Duchowy wymiar seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-05, 15:13   #1
powerbank
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73

Duchowy wymiar seksu


Jakoże temat nie pasuje do tematu "Kilka dziwnych pytań o pochwę" to założę go tutaj

Chciałbym wiedzieć co sprawiało wam największą radość kiedy rozpoczynaliście życie seksulane,co było dla was wtedy najfajniejszym uczuciem-tyle że chodzi mi bardziej o odczucia psychiczne,tak jakby duchowe.

Jeszcze nigdy tego nie robiłem ale myślę że dla mnie najbardziej niesamowite byłoby to że stojąc na golasa przed dziewczyną patrzyłaby na mnie z pożądaniem,że nie byłaby w ogóle zawstydzona i podobaloby się jej moje ciało-byłoby to o tyle kosmiczne przeżycie bo nie mam urody amanta.Pozatym nie oszukujmy się-dla dziewczyny goły facet to nie jest zbyt przyjemny widok.Wy w przeciwieństwie do nas musicie coś czuć do faceta żeby stojąc za przeproszeniem z gołymi jajami na wierzchu nie wzbudzał w was śmiechu albo obrzydzenia.Dla facetów widok nagiej ładnej Kobiety jest w zasadzie zawsze przyjemny-stąd różne playboye w koiskach,kalendarze z gołymi babami,filmy i reklami z podtekstami seksulanymi.

Kolejna rzecz to to że zgodziłaby się przedebną rozebrać,że zgodziłaby się żebym ją dotykał,pieścił itd.Czyłbym się strasznie wyróżniony że się zgodziła robić to akurat ze mną,że mogę jej okazać całe swoje uczucie.

To tyle moich wywodów.Jestem ciekaw co było dla was największym przeżyciem i czy podchodzicie do tego tak jak ja.
powerbank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 17:49   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Duchowy wymiar seksu

zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.
Fakt, że jest się tą jedyną, wyśnioną, wyczekaną.

Za pierwszym razem dziewczyna będzie raczej skrępowana - ale własną nagością. I będzie odczuwała większy/mniejszy strach przed bólem. Stąd bierze się to pierwsze, co napisałam.

Wygląd gołego faceta - nie generalizowałabym. Chociaż nie ma co ukrywać, że męskie zdjęcia dla pań są modeli w slipkach lub stojących tyłem. Dla wielu kobiet zgrabny tyłek męski jest większym erotycznym wabikiem niż penis (zwłaszcza w spoczynku).
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-08-05 o 17:54
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 13:14   #3
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Czemu mówisz że widok nagiego faceta ma być obrzydliwy/śmieszny? Według mnie nadzy faceci są piękniejsi niż nagie kobiety I nie muszę do niego nic czuć żeby docenić jak pięknie ktoś wygląda nago.

A cóż,w seksie najbardziej lubię właśnie jego duchowy wymiar,sam fakt występowania pożądania,podniecony wzrok partnera.Same odczucia fizyczne daje masturbacja,dlatego jest dla mnie upośledzona Bo nie czuję tego ciężaru faceta na sobie,ekscytacji partnera,jego orgazmu.

Najbardziej z całego seksu lubię właśnie orgazm partnera,najlepiej we mnie
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 14:33   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Bliskość, czułość, bezpieczeństwo, pożądliwy wzrok partnera, poczucie, że ktoś się stara, by było Ci dobrze.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 00:12   #5
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Mój pierwszy raz był okropny, niechciany i długo się wzdrygałam na samą myśl, że byłam taka głupia. Faceta nie kochałam. Później, z innymi zdarzało mi się uprawiać seks też bez miłości, więc tezę, że potrzebujemy uczucia obalam.
Najlepszym i wyjątkowym wydarzeniem duchowym był pierwszy seks z facetem, którego pokochałam. Gwoli ścisłości: pierwszy raz z nim był jeszcze przed-miłosny, gdzie jedynie czułam przyjaźń, sympatię, pożądanie i było w porządku, ale jednej nocy, gdy wyznaliśmy sobie w takcie miłość i faktycznie to wtedy poczułam - tak. To najlepsze.
To poczucie, że ten ktoś, dla kogo oddałoby się wszystko, może być tak blisko, jak tylko może. Poczucie bezpieczeństwa, uwielbienie. Zaufanie.

A nagi facet? Wcześniejsi bez większego znaczenia, niby-związki, zawsze mi się podobali, ale po prostu był to był. A z miłością... to nie jest absolutnie śmieszny widok, tylko piękny. Samo poczucie, że on czuje się tak swojsko przy mnie, że uwielbiam każdy fragment tego ciała i mogłabym go oglądać i podziwiać wcale mnie nie śmieszy, tylko zachwyca.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 20:10   #6
powerbank
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Mówicie że poczucie bezpieczeństwa-ale czujecie to chyba jak was obejmuje albo jak facet jest na górze i może was przykryć ciałem.Czy jeżeli robicie to np.na pieska to też macie takie poczucie? Czy to nie jest tak że żeby czuć tę duchowość to musi być dużo pocałunków i przytulania czy podczas ostrego seksu też to odczuwacie?.

Jeżeli to jest ten jedyny to też myślicie jak ja że to jest pewnien rodzaju zaszczyt, że pozwala się całować pieścić itp?

smellsliketeenspirit-jeżeli chodzi o postrzeganie przez kobiety golych facetów to wy kobiety bardzo różnicie się pod tym względem od nas facetów-dla nas zawsze naga piękna kobieta to jest przyjemny widok milo jest mieć kalendarz z golymi babami na ścianie,widzieć na billbordach reklamy bielizny czy oglądać się na ulicy za krótkimi spódniczkami-wiadomo że to lubimy więc w mediach wiele programów,filmów i teledysków epatuje półnagimi laskami.Dla kobiet goły obcy facet w zasadzie NIE JEST MIŁYM WIDOKIEM.Jakoś nie widuje kalendarzy z gołymi facetami,gołych facetów w teledyskach itp.Odnoszę wrażenie że Kobiety taki widok zniesmacza a gdyby zobaczyły np.Beckhama na golasa w parku byłyby wręcz przestraszone,natomiast mężczyzna zatrzymalby się i z radością z gołą Beyonce sobie pogadał.Wy potrzebujecie silnej więzi uczuciowej żeby goły facet was nie śmieszył albo nie zniesmaczał
powerbank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 20:43   #7
nuskakrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: krokoszyn-krk:)
Wiadomości: 30
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Mówicie że poczucie bezpieczeństwa-ale czujecie to chyba jak was obejmuje albo jak facet jest na górze i może was przykryć ciałem.Czy jeżeli robicie to np.na pieska to też macie takie poczucie? Czy to nie jest tak że żeby czuć tę duchowość to musi być dużo pocałunków i przytulania czy podczas ostrego seksu też to odczuwacie?.
Szczerze? Dla mnie nie ma znaczenia czy kocham się z moim facetem powoli, z pełnym romantyzmem, czy tak jak piszesz np ostro na pieska. Bezpieczeństwo, więź i czułość odczuwam za każdym razem, w każdej pozycji i w każdy sposób. On myśli tak samo. Mam do niego pełne zaufanie i wiem, że nie zrobi mi krzywdy. Fakt, że robimy to, bo chcemy, bo siebie pragniemy wystarczy. Że ja oddaje mu siebie, a on mi siebie. To jest najpiękniejsze

A jeśli chodzi o odczucia towarzyszące przy rozpoczynaniu współżycia - było to z facetem, a raczej chłopakiem którego (jak mi się wtedy tylko wydawało...) kochałam. Ale nie było to dla mnie nic takiego wow. Może dlatego, że moje odczucia, moja przyjemność nie miała żadnego znaczenia. Liczył sie tylko jego orgazm, to że on chce i jemu dobrze. Ale za to przy obecnym facecie... najpiękniejsza rzecz na świecie!
A pożądanie widać za każdym razem i w jego i w moich oczach. I nieważne, w jakiej sytuacji. A mówmy sobie szczerze, żadne z nas nie ma idealnego ciała! Mi do modelki daleko brakuje, jemu do modela bielizny też. Ale dla siebie jesteśmy najbardziej seksowni na świecie Jestem szczęściarą

I Tobie, oraz wszystkim życzę tego samego!
nuskakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-16, 12:57   #8
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Mówicie że poczucie bezpieczeństwa-ale czujecie to chyba jak was obejmuje albo jak facet jest na górze i może was przykryć ciałem.Czy jeżeli robicie to np.na pieska to też macie takie poczucie? Czy to nie jest tak że żeby czuć tę duchowość to musi być dużo pocałunków i przytulania czy podczas ostrego seksu też to odczuwacie?.

Jeżeli to jest ten jedyny to też myślicie jak ja że to jest pewnien rodzaju zaszczyt, że pozwala się całować pieścić itp?

smellsliketeenspirit-jeżeli chodzi o postrzeganie przez kobiety golych facetów to wy kobiety bardzo różnicie się pod tym względem od nas facetów-dla nas zawsze naga piękna kobieta to jest przyjemny widok milo jest mieć kalendarz z golymi babami na ścianie,widzieć na billbordach reklamy bielizny czy oglądać się na ulicy za krótkimi spódniczkami-wiadomo że to lubimy więc w mediach wiele programów,filmów i teledysków epatuje półnagimi laskami.Dla kobiet goły obcy facet w zasadzie NIE JEST MIŁYM WIDOKIEM.Jakoś nie widuje kalendarzy z gołymi facetami,gołych facetów w teledyskach itp.Odnoszę wrażenie że Kobiety taki widok zniesmacza a gdyby zobaczyły np.Beckhama na golasa w parku byłyby wręcz przestraszone,natomiast mężczyzna zatrzymalby się i z radością z gołą Beyonce sobie pogadał.Wy potrzebujecie silnej więzi uczuciowej żeby goły facet was nie śmieszył albo nie zniesmaczał
To wcale nie jest tak że nas widok przystojnego nagiego mężczyzny zniesmacza czy nam się nie podoba. Jasne że nam się podobają ale nie wypada nam tego tak okazywać. I dlatego młode dziewczyny nie maja kalendarzy z nagimi facetami na ścianach, kobiety na plaży nie gwizdza z aprobatą za przystojniakami czy widząc faceta nie mówimy do kolezanki na głos 10/10 ruch*alabym.

Męskie ciało nam się podoba ale nie wyrażamy tego tak jak faceci wyrażają zachwyt nad kobietami. Głównie dlatego że nie mamy na to przyzwolenia społeczeństwa.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 22:15   #9
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Seks z osobą odwzajemniającą uczucia to dla mnie coś niesamowitego, czuję się wtedy jedyna, to w jak delikatny sposób obchodzi się ze mną partner (bo oczywiście mówię o początkach, nie późniejszych urozmaiceniach choć w nich i tak czułam delikatność w dotyku) sprawiało, że mogłam góry przenosić.
Mój pierwszy raz był bardzo udany, oczywiście nie miałam za dużo fizycznej przyjemności, ale czułam się bezpiecznie, zadbano o mnie, patrzono rozmytym spojrzeniem... aż mi się przyjemnie robi jak o tym wspominam.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 08:03   #10
FioletowaPantera
Raczkowanie
 
Avatar FioletowaPantera
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Seks z osobą odwzajemniającą uczucia to dla mnie coś niesamowitego, czuję się wtedy jedyna, to w jak delikatny sposób obchodzi się ze mną partner (bo oczywiście mówię o początkach, nie późniejszych urozmaiceniach choć w nich i tak czułam delikatność w dotyku) sprawiało, że mogłam góry przenosić.
Mój pierwszy raz był bardzo udany, oczywiście nie miałam za dużo fizycznej przyjemności, ale czułam się bezpiecznie, zadbano o mnie, patrzono rozmytym spojrzeniem... aż mi się przyjemnie robi jak o tym wspominam.
Potwierdzam to samo
nie było fizycznych uniesień ale cała otoczka czułości, starań i delikatności sprawia że człowiek czuje się fantastycznie
Pomimo faktu że ból był i uczucie rozpychania
FioletowaPantera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 18:51   #11
powerbank
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Mam jeszcze pytanie odnośnie waszych oczekiwań odnośnie Pierwszego razu:
-zrobiłyście to bardziej żeby uszczęśliwić chłopaka?
-czy bardziej żeby zaspokoić swój popęd,uszczęśliwić samą siebie?

Wydaje mi się że jeżeli chodź o pierwsi raz to faceci robią to głównie dlatego żeby w końcu zaspokoić swój popęd-najważniejsza jest dla nich ich przyjemność,że w końcu mogą za przeproszeniem wsadzić w mokrą,ciepłą dziurę.

Jeżeli chodzi o dziewczyny to wydaje mi się że robią to raczej dla faceta,bo on bardzo chce i chcą go uszczęśliwić.Facet nastawia się na mega przyjemność natomiast Dziewczyna-właśnie na co się nastawiałyście w czasie pierwszego razu? Jak pisałyście wyżej-to prawie zawsze jest dla was bolesne i stresujące.

I jeszcze jedna kwestia-co chciałyście wtedy robić chłopakowi? wymacać,wyściskać ,wycałować po całym ciele?

Wydaje mi się że faceci są za pierwszym razem bardziej "zachłanni".Gdybym miał ukochaną dziewczynę chciałbym ją wycałować po całym ciele jak na tych wszystkich romantycznych filmach i w sumie uznałbym to jako bardziej zaspokojenie siebie,skupienie się na swojej przyjemności niż na jej.

Jak wy do tego podchodziłyście,jak było w waszym przypadku?
powerbank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 22:15   #12
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie odnośnie waszych oczekiwań odnośnie Pierwszego razu:
-zrobiłyście to bardziej żeby uszczęśliwić chłopaka?
-czy bardziej żeby zaspokoić swój popęd,uszczęśliwić samą siebie?

Wydaje mi się że jeżeli chodź o pierwsi raz to faceci robią to głównie dlatego żeby w końcu zaspokoić swój popęd-najważniejsza jest dla nich ich przyjemność,że w końcu mogą za przeproszeniem wsadzić w mokrą,ciepłą dziurę.

Jeżeli chodzi o dziewczyny to wydaje mi się że robią to raczej dla faceta,bo on bardzo chce i chcą go uszczęśliwić.Facet nastawia się na mega przyjemność natomiast Dziewczyna-właśnie na co się nastawiałyście w czasie pierwszego razu? Jak pisałyście wyżej-to prawie zawsze jest dla was bolesne i stresujące.

I jeszcze jedna kwestia-co chciałyście wtedy robić chłopakowi? wymacać,wyściskać ,wycałować po całym ciele?

Wydaje mi się że faceci są za pierwszym razem bardziej "zachłanni".Gdybym miał ukochaną dziewczynę chciałbym ją wycałować po całym ciele jak na tych wszystkich romantycznych filmach i w sumie uznałbym to jako bardziej zaspokojenie siebie,skupienie się na swojej przyjemności niż na jej.

Jak wy do tego podchodziłyście,jak było w waszym przypadku?
Uwazam że nigdy nie powinno się uprawiać seksu jeżeli nie mamy na to ochoty i chcemy tylko zadowolić partnera, zwłaszcza jeżeli jest to pierwszy raz bo to będzie rzutowac na dalsze życie seksualne.

Kiedy pierwszy raz uprawiałam seks nie zrobilam tego żeby zaspokoić swój popęd ani zachcianki partnera. Facet mnie pociągał, miałam na to ochotę i byłam ciekawa. Tyle.

Seks uprawia sie zazwyczaj dla przyjemności. Może naiwnie ale trochę nastawialam się na przyjemność i przyjemnie było. Bolalo na początku, a później było bardzo milo.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 23:00   #13
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Co mi się podobało? Zawstydzenie, a zarazem zaufanie, bo czułam oba z tych. Zawstydzenie, bo wiadomo jak to początki, ale też zaufanie itp. To było takie urocze, że tak powiem. No i zobaczenie wzroku faceta, którego kręcisz, a przy tym jest delikatny, czuły - oczywiście w trakcie związku też jest czasem delikatnie, ale na początku sypiania ze sobą zwłaszcza, no przynajmniej u mnie tak było, a i u wielu osób raczej też. Nie robiłam tego po to, by uszczęśliwić chłopaka, sama chciałam, jeśli nie czułabym ochoty i żadnej gotowości, to nie zrobiłabym tego. Wtedy to jak dla mnie nie ma sensu i nie mogłabym. A i dla mnie facet jak mi się podoba i ogólnie jak jest w moim guście, to wygląda fajnie nago Nie śmiesznie jak piszesz. No fakt na ulicy to dla mnie byłoby głupio jakby facet chodził nago, ale no dla wielu facetów chyba też nie byłoby to zbyt mądre i mocno, by się zdziwili. No ok popatrzyliby, może coś jeszcze niektórzy, ale jednak no byłoby to raczej i tak zaskakujące i dla nich. Z tym, że ok niektórzy mogliby od razu z nią tam gdzieś uprawiać seks, a większość kobiet nie, bo tu jednak choć minimalnej więzi nam potrzeba, a nie, że zobaczymy kogoś atrakcyjnego i tyle. No, ale to nie oznacza, że męskie ciało nam się nie podoba, tylko tyle, że oprócz niego chcemy czegoś jeszcze nawet i do seksu, bo nie traktujemy tego tak mechanicznie (nie zawsze, ale ogólnie), no ale nie ma sensu uogólniać, bo wielu facetów też jednak chce dziewczynę choć trochę poznać przed seksem, nie ma tak, że liczy się tylko ciało, dla obu płci często coś jeszcze jest ważne, co oczywiście nie oznacza, że trzeba czekać długo na ten seks, bo to kwestia indywidualna, ale niekoniecznie od razu po jednym zobaczeniu się, o to chodzi.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2015-10-11 o 23:06
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 14:25   #14
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Mówicie że poczucie bezpieczeństwa-ale czujecie to chyba jak was obejmuje albo jak facet jest na górze i może was przykryć ciałem.Czy jeżeli robicie to np.na pieska to też macie takie poczucie? Czy to nie jest tak że żeby czuć tę duchowość to musi być dużo pocałunków i przytulania czy podczas ostrego seksu też to odczuwacie?.

Jeżeli to jest ten jedyny to też myślicie jak ja że to jest pewnien rodzaju zaszczyt, że pozwala się całować pieścić itp?

smellsliketeenspirit-jeżeli chodzi o postrzeganie przez kobiety golych facetów to wy kobiety bardzo różnicie się pod tym względem od nas facetów-dla nas zawsze naga piękna kobieta to jest przyjemny widok milo jest mieć kalendarz z golymi babami na ścianie,widzieć na billbordach reklamy bielizny czy oglądać się na ulicy za krótkimi spódniczkami-wiadomo że to lubimy więc w mediach wiele programów,filmów i teledysków epatuje półnagimi laskami.Dla kobiet goły obcy facet w zasadzie NIE JEST MIŁYM WIDOKIEM.Jakoś nie widuje kalendarzy z gołymi facetami,gołych facetów w teledyskach itp.Odnoszę wrażenie że Kobiety taki widok zniesmacza a gdyby zobaczyły np.Beckhama na golasa w parku byłyby wręcz przestraszone,natomiast mężczyzna zatrzymalby się i z radością z gołą Beyonce sobie pogadał.Wy potrzebujecie silnej więzi uczuciowej żeby goły facet was nie śmieszył albo nie zniesmaczał
Mówisz bardzo dziwne rzeczy. Bezpieczeństwo w kwestii, że robimy to z osobą, której ufamy, a nie, że przygniata nas swoim ciałem - "oo jaka ja bezpieczna" Idąc późnym wieczorem przez ulicę mało oświetloną wystarczy mi, że obok mnie jest facet, przy którym czuje się bezpiecznie, nie musi mnie obejmować, trzymać za rękę. Nie przy każdym będę się czuła także bezpiecznie.

A co to, seks jako nagroda, zaszczyt? Może przestaniemy go tak uważać, to ma być obopólna przyjemność a nie zaszczyt dla mężczyzny, że może sobie poużywać

Co do nagich facetów... Dla Ciebie jest to widok obrzydliwy, bo jesteś chłopakiem i podobają Ci się dziewczyny. Dla nas widok ukochanego nie jest obrzydliwy, ba, nawet widok Beckhama nie jest zły , ale raczej chodzi o to, że wmówiono kobietom, że one nie mogą okazywać, że coś jest dla nich pociągające, bo grzeczniej dziewczynie nie wypada.

Tak, są kalendarze z mężczyznami.

Nie rób z siebie wszechwiedzącego, co myślą i czują kobiety nt. męskiego ciała i seksu, bo nie każda potrzebuje więzi, żeby uprawiać seks czy patrzeć na nagie ciało. Tak samo jak nie każdy mężczyzna może się kochać nic nie czując. Każdy jest inny i takie generalizowanie wg płci nie jest dobre.
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 19:22   #15
wariot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 43
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie odnośnie waszych oczekiwań odnośnie Pierwszego razu:
-zrobiłyście to bardziej żeby uszczęśliwić chłopaka?
-czy bardziej żeby zaspokoić swój popęd,uszczęśliwić samą siebie?

Wydaje mi się że jeżeli chodź o pierwsi raz to faceci robią to głównie dlatego żeby w końcu zaspokoić swój popęd-najważniejsza jest dla nich ich przyjemność,że w końcu mogą za przeproszeniem wsadzić w mokrą,ciepłą dziurę.

Jeżeli chodzi o dziewczyny to wydaje mi się że robią to raczej dla faceta,bo on bardzo chce i chcą go uszczęśliwić.Facet nastawia się na mega przyjemność natomiast Dziewczyna-właśnie na co się nastawiałyście w czasie pierwszego razu? Jak pisałyście wyżej-to prawie zawsze jest dla was bolesne i stresujące.

I jeszcze jedna kwestia-co chciałyście wtedy robić chłopakowi? wymacać,wyściskać ,wycałować po całym ciele?

Wydaje mi się że faceci są za pierwszym razem bardziej "zachłanni".Gdybym miał ukochaną dziewczynę chciałbym ją wycałować po całym ciele jak na tych wszystkich romantycznych filmach i w sumie uznałbym to jako bardziej zaspokojenie siebie,skupienie się na swojej przyjemności niż na jej.

Jak wy do tego podchodziłyście,jak było w waszym przypadku?


W mojej opinii seks, żeby kogoś uszczęśliwić ( w sensie jedna stronę) jest bez sensu. Obie strony powinny tego chcieć i czerpać przyjemność.
Mogę Ci powiedzieć jak było to w moim przypadku: facet zainicjował delikatnie, ale ja się nie sprzeciwiałam. Bardzo mnie pociągał, byłam ciekawa, chciałam. Gdybym wtedy tego nie chciała to nic by nie było, a pan miał na tyle klasy, że wziąłby to jakoś na klatę i nie próbował na siłę.
I ogólnie mój pierwszy raz nie był zbyt zachwycający, nie było mi zbyt komfortowo i potem krwawiłam, ale ogólny wydźwięk sytuacji niezależnie od odczuć fizycznych zależy od partnera. Jeśli jest wyrozumiały, zainteresuje się trochę czy wszystko w porządku, będzie się starał być delikatny i przyjmie to jako coś naturalnego, nie będzie się dziwił i krzywił, cała sytuacja jest o wiele mniej stresująca i krępująca.
wariot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 22:05   #16
Zaneta Polita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 36
Dot.: Duchowy wymiar seksu

.

Edytowane przez Zaneta Polita
Czas edycji: 2016-01-22 o 23:14
Zaneta Polita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 07:50   #17
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Masz jakieś dziwaczne wyobrażenie na temat kobiet,rodem z lekcji wdżtu z podstawówki.

Nie,kobiety nie potrzebują miłości,żeby im się goły facet podobał.Bardzo chętnie się napalamy na męskie ciało,tylko nie mówimy zwykle o tym tak otwarcie,jak mężczyźni,bo tak się utarło,że kobietom nie wypada gwizdać na ulicy za jakimś smacznym kąskiem.

Pierwszy raz?Zrobiłam to,bo chciałam,a nie dlatego,żeby zadowolić faceta.Co to za pomysł,zmuszać się do seksu tylko z tego drugiego powodu.

Weź zejdź na ziemię.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 11:19   #18
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Nieraz zdarzyło mi się, że oddech mi przyspieszał na widok jakiegoś męskiego ciała w autobusie nawet :P. I jestem w stałym związku!
A co do pierwszego razu, to (naiwnie) chciałam większych emocji i przyjemności dla siebie, nie dla niego.
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 12:11   #19
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Jakoże temat nie pasuje do tematu "Kilka dziwnych pytań o pochwę" to założę go tutaj

Chciałbym wiedzieć co sprawiało wam największą radość kiedy rozpoczynaliście życie seksulane,co było dla was wtedy najfajniejszym uczuciem-tyle że chodzi mi bardziej o odczucia psychiczne,tak jakby duchowe.

Jeszcze nigdy tego nie robiłem ale myślę że dla mnie najbardziej niesamowite byłoby to że stojąc na golasa przed dziewczyną patrzyłaby na mnie z pożądaniem,że nie byłaby w ogóle zawstydzona i podobaloby się jej moje ciało-byłoby to o tyle kosmiczne przeżycie bo nie mam urody amanta.Pozatym nie oszukujmy się-dla dziewczyny goły facet to nie jest zbyt przyjemny widok.Wy w przeciwieństwie do nas musicie coś czuć do faceta żeby stojąc za przeproszeniem z gołymi jajami na wierzchu nie wzbudzał w was śmiechu albo obrzydzenia.Dla facetów widok nagiej ładnej Kobiety jest w zasadzie zawsze przyjemny-stąd różne playboye w koiskach,kalendarze z gołymi babami,filmy i reklami z podtekstami seksulanymi.

Kolejna rzecz to to że zgodziłaby się przedebną rozebrać,że zgodziłaby się żebym ją dotykał,pieścił itd.Czyłbym się strasznie wyróżniony że się zgodziła robić to akurat ze mną,że mogę jej okazać całe swoje uczucie.

To tyle moich wywodów.Jestem ciekaw co było dla was największym przeżyciem i czy podchodzicie do tego tak jak ja.
Dla mnie widok mojego nagiego jest czymś wyjątkowym . Wyjątkowe jest to , że nie ma w nim strachu przed pokazaniem mi się nago.Że nie ma obaw i wstydu .
Dla mnie jest to poprostu zaufanie .
A tyłeczek ma mrrrrrrr
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 00:43   #20
powerbank
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Chyba nie do końca się zrozumieliśmy.

Nie powiedziałem że wasz chłopak/mąż na golasa was zniesmacza tylko że ZUPEŁNIE OBCY widziany pierwszy raz w życiu przystojniak stojący na golasa/masturbujący się BYŁBY KŁOPOTLIWYM I NIESMACZNYM WIDOKIEM.Dlaczego tak twierdzę?-pisałem o tym w poprzednich postach-jesteście bardziej uczuciowe i RACZEJ nie robicie się mokre na widok takiego faceta-potrzebujecie jakiejś więzi żeby was podniecał-niech każda uczciwie powie-ile z wad chciałoby natychmiast z takim nieznajomym się przespać zakładając że jesteście wolne/nie w związku?-pewnie niewiele.I tu jest właśnie ZASADNICZ I GIGANTYCZNA różnica między Kobietami a Mężczyznami-dla nas widok nagiej,pięknej OBCEJ KOBIETY jest NIEMAL ZAWSZE PRZYJEMNY I PODNIECAJĄCY ponadto gdyby taka laska siedziała na ławce w parku i namawiała by się z nią przespać chyba z 80% facetów by się zgodziło(był kiedyś taki program gdzie robili akcję z taką podstawioną laska i chyba 7/10 facetów chciało ściągać gacie).Czy uogólniam?-tak.Czy mam do tego jakieś podstawy-mam-pisałem w postach powyżej ponadto rynek usług seksualnych jest skierowany GŁÓWNIE I PRZEDE WSZYSTKIM DLA MĘŻCZYZN-NIE DLA KOBIET.Pornosy są przede wszystkim dla nas,agencje towarzyskie są niemal wyłącznie dla nas-bo faceci mają większe potrzeby seksualne,są bardziej napaleni,częścią chcą seksu bez uczucia i częściej podniecają ich nieznajome kobiety.Męskie prostytutki to kompletna nisza a kslendarze z gołymi facetami to rzadkość.

Proszę odpowiedzcie czy zgadzacie się z tym co napisałem/ma to jakiś sens.
powerbank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 09:05   #21
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Chyba nie do końca się zrozumieliśmy.

Nie powiedziałem że wasz chłopak/mąż na golasa was zniesmacza tylko że ZUPEŁNIE OBCY widziany pierwszy raz w życiu przystojniak stojący na golasa/masturbujący się BYŁBY KŁOPOTLIWYM I NIESMACZNYM WIDOKIEM.Dlaczego tak twierdzę?-pisałem o tym w poprzednich postach-jesteście bardziej uczuciowe i RACZEJ nie robicie się mokre na widok takiego faceta-potrzebujecie jakiejś więzi żeby was podniecał-niech każda uczciwie powie-ile z wad chciałoby natychmiast z takim nieznajomym się przespać zakładając że jesteście wolne/nie w związku?-pewnie niewiele.I tu jest właśnie ZASADNICZ I GIGANTYCZNA różnica między Kobietami a Mężczyznami-dla nas widok nagiej,pięknej OBCEJ KOBIETY jest NIEMAL ZAWSZE PRZYJEMNY I PODNIECAJĄCY ponadto gdyby taka laska siedziała na ławce w parku i namawiała by się z nią przespać chyba z 80% facetów by się zgodziło(był kiedyś taki program gdzie robili akcję z taką podstawioną laska i chyba 7/10 facetów chciało ściągać gacie).Czy uogólniam?-tak.Czy mam do tego jakieś podstawy-mam-pisałem w postach powyżej ponadto rynek usług seksualnych jest skierowany GŁÓWNIE I PRZEDE WSZYSTKIM DLA MĘŻCZYZN-NIE DLA KOBIET.Pornosy są przede wszystkim dla nas,agencje towarzyskie są niemal wyłącznie dla nas-bo faceci mają większe potrzeby seksualne,są bardziej napaleni,częścią chcą seksu bez uczucia i częściej podniecają ich nieznajome kobiety.Męskie prostytutki to kompletna nisza a kslendarze z gołymi facetami to rzadkość.

Proszę odpowiedzcie czy zgadzacie się z tym co napisałem/ma to jakiś sens.
Nie zgadzam się z tym ani odrobinę. Nie znasz się wcale na seksualności kobiet.

Sporo z nas podnieciłby i podobałby się nam widok nagiego mężczyzny o ile byłby on w naszym guście. Duża grupa samotnych kobiet ma ochotę na seks z nieznajomym i muszę cię zdziwić - sporo kobiet uprawia seks nie tylko z miłości ale dlatego że chcą. Też mamy popęd, wcale nie mniejszy niż mężczyźni. Oczywiście każdy jest inny i są kobiety i mężczyźni którzy potrzebują seksu codziennie albo wcale nie potrzebują.

Usługi seksualne są rzeczywiście skierowane głównie w stronę mężczyzna ale to dlatego że od mężczyzn wręcz wymaga się żeby byli maczo i zaliczali laski kiedy tylko chcą. Kobietom nie wypada chcieć seksu często, nie wypada nam sypiać z kim popadnie, nie wypada nam mówić "ale ciacho, 10/10 ruch*ałabym. To nie znaczy że tego nie chcemy i nie myślimy tak.

Z resztą, sam zauważyłeś że kiedy kobieta proponuje przygodny seks to facet najczęściej się zgodzi. Po co nam męskie prostytutki? Wystarczy zapytać jakiegoś przystojniaka w klubie i nie musimy płacić.

A porno nie jest tylko dla mężczyzn. Są filmy dedykowane kobietom, delikatniejsze i nie stawiające kobiety w roli worka na spermę. Są też kobiety które lubią typowo męskie, brutalne pornosy.

Kalendarze z półnagimi mężczyznami to nie rzadkość, można je kupić bez problemu tylko że większość kobiet czułoby się głupio z takim kalendarzem na ścianie. Bo nam nie wypada i co sobie ktośtam pomyśli.

Poczytaj odpowiedzi dziewczyn powyżej bo się powtarzamy, weź to do siebie i nie zadawaj więcej tak głupich pytań

Edytowane przez aKatia
Czas edycji: 2015-10-24 o 09:10
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 10:42   #22
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z tym ani odrobinę. Nie znasz się wcale na seksualności kobiet.

Sporo z nas podnieciłby i podobałby się nam widok nagiego mężczyzny o ile byłby on w naszym guście. Duża grupa samotnych kobiet ma ochotę na seks z nieznajomym i muszę cię zdziwić - sporo kobiet uprawia seks nie tylko z miłości ale dlatego że chcą. Też mamy popęd, wcale nie mniejszy niż mężczyźni. Oczywiście każdy jest inny i są kobiety i mężczyźni którzy potrzebują seksu codziennie albo wcale nie potrzebują.

Usługi seksualne są rzeczywiście skierowane głównie w stronę mężczyzna ale to dlatego że od mężczyzn wręcz wymaga się żeby byli maczo i zaliczali laski kiedy tylko chcą. Kobietom nie wypada chcieć seksu często, nie wypada nam sypiać z kim popadnie, nie wypada nam mówić "ale ciacho, 10/10 ruch*ałabym. To nie znaczy że tego nie chcemy i nie myślimy tak.

Z resztą, sam zauważyłeś że kiedy kobieta proponuje przygodny seks to facet najczęściej się zgodzi. Po co nam męskie prostytutki? Wystarczy zapytać jakiegoś przystojniaka w klubie i nie musimy płacić.

A porno nie jest tylko dla mężczyzn. Są filmy dedykowane kobietom, delikatniejsze i nie stawiające kobiety w roli worka na spermę. Są też kobiety które lubią typowo męskie, brutalne pornosy.

Kalendarze z półnagimi mężczyznami to nie rzadkość, można je kupić bez problemu tylko że większość kobiet czułoby się głupio z takim kalendarzem na ścianie. Bo nam nie wypada i co sobie ktośtam pomyśli.

Poczytaj odpowiedzi dziewczyn powyżej bo się powtarzamy, weź to do siebie i nie zadawaj więcej tak głupich pytań
Nic dodać, nic ująć .
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 17:04   #23
Zaneta Polita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 36
Dot.: Duchowy wymiar seksu

.

Edytowane przez Zaneta Polita
Czas edycji: 2016-01-22 o 23:15
Zaneta Polita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 08:05   #24
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Duchowy wymiar seksu

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Chyba nie do końca się zrozumieliśmy.

Nie powiedziałem że wasz chłopak/mąż na golasa was zniesmacza tylko że ZUPEŁNIE OBCY widziany pierwszy raz w życiu przystojniak stojący na golasa/masturbujący się BYŁBY KŁOPOTLIWYM I NIESMACZNYM WIDOKIEM.Dlaczego tak twierdzę?-pisałem o tym w poprzednich postach-jesteście bardziej uczuciowe i RACZEJ nie robicie się mokre na widok takiego faceta-potrzebujecie jakiejś więzi żeby was podniecał-niech każda uczciwie powie-ile z wad chciałoby natychmiast z takim nieznajomym się przespać zakładając że jesteście wolne/nie w związku?-pewnie niewiele.I tu jest właśnie ZASADNICZ I GIGANTYCZNA różnica między Kobietami a Mężczyznami-dla nas widok nagiej,pięknej OBCEJ KOBIETY jest NIEMAL ZAWSZE PRZYJEMNY I PODNIECAJĄCY ponadto gdyby taka laska siedziała na ławce w parku i namawiała by się z nią przespać chyba z 80% facetów by się zgodziło(był kiedyś taki program gdzie robili akcję z taką podstawioną laska i chyba 7/10 facetów chciało ściągać gacie).Czy uogólniam?-tak.Czy mam do tego jakieś podstawy-mam-pisałem w postach powyżej ponadto rynek usług seksualnych jest skierowany GŁÓWNIE I PRZEDE WSZYSTKIM DLA MĘŻCZYZN-NIE DLA KOBIET.Pornosy są przede wszystkim dla nas,agencje towarzyskie są niemal wyłącznie dla nas-bo faceci mają większe potrzeby seksualne,są bardziej napaleni,częścią chcą seksu bez uczucia i częściej podniecają ich nieznajome kobiety.Męskie prostytutki to kompletna nisza a kslendarze z gołymi facetami to rzadkość.

Proszę odpowiedzcie czy zgadzacie się z tym co napisałem/ma to jakiś sens.
Ja,ja bym to zrobiła.Jak jest przystojny,to chyba tym lepiej,że jest na golasa

To co napisałeś,nie ma sensu,ponieważ nigdy nie można tak uogólniać.Zwłaszcza,że Twoje wyobrażenie o kobietach jest kompletnie nierealne i chyba wyciągnięte z lekcji wdżtu dla 6 klasy szkoły podstawowej.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-26 09:05:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.