Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 17:37   #4771
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

teraz co drugi wózek na ulicy ma taki zielony kolor, więc może to niegłupi pomysł, żeby spacerówkę dokupić inną. się zobaczy. na razie to nie mam kiedy małża gdzieś dalej do sklepu na oględziny wyciągnąć...

Ty na czerwono? jakoś mi to nie pasuje do mojego wyobrażenia o Tobie
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:55   #4772
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Ty na czerwono? jakoś mi to nie pasuje do mojego wyobrażenia o Tobie
Oj, to będziesz zaskoczona Czerwony to mój najukochańszy kolor (i wyglądam w nim jak człowiek ). 90% mojej garderoby jest w czerwieni Nawet pokój mam pomalowany na czerwono Tylko Cela w granacie, ale za to z czerwienią się dobrze komponuje

Nawet śmiesznie było na kursie, bo była jedna czerwona toyota i się śmiałam, że co powiem, jak mnie zapytają, do kogo chcę iść, że mi obojętne, byleby ta czerwona była? W końcu zapisywałyśmy się z koleżanką do instruktora "z polecenia", że tak powiem i co? Czerwona była W granatowej corsie za to zdałam egzam
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 22:43   #4773
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Oj, to będziesz zaskoczona Czerwony to mój najukochańszy kolor (i wyglądam w nim jak człowiek )
Kurcze, ale nas wiele łączy
U mnie 50/50 to czerwony i czarny
Chociaż mam ostatnio chętkę na inne kolory, ale potrzebuje do tego przewodnika, bo sama jednak mam jeszcze opory
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 22:57   #4774
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez goska87 Pokaż wiadomość
Kurcze, ale nas wiele łączy
U mnie 50/50 to czerwony i czarny
Chociaż mam ostatnio chętkę na inne kolory, ale potrzebuje do tego przewodnika, bo sama jednak mam jeszcze opory
U mnie czerwony, potem szary i czarny. Pojawia się też fiolet, granat, zieleni jak na lekarstwo (bo nie lubię ). No i jeszcze mocny róż lubię

No to co? Kiedy kawa?
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 05:49   #4775
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
U mnie czerwony, potem szary i czarny. Pojawia się też fiolet, granat, zieleni jak na lekarstwo (bo nie lubię ). No i jeszcze mocny róż lubię

No to co? Kiedy kawa?
Róż to mój największy wróg

W środę kończę o 11.20
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:35   #4776
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez goska87 Pokaż wiadomość
Róż to mój największy wróg

W środę kończę o 11.20
Buu, ja zaczynam o 12 i jeszcze jutro muszę iść do dziekanatu
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 14:39   #4777
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Buu, ja zaczynam o 12 i jeszcze jutro muszę iść do dziekanatu
A o której kończysz? Czy później nie możesz?
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 21:26   #4778
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez goska87 Pokaż wiadomość
A o której kończysz? Czy później nie możesz?
Kończę o 20:30 :/ I za bardzo nie mogę się wcześniej jutro urwać, a potem muszę też lecieć. Środa to najgorszy dzień w tygodniu
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:18   #4779
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cześć. Musiało do tego dojść- rozkłada mnie przeziębienie
Roboty w jasną cholerę, a ja ledwo żyję wczoraj wzięłam wolne, żeby coś porobić do szkoły, to obudziłam się chora. Głowa mnie tak boli, że nic nie zrobię
Jestem wykończona. Mam "trochę" stresu w domu i w pracy, studia zaczynają mnie przerastać. Nie dość, że jestem patykiem, to jeszcze schudłam

Ze studiów kupa ludzi już zrezygnowała i następni się wahają. Przyznam szczerze, że gdyby nie kasa, którą już wydałam, to też bym wzięła pod uwagę taką możliwość. Na litość boską-przecież nie wszyscy muszą być magistrami! Właśnie na socjologii uczą, że w społeczeństwie ważna jest specjalizacja i zróżnicowanie!

Jestem zmęczona
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:50   #4780
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Cześć. Musiało do tego dojść- rozkłada mnie przeziębienie
Roboty w jasną cholerę, a ja ledwo żyję wczoraj wzięłam wolne, żeby coś porobić do szkoły, to obudziłam się chora. Głowa mnie tak boli, że nic nie zrobię
Jestem wykończona. Mam "trochę" stresu w domu i w pracy, studia zaczynają mnie przerastać. Nie dość, że jestem patykiem, to jeszcze schudłam

Ze studiów kupa ludzi już zrezygnowała i następni się wahają. Przyznam szczerze, że gdyby nie kasa, którą już wydałam, to też bym wzięła pod uwagę taką możliwość. Na litość boską-przecież nie wszyscy muszą być magistrami! Właśnie na socjologii uczą, że w społeczeństwie ważna jest specjalizacja i zróżnicowanie!

Jestem zmęczona
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:13   #4781
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Oczywiście nie wczoraj, tylko dzisiaj wzięłam wolne. Już nawet nie myślę, co piszę

Wszystkich motywuję, żeby nie rezygnowali, a sama mam taki kryzys, że szkoda gadać. Czytam te popieprzone teksty i zastanawiam się, po jaką cholerę zaśmiecać komuś umysł takimi farmazonami. Bo to są farmazony przez wielkie F!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A nasz dr od historii myśli społecznej, tylko powtarza, że nie ma sensu się "rozpędzać"- od razu zaczynamy od trudnych tekstów, łatwiejsze będą później. Na razie na głęboką wodę. Nie ma nic gorszego, jak wykładowca-pasjonat
Jak można wyciągnąć z tekstu konkrety, jak tekst jest O NICZYM???!!! albo większość rzeczy, o których jest w nim mowa będziemy się uczyć dopiero za jakiś czas

Wybaczcie, jestem w kiepskiej formie psychicznej i fizycznej i jak gdzieś tego nie napiszę, to chyba potargam na wióry wszystkie notatki
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 13:47   #4782
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Oczywiście nie wczoraj, tylko dzisiaj wzięłam wolne. Już nawet nie myślę, co piszę

Wszystkich motywuję, żeby nie rezygnowali, a sama mam taki kryzys, że szkoda gadać. Czytam te popieprzone teksty i zastanawiam się, po jaką cholerę zaśmiecać komuś umysł takimi farmazonami. Bo to są farmazony przez wielkie F!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A nasz dr od historii myśli społecznej, tylko powtarza, że nie ma sensu się "rozpędzać"- od razu zaczynamy od trudnych tekstów, łatwiejsze będą później. Na razie na głęboką wodę. Nie ma nic gorszego, jak wykładowca-pasjonat
Jak można wyciągnąć z tekstu konkrety, jak tekst jest O NICZYM???!!! albo większość rzeczy, o których jest w nim mowa będziemy się uczyć dopiero za jakiś czas

Wybaczcie, jestem w kiepskiej formie psychicznej i fizycznej i jak gdzieś tego nie napiszę, to chyba potargam na wióry wszystkie notatki
Dasz radę zobaczysz Ułoży się. A ze studiów chcesz zrezygnować dlaczego? Przez to, że czytasz głupoty? Niestety, ale tak to jest, że masz masę niepotrzebnych przedmiotów, zanim coś skończysz. Ale dla pocieszenia, ja teraz widzę, że nawet te niepotrzebne wtedy bywają przydatne

Wszystko będzie dobrze na pewno
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 14:32   #4783
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Dasz radę zobaczysz Ułoży się. A ze studiów chcesz zrezygnować dlaczego? Przez to, że czytasz głupoty? Niestety, ale tak to jest, że masz masę niepotrzebnych przedmiotów, zanim coś skończysz. Ale dla pocieszenia, ja teraz widzę, że nawet te niepotrzebne wtedy bywają przydatne

Wszystko będzie dobrze na pewno
Nie chcę zrezygnować, tzn. nie mogę, bo za dużo kasy i wysiłku już mnie to kosztowało. Od dłuższego czasu mam stresy z każdej strony i chyba dochodzę do momentu krytycznego. Do tego ciągłe zmęczenie i pośpiech. Czuję się jak chomik w kołowrotku.
Oprócz tego udziela mi się pesymistyczny nastrój innych, którzy są rozczarowani tym kierunkiem. A te gówniane teksty to chyba taka kropla, która wszystko przelewa. Szlag mnie trafia, jak nie mogę sobie z czymś poradzić.
Że tak powiem- wszystkiego po trochę i oto jest, jak jest.

Chce już wakacje

Rzadko się odzywam właśnie dlatego, żeby nie pisać Wam takich okropnych postów
__________________
Papryczki wróciły!!!

Edytowane przez papryka85
Czas edycji: 2010-03-04 o 14:36
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:36   #4784
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Papi, dasz radę! Jakieś głupie farmazony Cię nie pokonają!
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:09   #4785
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Papi poradzisz sobie, bo jak nie Ty to kto! początek chyba zawsze jest trudny, potem będzie z górki już
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:42   #4786
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Papi, dasz radę! Jakieś głupie farmazony Cię nie pokonają!
Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Papi poradzisz sobie, bo jak nie Ty to kto! początek chyba zawsze jest trudny, potem będzie z górki już
Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Dasz radę zobaczysz Ułoży się. A ze studiów chcesz zrezygnować dlaczego? Przez to, że czytasz głupoty? Niestety, ale tak to jest, że masz masę niepotrzebnych przedmiotów, zanim coś skończysz. Ale dla pocieszenia, ja teraz widzę, że nawet te niepotrzebne wtedy bywają przydatne

Wszystko będzie dobrze na pewno
Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Zawsze najgorzej mają ci, którzy przychodzą czegoś faktycznie się nauczyć, a nie tylko po "papier"

Chyba faktycznie gdzieś sobie przykleję ten cholerny napis "socjologiem nie zostanie ten, kto się podda" zdanie nie jest szczególnie odkrywcze i można je odnieść do każdego kierunku, ale dla mnie ma szczególne znaczenie przez to, kto je wypowiedział- facet, który każe nam czytać te sflaczałe flaki

Zmieniając temat- jutro idę na nudne (jak mniemam) szkolenie, a w przyszłym tygodniu zaczynam batalię o pracę (znowu), bo w zasadzie został mi miesiąc umowy
Dlatego też postanowiłam wykorzystać szkolenia na maxa i zamierzam zapisać się na jeszcze dwa- bardziej już w moim guście, bo z komunikacji (cholerna socjologia )
Zawsze to jakaś odmiana, oderwanie się od trybu praca-szkoła-praca-szkoła, dowiem się czegoś nowego, poznam nowych ludzi i papier też dostanę.

A tak to siedzę i smarkam niemiłosiernie
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 07:56   #4787
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Papi , niestety to już taki urok studiów. W dodatku zaocznychAle będzie dobrze , trzeba być tylko wytrwałym Ja miałem w środę cięzki egzamin , miałem takie zamieszanie w głowie , myślałem że już nie zdam. Jednak Margo tak jak pisałaś wszystko mi się ułożyło No i 4 w indeksie jest

Papa co do Twoich przedmiotów , to weź pomyśl - chciałabyś się uczyć prawa karnego , cywilnego , finansowego , administracyjnego , pracy itp ??? Najgorzej u mnie będzie się nauczyć ustawy o finansach publicznych
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:20   #4788
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość

Zawsze najgorzej mają ci, którzy przychodzą czegoś faktycznie się nauczyć, a nie tylko po "papier"
Bo Ci co przychodzą po papier tylko mają o wiele łatwiej. Podchodzą do tego zupełnie na luzie, bez stresów i przede wszystkim udaje im się

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Chyba faktycznie gdzieś sobie przykleję ten cholerny napis "socjologiem nie zostanie ten, kto się podda" zdanie nie jest szczególnie odkrywcze i można je odnieść do każdego kierunku, ale dla mnie ma szczególne znaczenie przez to, kto je wypowiedział- facet, który każe nam czytać te sflaczałe flaki
Może o to im chodzi. Przetrwają tylko najlepsi i Ci co będą mieli głupie szczęście. W końcu to system eliminacji studentów

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Papa co do Twoich przedmiotów , to weź pomyśl - chciałabyś się uczyć prawa karnego , cywilnego , finansowego , administracyjnego , pracy itp ??? Najgorzej u mnie będzie się nauczyć ustawy o finansach publicznych
Ja bym chciała
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:52   #4789
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Papi , niestety to już taki urok studiów. W dodatku zaocznychAle będzie dobrze , trzeba być tylko wytrwałym Ja miałem w środę cięzki egzamin , miałem takie zamieszanie w głowie , myślałem że już nie zdam. Jednak Margo tak jak pisałaś wszystko mi się ułożyło No i 4 w indeksie jest

Papa co do Twoich przedmiotów , to weź pomyśl - chciałabyś się uczyć prawa karnego , cywilnego , finansowego , administracyjnego , pracy itp ??? Najgorzej u mnie będzie się nauczyć ustawy o finansach publicznych
"Tylko" wytrwałym
Jakbym chciała uczyć się prawa, to poszłabym na prawo tudzież właśnie administrację
Dziś byłam na szkoleniu na temat dostępu do informacji publicznej i mimo tego, że wcześniej się skończyło- ledwo wysiedziałam. Owszem- jestem chora i nieprzytomna, owszem- wysiudali nas do sali bez okien (chyba mam klaustrofobię), w której było zimno jak w psiarni, ale zawiłościami prawa to ja mogę zajmować się przez 1-2 godziny, nie dłużej, bo zaczynam się wyłączać.
Choć na pewno bardziej bym się skupiła, gdybym się dobrze czuła

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Może o to im chodzi. Przetrwają tylko najlepsi i Ci co będą mieli głupie szczęście. W końcu to system eliminacji studentów
System eliminacji studentów powinien eliminować "fuksiarzy", a zostawiać najlepszych i tych, którym trochę brakuje, ale się starają. Niestety- wtedy ci pierwsi nie nazywaliby się fuksiarzami
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 14:01   #4790
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Tak tak , SESJA to system eliminacji studentów ; / /

jutro mam ważny egzamin i to w dodatku pisemny . U najgorszego profesora . Krążą legendy , że potrafi pracami rzucać na biurko i te które spadną na podłogę to kaput ;/ Ja go zdam , to witaj Pawil na studiach
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 16:16   #4791
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

buuuu
chciałam się wyżalić, że po prawie całym tygodniu samotnie spędzonym, weekend też siedzę sama w domu. małz pojechał do Wrocka sam, a ja zostałam tu, bo teściowa jest chora i nie chciałam się narażać na kontakt z zarazkami.

wszystkim tutejszym studentom współczuję serdecznie, bo znam to z autospji. niby dawno to było, ale się pamięta...
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 17:25   #4792
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Tak tak , SESJA to system eliminacji studentów ; / /
No właśnie czasem nie trzeba sesji- wystarczy jej perspektywa. U nas nie ma sesji zimowej, a i tak jest zaryp, więc w sesji (letniej) będzie... jeszcze fajniej i już sama perspektywa, że będzie gorzej odsiała trochę ludzi.

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
jutro mam ważny egzamin i to w dodatku pisemny . U najgorszego profesora . Krążą legendy , że potrafi pracami rzucać na biurko i te które spadną na podłogę to kaput ;/ Ja go zdam , to witaj Pawil na studiach
Chyba każdy egzamin jest ważny, no nie?

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
buuuu
chciałam się wyżalić, że po prawie całym tygodniu samotnie spędzonym, weekend też siedzę sama w domu. małz pojechał do Wrocka sam, a ja zostałam tu, bo teściowa jest chora i nie chciałam się narażać na kontakt z zarazkami.
Jak nie chcesz zarazków, to może ja sobie pójdę
Dasz radę. Może jakieś kartki powstaną?

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
wszystkim tutejszym studentom współczuję serdecznie, bo znam to z autospji. niby dawno to było, ale się pamięta...
Siedzę jak na szpilkach, bo powinniśmy mieć już wyniki dwóch zaliczeń i egzaminu z filozofii, a tu ni huhu o filozofię i kulturę masową się nie boję, ale antropologię mogłam zaliczyć tylko mega fuksem. Baba mogła sprawdzić testy w 10 minut, to powiedziała, że będą dopiero za tydzień

A żeby nie było wieczne narzekanie, to napiszę, że moje ulubione zajęcia to była logika piszę, że była, bo teraz już tylko egzamin został. Gościa mieliśmy super, tłumaczył w sposób zrozumiały i wszystko ilustrował takimi przykładami, że płakaliśmy ze śmiechu

Mam nawet na oku kilka książek z tej dziedziny, które chciałabym przeczytać, ale na razie nie dla psa kiełbasa-trzeba czytać teksty "o niczym"
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 17:33   #4793
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Jak nie chcesz zarazków, to może ja sobie pójdę
Dasz radę. Może jakieś kartki powstaną?
nie odchodź.... wszyscy mnie opuszczają ostatnio

a z tymi kartkami to całkiem możliwe. tata ma za tydzień urodziny i święta idą, a że materiały i narzędzia, które mi koleżanka zwróciła kilka dni temu leżą na stole do teraz, to chyba jutro przysiądę. specjalnie ich nie chowałam, licząc na to, że coś podłubię
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 23:03   #4794
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Papi, pomyśl, że wykładowcy nie mogą ulać wszystkich, bo za coś muszą żyć. A kto jak nie Ty będzie w tej grupie szczęśliwców?
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 08:57   #4795
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Ludzie 3majcie dziś kciuki w godzinach popołudniowych. To będzie jakaś masakra///
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 11:57   #4796
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Papi, pomyśl, że wykładowcy nie mogą ulać wszystkich, bo za coś muszą żyć. A kto jak nie Ty będzie w tej grupie szczęśliwców?
W złym momencie to napisałaś właśnie ulała nas wszystkich z antropologii
A na poprawkę (za tydzień) chce nam dorzucić jeszcze dwa tematy (ale się nie damy- poprawka to poprawka- ten sam zakres materiału)

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Ludzie 3majcie dziś kciuki w godzinach popołudniowych. To będzie jakaś masakra///
Dobra dobra. Ostatnio też miała być masakra, a dostałeś 4

A tak w ogóle, to marzy mi się wskrzeszenie bloga, ale to kwestia wakacji :/
__________________
Papryczki wróciły!!!

Edytowane przez papryka85
Czas edycji: 2010-03-06 o 12:10
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 12:47   #4797
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Pawil - kciuki zapewnione

Papryś - jak oblała wszystkich, to mniej boli... walczcie tam dzielnie!
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 13:58   #4798
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Pawil, trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
W złym momencie to napisałaś właśnie ulała nas wszystkich z antropologii
A na poprawkę (za tydzień) chce nam dorzucić jeszcze dwa tematy (ale się nie damy- poprawka to poprawka- ten sam zakres materiału)
Po prostu chce Was trochę jeszcze przycisnąć, ale ostatecznie wszystkich oblać nie może.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 14:24   #4799
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Agta a co oznacza ta emotikona w Twoim podpisie? Ta zmieniająca się?
Nigdy nie potrafiłam sensownie jej zastosować
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 18:07   #4800
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Dzięki za kciuki. Oczywiście ............... wszystko napisałem . Teraz zależy co będzie dalej tylko od humoru wykładowcy ...
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.