Jaki termometr dla noworodka? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-12, 23:17   #31
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44650116]Prawda, ale termometry rtęciowe są wycofane ze sprzedaży. My na szczęście mamy w domu, choć przyznam szczerze, że dziecku bym się bała nim mierzyć.[/QUOTE]

LOL
Post sprzed roku - rok nowych doświadczeń mówi: tylko termometr rtęciowy określa mi prawidłowo temperaturę dziecka, szczególnie w czasie choroby. Choćby nie wiem, jak się rzucał, to staram się go chociaż 3 minuty utrzymać w spokoju, żeby zmierzyć.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 05:48   #32
mamasierpniowa
Zadomowienie
 
Avatar mamasierpniowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Zdecydowałam się jednak na microlife n100, dziś będę go miała to zdam relację, moze komuś się przyda
mamasierpniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 16:05   #33
tout_simplement
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez mamasierpniowa Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się jednak na microlife n100, dziś będę go miała to zdam relację, moze komuś się przyda
I jak się sprawdza ten termometr?
tout_simplement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 16:51   #34
mamasierpniowa
Zadomowienie
 
Avatar mamasierpniowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

jestem zadowolona. Ma dwie opcje- mierzenia temperatury ciała oraz otoczenia ( np. temp w domu czy mleka). Róznice są, ale bardzo nieznaczne, około 0,2 stopnia. Uwazam, ze za te pieniadze warto kupić. Ja dałam za niego w promocji niecałe 100 zl.
mamasierpniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 10:28   #35
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Mam trzy termometry. Bezdotykowy, rtęciowy i zwykły elektroniczny. No i szczerze mówiąc ten elektroniczny sprawdził się najlepiej. Rtęciowy i dotykowy pokazywały mi czasem taki cuda, że moje dziecko powinno być w stanie agonalnym już ze 4 razy a miało normalną temperaturę
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 18:38   #36
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
Mam trzy termometry. Bezdotykowy, rtęciowy i zwykły elektroniczny. No i szczerze mówiąc ten elektroniczny sprawdził się najlepiej. Rtęciowy i dotykowy pokazywały mi czasem taki cuda, że moje dziecko powinno być w stanie agonalnym już ze 4 razy a miało normalną temperaturę
Zwykle jest tak, że jak jest zła temperatura to wina leży po stronie człowieka a nie termometru (sprawdzone po sobie, żeby nie było).
Poza tym my kupiliśmy kiedyś, wcale nie tak dawno temu termometr bezdotykowy, taki niby fajny bo mierzył i temp. otoczenia i człowieka. I co, jakiś czas temu się zepsuł, czyli tak po 1,5 roku bycia u nas w domu, poza tym nie zawsze pokazywał dobrą temperaturę.
Rtęciowego nic nie przebije ale niestety na razie nie ma opcji żeby takim mierzyć temperaturę dziecku.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 19:04   #37
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;5003029 0]Zwykle jest tak, że jak jest zła temperatura to wina leży po stronie człowieka a nie termometru (sprawdzone po sobie, żeby nie było).
Poza tym my kupiliśmy kiedyś, wcale nie tak dawno temu termometr bezdotykowy, taki niby fajny bo mierzył i temp. otoczenia i człowieka. I co, jakiś czas temu się zepsuł, czyli tak po 1,5 roku bycia u nas w domu, poza tym nie zawsze pokazywał dobrą temperaturę.
Rtęciowego nic nie przebije ale niestety na razie nie ma opcji żeby takim mierzyć temperaturę dziecku.[/QUOTE]
Są jeszcze termometry szklane bezrtęciowe, z galistanem (galowy)
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 21:54   #38
mamasierpniowa
Zadomowienie
 
Avatar mamasierpniowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

są, ja mam taki,wygląda identycznie jak te rtęciowe ale jest "czasochłonny " ( 5-6 minut to dla mnie przy dziecku jest wiecznosć)
mamasierpniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:54   #39
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Są jeszcze termometry szklane bezrtęciowe, z galistanem (galowy)
Bardziej mi chodziło to brak możliwości przeprowadzenia pomiaru u ruchliwego prawie 4latka i 2latka
Dlatego wybrałam kolejny elektryczny.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 17:18   #40
ingebr
Przyczajenie
 
Avatar ingebr
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 26
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Ja lubiłam rtęciowe termometry, ale faktycznie przy małych dzieciach jest sporym problemem zmierzenie temperatury. Teraz mam bezdotykowy Sanity i jego plusem na pewno jest to, że szybko i precyzyjnie mierzy. No i nie jest też jakiś drogi bo można go dostać za około 80 zl.
ingebr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 17:46   #41
jasminowapanienka
Raczkowanie
 
Avatar jasminowapanienka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 34
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Ja niedawno też szukałam informacji na temat termometrów. Swój zakup oparłam na poradniku http://www.symbolika.net/dobry-termo...la-niemowlaka/ i wybrałam douszny model Brauna plus zwykły rtęciowy (babciowy podarunek), w razie W
jasminowapanienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 22:36   #42
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez jasminowapanienka Pokaż wiadomość
Ja niedawno też szukałam informacji na temat termometrów. Swój zakup oparłam na poradniku http://www.symbolika.net/dobry-termo...la-niemowlaka/ i wybrałam douszny model Brauna plus zwykły rtęciowy (babciowy podarunek), w razie W

Mam i uważam, źe jest słaby.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 07:29   #43
pawalona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

My używamy termometru haxe, mierzy temperaturę dziecka dosłownie w sekundę, wystarczy przyłożyć do czoła. Bardzo praktyczne uważam. Bo nie trzeba się męczyć z czekaniem, wsadzaniem do ust, czy pod pachę. Przeżywałam to przy pierwszym dziecku i wiem jakie to stresujące dla obydwu stron. Mały się kręci, wierci, krzyczy...
pawalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 21:11   #44
maminka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 16
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez shanikua19 Pokaż wiadomość
Rodzę za dwa miesiące i uważam, że termometr w wyprawce dla noworodka jest niezbedny, pytanie tylko jaki, w smoczku?
ja bym teraz na pewno kupiła jeszcze oprócz zwykłego (dla maleństwa ponoć chyba najlepiej taki miękki do pupki) też termometr w smoczku. To mega ułatwienie. Ale nie zdecydowałabym się mieć TYLKO takiego, jakoś nie miałabym zaufania :p
maminka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 22:58   #45
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Nie każde dziecko ssie smoczek. Drogi gadżet, by dowiedzieć się że dziecko go nie akceptuje. Do wywalenia.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 06:35   #46
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Nie każde dziecko ssie smoczek. Drogi gadżet, by dowiedzieć się że dziecko go nie akceptuje. Do wywalenia.

Moje by w życiu nie wzięło do buzi.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 10:15   #47
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Moje by w życiu nie wzięło do buzi.
Moja też by nie wzięła. Smoczka zaczęła używać ok 3rż jak dostała coś takiego w zestawie dla lali to bierze do buzi i udaje dzidziusia
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 14:59   #48
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Ja mam duży problem z mierzeniem temperatury. Córka jest nietykalska i wiercipięta. Przy gorączce prawie 39 stopni ma nadal siłę walczyć ze mną, zmierzenie kilka minut pod pachą nie wchodzi nawet w grę, a elektronicznym w pupie wierzga się tak, ze 2 osoby muszą trzymać.

Mam też bezdotykowy termometr Rossmax, jest bardzo dobrze oceniany na Ceneo, ale u mnie sprawdza się kiepsko. O ile temp. otoczenia i wody w wanience i butelce mierzy dobrze (wodę mierzyliśmy tylko na początku oczywiście), o tyle z temp. ciała ma spore problemy. Potrafi zaniżyć o 1-1,5 stopnia więc jest dla mnie zupełnie niewiarygodny...

Sama już nie wiem jak to mierzyć, żeby było dobrze, a problem jest, bo córka często choruje. Zaczynam od mierzenia ręką, później sprawdzam bezdotykowym, a później elektroniczny w pupie, bo i tak bezdotykowemu nie ufam, a mierzę dla zasady...
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 10:59   #49
Antosia1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Witam. U nas maluch często choruje niestety i mogę coś w tym temacie z praktyki powiedzieć. Najzwyklejszy termometr jak najbardziej jest chyba nr 1, ale nie dla dziecka jak co 15 minut sprawdzić trzeba temperaturę, bo ma tak wysoką. Próbowaliśmy jeszcze do ucha, zupełnie się nie sprawdził. Zakupiliśmy kolejny bezdotykowy i ten tak różnie ale zdecydowanie lepiej niż do ucha. Więc osobiście albo zwykły do pupki, albo bezdotykowy. Z tym, że jak za długo się go trzyma w ręku to też pokazuje głupoty. Trzeba 3krotnie powtórzyć pomiar.
Antosia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 13:28   #50
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Używam elektronicznego do czoła BabyOno. Średnio zadowolona jestem. Traktuję go raczej w granicach ma gorączkę - nie ma gorączki.
Równie dobrze, mogłabym wierzyć własnym dłoniom.
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 13:56   #51
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

hej
I ja zaczynam poszukiwania termometru dla niemowlaka.
Mam w domu rtęciowy i bezrtęciowy (starszej córcę zmierzę spokojnie) ale jak pojawi się maluch to będzię ciężko


[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Są jeszcze termometry szklane bezrtęciowe, z galistanem (galowy)
Też taki mam

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Używam elektronicznego do czoła BabyOno. Średnio zadowolona jestem. Traktuję go raczej w granicach ma gorączkę - nie ma gorączki.
Równie dobrze, mogłabym wierzyć własnym dłoniom.
Miałam. Wg mnie bardzo kiepski.

Edytowane przez iweczka
Czas edycji: 2016-03-24 o 13:53
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 19:48   #52
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Mam douszny Browna i jest tragiczny.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 20:01   #53
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Po kilku infekcjach (w pierwszym roku była tylko jedna, więc termometr się kurzył) stwierdzam, że najlepszy termometr to ja przytulam dziecko i wiem kiedy na 37 kiedy ma 39 a kiedy 40 to co mierzę termometrem tylko potwierdza moje obserwacje. Jeszcze jak kp i córka spała ze mną obudziłam się w nocy, bo córka ciepła, pomacałam i stwierdzam: ma 39, termometr pokazał 39,2.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 07:35   #54
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Po kilku infekcjach (w pierwszym roku była tylko jedna, więc termometr się kurzył) stwierdzam, że najlepszy termometr to ja przytulam dziecko i wiem kiedy na 37 kiedy ma 39 a kiedy 40 to co mierzę termometrem tylko potwierdza moje obserwacje. Jeszcze jak kp i córka spała ze mną obudziłam się w nocy, bo córka ciepła, pomacałam i stwierdzam: ma 39, termometr pokazał 39,2.
Głodomorku, ja też wyczuwam u córki już temp pow 37, czuję to poprostu,
ale np mój mąż
siedział z nią w domu we wtorek, bo ma inf wizrusową, ja wróciłam z pracy, siadłam koło Niej i mowię, ma temperaturę
tz "niemozliwe, przecież tak szaleje że głowa mała"
biore termometr i 38
także muszę coś mieć.

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Mam douszny Browna i jest tragiczny.

Dzięki
zanotuję żeby nie kupić
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 09:17   #55
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Ja mam bezdotykowy - fajna sprawa jeśli chodzi o szybkość pomiaru i że w nocy nie obudzimy dziecka, można też zmierzyć temperaturę mleka czy wody w wanience. Ale przy gorączce jest kiepsko - inna temperatura jeśli wymierzymy w czoło, inna na skroni, inna za uchem, nigdy nie wiem której ufać więc traktuję to na zasadzie 'nie ma gorączki, ma małą gorączkę, ma dużą gorączkę'. Do dokładniejszego pomiaru lepszy jest elektroniczny do pupy - no ale z tym jest już troszkę zabawy
Ja mam te dwa i używam ich w zależności czy chcę zmierzy temperaturę szybko, czy dokładnie.
Miałam też termometr douszno-czołowy i ten wg. mnie wypadł najgorzej bo łączył wady obu powyższych - czyli jednocześnie trzeba było dziecko dotykać i poczekać chwilkę na pomiar (mój syn się w nocy potrafił od tego obudzić) i wynik różnił się w zależności od tego gdzie się dotknęło. Na szczęście się zepsuł
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 18:54   #56
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Głodomorku, ja też wyczuwam u córki już temp pow 37, czuję to poprostu,
ale np mój mąż
siedział z nią w domu we wtorek, bo ma inf wizrusową, ja wróciłam z pracy, siadłam koło Niej i mowię, ma temperaturę
tz "niemozliwe, przecież tak szaleje że głowa mała"
biore termometr i 38
także muszę coś mieć.
To raczej taka ciekawostka też mam termometry nawet 4 różne - rtęciowy, galowy, 2 elektroniczne (w tym mój owulacyjny).

Moja mama kiedyś miała taki pasek na czoło zmieniał kolor zależnie od temperatury, ale był mało dokładny. Raczej dla nas frajda patrzeć w lustro na kolorki
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 18:15   #57
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
To raczej taka ciekawostka też mam termometry nawet 4 różne - rtęciowy, galowy, 2 elektroniczne (w tym mój owulacyjny).

Moja mama kiedyś miała taki pasek na czoło zmieniał kolor zależnie od temperatury, ale był mało dokładny. Raczej dla nas frajda patrzeć w lustro na kolorki
Mojej córce by się pewnie spodobały takie paski
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 13:42   #58
basiasit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Szukałam ostatnio prezentu dla siostry (w sumie dla jej małej Zosi) i trafiłam na allegro na elektryczny termometr e-nn fever. Siostra używa go od tygodnia (codziennie sprawdza temperaturę maluszka) i ma ogromny fun z tego technologicznego wynalazku Obsługa bardzo prosta - czujnik naklejasz dziecku pod paszką a drugi na telefon i na bieżąco Ci zczytuje temperaturę na telefonie
basiasit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 21:07   #59
Gloss88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

A co sądzicie o tym rankingu http://zdrowieija.pl/jaki-termometr-bezdotykowy-kupic/

Tam wygrał KARDIO-TEST KT-50PRO... Myślicie, że rzeczywiście jest wart uwagi?
Gloss88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 09:04   #60
Aska22colori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki termometr dla noworodka?

Chwalę sobie termometr Non Contactod niemieckiej firmy Geratherm. Idealne rozwiązanie dla dzieci i niemowląt zwłaszcza. Temperaturę wyłapuje na odległość, także nie trzeba dziecka jakoś ustawiać specjalnie do pomiaru i jeszcze trzymać w bezruchu tak jak przy zwykłych termometrach to wygląda.
Aska22colori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-11 08:31:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.