zresztą to 80C jest już na ostatniej haftce, więc jeszcze chwilę zadziała przedłużacz (staniki kupowane 4-5 tyg. temu, to szkoda) a potem pewnie już trzeba będzie zmienić firmę. To mnie tym bardziej irytuje, bo większość modeli na mnie leży fatalnie (typu pół miski puste, gdzie ten sam rozmiar z innego modelu potrafi być ok).
Polecam wybierać marki, które mają szeroką rozmiarów, obwody od 60 i miseczki na cały alfabet;-) Te sieciówkowe typu H&M to takie właśnie szmatki...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 09:40   #4560
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ja od zawsze kupuję online i sobie chwalęPolecam wybierać marki, które mają szeroką rozmiarów, obwody od 60 i miseczki na cały alfabet;-) Te sieciówkowe typu H&M to takie właśnie szmatki...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja zazwyczaj kupuje w esotiq bo mam w miarę blisko stacjonarnie sklep i właśnie mimo ze np. przymierzam 6 staników w tym samym rozmiarze to tylko jeden pasuje, a czasem nawet ten leży później nie używany bo coś mnie w nim np. uciska jak nosze dłużej niż godzinę... rozmiar rozmiarem, ale kroje różne jednak niestety... szukam takich mniej więcej 85G, ale trochę się boje ze w to co wejdę teraz później mogę się nie zmieścić, chociaż od początku ciąży raczej nie zauważyłam dużego wzrostu piersi, bolały, ale nie rosły na szczęście


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 10:29:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.