Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-13, 12:58   #4381
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez queen0power Pokaż wiadomość
chcialabym model, ktory zbierze biust i go podniesie, zeby nadawal sie do wiekszych dekoldow,a biust bedzie sie w nim dobrze prezentowal. Jak przegladalam zdjecia, to wydaje mi sie, ze Polka daje taki wlasnie efekt, bardzo mi sie spodobala. Niestety, jak znalazlam kilka ponizej 100zl, to nie bylo mojego rozmiaru, wiec narazie chyba nie zainwestuje w niego, tylko na pierwszy raz kupie cos taniej. Jak nabiore wprawy, to zapewne sobie go sprawie.
taki efekt mozna osiągnąć w Effuniakach, poprzeglądaj sobie katalog na balkonetce kosztują 100-120zł
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 13:21   #4382
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Aktualnie zmieniły mi się wymiary, więc zapytam z ciekawości jaki rozmiar byście polecały przy 93 cm w biuście i 71 cm pod biustem.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 14:46   #4383
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
matysiu, a ile masz w biuscie? i czy to 73 cm pod biustem jest na duzy scisk?
w biuscie mam 87cm, 73 pod mierze pod czas wzdechu
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 15:18   #4384
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A ja znowu jestem w kropce i chciałabym prosic o porade ...
otoz ost kupilam sobie M&S, 30D, czyli moj tabelkowy rozmiar ( 67/83), ale znowu jest za mały. Tzn. mostek mi przylega, fiszbiny i miseczki sa miare ok - tylko na gorze biust mi "wychodzi", nie wiem jak to powiedziec, widac to na zdjeciach, dwoch ostatnich. Przperaszam z gory za jakos, ale to z kamerki.
I w ogole, mam tak w prawie kazdym staniku, mam wrazenie,ze mam wyjatkowo "szeroki" biust. I nie wiem czy rozmiar wiekszy byłby ok? bo miseczki w 30D sa dobre, tylko jakby za krotkie.
Dla porownania daje tez zdjecia w princess, 28DD. Wydaje mi sie, ze jest w miare ok, a przynajmniej nie ma tego okropnego "uciekania" biustu.
Jaki model powinnam sprobowac? Moze zmienic rozmiar?
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 15:35   #4385
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
aktualnie zmieniły mi się wymiary, więc zapytam z ciekawości jaki rozmiar byście polecały przy 93 cm w biuście i 71 cm pod biustem.
30f
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 16:16   #4386
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Gryzeldaa, moim zdaniem oba staniki są za małe i niepoprawnie założone.
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 16:30   #4387
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez tikida Pokaż wiadomość
Gryzeldaa, moim zdaniem oba staniki są za małe i niepoprawnie założone.
To ze drugi jest za maly ta sama wiem, wlasnie dlatego prosze o rade
A nie wiem czemu 1-szy wg. jest za maly, mnie wydaje sie za duzy, tzn. musialam podciagnac ramiaczka bardzo, bo mialam luzy i wciaz jeszcze odrobinke tak jest. Poza tym, ja wiem,ze on nie jest idealny, bo nie mam mozliwosci stacjonarnie, ale to najlepsze co mam
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 16:35   #4388
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Gryzeldaa, to, że pierwszy model jest za mały poznaję po:

- fiszbinie - jest za wąska
- boczna część miseczki nie zakrywa całej piersi
- stanik nie jest poprawnie założony, bo uniesienie biustu jest niewielkie. Może obwód jest za szeroki?

Załóż jeszcze raz stanik w pochyleniu. Zacznij od ułożenia fiszbin bezpośrednio pod piersiami, zapnij obwód. Następnie załóż ramiączka i powygarniaj ciałko spod pach do miseczki.
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 17:01   #4389
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

mnie też oba staniki wydają się stanowczo za małe - po bokach zostaje spory kawałek piersi, która nie mieści się w miseczce. No i fiszbiny za wąskie. Może spróbuj coś z Panache?
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 17:21   #4390
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Pokaż wiadomość
To ze drugi jest za maly ta sama wiem, wlasnie dlatego prosze o rade
A nie wiem czemu 1-szy wg. jest za maly, mnie wydaje sie za duzy, tzn. musialam podciagnac ramiaczka bardzo, bo mialam luzy i wciaz jeszcze odrobinke tak jest. Poza tym, ja wiem,ze on nie jest idealny, bo nie mam mozliwosci stacjonarnie, ale to najlepsze co mam
to co opisujesz pewnie jest objawem pomarańczy w szklance - miseczka marszczy się mimo że jest za mała. u Ciebie ten stanik wygląda jak halfcup a nie balkonetka. zobacz na balkonetce jak powinien wyglądać ten stanik w dobrym rozmiarze.
http://www.balkonetka.pl/katalog/brand/Curvy%20Kate
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 18:56   #4391
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
w biuscie mam 87cm, 73 pod mierze pod czas wzdechu
oj, nie mierz na wzdechu

zmierz sie jeszcze raz - wedlug wytycznych z pierwszej strony tego watku, a nastepnie wbij swoje wymiary do kalkulatora z pierwszej strony - i potem nam wszystko napisz
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 19:19   #4392
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Mi bra fitter pokazał rozmiar 65H, ale te staniki są na mnie za małe. Obecnie mieszczę się w 80H, sprzed pierwszej ciąży, bo żadne moje 70G i 70G nie pasują.
Obwód pod biustem mam 71cm, w biuście 102 i wiem, że powinnam nosić inne staniki niż 80H ale póki co na razie mam tylko ten i nie moge nigdzie dostać takiego, który będzie na mnie pasował a przez internet nie za bardzo mi się uśmiecha kupować, bo moje piersi wciąż rosną, nie wiem jeszcze jak bardzo mi urosną w trakcie laktacji.
A plecy tak bolą
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:39   #4393
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

roksanula, bolą plecy i nie opłaca się w stanik zainwestować? skoro piersi się zmieniają, to potrzebujesz kilku rozmiarów. Zawsze możesz upolować jakąś okazję w swoim rozmiarze.

Skoro brafitte źle pokazuje, to pewnie trzeba skorygować rozmiar o pomiar w zwisie. Ile cm masz mierzone luźno w biuście w pochyleniu (czyli równolegle do podłogi)?
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 20:08   #4394
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

tikida obwod nie jest za szeroki - to jest 60-ka, przeciez juz mniejszych nie ma
Nie musicie mnie przekonywac, ze 2-ka jest za mala a jedynka taka sobie - bo to wiem Tylko w takim razie, jaki probowac rozmiar skoro ten z tabelki zdecydowanie nie pasuje? Mam wrazenie, ze jeden rozmiar niewiele zmieni, a o dwa to z kolei moze byc za duzo...
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 20:10   #4395
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Tikida- tak jak napisałam- 102cm.
Nie chodzi o to, że nie chcę inwestować w stanik tylko nie chcę kupować takiego, którego nie wykorzystam, a nie mam żadnego sklepu, w którym mogłabym kupić taki spadochron.
Jeśli miałabym wydać nawet 50euro to bym kupiła, ale nie chcę wydawać pieniędzy na stanik, którego nie będę nosić. Wiesz o co mi chodzi?

Ja już mam dosyć swoich piersi. Był czas, że nosiłam dobre staniki i było wszystko ok, a w ciąży znów urosły i lipa
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 20:54   #4396
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

żelik zostaje ze mną

teraz mam ochotę a jakiegos effuniaka, bo jeszcze nigdy nawet nie mierzyłam
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 07:55   #4397
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
oj, nie mierz na wzdechu

zmierz sie jeszcze raz - wedlug wytycznych z pierwszej strony tego watku, a nastepnie wbij swoje wymiary do kalkulatora z pierwszej strony - i potem nam wszystko napisz

zle napisalam hehe mierzylam na wYdechu, wiec jak wyszlo mi 73, a trzeba jeszcze zanizac, takze obwod pod biustem bede brala 70 chyba
w kalkulatorze wyszlo mi 65 D
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 08:09   #4398
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Matysia: staniki 70 naciagaja sie i do ponad 80cm, wiec moze sie okazac, ze beda na ciebie za luzne. Raczej zacznij od sprawdzenia, jak bedzie na tobie lezalo 65 (tylko przetestuj obwod na wstepie z miskami na plecach, zeby sprawdzic, jak on sam sie sprawuje. Bedziesz wiedziec wtedy czy ewentualna ciasnota jest skutkiem samego obwodu czy np. za malych miseczek.
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 08:17   #4399
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

o matko, dziewczyny dzieje się jakaś paranoja :P kupiłam akuratny stanik 31 stycznia i już jest za maly albo to migracja, albo hormony (mam 18 lat to możliwe? ) nie to żebym narzekała ale 130 zł... :P a pierwszy raz byłam u brafitterki od listopada z 92/76 mam 98/72
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 09:15   #4400
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Ja obstawiam migrację bo i z obwodu Ci poleciało.
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 09:24   #4401
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Pokaż wiadomość
tikida obwod nie jest za szeroki - to jest 60-ka, przeciez juz mniejszych nie ma
Nie musicie mnie przekonywac, ze 2-ka jest za mala a jedynka taka sobie - bo to wiem Tylko w takim razie, jaki probowac rozmiar skoro ten z tabelki zdecydowanie nie pasuje? Mam wrazenie, ze jeden rozmiar niewiele zmieni, a o dwa to z kolei moze byc za duzo...
Mi się wydaje, że dwie miseczki więcej będzie w sam raz
Moje pierwsze staniki też były za małe (a ja tego w ogóle nie widziałam, po prostu nie potrafiłam ich prawidłowo założyć) i też miały obwód 60.

Cytat:
Napisane przez roksanula Pokaż wiadomość
Tikida- tak jak napisałam- 102cm.
Nie chodzi o to, że nie chcę inwestować w stanik tylko nie chcę kupować takiego, którego nie wykorzystam, a nie mam żadnego sklepu, w którym mogłabym kupić taki spadochron.
Jeśli miałabym wydać nawet 50euro to bym kupiła, ale nie chcę wydawać pieniędzy na stanik, którego nie będę nosić. Wiesz o co mi chodzi?

Ja już mam dosyć swoich piersi. Był czas, że nosiłam dobre staniki i było wszystko ok, a w ciąży znów urosły i lipa
Nie wykorzystasz, bo za chwilę Ci znowu piersi urosną, tak?
No, ale chyba nie ma innej opcji. Jesteś w ciąży, rośniesz, więc potrzebujesz kilka rozmiarów. Po urodzeniu dziecka, wracając do dawnej sylwetki wykorzystasz je ponownie. Dlatego piszę, że nie warto wydawać 100zł stanik, w którym pochodzisz 2-3 tygodnie, lepiej kupić kilka rozmiarów na allegro po 30zł.
Brafitter pokazuje 65H, ale brytyjskie, polskie to byłoby 65M.

Annie1441, pewnie ta nagła zmiana rozmiaru to przede wszystkim migracja (chociaż piersi rosną do 25 roku życia).
Ja od czerwca 2008 zaczęłam nosić dopasowane staniki i moje początkowe rozmiary to 87/69 cm. W grudniu 2009 staniki zaczęły robić się za małe i wymiary zmieniły się na 92/64cm. Potem już migracja mi się zatrzymała i od ponad roku mam stały rozmiar.

Widziałyście na balkonetce podpachówki Alicji BC. Młoda dziewczyna, a taki biust ma zniszczony od za małych miseczek.
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 09:31   #4402
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

PRzy wymiarach 93 w biuście i 71 pod. Wyszła mi polska rozmiarówka 65H. No i teraz mam wątpliwości, bo wcale moje piersi nie wyglądają na dużo,a tu taki rozmiar. JAk to ma się do innych rozmiarówek??
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:15   #4403
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

besio,

- po pierwsze 65H to nie jest duży rozmiar (w brytyjskiej rozmiarówce to będzie 30(65)FF.
- po drugie nosząc źle dobrane staniki często nie zdajemy sobie sprawy z potencjału naszego biustu

Jak zamawiałam pierwsze staniki, to miski w nich wydawały mi się strasznie ogromne i się dziwiłam, co ja tam włożę (były dwa razy większe od dotychczasowych). Jednak po wygarnięciu całego biustu żadnych luzów w miseczce nie było.
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:46   #4404
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez tikida Pokaż wiadomość
besio,

- po pierwsze 65H to nie jest duży rozmiar (w brytyjskiej rozmiarówce to będzie 30(65)FF.
- po drugie nosząc źle dobrane staniki często nie zdajemy sobie sprawy z potencjału naszego biustu

Jak zamawiałam pierwsze staniki, to miski w nich wydawały mi się strasznie ogromne i się dziwiłam, co ja tam włożę (były dwa razy większe od dotychczasowych). Jednak po wygarnięciu całego biustu żadnych luzów w miseczce nie było.
Pocieszyłaś mnie
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:48   #4405
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

besio, zerknij na poniższe linki:
http://stanikomania.blox.pl/2008/10/...astycznie.html
http://stanikomania.blox.pl/2007/06/...z-czwarty.html
http://stanikomania.blox.pl/2008/04/...wudziesta.html
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:25   #4406
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziękować Co ja bym bez was zrobiła
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:13   #4407
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez tikida Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że dwie miseczki więcej będzie w sam raz
Moje pierwsze staniki też były za małe (a ja tego w ogóle nie widziałam, po prostu nie potrafiłam ich prawidłowo założyć) i też miały obwód 60.


.
Dzieki, w takim razie sprobuje upolowac cos 30E, zobaczymy co z tego wyjdzie
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 13:08   #4408
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
zle napisalam hehe mierzylam na wYdechu, wiec jak wyszlo mi 73, a trzeba jeszcze zanizac, takze obwod pod biustem bede brala 70 chyba
w kalkulatorze wyszlo mi 65 D
yyy, jak Ci wyszlo 65D? mnie wyskoczylo 65DD, w obydwu kalkulatorach
jesli jestes szczupla i za duzo "otulinki" nie masz pod biustem, to ja bym sprobowala najpierw cos z obwodem 70. ja mam nawet 72 cm pod biustem i 70 - tka jest dla mnie wystarczajaca. celowalabym wstepnie w rozmiar 70C badz 70D.

a skad jestes? moze mialabys mozliwosc pomierzenia stacjonarnie
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 14:05   #4409
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Tikida Nie wszyscy się zgadzają wysyłać za granicę, a ja nawet nie wiem jaki rozmiar mam kupić Naprawdę jestem tym wszystkim już załamana.

Dzisiaj jak jechaliśmy do sklepu mąż mówi "popatrz, tu jest jakiś sklep z bielizną" . Jutro tam pójdę, może mi pomogą ze stanikiem, chociaż jeden sobie kupię na teraz/


Co do dorbze dobranego rozmiaru- moja mama zawsze nosiła 75b , czasami C. Jak była w Polsce to wysłałam ją do Poznania, do takiego sklepu, gdzie dobierają rozmiary i się okazało , że jej prawidłowy rozmiar to 70g I się śmiała ze mnie, że teraz to ma większe piersi niż ja , bo ja sobie kupowałam 65G
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 14:29   #4410
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez roksanula Pokaż wiadomość
Tikida Nie wszyscy się zgadzają wysyłać za granicę, a ja nawet nie wiem jaki rozmiar mam kupić Naprawdę jestem tym wszystkim już załamana.

Dzisiaj jak jechaliśmy do sklepu mąż mówi "popatrz, tu jest jakiś sklep z bielizną" . Jutro tam pójdę, może mi pomogą ze stanikiem, chociaż jeden sobie kupię na teraz/


Co do dorbze dobranego rozmiaru- moja mama zawsze nosiła 75b , czasami C. Jak była w Polsce to wysłałam ją do Poznania, do takiego sklepu, gdzie dobierają rozmiary i się okazało , że jej prawidłowy rozmiar to 70g I się śmiała ze mnie, że teraz to ma większe piersi niż ja , bo ja sobie kupowałam 65G
mieszkasz zagranicą? to poszukaj na brytyjskiem ebayu brytyjskiego rozmiaru (ebay.co.uk) tam z reguły nie ma problemu żeby wysyłali zagranicę, w aukcji zawsze jest napisane czy wysyłają, a ceny są atrakcyjne.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.