Świnki Morskie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-25, 20:52   #31
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

Czyli jednak są jakię szanse.... Oby!! Bo jeszce z klatką to jakioś zamrugam oczętami do rodziny bo mam imieniny w kwietniu ale kotka przecież nie uśpię dla świnki :/ Wszyscy go bardzo kochamy
aguca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 21:00   #32
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

Cytat:
Napisane przez aguca
Czyli jednak są jakię szanse.... Oby!! Bo jeszce z klatką to jakioś zamrugam oczętami do rodziny bo mam imieniny w kwietniu ale kotka przecież nie uśpię dla świnki :/ Wszyscy go bardzo kochamy
No oczywiscie nie uspisz kota, chodzi o to, zebys nie brala swinki. Moze najpierw spróbuj na jeden dzien. Ale pamietaj, aby swinka juz miala z 4-5 tygodni, jak nie wiecej.

I odradzam brania swinki, jesli masz akwarium.

Mam jednak nadzieje, ze dostaniesz klatke i ze kot swinke polubi. Jesli nie to oczywiscie nie powinnas jej zatrzymac.
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 21:31   #33
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

zAnim ją wezme to pogadma z przyjaciółką o tym że jak by kot nie togo do świnki to jej oddam bo niem co męczyc zwierzaka. Rodziców pomęcze o klatkę raczej powinni się zgodzić może tam się jakos dorzucę albo co
Ale najpier zanim kupię klatkę zobaczę jak reaguje kot bo może klatka wcale nie być mi potrzebna a po co wyrzucać piniądze Życzcie mi szcześcia w kontaktach kocio-świńskich
Bardzo dziękuję za wszystkie rady i do tego tak szybo udzielone
aguca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 21:36   #34
marta87tychy
Raczkowanie
 
Avatar marta87tychy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tychy
Wiadomości: 93
GG do marta87tychy
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

tak zgadzam sie z poprzedniczkami świnki morskie to miłe stworzonka tez kiedyś miałam jedną była odziedziczona po jakiejś kolezance której się znudziła ale nie miałam z nia problemów. Mimo dość sędziwego wieku była aż nadto ruchliwa. Jezeli pamięta się o zmienianiu trocin w klatce to nie ma zadnego nieprzyjemnego zapachu. Swinka morska szybko się uczy moja po kilku dniach zrozumiała ze jak chce dostać więcej jesc to musi "powiedzieć" zazwyczaj wtegy głosno piszczała. Nie polecam ci dawania śwince żadnych słodkosci i surowych ziemniaków - moze od tego umrzeć. No i nie przesadzaj z warzywani wystrzegaj sie takze arbuzów. Zbyt wielkie ilosci surowych warzyw zle się kończą. Swinki bardzo przyzwyczajaja sie do swych opiekunów. A i jeszce jedno raczej unikaj kąpania świnek długowłosych - tzw rozetek niestety choć mozna to robic nie słuzy im to a zle wysuszenie futra powoduje rózne choroby np katar czy przeziebienie i od tego swinka tez zdycha. Pamietaj ze trzeba jej tez od czasu do czasu przycinać pazurki zeby umiał chodzić - mozna to robić szczypczykami takimi dla ludzi. Jeszcze jakieś pytania - polecamsie na przyszłosc
marta87tychy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 21:45   #35
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

Cytat:
Napisane przez lain
sama nie mam swinki morskiej, ale to bardzo sympatyczne, prowadzace dzienny tryb zycia zwierzatka. jedza tyle ile im dasz (trzeba uwazac zeby za bardzo takiej nie upasc). ich wielkim minusem jest to ze choruja i najczesciej umieraja z powodow jakis guzow i innych nieprzyjemnych historii (tak umarly wszystkie swinki ktore znalam)
Niestety to prawda
Moja świnka była "Wykupiona" z "niewoli" tzn. kupilam ja z litości. Poszłam do zoologicznego poogladać króliki , patrze a tu prawie zdychająca świnka , bez wody bez jedzenia. Wiec kupiłam zwierze za 8zl i juz została na długo.
Miałam swoja świnkę 6 lat. Taka kochana duza słodka kulka , łatwa w utrzymaniu Zawsze mnei witała radosnym kwiczeniem i piszczeniem a jak szłam z marchewką lub sałatą to ło rany
Często ją pakowałam do koszyka i zabierałam na działeczke do mojej babci gdzie pasła się na trawie w słońcu do woli ( oczywiście mowie o lecie )
Może ze względu na jej przeszłość , miała bardzo nieśmiały charakter . Kiedy zostawiło się ją w jednym miejscu siedziała tam , żeby przeszła kawałek musiałam ją czymś zwabiać np. świeżą zieleninką , albo musiałam wolac
Zdechła z powodu guzow. Miała nawet operacje ale to nic nie dało :/ od tamtej pory stwierdziłam że nie chce zwierząt.
p.s. moja świnka uwielbiała gotowane buraki kiedy wpakowała kawałek miala pyszczek czerwony jak rasowy drapieżnik
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 11:37   #36
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

A ja chyba zmienie zachciankę świnki morskiejj na rzecz labladora...
Co wy na to??
Tatuś mi powiedział że ppołowe on zapłaci a połowe ja

Co o tym sądzicie??
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 12:28   #37
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

Cytat:
Napisane przez aguca
Ale najpier zanim kupię klatkę zobaczę jak reaguje kot bo może klatka wcale nie być mi potrzebna a po co wyrzucać piniądze
Mysle, ze to dobry pomysl, kolezanka nie powinna miec nic przeciwko, bo papewno sama chce oddac swinke tam, gdzie ja wszystkie inne zwierzaki domowe akceptuja

Cytat:
Napisane przez marta87tychy
Nie polecam ci dawania śwince żadnych słodkosci i surowych ziemniaków - moze od tego umrzeć.
Zgadzam sie.
Nie wolno dawac surowych ziemniaków, ludzie przeciez tez nie jedza.

Cytat:
wystrzegaj sie takze arbuzów
Moja swinka jadla latem codziennie arbuzy, ale bez ziarek. A dla czego Ty odradzasz? Masz jakies zle doswiadzenia?


Cytat:
Napisane przez sweet.girl
A ja chyba zmienie zachciankę świnki morskiejj na rzecz labladora...
Co wy na to??
Tatuś mi powiedział że ppołowe on zapłaci a połowe ja

Co o tym sądzicie??
Mysle, ze zadne zwierze NIE POWINNO BYC ZACHCIANKA!!
Jednak pies jest latwiej do utrzymania niz swinka, bo chociaz wiecej je, to dluzej zyje i lekarze sie lepiej na nich znaja.
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 16:14   #38
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ...:::Goldenki:::...

Ale tą "zachciankę" powiedziałam w przenośni... METAFORA TAKA... hihihi

A co sądzicie o goldenkach??

Ma ktoś??
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 22:16   #39
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
SWINKA MORSKA-Podzielcie sie doswiadczeniem w hodowli...

Niedawno moj TZ zakupil swinke morska niestety nie zapytal o jej wiek,moze orientujecie sie jak okreslic jej wiek,np.po wygladzie,wadze itp.Jest to rozetka-samiec.Bede wdzieczna za wasze uwagi dotyczace posiadania,pielegnacji,ka rmienia,zdrowia tych zwierzatek.Jest to moja pierwsza swinka i niewiele wiem na ich temat.Piszcie prosze o doswiadczeniach.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 00:05   #40
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: SWINKA MORSKA-Podzielcie sie doswiadczeniem w hodowli...

U mnie w domu byly swinki morskie, kiedy bylysmy z siostra dziecmi. Jeden z nich wabil sie Ziutek, drugiego imienia, niestety, na chwile obecna nie moge sobie przypomniec. Sa to bardzo towarzyskie i smieszne zwierzaczki.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 16:18   #41
lufka-lbk
Raczkowanie
 
Avatar lufka-lbk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: LBK
Wiadomości: 70
GG do lufka-lbk
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

nie czytałam wszytskiech komentów ale po pierwsze świnki są kochane mam 2-) a po drugie- niektórzy pisali że śmierdzą..jeśli nie zmieniasz im to śmierdzą... jak człowiek się nie kąpie też śmierdzi- proste
W załączniku daje foto moich świniaków kochanych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.JPG (58,0 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111.JPG (34,1 KB, 184 załadowań)
__________________
Peace
lufka-lbk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 22:08   #42
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Swietne!Moja wyglada tak.

Cytat:
Napisane przez lufka-lbk
nie czytałam wszytskiech komentów ale po pierwsze świnki są kochane mam 2-) a po drugie- niektórzy pisali że śmierdzą..jeśli nie zmieniasz im to śmierdzą... jak człowiek się nie kąpie też śmierdzi- proste
W załączniku daje foto moich świniaków kochanych
To sa rozetki?Kapiesz je,bo na zdjeciu widze recznik...

I jeszcze jedno zdjecie mojej swinki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wer.jpg (20,1 KB, 558 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wert.jpg (20,6 KB, 555 załadowań)

Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2006-04-25 o 08:13 Powód: Post pod postem
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 06:05   #43
lufka-lbk
Raczkowanie
 
Avatar lufka-lbk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: LBK
Wiadomości: 70
GG do lufka-lbk
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

czasem w lato żeby im było lżej bo sierść się robi ciężka...
__________________
Peace
lufka-lbk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 23:01   #44
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: SWINKA MORSKA-Podzielcie sie doswiadczeniem w hodowli...

Niestety sama sobie nie odpowiem na pytanie.Ponawiam probe...
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 18:09   #45
a_1e
Raczkowanie
 
Avatar a_1e
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 215
GG do a_1e
Zabawy ze świnką morską

Nie wiem czy ten wątek powinnam umieściić tutaj ale chyba tak. Więc mam pytanie. Co mogę wstawić śwince do klatki żeby się mogła bawić i mieć zajęcie kiedy mnie nie ma w domu?
a_1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 18:22   #46
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: Zabawy ze świnką morską

Szczerze??? Moja swinka spala jak ja bylam w szkole a rodzice w pracy Wystarczylo troche sianka i Fredziak byl caly happy
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 21:30   #47
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: SWINKA MORSKA-Podzielcie sie doswiadczeniem w hodowli...

Niedawno moj TZ zakupil swinke morska niestety nie zapytal o jej wiek,moze orientujecie sie jak okreslic jej wiek,np.po wygladzie,wadze itp.Jest to rozetka-samiec.Bede wdzieczna za wasze uwagi dotyczace posiadania,pielegnacji,ka rmienia,zdrowia tych zwierzatek.Jest to moja pierwsza swinka i niewiele wiem na ich temat.Piszcie prosze o doswiadczeniach
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 21:52   #48
zanecia
Raczkowanie
 
Avatar zanecia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z Chorzowa :]
Wiadomości: 106
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

Ja jestem wielka milosniczka świnek morskich, mialam ich az 4
Musisz wiedziec ze kazda świnka ma swoj charakter tak jak czlowiek, jedna jest spokojna, a inna znowu zwariowana. To ze innym swinka gryzie kablei inne przedmioty to nie znaczu ze twoja tez tak bedzie robila. Moja wczesniejsza swinka(Pitus) byla bardzo kochaniutka i w miare spokojna chociarz miewala czasami swoje humory i potrafila dac w kosc Uwielbiala ogorki,pomidory, salatke i zawsze jak chciala cos dobrego to przybiegala pod lodowke i lapkami drapala zeby cos jej dac dobrego Niestety moj kochany prosiaczek zachorowal i zdechł, a poniewaz nie wyobrazam sobie mojego domu bez swinki kupilam sobie nastepna(Niunia). Ta natomiast jest przeciwienstwem pitusia Gryzie wszystko co popadnie, kable, firanki,zrywa tapety . Ale podobno takie wredne swinki trafiaja sie bardzo zadko

Ogolnie polecam miec takiego prosiaczka w domu, fajne z nich stworzonka.
Zalaczam zdjecia Pitusia i Niuni. Tylko sie nie wystraszcie

PITUS:Załącznik 386179
NIUNIA:Załącznik 386182
__________________


zanecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 21:58   #49
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

Mam świnke naj piękniejszą na świecie Mikusie. Nigdy nie myślałam że tak pokocha to zwierzatko.

Jest cudowna, niesamowicie sprytna i śmieszna czasami.
Wkleje zdjęcie w weekand jak je smakowicie Arbuza

Uwielbiam jak świnki ziewają widać wtedy ząbki i maleńki języczek
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 22:23   #50
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

Zanecia one sa przesliczne.Jaka to rasa taka dlugowlosa?Ja mam rozetke,pewnie sie orientujesz,ona rowniez ma dluzsze wlosy ale glownie na "kuperku"-tak smiesznie stercza do gory.Wklejalam juz zdjecia w tym watku jak rowniez w galerii zwierzakow.Moja jest bardzo spokojna az za bardzo jak dla mnie.Popiskuje jak mnie widzi,uwielbia siedziec na rekach,lub wtula sie blisko ciala-godzinami moze tak siedziec i sie nie ruszac.Niema z nia zadnych problemow,jest cicha,spokojna,troche bojazliwa.Takie male strachadlo z niej-jak uslyszy glosniejszy dzwiek to zmyka w najdalszy zakamarek.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 22:25   #51
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

Neonka28-koniecznie wklej zdjecie i troszke napisz o swiniaczku.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 15:02   #52
zanecia
Raczkowanie
 
Avatar zanecia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z Chorzowa :]
Wiadomości: 106
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

Cytat:
Napisane przez iza73
Zanecia one sa przesliczne.Jaka to rasa taka dlugowlosa?Ja mam rozetke,pewnie sie orientujesz,ona rowniez ma dluzsze wlosy ale glownie na "kuperku"-tak smiesznie stercza do gory.Wklejalam juz zdjecia w tym watku jak rowniez w galerii zwierzakow.Moja jest bardzo spokojna az za bardzo jak dla mnie.Popiskuje jak mnie widzi,uwielbia siedziec na rekach,lub wtula sie blisko ciala-godzinami moze tak siedziec i sie nie ruszac.Niema z nia zadnych problemow,jest cicha,spokojna,troche bojazliwa.Takie male strachadlo z niej-jak uslyszy glosniejszy dzwiek to zmyka w najdalszy zakamarek.
hehe ta pierwsza to Angorska swinka morska a ta druga to mieszaniec(angorskiej i rozetki) Zawsze jak wychodzilam na trawke z ta dlugowlosa to ludzie sie zatrzymywali i pytali co to za stworzenie
Zazdroszcze ci ze twoja swinka taka spokojna bo moja czasami doprowadza mnie do rozpaczy Codziennie musi cos napsocic, dzisiaj np. patrze sie co ona gryzie takiego dlugiego, myslalam ze to jakis kabel a okazalo sie ze wygryzla z plecaka mojego brata caly sznurek Ale i tak ja kocham
__________________


zanecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 16:15   #53
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

Jeszcze jedno zdjecie mojej swinki,musze dzisiaj zrobic jakies zdjecia bo mam ich malo.Dziewczyny a wypuszczacie je na trawke,zeby sobie pobiegaly?Ja sie boje ze mi ucieknie bo biega szybko.Jak wy sobie radzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pop.jpg (60,0 KB, 162 załadowań)
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 23:08   #54
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

No i jak mowilam tak zrobilam dzis nowe fotki.Mojej swinki oczywiscie.Jest bardzo kochana.Puszczam ja po mieszkaniu,zeby sobie pobiegala.Niestety nie chce wracac do mnie sama-ganiam za nia po calym pokoju zeby ja zlapac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z autem.jpg (73,1 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z doniczka.jpg (66,4 KB, 183 załadowań)
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 09:01   #55
zanecia
Raczkowanie
 
Avatar zanecia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z Chorzowa :]
Wiadomości: 106
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

Cytat:
Napisane przez iza73
Jeszcze jedno zdjecie mojej swinki,musze dzisiaj zrobic jakies zdjecia bo mam ich malo.Dziewczyny a wypuszczacie je na trawke,zeby sobie pobiegaly?Ja sie boje ze mi ucieknie bo biega szybko.Jak wy sobie radzicie?
hehe kochaniutka ta twoja swinka
ja tez sie obawialam ze moja swinka mi ucieknie jak pojde z nia na dwor, wiec pobieglam do zoologocznego i kupilam takia specjalna smycz z szelkami dla swinek i mialam problem uciakania z glowy.
__________________


zanecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 09:08   #56
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

prześliczne te wasze świńki
kiedyś miałam dwie , czesto leżałam na podłodze a one wskakiwały mi na brzuch i wydawały te swoje fajniutkie dźwieki to cudne zwierzaczki
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 01:19   #57
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

Bardzo przydatna stronka dotycząca wszystkiego o świnkach: http://www.szwedzkakolej.home.pl/marsvin/index2.html
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 14:06   #58
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

Hej laseczki!!!
Jestem szczęśliwą posiadaczką prosiaczka (rasa: rozetka)
Płeć: chłopaczek IMIE : SNIKERS Jejku jak ja się cieeeeeszeee
Sierść ma ślicznej maści.... Rudo-biało-czarną (czarną to ma tylko łatkę na oku jednym) Narazie siedzi w sianku i się chyba klimatyzuje ---> jak myślicie??

NAWET NIE WIECIE JAK SIĘ CIESZE!! :
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 18:23   #59
julka123
Raczkowanie
 
Avatar julka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 163
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

a jednak świnka Słuchaj... świnka przez pierwsze 2 dni (tak bylo w moim przypadku) powinna byc zostawiona w spokoju... Powinna sie zaklimatyzowac... Pamieetaj! Rozetki potrzebuja wiecej uwagi..szybciej sie przeziebieja.. No i czasem trzeba je poczesac Dlatego mam krótkowłosą
julka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 19:07   #60
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ...:::Świnki Morskie:::...

Spoko.... juz go nie dotykam
A masz może photo swojego świniaczka??
Zastanawiam się czy nie dokupić mojemu malutkowi
jakiejś panienki Co Wy na to koffaniutkie??
Bardzo bym chciała mieć malutkie świneczki
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.