Sklep internetowy Wedding shop www.wedding.sh - jakieś doświadczenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-26, 16:05   #1
frida99
Raczkowanie
 
Avatar frida99
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 287

Sklep internetowy Wedding shop www.wedding.sh - jakieś doświadczenia?


Witajcie Wizażanki!

Znalazłam taki sklep internetowy Wedding shop www.wedding.sh i mają tam baaardzo duży wybór tanich sukni ślubnych. można kupić suknię za mniej niż 250 dolarów - to już te droższe! Tańsze poniżej 200 dolarów! Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda bardzo dobrze, pytają o wszelkie wymiary i w ogóle. Czy któraś z Was cokolwiek słyszała o tym sklepie? Zlokalizowany jest w Szanghaju, pewnie dlatego tak tanio Na dodatek przesyłka jest za darmo!

Rozglądam się powoli za suknią, mogłabym kupić suknię w sklepie, ale uważam, że za suknię na jeden dzień to chore, żeby wydawać tyle pieniędzy i wolałabym przeznaczyć te pieniążki na cokolwiek innego. Dlatego szukam innych opcji.

Będę wdzięczna za każdą informację!
__________________
The sound of a kiss is not so laud as that of a cannon,
but its echo lasts a great deal longer.
O. W. Holmes
frida99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 19:37   #2
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: Sklep internetowy Wedding shop www.wedding.sh - jakieś doświadczenia?

ja bym się bała kupować w taki sklepie.
jak chcesz zaoszczędzić to zawsze możesz uszyć suknie u sprawdzonej krawcowej-moja znajoma uszyła piękną suknię za 1200 zł. poza tym na allegro można kupić co prawda używana ale piękna suknie nie raz za grosze.
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 09:52   #3
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Sklep internetowy Wedding shop www.wedding.sh - jakieś doświadczenia?

Zdjęcia z tej strony przedstawiają oryginalne suknie, a nie te uszyte przez Chińczyka. Dlatego tak wyglądają Oni szyją ,,kopie mniej lub bardziej podobne ,, do markowych wzorów.
Jest wątek o sukniach kupowanych na ebay`u, z chińskich sklepów, więc zachęcam do lektury

Sama zastanawiałam się kiedyś nad zakupem takiej sukni, ale zrezygnowałam jak zobaczyłam kilka wynalazków, które przypominały koszulę nocną
Nie chciałam ryzykować, że pójdę na ślub w sukni, która w każdej chwili może się rozlecieć

Edytowane przez batkab
Czas edycji: 2010-06-27 o 09:54
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 07:00   #4
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Sklep internetowy Wedding shop www.wedding.sh - jakieś doświadczenia?

Ja też bałabym się ryzykować, mimo, że cena jest kusząca. Widzę, że masz ślub w kwietniu - ja na Twoim miejscu polowałabym na suknię podczas jesiennych wyprzedaży w salonach. Moja koleżanka w tamtym roku kupiła suknię prosto z salonu za 1300 zł, bo była przeceniona o połowę i to już w sierpniu. Myślę, że warto się tym zainteresować
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 10:35   #5
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Sklep internetowy Wedding shop www.wedding.sh - jakieś doświadczenia?

Bałabym się ryzykować kupno sukni w takim sklepie. Ja kupiłam suknię w salonie za 1600, na wyprzedaży właśnie. Myślę, że właśnie warto byłoby się rozejrzeć w salonach, wyprzedaże w większości zaczynają się już w sierpniu poza tym, warto rozejrzeć sie na allegro często można kupić piękną suknię za parę zlotych. Ja kiedyś na jedną polowałam ale niestety okazało sie, ze będzie za mała w biuście a tam ciężko poszerzyć, ale poszła za 100 zł Pozatym są jeszcze komisy z sukniami ślubny, np. mój salon ma swój komis, gdzie przyjmują tylko "swoje" suknie, a pozatym zostaje jeszcze krawcowa
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 12:45   #6
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Sklep internetowy Wedding shop www.wedding.sh - jakieś doświadczenia?

Ja słyszałam jeszcze o innej opcji: są takie salony, w których możesz uszyć suknię, a potem oddać ją do wypożyczalni prowadzonej przez ten salon. Podobno płaci się wtedy tylko połowę wartości sukni.

Poza tym u krawcowej w Polsce zawsze masz możliwość zrobienia poprawek, a z taką suknią szytą w Szanghaju jak Ci się coś nie będzie podobać, to i tak albo musisz iść do krawcowej po przeróbkę albo co gorsza odsyłać... Chyba nie warto się w to bawić. U nas też dobra krawcowa uszyje Ci suknię taką jak sobie wymarzysz, ze zdjęcia czy z manekina w salonie, a masz ten komfort, że będziesz mogła uczestniczyć w procesie jej tworzenia - przymiarki, wybieranie materiałów itd.

Edytowane przez tenebrosa
Czas edycji: 2010-06-28 o 13:38
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 22:25   #7
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Sklep internetowy Wedding shop www.wedding.sh - jakieś doświadczenia?

Ja słyszałam o tej stronie tylko tyle, że znalazłam tam moją wymarzoną, na zdjęciu oczywiście
Bała bym się tak kupować, nawet nie przyszło mi to przez myśl pomimo niskiej ceny.
W salnie wycenili mi tą sukienkę na ponad 3000zł, w drugiem na 2500zł a w trzecim na 2200zł, ale znalazłam krawcową która uszyje mi ją razem z bolerkiem i welonem za 1900zł I to po pierwszej przymiarce jestem zachwycona! Wychodzi jak na zdjęciu
Tak ze lepiej poszukać na miejscu- zawsze wszystko zrobi pod twój wymiar, tak jak chcesz, sama na własne oczy zobaczysz materiały itp
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.