Potrzebuję rady. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-08, 17:19   #1
damfam96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 2

Potrzebuję rady.


Cześć.

Chciałbym poprosić o radę bo nie mam za bardzo z kim porozmawiać a wydaje mi się że to będzie dobre miejsce. Nie cały rok przeprowadziłem się do dużego miasta a miasto rodzinne jest oddalone o około 170 KM. Powodem chyba było nie zadowolenie z życia prywatnego, złamane serce itp. i stwierdziłem że zmiana pracy i zamieszkania będzie takim nowym rozpoczęciem. Najpierw chciałem do innego miasta się przeprowadzić ale że tam nikogo nie znałem a tutaj miałem bardzo dobrego kolegę i mnie namawiał to wybrałem te miasto. Ale niestety nie zaufałem odpowiedniej osoby bo kontakt się urwał i zostałem sam i trwa to już cały rok i doskwiera mi samotność. Próbuje kogoś poznać ale że jestem dość mocnym introwertykiem to mi nie wychodzi. Czasami pójdę na jakieś randki ale przeważnie to się kończy po kilku spotkaniach a nie chcę robić nic na siłę. Najgorsze są weekendy bo nie ma się do kogo odezwać i niestety zaczynam popadać w depresję i coraz bardziej myślę o powrocie ale jakoś nie potrafię bo będzie to dla mnie jakaś porażka że mi się nie udało. A w rodzimym mieście mam rodziców i przyjaciela więc aż tak samotny bym nie był. I mam mętlik w głowie co robić, tutaj jestem samotny i nieszczęśliwy a powrót do domu rodzinnego biorę dowód że zaś mi się w życiu nie powiodło. Co byście zrobili na moim miejscu?
damfam96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-08, 17:26   #2
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Potrzebuję rady.

Szukaj grup zainteresowań przrz internet. Możesz się zdziwić, ilu ludzi tak idzie poznać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-08, 17:34   #3
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Potrzebuję rady.

Nie szukaj miłości, tylko znajomych. W pracy, w internecie.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-08, 18:09   #4
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Potrzebuję rady.

Cytat:
Napisane przez damfam96 Pokaż wiadomość
myślę o powrocie ale jakoś nie potrafię bo będzie to dla mnie jakaś porażka
Największą porażką w życiu jest sytuacja, w której człowiek w imię dumy nie potrafi się przyznać do błędu i uparcie w niego brnie. Nie patrz na to i rób to, co czujesz, że będzie dla Ciebie najlepsze.

Innymi słowy, jeżeli nic Cię nie trzyma w tym mieście, nie potrafisz się tam odnaleźć i czujesz, że byłoby Ci lepiej wrócić - wracaj. Nawet jeśli będzie to jakaś Twoja osobista porażka to dużo lepiej jest się do tego przyznać i zrobić korektę niż się męczyć i tracić zdrowie psychiczne w imię honoru.

Edytowane przez ElBelzebub
Czas edycji: 2023-01-08 o 18:10
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-08, 18:46   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 858
Dot.: Potrzebuję rady.

Cytat:
Napisane przez ElBelzebub Pokaż wiadomość
Największą porażką w życiu jest sytuacja, w której człowiek w imię dumy nie potrafi się przyznać do błędu i uparcie w niego brnie. Nie patrz na to i rób to, co czujesz, że będzie dla Ciebie najlepsze.

Innymi słowy, jeżeli nic Cię nie trzyma w tym mieście, nie potrafisz się tam odnaleźć i czujesz, że byłoby Ci lepiej wrócić - wracaj. Nawet jeśli będzie to jakaś Twoja osobista porażka to dużo lepiej jest się do tego przyznać i zrobić korektę niż się męczyć i tracić zdrowie psychiczne w imię honoru.
Jak wyżej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-09, 11:42   #6
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 095
Dot.: Potrzebuję rady.

Nie uważam by powrót do rodzinnego miasta był porażką. Spróbowałeś, nie spodobało się, więc w imię czego siedzieć gdzieś gdzie nie jest Ci dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-09, 12:27   #7
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 519
Dot.: Potrzebuję rady.

Cytat:
Napisane przez damfam96 Pokaż wiadomość
Cześć.

I mam mętlik w głowie co robić, tutaj jestem samotny i nieszczęśliwy a powrót do domu rodzinnego biorę dowód że zaś mi się w życiu nie powiodło. Co byście zrobili na moim miejscu?
Dlaczego dowód, że ci się nie powiodło w życiu? Ludzie podejmują różne decyzje, weryfikują je, i często się z nich wycofują, zmieniają kierunek, priorytety itd. Warto nauczyć się mobilności i elastyczności, bo jeszcze nie raz w życiu będziesz musiał z nich skorzystać.

Jeżeli czujesz, że w mieście rodzinnym będziesz się czuł lepiej, to wróć. Może pomieszkasz tam jakiś czas i znowu wrócisz do tego miasta, a może ruszysz zupełnie do innego.
Nie warto ruchu w życiu utożsamiać z porażką, bo życie na ruchu polega.
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-09 13:27:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.