Kolor w³osów... :( - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-03-28, 15:21   #1
maia96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 2

Kolor w³osów... :(


Witajcie, z góry chcia³am przeprosiæ je¶li ju¿ takie pytanie pad³o tutaj ale zale¿y mi na szybkiej odpowiedzi i nie da³am rady przejrzeæ wszystkiego co mi wyskoczy³o.
A wiêc, we wtorek by³am u fryzjera i chcia³am zafarbowaæ w³osy na blond, taki ¶redni (mój naturalny kolor to ciemny blond-jasny br±z), fryzjerka mówi³a, ¿e mo¿e wyj¶æ ¿ó³ty ale ja siê zgodzi³am i zrobi³a tak jak jej kaza³am.. ¿ó³te nie wysz³y, wysz³y ca³kiem w porz±dku lecz jest jedno ALE. W³osy w s³oñcu lub w mocnym ¶wietle maj± rudy po³ysk. Strasznie mi siê to nie podoba i jeszcze bardziej powoduje u mnie nie¶mia³o¶æ, niestety. Moje pytanie brzmi tak czy jak po³o¿ê na nie szamponetke np. per³owy blond albo jasny blond to czy da siê pozbyæ tu zminimalizowaæ ten po³ysk rudo¶ci?
Dodam jeszcze, ¿e w salonie tego po³ysku widaæ nie by³o, jak wysz³am to te¿ nie bo akurat pada³ deszcz, dopiero na nastêpny dzieñ kiedy pogoda siê poprawi³a. Wiem, ¿e mog³abym i¶æ do tej pani i 'zareklamowaæ' ten kolor ale ja nie chce, wiedzia³am co mo¿e siê staæ i siê na to zgodzi³am, fryzjerka niczemu winna nie jest W³osy myjê szamponem Ultra Color z Joanny, taki fioletowy, niby nadaje platynowego blasku
Proszê dajcie mi jakie¶ rady co mogê zrobiæ

PS: jako¶æ zdjêcia jest bardzo s³abo bo robione kamerk± ale mo¿e chocia¿ trochê co¶ widaæ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Picture0518.jpg (41,5 KB, 46 za³adowañ)
maia96 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-28, 16:20   #2
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Kolor w³osów... :(

Zajrzyj tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=174071&page=68
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-03-28 17:20:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.