Keratynowe prostowanie -część II - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 12:43   #631
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez matiadas Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
Zamierzam właśnie zabrać się do zabiegu...zakupiłam już qod max, ale mam jeszcze jedno pytanie.
Ile czasu nie można myć po zabiegu włosów? W instrukcji angielski sprzedawca określił, że to 3 dni...może macie jakieś doświadczenia?
Oj koniecznie zdaj relację z zabiegu bo też się czaję na qod max. Do sząłu mnie doprowadza to prostowanie ciągłe tym bardziej teraz jak jest taki upal:/
__________________
___________
Wymianka
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 15:56   #632
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam. Tak sobie pomyslalam, ze moze opisze moje doswiadczenia z encanto. Encanto robilam 4 razy. Pierwszy raz w temperaturze 200 stopni i nie wyszlo. Tzn przod sie ladnie wyprostowal, tyl byl caly pofalowany wiec musialam powtorzyc. Zaznacze, ze w naturalnym stanie przod mam raczej falowany, a tyl to baranek. Potem robilam juz w temp 215-220 stopni. Wlosy nie sa jakos strasznie proste, raczej lekko falowane, ale mi to odpowiada, wygladaja naturalnie. Aha, ostatni raz robilam z odrobina keratyny i duza iloscia odzywki, bo mi sporo zostalo i postanowilam pooeksperymentowac. Wlosy sa mniej proste, za to lejace sie i mieciutkie. Teraz zamawiam znowu caly zestaw, bo jednak keratyna prostuje lepiej niz sama odzywka. Na poczatku uzywalam szamponu z sls, bo w Szwecji nie moglam znalezc innego. Potem juz Hippa i samorobionego szamponu. Pryskam wlosy serum z keratyna i jedwabiem. Nie zauwazylam wiekszej roznicy w schodzeniu keratyny podczas mycia szamponen ziolowym z sls i bez sls. Tylko wlosy po tym ktory ukrecilam sama ladniejsze i delikatniejsze. Ogolnie polecam encanto, chociaz zabieg jest meczacy. Nie musze suszyc wlosow suszarka ze szczotka obrotowa, czy stosowac innych sposobow, zeby jako tako wygladac. Myslalam o sprobowaniu z qod, ale poczytalam troche forum i jeszcze poczekam na wiecej opinii.

Edytowane przez martalady83
Czas edycji: 2011-06-01 o 15:57
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 09:14   #633
basienkaslov24
Raczkowanie
 
Avatar basienkaslov24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam j mam podobnie jak powyzej koleżanka, ja nie wiem co zescie sie uczepiły tego babydreama, ja używam zwykłego szamponu herbal essences nawilżenie po brzegi, czsem biovax , czasem jakis zwykły szampon co mm pod ręką, wiec nie rozumiem skad ten zachwyt nad babydream skoro juz wiekszosc dziewczyn pisało że im nie służy plącze itd. Ja tez go miałam i moge stwierdzic po sobie ze jest max słaby chyba najsłabszy szampon jaki dotąd wypróbowałam, w ogole sie nie pieni, nie ma skladników odżywczych, jak nim umyłam to miałam kokon na głowie a starczyło umyc np herbalem i nawet odżywki nie daje po nim. Pozatym jak miałam kiedys globalem prostowane to po zabiegu fryzjerka powiedziała, ze kosmetyki do stylizacji moge wszystkie używać po tych 72 godzinach tzn po pierwszym myciu, czyli lakiery pianki zele itd, serum wosk, teraz mm encanto zrobione i nadal używam jakiegos lakieru czasem szczególnie na początku żeby odbic od głowy, tego czego akurat moja fryzura potrzebuje, nastepnie myje wlosy nawet nie daje odzywki czesze szerokim grzebieniem i włosy proste a zaznaczam ze swoje mam krecone bardzo jak na zdjeciu.
Pisze to po to bo nie rozumiem ogolnej fali na temam co sie stanie jak: ......itd. dziewczyny pisza ze plącze babydream wlosy a innego nie użyją jakby to było jakies przykazanie, hehhe Pozdrawiam i zycze eksperymentów z osmetykami, bo po encanto z pewnoscia mozecie używac co wam sie podoba.
basienkaslov24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 09:36   #634
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a ja znalazłam sposób na problem z szamponem Babydream Poszedł w odstawkę ;p
Spróbujcie sobie umyć głowę odżywką Isana ( tą z bambusem ), okazuje się, że do mycia włosów nadaje się bardzo dobrze i tym oto sposobem nie miałam dzisiaj kompletnie żadnych problemów z myciem czy ich płukaniem a włoski wyglądają ładnie, nie są obciążone
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 09:37   #635
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

A ja zamiast babydreama polecam Hipp. Troche drozszy, ale bardzo dobry szampon, pieni sie i nawet olej palmowy i kokosowy zmywa.
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 09:41   #636
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez martalady83 Pokaż wiadomość
A ja zamiast babydreama polecam Hipp. Troche drozszy, ale bardzo dobry szampon, pieni sie i nawet olej palmowy i kokosowy zmywa.
a nie ma efektu sznurków w trakcie mycia i problemów z wypłukaniem bez tarcia włosów?
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 09:52   #637
basienkaslov24
Raczkowanie
 
Avatar basienkaslov24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ta odżywka z isany jest super tez ja na stałe mam w lazience, jak miałam krecone wlosy to stosowalam metode curly girl i fajnie nawilza włosy
basienkaslov24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 10:03   #638
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez JustusLand Pokaż wiadomość
a nie ma efektu sznurków w trakcie mycia i problemów z wypłukaniem bez tarcia włosów?
Nie, nie ma, chociaz pieni sie bardzo dobrze. Dla mnie to dobry, wydajny szampon.
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 13:33   #639
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez basienkaslov24 Pokaż wiadomość
Witam j mam podobnie jak powyzej koleżanka, ja nie wiem co zescie sie uczepiły tego babydreama, ja używam zwykłego szamponu herbal essences nawilżenie po brzegi, czsem biovax , czasem jakis zwykły szampon co mm pod ręką, wiec nie rozumiem skad ten zachwyt nad babydream skoro juz wiekszosc dziewczyn pisało że im nie służy plącze itd. Ja tez go miałam i moge stwierdzic po sobie ze jest max słaby chyba najsłabszy szampon jaki dotąd wypróbowałam, w ogole sie nie pieni, nie ma skladników odżywczych, jak nim umyłam to miałam kokon na głowie a starczyło umyc np herbalem i nawet odżywki nie daje po nim. Pozatym jak miałam kiedys globalem prostowane to po zabiegu fryzjerka powiedziała, ze kosmetyki do stylizacji moge wszystkie używać po tych 72 godzinach tzn po pierwszym myciu, czyli lakiery pianki zele itd, serum wosk, teraz mm encanto zrobione i nadal używam jakiegos lakieru czasem szczególnie na początku żeby odbic od głowy, tego czego akurat moja fryzura potrzebuje, nastepnie myje wlosy nawet nie daje odzywki czesze szerokim grzebieniem i włosy proste a zaznaczam ze swoje mam krecone bardzo jak na zdjeciu.
Pisze to po to bo nie rozumiem ogolnej fali na temam co sie stanie jak: ......itd. dziewczyny pisza ze plącze babydream wlosy a innego nie użyją jakby to było jakies przykazanie, hehhe Pozdrawiam i zycze eksperymentów z osmetykami, bo po encanto z pewnoscia mozecie używac co wam sie podoba.
nie do końca... zwykłe drogeryjne szampony mają masę chemii, która wypłukuje keratynę i efekty zabiegu są krótsze. Babydream ma naturalny skład przez to keratyna nie wypłukuje się tak szybko.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 13:49   #640
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
nie do końca... zwykłe drogeryjne szampony mają masę chemii, która wypłukuje keratynę i efekty zabiegu są krótsze. Babydream ma naturalny skład przez to keratyna nie wypłukuje się tak szybko.
Racja. Dlatego z dwojga zlego lepiej wybrac szampon ziolowy, te zawieraja troche mniej 'zla'. A swoja droga ja polecam szampony na bazie szamponowej z ecospa. Tak ladnych i zdrowych wlosow nigdy nie mialam.
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 15:07   #641
basienkaslov24
Raczkowanie
 
Avatar basienkaslov24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Miałam na myśli konkretnie babydream skoro plącze włosy to po co sie z nim męczyć, przecież nikogo nie namawiam na inne szampony z sls czy bez sls, na półkach sklepowych czy aptecznych jest szekoki wybór szamponów w ogóle i to czy ktoś używa naturalnych czy sklepowych(chemicznych) to kazdego wybór, prawdaz? A ziołowe tez są spoko ja czasem tez używam z farmony bo są niezle, napisałam z doswidczenia na moich włosach, kiedy miałam globala to oczywiscie kupilam te ichniejsze szampon z odzywka masakrycznie drogi ale szybko mi sie skonczył wiec zaczelam uzywac zwykłych szamponow i odzywek i uwierzcie ze efekt utrzymał mi sie od pazdziernika ub roku do marca, terz mam encanto na glowie i jak narazie mycie zwyklymi szamponami plus odzywka albo i bez w niczym nie robi mi róznicy przynajmniej na moich wlosach, jedna dziewczyna z forum Aanneett myla caly czas szamponem herbal essences niebieskim i encanto miala przez 9 miesięcy na glowie wiec mysle ze czesto to my sobie cos wmawiamy a nie nam producen. Kolezanki za granica maja robione prostowanie w salonie i fryzjerka poleca im szampon "po" bez soli ale o zadnym sls nie wspominają. pozdrawiam
basienkaslov24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 21:05   #642
lilh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: W wa
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Jestem juz po zabiegu

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Jestem juz po zabiegu Qod gold em ,mam geste wlosy i grube wiec zabieg trwal 3h,efekt;
Jeszcze nie zmylam keratyny a wiem ze po umyciu beda ladniejsze ,wlosy sa miekkie,sypkie z puszacych sie staly sie jakby bardziej jednolite nie wygladaja juz jakby w nie piorun strzelilblyszcza sie .
Zapach przy zabiegu lekko bananowy tropikalny ,nie drazniacy
Jutro ide na zmycie wlosow ,wiec napisze jaki stan po umyciu,postaram sie wkleic jakies fotki .
podsumowujac wloski naprawde sie zregenerowaly ,sa idealnie proste ale co sie dziwic 7x prostownicaWidzialam klientke juz po myciu keratynki ,wiec po wysuszeniu nie byly mega proste ale zdrowe i ladne ,fryzjerka potraktowala je na koniec prostownica 3/5 min i byly idealnie !!!
Mnie zalezalo najbardziej by odzyly po rozjasnianiu i nie zawiodlam sie
lilh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 06:33   #643
matiadas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hej dziewczyny
robiłam wczoraj razem z koleżanką qod max....zabieg trwał nieco ponad 2 godziny (dwie głowy )
moje wrażenia....włosy mam sztywne i oblepione keratyna albo nie wiem czym jeszcze...generalnie przeraża mnie myśl, że w takich włosach mam chodzić 3 dni bez mycia....trudno opisać czy coś się wydarzyło czy tez nie...z natury nie mam kręconych włosów tylko takie szopowate, i tę "szopowatość" chciałabym jakoś unicestwić...póki co włosy mamy takie hmmm nieprzyjemne w dotyku.
Najchętniej zaraz bym je umyła
Ale napiszę jak sytuacja wygląda po umyciu.
matiadas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 07:39   #644
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

lilh,matiadas

powiedzcie po kroku "instrukcje" co robiłyście podczas zabiegu
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:11   #645
calineczka1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
nie do końca... zwykłe drogeryjne szampony mają masę chemii, która wypłukuje keratynę i efekty zabiegu są krótsze. Babydream ma naturalny skład przez to keratyna nie wypłukuje się tak szybko.
swojego czasu przeczytałam na forum o chwalonej serii w Biovaxu pisano wtedy o odzywkach, a co do szmponów to czemu nie sa polecane po zabiegu czy to encanto czy qod przecież te kosmetyki sa pozbawione parabenów, sls itd?
calineczka1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 13:19   #646
matiadas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Zabieg qod max przebiegał w następujący sposób
1) Umycie włosów szamponem oczyszczającym
2) na lekko wilgotne nakładanie keratyny, przeczesywanie grzebieniem (żeby równomiernie się rozłożyła)
3) suszenie suszarką do idealnie suchych
4) prostowanie prostownicą w zależności od nastroju od 3 do ....razy pasmo po pasmie


w sumie taki sam efekt otrzymuję codziennie rano prostując je i hm nie są takie niemiłe w dotyku....oczekiwałam super jedwabiście gładkich, sypkich itd a tu sztywniaki takie są
matiadas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 11:35   #647
MissU
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Wczoraj umyłam włosy po encanto i jestem w szoku, że dało radę na moich włosach. Do tej pory 2 razy prostowałam je chemicznie i za każdym razem bez żadnego efektu. Mam bardzo kręcone. Mycie, suszenie i prostowanie do tej pory zabierało mi 1h 15 min. Po encanto włosy są proste w 5 min.! Umyłam je tylko i od czau do czasu przeczesywałam grzebieniem podczas suszenia. Nie wyglądają jak spod prostownicy, ale są tak naturalnie proste. Mam tylko 1 falę z tyłu - wygląda jak od gumki do włosów, ale się tym nie przejmuję, następnym razem podczas suszenia wymodeluję ją na szczotce. Szok! Cieszę się, że się zdecydowałam.

Mój sposób na encanto:
1. Przed całym zabiegiem umyłam skórę głowy zwykłym ziołowym szamponem. Szamponem encanto myłam tylko włosy.
2. W ogóle nie spłukiwałam odżywki post treatment conditioner.
3. Głowę umyłam dopiero po 3 dniach od zabiegu. Wiem, że nie jest to wymagane przy encanto i była to straszna męczarnia, ale na wszelki wypadek...

Generalnie jestem bardzo zadowolona cieszę się, że się jednak zdecydowałam, bo wahałam się bardzo długo.
MissU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 11:42   #648
espejo
Raczkowanie
 
Avatar espejo
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 112
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

czytam wasze posty i jestem zachwycona planuję zakup encanto, ale chciałabym się tylko dowiedzieć. czy po zabiegu zauważyłyście zwiększone wypadanie włosów? i czy będąc na wakacjach nad morzem po zabiegu encato będę mogła zamoczyć włosy w morzu?
espejo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 14:17   #649
basienkaslov24
Raczkowanie
 
Avatar basienkaslov24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja nie zauważyłam wypadania wręcz jkby ich mniej wypadało, ponadto są sliskie, miękkie, ładnie sie układają itd itd, najgorsze z tego jest nałożenie tego preparatu, bo dusi jakos w gardle ale jak to przezyjesz to bedziesz zachwycona, troche jest efekt przylizu przez ok pierwsze 2 tyg zanim włosy ci odrosną i sie odbiją od skóry głowy, wle tak to spox
basienkaslov24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 17:28   #650
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez espejo Pokaż wiadomość
czytam wasze posty i jestem zachwycona planuję zakup encanto, ale chciałabym się tylko dowiedzieć. czy po zabiegu zauważyłyście zwiększone wypadanie włosów? i czy będąc na wakacjach nad morzem po zabiegu encato będę mogła zamoczyć włosy w morzu?

espejo raczej unikaj moczenia wlosow w morzu
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 21:05   #651
nikotynkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 136
GG do nikotynkaaa
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja tez dzisiaj zrobilam encanto, narazie super, ale zobaczymy co bedzie jak jutro umyje wlosy. jestem sceptycznie nastawiona do zabiegow prostujacych bo jeden juz mnie bardzo rozczarowal. mam nadzieje ze encanto mnie zaskoczy pozytywnie
nikotynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 21:31   #652
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
espejo raczej unikaj moczenia wlosow w morzu
czym to może skutkować?

ktoś kiedyś pisał, że pływanie w basenie (chlor) wypłukało mu encanto. Morze też może tego dokonać? (((
a ja jak zwykle nie mam pieniążków i marzenia o prostych włosach odłożone na kolejne miesiące...o żesz hesusie ;/
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 12:25   #653
Madele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam. Od jakiegoś czasu obserwowałam wątek. Zachęcona pozytywnymi opiniami i zachwytami nad Encanto zdecydowałam się na zabieg. Naturalnie włoski mam lekko kręcone z przodu, a z tyłu mocniej skręcone. Wykonywała mi go koleżanka w domu. Bardzo uważałyśmy aby preparat nie dotykał skóry głowy i żeby był dokładnie rozprowadzony. Wszystko było robione zgodnie z instrukcją i Waszymi sugestiami. Mimo to zabieg nie udał się w pełni - z przodu włoski po umyciu były proste ale z tyłu nieładnie się falowały i puszyły. Przyczyną mogło być zbyt mało keratyny, ale nie do tego zmierzam - oprócz słabego efektu z tyłu głowy, zaczęły mi strasznie wypadać włosy. Kiedyś miałam "bujną czuprynę" i żadną gumką nie mogłam związać włosów, w tej chwili - po 3 tyg od zabiegu - tą samą gumką "okręcam" włosy 4 razy (wcześniej ledwo 2razy mi się udawało).
Jednak życie z prostymi (lub w miarę prostymi) włosami jest piękniejsze, więc zdecydowałam się na QOD MAX. W tej chwili czekam na paczuszkę. Boję się jednak, że zanim zdąży dojść będę łysa.
Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na wypadanie włosów? Proszę o pomoc

Edytowane przez Madele
Czas edycji: 2011-06-05 o 12:31
Madele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 14:24   #654
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Wiesz, może to nie kwestia tego że tyle włosów wypadło tylko tego że teraz są proste. Moje włosy jeżeli ich nie wyprostuje wiąże gumką na dwa razy a kiedy je potraktuje prostownicą to nawet 4-5 razy tą samą gumką.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 14:59   #655
gosc823
Raczkowanie
 
Avatar gosc823
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 267
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
czym to może skutkować?

ktoś kiedyś pisał, że pływanie w basenie (chlor) wypłukało mu encanto. Morze też może tego dokonać? (((
a ja jak zwykle nie mam pieniążków i marzenia o prostych włosach odłożone na kolejne miesiące...o żesz hesusie ;/
niestety morze, baseny z chlorem wypłukują encanto jestem tego przykładem..
gosc823 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:34   #656
Victoria89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Madele Pokaż wiadomość
Witam. Od jakiegoś czasu obserwowałam wątek. Zachęcona pozytywnymi opiniami i zachwytami nad Encanto zdecydowałam się na zabieg. Naturalnie włoski mam lekko kręcone z przodu, a z tyłu mocniej skręcone. Wykonywała mi go koleżanka w domu. Bardzo uważałyśmy aby preparat nie dotykał skóry głowy i żeby był dokładnie rozprowadzony. Wszystko było robione zgodnie z instrukcją i Waszymi sugestiami. Mimo to zabieg nie udał się w pełni - z przodu włoski po umyciu były proste ale z tyłu nieładnie się falowały i puszyły. Przyczyną mogło być zbyt mało keratyny, ale nie do tego zmierzam - oprócz słabego efektu z tyłu głowy, zaczęły mi strasznie wypadać włosy. Kiedyś miałam "bujną czuprynę" i żadną gumką nie mogłam związać włosów, w tej chwili - po 3 tyg od zabiegu - tą samą gumką "okręcam" włosy 4 razy (wcześniej ledwo 2razy mi się udawało).
Jednak życie z prostymi (lub w miarę prostymi) włosami jest piękniejsze, więc zdecydowałam się na QOD MAX. W tej chwili czekam na paczuszkę. Boję się jednak, że zanim zdąży dojść będę łysa.
Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na wypadanie włosów? Proszę o pomoc

Ja robilam Encanto trzy razy i strasznie wypadaly mi po tym wlosy. Mimo, ze mam jeszcze polowe na jeden zabieg to zdecydowalam sie na QOD Gold i wlosy po nim przestaly wypadac. Nie wiem czy to wina Encanto czy pory roku, prawdopodobnie Encanto. Moze to efekt uboczny?
Victoria89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:42   #657
22_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

moze jednak ktoras z Was moze mi polecic salon w Warszawie, gdzie mozna wyprostowac wlosy keratyna? naprawde nikt nie ma zadnych namiarow?
22_anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:09   #658
Madele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Wiesz, może to nie kwestia tego że tyle włosów wypadło tylko tego że teraz są proste. Moje włosy jeżeli ich nie wyprostuje wiąże gumką na dwa razy a kiedy je potraktuje prostownicą to nawet 4-5 razy tą samą gumką.
Chciałabym żeby tak było jak piszesz, ale niestety widzę ile włosów mi wychodzi. Gdyby mi tak wychodziły np. z nóg to byłoby super...
A tak poza tym to nie są już takie gładkie i proste tylko raczej puszące się i lekko falowane. Nie wiecie czy pomoże mi jakiś Capivit albo coś w tym stylu? Czy może wcieranie w skórę głowy jakiegoś olejku?
Madele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 23:46   #659
lilh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: W wa
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam
Ja juz po myciu wlosow jestem.Zabieg przebiegal nastepujaco mycie szamponem oczyszczajacym suszenie ,szop na glowie hehe ,pozniej keratyna po 15 min suszenie ,i prostowanie 6/7x pasmo pozniej wlosy byly ladne ale nazastepny dzien koszmar sztywne i takie tepe.Po 48h mycie
Po pierwszym myciu faktycznie dziwne w dotyku byly jakby po zle splukanej odzywce ,dzis sa juz po 3 myciu i sa sliczne ,ale mnie fryzjerka uprzedzila ze moga byc takie oklapniete na poczatku tyle ze wiem ze nie wszyscy tak maja moze zalezy od wchlaniania tej keratyny?
Teraz sa zdyscyplinowane bardziej sie blyszcza sa prostsze nie odstaje mi jak stoje pod halogenem taka aureola puchu sa prostsze ale nie calkiem ,pomoglam im prostownica 5 pociagniec na koncach i byly idealne.mialam pelno takich polamanych wloskow zabieg to zniwelowal,nie widac ich .Mam nadzieje ze bedzie taki efekt sie utrzymywal ,dostalam do domu starter do pielegnacji szampon i odzywke ,po szamponie wlosy sa takie jak po tych dzieciecych szamponach ale wiem ze on troszke odchyla luski na to kladzie sie odzywke ,i odzywka to jest czad po prostu suuuuuper ,nawet jak nie bede miala keratynki bede ja kupowac zakochalam sie w niej .Za zabieg zaplacilam majatek na nastepny nie wiem czy mnie bedzie stac heheh.Moja siostra sie napalila na ten qod i juz na allegro znalazla produkty namawia mnie na pomoc przy zabiegu ,wiem ze niektore z forum same sobie robily tylko czy efekt bedzie taki jak w salonie?bo cenowo roznica jak niebo a ziemia .Ja mam jednak obawy przed taka samowolka,

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Mnie po encanto tez wypadaly wlosy,efekty mam do dzis .Dlatego zmienilam preparat .Myslalam ze tylko ja mialam takiego pecha qod jest delikatniejszy nie jest tak agresywnym srodkiem ,zobacze jak to bedzie gdyby historia miala sie powtorzyc problem napuszonych wlosow mam z glowy ,po co lysej prostowanie
lilh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 07:26   #660
matiadas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

qod max robiłam sama w domu
Podobnie jak wcześniej koleżanka miałam oklapnięte bardzo włosy, sztywne i takie w sumie beznadziejne po zabiegu. Pierwsze mycie mnie zalamało Dalej takie tłuste, oklapnięte... Dzisiaj rano myłam je po raz drugi i w mokrych jechałam do pracy I efekt jest w końcu taki jaki chciałam żeby był Jedwabiste, proste...nie potrzebuję prostownicy. Nie są idealnie gładkie, ale naprawdę pozbyłam się tego koszmarnego szopa na głowie.

Byłam bardzo sceptyczna...bardzo
matiadas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.