Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 19:43   #4981
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Ja go daję malutko dopiero pod koniec suszenia. No i wcześniej żel.

Tak, w TKMaxx. Szampon jest w prawie litrowej butelce z pompką. Bardzo go lubię. Odżywka 1l. Mialam wcześniej maskę. Odżywki użyłam kilka razy dopiero, ale jest świetna. Mam też krem argan magic (drugą butelkę). Bardzo wydajny, lubię go.
Udaje Ci się w naszej Jurajskiej dorwać te cuda? Jeśli tak to wybiorę się po przypływie gotówki
Niesamowite masz włosy, moim daaaleko jeszcze do Twoich
Również nigdy nie reanimuje włosów rano, najlepsze są wtedy kiedy budzę się z sucharkami, tylko odgniatam i wyglądają jak świeżo umyte Bez sucharków tragedii nie ma,ale są puszyste i pod koniec dnia to już spuszone mocno. Czegoś mocniejszego jako b/s mi trzeba, Joaśki nie dają rady ostatnio.
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 19:47   #4982
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Udaje Ci się w naszej Jurajskiej dorwać te cuda? Jeśli tak to wybiorę się po przypływie gotówki
Niesamowite masz włosy, moim daaaleko jeszcze do Twoich
Również nigdy nie reanimuje włosów rano, najlepsze są wtedy kiedy budzę się z sucharkami, tylko odgniatam i wyglądają jak świeżo umyte Bez sucharków tragedii nie ma,ale są puszyste i pod koniec dnia to już spuszone mocno. Czegoś mocniejszego jako b/s mi trzeba, Joaśki nie dają rady ostatnio.
Tak, w Jurajskiej. Ale trzeba polować i często zaglądać.
Oj, masz większy skręt od mojego, mój się lekko poluźnił wraz z długością.
Sucharków nie mam teraz nigdy. A puch? Mam, ale nie zwracam uwagi
Mocniejsze bs? To daj ds jako bs
Joaśki daję, jeśli ds jest emolientowe.

Mam fajną odżywkę z Auchun (w simply też można kupić). z niebieskim napisami, zwiększająca objętość (czy jakoś tak). Sprawdza się po myciu szamponem tigi albo odżywką.
__________________


Edytowane przez *Basia*
Czas edycji: 2014-01-09 o 19:48
*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 20:02   #4983
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Tak, w Jurajskiej. Ale trzeba polować i często zaglądać.
Oj, masz większy skręt od mojego, mój się lekko poluźnił wraz z długością.
Sucharków nie mam teraz nigdy. A puch? Mam, ale nie zwracam uwagi
Mocniejsze bs? To daj ds jako bs
Joaśki daję, jeśli ds jest emolientowe.

Mam fajną odżywkę z Auchun (w simply też można kupić). z niebieskim napisami, zwiększająca objętość (czy jakoś tak). Sprawdza się po myciu szamponem tigi albo odżywką.
W takim razie jutro przejdę się do Simply
Patrząc na Twoje włosy widzę swoje w przyszłości, oby tak było Moim zdaniem skręt mamy taki sam, tylko Twoje włoski zdrowsze. Puch zły nie jest bo dodaje u mnie objętości, ale wieczorem to już trochę przegina Chciałabym na nowo myć co 2 dni bo to codzienne mycie mi przestaje odpowiadać. Jednak nie mogę znaleźć pomysłu na reanimację, testowałam przez okres świąteczny, ananas rozprostował mi włosy, porobił strąki a te krótsze przy twarzy (sięgają oczu) powywijane strasznie. Umyję dziś, w sobotę spróbuję znów zreanimować.

Co do b/s - Garnier AiK w taki sposób mi obciążył włoski. Odżywkę do spłukiwania muszę na całą długość nakładać. Kupię sobie Farmonę lnianą i Ziajkę jakąś na próbę, kiedyś pomagała.
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 20:06   #4984
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ale mi narobiłaś ochoty na sezamka, jutro użyję

Widziałam włosy Basi - umarłam z zachwytu. Umarłam...
Ja może kokosowy kupię, przyda sie póki co chociaz na końcówki. Jak już spróbujesz sezamka to daj znać, jestem ciekawa jaki efekt będzie u Ciebie

Basia - piękne masz te włosy, podziwiam
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 20:09   #4985
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Basia - boskie włosy masz
w oczekiwaniu na moją suszarkę z dyfuzorem kupiłam sobie w tesco 2 pianki welli te bez alkoholu - 2 sztuki za 15 zł opłaca się, zobaczymy co dadzą bo moje włosy źle reagują na żel. w dodatku jest w promocji suszarka remington z dyfuzorem przeceniona z 140 zł na 90 - ehh szkoda ze już kupiłam inną
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 20:27   #4986
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Basia - masz tak niemożliwie piękne włosy, że aż ciężko mi uwierzyć że można mieć w ogóle TAKIE włosy Trwam w zachwycie
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 20:30   #4987
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość



Myślałam, że to tylko ja mam takie piękne sny Raz mi się właśnie też śniło że mam włosy w skręcie do pasa o czym marzę i po przebudzeniu poleciałam do lustra sprawdzić czy mi się to śniło czy nie ale niestety śniło mi się tylko, po przebudzeniu włosy nadal sięgały jakieś 3 cm za zapięcie od stanika i aż się zasmuciłam jak sobie pomyślałam, że pewnie jeszcze 5 lat zapuszczania przede mną, jak te kudły dalej bedą rosły jakby nie mogły
Czyli nie jestem sama ! Tak serio to chyba pierwszy raz miałam taki sen, ciekawe skąd się to wzięło? Kiedyś miałam włosy do tyłka, stety czy niestety nie moje, bo przedłużałam. To był dopiero szok, w ciągu 4 godzin z długości do stanika miałam do pupy. Strasznie byłam w nich zakochana , zwłaszcza że z tamtym ich traktowaniem w życiu naturalnie nie doszłabym do takiego efektu. No nic, może za 5 lat

Dziś użyłam do mycia itd. identycznych rzeczy co poprzednio, z tym, że olej trzymałam z 10 minut zamiast tych 2-3 godzin. I co? I lipa. Nie są takie gładkie, nie lejące. Miękkie tak ale to już co innego. Może nocne olejowanie nie jest konieczne ale ta dłuższa chwila pod czepkiem robi wielką różnicę.

Basia, ja nie pochwalę, z zazdrości Od kiedy o nie dbasz, ile czasu zapuszczasz?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2014-01-09 o 20:44
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 21:08   #4988
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Jak myslicie, ile kropel keratyny hydrolizowanej sie dodaje do porcji maski?
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:28   #4989
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo no może im coś nie pasuje trochę sobie je przez ostatni miesiąc odpuściłam, może się zbuntowały?


A może jakaś odżywka/ maska z proteinami ? albo właśnie bez protein, samą nawilżającą typu Garnier AiK ?? Moje jak się nimi nie zajmuję to się buntują i wypadają dranie



Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Kończy mi się Jantar i tak się zastanawiam czym teraz zastąpić takie tam przemyślenia z mokrymi włosami


Ja szukałam jakiegoś tańszego ale równie dobrego zamiennika ale nic nie znalazłam, a jak już coś było to z alkoholem denat na początku.



Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Basia, nienawidzę Cię! byłyście w codzienniku?

Byłam, widziałam i szczena mi opadła coś pięknego


Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
Basia - boskie włosy masz
w oczekiwaniu na moją suszarkę z dyfuzorem kupiłam sobie w tesco 2 pianki welli te bez alkoholu - 2 sztuki za 15 zł opłaca się, zobaczymy co dadzą bo moje włosy źle reagują na żel. w dodatku jest w promocji suszarka remington z dyfuzorem przeceniona z 140 zł na 90 - ehh szkoda ze już kupiłam inną


Ja miałam szczęście bo mój facet jest tak zachwycony moimi włosami od lat, więc jak powiedziałam że muszę się rozejrzeć za jakąs suszarką z chłodnym nawiewem ( o dyfuzorze nie wspomniałam nawet) to szybko poszperał na internecie, poszukał jaka będzie najlepsza do kręconych włosów i opinie i dostałam na urodziny z chłodnym nawiewem i dyfuzorem, uwielbiam ją chociaż rzadko z niej kożystam . Za taki prezent to myślałam, że go ozłocę


Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Czyli nie jestem sama ! Tak serio to chyba pierwszy raz miałam taki sen, ciekawe skąd się to wzięło? Kiedyś miałam włosy do tyłka, stety czy niestety nie moje, bo przedłużałam. To był dopiero szok, w ciągu 4 godzin z długości do stanika miałam do pupy. Strasznie byłam w nich zakochana , zwłaszcza że z tamtym ich traktowaniem w życiu naturalnie nie doszłabym do takiego efektu. No nic, może za 5 lat


Nie. nie jesteś sama Jest nas 2 z takimi snami . Te sny to się chyba biorą z tego, że bardzo chcemy żeby włosy urosły i nam się to we śnie udziela . Ostatnio już miałam taką myśl, żeby kupić doczepiane takie długie ale potem stwierdziłam, że trudno chyba wolę poczekać te 5 lat i żeby ten efekt ŁAŁ ( długości do pasa ) uzyskać naturalnie . Przynajmniej nie tylko ja sama bedę czekać te 5 lat aż urosną będziemy we 2 zawsze to raźniej
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:53   #4990
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

nie mówcie mi o snach - ostatnio mi się śniło że obudziłam się ŁYSA! masakra
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:13   #4991
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Basiu
ale długie już są, tak dawno Cię widziałam?
niesamowite

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Malinko - Eloe miała chyba termin jakoś na koniec roku, jeśli nic nie pomyliłam
ale super
Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
no mojeg punkty dostalam
w sumie nie musiałaś się tak wyrażać...
można kulturą odpowiedzieć na jej brak
Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Ja miałam szczęście bo mój facet jest tak zachwycony moimi włosami od lat, więc jak powiedziałam że muszę się rozejrzeć za jakąs suszarką z chłodnym nawiewem ( o dyfuzorze nie wspomniałam nawet) to szybko poszperał na internecie, poszukał jaka będzie najlepsza do kręconych włosów i opinie i dostałam na urodziny z chłodnym nawiewem i dyfuzorem, uwielbiam ją chociaż rzadko z niej kożystam . Za taki prezent to myślałam, że go ozłocę
ja też dostałam taką suszarkę od lubego na urodziny
ale wybieraliśmy razem
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 22:32   #4992
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Jak myslicie, ile kropel keratyny hydrolizowanej sie dodaje do porcji maski?
Moje włosy jej nie lubią ale nie o to chodzi. Robiłam kilka psikadeł z keratyną i dopóki dałam nie więcej niż 4 -5 kropel na 100 / 125 ml było ok. Przy 8 włosy miałam matowe. Nie wiem jak jest z maskami ale zaczynaj od małej porcji a najwyżej dodawaj więcej jeśli efekt będzie dobry. Dziwne, że 3 krople robią taką różnicę ...

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość

Ja miałam szczęście bo mój facet jest tak zachwycony moimi włosami od lat, więc jak powiedziałam że muszę się rozejrzeć za jakąs suszarką z chłodnym nawiewem ( o dyfuzorze nie wspomniałam nawet) to szybko poszperał na internecie, poszukał jaka będzie najlepsza do kręconych włosów i opinie i dostałam na urodziny z chłodnym nawiewem i dyfuzorem, uwielbiam ją chociaż rzadko z niej kożystam . Za taki prezent to myślałam, że go ozłocę






Nie. nie jesteś sama Jest nas 2 z takimi snami . Te sny to się chyba biorą z tego, że bardzo chcemy żeby włosy urosły i nam się to we śnie udziela . Ostatnio już miałam taką myśl, żeby kupić doczepiane takie długie ale potem stwierdziłam, że trudno chyba wolę poczekać te 5 lat i żeby ten efekt ŁAŁ ( długości do pasa ) uzyskać naturalnie . Przynajmniej nie tylko ja sama bedę czekać te 5 lat aż urosną będziemy we 2 zawsze to raźniej
Pozazdrościć chłopa Nawet dotarł do wiadomości o dyfuzorach, no ładnie !

Włosów nie doczepiaj, kurcze to tak uzależnia, że potem się zapłaczesz jak będzie trzeba zdjąć, wiem coś o tym, trzy moje koleżanki też No nie powiem, świetna sprawa jak się o nie odpowiednio zadba tylko, że moje włosy naturalnie falują czy czasem nawet kręcą. Nie było innej możliwości jak je wiecznie prostować, dlatego tak je sobie zniszczyłam. No ale nic, nie żałuję ale teraz dbam o własne. Jeszcze co do ceny takich doczepianych włosów to wyobraź sobie, że jakieś 2/3 kasy bierze fryzjerka, czysty wyzysk, nie polecam, chyba że byś miała kogoś ogarniętego w temacie

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
nie mówcie mi o snach - ostatnio mi się śniło że obudziłam się ŁYSA! masakra
o matko, to musiało być straszne!
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:33   #4993
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
A może jakaś odżywka/ maska z proteinami ? albo właśnie bez protein, samą nawilżającą typu Garnier AiK ?? Moje jak się nimi nie zajmuję to się buntują i wypadają dranie
Ostatnio w sumie mało im protein daję. spróbuję przy następnym myciu potraktować je mlecznym Kallosem
już się nie mogę doczekać użycia tego krokosza mam nadzieję, że u mnie też będą świetne efekty
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:34   #4994
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Moje włosy jej nie lubią ale nie o to chodzi. Robiłam kilka psikadeł z keratyną i dopóki dałam nie więcej niż 4 -5 kropel na 100 / 125 ml było ok. Przy 8 włosy miałam matowe. Nie wiem jak jest z maskami ale zaczynaj od małej porcji a najwyżej dodawaj więcej jeśli efekt będzie dobry. Dziwne, że 3 krople robią taką różnicę ...
ok, okazalo sie ze 3 krople na lyzke maski dalo dobre efekty znacznie mocniej faluja o dziwo
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:41   #4995
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Serum dorzuciłam do koszyka, na pierwszy raz to i ta zachwalana odżywka (no i parę niewłosowych produktów) wystarczą mi i mojemu portfelowi - kliknęłam żeby już skończyć zastanawianie się. Jak dostanę paczuchę wezmę się za testowanie
Koniecznie napisz, jak to serum

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Jak myslicie, ile kropel keratyny hydrolizowanej sie dodaje do porcji maski?
Teoretycznie do o,5ml na 10ml maski A najlepiej 3-5 kropel, lepiej z początku mniej, niż więcej.

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
ok, okazalo sie ze 3 krople na lyzke maski dalo dobre efekty znacznie mocniej faluja o dziwo
Oj tak, keratynka pięknie wzmacnia skręt
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:57   #4996
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Basia kwiczę z zazdrości Boskie loczęta!
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 23:44   #4997
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Dołączę do zachwytów nad włosami Basi. JAK można mieć tyle włosów i tak długich i tak skręconych?


A ja mam ostatnio mega problem z moimi już dużymi bejbikami. Puszą się okropnie i odstają, a że mają już ładne kilka cm długości, to wyglądam prześmiesznie w negatywnym tego słowa znaczeniu.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 00:27   #4998
Cristilla_Tatia
Raczkowanie
 
Avatar Cristilla_Tatia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Rzadko piszę, ale codziennie was podczytuje. Basia, widziałam w Codzienniku zdjęcia. Idealne włosy, a podobno nie ma ideałów
Z moimi włosami jest nie najgorzej, nie mam niestety czym robić zdjęć.Romansuje z olejami, ale moje włosy chyba ich nie lubią. Miałam kokosowy, monoi, lniany, rycynowy, arganowy, z czarnuszki, z pachnotki. Po oleju mam takie właśnie strączki nawet jak umyję detergentem. Teraz myślę nad masłem shea i kremowaniem. Piszecie sporo o kremie MA do loków, co to, skąd się to bierze?? BTW z lenistwa porzuciłam gotowanie gluta i jade na samym balsamie nivea do loków ( mam po nim najlepsze efekty, żele się nie sprawdzają i mają brzydkie składy ).
__________________
[B]Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę. [/B]
Cristilla_Tatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 00:53   #4999
Floria
Zadomowienie
 
Avatar Floria
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 036
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Cristilla_Tatia Pokaż wiadomość
Rzadko piszę, ale codziennie was podczytuje. Basia, widziałam w Codzienniku zdjęcia. Idealne włosy, a podobno nie ma ideałów
Z moimi włosami jest nie najgorzej, nie mam niestety czym robić zdjęć.Romansuje z olejami, ale moje włosy chyba ich nie lubią. Miałam kokosowy, monoi, lniany, rycynowy, arganowy, z czarnuszki, z pachnotki. Po oleju mam takie właśnie strączki nawet jak umyję detergentem. Teraz myślę nad masłem shea i kremowaniem. Piszecie sporo o kremie MA do loków, co to, skąd się to bierze?? BTW z lenistwa porzuciłam gotowanie gluta i jade na samym balsamie nivea do loków ( mam po nim najlepsze efekty, żele się nie sprawdzają i mają brzydkie składy ).
MA to chyba Marc Antony, ale nie wiem gdzie się kupuje.
A myjesz raz czy 2 razy? Emulgujesz olej odżywką?
Floria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 08:02   #5000
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

Cytat:
Napisane przez Floria Pokaż wiadomość
MA to chyba Marc Antony, ale nie wiem gdzie się kupuje.
A myjesz raz czy 2 razy? Emulgujesz olej odżywką?
Jeżeli chodzi o Marc Anthony to można kupić w Rossmannie
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 08:11   #5001
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal - XVIII część niech się kręci

201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-10 09:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.