Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-03, 15:45   #1
madleine12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 437

prezent dla rocznej dziewczynki


zastanawialam sie gdzie umiescic ten watek ale mysle ze mamy beda lepiej zorientowane.Moja chrzesnica konczy rok 26 grudnia.Chcialabym jej kupic jakas zabawke tak do 50 zl.Mam juz kupiony dla niej sweterek.Dodam ze ma ona bardzo duzo pluszakow i jednego kupilam jej na mikolaja.Kompletnie nie wiem co jej kupic.Bardzo prosze o pomoc
__________________
moja szafa
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post14660836

moja wish

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post14660841
bardzo prosze o odpisywanie u mnie,nie mam czasu na sledzenie innych watkow.dziekuje
madleine12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 20:26   #2
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: prezent dla rocznej dziewczynki

u nas to się sprawdziło gąsienica gawędziarka
odkrywczy domek

tylko są powyżej budżetu.

a może - http://allegro.pl/item832817329_inte...price_hit.html ?
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 22:03   #3
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: prezent dla rocznej dziewczynki

http://allegro.pl/item828401620_drew...a_zabawka.html

http://allegro.pl/item832565650_drew..._maluchow.html
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 07:27   #4
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: prezent dla rocznej dziewczynki

zerknij na to, u nas to jest nr jeden, my mamy ten drugi, moja Ola dostala go na roczek, teraz ma rok i trzy miesiace i jak dla niej, lepszej zabawki nie ma:

http://www.allegro.pl/item829147656_...awa_nauka.html
http://www.allegro.pl/item828043311_...ko_okazja.html
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 15:58   #5
Edziulka789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: prezent dla rocznej dziewczynki

Nie będę oryginalna i proponuję jakąś zabawkę lub książeczkę edukacyjną.
Edziulka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 12:55   #6
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: prezent dla rocznej dziewczynki

Wiem po swoim dziecku ze jak miało roczek to uwielbiało takiego misia ,nie pamietam dokałdnie jak sie nazywał,ale jak naciskało sie poszczegolne jego czesci ciala to mówił co to jest.
Teraz takie zabawki tez widziałam w przedszkolu.
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 14:39   #7
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: prezent dla rocznej dziewczynki

może aparat fotograficzny? http://merlin.pl/Aparat-fotograficzn...06,590911.html
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 19:33   #8
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Zostałam zaproszona na 1. urodziny dziewczynki z mojej rodziny. Nie mam jednak pojęcia, co kupić na prezent Na dzieciach nie znam się kompletnie, bo w mojej rodzinie to pierwsze od bardzo dawna malutkie dziecko, nigdy więc nie byłam w takiej sytuacji. Może coś podpowiecie? Jakie ubranka będą dobre i w miarę wielosezonowe (np. jakaś sukieneczka, pod którą da się też założyć sweterek w chłodniejsze dni)? A może jakaś zabawka? Mogłabym iść do sklepu, ale pewnie doradziliby mi same najdroższe, a niekoniecznie najlepsze rzeczy Prosiłabym o rady uwzględniające studencki budżet
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 20:19   #9
Aguuu_
Przyczajenie
 
Avatar Aguuu_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 6
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Ja polecam jakąś zabawkę - misia lub jakąś inną przytulankę.
Takie małe dziecko będzie się z tego na pewno cieszyło. ^^
Jeżeli chodzi o ubranka to polecam jakiś ładny, różowy sweterek. Przyda się w chłodne dni wiosną, jesienią, zimą i nawet latem. Sukienka nie bardzo nadaje się na cały sezon, tylko na lato. A to jest przecież mała dziewczynka.
Aguuu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:01   #10
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Ładny różowy sweterek? nie

klocki, np. firmy wader - i niedrogie, i zabawka.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:02   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Roczone dziecko ucieszy sie z paczki papieru toaletowego
a zabawek ma pewnie całe wory i dostanie kolejne ,kup bajki do słuchania ,klocki lego duplo,drewniane klocki ,rzeczy fakt droższe ale na lata ,niezniszczalne i co wazne lego nie traci na wartości
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2011-05-05 o 21:04
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 21:02   #12
ksiezniczka elegantka
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczka elegantka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 296
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

ja bym polecila jakis zestaw zabawek do kompieli, moja to uwielbia, wszystkie zabawki jej sie nudza po godzinie a w wannie wszystko jest ciekawe
mozesz tez zapytac wprost jesli to Twoja rodzina czy mama czegos nie potrzebuje dla dziecka (a teraz jest taki okres przejscia z ''zimna do ciepla'' wiec trzeba kupic lzejsze ubranka, buciki na wiosne, lato). Ostatnio mi kolezanka powiedziala wprost ze corka ma milion misiow ktore jej nie interesuja i ma nadzieje ze tym razem ktos kupi cos praktycznego. wiec kupilam pudrowy sweterek, kosmetyki do kompieli i gabeczki w ksztalcie zwierzatek Ladne, kolorowe i praktyczne
ksiezniczka elegantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:03   #13
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Cytat:
Napisane przez Aguuu_ Pokaż wiadomość
Ja polecam jakąś zabawkę - misia lub jakąś inną przytulankę.
Takie małe dziecko będzie się z tego na pewno cieszyło. ^^
Jeżeli chodzi o ubranka to polecam jakiś ładny, różowy sweterek. Przyda się w chłodne dni wiosną, jesienią, zimą i nawet latem. Sukienka nie bardzo nadaje się na cały sezon, tylko na lato. A to jest przecież mała dziewczynka.

Jezuu litości ? przytulanke ,różowy sweterek ?
może od razu dzidzię w wózku ? i komplet garnków ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:11   #14
ksiezniczka elegantka
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczka elegantka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 296
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Jezuu litości ? przytulanke ,różowy sweterek ?
może od razu dzidzię w wózku ? i komplet garnków ?

co masz do rozowego sweterka 90% ubranek dla malych dziewczynek jest we wszystkich odcieniach rozu.
zapropnuj cos a nie krytykuj
ksiezniczka elegantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:31   #15
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Cytat:
Napisane przez ksiezniczka elegantka Pokaż wiadomość
co masz do rozowego sweterka 90% ubranek dla malych dziewczynek jest we wszystkich odcieniach rozu.
zapropnuj cos a nie krytykuj
To ,że to głupi stereotyp i nie zauważyłam aby 90 % ciuchów dla dziewczynek bylo w różu ,dwa mozna kupić cos z działu chłopięcego.Niestety na tych działach i ciuchy są fajnejsze i zabawki bardziej kreatywne a potem sie dziwić ,że na politechnice dziewczyny tylko mężów szukają.

zaproponowałam coś .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:37   #16
Bambino123
Wtajemniczenie
 
Avatar Bambino123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 687
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
To ,że to głupi stereotyp i nie zauważyłam aby 90 % ciuchów dla dziewczynek bylo w różu ,dwa mozna kupić cos z działu chłopięcego.Niestety na tych działach i ciuchy są fajnejsze i zabawki bardziej kreatywne a potem sie dziwić ,że na politechnice dziewczyny tylko mężów szukają.

zaproponowałam coś .
O papier toaletory i klocki lego , a było napisane , że to studencki budzet, a każdy proponuje to co uważa więc nie musisz zaraz prosić o litości ;]
Zabawki i ten sweterek to dobry pomysł albo jeżeli dziewczynka mieszka w domku lub rodzina ma działkę, na która często jeździ jakiś dmuchany basenik, takie malutkie są niedrogie , a niedługo wakacje to będzie się mogła pochlupac.
Bambino123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:39   #17
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26740910]klocki, np. firmy wader - i niedrogie, i zabawka.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Roczone dziecko ucieszy sie z paczki papieru toaletowego
a zabawek ma pewnie całe wory i dostanie kolejne ,kup bajki do słuchania ,klocki lego duplo,drewniane klocki ,rzeczy fakt droższe ale na lata ,niezniszczalne i co wazne lego nie traci na wartości
A roczne dziecko potrafi w ogóle bawić się klockami w sensie, żeby coś z nich układać? Może to głupie pytanie, ale nie znam się totalnie Chciałabym uniknąć oklepanej wersji pt. pluszak, klocki wydają się super pomysłem A drewnianymi klockami nie zrobi sobie krzywdy? Nie wiem, ja chyba jakieś dziwne wizje roztaczam

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Bambino123 Pokaż wiadomość
albo jeżeli dziewczynka mieszka w domku lub rodzina ma działkę, na która często jeździ jakiś dmuchany basenik, takie malutkie są niedrogie , a niedługo wakacje to będzie się mogła pochlupac.
Mają domek, ale jak znam jej brata to z tego baseniku po dwóch dniach nic by nie zostało
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:42   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A roczne dziecko potrafi w ogóle bawić się klockami w sensie, żeby coś z nich układać? Może to głupie pytanie, ale nie znam się totalnie Chciałabym uniknąć oklepanej wersji pt. pluszak, klocki wydają się super pomysłem A drewnianymi klockami nie zrobi sobie krzywdy? Nie wiem, ja chyba jakieś dziwne wizje roztaczam

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Zabawa to nie tylko układanie wg schematu na opakowaniu jak nam sie wydaje ale także poznawanie faktury,kształtu ,smaku ukladanie kloców obok siebie ,rzucanie nimi,rozwalanie tego co rodzice ułożą ,itd

Jak nie teraz to za pół roku do nich wróci i ułoży wieżę.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:43   #19
ksiezniczka elegantka
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczka elegantka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 296
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
To ,że to głupi stereotyp i nie zauważyłam aby 90 % ciuchów dla dziewczynek bylo w różu ,dwa mozna kupić cos z działu chłopięcego.Niestety na tych działach i ciuchy są fajnejsze i zabawki bardziej kreatywne a potem sie dziwić ,że na politechnice dziewczyny tylko mężów szukają.

zaproponowałam coś .

daj spokoj to jest mala dziewczynka na pewno gorsze zabawki dla dziewczynek maja wplyw na to ze u Ciebie dziewczyny szukaja mezow na politechnice. zawsze mozna na cos ponarzekac
ksiezniczka elegantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 21:44   #20
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Zabawa to nie tylko układanie wg schematu na opakowaniu jak nam sie wydaje ale także poznawanie faktury,kształtu ,smaku ukladanie kloców obok siebie ,rzucanie nimi,rozwalanie tego co rodzice ułożą ,itd

Jak nie teraz to za pół roku do nich wróci i ułoży wieżę.
Fakt Klocki to super pomysł pod tym względem, że mogłabym od razu się z nią nimi pobawić. Nie za bardzo mam fantazję na jakieś zabawy pluszakami czy lalkami, a układać klocki super sprawa i to mogłabym robić I wiadomo, że zabawka na dłużej.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 23:06   #21
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Cytat:
Napisane przez ksiezniczka elegantka Pokaż wiadomość
daj spokoj to jest mala dziewczynka na pewno gorsze zabawki dla dziewczynek maja wplyw na to ze u Ciebie dziewczyny szukaja mezow na politechnice. zawsze mozna na cos ponarzekac
I co z tego ,że mała dziewczynka ?

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ksiezniczka elegantka Pokaż wiadomość
ja bym polecila jakis zestaw zabawek do kompieli, moja to uwielbia, wszystkie zabawki jej sie nudza po godzinie a w wannie wszystko jest ciekawe
mozesz tez zapytac wprost jesli to Twoja rodzina czy mama czegos nie potrzebuje dla dziecka (a teraz jest taki okres przejscia z ''zimna do ciepla'' wiec trzeba kupic lzejsze ubranka, buciki na wiosne, lato). Ostatnio mi kolezanka powiedziala wprost ze corka ma milion misiow ktore jej nie interesuja i ma nadzieje ze tym razem ktos kupi cos praktycznego. wiec kupilam pudrowy sweterek, kosmetyki do kompieli i gabeczki w ksztalcie zwierzatek Ladne, kolorowe i praktyczne
Czy jak piszesz to masz podkreślone wyrazy czerwonym wężykiem ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2011-05-05 o 23:04
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 00:57   #22
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=27413865 moze tu cos znajdziesz jeszcze.
Moja dostała na roczek domek teletubisiów http://allegro.pl/teletubisie-teletu...599350738.html i choć bajki nie znała bawiła się jak szalona, bardzo długo.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 06:48   #23
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A roczne dziecko potrafi w ogóle bawić się klockami w sensie, żeby coś z nich układać? Może to głupie pytanie, ale nie znam się totalnie Chciałabym uniknąć oklepanej wersji pt. pluszak, klocki wydają się super pomysłem A drewnianymi klockami nie zrobi sobie krzywdy? Nie wiem, ja chyba jakieś dziwne wizje roztaczam [COLOR="Silver"]
się wtrącę bo kupowałam roczniakowi na świeta drewniane klocki
Młody zadowolony,narazie uzywa ich glownie do rzucania i rozwalania tego,co ktos proóbuje z nim budować . Ale ogolnie zadowolony,rodzice tez. Dziecko do klockow bedzie wielokrotnie wracac,a przytulanke czy jakies piszczaco-świecace zabawki pojdą szybciej w kąt.

O...takie klocki kupilam http://allegro.pl/eichhorn-kolorowe-...553088424.html

i takie cos tez wydaje mi się sensowne http://allegro.pl/eichorn-drewniane-...563715184.html
Cena nie zabija

---------- Dopisano o 05:48 ---------- Poprzedni post napisano o 05:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ksiezniczka elegantka Pokaż wiadomość
daj spokoj to jest mala dziewczynka na pewno gorsze zabawki dla dziewczynek maja wplyw na to ze u Ciebie dziewczyny szukaja mezow na politechnice. zawsze mozna na cos ponarzekac
pewne zachowania kształtują się od dziecka
Obecnie kompletuję wyprawkę dla córy...i mozna kupić dużo ciuszków unisex,nie tylko różowych A dziewczynka w body z koparą moze calkiem nieźle wyglądac
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 08:23   #24
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

drewniane klocki to wg mnie najlepszy pomysł
mój syn bawił się nimi od 9 miesiąca życia (pierwszy zestaw to takie na wózku z IKEA) później dokupowaliśmy mu kolejne (np pociąg) i bawi się nimi do teraz, woli je niż LEGO czy te Wadera

chrześniakowi na I urodziny też kupiłam m.in. takie klocki - i on i rodzice zadowoleni, siostrzenicy męża również sprezentowaliśmy takie klocki - teraz używa ich do częstowanie lalek i gotowania w swoich naczynkach
dzieci mają różne temperamenty i na różne sposoby się nimi bawią, ale często do nich sięgają
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 08:55   #25
Ania ania23
Wtajemniczenie
 
Avatar Ania ania23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 2 112
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Ja kupiłam rocznej niuni pieska interaktywnego, bo zauważyłam, że łasi się do wszelakich zwierzątek. Takiego właśnie jak ten http://allegro.pl/nintendogs-super-piesek-interaktywny-okazja-i1584547715.html piesek od miesiaca wciaż jest w ścisłej czołówce zainteresowanie niuni, wiec prezent uważam za udany i godny polecenia. Ale tutaj uwaga- niektóre dzieci mogą sie takiegiej zabawki bac -sprawa indywidualna Ceny są zróżnicowane od 45 zł do 300zł.
__________________
Aniołki mam dwa :15.12.2009 [*] i 26.01.2011 [*]
i wyczekany najkochańszy cud
MIKOŁAJ MIESZKO
Ania ania23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 08:57   #26
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam rocznej niuni pieska interaktywnego, bo zauważyłam, że łasi się do wszelakich zwierzątek. Takiego właśnie jak ten http://allegro.pl/nintendogs-super-piesek-interaktywny-okazja-i1584547715.html piesek od miesiaca wciaż jest w ścisłej czołówce zainteresowanie niuni, wiec prezent uważam za udany i godny polecenia. Ale tutaj uwaga- niektóre dzieci mogą sie takiegiej zabawki bac -sprawa indywidualna Ceny są zróżnicowane od 45 zł do 300zł.
zauwazlam,ze niektóre dzieci lubia takie zabawki
Mnie niemiłosiernie denerwują
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 10:20   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam rocznej niuni pieska interaktywnego, bo zauważyłam, że łasi się do wszelakich zwierzątek. Takiego właśnie jak ten http://allegro.pl/nintendogs-super-piesek-interaktywny-okazja-i1584547715.html piesek od miesiaca wciaż jest w ścisłej czołówce zainteresowanie niuni, wiec prezent uważam za udany i godny polecenia. Ale tutaj uwaga- niektóre dzieci mogą sie takiegiej zabawki bac -sprawa indywidualna Ceny są zróżnicowane od 45 zł do 300zł.

No fajny gadżet i co dalej ?
rocznia sie przytuli,popatrzy lub sie rpzestraszy i pójdzie dalej,jak dla mnie zabawki tego typu nie sa kreatywne ,ale fakt dorośli je lubia bo się samo rusza ,wydaje dżwięki i dziecko ma się przez chwilę z głowy

Moja córka miala pieska ,ktory mial 3 rodzaje gwizdków i na kazdy gwizdek reagowal inaczej -ja pierdziele jakie to bylo irytujące ,wiecznie gwizdy i to mocne ,masakra

druga zabawka taki misiu czy piesek szczeniaczek ,piszczący ,mruczący ,ruszający łapkami taki do zaopiekowania się ,tylko ile można go karmić ,wozic w wózku i głaskać ?

Zabawki szybko poszły w kąt, klocki lego w naszym przypadku sa od 10 lat na bieżąco używane ,oczywiście w miare dorastania inne klocki ale ponieważ mozna je łączyć i budować różne inne budowle ,są mega uniwersalne i nie zniszczalne.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 10:53   #28
Ania ania23
Wtajemniczenie
 
Avatar Ania ania23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 2 112
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
No fajny gadżet i co dalej ?
rocznia sie przytuli,popatrzy lub sie rpzestraszy i pójdzie dalej,jak dla mnie zabawki tego typu nie sa kreatywne ,ale fakt dorośli je lubia bo się samo rusza ,wydaje dżwięki i dziecko ma się przez chwilę z głowy

Moja córka miala pieska ,ktory mial 3 rodzaje gwizdków i na kazdy gwizdek reagowal inaczej -ja pierdziele jakie to bylo irytujące ,wiecznie gwizdy i to mocne ,masakra

druga zabawka taki misiu czy piesek szczeniaczek ,piszczący ,mruczący ,ruszający łapkami taki do zaopiekowania się ,tylko ile można go karmić ,wozic w wózku i głaskać ?

Zabawki szybko poszły w kąt, klocki lego w naszym przypadku sa od 10 lat na bieżąco używane ,oczywiście w miare dorastania inne klocki ale ponieważ mozna je łączyć i budować różne inne budowle ,są mega uniwersalne i nie zniszczalne.
no przecież napisałam, że mała cały czas sie bawi tą zabawką, poza tym w jakiś sposób takie zabawki wzmacniają również u małych dzieci pozytywny stosunek do zwierząt. Bo później pójdzie taki malec zobaczy szczeniaka na ulicy i się z płaczem schowa za spódnicę mamusi. Nie krytykuj wszelkich pomysłów, bo mam wrażenie, że na siłę chcesz udowodnic, że Twoje są najlepsze. Chociaż zgodzę się z Tobą, że klocki są super prezentem-ja po prostu napisałam co kupiłam i co MOIM zdaniem jest ok.
__________________
Aniołki mam dwa :15.12.2009 [*] i 26.01.2011 [*]
i wyczekany najkochańszy cud
MIKOŁAJ MIESZKO
Ania ania23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 11:35   #29
ksiezniczka elegantka
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczka elegantka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 296
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
I co z tego ,że mała dziewczynka ?

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------



Czy jak piszesz to masz podkreślone wyrazy czerwonym wężykiem ?

to ze piszesz jak znawca od dzieci jakby malo rozwinieta zabawka mogla zrobic komus krzywde... mam corke, duzo moich znajomych ma dzieci pisze na ich przykladzie, kazdy moze miec swoje zdanie a Ty krytykujesz. a teraz sie dowalasz do tego jak pisze, ze wzgledu na to ze na wizazu nie bede uzywac niemilych slow-co cie to obchodzi? nie robie strasznych bledow tylko nie uzywam polskich znakow. ale oczywiscie trzeba miec sie do czego przyczepic...
ksiezniczka elegantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 11:40   #30
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Co na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki?

Cytat:
Napisane przez ksiezniczka elegantka Pokaż wiadomość
nie robie strasznych bledow tylko nie uzywam polskich znakow.
Tu akurat się muszę przyczepić, bo jeden błąd w Twojej wypowiedzi bardzo razi w oczy...

Cytat:
Napisane przez ksiezniczka elegantka Pokaż wiadomość
ja bym polecila jakis zestaw zabawek do kompieli, moja to uwielbia, wszystkie zabawki jej sie nudza po godzinie a w wannie wszystko jest ciekawe
mozesz tez zapytac wprost jesli to Twoja rodzina czy mama czegos nie potrzebuje dla dziecka (a teraz jest taki okres przejscia z ''zimna do ciepla'' wiec trzeba kupic lzejsze ubranka, buciki na wiosne, lato). Ostatnio mi kolezanka powiedziala wprost ze corka ma milion misiow ktore jej nie interesuja i ma nadzieje ze tym razem ktos kupi cos praktycznego. wiec kupilam pudrowy sweterek, kosmetyki do kompieli i gabeczki w ksztalcie zwierzatek Ladne, kolorowe i praktyczne
Pisze się "kąpiel", tak tylko na przyszłość, bo to dość powszechny błąd. Ale za radę dziękuję
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-30 08:12:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.