Fitness i Si³ownia- KRAKÓW :) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-12-17, 22:16   #1201
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez Parsifal Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj

a z kim mia³a¶ te zajêcia Fit Ball? wymagaja one du¿ego zmys³u równowagi? bo u mnie z tym krucho, umiem siê zapl±taæ we w³asne nogi
a z innych zajêæ to polecam Brzuchomaniê z Marcelin± i GT Core z Blank±, ale ten GT Core to meeega wycisk, ma³o nie umar³am, zakwasy straszne, a æwiczê duzo i czêsto ale na pewno pójdê jeszcze
Z Kasi± Kurek, bardzo j± lubiê Hmm, nie, nie powiedzia³abym, ¿e jakiego¶ bardzo du¿ego zmys³u równowagi - ja nie spad³am z pi³ki ani nikt na sali Ogólnie mia³am wiêksze problemy z odbijaniem siê i jednoczesnym wykonywaniem ró¿nych ruchów rêkami i nogami, wygl±da³o to w moim wykonaniu do¶æ pokracznie Ale my¶lê, ¿e to do wyæwiczenia. Æwiczenia na brzuch na pi³ce daj± nie¼le popaliæ, ja po tym treningu poczu³am nieu¿ywane miê¶nie Mo¿e wybiorê siê jutro, jak dam radê, bo dzi¶ by³am na Energy Jump - trening na trampolinach Polecam - super wycisk, bardzo mêcz±ce i energiczne, a wydawaæ by siê mog³o, ¿e to tylko jakie¶ tam podskoki

Ja Brzuchomaniê i ABT ostatnio odpu¶ci³am, bo wci±gnê³am siê w bardziej mêcz±ce zajêcia O GT Core s³ysza³am, ¿e jest miazga S³ysza³am te¿ z szatni odg³osy co siê tam dzieje i od razu pomy¶la³am, ¿e musi byæ wycisk

Wczoraj by³am te¿ pierwszy raz na TRX, trening z ta¶mami, ale chyba siê w to nie wci±gnê - nie przepadam za æwiczeniami z obci±¿eniami, na dodatek pozabierali mi wszystkie lekkie kettle i zosta³y mi takie, których dwiema rêkami bym nie podnios³a Ale chcia³am tego spróbowaæ i spróbowa³am, mo¿e dobrze, ¿e nie podpasowa³o, bo ju¿ teraz kombinujê, jak chodziæ, ¿eby wszystko pogodziæ
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-22, 08:38   #1202
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

O, z koordynacj± ruchów to ja te¿ mam problemy
GT Core naprawdê miazga, to by³y pierwsze zajêcia, na których waha³am siê czy nie wyj¶æ z sali, taki kosmos ale na pewno trenowane regularnie daje efekty...
kurcze, nad tym Energy Jump te¿ siê zastanawia³am, tylko ja zawsze mam problem z tym, ¿eby pój¶æ na co¶ pierwszy raz, ¿e nie ogarnê i bêdê ca³y czas zostawaæ w tyle ale kusz± mnie te zajêcia bardzo

ja te¿ ca³y czas kombinujê jak to wszystko pogodziæ, niesttey ostatnio pracujê po 12-14 godzin plus weekendy i zwyczajnie nie dajê rady... mo¿e dzi¶ wieczór uda mi siê skoczyæ na spinning...
o tym TRX te¿ my¶la³am, ale s³ysza³am ¿e to do¶æ ciê¿kie zajêcia i chyba jeszcze nie na teraz
pozdrawiam serdecznie!!
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-22, 21:26   #1203
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez Parsifal Poka¿ wiadomo¶æ
O, z koordynacj± ruchów to ja te¿ mam problemy
GT Core naprawdê miazga, to by³y pierwsze zajêcia, na których waha³am siê czy nie wyj¶æ z sali, taki kosmos ale na pewno trenowane regularnie daje efekty...
kurcze, nad tym Energy Jump te¿ siê zastanawia³am, tylko ja zawsze mam problem z tym, ¿eby pój¶æ na co¶ pierwszy raz, ¿e nie ogarnê i bêdê ca³y czas zostawaæ w tyle ale kusz± mnie te zajêcia bardzo

ja te¿ ca³y czas kombinujê jak to wszystko pogodziæ, niesttey ostatnio pracujê po 12-14 godzin plus weekendy i zwyczajnie nie dajê rady... mo¿e dzi¶ wieczór uda mi siê skoczyæ na spinning...
o tym TRX te¿ my¶la³am, ale s³ysza³am ¿e to do¶æ ciê¿kie zajêcia i chyba jeszcze nie na teraz
pozdrawiam serdecznie!!
Ja mam bardzo kiepsk± koordynacjê, nie ogarniam ¿adnych choreografii na przyk³ad, dlatego zrezygnowa³am ze stepu By³am raz i koniec Ale ogólnie teraz ju¿ jest z tym trochê lepiej, du¿o æwiczeñ i kroków siê powtarza, wiêc siê wyuczy³am

Mam tak samo z tym lêkiem przed nowymi zajêciami, ale na trampoliny id¼ ¶mia³o Zawsze kto¶ jest pierwszy raz. Ogarniesz na pewno, ale czy wytrzymasz ca³y trening - nie gwarantujê Zawsze te¿ mo¿na zwolniæ i robiæ w swoim tempie, gdybym przez godzinê szala³a tak jak pani trener, to bym chyba pad³a W po³owie ju¿ mam kolkê i jestem ca³a mokra. Ale polubi³am w³a¶nie to, ¿e mo¿na siê na tym solidnie zmêczyæ, by³am ju¿ trzy razy.
Za to nie odwa¿y³am siê jeszcze pój¶æ na Zumbê, bojê siê, ¿e wszyscy bêd± wokó³ mnie ¶migaæ, a ja nie bêdê wiedzia³a, gdzie mam rêce, a gdzie nogi Mo¿e siê w koñcu odwa¿ê...Nie jestem zbyt dobra w tanecznych ruchach.

TRX ciê¿kie, bardzo, ja nie potrafi³am wykonaæ wiêkszo¶ci æwiczeñ. Mo¿e kobiety prowadz± trochê inaczej te zajêcia, ja trafi³am na faceta, fajny, ale zrobi³ ciê¿ki trening. Poleci³am te zajêcia ch³opakowi, ze wzglêdu w³a¶nie na obci±¿enia itd

U mnie po selekcji na razie rz±dzi : Active Walk z pani± Renat± , Jump, Fit Ball ( w tym ostatnim to jeszcze du¿o siê muszê nauczyæ, ale jest naprawdê ¶wietne na brzuch). No i jak mi siê zgra czasowo, idê jeszcze na ABS

Nie wiem co to bêdzie, jutro ostatni raz na zajêcia i przerwa ¶wi±teczna, ale wyjdê z rytmu
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-04, 20:32   #1204
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

i jak tam treningi w Nowym Roku?

odwa¿y³am siê na Energy Jump no i wypas, wysunê³o siê na prowadzenie obok ukochanego spinningu, bêdê chodziæ

by³am te¿ pierwszy raz na kettlach, wycisk okropny, ogólnie jednak podoba³y mi siê te zajêcia, tyle ¿e jak wrócê do pracy to godzina mi zupe³nie nie bêdzie pasowaæ, teraz mi siê uda³o ze wzglêdu na przerwê ¶wi±teczn±, a i by³am jeszcze na Body Shape, ale jakie¶ takie bez sza³u... jeszcze jestem ciekawa tych zajêæ ze sztangami, ale bojê siê ¿e mnie ta sztanga zabije
trampolinki gór±
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-05, 15:28   #1205
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez Parsifal Poka¿ wiadomo¶æ
i jak tam treningi w Nowym Roku?

odwa¿y³am siê na Energy Jump no i wypas, wysunê³o siê na prowadzenie obok ukochanego spinningu, bêdê chodziæ

by³am te¿ pierwszy raz na kettlach, wycisk okropny, ogólnie jednak podoba³y mi siê te zajêcia, tyle ¿e jak wrócê do pracy to godzina mi zupe³nie nie bêdzie pasowaæ, teraz mi siê uda³o ze wzglêdu na przerwê ¶wi±teczn±, a i by³am jeszcze na Body Shape, ale jakie¶ takie bez sza³u... jeszcze jestem ciekawa tych zajêæ ze sztangami, ale bojê siê ¿e mnie ta sztanga zabije
trampolinki gór±
Ooo, super, ¿e trampoliny siê spodoba³y U mnie równie¿ wysunê³y siê na prowadzenie, mêcz± bardziej ni¿ Active Mo¿e wybierasz siê dzisiaj? Bo ja tak

Ja jako¶ nie lubiê zajêæ z obci±¿eniami, moje s³abe rêce p³acz± z bólu

Ostatnio odwa¿y³am siê na Zumbê i ... wysz³am dyskretnie po kwadransie To po prostu nie dla mnie, ruszam siê jak kawa³ek drewna, nie mam wyczucia rytmu i stwierdzi³am, ¿e to nie dla mnie. Nie potrafiê zapamiêtaæ kroków i ogólnie by³am bardziej spocona z za¿enowania ni¿ z wysi³ku Mo¿e gdyby to wszystko nie musia³o siê dziaæ tak szybko i dynamicznie, da³abym radê ;-) Trudno, nie wszystko musi podej¶æ!

Wczoraj by³am na Brzuchomanii z M.Augustyn i by³am zaskoczona, jaki da³a wycisk. By³am ju¿ kiedy¶ u niej i w ogóle siê nie zmêczy³am, a teraz da³a czadu, æwiczenia by³y bardzo wyczerpuj±ce.
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-05, 16:58   #1206
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

witaj

tak, idê dzi¶ na trampolinki ale nie wiem jak bêdzie bo wczoraj by³am na nartach a warunki by³y bardzo ciê¿kie i trochê dzi¶ nó¿ki bol±

a co do zumby to ja siê trzymam z dala od takich zajêæ ja nawet mia³am wesele bez muzyki i bez tañców bo mam problemy z ogarniêciem podstawowych kroków, dodam ¿e m±¿ te¿

a u Marceliny wszystkie zajêcia s± takie hardcorowe, by³am w³a¶nie kiedy¶ na Brzuchomanii u niej i zastanawia³am siê czy nie wyj¶æ
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-05, 20:15   #1207
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Ooo, to przyznaj siê, gdzie sta³a¶, czy raczej skaka³a¶ Obstawiam pierwsz± dziewczynê od prawej w 1 rzêdzie, albo w 2 rzêdzie te¿ po prawej
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 20:21   #1208
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

2 rz±d po prawej czyli w samym k±cie, a Ty chyba w 1 rzêdzie na lewo ode mnie, grzywka i taki koralowy top?

w ¶rodê jak dam radê po pracy to te¿ idê

w pi±tki o 16 trampolinki prowadzi Marcelina, chyba jest ostro
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-05, 20:37   #1209
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Trafi³a¶ Aa to siê schowa³a¶, nie przypatrzy³am Ci siê Dzi¶ by³o ma³o osób, a¿ siê zdziwi³am. Szczerze, wolê jak zajêcia prowadzi A. Stasik, pierwsze 3 razy by³am u niej i wg mnie daje wiêkszy wycisk i chyba przychodzi do niej wiêcej ludzi. U Marceliny nigdy nie by³am na trampolinach, bo w pi±tki jest o 16, a dla mnie to trochê za wcze¶nie.

Dzi¶ jeszcze po zajêciach zaliczy³am ABS i mam poczucie dobrze spe³nionego obowi±zku, bo jutro wolne
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-05, 20:49   #1210
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

no to ju¿ wszystko jasne

ja w³a¶nie by³am w pi±tek o 16 pierwszy raz ale wtedy by³o zastêpstwo z Agnieszk± w³a¶nie i te¿ bardziej mi siê podoba³o, tak bardziej energetycznie jako¶ ale wtedy by³o ze mn± 4 osoby normalnie ta 16 to te¿ dla mnie za wcze¶nie.

a kto dzi¶ prowadzi³ ABS? ja chyba najbardziej lubiê z Robertem bo on roz¶miesza ale wycisk daje solidny, dzi¶ niestety nie mog³am zostaæ, szkoda ¿e trenerów do ABS i obwodowych nie ma w grafiku.
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-05, 21:20   #1211
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Stasik lepiej prowadzi, jest u niej wiêcej skakania, tak ¿e ma siê ochotê ju¿ umrzeæ, a mnie nieodmiennie ³apie ból w barku Kasia czê¶ciej przerywa skakanie ¿eby porobiæ inne æwiczenia, no ka¿dy ma swój styl

Oj nie wiem jak mia³ na imiê ten trener, ale nie by³ to Robert. Ja lubiê jeszcze po zajêciach pój¶æ na ABS, ale to zale¿y jak mi siê zgra. W ogóle wolê æwiczenia w grupach, jak æwiczê sama sobie, to zauwa¿y³am, ¿e strasznie sobie odpuszczam i od razu stwierdzam, ¿e jestem bardzo zmêczona ;D No i siê nudzê.
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie

Edytowane przez phideaux
Czas edycji: 2015-01-05 o 21:23
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 21:52   #1212
andrzejb80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Fitness i Si³ownia- KRAKÓW :)

delilach je¶li szukasz czego¶ w centrum, fitnessu lub si³owni to polecam Balance Fitness na nowym kleparzu, czyli w sumie samo centrum z ³atwym dojazdem i z tego co siê orientujê to maj± te¿ w³asny parking.

Maj± tam te¿ ca³kiem spory wybór zajêæ w basenie, aqua fitnrss, aqua aerobic, jest te¿ sporo maszyn w strefie cardio.

Chodzê tam na si³ownie i czasami zrelaksowaæ siê do sa³ny i choæ jest w centrum miasta to nie ma jakiego¶ strasznego t³oku co my¶lê ¿e jest du¿ym plusem jak na si³ownie w centrum.

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2015-01-06 o 22:12 Powód: Nieop³acona reklama
andrzejb80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-20, 22:53   #1213
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 747
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Dziewczyny, powiedzcie mi jak wygl±daj± zapisy na zajêcia fitness? Czy czêsto zdarza siê tak, ¿e np ju¿ nie ma miejsca i trzeba zrezygnowaæ z danych æwiczeñ? Czy je¶li mam karnet open, to mogê i¶æ np. rano na jakie¶ zajêcia i pó¼niej wieczorem w ten sam dzieñ?
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-21, 10:55   #1214
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Witaj,

co do zapisów to ja zwykle zapisujê siê mailowo poprzedniego dnia, nie zdarzy³o mi siê jeszcze ¿eby odpisali ¿e nie ma miejsca, czasami zapisujê siê te¿ rano, tego samego dnia co zajêcia.

Co do karnetu to nie pomogê bo ja chodzê na Multisporta.
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-23, 13:05   #1215
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez paulinkaa_nh92 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, powiedzcie mi jak wygl±daj± zapisy na zajêcia fitness? Czy czêsto zdarza siê tak, ¿e np ju¿ nie ma miejsca i trzeba zrezygnowaæ z danych æwiczeñ? Czy je¶li mam karnet open, to mogê i¶æ np. rano na jakie¶ zajêcia i pó¼niej wieczorem w ten sam dzieñ?
Ja siê zwykle zapisujê mailowo, ¿eby zaklepaæ sobie na sto % miejsce, ale powiem Ci szczerze, ¿e nieraz wchodzi³am na zajêcia tak¿e bez ¿adnego zapisywania ;-) Bardzo rzadko zdarza siê, ¿eby sala by³a wype³niona po brzegi i dla kogo¶ nie by³o ju¿ miejsca. Raz mi tylko odpisali na maila, ¿e jestem na li¶cie rezerwowych, ale i tak posz³am na zajêcia - nie by³o t³oku Te¿ trzeba braæ pod uwagê, ¿e czê¶æ osób nie przyjdzie, mimo zapisania.

Nie wiem, jakie s± zasady w karnecie open, ale my¶lê, ¿e spokojnie mo¿esz Je¶li masz nielimitowany wstêp do klubu, to na zajêcia te¿. Ja mam Multisporta co prawda, nieraz by³am tego samego dnia na dwóch ró¿nych zajêciach.


Kurczê Zapisa³am siê dzi¶ na trampoliny z Augustyn, a tu odwo³ane, bo tylko 3 osoby siê zapisa³y. Nie by³am nigdy u niej i chcia³am zobaczyæ, jaki wycisk daje. Niedobrze, mia³am ochotê na to dzisiaj.
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-23, 13:43   #1216
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

witajcie

kurcze, szkoda ¿e odwo³ali, nie rozumiem za bardzo dlaczego, przecie¿ czêsto przychodz± osoby bez zapisywania... podobno jest wycisk mocny u Marceliny, ja niestety nie mam jak zd±¿yæ po pracy, mo¿e to jest w³a¶nie przyczyna, ¿e ma³o osób chodzi? o 16 du¿o ludzi dopiero koñczy pracê
by³am w ¶rodê na trampolinkach u Agnieszki Stasik, fajnie by³o, tylko za duzy obiad wcze¶niej zjad³am i mnie kolka ³apa³a
a dzi¶ siê zapisa³am na Brzuchomaniê do Magdy na 17:30, pierwszy raz u niej bêdê, zobaczymy
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-23, 14:36   #1217
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez Parsifal Poka¿ wiadomo¶æ
witajcie

kurcze, szkoda ¿e odwo³ali, nie rozumiem za bardzo dlaczego, przecie¿ czêsto przychodz± osoby bez zapisywania... podobno jest wycisk mocny u Marceliny, ja niestety nie mam jak zd±¿yæ po pracy, mo¿e to jest w³a¶nie przyczyna, ¿e ma³o osób chodzi? o 16 du¿o ludzi dopiero koñczy pracê
by³am w ¶rodê na trampolinkach u Agnieszki Stasik, fajnie by³o, tylko za duzy obiad wcze¶niej zjad³am i mnie kolka ³apa³a
a dzi¶ siê zapisa³am na Brzuchomaniê do Magdy na 17:30, pierwszy raz u niej bêdê, zobaczymy
Hej, te¿ my¶lê, ¿e to przez kiepsk± godzinê. Jednak du¿o osób wraca dopiero z pracy o tej porze. Dla mnie samej to za wcze¶nie, ale dzi¶ postanowi³am siê zmotywowaæ, ¿eby zobaczyæ, jak u niej jest. I klops

O, zjedzenie du¿ego obiadu przed trampolinami te¿ mi siê zdarzy³o i od tej pory bardzo pilnujê pory zjedzenia obiadu Æwiczy³o mi siê beznadziejnie, czu³am, ¿e ca³y obiad podskakuje wraz ze mn± Na trampolinach te¿ czêsto mnie ³apie ból w lewym barku.

Ja dzi¶ pójdê chyba na Active w takim razie. Na tym treningu jestem zwykle wierna pani M±czyñskiej, mojej ulubionej trenerce, ale wczoraj z braku laku posz³am do Katarzyny Borowiec i równie¿ bardzo fajnie prowadzi
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-23, 22:42   #1218
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez Parsifal Poka¿ wiadomo¶æ
witajcie

kurcze, szkoda ¿e odwo³ali, nie rozumiem za bardzo dlaczego, przecie¿ czêsto przychodz± osoby bez zapisywania... podobno jest wycisk mocny u Marceliny, ja niestety nie mam jak zd±¿yæ po pracy, mo¿e to jest w³a¶nie przyczyna, ¿e ma³o osób chodzi? o 16 du¿o ludzi dopiero koñczy pracê
by³am w ¶rodê na trampolinkach u Agnieszki Stasik, fajnie by³o, tylko za duzy obiad wcze¶niej zjad³am i mnie kolka ³apa³a
a dzi¶ siê zapisa³am na Brzuchomaniê do Magdy na 17:30, pierwszy raz u niej bêdê, zobaczymy
I jak p. Magda prowadzi zajêcia? Nigdy u niej nie by³am.
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-24, 07:23   #1219
Xiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Xiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 204
Dot.: gdzie spinning/spinbike w Krakowie?

Hej, zaczynam od Pn chodzic na spinning do Platinium Zakopianka
Ktos dolaczy?
Xiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-24, 07:56   #1220
Xiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Xiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 204
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Zaczynam od Pn chodzic na Spinning 3 razy w tyg. Ktos dolacza?
Xiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-24, 13:33   #1221
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez Xiaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Zaczynam od Pn chodzic na Spinning 3 razy w tyg. Ktos dolacza?
By³am raz na Spinningu, ale to raczej nie dla mnie ;-) Rowerek szczerze mówi±c mnie nudzi :P Ale widzê, ¿e ludzie wychodz± stamt±d nie¼le spoceni i zadowoleni, wiêc dla ka¿dego co¶ dobrego
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-24, 14:09   #1222
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez phideaux Poka¿ wiadomo¶æ
I jak p. Magda prowadzi zajêcia? Nigdy u niej nie by³am.
witaj
generalnie zajêcia mi siê podoba³y poza rozgrzewk±, która w sumie mêcz±ca nie by³a (¿adnych podskoków, pajacyków, przysiadów) ale by³a w formie jakie¶ uk³adu z obrotami, którego do koñca rozgrzewki nie za³apa³am tzn. w któr± stronê trzeba siê krêciæ itd... natomiast æwiczenia na macie bez zarzutu, wszystko fajnie wyt³umaczone, nie taka mordêga jak u Marceliny ale bardzo spoko

a co do spinningu to ja bardzo lubiê ale te zajêcia z Micha³em czyli Si³ê we wtorki i interwa³y tlenowe w czwartki, ale ja ogólnie jestem wielk± fank± roweru wiêc to dlatego
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-28, 22:50   #1223
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Co siê ostatnio w tym Platinium dzieje, takie t³umy Chyba noworoczna motywacja wszystkich wziê³a...
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-29, 07:44   #1224
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

no, okropne
a w grudniu na zajêcia po parê osób chodzi³o...
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-29, 13:11   #1225
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez Parsifal Poka¿ wiadomo¶æ
no, okropne
a w grudniu na zajêcia po parê osób chodzi³o...
Dok³adnie. Wydaje mi siê, ¿e to wype³nianie noworocznych postanowieñ albo ju¿ niektórzy czuj± powiew wiosny i odkrywaj± t³uszcz wyhodowany przez zimê A by³a¶ wczoraj na trampolinach?
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-29, 14:52   #1226
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

witaj

by³am, taka mnie kolka z³apa³a w pewnym momencie w prawym boku ¿e masakra... ale ogólnie to zdecydowanie wolê trampolinki ¶rodowe od poniedzia³kowych

a by³a¶ mo¿e kiedy¶ na TBC? waham siê czy nie spróbowaæ w pi±tek...
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-29, 15:26   #1227
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez Parsifal Poka¿ wiadomo¶æ
witaj

by³am, taka mnie kolka z³apa³a w pewnym momencie w prawym boku ¿e masakra... ale ogólnie to zdecydowanie wolê trampolinki ¶rodowe od poniedzia³kowych

a by³a¶ mo¿e kiedy¶ na TBC? waham siê czy nie spróbowaæ w pi±tek...
A by³a¶ mo¿e obok mnie? ;D Bo raz wymieni³am u¶miech z jak±¶ dziewczyn± i zastanawia³am siê, czy to nie Ty ;-))

Zdecydowanie ¶rody s± lepsze i widaæ to po frekwencji! Niez³e by³o wczoraj zamieszanie, pierwszy raz siê spotka³am, ¿eby a¿ recepcja musia³a interweniowaæ, kto by³ zapisany, a kto nie. Stasik prowadzi jednak bardzo dobrze zajêcia, podoba mi siê, ¿e æwiczy ca³y czas z nami, a nie robi sobie przerwy, jak np. Kasia z poniedzia³ku. By³am w poniedzia³ek i trochê mnie rozczarowa³o, ¿e tylko nam pokazywa³a ruchy, a my æwiczy³y¶my same. Wiem, ¿e by³a chora i ma kontuzjê, no ale to mo¿e lepiej, ¿eby komu¶ innemu odda³a zajêcia dopóki siê nie wyleczy. Z tego wzglêdu ju¿ w poniedzia³ki do niej nie idê.

Zapisa³am siê w pi±tek na trampoliny z Marcelin±, mam nadziejê, ¿e tym razem nie odwo³aj±!

Mówisz o TBC&Step czy Walk&TBC? Bo samego TBC nie widzê w grafiku. Zapisz siê na trampoliny, to jest szansa, ¿e siê odbêd±
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-29, 20:23   #1228
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Kurcze a wiesz, ¿e chyba tak? Tak pod koniec zajêæ na tych morderczych plankach?

Niestety nie mam szans zd±¿yæ na 16... zapisa³am siê na 17 na TBC&Step, nigdy nie by³am i nie wiem z czym to siê je, ale ¿e prowadzi Marcelina to domy¶lam siê ¿e intensywno¶æ zapewniona

a co do poniedzia³kowych trampolin to mam takie samo zdanie, jakie¶ dziwne te zajêcia s±, nie do porównania ze ¶rodowymi

nie by³am jeszcze nigdy na Bosu ani Pump, na trx by³am raz i omal nie umar³am, mia³am wra¿enie ¿e brakuje mi po³owy w miê¶ni w organizmie , tylko jedno æwiczenie mi siê podoba³o, taki jakby przysiad z wychyleniem, kusi mnie jeszcze ¿eby znowu spróbowaæ który¶ zajêæ z GT ale pamiêtam jeszcze za dobrze jaki to hardcore
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-29, 21:54   #1229
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

O, no to teraz bêdê Ciê ju¿ kojarzyæ ;-) Tak, deska by³a zabójcza, ja w ogóle jestem w tym kiepska, a po takich intensywnych zajêciach to ju¿ w ogóle wysiada³am ;-)

Nie by³am na tbc&step, na samym stepie by³am raz u Marceliny i nigdy wiêcej Nie, ¿e by³o fizycznie ciê¿ko, ale ja po prostu nie ogarniam zajêæ opartych na krokach, choreografii, chyba ¿e jest MEGAprosta No ale tu mo¿e nie bêdzie a¿ tak du¿o stepu, daj znaæ, jak by³o

Ja te¿ na TRX raz i dla mnie to nieco za ciê¿kie, nie przepadam za zajêciami z obci±¿eniami, bo mi krêgos³up zaczyna nawalaæ. Wolê go zbytnio nie obci±¿aæ. Co do GT Power i tych innych odmian zajêæ, namawiam ch³opaka, ¿eby poszed³ do Blanki Ta kobieta mnie nieco przera¿a, czasem widzê jak ¿egna siê z uczestnikami zajêæ i wydaje siê bardzo stanowcz± babk±, chyba nigdy do niej nie pójdê ;D
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-30, 07:29   #1230
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

no bo Blanka to taki trochê komandos ale, fajna jest, widaæ ¿e ca³± siebie wk³ada w to co robi tylko te zajêcia to dla mnie jakie¶ æwiczenia wojskowe przypominaj±

mam nadziejê, ¿e ten tbc&step bêdzie do przej¶cia, ja te¿ mam problemy z ka¿d± choreografi±, nie wiem jak te laski ogarniaj± te zumby wszystkie
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-10-01 22:02:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.