ŻAŁOSNEJ I NIEUCZCIWEJ AUTOPROMOCJI FRYZJERÓW-mówimy NIE! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-30, 07:35   #1
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151

ŻAŁOSNEJ I NIEUCZCIWEJ AUTOPROMOCJI FRYZJERÓW-mówimy NIE!


Dziewczyny, kobiety drogie czy Wam też ręce opadają, gdy czytacie niektóre opinie nt dobrych fryzjerów?!

To przecież totalnie nie do przyjęcia, aby robić sobie darmową, skądinąd żałosną reklamę własnego salonu na forum.

Szukam w necie dobrego salonu i ręce opadają momentami.Na konkurecyjnym forum- istana wojna salonów fryzjerskich, takimi obelgami i jadem na wzajem się obrzucają, że jestem pełna współczucia.

Pomyślałam, zajrzę na Wizaż- wśród kilku recenzji, wiarygodnych opinii Wizażanek są i takie, gdzie jedna pani, z drugim panem zakładają sobie fikcyjne konta i polecają samych siebie.Wystarczy spojrzeć na ilość wiadomości tej osoby na forum, stylistykę wypowiedzi,żenujące-naprawdę żenujące "superlatywy" i szczegółowe dane kontaktowe osoby polecanej.

Dlaczego ktoś tworzy wpis:"polecam salon xyz!Pania ania nowak, z salonu xyz na osiedlu różanym 25/3 w katowicach jest super fryzjerką.Jesli chcesz awangardową fryzurkę zadzwoń do niej na nr 123 123 123.Możesz tez napisać na gg 123 123 umówisz się na dogodny termin.Cena za obcięcie z farbowaniem to koszt 100zł! Pani ania pracowala wcześniej w salonie yyy, ale tam była fatalna atmosfera.Pani ania po urlopie macierzyńskim postanowiła otworzyć swój salon własnie na osiedlu rózanym.Z czystym sumieniem polecam"

a dlaczego nie piszą:"otworzyłam wlasny salon.świadcze usługi na wysokim poziomie.u mnie profesjonalna obsługa i najlepsze kosmetyki do koloryzacji" !!! ???

Guzik mnie interesuje, że któś wrócił z macierzyńskiego, że ma uroczą córeczkę, czy też w miejscu gdzie poprzednio pracował była taaaka zła atmosfera.Pisanie jakiś zawilości i historii życia jest daremne, a oczernianie konkurencji poniżej pasa.

Ludzie! którzy zakładacie konta tylko po to by się zareklamować, pisząc w trzeciej osobie na własny temat- zastanówcie się trochę.Wedlug mnie -ośmieszacie się...

Nooo, to się wygadałam

pozdrawiam i życzę, aby każda z Was znalazła swojego wymarzonego fryzjera.
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:43   #2
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: ŻAŁOSNEJ I NIEUCZCIWEJ AUTOPROMOCJI FRYZJERÓW-mówimy NIE!

szczerze to mnie się też wydaje, że tak robią, bo to aż po oczach bije czasami...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 22:10   #3
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: ŻAŁOSNEJ I NIEUCZCIWEJ AUTOPROMOCJI FRYZJERÓW-mówimy NIE!

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
to aż po oczach bije czasami...
bije to mało powiedziane.Wkurzyłam się dziś okropnie czytając niektóre wpisy na forach.Już mam to gdzieś,cisnienie mi zeszło; ) choć to smutne, że ktoś, kto się w taki sposób promuje uważa, że po drugiej stronie jest jakis kretyn/kretynka i lada chwila wpadnie do salonu.

Myslę, że zgodzi się ze mną każdy, kto choć raz wrzucił w wyszukiwarkę "dobry fryzjer w ... ".

pa
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 08:44   #4
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: ŻAŁOSNEJ I NIEUCZCIWEJ AUTOPROMOCJI FRYZJERÓW-mówimy NIE!

Takie sytuacje zgłasza się moderatorom
Jeżeli ktoś zakłada konto i ma tylko kilka podobnych wpisów, że coś tam poleca - nie ważne co- salon, kosmetyki usługi czy jeszcze coś innego - zostaje ukarany
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 11:28   #5
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: ŻAŁOSNEJ I NIEUCZCIWEJ AUTOPROMOCJI FRYZJERÓW-mówimy NIE!

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Takie sytuacje zgłasza się moderatorom
Jeżeli ktoś zakłada konto i ma tylko kilka podobnych wpisów, że coś tam poleca - nie ważne co- salon, kosmetyki usługi czy jeszcze coś innego - zostaje ukarany
co z tego 'ukarania' jak mozna zaraz zalozyc drugie konto?
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 11:50   #6
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: ŻAŁOSNEJ I NIEUCZCIWEJ AUTOPROMOCJI FRYZJERÓW-mówimy NIE!

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
co z tego 'ukarania' jak mozna zaraz zalozyc drugie konto?
No ale sytuacja się powtarza, sprawdzane jest IP użytkownika i na tej podstawie raz zbanowana osoba dostaje bana na nowe konto Nie ma możliwości innej walki z reklamą szeptaną, choć wiadomo, iż jest to walka z wiatrakami... Jedyne co inni użytkownicy mogą robić, to zgłaszać podejrzane wiadomości moderatorom. No i zachowywać zdrowy rozsądek

Tak swoją drogą, dla mnie taka forma reklamowania się jest dla mnie najlepszą anty-reklamą i pokazuje totalny brak profesjonalizmu. Dobrzy fachowcy będą mieli zawsze ręce pełne roboty
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 12:30   #7
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: ŻAŁOSNEJ I NIEUCZCIWEJ AUTOPROMOCJI FRYZJERÓW-mówimy NIE!

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No ale sytuacja się powtarza, sprawdzane jest IP użytkownika i na tej podstawie raz zbanowana osoba dostaje bana na nowe konto Nie ma możliwości innej walki z reklamą szeptaną, choć wiadomo, iż jest to walka z wiatrakami... Jedyne co inni użytkownicy mogą robić, to zgłaszać podejrzane wiadomości moderatorom. No i zachowywać zdrowy rozsądek

Tak swoją drogą, dla mnie taka forma reklamowania się jest dla mnie najlepszą anty-reklamą i pokazuje totalny brak profesjonalizmu. Dobrzy fachowcy będą mieli zawsze ręce pełne roboty
wiedzialam, ze pojawi sie informacja o IP, ale warto zaznaczyc, ze niektorzy dostawcy internetu zmieniaja danemu uzytkownikowi adres IP przy ktoryms tam polaczeniu z internetem. moj kolega zmienia sobie adres IP poprzez odlaczenie i ponowne podlaczenie kabla z reszta jest masa programow, ktore kryja lub zmieniaja IP sama taki mam wiec wiem, ze to jest kwestia do obejscia.

ale jak sama napisalas. takie komentarze same w sobie sa skuteczna antyreklama
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 14:43   #8
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: ŻAŁOSNEJ I NIEUCZCIWEJ AUTOPROMOCJI FRYZJERÓW-mówimy NIE!

Dziewczyny nie przesadzajcie były już na wizażu osoby, które pisały z kilku kont i jakoś dało się je wyłapać. Poza tym nie sądzę żeby tabun bezrobotnych fryzjerek aż tak kombinował- ukrywał IP itp. żeby tylko zareklamować się na wizażu

Dlatego trzeba zgłaszać takie sytuacje
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.