Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fejsa? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-04, 17:58   #31
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Nie,bo to mi zazdroszczą.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 20:07   #32
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Nie
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 20:15   #33
czeresniowysad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 51
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Nie,bo to mi zazdroszczą.
skad wiesz
czeresniowysad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 20:23   #34
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 21:09   #35
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Czasami tak, ale zazdroszczę tylko ciekawych podróży. Mam np. znajomych, których sposobem na życie są podróże, mają swoje normalne prace w Polsce, ale oprócz tego każdą wolną chwilę spędzają w bardzo odległych i egoztycznych miejscach np. Nowa Zelandia, Fidżi, Barbados, Patagonia - wiem, że raczej nigdy nie będzie mnie stać na takie podróże, dlatego tego akurat im zazdroszczę, ale nie uważam tego uczucia za coś patologicznego, ich zdjęcia też nie psują mi humoru, raczej pojawia się myśl "ale im fajnie..."
Ich postów tez nie mam zamiaru blokować, bo lubie wiedzieć, gdzie znowu ich wywiało.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 22:22   #36
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Cytat:
Napisane przez czeresniowysad Pokaż wiadomość
Dlaczego tak myslisz? Ja mam zdjecie nad morzem w stroju kapielowym i nie dlatego ze chce pochwalic sie cialem, ale dlatego ze po prostu jest to jedno ze zdjec gdzie wyszlam bardzo fajnie.
Hahaha, to brzmi jakbyś sama sobie zaprzeczała xD Wrzucasz zdjęcia na którym fajnie wyszłaś = chwalisz się że dobrze wyglądasz. Przecież nie wrzuciłaś go dla siebie, albo dla chłopaka. Chcesz żeby ludzie pochwalili ładną figurę, niektórzy pewnie się poślinią, a koleżanki padną z zazdrości.

No chyba że nie jesteś fit, ale wtedy nijak to się ma do mojej pogrubionej wypowiedzi, którą przytoczyłaś.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 22:26   #37
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-04, 22:29   #38
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;50930517]Hahaha, to brzmi jakbyś sama sobie zaprzeczała xD Wrzucasz zdjęcia na którym fajnie wyszłaś = chwalisz się że dobrze wyglądasz. Przecież nie wrzuciłaś go dla siebie, albo dla chłopaka. Chcesz żeby ludzie pochwalili ładną figurę, niektórzy pewnie się poślinią, a koleżanki padną z zazdrości.

No chyba że nie jesteś fit, ale wtedy nijak to się ma do mojej pogrubionej wypowiedzi, którą przytoczyłaś.[/QUOTE]

jak wstawiam zdjęcie na fejsa czy gdziekolwiek indziej to ostatnie o czym myślę to kto i czemu będzie zazdrościł a kto się będzie ślinił xD
jak mam fajne zdjęcie w ciekawym miejscu to czemu mam nie wstawiać. Jak kogoś to boli to nie moja sprawa, ale tak naprawdę przed tym wątkiem nie myślalam, że ktoś może podchodzić aż tak emocjonalnie do czyichś zdjęc...

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-04-04 o 22:33
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 23:22   #39
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Na portal społecznościowy można wstawić zdjęcie w bikini nad morzem, a można nie wstawić zdjęcia, lub dać legitymacyjne. Można napisać "jestem na urlopie", albo wstawić 30 zdjęć z wakacji i oznaczyć nawet hotel w którym się było.
Na plażę latem idziesz w kostiumie, bo to najlepszy strój do pływania i/lub opalania się, to mus. Wrzucanie zdjęcia w bikini to wybór - to portal społecznościowy, więc budujesz w nim swój obraz taki jaki chcesz i pokazujesz go ludziom. A więc większość pokazuje się jako ładna, zgrabna i bywająca w ładnych miejscach. Nie wrzuca zdjęcia z nudnej imprezy, tylko z szaloną grupą znajomych. Mało kto ma w znajomych te osoby z którymi ma ciągły kontakt i utrzymuje dość ścisłe relacje. Ponoć 150 osób to maksymalna liczba ludzi z którymi jesteśmy w stanie trzymać kontakt. Większość ma na fb więcej znajomych, a więc przed dużą ilością osób udaje buduje jedynie obraz siebie Ja się nie okłamuję, przy 180 osobach utrzymywałam regularne kontakty z ok. 30-ma. Życie sporej części znałam tylko z tego co wrzucili - a więc zdjęcia uśmiechniętych rodzin, zdjęcia uśmiechniętej grupy studenckiej, zdjęcia z egzotycznego miejsca. Ja wiem, teraz każdy powie że jest inny, ma na fejsbuniu tylko 40-tkę zaufanych znajomych z którymi ma super kontakt i wszyscy kochają się miłością prawdziwą, a w ich sercach nie ma miejsca na zawiść i zazdrość. A zdjęcia wrzucacie tylko i wyłącznie dla siebie, bo nie obchodzi Was zdanie innych. No skoro nie, to po co w ogóle być na portalu społecznościowym?
Ja bliskim osobom powiem o tym, że coś mi się nie układa, o moich planach wakacyjnych wiedzą. Wiedzą też w zupełności jak wyglądam i żadna śliczna fotka nie zrobi na nich żadnego wrażenia. Zdjęcie obejrzy ktoś kto nie widział mnie od dawna (a więc chyba kontaktów nie mamy zbyt dobrych) i pewnie wolałby żebym się roztyła i dostała pryszczy, mimo że nigdy nie byłyśmy nawet w żadnym konflikcie. Tak już w ludźmi jest :P
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 06:46   #40
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Jak przetrwałaś studia?
Pytam serio, bo ja właśnie z powodu studiów musiałam spasować i założyć.
Jakoś daję radę Lecz wygląda na to, że jednak będę musiała. Jednak będzie to konto tylko i wyłącznie dla ludzi z grupy. Choć nie wiem, czy na samą końcówkę mi się opłaca.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 10:08   #41
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Na studiach miałam konto na facebooku, a teraz dezaktywowałam. Jeszcze jak miałam to konto to czasami zazdrościłam komuś szczęśliwych związków, ale z czasem zorientowałam się, że dużo (nie wszystkie rzecz jasna) z tych par częściej są szczęśliwe na zdjęciach na fejsie niż w rzeczywistości. I chyba to moje konto nadal pozostanie dezaktywowane, bo nie interesuje mnie co u kogo - z najbliższymi osobami mam dobry kontakt i to mi wystarczy.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 10:16   #42
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Jest taki fanpage Fejsbukowy ekshibicjonzim :-P.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 14:13   #43
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Czy zazdroszczę, pewnie tak. Jest tyle rzeczy ktorych nie zrobię, mieć nie będę lub nie doświadcze. Czy mnie to doluje? Nie poniewaz jestem szczęśliwa z mojego życia. Nie mam też zlego humoru dlatego że ktorys z moich znajomych ma duży dom, czas na podróże czy idealne ciało. Takie podejscie byłoby złe.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 14:29   #44
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Wręcz przeciwnie, mnie często znajomi motywują. Widzę zdjęcie z czegoś fajnego czy ciekawego miejsca i myślę: kurde, a dlaczego ty nie ruszysz d... i czegoś nie zrobisz. Jak mam dzień jakiejś niemocy o dola to lubię odpalić fejsa i zobaczyć te milijon rzeczy, które ludzie robią i mnie to jakoś aktywuje. Takie mam nastawienie.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 14:58   #45
cullera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 45
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Ja nie zazdroszczę. To mi zazdroszczą
cullera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 17:55   #46
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Mam dwie kolezanki, ktore sa wlascicielkami biur podrozy i one nom stop fotki z wakacji na karaibach z tym ze to dla nich reklama i sposob na dotarcie do klienta.

Poza tym jeden kolega jest chory na raka i relacjonuje kolejne operacje a kolo niego publiczna grupa wsparcia.

Kilka osob dziala w polityce, wiec przed wyborami ich profile to kampanie wyborcze.

A tak to troche o dzieciach, kotach, psach a i modnych domowych nalewkach. Czyli klasyka gatunku. Plus relacje z zjazdow fantastyki, gotowania (dwoch kolegow zajmuje sie tym zawodowo jeden ma duzy portal kulinarny).

Jeden ze znajomych prowadzi zajecia ze studentami i stale na nich narzeka na fejsie, ale nie wiem czy oni maja do tego dostep.

Poza tym linki do artykulow w prasie, demotywatorow, smiesznych filmikow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 23:30   #47
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Zazdroszczę jedynie znajomej która pomieszkuje na Seszelach i wrzuca zdjęcia z nowej dzielni
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 02:18   #48
LanaFlo20
Rozeznanie
 
Avatar LanaFlo20
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 522
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Ja czasami zazdroszczę, ale zazwyczaj to ludziom, którzy np. pojechali na jakieś egzotyczne wakacje, albo którzy odnieśli jakiś sukces zawodowy (ale głównie to na zasadzie "fajnie, że tak im się powodzi, chciałabym być na jej/jego miejscu. Nie jest to żadna zawiść z wydrapywaniem oczów

Nie zazdroszczę ludziom dzieci, związków itd. Wręcz wkurza mnie to ekshibicjonistyczne chwalenie się wielką miłością, albo miliardami zdjęć noworodków. Pewnie, czasami zdjęcia niemowlaka można wstawić, ale trzeba znać umiar. Jednak na takie indywidua mam blokadę wyświetlania postów
LanaFlo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 02:35   #49
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Cytat:
Napisane przez LanaFlo20 Pokaż wiadomość
Nie zazdroszczę ludziom dzieci, związków itd. Wręcz wkurza mnie to ekshibicjonistyczne chwalenie się wielką miłością, albo miliardami zdjęć noworodków. Pewnie, czasami zdjęcia niemowlaka można wstawić, ale trzeba znać umiar. Jednak na takie indywidua mam blokadę wyświetlania postów
Mam tak samo
Jednak rozwaliło mnie ostatnio jak pojawiło mi się powiadomienie na fb (ta jedynaczka na gorze) że znajoma spodziewa się dziecka... Rozumiem, że się cieszyła ale kurde bez przesady z tą informowaniem wszystkich o swojej ciąży
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 08:43   #50
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Tak, oczywiście - szczególnie irytują mnie osoby które lajkują/ lubią wszystko na facebooku by zyskać sympatię innych osób, choć wiem że w prawdziwym życiu zbytnio się nie znają, nie rozmawiają ze sobą albo tak naprawdę się nie lubią. Cel w tym jest taki by zyskać "odlubienie" postów/zdjęć/ czegokolwiek w przyszłości, by mieć mnóstwo lajków i uchodzić tym samym za osobę lubianą i popularną.

Takie zachowanie kojarzy mi się z zaburzeniami osobowości, postrzegania samego siebie, już pominę kwestię dwulicowości, gdyż dla mnie takie zachowania są fałszywe i sztuczne.

Jeśli chodzi o dodawanie zdjęć przez znajomych - często rzuca mi się to w oczy jak bardzo ktoś chce się pochwalić "światowym życiem" i wychodzę z założenia że im więcej chwalenia się, tym bardziej nudne to życie musi tak naprawdę być.
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 10:44   #51
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Mi się wydaje, że w większym lub mniejszym stopniu każdy doświadcza tego zjawiska. Zresztą czytałam kiedyś artykuł z wynikami badań na ten temat i okazało się, że fb może nawet wpędzić w depresję

Oczywiście, że chwilami bywam zazdrosna, tak jak i w życiu. Śliczna koleżanka wróci ładną fotę - "ale jej dobrze, że taka ładna", znajomi dadzą zdjęcia z wakacji - "też bym sobie gdzieś pojechała", ktoś weźmie ślub - "ale im fajnie". Nie ma w tym nic z zawiści, takie ludzkie, czasem kilkusekundowe uczucie. Jestem przekonana, że większość ludzi to ma Za to nigdy nie czuję złości ani nie mam zepsutego humoru Wręcz przeciwnie, tego typu zdjęcia i posty motywują mnie (jeśli w ogóle w jakikolwiek sposób na mnie wpływają).

A w ogóle to z tym fejsem to jest tak, że każdy ma na nim bajkowe życie Kiedyś opowiadałam bratu o koleżance, która - patrząc po fb - ma wszystko. Na co on "ale wiesz, oceniając po profilach, to Ty jesteś szczęściarą nr 1"No i właśnie. Mam nawet wrażenie, że im gorzej jest w moim życiu, tym ciekawsze rzeczy wrzucam na fb i tym więcej pretekstów do zazdrości daję Paradoks i kolejny ciekawy obszar do badań
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 10:49   #52
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Nie zazdroszczę, nie mam fejsa
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 16:09   #53
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Cytat:
Napisane przez ally21 Pokaż wiadomość
Nie zazdroszczę, nie mam fejsa
Good for you
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 16:11   #54
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Nie bo nie mam Fejsa.
A ludźmi z netu aż tak się znowu nie przejmuję, w końcu i tak nie znają mnie naprawdę
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 16:22   #55
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Czasami tak, ale zazdroszczę tylko ciekawych podróży. Mam np. znajomych, których sposobem na życie są podróże, mają swoje normalne prace w Polsce, ale oprócz tego każdą wolną chwilę spędzają w bardzo odległych i egoztycznych miejscach np. Nowa Zelandia, Fidżi, Barbados, Patagonia - wiem, że raczej nigdy nie będzie mnie stać na takie podróże, dlatego tego akurat im zazdroszczę, ale nie uważam tego uczucia za coś patologicznego, ich zdjęcia też nie psują mi humoru, raczej pojawia się myśl "ale im fajnie..."
Ich postów tez nie mam zamiaru blokować, bo lubie wiedzieć, gdzie znowu ich wywiało.
Też tak mam.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 16:31   #56
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Mnie tylko złości, gdy ktoś udostępnia posty w stylu "100 lajków to 1zł na leczenie chorego dziecka/psa/kota/chomika" albo "Udostępnij i wygraj iPhone 6/zestaw kosmetyków". Ewentualnie gdy ktoś zdaje relacje ze swojego życia godzina po godzinie albo dodaje 50 prawie takich samych zdjęć. Może nie rozumiem tego artyzmu w tworzeniu albumów z wakacji na fb.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 18:59   #57
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Aktywność moich znajomych lajkujących dosłownie wszystko wzrosła ostatnio chyba dwukrotne - ja nie wiem co te ludzie - myślą że podliżą się innym by wypaść lepiej w ich oczach czy jak?

Albo Ci zapraszający wszystkich, nawet nieznajomych... Wydaje mi się, że to wszystko po to by zyskać popularność na fejsie, ale czy to do końca zdrowe????
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 23:19   #58
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;50930807]Na portal społecznościowy można wstawić zdjęcie w bikini nad morzem, a można nie wstawić zdjęcia, lub dać legitymacyjne. Można napisać "jestem na urlopie", albo wstawić 30 zdjęć z wakacji i oznaczyć nawet hotel w którym się było.
Na plażę latem idziesz w kostiumie, bo to najlepszy strój do pływania i/lub opalania się, to mus. Wrzucanie zdjęcia w bikini to wybór - to portal społecznościowy, więc budujesz w nim swój obraz taki jaki chcesz i pokazujesz go ludziom. A więc większość pokazuje się jako ładna, zgrabna i bywająca w ładnych miejscach. Nie wrzuca zdjęcia z nudnej imprezy, tylko z szaloną grupą znajomych. Mało kto ma w znajomych te osoby z którymi ma ciągły kontakt i utrzymuje dość ścisłe relacje. Ponoć 150 osób to maksymalna liczba ludzi z którymi jesteśmy w stanie trzymać kontakt. Większość ma na fb więcej znajomych, a więc przed dużą ilością osób udaje buduje jedynie obraz siebie Ja się nie okłamuję, przy 180 osobach utrzymywałam regularne kontakty z ok. 30-ma. Życie sporej części znałam tylko z tego co wrzucili - a więc zdjęcia uśmiechniętych rodzin, zdjęcia uśmiechniętej grupy studenckiej, zdjęcia z egzotycznego miejsca. Ja wiem, teraz każdy powie że jest inny, ma na fejsbuniu tylko 40-tkę zaufanych znajomych z którymi ma super kontakt i wszyscy kochają się miłością prawdziwą, a w ich sercach nie ma miejsca na zawiść i zazdrość. A zdjęcia wrzucacie tylko i wyłącznie dla siebie, bo nie obchodzi Was zdanie innych. No skoro nie, to po co w ogóle być na portalu społecznościowym?
Ja bliskim osobom powiem o tym, że coś mi się nie układa, o moich planach wakacyjnych wiedzą. Wiedzą też w zupełności jak wyglądam i żadna śliczna fotka nie zrobi na nich żadnego wrażenia. Zdjęcie obejrzy ktoś kto nie widział mnie od dawna (a więc chyba kontaktów nie mamy zbyt dobrych) i pewnie wolałby żebym się roztyła i dostała pryszczy, mimo że nigdy nie byłyśmy nawet w żadnym konflikcie. Tak już w ludźmi jest :P[/QUOTE]

Albo masz dziwnych znajomych, albo ja jestem dziwna, bo tak nie myślę.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 05:28   #59
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Nie bo nie mam Fejsa.
A ludźmi z netu aż tak się znowu nie przejmuję, w końcu i tak nie znają mnie naprawdę
Ja nie mam Fejsa i mieć nie będę, ale mam kilkoro przyjaciół poznanych na forum hobbystycznym i znamy się jak łyse konie po tych kilku latach
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 12:28   #60
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Czy czasami czujecie zazdrość, złość, macie skichany humor przez znajomych z fe

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Wręcz przeciwnie, mnie często znajomi motywują. Widzę zdjęcie z czegoś fajnego czy ciekawego miejsca i myślę: kurde, a dlaczego ty nie ruszysz d... i czegoś nie zrobisz. Jak mam dzień jakiejś niemocy o dola to lubię odpalić fejsa i zobaczyć te milijon rzeczy, które ludzie robią i mnie to jakoś aktywuje. Takie mam nastawienie.
mam podobnie
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-16 19:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.