Pomocy!!! Nagłe pogorszenie się stanu cery - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-02, 20:50   #1
no3m103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1

Pomocy!!! Nagłe pogorszenie się stanu cery


Mam ogromny problem. Gdy skończyły się wakacje i rozpoczeła szkoła, nagle pojawiły mi się na twarzy pryszcze. Zawsze miałam jakies pojedyncze, ale tym razem jest ich masa. Są dziwne, bo to nie są typowe pryszcze. Na poczatku ich rozwoju są mocno widocznymi wypustkami, prosakami. Później zamieniają sie w "żarówy". Nie są bolosne, ale mocno szpecą. Nie zmieniłam pielęgnacji i trochę stresuję się szkołą. Mam 17 lat i nikt w rodzinie nie miał podobnego problemu. Rano używam żelu z Biotaniq, wody różanej z Evree i kremu pod podkład z Neutrogeny spot-proofing. Podkład mam z Bell Hypoallergenic matująco-kryjący. Jedyna nowością jest korektor z Maybelline Fit me, ale wątpię, że to on zrobił mi tę tragedię na twarzy. Na początku próbowałam te pryszcze wysuszać zwykła pastą do zebów (nie z tej tubki co myje zęby ) Z moją twarzą jest coraz gorzej, a ja nie wiem jak mam temu zaradzić, a za dwa tygodnie mam mieć wesele siostry i chcę, żeby moja cera była chociaż w dobrym stanie. Z góry dziękuję

Edytowane przez no3m103
Czas edycji: 2018-10-02 o 21:43 Powód: Literówka
no3m103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 08:13   #2
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 993
Dot.: Pomocy!!! Nagłe pogorszenie się stanu cery

Cytat:
Napisane przez no3m103 Pokaż wiadomość
Mam ogromny problem. Gdy skończyły się wakacje i rozpoczeła szkoła, nagle pojawiły mi się na twarzy pryszcze. Zawsze miałam jakies pojedyncze, ale tym razem jest ich masa. Są dziwne, bo to nie są typowe pryszcze. Na poczatku ich rozwoju są mocno widocznymi wypustkami, prosakami. Później zamieniają sie w "żarówy". Nie są bolosne, ale mocno szpecą. Nie zmieniłam pielęgnacji i trochę stresuję się szkołą. Mam 17 lat i nikt w rodzinie nie miał podobnego problemu. Rano używam żelu z Biotaniq, wody różanej z Evree i kremu pod podkład z Neutrogeny spot-proofing. Podkład mam z Bell Hypoallergenic matująco-kryjący. Jedyna nowością jest korektor z Maybelline Fit me, ale wątpię, że to on zrobił mi tę tragedię na twarzy. Na początku próbowałam te pryszcze wysuszać zwykła pastą do zebów (nie z tej tubki co myje zęby ) Z moją twarzą jest coraz gorzej, a ja nie wiem jak mam temu zaradzić, a za dwa tygodnie mam mieć wesele siostry i chcę, żeby moja cera była chociaż w dobrym stanie. Z góry dziękuję
Często jest tak, że po lecie stan skóry ulega pogorszeniu. Podejrzewam że to nie wina kosmetyków kolorowych, musisz łagodnie ją traktować jest wysuszona i zmęczona po lecie. Kup np jakiś krem, bądź serum na trądzik, ale cały czas nawilżaj delikatnym kremem. Polecam poszukać wątki o pielęgnacji skóry po lecie
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-03 09:13:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.