Operacje nosa w Turcji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-03-31, 14:08   #1
Moli1003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1

Operacje nosa w Turcji


Cześć, czy któraś z was przeszła pełną korektę nosa w Turcji i poleca dobrego specjalistę i chciałaby podzielić się doświadczeniem? Dużo słyszałam o turecjich doktorach i wiem, że takie wyjazdy zyskują na popularności też u nas. Ciężko jest jednak wybrać kogoś naprawdę godnego polecenia. Kontaktowałam się już z dr Hasanem Emre Koçak i podobają mi się jego rezultaty ale boję się operacji w obcym kraju. Czy ktoś spotkał się z tym lekarzem lub czy możecie polecić kogoś innego? Jak wrażenia? 😉

Wspomniany doktor stosuje metodę otwarta i cięcie kości z wykorzystaniem metody piezo, która podobno jest bardziej precyzyjna ale zostaje przerwa między kośćmi??? 😳🤨Jak to się ma do metody tradycyjnej?



Byłam też na konsultacji w Polsce w klinice Ambroziaka u dr Januszka. Niby opowiedział o zabiegu i co miałoby być dokładnie robione ale nie przeprowadził żadnej wizualizacji i nie jestem przekonana. Proszę pomóżcie, jestem w kropce 🤷☠♀️
Moli1003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-31 15:08:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.