Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 19:49   #3421
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no to będzie wysyp dzieci bo większość z Was chce mieć od razu dzidziusia
My na razie nie planujemy w tym roku. Po 1 chcemy najpierw starać sie o kredyt i kupić jakieś mieszkanko a po 2 chcemy się sobą nacieszyć i tak może za 2 lata Ale nei wiadomo jak to się potoczy

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
aha ,no juz zamowilam te zaproszenia.Mam nadzieje ze je wysla

rybulka tylko najlepiej odczekaj trochę po tabletkach ,bo jeszcze przez przypadek zostaniesz mamą pięcioraczków
Ja już straciłam cierpliwość i coś czuję, że ta babka mnie kręci. Nie odpisuje mi wcale:/ Dzisiaj piszę już do Allegro bo jestem wściekła.

A co Rybulki, to właśnie chciałam nawiązać do tego, że po odłożeniu tabletek szybko można zajść w ciążę i to jeszcze z ciążą mnogą, więc lepiej być ostrożnym
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:52   #3422
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
(...)
rybulka tylko najlepiej odczekaj trochę po tabletkach ,bo jeszcze przez przypadek zostaniesz mamą pięcioraczków
Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Rybulko, dziękuję Cieszę się, że nasze zaproszenia tak się podobają.

A Ty już tak szybko odstawiasz tabletki? Do sierpnia jeszcze pół roku. Chcesz zajść jeszcze przed ślubem?
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no to będzie wysyp dzieci bo większość z Was chce mieć od razu dzidziusia
Tabletki już odstawiłam, do ślubu 5 miesięcy i kilka dni, ale chcę dać organizmowi odpocząć Zaczniemy się starać o dzidziusia tuż po ślubie, choc TŻ dalej przerażony, bo: "przecież będzie Cię bolało, będziesz się źle czuła" itd.

atomufko, mam nadzieję, że nie wykraczesz
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:52   #3423
toyotka1
Raczkowanie
 
Avatar toyotka1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 154
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Witam
Ja tylko na chwilę przyszłam się przywitać

toyotka1 świat jest bardzo mały. Kiedy zmieniasz oponki

Miłego wieczoru dziewczyny
Heh-skąd wiesz???
toyotka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:08   #3424
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Oto nasze obrączki (tylko na zdjęciu białe złoto wyszło bardzo ciemne, w rzeczywistości jest jasniejsze; być może ten pasek białego złota będzie ciut węższy):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obrączka.jpg (15,9 KB, 20 załadowań)
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:21   #3425
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Czesc Rybulko troszke Cie tu nie było, fajnie ze piszesz

Fajnie ze podobaja Ci sie moje zaproszenia

Ja tez wlasnie odstawialam tabletki! ostatnia w zeszlym tygodniu byla...
TZ juz mnie dwsa miesiace prosil zebym przesytala brac bo on chce miec dzidzisia i tu juz juz teraz ;p Ale wiadomo piecioraczkow nie chcemy wiec teraz czas na regeneracje organizmu
Ale tak sie boje ze znow co miesiac bedzie tak bolec

Obraczki bardzo ladne!
Ja najbardziej lubie taki proste!
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:44   #3426
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
oj laseczki pomóżcie .. ja znow chora... grypa żołądkowa po raz trzeci w ciagu 4 miesiecy.... toz to masakra jakas....

mieslismy dzis zaczac robic album dla rodzicow, ale ja wiekszosc czasu w toalecie spedzam wiec lipa....
heh... juz nie wiem co mam ze soba zrobic tak mnie meczy
życzę zdrówka...ja nie kracząc jeszcze nie chorowałam, choć mój czas na jakieś zapalenie oskrzeli (tfu, tfu,tfu...)...to chyba przez pracę, bo nie mam na nic czasu nawet TŻ czuje się zaniedbany

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
Witam...My skonczylismy przygotowania-zostala nam spowiedz ;P Slub w niedziele Wielkanocna ..mamy inny problem-nie mozemy znalezc mieszkania!!! nie chcemy mieszkac z rodzicami i szkoda nam kasy na wynajem,a tu zadnej sensownej oferty! musimy sie sprezyc,zeby mieszkac na swoim,a nie...dostosowywac sie do innych :/ tak szukamy od pazdziernika!!! pomocy!
my też szukamy mieszkania od ponad pół roku i nic zdecydowaliśmy więc zamieszkać z moimi rodzicami, będziemy mieć swoje trzy pokoje na górze...ale liczymy, że w między czasie uda nam się znaleźć coś swojego
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:52   #3427
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
dlaczego niestety?Myslalam ze sie cieszysz.
jestem rozdarta.Z jednej strony się cieszę ale z drugiej strony smutno mi bo pracy szukam i narazie ciszamoże niedługo coś znajde.Powinnam już zaczać robić kwiatki z tiulem na klamki samochodu ale coś mi sie nie chce.
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie

Edytowane przez iza240
Czas edycji: 2009-02-23 o 20:54
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 20:55   #3428
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez MagdaZb Pokaż wiadomość
ja nie będę
myślę że to jest zbędne, bynajmniej nie widziałam jeszcze zeby swiadkowa miala bukiet, jedyne co to w Kościele trzyma bukiet PM
ja bylam swiadkiem i mialam bukiet i niezostawialma go nigdzie... mam go do teraz bo sobie zasuszylam

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Nie będzie kotylionów i nie zostawię żadnego bukietu nigdzie Z tego co czytałam na innym wątku z tym zostawianiem to jakaś dziwna tradycja i nie wszędzie tak się dzieje.
ja tez niezostawiam

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Jejku dziękuję Ci ślicznie po rączkach całować piszesz "musisz miec lica albo byc w trakcie jego robienia" czyli pewnie tak na 3 roku już by dało radę? bo wcześniej to chyba nie za bardzo?
No i tak jak pamiętasz ubiegałam się o prace na stanowisku pomoc nauczyciela narazie zero odzewu
D
mozesz zaczac na 3 roku, ja zaczelam wlasnie na 3 ale moja przyjaciolka juz na 2 wiec to zalezy czy nie ma innych cv i poprostu czy pani dyr sie chce pisac podanie do kuratorium - choc to tylko formalnosc...

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Witajcie kobietki

Dziś zamówiliśmy obrączki Do odbioru pod koniec kwietnia lub na początku maja
Zdecydowaliśmy się na grawer: "Ty jesteś wszystkim", "Wszystko jest Tobą". Przy okazji dziękuję tej wizażance, która go tutaj ujawniła Od razu nam się spodobał

Wczoraj wzięłam swoja ostatnią tabletkę antykoncepcyjną przed staraniem sie o dzidziusia . Teraz kupić muszę kwas foliowy i odliczać dni do ślubu
swietny grawer, ja sie niemoge docekac odbioru moich... maja nam wyslac sms

nam zostalo1 cale opakowanie i 4 tabletki tego.. i tez odstawiamy

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Oto nasze obrączki (tylko na zdjęciu białe złoto wyszło bardzo ciemne, w rzeczywistości jest jasniejsze; być może ten pasek białego złota będzie ciut węższy):
sliczne moj wojtekjest zachwycony
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:59   #3429
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Oto nasze obrączki (tylko na zdjęciu białe złoto wyszło bardzo ciemne, w rzeczywistości jest jasniejsze; być może ten pasek białego złota będzie ciut węższy):
ładne.Jutro zamieszczę zdjęcie naszych
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:07   #3430
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez n.ik.a Pokaż wiadomość
my też szukamy mieszkania od ponad pół roku i nic zdecydowaliśmy więc zamieszkać z moimi rodzicami, będziemy mieć swoje trzy pokoje na górze...ale liczymy, że w między czasie uda nam się znaleźć coś swojego
macie chociaz ta mozliwosc,ze 3 pokoje...my jak juz 1 i wszystko wspolne!!!!!!!
musimy cos znalezc... ale narazie ciesze sie,ze mamy juz przygotowania za soba...tylko musimy poszerzyc jeszcze obraczke Tzta,bo cos ciasna
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:11   #3431
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
My na razie nie planujemy w tym roku. Po 1 chcemy najpierw starać sie o kredyt i kupić jakieś mieszkanko a po 2 chcemy się sobą nacieszyć i tak może za 2 lata Ale nei wiadomo jak to się potoczy



Ja już straciłam cierpliwość i coś czuję, że ta babka mnie kręci. Nie odpisuje mi wcale:/ Dzisiaj piszę już do Allegro bo jestem wściekła.

A co Rybulki, to właśnie chciałam nawiązać do tego, że po odłożeniu tabletek szybko można zajść w ciążę i to jeszcze z ciążą mnogą, więc lepiej być ostrożnym
My tez nie planujemy jeszcze dzieci
Wiesz co faktycznie kiepski kontakt z tym sprzedawcąa skąd wiesz że to kobieta?U mnie podpisane że to jakiś facetkurde mam nadzieje że sie odezwą ...na szczescie zamowilam tylko 16 zaproszen i nie zaplacilam jeszcze
Rybulka na pewno nietylko muscie uwazac ja juz od 1,5 roku nie biore tabsów-czuje sie z tym lepiej ale meisiaczki mam straszne

Iza głowa do góry.Na pewno cos sie znajdzie.Przeciez dopiero wrociliscie,a wiesz jak to jest z szukaniem pracy-w dwa dni sie nie znajdzie.Ciekawa jestm tylko jak to jest wrocic do pl po takim czasie za granicą..Nas tez to czeka i obawiam się strasznie.
A jak sobie poradziliscie z transportem rzeczy z IE?
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-02-23 o 21:15 Powód: dopisek
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 21:13   #3432
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no to będzie wysyp dzieci bo większość z Was chce mieć od razu dzidziusia
wczoraj rozmawiałam o tym z Tż. I doszliśmy do wniosku że poczekamy około roku, żeby się sytuacja ustabilizowała z pracą. A póki co wyprowadzam się od rodziców i zamieszkamy razem w moim rodzinnym mieście. Tż obecnie mieszka w internacie na terenie jednostki, a w ogóle jest z miejscowości oddalonej o 90km. Aż się boję tego wspólnego mieszkania
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:24   #3433
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Wiesz co faktycznie kiepski kontakt z tym sprzedawcąa skąd wiesz że to kobieta?U mnie podpisane że to jakiś facetkurde mam nadzieje że sie odezwą ...na szczescie zamowilam tylko 16 zaproszen i nie zaplacilam jeszcze
W emailu jest imie Grzegorz, ale zawsze podpisuje się kobieta - Agnieszka. Mi od prawie 3 tygodni napisała tylko 2 maila po jednym zdaniu. Sama ale wiem co o tym myśleć, ma same komentarze pozytywne, ale niektórzy mogli odebrać zaproszenia osobiście. Dzisiaj zgłaszam moją transakcję do Centrum rozstrzyganai sporów, bo zaczyna mnie to wkurzać. Widzę, że od piątku często się loguje na allegro, więc na pewno czyta moje maile.
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:30   #3434
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
W emailu jest imie Grzegorz, ale zawsze podpisuje się kobieta - Agnieszka. Mi od prawie 3 tygodni napisała tylko 2 maila po jednym zdaniu. Sama ale wiem co o tym myśleć, ma same komentarze pozytywne, ale niektórzy mogli odebrać zaproszenia osobiście. Dzisiaj zgłaszam moją transakcję do Centrum rozstrzyganai sporów, bo zaczyna mnie to wkurzać. Widzę, że od piątku często się loguje na allegro, więc na pewno czyta moje maile.
Ano Grzegorz.Mnie jeszcze nie odpisali ,ale ja im nie zaplacilam.A ty?
Pewnie nie moge juz tego anulowac?kurdeeee ale skoro nie wywiazuja sie z umowy....
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:38   #3435
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Ano Grzegorz.Mnie jeszcze nie odpisali ,ale ja im nie zaplacilam.A ty?
Pewnie nie moge juz tego anulowac?kurdeeee ale skoro nie wywiazuja sie z umowy....
Ja zapłaciłam im zaraz po zakupie czyli 4 lutego. Wiesz, ja mam nadzieje, ze to jakoś z winy poczty, jakieś opóźnienie czy coś. Ale to miał być priorytet, dzisiaj mija 19 dni od zakupu. 10 lutego napisała mi, że spinka jest już w drodze do mnie, ale z dnia na dzień zaczynam wątpić w jej wiarygodność.
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 22:03   #3436
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
oj laseczki pomóżcie .. ja znow chora... grypa żołądkowa po raz trzeci w ciagu 4 miesiecy.... toz to masakra jakas....

mieslismy dzis zaczac robic album dla rodzicow, ale ja wiekszosc czasu w toalecie spedzam wiec lipa....
heh... juz nie wiem co mam ze soba zrobic tak mnie meczy
biedna... zdrowiej
jesli mocno wymiotujesz polecam KISIEL!!!! zawsze pomaga, tzta siorstra zawsze daje dzieciom jak wymiotuja oraz na biegunke


Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no to będzie wysyp dzieci bo większość z Was chce mieć od razu dzidziusia
nie bedzie wysypu, zwlaszcza nie u nas...
tz narazie nie chce dzidziusia..


ale mi smutno jakos... przyjaciolka ktora rzekomo ma urlop w polsce u mnie w miescie ( mieszka w norwegii) nawqet nie ma czau sie spotkac, a na piatkowa impreze zaprosila nas slowami ( to moze wlecicie do nas bedzie A, R, K itp itd) - czylabym sie jak piate kolo u wozu, poza tym bylam chora... i gdyby nie to, ze sie don iej odezwalam tydzien wczesniej nic bym o imprezie nie wiedziala
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 22:04   #3437
MagdaZb
Raczkowanie
 
Avatar MagdaZb
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 183
GG do MagdaZb
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
No z tym bukietem to nie wszędzie tak się dzieje. Zresztą jest wątek na wizażu o tym. Tak naprawdę nie zwracałam nawet na to uwagi, a byłam na wieeeeeeelu ślubach. Młodzi są najważniejsi, a nasi świadkowie to nawet nie będą z nami szli do ołtarza. Jak dla mnie zbędny wydatek i tyle.

U nas na koniec będziemy dawać pewnie co zostało, a zostanie pewnie wódki i ciasta. Nie będziemy nic specjalnie kupować. A jak nic nie zostanie, to goście nic nie dostaną

Co do podziękowań, robię album dla rodziców i wręczymy go wraz z kwiatami po błogosławieństwie.


też myslałam o albumie i kwiatach
nio wlasnie zastanawiam sie czy dokupowac ciasto i tz wodke sama juz nie wiem, bo roznie robia

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no to będzie wysyp dzieci bo większość z Was chce mieć od razu dzidziusia
u nas nie będzie odrazu, mysle ze po 1,5 roku małżeństwa będzie się myślałona poczatek chce sie nacieszyc tż i obronić mgra

Edytowane przez MagdaZb
Czas edycji: 2009-02-23 o 22:22
MagdaZb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 22:06   #3438
jupik
Rozeznanie
 
Avatar jupik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: moje Miasto, w Centrum Świata:)
Wiadomości: 817
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Hej dziewczynki, ja znowu tylko na chwilkę, ale muszę się pochwalić- dostałam dziś moje zawiadomienia zamawiałam na allegro, więc czytając o Waszych perypetiach zaczęłam się już martwić, że nie przychodzą (czekałam od zamówienia 9 dni aż doszły), ale na szczęście są i są śliczne
wzór taki jak na pierwszej fotce ale kolory jak na drugiej i wstążka jest srebrzystobiała ze złotym brzegiem- pasuję idealnie do papieru i druku!
Fotki swoich zawiadomień wkleję pewnie w sobotę, jak w końcu znajdę czas żeby popstrykać ,wtedy buciki też wkleję i obrączki, które odbieramy jutro albo w środę (zależy jak z czasem będziemy stali bo ostatnio ciagle nam go brakuje
Co do bucików to któraś z Was pytała czy są wygodne- wydaje mi się że są, aż się zdziwiłam, że tak miękko się układają i w ogóle, chyba specjalnie te ślubne tak robią. W środku jest mięciutka skórka, nic się nie wrzyna i w ogóle- słodkie są

Edit: aha, na moich zawiadomieniach imiona są tą ozdobną czcionką jak na drugiej fotce, dużo delikatniej to wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zzb21.jpg (28,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zza9.jpg (24,8 KB, 29 załadowań)
__________________
już 25 kwietnia 2009r. nasz ślub

Seks- maksimum radości bez jednego uśmiechu...
http://www.suwaczek.pl/cache/36d1015f53.png

Edytowane przez jupik
Czas edycji: 2009-02-23 o 22:07
jupik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 22:13   #3439
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

jupik - przesliczne zaproszenia!!

wiele razu je ogladalam na necie i bylam w nich zakochana!!!
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 03:41   #3440
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez dekoderka Pokaż wiadomość
KOCHANE WIZAZANKI!!!!
Bardzo Wam wszystkim dziękuje za rady Na początku spróbuje z tym brokatem. Faktycznie może ukryć te plamy. Jeżeli efekt będzie mizerny, pokombinuję ze wstążką. Boję się że bordowa będzie mniej kontrastować, ale plam napewno nie byłoby widać. Co do białej wstążki naklejanej to chyba w środku zaproszenia mogłaby się "rozchodzić". No nic. Spróbuję wszystkiego. Dziękuję Wam bardzo Cudownie że jest takie miejsce jak to, gdzie można porozmawiać i poradzić się takich cudownych osóbek jak Wy


p.s Rozmawiałam właśnie z TZ. Jest zachwycony pomysłem z brokatem. Dzisiaj jedziemy do papierniczego. Na wszelki wypadek kupimy też brokat bordowy.
ciesze sie ze moglysmy pomoc
koniecznie pokaz jakie zmiany wprowadziliscie

Cytat:
Napisane przez ravserge80 Pokaż wiadomość
juz wysylam

to ja tez poprosze ta dietke

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość

i jeszcze moj TŻ dzisiaj poszedl do szpitala
szybkiego powrotu do zdrowia dla TZeta Twoje

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
Teściowa moja przesadziła w sobotę.
Ty to masz z ta tesciowa

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Zaproszenie jest do kosciola i na wesele ,a zawiadomienie dla gosci ktorzy nie bedą uczestniczyli w weselu.W waszych stronach tak sie nie robi?
...
aaa...to teraz juz wiem
dziekuje za wtlumaczenie
przyznam szczerze ze pierwszy raz slysze o zawiadomieniach

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
atomufka ... bo z teścową mieszka
hahahah dobre


Kochane a ja dzisiaj zrobilam dokladna liste gosci z mojej strony i TZeta .... i ...................... 230 osob jest !! normalnie szok
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 06:12   #3441
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
to ja tez poprosze ta dietke
ja tez ja tez poproszę milego dnia dziewczyny
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 06:51   #3442
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Dzien doberki

Chcialam sie szybko pochwalic, ze juz zaprosilismy pierwszych gosci a w szczegolnosci oficjalnie poprosilismy swiadka na swiadkowanie w ten weekend tez rozwiezeimy pare zaproszen wiecie zawsze myslalam ze to bedzie takie lekkie i przyjemne a tymczasem stresuje sie jak w podstawowce przed jakas akademia

Popscene - podsunelas mi super pomysl - KUPUJE TE KSIAZKI Z empiku PORADNBIK DOBREJ TESCIOWEJ jako dodatek do podziekowan dla mam tz bardzo sie ten pomysl spodobal i bedzie smiesznie i pozytecznie

Baja - pokazuj suknie szybciorem
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 07:20   #3443
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Witam
Ale dzisiaj ciężko było wstawać, wcale się nie wyspałam. Dobrze, że do pracy na 10.00.
Idę zaraz nadrabiać co napisałyście, bo ostatnio nie jestem na bieżąco.

toyotka1akurat tam pracuję, i tym się zajmuję właśnie skojarzyłam Cię, miasto też mi pasowało. Tak więc nic się nie martw Świat naprawdę jest bardzo mały
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek

Edytowane przez stokrotka24
Czas edycji: 2009-02-24 o 07:35
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 07:26   #3444
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Dzień dobry dziewczynki Ja nadrobiłam po weekendzie i teraz mam nadzieję będę na bieżąco.

Lustereczko wiem co czujesz - mój TŻ już ponad dwa tyg po operacji. Trzymam kciuki
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 07:32   #3445
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
MisQa - gdzie znalazlas album 30 kartkowy ????? Ja wszedzie widze 20 lub 40......
ja kupowalam tutaj, http://www.allegro.pl/item543767183_...nie_tylko.html
sorki, wczesniej podalam nizsza cene, ale skleroza


Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
biedna... zdrowiej
jesli mocno wymiotujesz polecam KISIEL!!!! zawsze pomaga, tzta siorstra zawsze daje dzieciom jak wymiotuja oraz na biegunke



nie bedzie wysypu, zwlaszcza nie u nas...
tz narazie nie chce dzidziusia..


ale mi smutno jakos... przyjaciolka ktora rzekomo ma urlop w polsce u mnie w miescie ( mieszka w norwegii) nawqet nie ma czau sie spotkac, a na piatkowa impreze zaprosila nas slowami ( to moze wlecicie do nas bedzie A, R, K itp itd) - czylabym sie jak piate kolo u wozu, poza tym bylam chora... i gdyby nie to, ze sie don iej odezwalam tydzien wczesniej nic bym o imprezie nie wiedziala
oj ani kisiel, ani odgazowana, coca cola, ani herbata nic, wszystko po pilam to zaraz spowrotem wracalo.... masakra, az na noc przestalam pic, wiem, ze to zle, ale chciclam cos troche spokojnie polezec, bo wczoraj to nawet nie mialam sil rozmawiac. Mama moja dzwonila do mojego szefa, ze ja znow chora i ze nie przyjde do pracy.... Boze, co ten czlowiek sie ze mna ma... dobrze, ze chociaz teraz pracy malo, to przynajmniej mozna sobie pozwolic na chorobe....
Rano cos wypilam, ale nadal koszmarnie sie czuje takie zawroty glowy, ze po scianach normalnie chodze... ech... jutro mam usg jamy brzusznej, bo ja ciagle z bolem brzucha lub żołądka lub wlasnie grypa zoladkowa chodze... Mam nadzieje, ze nic zlego mi tam nie wyjdzie...
Ale wiecie co jest najlepsze.. przyjechal wczoraj TZ, zjadla moim widelcem, ani nie siedzial kolo mnie, ani sie nie przytulal, nic, a zajechal do domu i tez jak nie biegunka to wymioty... cala noc sie meczyl... Jak szybko jego łapnęło.... ech....
dziekuje za zyczenia zdrowka i Wy tam uwazajcie na siebie
miłego dnia
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 07:49   #3446
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

MisQa współczuję - tylko raz w życiu to miałam i myślę o jeden raz za dużo. Może później bierz coś na wzmocnienie żeby Cię tak często grypa nie brała

Śliczny album
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 08:20   #3447
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

oj biore na wzmocienie, ale juz zdechlak taki sie zrobilam, ze nic nie pomaga... ale nic, przebadam sie juz teraz na wszystko, na co tylko mozna. Cos musi byc przyczyna ciaglych chorob, ciaglego chudniecia ....

zajrze do Was poźniej, ide sie poloze troszke
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 08:20   #3448
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

misqa to współczucia. ja też miałam ostatnio to paskudztwo. Leczyłam się smectą i stoperanem. Może powinnaś pójść do lekarza jak to się tak często powtarza. Powrotu do zdrowia życzę

ravserge80 ja też bym chciała twoją dietkę. Próbuję schudnąć, chodzę na aerobik, ale jak na razie efektów nie ma bo za dużo jem... Normalnie nie mogę się powstrzymać.

jupik śliczne zawiadomienia

kaska87 ja też bym chciał dzidzię odrazu po ślubie, ale mój tz narazie nie chce na dodatek sam nie potrafi określić kiedy by chciał. Mam nadzieję, że przyjdzie mu kiedys ochota na dzieci
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 08:24   #3449
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cześć dziewczynki Na szybko wrzucam mnie w sukni, niestety tata zle zdjęcie zrobił, nie widać zupełnie dołu sukni, no ale coś tam jest. Suknia oczywiście była za duża, musiałam stać sztywno i na wdechu, żeby mi nie spadła
Będę mieć do niej zupełnie inny welon, koronkowe bolerko i szelkę na szyje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0101ac.jpg (63,2 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0102ac.jpg (50,5 KB, 72 załadowań)
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 08:29   #3450
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

baja_86 śliczna suknia. świetnie w niej wyglądasz

uciekam do pracy. miłego dnia dziewczyny
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.