Jak się tego pozbuć z ud? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-04, 17:51   #1
lolsonon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 228

Jak się tego pozbuć z ud?


Witam. Zwracam się do Was z proźbą ponieważ postanowiłam zadbać o siebie więcej, zrzucić zbędne kilogramy i wzmocnić części ciała w których znajduję się zbędny tłuszczyk. Mam typową figurę gruszki czyt. wąskie i szczupłe barki i ramiona, płaski brzuch ale niestety nawiększą moją zmorą są biodra i uda. W tych miejscach najbardziej gromadzi mi się namiar tkanki tłuszczowej. Od wtorku zaczynam chodzić na siłownie i najbardziej będę chciała popracować nad udami. Chciałabym pozbyć się troche cm i je wzmocnić. Jakie polecacie ćwiczenia?

Znalazłam na internecie zdjęcie nóg i w paincie dorysowałam coś takiego http://imageshack.us/content_round.p...aapKmXrJmZ49TT Oto mój piękny rysunek (nie wiem jak to nazwać i opisać, więc zobaczcie sami o co mniej wiecej mi chodzi. ) Wiem że to jest zbędny tłuszcz i właśnie chciałabym się tego pozbyć i doprowadzić moje nogi do ładnego stanu.
Moje łydki mi się podobają ale najgorzej jest z moimi grubymi, sflaczałymi udami. Ogólnie podoba mi się moja figura, ale chciałabym ją ładnie wymodelować. Z góry dziękuję za każdą pomoc.
lolsonon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:12   #2
pandzio
Raczkowanie
 
Avatar pandzio
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się tego pozbuć z ud?

hej, melduje się kolejna gruszka w sumie to po części podepnę się pod to pytanie:P Mam identyczny problem z udami, od kiedy pamiętam to nie miałam przerwy między nogami hahaha. Jak byłam grubsza o 10 kg to przecierały mi się spodnie w tym miejscu, teraz jest już lepiej, ale nie zniknęło to całkowicie... Chodzę na siłownię i muszę Ci powiedzieć, że widzę poprawę, nie jest jeszcze idealnie-wiadomo. Tylko że ja właśnie nie ćwiczę w sekcji siłowej tylko bardziej aeroby. Najlepiej zapytaj instruktora, on z pewnością dobierze dla Ciebie odpowiednie ćwiczenia

Aha i rysunek cudowny, doskonale zobrazował sytuację
__________________
Zapuszczam włosy, ciekawe ile wytrzymam jest 20 cm, będzie 40 !!!
Pilniej się uczę
Odchudzam się!!! 63-62-61-60-59-57-56-55
pandzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:05   #3
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Jak się tego pozbuć z ud?

bardzo chętnie przyłączę się do wątku, choć niestety nic do niego sensownego nie wniosę (poza kilkoma pytaniami). też jestem gruchą i to taką że górę noszę XS, a dół czasami nawet L wygląda to bardzo nieproporcjonalnie i za bardzo nie wiem jak ćwiczyć, żeby to skorygować. ilekroć dietuję, albo ćwiczę, to niestety najpierw pozbywam się tłuszczu z ramion (które i tak są patykowate), z biustu i góry brzucha... nogi natomiast jakby rozbudowywały się coraz bardziej. co tu robić?
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:15   #4
joanna_ba
Raczkowanie
 
Avatar joanna_ba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 407
Send a message via Skype™ to joanna_ba
Dot.: Jak się tego pozbuć z ud?

To skąd tłuszcz będzie znikał pierwszy, decydują geny. Nic nie można na to poradzić, więc co zrobić ? Chudnąć, chudnąć i jeszcze raz chudnąć. Jeśli najpierw chudną nam ramiona, to trzeba kontynuować. W końcu nadmiar tkanki tłuszczowej z problematycznych miejsc zmniejszy się.

Ćwiczenia oczywiście też, ale przede wszystkim dieta.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
bardzo chętnie przyłączę się do wątku, choć niestety nic do niego sensownego nie wniosę (poza kilkoma pytaniami). też jestem gruchą i to taką że górę noszę XS, a dół czasami nawet L wygląda to bardzo nieproporcjonalnie i za bardzo nie wiem jak ćwiczyć, żeby to skorygować. ilekroć dietuję, albo ćwiczę, to niestety najpierw pozbywam się tłuszczu z ramion (które i tak są patykowate), z biustu i góry brzucha... nogi natomiast jakby rozbudowywały się coraz bardziej. co tu robić?
Ćwiczyć głównie górną partię ciała, to proporcje się wyrównają. No i dalej chudnąć.
joanna_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 11:31   #5
dronkadronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: Jak się tego pozbuć z ud?

Cytat:
Napisane przez joanna_ba Pokaż wiadomość
To skąd tłuszcz będzie znikał pierwszy, decydują geny. Nic nie można na to poradzić, więc co zrobić ? Chudnąć, chudnąć i jeszcze raz chudnąć. Jeśli najpierw chudną nam ramiona, to trzeba kontynuować. W końcu nadmiar tkanki tłuszczowej z problematycznych miejsc zmniejszy się.

Ćwiczenia oczywiście też, ale przede wszystkim dieta.
.
Jak tyje to w udach najpierw, jak chudnę to leci mi z piersi! Co za złośliwość genów. A moja mama to typ jabłka Różni nas, tylko to, że ona już urodziła potomstwo a ja jeszcze nie
dronkadronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 07:54   #6
alloff
Raczkowanie
 
Avatar alloff
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jak się tego pozbuć z ud?

Hej, ja też od lat mam z tym problem, jak tyję to głównie na udach. Ćwiczeniami da się je dość dobrze wymodelować, chociaż wiem, że nigdy nie będę miała nóg jak baletnica. No i staram się regularnie masować - to też robi swoje, skóra staje się bardziej napięta, a pod nią wyraźniej zarysowują się mięśnie. Taki efekt to już coś.
alloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 03:05   #7
mangogirl
Raczkowanie
 
Avatar mangogirl
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 97
Dot.: Jak się tego pozbuć z ud?

ja mam ten sam problem.. wraz z końcem świąt biorę się za rozwiązanie go! ćwiczenia Ewy chodakowskiej, dużo marszu i joggingu, pilates! i dieta.
__________________
MangoMetamorfoza

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-50!
+ 88/58/88!

mangogirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 23:02   #8
kinga_slimitin_aqua
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: Jak się tego pozbuć z ud?

Cytat:
Napisane przez dronkadronka Pokaż wiadomość
Jak tyje to w udach najpierw, jak chudnę to leci mi z piersi! Co za złośliwość genów.
Niestety wiele kobiet ma ten problem... Tylko wytrwała praca może przynieśc efekty; jeśli się odchudzasz to z cierpliwością przeczekaj najgorszy moment kiedy górna połowa ciała jest już szczuplutka a dolna ciągle taka sama. W końcu tkanka tłuszczowa zacznie powoli znikac z nóg. Ćwiczeniami możesz przyspieszyc ten proces, ale dieta to podstawa.
kinga_slimitin_aqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.