Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI! - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-10, 12:06   #2371
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Mhm... To dzisiaj postaram się je wysłać myślisz, że na takie długie kierunki lepiej wysłać w kopercie czy luzem tez może być?
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 13:39   #2372
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Zdecydowanie luzem, na Postcrossingu to standardowy sposób wysyłki. No i urok tej zabawy to m.in. właśnie ślady podróży przez pół świata na pocztówkach, znaczki, stemple pocztowe itd. No chyba że odbiorca wyraźnie napisze w profilu, że wolałby w kopercie (niewielu jest takich, ale się zdarzają), bo np. zbiera też znaczki i nie chciałby uszkodzić kartki przy ich odklejaniu. Ale też nie masz wtedy obowiązku wysyłać w kopercie, to już zależy od Ciebie. Z ciekawostek, to np. w niektórych krajach wysyłka kartki w kopercie jest droższa niż "gołej".
Trzymam kciuki żeby karteczki szybko dotarły Nadal pamiętam radość z mojego pierwszego "Hurray" w skrzynce mailowej no i oczywiście moje pierwsze karteczki w skrzynce, chociaż minęło już tyle lat
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 17:18   #2373
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Kartki wysłane, dziękuję serdecznie za rady i powodzenia z powrotem do wysyłania kartek
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 18:42   #2374
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Super, koniecznie daj znać, jak dojdą i jak dostaniesz swoją pierwszą Postcrossingową kartkę, pocieszymy się wspólnie!
Swoją drogą miałaś szczęście w swoim pierwszym losowaniu, Australia nie jest może jakaś baaardzo rzadka, ale też nie należy do najczęściej losowanych. Np. ja w tym momencie mam 25 kartek w podróży i ani jednej Australii. Ostatnio słałam tam w lutym 2015 roku Także może masz szczęśliwą rękę!
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 19:18   #2375
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Na pewno dam znać :-D dzisiaj jeszcze zrobiłam trzy losowania, padło na USA, Hiszpanie i Niemcy, czyli tam gdzie chciałam a masz coś z jakiegoś bardzo mało popularnego kraju?
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 09:26   #2376
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Hiszpania też nie jest z tych najbardziej popularnych kierunków, także gratulacje, bardzo fajne losowanie na początek
Kilka perełek się uzbierało przez te lata, np. Brunei, Wietnam, Kolumbia, Peru, Sri Lanka, Puerto Rico. Spotkałam się też z teoriami, że system jest tak ustawiony, że łatwiej dostać jakiś rzadki kraj na początku zabawy w Postcrossing, tak na zachętę. Niby to tylko teoria spiskowa, ale z drugiej strony widziałam też bardzo wiele przykładów na jej potwierdzenie...więc bądź dobrej myśli!
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 20:11   #2377
naroa
Rozeznanie
 
Avatar naroa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 738
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Hej dziewczyny trochę mnie nosiło po świecie przez ostatnie dwa lata, co chwilę zmiana adresu i w końcu odstawiłam PC na nieokreślony czas. Chyba wrócę do pocztówek, bo w skrzynce same ulotki Tylko te ceny znaczków... Tak lubiłam zamawiać i łączyć różne nominały, ale widzę, że koniec tej dobroci i dam zamówić napiszkartke.
naroa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-03, 16:21   #2378
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Cześć dziewczyny, jak Wasza postcrossingowa przygoda? 😉 ja dziś dostałam pierwsza kartkę, uwaga, z Japonii! 😄 bardzo ładna zresztą, z moich kartek dotarły jak na razie 3, do Niemiec jedna idzie już 23 dni dzisiaj wylosowałam kolejny kraj - Tajwan, mam szczęście jak na razie w losowaniu 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 18:18   #2379
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Ja rzadko sobie na PC pozwalam. Poczta strasznie podniosła ceny Poza tym ilekroć coś wyślę, nie dostaję niczego w zamian. Strasznie frustrujące.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 11:07   #2380
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Mam pytanko: robicie coś gdy widzicie, że wysłana przez Was kartka na PC idzie już bardzo długo i prawdopodobnie nie dojdzie do adresata czy czekacie te 60 dni aż stanie się expired?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 13:16   #2381
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Co sie stalo, ze tak zywy watek nagle zamarl?

Konto na PC, jak się okazało, mam juz z piec lat. Wyslalam wtedy jedna kartke i to olalam. Pare razy myslalam o powrocie i dopiero dzis po tylu latach sie zalogowalam. Az w szoku bylam, ze konto nadal wisi.
Wylosowalam dxis cztery do Rosji i jedna do Niemiec. Jestem pelna nadziei na piekne widoki do kolekcji.
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-23, 15:22   #2382
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Witaj

W dużej mierze dzięki naszej poczcie, która nagle postanowiła za jednym zamachem podwoić ceny znaczków a później jeszcze dokręciła ceny. Sporo osób odeszło. Dodaj do tego powstanie forów dla postcrosserów.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 16:38   #2383
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Mnie niestety zrazilo to, że na kilkanaście wysłanych kartek kilka mi zaginęło i nigdy nie dotarło do adresata, przez to nie wysyłam juz tak chętnie jak kiedyś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 18:33   #2384
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Oj nie straszcie mnie.
Tak patrzylam po starych ptofilach i wiele dziewczyn dawno sie tam nie logowalo. Az dziwne, ze watek zamarl tak nagle bez pozegnan.

A jakie tego typu forum polecacie? Udzielaja sie tam dziewczyny ze starej gwardii?

Gdzies sie wyswietli, ze ktos mnie wylosowal? Dobrze rozumiem, ze moga to zrobic dopiero hdy jakas moja kartka dotrze?

Gdzie jest skrzynka wiadomosci? Wiem jak do kogos wyslac ale nie widze gdzie bylaby ewentualna odpowiedz.


Zebralam dzisiaj o kartke z uwielbianej przeze mnie Jamajki. Malo userow i znakomita wiekszosv od dawna sie nie logowala. Osoba do której pidalam jest aktywna i zgadza sie na swapy. Ciekawe czy mi odpisze.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Powstrzymajcie mnie przed zakupami na postallove
Wiem, ze stary post ale to wlasnie przez ten watek odkrylam ten sklep i sama sie dzisiaj z trudem powstrzymywalam. Przegralam i zamowilam kocie kartki bo z okazji dnia kota sa w promocji i kilka z widokiem polskim by miec do wyslania na przyszlosc. Koty sobie zachowam bo je kolekcjonuje.

Jak przechowujecie swoje kolekcje? Ja mam trzy kartoniki po roznych rzeczach. Mysle nad kilkoma np. W kwiatowy wzor. I podzielic to wszystko na kilka tematow typu: swieta, zwierzeta, widoki, inne.

Edytowane przez AylarLi
Czas edycji: 2017-02-23 o 17:46
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 18:51   #2385
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Ja bym na razie nie kupowała tylu pudełek, bo nie wiadomo czy się ponownie wkrecisz 😉 jeśli ktoś Ci wyśle wiadomość to ona przyjdzie Ci chyba na maila, gdy ktoś zarejestruje Twoja kartkę to automatycznie zostaniesz wylosowana przez inną osobę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 19:06   #2386
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Moja kolekcja juz sie nie miesci w tych dwoch. Nawet jesli, zrezygnuje za jakis czas z PC to i tak dostaje kartki od rodziny i znajomych i sama też czasami sobie kupie, tak jak dzisiaj te koty.

Myslalam kiedys o albumach ale juz mam tyle kartek, ze musialabym kupic kilka grubych. A szkoda bo w albumie jakos tak esyetyczniej i bezpieczniej by nic nie pogniesc.

Edytowane przez AylarLi
Czas edycji: 2017-02-23 o 19:07
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 19:31   #2387
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Piękne są kartki z tej strony, akcesoria typu stemple tez wyglądają interesująco 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 19:57   #2388
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Hej, hej
Ale mnie dawno na wizażu nie było.

Zapraszam na forum postcrosserów http://postcrossing.com.pl/

A oprócz Postallove jest też kilka innych sklepików z pięknymi pocztówkami m.in. Postrabbit, House Of Postcard czy PracowniaPocztówek.

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
Gdzies sie wyswietli, ze ktos mnie wylosowal? Dobrze rozumiem, ze moga to zrobic dopiero hdy jakas moja kartka dotrze?

Gdzie jest skrzynka wiadomosci? Wiem jak do kogos wyslac ale nie widze gdzie bylaby ewentualna odpowiedz.

Jak przechowujecie swoje kolekcje? Ja mam trzy kartoniki po roznych rzeczach. Mysle nad kilkoma np. W kwiatowy wzor. I podzielic to wszystko na kilka tematow typu: swieta, zwierzeta, widoki, inne.
Że ktoś Cię wylosował nigdzie się nie wyświetla. Dostaniesz pocztówkę do skrzynki Tak, dopiero gdy Twoja pocztówka dotrze do adresata Twój adres wylosuje ktoś inny. Może się zdarzyć, że masz wysłaną tylko 1 kartkę, a kilka dostaniesz. Wtedy będziesz musiała wysłać więcej, aby zredukować nadwyżkę.

Ja swoje pocztówki trzymam w pudłach z Pepco
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 21:31   #2389
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Dziekuje ci za wszystkie informacje! Tego bylo mi trzeba. I jak milo zobaczyc kolejna osobe ze starej gwardii. Tym bardziej, ze dzis natrafilam na twoj pierwsz post tutaj.


Bardzo mnie irytuje ta niepewnosc czy ktos mnie w koncu wylosowal. Po pieciu latach wlaczylam active, za moja jedyna kartke chyba nic wtedy nie dostalam. Jest szansa, ze cos do mnie idzie.
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-24, 22:41   #2390
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
Gdzies sie wyswietli, ze ktos mnie wylosowal? Dobrze rozumiem, ze moga to zrobic dopiero hdy jakas moja kartka dotrze?
Widać, że użytkownik X z państwa Y wysyła do Polski czy do innego kraju i tylko można snuć domysły czy do mnie czy nie.

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
Bardzo mnie irytuje ta niepewnosc czy ktos mnie w koncu wylosowal. Po pieciu latach wlaczylam active, za moja jedyna kartke chyba nic wtedy nie dostalam. Jest szansa, ze cos do mnie idzie.
Obawiam się, że na pierwszą kartkę możesz poczekać jeśli nadawca jest lękliwą osobą. Zobaczył, że masz 1 wysłaną kartkę, 0 otrzymanych i jak sprawdził kiedy ją wysłałaś to może pomyśleć nie wiadomo co.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 23:08   #2391
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Tak, tak. Tez sie tego obawiam. Oby moje szybko dotarly to juz prawilniej bede wygladac.


Kiedys ktos pisal, ze nie lubi starych pocztowek turystycznych, ktore podobno czesto przychodzily ze wschodu. Ja je bardzo lubie ale z polskich miast. Najlepiej z dosc duzymi obrazkami. Mam troche po cioci takich. Maja swoj klimat i pokazujac jak dawniej wygladaly znane miejsca.
Dlateho tez ucieszylam sie gdy znalazlam caly dzial z takimi w jednym z podanych przez joanwi sklepów. A najwspanialsze jest to, ze posrod tych obcobrzmiacych mi dawnych kurortow znalazlam te z mojego ukochanego miasta narodzin. Oczywiscie zamowilam je. Ciekawe w jakim stanie beda. Pokaze je tez babci i mamie bo na pewno poznaja te stare kadry. Ja tez ale w nowszym wydaniu

Edytowane przez AylarLi
Czas edycji: 2017-02-24 o 23:15
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-26, 13:14   #2392
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Cytat:
Napisane przez Olaalla Pokaż wiadomość
Doszła dzisiaj moja Holandia. Wysłałam pani Gdynię i w wiadomości napisała mi, że w Holandii wiele ludzi myśli, że polskie miasta są szare i nudne, a tu się okazało, że Gdynia to takie piękne i nowoczesne miasto. Fajnie, że możemy naszymi kartkami wpłynąć na postrzeganie kraju
Dlatego glownie w planach mam wysylanie widokow. I na takich, tez najbardziej mi zalezy. Chce zobaczyc swiat, no i przy okazji kotki, krecika i ptaszki :P
Przydalaby sie spora seria pocztowek ze starymi polskimi animacjami. Skoro ludzie chwala sie muminkami i krecikiem to my mozemy Reksiem czy misiem uszatkiem. Chyba zglosze to do postallove. Czytalam, ze tutaj ktos zaproponowal kategorie jesien i od tamtej pory taka widnieje w tym sklepie.
W ogole to juyro powinnam dostać od nich paczke. Podobno wlascocielka zawsze dołącza mily liscik. Cudowny gest. Pewnie sie odwdziecze jesli taki znajde w moich zakupach.
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-26, 16:39   #2393
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
Dlatego glownie w planach mam wysylanie widokow. I na takich, tez najbardziej mi zalezy. Chce zobaczyc swiat, no i przy okazji kotki, krecika i ptaszki :P
Przydalaby sie spora seria pocztowek ze starymi polskimi animacjami. Skoro ludzie chwala sie muminkami i krecikiem to my mozemy Reksiem czy misiem uszatkiem. Chyba zglosze to do postallove. Czytalam, ze tutaj ktos zaproponowal kategorie jesien i od tamtej pory taka widnieje w tym sklepie.
W ogole to juyro powinnam dostać od nich paczke. Podobno wlascocielka zawsze dołącza mily liscik. Cudowny gest. Pewnie sie odwdziecze jesli taki znajde w moich zakupach.
Reksia ciężko kupić ze względu na prawa autorskie. Ja kupuję pocztówki z Reksiem w muzeum w Rzeszowie. Jest też seria z Bielska-Białej.

A co do Postallove to właścicielka ma teraz pracownicę, która pakuje i pisze liściki

A jak lubisz "stare" pocztówki to koniecznie wpadnij na forum, bo tam je kilka osób zbiera i wymienia się nimi.
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 09:48   #2394
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Ach, no tak. Prawa. Pewnie ciężko o licencję na pocztówki z bajkami. Ale i tak zgłoszę taką propozycję. Może Postallove to wywalczy.

Odpisała do mnie Jamaica na Swapa jestem taka uradowana. Spełnię niemal każde jej życzenie! Mam na dzieję, że nic nie zaginie w podróży!
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 16:34   #2395
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Jamajka - cudnie! Nie mam jeszcze pocztówki z tego kraju.
Chyba muszę zacząć się umawiać na swapy przez PC.
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 16:42   #2396
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Ja bardzo bym chciała dostać dostać pocztówke z Florydy, to największy PC-dream.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 18:04   #2397
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

O tak, Miami i okolice. Tez bym chciala. Moze kiedys poszukam na swapa. Ale lubie tez niespodzianki, wiec poki nie zaleja mnie pocztowki z Niemiec i Holandii ogranicze sie tylko do tej jednej Jamaiki.
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 19:56   #2398
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Ja juz mam dość Rosji np., już mam dużo odebranych i wysłanych stąd... Za to trafiły mi się dwie pocztówki z Japonii, obie bardzo ładne, a podobno kartki z Japonii nie są znowu tak częste, wiec spoko 😉 ostatnio też dostałam pocztówke z Nowej Zelandii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 11:59   #2399
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Wątek ożył !!! Ostatni raz wysyłałam kartkę 2-3 lata temu i zawiesiłam konto mam sporo kartek pustych i widziałam fajne na poczcie u mnie trzeba bedzie chyba wrócić do wysyłania

Joanwi- mieszkasz w Polsce?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Ja juz mam dość Rosji np., już mam dużo odebranych i wysłanych stąd... Za to trafiły mi się dwie pocztówki z Japonii, obie bardzo ładne, a podobno kartki z Japonii nie są znowu tak częste, wiec spoko ostatnio też dostałam pocztówke z Nowej Zelandii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam sporo z Holandii i Niemiec .. Tez właśnie musze wymyślić jak wyeksponować pocztowki mam ich ponad 200 i chciałabym Wsadzić w ramę czy cos


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 13:22   #2400
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Po wielu dniach postanowiłam wylosowac trzy kartki i znowu padło mi na Ukrainę, Niemcy i Tajwan nic nowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-24 12:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.