Fitness i Si³ownia- KRAKÓW :) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-30, 12:57   #1231
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez Parsifal Poka¿ wiadomo¶æ
no bo Blanka to taki trochê komandos ale, fajna jest, widaæ ¿e ca³± siebie wk³ada w to co robi tylko te zajêcia to dla mnie jakie¶ æwiczenia wojskowe przypominaj±

mam nadziejê, ¿e ten tbc&step bêdzie do przej¶cia, ja te¿ mam problemy z ka¿d± choreografi±, nie wiem jak te laski ogarniaj± te zumby wszystkie
No w³a¶nie, taki komandos Ale widzê, ¿e ma dobry kontakt z lud¼mi, tak siê d³ugo ¿egnaj± zawsze po skoñczonych zajêciach ;-)

Niektórzy maj± po prostu lepsze zdolno¶ci koordynacyjne i jako¶ szybciej chwytaj± te kroki i choreografiê. Ja na Zumbie by³am jak kawa³ek drewna, a¿ wstydzi³am siê patrzeæ na siebie w lustrze Wolê jednak zajêcia, na których mo¿na siê mocno spociæ, wymêczyæ, ale ¿eby uk³ady by³y proste.

Ja te trampolinki dzisiaj, na razie nie daj± znaæ, ¿eby odwo³ywali
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-30, 14:18   #1232
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez phideaux Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie, taki komandos Ale widzê, ¿e ma dobry kontakt z lud¼mi, tak siê d³ugo ¿egnaj± zawsze po skoñczonych zajêciach ;-)
tak, to prawda, rozmawia z ka¿dym, szczególnie z tymi co byli pierwszy raz, pyta ich czy prze¿yli i czy przyjd± jeszcze ja po GT Core obieca³am ¿e przyjdê, ale to tylko dlatego ¿e uda³o mi siê wyj¶æ o w³asnych si³ach
daj koniecznie znaæ, jak trampolinki z Marcelin±
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-30, 17:26   #1233
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez Parsifal Poka¿ wiadomo¶æ
tak, to prawda, rozmawia z ka¿dym, szczególnie z tymi co byli pierwszy raz, pyta ich czy prze¿yli i czy przyjd± jeszcze ja po GT Core obieca³am ¿e przyjdê, ale to tylko dlatego ¿e uda³o mi siê wyj¶æ o w³asnych si³ach
daj koniecznie znaæ, jak trampolinki z Marcelin±
Fajnie Faktycznie daje wycisk, ju¿ nie mog³am siê doczekaæ w pewnym momencie, kiedy bêdzie przerwa na wodê Wiele razy robi³y¶my speeding, tak ¿e naprawdê mia³o siê ju¿ do¶æ ;-) I kilka trudniejszych æwiczeñ na trampolinach, których nie zna³am wcze¶niej. W 2 czê¶ci zajêæ baardzo du¿o æwiczeñ na brzuch, wiêc tak jak lubiê

By³o nas tylko 6, mogliby przenie¶æ te zajêcia trochê pó¼niej, by³aby wiêksza frekwencja.

Ale chyba i tak ¶roda ze Stasik na 1 miejscu, lubiê jej dynamiczne i energiczne prowadzenie, ma ¶wietne ruchy
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-30, 19:48   #1234
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

no to moja relacja:
by³am na tbc&step a potem jeszcze na pump. No i na razie mam do¶æ próbowania nowych rzeczy

te kroki na stepie to mi siê okropnie myl±, a dziewczyny to umiej± jakby nic innego w ¿yciu nie robi³y, czê¶æ tbc to po prostu zajêcia z obci±¿eniem, raczej nie wrócê wiêcej, a pump to zajêcia ze sztangami, obci±¿enie dobiera siê samemu, wiêc dobra³am malutkie bo ju¿ i tak by³am zmêczona po tbc, ale i tak da³o mi w ko¶æ, a inne kobity to podnosi³y takie sztangi ¿e ³o Jezu... i tu niewykluczone ¿e wrócê, bo strasznie chcia³abym byæ silniejsza ale moje rêce chyba nie chc± :P a i prowadz±cy mega fajny
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-30, 20:12   #1235
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez Parsifal Poka¿ wiadomo¶æ
no to moja relacja:
by³am na tbc&step a potem jeszcze na pump. No i na razie mam do¶æ próbowania nowych rzeczy

te kroki na stepie to mi siê okropnie myl±, a dziewczyny to umiej± jakby nic innego w ¿yciu nie robi³y, czê¶æ tbc to po prostu zajêcia z obci±¿eniem, raczej nie wrócê wiêcej, a pump to zajêcia ze sztangami, obci±¿enie dobiera siê samemu, wiêc dobra³am malutkie bo ju¿ i tak by³am zmêczona po tbc, ale i tak da³o mi w ko¶æ, a inne kobity to podnosi³y takie sztangi ¿e ³o Jezu... i tu niewykluczone ¿e wrócê, bo strasznie chcia³abym byæ silniejsza ale moje rêce chyba nie chc± :P a i prowadz±cy mega fajny
No a jeszcze Marcelina moim zdaniem do¶æ szybko prowadzi te uk³ady, ja nie mog³am nad±¿yæ, jak by³am u niej kiedy¶ i siê zniechêci³am. Ale nie ka¿dy musi mieæ zdolno¶ci koordynacyjne i pamiêæ ruchow± ;-) Ja w sumie nie zawracam sobie g³owy, ¿eby ze wszystkiego byæ dobr±, na wszystkie zajêcia i tak nie dam rady chodziæ Teraz ju¿ mam wybrane te ulubione i siê ich trzymam.

Widzê, ¿e pump by³ z Marcinem, ja z nim mia³am kiedy¶ TRX Fajny, bardzo sympatyczny, ca³y czas zagadywa³ do grupy i narzeka³ na nasz± powagê

Dwa zajêcia pod rz±d to jednak wysi³ek, kilka razy tak zrobi³am i zawsze potem ¿a³owa³am, nawet jak mi siê wydawa³o, ¿e nie jestem taka zmêczona, to jednak by³am I nie dawa³am z siebie wszystkiego.
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie

Edytowane przez phideaux
Czas edycji: 2015-01-30 o 20:14
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-31, 13:32   #1236
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

no Marcin super, to fakt, chyba s± lubiane te zajêcia bo mnóstwo ludzi by³o, a co z tymi dwoma zajêciami pod rz±d to chyba masz racjê, ja kiedy¶ posz³am na 2 spinningi pod rz±d i pomimo ¿e to lubiê, to nie by³ najlepszy pomys³
co do innych zajêæ to jeszcze nie by³am na easy tone step, ale jak tam jest znowu nie wiadomo jaka choreografia to nie chcê
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-01, 08:27   #1237
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

No ja w³a¶nie na Easy Tone Step by³am, ale nie nie nie

Dzi¶ Brzuchomania z Marcelin±
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-02-13, 21:08   #1238
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

By³am dzi¶ na trampolinach z Marcelin± i przysz³y 3 osoby - razem ze mn± :P Dobrze, ¿e z ³apanki kto¶ do³±czy³, bo pewnie by siê nie odby³y zajêcia... Kurcze, powinny byæ pó¼niej te trampolinki.
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-14, 08:18   #1239
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Ale jaja... no godzina zdecydowanie za wczesna... swoj± drog± ciekawe ile osób chodzi na zajêcia przedpo³udniowe no mo¿e na senior fitness wiêcej
ja by³am wczoraj na sztangach u Marcina, czujê siê dzi¶ jakby mnie kto¶ pobi³
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-14, 13:34   #1240
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Oo, to zaszala³a¶ ;-) A mog³aby¶ bardziej opisaæ te zajêcia, czy s± bardzo obci±¿aj±ce na kolana np? Szukam czego¶ fajnego dla ch³opaka.

No ja nawet napisa³am do Platinium ¿eby pomy¶leli nad zmian± godziny, bo zajêcia same w sobie popularno¶æ maj± du¿±, no ale ta pi±tkowa godzina jest zniechêcaj±ca. Ale kurczê, nie ¿a³ujê, ¿e wczoraj posz³am - æwiczy³o mi siê super, mia³am du¿o si³y i dzi¶ odczu³am to, ¿e dawa³am z siebie wszystko - mam niez³e zakawasy, co ju¿ mi siê daaaawno nie zdarzy³o ;-))
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-14, 15:03   #1241
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Wiesz co, wydaje mi siê ¿e s± obci±¿aj±ce, obci±¿enie na sztandze dobierasz sobie sama, sama sztanga jest bardzo lekka bo wykonana z tworzywa sztucznego. Ja mam raczej zdrowe kolana, nic mi siê nie dzieje nawet po wielu godzinach jazdy na nartach, wiêc trudno mi byæ obiektywn±. Ale na zajêciach jest na przyk³ad bardzo du¿o przysiadów ze sztang± na barkach. I to mo¿e byæ obci±¿aj±ce. Ja mia³am na tej sztandze ma³e obci±¿enie a ciê¿ko mi by³o strasznie a dziewczyny tam tyle na t± sztangê pakuj± co ten kole¶, który prowadzi zajêcia
kurczê, jakby przenie¶li te trampolinki na pó¼niejsz± godzinê to na pewno znale¼liby siê chêtni, przecie¿ w poniedzia³ki i ¶rody ludzi nie brakuje...
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-14, 15:21   #1242
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

A to w takim razie dla ch³opaka odpada póki co Ale mo¿e sama spróbujê, jak jest du¿o przysiadów, to dobre na po¶ladki z obci±¿eniem :-D

Dowiedzia³am siê, ¿e od 20.02 maj± byæ zmiany w grafiku, mo¿e wezm± pod uwagê moj± sugestiê W sumie to ¶mieszne, ¿eby w pi±tki niemal¿e by³y odwo³ywane zajêcia, a w ¶rodê walka o trampoliny, jak kiedy¶ ;-))
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-14, 15:30   #1243
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

No ja te¿ na te po¶ladki bardzo liczê

widzê ¿e ten pump jest jeszcze w poniedzia³ki o 18, prowadzi Agnieszka Kieres, nie by³am jeszcze u niej na zajêciach, no ale warto spróbowaæ
u Kasi Kurek te¿ jeszcze nie by³am, a wszyscy j± chwal±
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-14, 15:59   #1244
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Kurek jest ¶wietna babka, ale ju¿ wieki u niej nie by³am. Chodzi³am do niej na FitBall. Ostatnio jednak zrobi³am siê monotematyczna i tylko trampoliny albo Active, ale te zajêcia daj± mi najwiêcej energii, wiêc ciê¿ko mi z nich zrezygnowaæ na rzecz czego¶ innego
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-17, 21:24   #1245
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez Parsifal Poka¿ wiadomo¶æ
O, z koordynacj± ruchów to ja te¿ mam problemy
GT Core naprawdê miazga, to by³y pierwsze zajêcia, na których waha³am siê czy nie wyj¶æ z sali, taki kosmos ale na pewno trenowane regularnie daje efekty...
My¶lê, ¿eby i¶æ jutro na to, przeanalizowa³am wszystkie rodzaje GT i Core wyda³ mi siê najl¿ejszy Ale to pewnie z³udna nadzieja ;-)) Mog³aby¶ napisaæ, co dok³adnie na tych zajêciach siê robi?
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-18, 07:01   #1246
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Witaj,

ja te¿ my¶lê ¿e GT Core to najl¿ejszy modu³ z ca³ej serii GT, zaczyna siê rozgrzewk± i chyba ta rozgrzewka mnie wtedy najbardziej skatowa³a robi siê po prostu mnóstwo takich przeskoków ze skrêtem bioder, co¶ jak na trampolinkach tylko tu jest na ziemi jest tego du¿o serii i w du¿ym tempie, wplatane s± w to jeszcze przysiady. Potem by³y æwiczenia typu pompki, planki, wypady i ró¿ne podobne a potem seria przysiadów i wykroków z obci±¿eniem. Spróbowaæ warto, Blanka na pewno potraktuje Ciê ³agodniej z racji pierwszego razu.
Ja przedwczoraj by³am na treningu wprowadzaj±cym u Roberta a wczoraj na Body Pump u Natalii i dzi¶ umieram na zakwasy
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-19, 21:17   #1247
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

W koñcu nie posz³am, wybra³am trampoliny Ale kiedy¶ pójdê! ;-))

Od 23.02 zmiany w grafiku, ogólnie to co lubi³am, nie uleg³o zmianie. W czwartek teraz trampoliny bêdzie prowadzi³a Justyna Jurek, nie by³o dotychczas u nas tej trenerki, wiêc jestem ciekawa zajêæ u niej

Zainteresowa³ mnie te¿ Speedball u Renaty, bardzo lubiê tê instruktorkê, wiêc przejdê siê na pewno

edit: ee, dupa, widzê ¿e zdjêli ten jump z czwartku
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie

Edytowane przez phideaux
Czas edycji: 2015-02-23 o 11:51
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-24, 12:26   #1248
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Wczoraj poszala³am, by³am na Activie i na Speedballu - pod rz±d :-P By³am zbyt ciekawa tych drugich zajêæ, s± tylko w poniedzia³ki i prowadzi je Renata M±czyñska

Zajêcia rozpoczynaj± siê klasyczn± rozgrzewk±, a pó¼niej ju¿ rozmaite æwiczenia z u¿yciem 1-2 kg ma³ej pi³ki. Bardzo du¿o schylania, wykroków itd - czujê dzi¶ potê¿nie ty³ek i uda Æwiczenia s± w uk³adzie p³ynnie jedno po drugim, nie ma ¿adnych przerw, wiêc mo¿na siê nie¼le zmêczyæ i zgrzaæ. Druga czê¶æ - brzuch. Ogólnie bardzo fajnie, dynamicznie - bêdê chodziæ!
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-24, 13:05   #1249
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Kusisz tym speedballem

Ja w pi±tek by³am na urlopie, bo po po³udniu wyje¿d¿a³am do Warszawy wiêc rano posz³am do sztangi do Micha³a, sobota i niedziela nic, a wczoraj korzystaj±c z ³adnej pogody przyjecha³am do pracy rowerem a po pracy zrobi³am sobie 29-km wycieczkê

Dzisiaj natomiast wybieram siê na sztangi do Natalii ale co¶ mi od rana krêgos³up strzyka i nie wiem jak to bêdzie

jak patrzê w grafik to poniedzia³kowy SpeedBall prowadzi Agnieszka Kieres a nie Renata... czy¿by zmieniali ci±gle ten grafik?
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!

Edytowane przez Parsifal
Czas edycji: 2015-02-24 o 13:18 Powód: dopisek
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 13:39   #1250
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Nadal nie zaktualizowali grafiku na g³ównej stronie, ale ju¿ od poniedzia³ku dzia³a na nowych ustaleniach. Ja wiem o zmianach, bo ¶ledzê ich na FB i tam wkleili nowy grafik. https://www.facebook.com/Platinium.F...52786844786621

Mnie siê du¿o fajnych zajêæ zebra³o w jednym dniu - np. poniedzia³ek, zawsze chodzi³am na Active, no a zaraz potem jest ten Speedball. Nie zawsze bêdê mia³a si³ê na 2 zajêcia pod rz±d Albo w ¶rodê - trampoliny 19, z których nie chcê rezygnowaæ, bo lubiê i to w sumie jedyny dzieñ, kiedy prowadzi Stasik, ale potem o 20.30 jest Bosu/Kettlebell (z Renat±) i te¿ chcê spróbowaæ tych zajêæ

No i jeszcze znów w poniedzia³ek pomy¶la³am, ¿e spróbowa³abym Bosu z Kasi± Kurek o 18.30 Poniedzia³ek jest zbyt fajny, nie wiem, co wybraæ. Muszê sobie to rozpisaæ

Ja dzi¶ odpoczywam, bo w ¶rodê wygl±da na to, ¿e znów pójdê na 2 zajêcia pod rz±d
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie

Edytowane przez phideaux
Czas edycji: 2015-02-24 o 13:40
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-24, 13:50   #1251
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

A, ten na fcb te¿ widzia³am i tak mi w³a¶nie co¶ nie pasowa³o z tym na stronie
o, a w ¶rodê to bosu te¿ mo¿e byæ ciekawe, tylko czy po trampolinach dam jeszcze radê na drugie zajêcia? trochê w to w±tpiê
a w ogóle to w tym nowym grafiku jest du¿o zajêæ z pani± Renat±
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-24, 15:26   #1252
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez Parsifal Poka¿ wiadomo¶æ
A, ten na fcb te¿ widzia³am i tak mi w³a¶nie co¶ nie pasowa³o z tym na stronie
o, a w ¶rodê to bosu te¿ mo¿e byæ ciekawe, tylko czy po trampolinach dam jeszcze radê na drugie zajêcia? trochê w to w±tpiê
a w ogóle to w tym nowym grafiku jest du¿o zajêæ z pani± Renat±
Tak i to mnie cieszy, bo jest jedn± z najlepszych trenerek w Solvayu, moim skromnym zdaniem Na Speedball posz³am g³ównie, bo ona teraz prowadzi, przedtem siê nie interesowa³am tymi zajêciami

No trampoliny s± mega wyczerpuj±ce, ponadto po nich pó³ godziny czekania na kolejne zajêcia. Muszê to przemy¶leæ ;P
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-26, 14:10   #1253
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

i jak tam treningi w ¶rodê?
ja niestety musia³am opu¶ciæ trampolinki bo:
a) chyba za ambitnie podesz³am do Bodypump we wtorek bo zakwasy wczoraj nie dawa³y mi ¿yæ
b) dalej dokucza mi krêgos³up w odcinku szyjnym
c) jak siê zapisywa³am to ju¿ nie by³o miejsc i by³am druga na li¶cie rezerwowej wiêc nie chcia³am poca³owaæ klamki

dzi¶ ju¿ jest trochê lepiej i wybieram siê pierwszy raz na Aqua Jogging
na Wadowick±, bêdzie prowadziæ Natalia u której by³am we wtorek na Bodypump jest przesympatyczna, daj Bo¿e ¿ebym siê nie utopi³a
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-26, 14:21   #1254
Xiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Xiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 204
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez Parsifal Poka¿ wiadomo¶æ
dzi¶ ju¿ jest trochê lepiej i wybieram siê pierwszy raz na Aqua Jogging
na Wadowick±, bêdzie prowadziæ Natalia u której by³am we wtorek na Bodypump jest przesympatyczna, daj Bo¿e ¿ebym siê nie utopi³a
Tez raz sie wybralam na Aqua jogging na Wadowickiej w piatek a okazalo sie ze odwolano by jako jedyna osoba zapisalam sie wiec poplywalam sobie
Daj znac pozniej jak tam bedzie
Xiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-26, 17:49   #1255
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez Parsifal Poka¿ wiadomo¶æ
i jak tam treningi w ¶rodê?
ja niestety musia³am opu¶ciæ trampolinki bo:
a) chyba za ambitnie podesz³am do Bodypump we wtorek bo zakwasy wczoraj nie dawa³y mi ¿yæ
b) dalej dokucza mi krêgos³up w odcinku szyjnym
c) jak siê zapisywa³am to ju¿ nie by³o miejsc i by³am druga na li¶cie rezerwowej wiêc nie chcia³am poca³owaæ klamki

dzi¶ ju¿ jest trochê lepiej i wybieram siê pierwszy raz na Aqua Jogging
na Wadowick±, bêdzie prowadziæ Natalia u której by³am we wtorek na Bodypump jest przesympatyczna, daj Bo¿e ¿ebym siê nie utopi³a
Ooo. fajnie! Kurczê, nigdy tam nie by³am na tych basenowych zajêciach. Solvay mam bardzo blisko i ju¿ mi siê nie chce ruszaæ dupy gdzie indziej Daj znaæ jak by³o.

Ja by³am na trampolinach, ale by³ full osób - wiêc dobrze, ¿e nie przychodzi³a¶, bo nie wesz³aby¶ na pewno. Jeszcze po 10 minutach zajêæ wesz³a jaka¶ osoba i zdziwiona, ¿e nie ma ju¿ trampolin Spoko by³o, nowy uk³ad na trampolinach, podoba³o mi siê. I posz³am jeszcze pó¼niej na to Bosu/Kettlebell do Renaty, fajnie by³o Naprawdê momentami ciê¿ko, bo i jednocze¶nie trzeba by³o utrzymywaæ równowagê na tym bosu, i dbaæ o prawid³ow± postawê i jeszcze podnosiæ do góry kettlebell Spróbujê sobie jeszcze tych zajêæ w poniedzia³ek, z K.Kurek

Dzi¶ odpu¶ci³am, niech siê miê¶nie regeneruj±
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-26, 18:01   #1256
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

O kurczê, to da³a¶ czadu wczoraj!

No to teraz relacja na gor±co z Aqua Jogging:

1) po pierwsze czujê siê oszukana, bo nikt mi nie powiedzia³, ¿e to s± zajêcia na g³êbokiej wodzie

Niby umiem p³ywaæ i wszystko spoko ale co innego p³ywaæ od brzegu do brzegu a co innego zapi±æ siê w pas wyporno¶ciowy i wisieæ na ¶rodku g³êbokiej wody pó³ zajêæ mi zajê³o ¿eby z³apaæ równowagê i nie wisieæ dziobem w wodzie a nogami w górze tylko nogami do do³u, bo normalnie mnie wywraca³o jak ju¿ to ogarnê³am to mi siê ten pas rozpi±³ i musia³am go z³apaæ, dop³yn±æ do brzegu i przypi±æ z powrotem ludzie mieli chyba ubaw po pachy. jak ju¿ mniej wiêcej z³apa³am równowagê to skupi³am siê na æwiczeniach, zapomnia³am o g³êbokiej wodzie i o tym, ¿e mnie krêgos³up boli zajêcia fajne, na pewno jeszcze wrócê, bo mam jeszcze 2 rzeczy do opanowania: tak wykonywaæ æwiczenia ¿eby je robiæ w jednym miejscu a nie dryfowaæ po ca³ym basenie no i druga rzecz: wszystkie uczestniczki æwiczy³y w specjalnych piankowych butach które jeszcze bardziej wywracaj±, zwa¿ywszy na to, ¿e by³am pierwszy raz prowadz±ca mi odpu¶ci³a
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-26, 18:16   #1257
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Cytat:
Napisane przez Xiaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Tez raz sie wybralam na Aqua jogging na Wadowickiej w piatek a okazalo sie ze odwolano by jako jedyna osoba zapisalam sie wiec poplywalam sobie
Daj znac pozniej jak tam bedzie
A by³a¶ jeszcze na jaki¶ innych zajêciach Aqua? Power/Areobic? Szukam porównania

Cytat:
Napisane przez Parsifal Poka¿ wiadomo¶æ
O kurczê, to da³a¶ czadu wczoraj!

No to teraz relacja na gor±co z Aqua Jogging:

1) po pierwsze czujê siê oszukana, bo nikt mi nie powiedzia³, ¿e to s± zajêcia na g³êbokiej wodzie

Niby umiem p³ywaæ i wszystko spoko ale co innego p³ywaæ od brzegu do brzegu a co innego zapi±æ siê w pas wyporno¶ciowy i wisieæ na ¶rodku g³êbokiej wody pó³ zajêæ mi zajê³o ¿eby z³apaæ równowagê i nie wisieæ dziobem w wodzie a nogami w górze tylko nogami do do³u, bo normalnie mnie wywraca³o jak ju¿ to ogarnê³am to mi siê ten pas rozpi±³ i musia³am go z³apaæ, dop³yn±æ do brzegu i przypi±æ z powrotem ludzie mieli chyba ubaw po pachy. jak ju¿ mniej wiêcej z³apa³am równowagê to skupi³am siê na æwiczeniach, zapomnia³am o g³êbokiej wodzie i o tym, ¿e mnie krêgos³up boli zajêcia fajne, na pewno jeszcze wrócê, bo mam jeszcze 2 rzeczy do opanowania: tak wykonywaæ æwiczenia ¿eby je robiæ w jednym miejscu a nie dryfowaæ po ca³ym basenie no i druga rzecz: wszystkie uczestniczki æwiczy³y w specjalnych piankowych butach które jeszcze bardziej wywracaj±, zwa¿ywszy na to, ¿e by³am pierwszy raz prowadz±ca mi odpu¶ci³a
Dziêki za relacjê, po Twoim po¶cie siê zapali³am i zaczê³am namawiaæ ch³opaka, ¿eby¶my te¿ poszli na jakie¶ zajêcia w wodzie No ja w³a¶nie wyczyta³am, ¿e basen ma 190cm g³ównie To faktycznie, mo¿e byæ ciê¿ko z tym wypychaniem i traceniem równowagi Ale utopiæ siê nie da, czy podtopiæ? :-D I jak dok³adnie wygl±da³y zajêcia, co robili¶cie? Stroje k±pielowe normalne, czy jakie¶ sportowe? Czepek potrzebny? Du¿o pytañ, mo¿e jutro pójdê
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie

Edytowane przez phideaux
Czas edycji: 2015-02-26 o 18:17
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-26, 20:04   #1258
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 459
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

No to tak:

1) to by³y moje pierwsze zajêcia Aqua ever jakbym wiedzia³a ¿e s± na g³êbokiej wodzie to bym siê nie odwa¿y³a, no ale ¿e nie wiedzia³am...

2) ja mia³am 1-czêsciowy strój, bo w sumie czêsto chodzê na basen no i w takim najwygodniej

3) ale by³y te¿ dziewczyny, które æwiczy³y w strojach typu "same sznurki" nie chcê wiedzieæ gdzie ja bym mia³a taki strój po nurkowaniu

4) czepki nie s± obowi±zkowe, by³am jedyna w czepku, znowu przyzwyczajenie z p³ywalni, inne kobity sobie nawet w³osów nie zmoczy³y, nie mam pojêcia jak to mo¿liwe

5) a zajêcia to bieg w miejscu z ró¿nymi modyfikacjami, typu wykopy, bieg z szerokimi nogami, m³ynek rêkami, rêce jak do boksowania, nogi generalnie ca³y czas w ruchu, by³y te¿ biegi wokó³ basenu, oczywi¶cie w wodzie pani ca³y czas zwraca uwagê ¿eby nie oszukiwaæ i nie przep³ywaæ podci±ganie kolan do klatki piersiowej itd...
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-26, 20:56   #1259
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Ok, super, mo¿liwe, ¿e pójdê jutro Dobrze, ¿e nie trzeba czepków, bo nie mam. Tylko mam nadziejê, ¿e góra od stroju nie bêdzie dawa³a mi popaliæ
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-28, 11:19   #1260
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2 700
Dot.: fitness platinium zakopianka - Kraków

Dobra, relacja po wczorajszym Aqua Joggingu Zastanawia³am siê nad innymi zajêciami, Power lub Aerobic, ale stwierdzi³am, ¿e ten Jogging wygl±da na naj³atwiejszy na pocz±tek

Ogólnie od samego pocz±tku mia³am pecha, bo pierwszy pas, który wziê³am, by³ zepsuty, tak samo lewy but - ca³y czas mi spada³ :-D Po ma³ych zmianach pó¼niej by³o ju¿ dobrze. Samo utrzymywanie równowagi w wodzie nie sprawia³o mi szczególnych problemów - wg mnie te pianki na nogach jednak du¿o daj±, wiêc nie wiem, czy trenerka dobrze zrobi³a, ¿e pozwoli³a Ci æwiczyæ bez nich. Z nimi chyba ³atwiej utrzymaæ równowagê, jak na koñcówce zajêæ je zdejmowali¶my, dopiero wtedy czu³am siê jak boja w tym basenie Dryfowa³am, krêci³am siê w kó³ko Buty jednak ci±gn± w dó³, o ile siê trzyma nogi proste

A same zajêcia - có¿, trudne! W ogóle by³o zabawnie, czu³am siê czasami naprawdê pokracznie przy wykonywaniu tych æwiczeñ ;-) Nie wiem, na ile robi³am to wszystko poprawnie, bo w wodzie jest wszystko takie spowolnione i ociê¿a³e :-D I nawet nie mo¿na podpatrzeæ, jak inni sobie radz± Dobrze, ¿e by³am z ch³opakiem, bo przynajmniej siê po¶miali¶my ;P
Mo¿e jeszcze kiedy¶ pójdê.

A pomijaj±c zajêcia, spodoba³ mi siê sam basen - zostali¶my jeszcze, ¿eby pop³ywaæ, skorzystali¶my z jacuzzi, sauny, nacierali¶my siê lodem, tak ¿e zesz³o nam prawie 3 h :-P
__________________
Wymieniê https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszê, odpisuj u mnie

Edytowane przez phideaux
Czas edycji: 2015-02-28 o 11:20
phideaux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-10-01 22:02:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.