Nintendo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-19, 15:33   #1
Potyczka
Raczkowanie
 
Avatar Potyczka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 315

Nintendo


Caly swiat jara sie nowa generacja konsol, tymczasem mnie wzielo na handhelda od Nintendo czy ktoras z Was posiada 3ds, badz 3ds xl? Jesli tak to jak wrazenia, gdzie kupujecie gry i co polecacie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Potyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 00:22   #2
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Nintendo

Przypomniałaś mi dzieciństwo Jakiś rok temu w coś tam grałam, ale nie mam pojęcia na jakim sprzęcie ani nic
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 20:48   #3
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Nintendo

Aaa!
Ja się czaje z Mężem na 3ds i Pokemon XY, ale mamy 3 tyg synka i trochę mało czasu dla siebie
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 22:55   #4
Potyczka
Raczkowanie
 
Avatar Potyczka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 315
Dot.: Nintendo

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Aaa!
Ja się czaje z Mężem na 3ds i Pokemon XY, ale mamy 3 tyg synka i trochę mało czasu dla siebie
Piona, przed tygodniem ja i maz kupilismy sobie po 3dsie i po pokemonach gramy jak opetani, absolutnie polecam! A synka szybko nauczcie grania to bedzie wam expil w krzakach


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Potyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 00:34   #5
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Nintendo

Cytat:
Napisane przez Potyczka Pokaż wiadomość
Piona, przed tygodniem ja i maz kupilismy sobie po 3dsie i po pokemonach gramy jak opetani, absolutnie polecam! A synka szybko nauczcie grania to bedzie wam expil w krzakach


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O kurczę, też chcę!

Zanim nasz synek będzie nam expił to trochę minie jednak, ale to dobry pomysł i z chęcią go wykorzystam

Właściwie, długo trwa walka z takim poke w krzakach? Filmów nie oglądałam z gier, bo mam mobilny internet i nijak nie mogę dużej ilości obejrzeć

Pochwal się jeszcze jakiego masz startera!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 11:44   #6
Potyczka
Raczkowanie
 
Avatar Potyczka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 315
Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
O kurczę, też chcę!

Zanim nasz synek będzie nam expił to trochę minie jednak, ale to dobry pomysł i z chęcią go wykorzystam

Właściwie, długo trwa walka z takim poke w krzakach? Filmów nie oglądałam z gier, bo mam mobilny internet i nijak nie mogę dużej ilości obejrzeć

Pochwal się jeszcze jakiego masz startera!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Haha ale super juz myslalam ze jestesmy jedynym takim pomylonym malzenstwem co w pokemony pocina czy dlugo, nie, z pol minuty moze
Teraz jest doskonaly czas na zakup 3dsa (my mamy xl i polecam, ekran fantastyczny) bo mozna dostac za free mario 3d land! Kurcze nie wiem jak wkleic linka bo pisze z telefonu, ale to sie nazywa Mario Welcome Promotion i na stronie http://www.my3ds.pl znajdziesz o tym newsa
Jako starter wybralam ta wodna zabe na F, nie pamietam jak sie nazywa bo w sumie jej nie uzywam za czesto. Zawsze bralam ognistego na poczatku, ale w pudelku z pokemonami znajduje sie kod na Torchica - ognistego, mocnego pokemona ktorym glownie walcze, wiec jako starter chcialam cos innego. A powiedz gralas cos wczesniej w pokemony? Na jakies jeszcze gry mialabys ochote? Ja mysle o profesorze Laytonie:

Jeszcze Ci powiem ze pokemony to taka fajna giera ktora mozna w kazdym momencie przerwac. Najlepszym przykladem bedzie tutaj moj dzisiejszy dzien jechalam kilka przystankow autobusem - chwile pogralam. Potem czekalam na samolot - gra. Lot - gra. Pociag - gra, metro - gra. I to jest super, ze mozesz grac po kilka, kilkanascie minut, jak juz nie mozesz grac to skladasz nintendo i siegasz do niego w dowolnej chwili, a w pokemony sa do tego idealna gra


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Potyczka
Czas edycji: 2013-11-28 o 11:51
Potyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 12:09   #7
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Nintendo

O czym Ty w ogóle mówisz, gdyby nie pokemony nie miałabym męża, o dziecku nie wspominając! Zabawna historia w sumie

Póki co gramy regularnie w fire red / leaf green na telefonie. A później razem walczymy a ostatnio jak grałam w emerald to złapałam dwa shine! Aż obudziłam rano męża żeby mu się pochwalić
Oprócz tego graliśmy chyba we wszystko. Ja nie grałam w white, bo muzyka mnie tak strasznie tam denerwuje, że nie mogłam tego znieść, więc w 2 też nie grałam, bo bez sensu. Mąż grał we wszystko


W ogóle to bardziej pomyleni od nas być nie możecie... Mój Ukochany się śmieje, że jeszcze zanim będzie nasz syn umiał mówić mama i tata, to będzie nawet przez sen 'charizard 36! Slowbro 37!' ;D

A 3ds kupimy dopiero jak znikną takie duże koszty związane z naszym potomkiem



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 13:57   #8
Potyczka
Raczkowanie
 
Avatar Potyczka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 315
Dot.: Nintendo

O matko po Twoim pytaniu ile trwa walka pomyslalam ze nie gralas, a tu prosze ale w jeszcze wiekszym szoku jestem ze tacy fanatycy pokemonow nie maja 3dsa!
W kazdym razie, jak kupicie to sie odezwij, wymienimy sie friend codem i bedziemy mogly odwiedzac swoje friend safari - kazdy user ma swoj trawnik z 2-3 rodzajami pokemonow ktore moga zlapac przyjacie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Potyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 15:55   #9
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Nintendo

W końcu ktoś nas nazwal fanatykami

Xy po prostu ma inną grafikę i ciekawa

Jak tylko będę miała to dam Ci znać i będziemy grać!

Grałaś w resztę?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 17:53   #10
Potyczka
Raczkowanie
 
Avatar Potyczka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 315
Dot.: Nintendo

Haha, bo jak Wy nie jestescie fanatykami to juz nie wiem kto jest ja zagrywalam sie jak szalona w 1 generacje, potem pogralam w 2 i 3. Pozniej w sumie nie mialam na czym grac w poki, poza tym prym wiodly playststion i inne xboxy.

X/Y wprowadza mnostwo zmian, przyzwyczaiwszy sie do ktorych, ciezko mi bedzie grac w poprzednie czesci, np ex share, exp leci do wszystkich pokemonow z teamu, nawet jak tylko jednym sie walczylo. Duzo fajnych udogodnien wprowadzili. Mam juz na liczniku 50 godzin (powinno byc z 10 mniej bo pare razy przysnelam z konsola) a jeszcze mi sie ani troche nie znudzilo. Dostalam za free mario 3d land, przeszlam 1 plansze i wrocilam do pokemonow, ta gra ma cos w sobie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Potyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 18:05   #11
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Nintendo

W sumie i tak racja, nawet w tych wcześniejszych jest dużo zmian bez których da się żyć, ale ciężko się przyzwyczaić.

Ja jeśli chodzi o gry to jestem prosta. Nauczyłam się grać w kilka [diablo, warcraft, pokemon] i ciężko mi się nauczyć w coś innego, więc mario nam zbędne

W ogóle pokemony też dla mnie ostatnio są przesadzone, white dla mnie jest zbyt skomplikowane graficznie, więc nie wiem w sumie jak zareaguje na xy, ale taką mam ochotę na tego lewka ognistego, że mogę to znieść

Pewnie niedługo i tak zagram w white i white 2, może jakoś wycisze tę muzykę i dam radę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 20:46   #12
Potyczka
Raczkowanie
 
Avatar Potyczka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 315
Wiesz ja jestem baardzo sceptycznie nastawiona do efektu 3D i slyszac o pokemonach w trojwymiarze mialam przed oczami to co zrobili z wormsami, pacmanem etc, a tymczasem jestem zachwycona naprawde, widac ile pracy w to wlozyli. A co do diablo to tez gram, ale na xboxie. Jaka masz postac? mnie najlepiej sie gra witch doctorem

Ok, czas konczyc pokemony btw, jesli chodzi o fabule to ostatnio gralam w wiele tytulow ktore mialy ja gorsza, wiec kolejny plus!

A grafika, hm. Ja jestem estetka i grafika w grze jest dla mnie bardzo wazna i pokemony moim zdaniem zdaja egzamin

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Potyczka
Czas edycji: 2013-11-29 o 20:49
Potyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 21:21   #13
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Nintendo

Dla mnie grafika zbyt skomplikowana jak na pokemony, dlatego uwielbiam fire red

W trójkę tylko grałaś? W trójce najbardziej lubię monk, bo przypomina assasin z dwójki, a to moja ulubiona postać
W ogóle powiem Ci, że trójka nie ma takiego klimatu jak dwójka, długo w nią się grać nie da. Rok temu jak wyszła, grałam ok miesiąc i byłam zachwycona, znudziło sie, wróciłam do dwójki, ostatnio znowu w 3 zagrałam latem, i znowu to samo. Kilka dni na no life, przeszłam normal wizardem (w pl wersji ma fantastyczny głos!.. A później się nudzi ) i koniec. Nie chce mi się. W dwójkę to bym grała i grała, do tej gry można wrócić zawsze i wszędzie.

A, tak mi się skojarzyło co do naszego fanatyzmu...
Bardzo będzie źle, jak napiszę że na obrączkch mamy :
Ja: prepare for trouble!
Maz: make it double...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 18:35   #14
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Nintendo

O nieee, a ja zarejestrowałam 3dsa wcześniej a chciałam mario

Mam 3dsa i pokemon Y, do tego ostatnio dostałam na mikołaja od faceta Raymana 3d i mam pożyczone mario na DSa
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 07:44   #15
Potyczka
Raczkowanie
 
Avatar Potyczka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 315
Dot.: Nintendo

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Dla mnie grafika zbyt skomplikowana jak na pokemony, dlatego uwielbiam fire red

W trójkę tylko grałaś? W trójce najbardziej lubię monk, bo przypomina assasin z dwójki, a to moja ulubiona postać
W ogóle powiem Ci, że trójka nie ma takiego klimatu jak dwójka, długo w nią się grać nie da. Rok temu jak wyszła, grałam ok miesiąc i byłam zachwycona, znudziło sie, wróciłam do dwójki, ostatnio znowu w 3 zagrałam latem, i znowu to samo. Kilka dni na no life, przeszłam normal wizardem (w pl wersji ma fantastyczny głos!.. A później się nudzi ) i koniec. Nie chce mi się. W dwójkę to bym grała i grała, do tej gry można wrócić zawsze i wszędzie.

A, tak mi się skojarzyło co do naszego fanatyzmu...
Bardzo będzie źle, jak napiszę że na obrączkch mamy :
Ja: prepare for trouble!
Maz: make it double...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pozamiataliście

W Diablo grałam w 3 na konsoli, bardzo przyjemnie mi się gra w multi i w coopie kanapowym Wiem, że "prawdziwi fani" gardzą tą częścią, bo to nie to samo etc, zwolennicy trójki, a zwłaszcza tej na konsole nie są tru :P etc, ale mnie się gra fajnie, DLC będę kupować i mam wszystko gdzieś

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
O nieee, a ja zarejestrowałam 3dsa wcześniej a chciałam mario

Mam 3dsa i pokemon Y, do tego ostatnio dostałam na mikołaja od faceta Raymana 3d i mam pożyczone mario na DSa
Wiesz co, to mario niby fajne, niby zgarnia wysokie noty, ale kurcze, ściągnęłam je jakieś dwa tygodnie temu, raz odpaliłam, przeszłam jedną planszę, wyłączyłam i do niego nie wróciłam. Ten efekt 3D nie jest jakis tragiczny, ale nie do końca mi leży. No i gra bardzo krótka, mój mąż przeszedł w kilka godzin, dlatego jakbym wydała na nią dwie stówy, byłabym niepocieszona.

A jak Rayman w 3d, daje rade?
Potyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 07:57   #16
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Nintendo

No to tym bardziej jestem zła, że potencjalnie muszę wydać dwie stówy na grę, która nawet nie będzie mnie długo cieszyć...

Nie masz jakiegoś ekstra kodu do oddania?

Rayman fajny, ma klimat takich starych gier na Play Station jak np. Spyro, bardzo mi to przypomina denerwujący jest tylko sposób zapisu, bo zapisuje tak jakby po każdym świecie-levelu, a one potrafią trwać dość długo, więc trzeba go przejść do końca bo inaczej zaczynasz od początku. Co jest o tyle dziwne, że w samym levelu są punkty save od których zaczynasz, jeżeli umrzesz

I ja w ogóle we wszystkie gry gram bez 3d jakoś moje oczy nie są z nim kompatybilne, może przez to, że mam astygmatyzm a nie noszę okularów? Sama nie wiem. Ale ponoć jakiśtam procent osób ma problem z tym 3d i ja chyba do nich należę
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 08:25   #17
Potyczka
Raczkowanie
 
Avatar Potyczka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 315
Dot.: Nintendo

Kurcze, kody wszystkie mam wykorzystane, ale jakbyś napisała np na forum http://www.my3ds.pl/forum/ w dziale kupię, myślę że mogłyby pojawić się oferty, a nie wyobrażam sobie żeby ktoś krzyknął więcej niż 20 zł za taki kod

A Rayman trudny, często się umiera? Ile zajmuje przejście?

Też mam podejrzenie, że mój wzrok jest upośledzony jeśli chodzi o 3d W Pokemonach widziałam i doceniłam, że walki wyglądają fajnie, że postarali się z tymi trójwymiarowymi modelami, ale i tak grałam bez tego trybu.

W tej chwili pocinam w Professora Laytona Cudowna giera, wciągająca fabuła i zagadki na każdym kroku. W kolejce czeka Phoenix Wright, Zelda i wspomniany Marian, do którego wcale mnie nie ciągnie.

Mam za to zajawkę na Animal Crossing: New Leaf, ale wiem, że zakup tej gry oznaczałby zawalenie co najmniej pracy, studiów i małżeństwa
Potyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 10:57   #18
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Nintendo

Cytat:
Napisane przez Potyczka Pokaż wiadomość
Pozamiataliście

W Diablo grałam w 3 na konsoli, bardzo przyjemnie mi się gra w multi i w coopie kanapowym Wiem, że "prawdziwi fani" gardzą tą częścią, bo to nie to samo etc, zwolennicy trójki, a zwłaszcza tej na konsole nie są tru :P etc, ale mnie się gra fajnie, DLC będę kupować i mam wszystko gdzieś



Wiesz co, to mario niby fajne, niby zgarnia wysokie noty, ale kurcze, ściągnęłam je jakieś dwa tygodnie temu, raz odpaliłam, przeszłam jedną planszę, wyłączyłam i do niego nie wróciłam. Ten efekt 3D nie jest jakis tragiczny, ale nie do końca mi leży. No i gra bardzo krótka, mój mąż przeszedł w kilka godzin, dlatego jakbym wydała na nią dwie stówy, byłabym niepocieszona.

A jak Rayman w 3d, daje rade?
Jesteśmy mega, to tyle

No tak, trzeba się wczuć żeby mieć takie zdanie

A w ogóle fabuła się różni?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 11:36   #19
Potyczka
Raczkowanie
 
Avatar Potyczka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 315
Dot.: Nintendo

Nie wiem, grałam tylko na konsoli. Ale wątpię, wszystko sprowadza się i tak do tego że tłuczesz Diablo
Potyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 18:46   #20
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Nintendo

Cytat:
Napisane przez Potyczka Pokaż wiadomość
Nie wiem, grałam tylko na konsoli. Ale wątpię, wszystko sprowadza się i tak do tego że tłuczesz Diablo
No, mogliby jakoś to urozmaicić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 20:34   #21
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nintendo

Wita się posiadaczka , póki co, nintendo dsi.
3ds xl kupię, ale dopiero po świętach, bo mamy z TŻ obecnie za dużo wydatków.
Pykam obecnie w Diamond, leci do mnie white 2.

Strasznie podoba mi się edycja limitowana 3ds pokećpakami.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 15:20   #22
Kitty_91
Raczkowanie
 
Avatar Kitty_91
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 291
Dot.: Nintendo

Sądząc po ilości udzielających się w wątku nie ma zbyt wielu takich świrów ale dobrze, że w ogóle są :P

Ostatnio mój chłopak sprawił sobie 3dsa i pokemon Y i ma pretensje, że tak naprawdę nie spotykam się z nim tylko z konsolą xD Wcześniej namiętnie grywaliśmy w Firered/Leafgreen na emulatorach wszelakich oraz Black'a. Mam na kompie wszystkie części ale wymienione najbardziej mnie wciągnęły nie wiem jak wam ale mnie najmniej przypadła do gustu 3-cia generacja, do 5 trudno mi było się przyzwyczaić ale ostatecznie bardzo polubiłam. Co jak co ale jednak 1-wsza the best Super, że w XY producenci ją wykorzystali, poza tym bardzo podobają mi się animowane postacie jednak trenerzy w 2d trochę kiepsko wyglądają na tle całej tej pięknej grafiki
__________________
Moje Devia(nt)cje
Kitty_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 07:56   #23
Potyczka
Raczkowanie
 
Avatar Potyczka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 315
Dot.: Nintendo

Hej, a gra ktoras z Was moze w Animal Crossing? )


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Potyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 21:36   #24
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Nintendo

Potyczka, słyszałaś że ludzie grali w fire red przez internet? Przechodzili to w 16 dni! Teraz wzięli się za gold, już ponad 9godzin i sprout tower

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kitty_91 Pokaż wiadomość
Sądząc po ilości udzielających się w wątku nie ma zbyt wielu takich świrów ale dobrze, że w ogóle są :P

Ostatnio mój chłopak sprawił sobie 3dsa i pokemon Y i ma pretensje, że tak naprawdę nie spotykam się z nim tylko z konsolą xD Wcześniej namiętnie grywaliśmy w Firered/Leafgreen na emulatorach wszelakich oraz Black'a. Mam na kompie wszystkie części ale wymienione najbardziej mnie wciągnęły nie wiem jak wam ale mnie najmniej przypadła do gustu 3-cia generacja, do 5 trudno mi było się przyzwyczaić ale ostatecznie bardzo polubiłam. Co jak co ale jednak 1-wsza the best Super, że w XY producenci ją wykorzystali, poza tym bardzo podobają mi się animowane postacie jednak trenerzy w 2d trochę kiepsko wyglądają na tle całej tej pięknej grafiki
Im więcej widzę w internecie jak to wygląda, tym bardziej nie chcę w to grać. Dla mnie idealna grafika pokemon to fire red, emerald, ale ja to taka jestem, nie lubię takich dużych zmian

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-02 22:36:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.