Singielki 25+ cz. XV - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-01-17, 17:30   #4291
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość



Może będzie bardziej owocne .
Mam jeszcze sympatię I moje dwa związki były właśnie z tych portali - jeden z badoo, drugi z sympatii.
A kiedyś miałam jeszcze konto na edarling i na zaadoptujfaceta oj, dużo tych historii portalowych za mną
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-17, 17:33   #4292
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Consenso no ok - wiesz najlepiej jaki to typ

Mili tam jest taki sam algorytm jak na tinderze?
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-17, 17:37   #4293
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Jaki algorytm?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-17, 17:47   #4294
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

No tinder jest oparty na matchingu , a chyba na tych innych portalach po prostu bezpośrednio próbuje się zagaić do drugiej osoby?
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-17, 17:49   #4295
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
No tinder jest oparty na matchingu , a chyba na tych innych portalach po prostu bezpośrednio próbuje się zagaić do drugiej osoby?
Nie, nie na wszystkich. Każdy jest inny. A na Badoo sama nie wiem jak jest teraz, muszę się zorientować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-17, 20:36   #4296
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Hej, u Was też tam kiepsko z samopoczuciem/sennością/brakiem sił witalnych?
Ja się trzymam, ale przez tą pandemię, brak wychodzenia, brak wyjazdów mam 100 % mniej chęci niż zazwyczaj. W ciągu tygodnia 2 razy usnęłam po pracy w ciągu dnia i potem budziłam się w środku nocy. Pierwszy raz mam coś takiego.

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie nie lubię braku szacunku do cudzego czasu.

Overcooked, super, że czujesz się lepiej brykanie i czekolada to dobry zestaw!

Sunshine, a co masz w opisie na Tinderze, że tak go skompelemntowal ten facet? A co do jego naglego zniknięcia, no to właśnie wychodzi na to, że to norma, której nie rozumiem. Mimo wszystko wolę, jak typ znika szybciej niż później. Eh. I jak tu się nie zrażać do tych wszystkich aplikacji?
Z kolei pan z przedmiesci to drugi biegun - taki wytrwały, ale sam od siebie nic nie da

Mój blog jest typowo lifestylowy jak będziesz zainteresowana, mogę Ci przesłać linka na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przede wszystkim, mój opis na Tinderze jest długi. Opisałam w skrócie jaka jestem, moje hobby no i mój opis też jest trochę prowokacyjny
Poproszę o linka

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Sparowało mnie na tindku z kolesiem, zagadał, pyta, czy jestem z miasta wojewódzkiego. Ja odpowiadam, że nie (zresztą mam w opisie, gdzie mieszkam, ale po co czytać opisy ) - koleś od razu usunął parę
My life story przez tą zimę. Jest fajny match, super facet, super się gada, po czym wchodzę za 2 dni i okazuje się, że facet zrobił 'unmatch'
Taki mamy teraz klimat. Myślę, że gdyby wszystko było normalnie otwarte to byłoby normalnie. A tak ludzie dają sobie spokój, bo i tak nie można się spotkać. Ja pierwszy raz mam takie sytuacje z Tinderem
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-17, 20:39   #4297
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

U mnie od trzech dni w końcu lepiej z siłami witalnymi. Nie wiem czy to nie kwestia tego, że jednak parę słonecznych godzin się pojawia w ciągu dnia.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-17, 20:44   #4298
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Hej, u Was też tam kiepsko z samopoczuciem/sennością/brakiem sił witalnych?
Ja się trzymam, ale przez tą pandemię, brak wychodzenia, brak wyjazdów mam 100 % mniej chęci niż zazwyczaj. W ciągu tygodnia 2 razy usnęłam po pracy w ciągu dnia i potem budziłam się w środku nocy. Pierwszy raz mam coś takiego.
Miałam tak w pierwszym tygodniu stycznia, ale po części z powodu pracy. Kończyłam pracę i nie robiłam nic konstruktywnego, bo nie miałam siły.
Teraz jest lepiej; cieszę się ze względu na dłuższy dzień i fakt, że coraz bliżej, przynajmniej kalendarzowo, wiosna.

Na myśl o wiośnie przebieram racicami.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-17, 21:40   #4299
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Miałam tak w pierwszym tygodniu stycznia, ale po części z powodu pracy. Kończyłam pracę i nie robiłam nic konstruktywnego, bo nie miałam siły.
Teraz jest lepiej; cieszę się ze względu na dłuższy dzień i fakt, że coraz bliżej, przynajmniej kalendarzowo, wiosna.

Na myśl o wiośnie przebieram racicami.
ja też już się nie mogę doczekać
wiosna to najpiękniejsza pora roku ,a w tym roku to będzie okres powrotu do normalności
Już planuje urlopy
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 06:31   #4300
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88439778]
[/COLOR]Właśnie wyskoczyła ma reklama na FB z fajną promocją na takie "romantyczne" komplety:
https://pelie.pl/products/bielizna-w...mtyNdW7VE1Sdh8

chyba sobie zrobie prezent na urodziny [/QUOTE]
Nie warto Też mi to wyskoczyło i chciałam kupić na sesję, ale widziałam real zdjęcia i wygląda bardzo "chińsko" i badziewnie - odpuść

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za słowa wsparcia!



Dziękuję!
A stanik piękny!
Mi się ostatnio bardzo podobają takie modele z paseczkami nad miseczkami. Mam jeden, o ten:
https://biustyna.pl/soft/6518-elomi-...BoCb4IQAvD_BwE
Mega to wygląda na większych piersiach


ojej, dziękuję bardzo! strasznie mi miło się zrobiło, jak to przeczytałam
Uuuu sexi pantera Ja właśnie szukam czegoś fajnego na sesje - jak znasz jakieś stronki z fajną bielizną to poproszę Z tym, że ja mam średniaki, a raczej małe piersi, więc nie wszystko wygląda fajnie
[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;88442307]Randka udana, było naprawdę bardzo miło moja lampka ostrzegawcza trochę się zmniejszyła bo randkowicz przed przyjazdem do mnie zapytał co ma przywieźć do jedzenia albo picia, więc może faktycznie tamten tekst był po prostu niefortunny. Niemniej jednak widzę, że podejście do pieniędzy mamy chyba trochę inne. Na razie cieszę się tym co jest i zobaczę jak to się będzie rozwijało.

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Najlepsze podejście ! Trzymam kciuki, no i trzecia randka za Wami - oczekujemy ksywki

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Miałam tak w pierwszym tygodniu stycznia, ale po części z powodu pracy. Kończyłam pracę i nie robiłam nic konstruktywnego, bo nie miałam siły.
Teraz jest lepiej; cieszę się ze względu na dłuższy dzień i fakt, że coraz bliżej, przynajmniej kalendarzowo, wiosna.

Na myśl o wiośnie przebieram racicami.
Ale fajnie Cię widzieć !
Też nie mogę doczekać się wiosny. W końcu będę mogła jeździć na rowerze, na rolkach Poprzednie 3 lata z racji zdrowotnych były wyłączone z większości sportów i tęsknie za tym jak cholera !
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 07:52   #4301
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

@Consenso, super! Dobrze, że trochę się zrehabilitował. Czas pokaże co dalej, oby tylko na plus

@Milagros no z takim wymaganiem jak miasto wojewodzkie jeszcze się nie spotkałam. Ludzie mają hmm... ciekawe priorytety

@Wiedźma też mam takiego "powracającego". W jego przypadku akurat to doskonale pokazuje, że nic do niego nie dotarło jak toksycznie się zachowywał. Mi by było wstyd się do kogoś odezwać po takich akcjach, jakie ja z nim miałam, ewentualnie z przeprosinami, a i tu bym nie liczyła, że druga strona będzie chciała utrzymać kontakt. A oni sobie piszą na luzaku, jak gdyby nigdy nic
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-18, 09:23   #4302
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
@Milagros no z takim wymaganiem jak miasto wojewodzkie jeszcze się nie spotkałam. Ludzie mają hmm... ciekawe priorytety
Apki randkowe zmierzają trochę w kierunku apek do zamawiania jedzenia. Wyklikasz sobie w takim glovo czy innym serwisie "brunetka, lat 27, wykształcenie wyższe, wzrost taki i siaki", a potem jeszcze najchętniej dostawa do domu i byle szybko, więc niech mieszka za rogiem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 09:33   #4303
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Mi kiedyś koleżanka pokazywała na tinderze, że chłopak miał nawet dzielnicę określoną z jakiej szuka dziewczyny
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 09:55   #4304
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Mi kiedyś koleżanka pokazywała na tinderze, że chłopak miał nawet dzielnicę określoną z jakiej szuka dziewczyny
Hahhaha nieźle Z drugiej strony mi też się nie chce jeździć do gości na obrzeża miasta, ale czym innym jest jak gość myśli, że załatwi sobie seks na dowóz, a czym innym regularne randkowanie z kimś, kto się faktycznie podoba.

@Miami, zgadzam się. Śmieszne jest to, że z jednej strony po sobie też to widzę (mam coraz większą selekcję), a z drugiej strony ta selekcja obejmuje zupełnie inne rzeczy niż kolor włosów czy odległość od domu.
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 10:15   #4305
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość




Ale fajnie Cię widzieć !
Też nie mogę doczekać się wiosny. W końcu będę mogła jeździć na rowerze, na rolkach Poprzednie 3 lata z racji zdrowotnych były wyłączone z większości sportów i tęsknie za tym jak cholera !
Chciałabym się nauczyć na rolkach, ale trochę się obawiam, że się zabiję.
Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość

@Wiedźma też mam takiego "powracającego". W jego przypadku akurat to doskonale pokazuje, że nic do niego nie dotarło jak toksycznie się zachowywał. Mi by było wstyd się do kogoś odezwać po takich akcjach, jakie ja z nim miałam, ewentualnie z przeprosinami, a i tu bym nie liczyła, że druga strona będzie chciała utrzymać kontakt. A oni sobie piszą na luzaku, jak gdyby nigdy nic
Tego to ja już znielubiłam po rozstaniu, bo on lubił próbować taką czkawką powracać. Po wyjątkowo niesmacznej próbie stwierdziłam, że nie będę się bawić w konwenanse. Od tego czasu go nie widziałam, ale lubi mi czasem przypomnieć, że mam folder zablokowane.
Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Mi kiedyś koleżanka pokazywała na tinderze, że chłopak miał nawet dzielnicę określoną z jakiej szuka dziewczyny
Dzielnia ma znaczenie .
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 10:20   #4306
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ale fajnie Cię widzieć !
Też nie mogę doczekać się wiosny. W końcu będę mogła jeździć na rowerze, na rolkach Poprzednie 3 lata z racji zdrowotnych były wyłączone z większości sportów i tęsknie za tym jak cholera !
I Ciebie! Wątek podczytuję cały czas, zwyczajnie nie odzywam się, bo nie poszukuję związku/randek itepe i nie mam w tym temacie aktualnie nic do powiedzenia

Ja muszę się w końcu ruszyć i nauczyć się jeździć na wrotkach, ale boję się, że się połamię. Kupiłam je ze 3 lata temu, założyłam raz, uznałam, że nie wiem, jak ja na wrotkach śmigałam w dzieciństwie i schowałam do pudełka Ale rowery już oglądam w sieci i chcę kupić, jak tylko śnieg minie.






Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 10:20   #4307
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Chciałabym się nauczyć na rolkach, ale trochę się obawiam, że się zabiję.

Tego to ja już znielubiłam po rozstaniu, bo on lubił próbować taką czkawką powracać. Po wyjątkowo niesmacznej próbie stwierdziłam, że nie będę się bawić w konwenanse. Od tego czasu go nie widziałam, ale lubi mi czasem przypomnieć, że mam folder zablokowane.

Dzielnia ma znaczenie .
Nie zabijesz ! Próbuj! Serio - jaki to fun A jak mega robią na nogi i pupę
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".

Edytowane przez Dagunia
Czas edycji: 2021-01-18 o 10:22
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 14:33   #4308
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Nie zabijesz ! Próbuj! Serio - jaki to fun A jak mega robią na nogi i pupę
Z tą pupą jeszcze bardziej zachęcasz . Zawsze jak patrzę na ludzi na rolkach to mi się wydaje fajna sprawa. W tamtym roku poznałam dziewczynę, która miała na to "zajawkę". Jakiej klasy rolki dobrze by było mieć na początek? Jeździsz na jakiś lepszych?
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2021-01-18 o 14:35
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 15:41   #4309
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Z tą pupą jeszcze bardziej zachęcasz . Zawsze jak patrzę na ludzi na rolkach to mi się wydaje fajna sprawa. W tamtym roku poznałam dziewczynę, która miała na to "zajawkę". Jakiej klasy rolki dobrze by było mieć na początek? Jeździsz na jakiś lepszych?
Ja mam rollerblade. Jeśli mogę coś doradzić to na pewno nie kupuj najtańszych, bo strasznie trzeszczą, skrzypią i więcej nerwów niż komfortu z jazdy. Zaczynając poszukałabym używanych - często ktoś kupuje, raz pojeździ i leżą Wtedy można zobaczyć czy polubi się rolki, sprawdzić, wypróbować, nauczyć się przede wszystkim a jak już załapiesz bakcyla to wtedy zainwestować w jakieś lepsze
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-18, 16:05   #4310
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
I Ciebie! Wątek podczytuję cały czas, zwyczajnie nie odzywam się, bo nie poszukuję związku/randek itepe i nie mam w tym temacie aktualnie nic do powiedzenia
Inne tematy jak najbardziej mile widziane!!!


Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Uuuu sexi pantera Ja właśnie szukam czegoś fajnego na sesje - jak znasz jakieś stronki z fajną bielizną to poproszę Z tym, że ja mam średniaki, a raczej małe piersi, więc nie wszystko wygląda fajnie
Na żywo ten stanik jest mega, pięknie się układa.

Podoba mi się też np. taki: https://www.google.com/search?client...4dUDCAw&uact=5 - może Ci wpadnie w oko?



A co do sesji, to szykuje Ci się kolejna w roli modelki? poproszę później o pochwalenie się efektami!




Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Poproszę o linka
Wysłałam
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 19:03   #4311
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Jeżeli o tyłku mowa.

Zawsze byłam, pardon my language, płaskodupcem. Potem poszłam na naukę pływania raz w tygodniu i się zrobiło - samo, przy okazji. Mój ulubiony typ ćwiczeń - "samo, przy okazji".
Polecam pływanie każdemu. Nawet tylko ze względu na ten tyłek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 20:01   #4312
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Założyłam sobie badoo. Wygląda inaczej, niż kilka lat temu, gdy miałam tam konto. Zobaczę, jak to teraz wygląda
I jak to wygląda? Czy jest darmowe? Bo coś mi się kojarzy, że nie można swobodnie tam pisać do ludzi.
Ja uważam, że potrzebna jest nowa aplikacja, jakaś taka na lepszym poziomie i żeby to nie było jak sklep z ludźmi. Mam nadzieję, że ktoś coś wymyśli w końcu.
P. S. Czy ja też mogę linka do bloga czy zbyt osobisty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 20:15   #4313
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Jeżeli o tyłku mowa.

Zawsze byłam, pardon my language, płaskodupcem. Potem poszłam na naukę pływania raz w tygodniu i się zrobiło - samo, przy okazji. Mój ulubiony typ ćwiczeń - "samo, przy okazji".
Polecam pływanie każdemu. Nawet tylko ze względu na ten tyłek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale zatęskniłam za basenem!
Nie jestem jakąś super pływaczką, raczej "tyle o ile", ale jak basen cudownie mnie relaksuje! I to dla mnie świetny sposób na utratę kalorii. Własnie takie przyjemne z pożytecznym

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
I jak to wygląda? Czy jest darmowe? Bo coś mi się kojarzy, że nie można swobodnie tam pisać do ludzi.
Ja uważam, że potrzebna jest nowa aplikacja, jakaś taka na lepszym poziomie i żeby to nie było jak sklep z ludźmi. Mam nadzieję, że ktoś coś wymyśli w końcu.
P. S. Czy ja też mogę linka do bloga czy zbyt osobisty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co, przy rejestracji wyskoczyło mi, że dostaję na trzy dni pakiet premium czy jakoś tak - nie wiem, co będzie po jego utracie Pewnie się okaże, że limit wiadomości czy coś. To wtedy podziękuję :P
A na razie widzę, że zaczepek jest mnóstwo, tylko niekoniecznie od interesującego mnie targetu
Tak, nie ma problemu, chętnie wyślę Ci na priv
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 20:30   #4314
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ja mam rollerblade. Jeśli mogę coś doradzić to na pewno nie kupuj najtańszych, bo strasznie trzeszczą, skrzypią i więcej nerwów niż komfortu z jazdy. Zaczynając poszukałabym używanych - często ktoś kupuje, raz pojeździ i leżą Wtedy można zobaczyć czy polubi się rolki, sprawdzić, wypróbować, nauczyć się przede wszystkim a jak już załapiesz bakcyla to wtedy zainwestować w jakieś lepsze
Dzięki wielkie za rady . Poszukam w takim razie używanych .
Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
I Ciebie! Wątek podczytuję cały czas, zwyczajnie nie odzywam się, bo nie poszukuję związku/randek itepe i nie mam w tym temacie aktualnie nic do powiedzenia

Ja muszę się w końcu ruszyć i nauczyć się jeździć na wrotkach, ale boję się, że się połamię. Kupiłam je ze 3 lata temu, założyłam raz, uznałam, że nie wiem, jak ja na wrotkach śmigałam w dzieciństwie i schowałam do pudełka Ale rowery już oglądam w sieci i chcę kupić, jak tylko śnieg minie.






Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie randkowanie nie szkodzi, ja też nie randkująca.
Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Ale zatęskniłam za basenem!
Nie jestem jakąś super pływaczką, raczej "tyle o ile", ale jak basen cudownie mnie relaksuje! I to dla mnie świetny sposób na utratę kalorii. Własnie takie przyjemne z pożytecznym


Wiesz co, przy rejestracji wyskoczyło mi, że dostaję na trzy dni pakiet premium czy jakoś tak - nie wiem, co będzie po jego utracie Pewnie się okaże, że limit wiadomości czy coś. To wtedy podziękuję :P
A na razie widzę, że zaczepek jest mnóstwo, tylko niekoniecznie od interesującego mnie targetu
Tak, nie ma problemu, chętnie wyślę Ci na priv
Najważniejsze to żeby aktywność sprawiała fun, a to na małym czy wielkim poziomie to już bez znaczenia .
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 20:39   #4315
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Jeżeli o tyłku mowa.

Zawsze byłam, pardon my language, płaskodupcem. Potem poszłam na naukę pływania raz w tygodniu i się zrobiło - samo, przy okazji. Mój ulubiony typ ćwiczeń - "samo, przy okazji".
Polecam pływanie każdemu. Nawet tylko ze względu na ten tyłek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, to chyba masz jakieś predyspozycje, że raz w tygodniu i takie efekty. Ja ćwiczę z obciążeniem od 1.5 roku co najmniej 3x w tyg i dopiero od niedawna widzę jakieś efekty na tyłku Ale pływać też bardzo lubię, mam nadzieję, że sytuacja z wirusem w końcu zostanie ogarnięta i będę mogła chodzić na basen.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 20:52   #4316
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88445706]O, to chyba masz jakieś predyspozycje, że raz w tygodniu i takie efekty. Ja ćwiczę z obciążeniem od 1.5 roku co najmniej 3x w tyg i dopiero od niedawna widzę jakieś efekty na tyłku Ale pływać też bardzo lubię, mam nadzieję, że sytuacja z wirusem w końcu zostanie ogarnięta i będę mogła chodzić na basen.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

dobre geny to 3/4 sukcesu, niestety u mnie z efektami też marnie

a sytuacja z wirusem pewnie dopiero marcu zostanie ogarnieta
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-19, 08:28   #4317
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 921
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
dobre geny to 3/4 sukcesu, niestety u mnie z efektami też marnie

a sytuacja z wirusem pewnie dopiero marcu zostanie ogarnieta
Wydaje mi sie, ze duzo pozniej. Mi jakis kalkulator "kiedy zostaniesz zaszczepiona" wyliczyl (przy optymistyczmym i sprawnym szczepieniu), ze najwczesniej to maj, a najpozniej wrzesien.

A szczepienia nie ida sprawnie - a to przewaly, a to mniejsze dawki, a to marnowanie.


Znaczy, na pewno otworza galerie i moze silki w marcu/kwietniu, ale z ograniczeniami bedziemy sie bujac dlugo.
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-19, 09:26   #4318
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Inne tematy jak najbardziej mile widziane!!!



Na żywo ten stanik jest mega, pięknie się układa.

Podoba mi się też np. taki: https://www.google.com/search?client...4dUDCAw&uact=5 - może Ci wpadnie w oko?



A co do sesji, to szykuje Ci się kolejna w roli modelki? poproszę później o pochwalenie się efektami!





Wysłałam
Bardzo ładny
Pochwalę się jak będzie czym Zdecydowanie bardziej wolę stać po drugiej stronie aparatu
[1=535de3f481873e06c5a5c33 016fd2a44dce7d9b2_606b967 225802;88446294]Wydaje mi sie, ze duzo pozniej. Mi jakis kalkulator "kiedy zostaniesz zaszczepiona" wyliczyl (przy optymistyczmym i sprawnym szczepieniu), ze najwczesniej to maj, a najpozniej wrzesien.

A szczepienia nie ida sprawnie - a to przewaly, a to mniejsze dawki, a to marnowanie.


Znaczy, na pewno otworza galerie i moze silki w marcu/kwietniu, ale z ograniczeniami bedziemy sie bujac dlugo.[/QUOTE]

Ja mam w następną środę szczepionkę
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-19, 09:34   #4319
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 921
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Bardzo ładny
Pochwalę się jak będzie czym Zdecydowanie bardziej wolę stać po drugiej stronie aparatu


Ja mam w następną środę szczepionkę
A pracujesz w srodowisku medycznym/mundurowym?
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-19, 09:42   #4320
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=535de3f481873e06c5a5c33 016fd2a44dce7d9b2_606b967 225802;88446515]A pracujesz w srodowisku medycznym/mundurowym?[/QUOTE]

To skomplikowane i długo by tłumaczyć Teoretycznie i praktycznie nie, ale udało się wpisać na listę z grupą 0. Przepisy były na początku bardzo nie dopracowane.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-25 09:49:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.