Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarowa³y - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochaj± gotowaæ. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy siê wiedz± jak przyrz±dziæ najlepsze na ¶wiecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2019-05-16, 14:09   #91
shameless_gerl
Przyczajenie
 
Avatar shameless_gerl
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Jak zajrzy sie w sklad surimi to zauwazy sie, ¿e nie maja one nic wspolnego z krabem

A co do ¶niadan w maku to pelna zgoda.
shameless_gerl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-20, 14:29   #92
Organa
Raczkowanie
 
Avatar Organa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Dim sumy z Lidla. Bardzo przeciêtne smakowo i co najmniej dwa razy za drogie. Ju¿ lepiej kupiæ sobie gyozy w biedrze.
Organa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-22, 17:43   #93
melazja
Raczkowanie
 
Avatar melazja
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 177
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Poka¿ wiadomo¶æ
Jak wy¿ej. Szczególnie oferta ¶niadaniowa maca.
Te¿ tak kiedy¶ mówi³am, ale jest jedna pere³ka: placek ziemniaczany
melazja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-23, 12:46   #94
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 59 407
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez melazja Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ tak kiedy¶ mówi³am, ale jest jedna pere³ka: placek ziemniaczany
Zgadzam sie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-23, 13:50   #95
Pinky_bee
Raczkowanie
 
Avatar Pinky_bee
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 262
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Placek ziemniaczany jest ok, ale nie jest niczym co zmusiloby nie do lubienia narzuconej mi sztucznie oferty. Big Mac albo McWrap nadal lepsze
Pinky_bee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-23, 15:22   #96
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Pinky_bee Poka¿ wiadomo¶æ
Placek ziemniaczany jest ok, ale nie jest niczym co zmusiloby nie do lubienia narzuconej mi sztucznie oferty. Big Mac albo McWrap nadal lepsze
Bo to jest z³y pomys³. Takie "bêdziemy udawaæ, ¿e jeste¶my ± ê i jest zdrowiej". A ja mam fantazjê sobie wypiæ szejka (bêd±c w trasie) o 9:00 rano i mnie od tego d... ro¶nie. Niech generalnie maj± w ofercie wiêcej ni¿ej kalorycznych dañ, edukuj±, a nie tak.
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-24, 14:02   #97
ridley92
Raczkowanie
 
Avatar ridley92
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Poka¿ wiadomo¶æ
Bo to jest z³y pomys³. Takie "bêdziemy udawaæ, ¿e jeste¶my ± ê i jest zdrowiej". A ja mam fantazjê sobie wypiæ szejka (bêd±c w trasie) o 9:00 rano i mnie od tego d... ro¶nie. Niech generalnie maj± w ofercie wiêcej ni¿ej kalorycznych dañ, edukuj±, a nie tak.
Dokladnie. Zwlaszcza, ¿e takie KFC jakos nie ma problemu aby w czasie oferty sniadaniowej serwowac tez dania "popoludniowe" :P
ridley92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2019-06-02, 11:14   #98
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 6 203
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Ostatnio mia³am w³a¶nie w±tpliw± przyjemno¶æ zje¶æ jak±¶ kanapkê z oferty ¶niadaniowej Maca- jakie¶ kanapki gratis do kawy, czy co¶- wielka ohyda. Ugryzkam kês i resztê zjad³ facetTyle ¿e ja w ogóle burgerów i wrapów z maca niet.
W trasie to jestem w stanie zje¶æ z fast food tylko quritto z KFC
Za to od kawy z Maca jestem uzale¿niona-latte lub flat white
bleuclair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-06-03, 08:17   #99
tamagochistyle
Przyczajenie
 
Avatar tamagochistyle
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez bleuclair Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatnio mia³am w³a¶nie w±tpliw± przyjemno¶æ zje¶æ jak±¶ kanapkê z oferty ¶niadaniowej Maca- jakie¶ kanapki gratis do kawy, czy co¶- wielka ohyda. Ugryzkam kês i resztê zjad³ facetTyle ¿e ja w ogóle burgerów i wrapów z maca niet.
W trasie to jestem w stanie zje¶æ z fast food tylko quritto z KFC
Za to od kawy z Maca jestem uzale¿niona-latte lub flat white
Ja niestety fastfoody lubiê, ale tego typu rzeczy na ¶niadanie to dla mnie masakra. Tzn. nie chodzi nawet o walory zdrowotne, bo to wiadomo, ale ciê¿kie to takie, no nawet jakbym chcia³a to nie dam rady rano
tamagochistyle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-06-19, 13:51   #100
Neeila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez bleuclair Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatnio mia³am w³a¶nie w±tpliw± przyjemno¶æ zje¶æ jak±¶ kanapkê z oferty ¶niadaniowej Maca- jakie¶ kanapki gratis do kawy, czy co¶- wielka ohyda. Ugryzkam kês i resztê zjad³ facetTyle ¿e ja w ogóle burgerów i wrapów z maca niet.
W trasie to jestem w stanie zje¶æ z fast food tylko quritto z KFC
Za to od kawy z Maca jestem uzale¿niona-latte lub flat white
W ogóle mam nieodparte wra¿enie, ze o ile kiedy Mak mial bardzo spoko nuggetsy, tak od dobrych kilku lat ich jedzenie przypomina mi gryzienie tektury z sosem.
Neeila jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-06-20, 08:46   #101
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 59 407
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Neeila Poka¿ wiadomo¶æ
W ogóle mam nieodparte wra¿enie, ze o ile kiedy Mak mial bardzo spoko nuggetsy, tak od dobrych kilku lat ich jedzenie przypomina mi gryzienie tektury z sosem.
To prawda, nie maja juz w ofercie zadnego jadalnego miesa, za to frytki (ktorych w Polsce nie znosilam, ale tutaj nie sa tak slone), ciastka i placki ziemniaczane lubie sobie czasem zjesc.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-03, 22:27   #102
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Przegl±d oferty ¶niadaniowej Maca w wydaniu Maciej je - je¿eli kiedy¶ bêdziecie w trasie, zdesperowani:
https://www.youtube.com/watch?v=6Cncc7cYMc8
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-09, 10:14   #103
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 1 998
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Arbuz, czyli owoc o smaku nijako-md³o-ogórkowym. Fuj, fuj, fuj. Totalnie nie moje klimaty.
mdusia123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-11-12, 10:35   #104
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 1 998
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

¯ytnie kajzerki. W smaku w zasadzie identyczne jak te zwyk³e, wiêc fajnie, ale konsystencja nie do przej¶cia. Czu³am siê jakbym jad³a czerstw±, wyschniêt± bu³ê. No nie dla mnie .
mdusia123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-11-12 11:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.