Agent TVN - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-01, 13:41   #841
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Najmniej w programie podoba mi się modelka - kompletnie nic do programu nie wnosi. No albo tak jest materiał montowany - who knows.


Zapisz
Zapisz
Zapisz

Zgadzam sie!

Ja nie mam pojecia kto moze byc agentem. Narazie albo sie dobrze ukrywa albo bardzo slabo..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 13:53   #842
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Agent TVN

Ja obstawiam Kędziora.

Joanny wcześniej nie znałam, wydaje się mega fajną dziewczyną. Modelka nic nie wnosi, tak samo jak np Jula. W sumie wolę w tym programie dziwaków niż tych bezbarwnych, bo mnie mega nudzą.
Daria też mi się nie podoba
__________________
Najpiękniejsza we wsi.

Edytowane przez viva
Czas edycji: 2017-03-01 o 13:54
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 20:15   #843
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: Agent TVN

Jestem niemal pewna, że agentem jest Kędzior. A Alan może moim zdaniem wygrać program. Całkowicie wykluczam Niecika, Magę, Edytę, nie sądzę także, żeby Kret był agentem.
Na plus zaliczam Włodarczyka, zachowuje się jak facet, nie gwiazdorzy, jest opanowany i konkretny. Na minus Olga i Odeta - obie wydają się strasznie wredne i zawistne, szczególnie Olga, wcześniej miałam do niej neutralny stosunek, ale teraz czuję do niej niechęć i wstręt. Prywatnie nie znoszę takich ludzi http://static.wizaz.pl/forum/images/...we/brzydal.gif

Odcinek bardzo zabawny, szczególnie moment jak Maga miał skakać
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 15:05   #844
Iceman84
Raczkowanie
 
Avatar Iceman84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 34
Dot.: Agent TVN

Agentem na 100% jest osoba zwiazana ze stacja .
W gre wchodza osoby takie jak ten dzieciak ze smiesznym wasikiem pod nosem Alan ktory gral w serialu 39 i pol , Daria ktora ma kulinarny program i ona wedlug mnie jest agentem zawsze wyluzowana , dobrze ubrana , wie co powiedziec , jak sie zachowac , Maga dziwny chlopiec przypominajacy wygladem i zachowaniem kobiete , Modelka zona pilkarza calkiem madra , ladna i cwana , Wlodarczyk ktory gral w Kryminalnych , na koniec Kret ktory tez mial jakas przygode z ta stacja . Reszta nie nadaje sie na Agenta , Stacja musi wylansowac stara zapomniana gwiazde lub wprowadzic powiew świeżości w postaci atrakcyjnej osoby ktora pozniej bedzie przynosic im zyski.
Iceman84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 18:07   #845
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Agent TVN

A mi się wydaje że Agentem jest Odeta. W ostatnim odcinku powiedziała do kamery, że typuje Darię na agenta, ponieważ ta nie rozpakowuje toreb. (5:01 w odcinku nr 3). Natomiast w materiale dodatkowym na playerze z tego odcinka (ok 1:10) widać jak Daria zbiera rzeczy, nawet komentuje wspólnie z Odetą wszystko co wsadza do torby.

Coś mi tu śmierdzi i od razu zwróciłam na to uwagę
Będę się przyglądać Odecie
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 23:13   #846
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Agent TVN

Alana nie znoszę, ale Niecik dzisiaj też nie lepszy, żenada...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 07:05   #847
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Agent TVN

Ten Niecik jest nienormalnt,co to w ogole byly za teksty? Chyba mu sie rymy z disco polo udzielily. Nie wiedzialam czy sie z tych rymowanek smiac czy plakac.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-08, 08:08   #848
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Agent TVN

Obstawiałam że Daria jest agentem, ale po tym jak wskazało ją tyle osób w tym odcinku wnioskuję, że to nie ona
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 10:08   #849
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: Agent TVN

Jak oglądam Niecika, to mnie czasem przechodzi dreszcz żenady.
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 10:58   #850
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Agent TVN

Ciężko stwierdzić, gdyż w poprzedniej edycji Urbański wcale jakoś nie wykazywał działań na niekorzyść grupy, czyli i teraz może być to każdy. Daria pewnie nie bo wiele osób ją wskazało. Ja stawiam na Kędziora lub Odetę.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 11:12   #851
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Agent TVN

Moje typy to Kędzior, Odeta, Kret. W nawiasie trzymam jeszcze Fryczową.

Fajny filmik Daria mówi ze agentem jest osoba co miała na sobie cos różowego w 3 odcinku, ale moze to taka zmyłka. Sej łoczu lana sej

http://www.telemagazyn.pl/artykuly/a...rie-56175.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2701.JPG (110,0 KB, 190 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015

Edytowane przez sledziczeek
Czas edycji: 2017-03-08 o 11:20
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-08, 11:33   #852
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Agent TVN

powiem Wam, że to co Niecik wczoraj odwalił powaliło mnie na kolana.
Z wcześniejszych odcinków uważałam go za takiego "głuptaska" z takim a nie innym stylem bycia, wesołek. Absolutnie nie działał mi na nerwy. Ale po tym co wczoraj usłyszałam, moja opinia zmieniła się o 180 stopni.
Rozumiem, że był zdenerwowany bo wszyscy na niego naskakują, ale tekst typu "myślisz, że jak nie nosisz majtek to jesteś szczuplejsza (i to do kobiety!)" albo "takimi jak ty ja wycieram podłogę"... No sorry. Choćby nie wiem w jakich nerwach był nie ma prawa tak mówić do drugiego człowieka. Wyszedł z niego gbur, cham i wieśniak.

ja obstawiałam od I odcinka Kędziora, ale po wczorajszym odcinku zastanawia mnie Odeta. I chyba na nią bym teraz stawiała.
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 13:38   #853
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
powiem Wam, że to co Niecik wczoraj odwalił powaliło mnie na kolana.
Z wcześniejszych odcinków uważałam go za takiego "głuptaska" z takim a nie innym stylem bycia, wesołek. Absolutnie nie działał mi na nerwy. Ale po tym co wczoraj usłyszałam, moja opinia zmieniła się o 180 stopni.
Rozumiem, że był zdenerwowany bo wszyscy na niego naskakują, ale tekst typu "myślisz, że jak nie nosisz majtek to jesteś szczuplejsza (i to do kobiety!)" albo "takimi jak ty ja wycieram podłogę"... No sorry. Choćby nie wiem w jakich nerwach był nie ma prawa tak mówić do drugiego człowieka. Wyszedł z niego gbur, cham i wieśniak.

ja obstawiałam od I odcinka Kędziora, ale po wczorajszym odcinku zastanawia mnie Odeta. I chyba na nią bym teraz stawiała.

Mam takie same odczucia co do Niecika, do wczorajszego odcinka bylo mi go nawet zal ze go tak objezdzaja i wykluczaja z grupy, ale tymi tekstami mocno przegial... a Alan do Odety powiedzial cos w stylu "dalas d... za talerz zupy", on cytowal Niecika?
Ogolnie mam wrazenie ze tam kazdy na kazdego nadaje, szuka awanti, oprocz duetow Alan-Kedzior, Olga-Joanna, ale tylko wzgledem siebie bo do innych buzie maja wielkie.
Alan stal sie takim giermkiem Kedziora, ze wszystkiego sie smieje co on powie, wpatrzony jest w niego bardzo. Ciekawe czy powie mu o kluczu Darii. Moim zdaniem nie powinien.

A Maga mnie rozsmieszyl na koniec, odpadl, idzie taki biedny i kapelusz mu spadl a on " No nie, nawet to mi sie nie udalo"
Myslalam ze bedzie mnie denerwowal, a taki pocieszny byl, szkoda ze odpadl.

Olga - ma bardzo mocny charakter, a ja ja mialam za taka Marysie z Rozlewiska

Kret - szkoda mi go bo podobnie jak Niecik to taki koziol ofiarny. Mimo mojej sympatii czy antypatii do kogos nie lubie jak cala grupa skupia sie na kims i wszystko neguje i obraza w zwiazku z ta osoba. Chocby z opowiedzeniem zartu, opowiedzial Kedzior i wszyscy sie smiali, opowiedzial Jarek i taka cisza chyba tylko Kedzior sztucznie sie zasmial. A nie oszukujmy sie poziom obu zartow byl taki sam, suchar totalny
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 14:45   #854
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Agent TVN

Ja obstawiam, że Agentem jest osoba, która nie była wczoraj w kuchni. Pieniądze były do zarobienia przy stole, Agent o tym wiedział, dlatego nie zgłosił się do kuchni
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 14:51   #855
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Mam takie same odczucia co do Niecika, do wczorajszego odcinka bylo mi go nawet zal ze go tak objezdzaja i wykluczaja z grupy, ale tymi tekstami mocno przegial... a Alan do Odety powiedzial cos w stylu "dalas d... za talerz zupy", on cytowal Niecika?

Ogolnie mam wrazenie ze tam kazdy na kazdego nadaje, szuka awanti, oprocz duetow Alan-Kedzior, Olga-Joanna, ale tylko wzgledem siebie bo do innych buzie maja wielkie.

Alan stal sie takim giermkiem Kedziora, ze wszystkiego sie smieje co on powie, wpatrzony jest w niego bardzo. Ciekawe czy powie mu o kluczu Darii. Moim zdaniem nie powinien.



A Maga mnie rozsmieszyl na koniec, odpadl, idzie taki biedny i kapelusz mu spadl a on " No nie, nawet to mi sie nie udalo"

Myslalam ze bedzie mnie denerwowal, a taki pocieszny byl, szkoda ze odpadl.



Olga - ma bardzo mocny charakter, a ja ja mialam za taka Marysie z Rozlewiska



Kret - szkoda mi go bo podobnie jak Niecik to taki koziol ofiarny. Mimo mojej sympatii czy antypatii do kogos nie lubie jak cala grupa skupia sie na kims i wszystko neguje i obraza w zwiazku z ta osoba. Chocby z opowiedzeniem zartu, opowiedzial Kedzior i wszyscy sie smiali, opowiedzial Jarek i taka cisza chyba tylko Kedzior sztucznie sie zasmial. A nie oszukujmy sie poziom obu zartow byl taki sam, suchar totalny

Też nie lubię, jak grupa jawnie 'odrzuca' kogoś. Mimo to rozumiem brak sympatii dla Kreta, bo żyje we własnym świecie, w którym jest najmądrzejszy, wszystko wie, wszystko widział (stwierdzam też na podstawie np. jego książki podróżniczej, gdzie plecie głupoty, a myśli że jest taki mundry).
Niecika sama bym unikała, jeśli byłaby taka możliwość.
Apropo, zdziwiła mnie rzesza pozytywnych komentarzy na Pudlu, dotyczących jego zachowania Ludzie naprawdę lubią taki poziom?

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Ja obstawiam, że Agentem jest osoba, która nie była wczoraj w kuchni. Pieniądze były do zarobienia przy stole, Agent o tym wiedział, dlatego nie zgłosił się do kuchni

Słuszna uwaga!
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 19:35   #856
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

Wyszło szydło z worka. Niecik jest nielubiany, bo pewnie nie raz pokazał przy reszcie swoją prawdziwą twarz. Nie lubię tak o kimś mówić, ale tu nie ma innego określenia - niekulturalny prostak. On pare razy powiedział ten tekst "dała d.. za talerz zupy". Zresztą jak nazwać kogoś, komu ktoś zwraca uwagę a on w odwecie atakuje chamską odzywką dotyczącą czyjegoś wyglądu. Co to w ogóle było "myślisz, że jak nie nosisz majtek to jesteś szczuplejsza". Żenada!
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 00:22   #857
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Agent TVN

Obstawiam Kędziora na agenta. Nie spina się wszystkim tak jak inni. Chyba fajny facet ogólnie. A Niecik totalny burak.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 08:28   #858
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
Też nie lubię, jak grupa jawnie 'odrzuca' kogoś. Mimo to rozumiem brak sympatii dla Kreta, bo żyje we własnym świecie, w którym jest najmądrzejszy, wszystko wie, wszystko widział (stwierdzam też na podstawie np. jego książki podróżniczej, gdzie plecie głupoty, a myśli że jest taki mundry).
Niecika sama bym unikała, jeśli byłaby taka możliwość.
Apropo, zdziwiła mnie rzesza pozytywnych komentarzy na Pudlu, dotyczących jego zachowania Ludzie naprawdę lubią taki poziom?

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------




Słuszna uwaga!
Czytałam ostatnio wywiad z Kretem na temat Agenta, mówi że jest indywidualistą, nie lubi pracować w grupie i lubi obserwować. Jest jednym z moich typów na Agenta.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 08:58   #859
82ba76aed757f69c4e37c65900372947b4f89ae5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 630
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Czytałam ostatnio wywiad z Kretem na temat Agenta, mówi że jest indywidualistą, nie lubi pracować w grupie i lubi obserwować. Jest jednym z moich typów na Agenta.
Też brałam Kreta pod uwagę, ale stwierdziłam, że jak na Agenta, to on za bardzo kombinuje
Moje typy to Kędzior i Odeta.
I w ogóle przykro mi, że odpadł Mateusz. Liczyłam jeszcze na niejedną akcję podobną do tej z walizką
82ba76aed757f69c4e37c65900372947b4f89ae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-09, 09:12   #860
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

[1=82ba76aed757f69c4e37c65 900372947b4f89ae5;7169259 1]Też brałam Kreta pod uwagę, ale stwierdziłam, że jak na Agenta, to on za bardzo kombinuje
Moje typy to Kędzior i Odeta.
I w ogóle przykro mi, że odpadł Mateusz. Liczyłam jeszcze na niejedną akcję podobną do tej z walizką [/QUOTE]



Dla mnie wygrały soczewki jednak
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 09:20   #861
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Agent TVN

Dla mnie Kret jest agentem, poza tym jak dobrze pamiętam to w reklamowce pokazywali go jako ostatniego, czy jakoś tak, a tak samo było Hubertem

Jednak nie pasuje mi tylko to, że promowaliby człowieka z TVP.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 09:35   #862
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Agent TVN

A czemu nie Wlodarczyk?
Mam wrażenie, że Agent w tej edycji nie musi zbyt dużo się napracować - wszyscy tak okropnie kombinują, podglądają, zapisują, współpracują tylko z niektórymi osobami...że naprawdę, Agent mógłby tylko stać z boku i smiać się pod nosem
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 11:18   #863
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dla mnie Kret jest agentem, poza tym jak dobrze pamiętam to w reklamowce pokazywali go jako ostatniego, czy jakoś tak, a tak samo było Hubertem

Jednak nie pasuje mi tylko to, że promowaliby człowieka z TVP.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak myślałam,ale Kret jest cięty na TVP za to że go wyrzucili. Poza tym Kraśko też jest człowiekiem z TVP,a prace w Tvn dostał
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 14:25   #864
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Też tak myślałam,ale Kret jest cięty na TVP za to że go wyrzucili. Poza tym Kraśko też jest człowiekiem z TVP,a prace w Tvn dostał
Aaa a. Ja myślałam, że Kret dalej pracuje w TVP. teraz tym bardziej jestem przekonana, że on jest agentem. Tvn chce przybliżyć widzów te postać, bo pewnie mają plany z nim związane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6

Edytowane przez beatiska
Czas edycji: 2017-03-09 o 17:17
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 15:48   #865
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Agent TVN

A taka ciekawostka Kret po angielsku znaczy the mole, czyli taka sama nazwa jak nazwa programu w wersji zagranicznej. Tylko w Polsce chyba nazywa sie Agent, wszędzie indziej The Mole czyli kret :p pasowałoby
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 17:27   #866
82ba76aed757f69c4e37c65900372947b4f89ae5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 630
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez sledziczeek Pokaż wiadomość
A taka ciekawostka Kret po angielsku znaczy the mole, czyli taka sama nazwa jak nazwa programu w wersji zagranicznej. Tylko w Polsce chyba nazywa sie Agent, wszędzie indziej The Mole czyli kret :p pasowałoby
Tak, to jest właśnie zabawne
82ba76aed757f69c4e37c65900372947b4f89ae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 17:30   #867
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez sledziczeek Pokaż wiadomość
A taka ciekawostka Kret po angielsku znaczy the mole, czyli taka sama nazwa jak nazwa programu w wersji zagranicznej. Tylko w Polsce chyba nazywa sie Agent, wszędzie indziej The Mole czyli kret :p pasowałoby
to samo pisalam na poczatku sezonu, dlatego od poczatku stawiam na Kreta

ewentualnie Daria - juz wystapila w reklamie na tvn... beda ja promowac
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 20:14   #868
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Agent TVN

Czyli wszystko wskazuje na to, że to faktycznie Kret
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 20:26   #869
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Dla mnie wygrały soczewki jednak
A dla mnie scena z Agenta więcej, jak go namawiali żeby wszedl do basenu, a on moczył stópkę i mówił że musi się przygotować W efekcie go wrzucili
I wspomniana wyżej końcówka ze zwianym kapeluszem

Tak, Niecik to prostak. A też do tej pory miałam go za niegroźnie pajacującego. Wyszła słoma z butów. Teraz te jego teksty np o Czterech osiemnastkach pasują mi idealnie do niego

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 21:33   #870
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Na pudelku przed tą edycją zdradzili kto będzie w finałowej trójce. Niestety już dawno usunęli te informacje. Czy ktoś pamięta ? Ja kojarzę, że nie znalałam tych nazwisk, więc może Ładocha i Kędzior ?
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.