Agent TVN - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-21, 21:42   #991
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Agent TVN

Jestem pewna, ze Odeta jest agentem. A teraz jak wkleiliscie to ze skakala do wody to juz 100%


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 21:47   #992
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Jestem pewna, ze Odeta jest agentem. A teraz jak wkleiliscie to ze skakala do wody to juz 100%


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Raczej z tą wodą to nie jest ściema - wystarczy poczytać komentarze sprzed lat - od początku mówiła, że się boi wody.
Mimo wszystko i tak ją typuję
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 21:50   #993
Niezastapiona
Raczkowanie
 
Avatar Niezastapiona
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 373
Dot.: Agent TVN

A Kędzior ? Spadl z banana i w pierwszym zadaniu łapał ludzi w autach dziwne... W poprzednim odcinku rpboelmy z kondycja przy ukladaniu klockow plus spał na zadaniu z czasem...
Ja obstawiam Odete i Kędziora.
Niezastapiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 22:00   #994
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Kurczę, no mam problem... Teraz nie pamiętam czy Odeta musiała skoczyć do wody czy była na pontonie, ale moim typem raczej nie jest. O rozwialiście mi już wątpliwości
Kędzior w sumie by pasował, bo myślę, że świetnie by sobie z tym poradził...
Szkoda, że odpadła Asia, bo myślałam, że zajdzie daleko...
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2017-03-21 o 22:01
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 23:58   #995
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Agent TVN

Pisałam że typuję Odetę już 3 odcinki temu, zobaczcie ponownie 3 chyba odcinek, gdzie gada takie glupoty o torbie i pakowaniu Darii, że szok. Jeśli faktycznie ona jest agentem, będę w szoku że TVN takie coś puścił
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 06:09   #996
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Raczej z tą wodą to nie jest ściema - wystarczy poczytać komentarze sprzed lat - od początku mówiła, że się boi wody.
Mimo wszystko i tak ją typuję
Tak szczerze to jakoś specjalnie nie było po niej widać, że boi się wody. Jak opowiadała o tym przed kamerą to tak bez większych emocji. Mogę być w błędzie, ale takie odniosłam wrażenie

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Uczestnicy odpadają na podstawie testu i ilości źle udzielonych odpowiedzi? Kto udzielił ich najwięcej (nie trafił kto jest agentem) odpada?
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2017-03-22 o 06:03
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 06:31   #997
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Tak
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-22, 07:02   #998
may89
Raczkowanie
 
Avatar may89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 197
Dot.: Agent TVN

Włodarczyk budzi moją sympatię. Taki poczciwy i zabawny , ciepły facet.
Za to Olgi nie jestem w stanie znieść. Dodatkowo czytając jej wywiady, na których najeżdża na innych a sama nie lepsza to aż brak słów. Ale czego się spodziewać po kimś kto podobno jakieś małżeństwo rozbił.


Fajny pomysł z grą memory Włodarczyk wykorzystując jokera chciał sobie zjednać kreta
may89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 07:36   #999
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Przepraszam za offa, ale ona sama rozbiła czyjeś małżeństwo?! Jakby facet kochał tamtą dziewczynę to nic by tego nie zmieniło. Jak nie z nią, to z inną by zdradził. Nie wierzę, że wina leży tylko po jednej stronie.
A w agencie wydaje się, że ma dobrą strategie, ciekawa jestem do czego te klucze będą...
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 08:11   #1000
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez may89 Pokaż wiadomość
Włodarczyk budzi moją sympatię. Taki poczciwy i zabawny , ciepły facet.
Za to Olgi nie jestem w stanie znieść. Dodatkowo czytając jej wywiady, na których najeżdża na innych a sama nie lepsza to aż brak słów. Ale czego się spodziewać po kimś kto podobno jakieś małżeństwo rozbił.


Fajny pomysł z grą memory Włodarczyk wykorzystując jokera chciał sobie zjednać kreta
Chodzi o ten wywiad? http://www.pudelek.pl/artykul/107410..._bylo_meczace/
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 08:52   #1001
AshaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 363
Dot.: Agent TVN

Ja od poprzedniego odcinka, kiedy to układany był napis na plaży mam dwa typy . Olgę i Odetę. Jednak skłaniam się ku tej drugiej. W ogóle głupotą jest, że zaczęła typować Marka, który raczej jest poza wszelkimi podejrzeniami. Zresztą jeśli większość typuje Darię w tym Jędrzejczyk, przy założeniu, że agent jest kobietą to właśnie Odeta powinna odpaść.
AshaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-22, 09:42   #1002
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Agent TVN

A oglądacie na tvn player te dodatkowe krótkie, 10 minutowe odcinki? Tam są rzeczy, których nie było w odcinku w telewizji. Ja sobie wczoraj wszystkie obejrzałam i powiem wam, że kondycha grupy mnie powala. Mieli podnieść lekko tratwę, nie całą tylko kawałek aby jakiś sznurek czy coś tam przewlec. Nie dali rady, nawet Niecik, a Włodarczyk podszedł i podniósł sam. Potem im powiedział (moim zdaniem słusznie), że oni mają po 30 lat, on ponad 60 i to wstyd. Kurde, jestem babą, mam tylko 156 wzrostu, a potrafię podnieść 102,5 kilograma. A oni kawałka tratwy nie potrafili, która na pewno 100 nie ważyła. Faktycznie wstyd. Aż mnie coś boli, że takie słabe pokolenie teraz mamy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 10:00   #1003
may89
Raczkowanie
 
Avatar may89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 197
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Przepraszam za offa, ale ona sama rozbiła czyjeś małżeństwo?! Jakby facet kochał tamtą dziewczynę to nic by tego nie zmieniło. Jak nie z nią, to z inną by zdradził. Nie wierzę, że wina leży tylko po jednej stronie.
A w agencie wydaje się, że ma dobrą strategie, ciekawa jestem do czego te klucze będą...


Nie budzi mojej sympatii i tyle. A co do rozbicia, nie wnikam, gdzieś podczytałam, dlatego napisałam "podobno". Wiadomo ,ze do wszystkiego trzeba dwojga, nie będę tego roztrząsać.
may89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 10:40   #1004
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Ja nadal obstawiam Kędzior lub Odeta.

Asia typowała Darię, więc dla mnie ewidentnie Daria nie jest agentem, odrzucam Marka, Kreta, Alana też.[COLOR="Silver"]
Olga również typowała Darię (przynajmniej tak twierdzi) a została
Olga jest Agentem

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Odeta podobno skakała do wody w polsatowym programie...


https://www.youtube.com/watch?v=RWlf_TbwFv8
Może po tym programie ma uraz
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 10:55   #1005
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A oglądacie na tvn player te dodatkowe krótkie, 10 minutowe odcinki? Tam są rzeczy, których nie było w odcinku w telewizji. Ja sobie wczoraj wszystkie obejrzałam i powiem wam, że kondycha grupy mnie powala. Mieli podnieść lekko tratwę, nie całą tylko kawałek aby jakiś sznurek czy coś tam przewlec. Nie dali rady, nawet Niecik, a Włodarczyk podszedł i podniósł sam. Potem im powiedział (moim zdaniem słusznie), że oni mają po 30 lat, on ponad 60 i to wstyd. Kurde, jestem babą, mam tylko 156 wzrostu, a potrafię podnieść 102,5 kilograma. A oni kawałka tratwy nie potrafili, która na pewno 100 nie ważyła. Faktycznie wstyd. Aż mnie coś boli, że takie słabe pokolenie teraz mamy.
NIe oglądam... mój komputer playera nie udźwignie
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 11:16   #1006
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Agent TVN

Daria i Odeta to straszne mąciwody
Daria pokazała niesympatyczną twarz jak chciała się rządzić gdy Kret miał wreszcie jakiś swój własny pomysł i chciał pomóc ( nie wierzę ) z tym telefonem, jeśli nie jest agentem to nie pomaga grupie, wszystko neguje i marudzi na potęgę - męczy patrzenie na nią Jeszcze zwala swoje winy na innych. Podtopienia przez Kędziora współczuję ( tak szczerze to mogło skończyć się tragicznie )
Odeta podobnie jak Daria kręci - ok, rozumiem że mówi że boi się wody ( jak Urbański wysokości? ) i zanurzenia głowy i otwartych zbiorników. Jak wracali z plaży powiedziała że bierze pod uwagę trzy osoby i że Włodarczyk jest podejrzany, na prawdę ktoś mógłby w to uwierzyć? też lubi zamącić. Dziwne że nikt na nią nie głosuje?
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 11:23   #1007
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Agent TVN

a ja podejrzewam jednak Olgę
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 11:35   #1008
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Jeśli Odeta byłaby Agentem do dziwne, że Aśka (bo to Asia tak?) odpadła, bo Ona chyba typowała Odete. Ciekawe czy swój dziennik oddała Oldze
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 11:39   #1009
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Jeśli Odeta byłaby Agentem do dziwne, że Aśka (bo to Asia tak?) odpadła, bo Ona chyba typowała Odete. Ciekawe czy swój dziennik oddała Oldze
Aśka typowała Darię
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-22, 11:43   #1010
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Aśka typowała Darię
Jak oglądalam program też mi się tak wydawało. Coś tutaj musiałam źle przeczytać (zbyt szybko) i mi się pomieszało.. Przepraszam
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 11:49   #1011
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Agent TVN

Ja właśnie skończyłam odcinek z wczoraj. Bardzo mi przykro, że Asia odpadła, kibicowałam jej. Taka fajna sportowa dusza.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 12:02   #1012
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Olga również typowała Darię (przynajmniej tak twierdzi) a została
Olga jest Agentem

W którymś pytaniu musiały odpowiedzieć inaczej.. Nie wydaje mi się by Olga wkopała Aśkę

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja właśnie skończyłam odcinek z wczoraj. Bardzo mi przykro, że Asia odpadła, kibicowałam jej. Taka fajna sportowa dusza.
Też Ja polubiłam. Wiedziałam, że nie jest Agentem ale myślalam, że dłużej zostanie... Obstawiałam, że modelka odpadnie
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 12:03   #1013
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Daria i Odeta to straszne mąciwody
Daria pokazała niesympatyczną twarz jak chciała się rządzić gdy Kret miał wreszcie jakiś swój własny pomysł i chciał pomóc ( nie wierzę ) z tym telefonem, jeśli nie jest agentem to nie pomaga grupie, wszystko neguje i marudzi na potęgę - męczy patrzenie na nią Jeszcze zwala swoje winy na innych. Podtopienia przez Kędziora współczuję ( tak szczerze to mogło skończyć się tragicznie )
Odeta podobnie jak Daria kręci - ok, rozumiem że mówi że boi się wody ( jak Urbański wysokości? ) i zanurzenia głowy i otwartych zbiorników. Jak wracali z plaży powiedziała że bierze pod uwagę trzy osoby i że Włodarczyk jest podejrzany, na prawdę ktoś mógłby w to uwierzyć? też lubi zamącić. Dziwne że nikt na nią nie głosuje?
Mnie się wydaje, że oglądanie z ekranu a bycie wśród grupy to dwie różne sprawy. Wiele osób oglądając przed tv - widzi Odetę, a w programie jak ktoś spędza ze sobą 24h to całkiem inaczej to widzi.

Teraz po waszych komentarzach zaciekawiła mnie jedna rzecz - skoro NIBY Daria nie jest agentem to jakim cudem Edyta się jeszcze trzyma? Przy głosowaniu mówiła "Od początku nie zmieniłam zdania i głosuję ciągle na Darię".

Czyżby JJ odpadła jednak przez... Olgę?

Ktoś na innym forum pisze, że pewnie Marek odpadnie za tydzień - jeśli Odeta (ewentualny agent) wyczuła, że Marek ją podejrzewa - to go wyeliminuje.
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 12:23   #1014
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
W którymś pytaniu musiały odpowiedzieć inaczej.. Nie wydaje mi się by Olga wkopała Aśkę

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------


Też Ja polubiłam. Wiedziałam, że nie jest Agentem ale myślalam, że dłużej zostanie... Obstawiałam, że modelka odpadnie
Nie mówię, że wkopała Joannę, tylko mogła głosować na kogoś innego, a jej mówić, że głosuje na Darię
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 12:23   #1015
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Agent TVN

Ja teraz obstawiam tylko Kędziora i Odetę, ale to Odety jestem bardziej nastawiona.
Zupełnie nie rozumiem o co jej wczoraj chodziło z tym, że Marek grał do przeciwnej bramki, przecież dzięki niemu wygrali pieniądze.
Przy zadaniu z układaniem liter też zachowała się podobnie.
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 12:30   #1016
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Nie mówię, że wkopała Joannę, tylko mogła głosować na kogoś innego, a jej mówić, że głosuje na Darię
Coś jest na rzeczy.... w końcu oni chyba nie mówią sobie o wszystkim, nawet w sojuszach
Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Ja teraz obstawiam tylko Kędziora i Odetę, ale to Odety jestem bardziej nastawiona.
Zupełnie nie rozumiem o co jej wczoraj chodziło z tym, że Marek grał do przeciwnej bramki, przecież dzięki niemu wygrali pieniądze.
Przy zadaniu z układaniem liter też zachowała się podobnie.
Ja już sama nie wiem... Daria mi trochę śmierdzi ale równie dobrze moze grać... na razie nie mam typu tylko obserwuje
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 12:31   #1017
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Też Ja polubiłam. Wiedziałam, że nie jest Agentem ale myślalam, że dłużej zostanie... Obstawiałam, że modelka odpadnie
Modelkę też lubię tak swoją drogą. Obaliła taki stereotyp, że modelka to tylko wygląda. Naprawdę się przykłada do zadań i nie marudzi.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 12:39   #1018
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Modelkę też lubię tak swoją drogą. Obaliła taki stereotyp, że modelka to tylko wygląda. Naprawdę się przykłada do zadań i nie marudzi.

Też mi się ona podoba. Faktycznie każde zadanie robi bez narzekania i ociągania się i wydaje mi się, że jest niegłupia, to był bardzo fajny krok z tym podarowaniem jokera Odecie
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 12:42   #1019
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A oglądacie na tvn player te dodatkowe krótkie, 10 minutowe odcinki? Tam są rzeczy, których nie było w odcinku w telewizji. Ja sobie wczoraj wszystkie obejrzałam i powiem wam, że kondycha grupy mnie powala. Mieli podnieść lekko tratwę, nie całą tylko kawałek aby jakiś sznurek czy coś tam przewlec. Nie dali rady, nawet Niecik, a Włodarczyk podszedł i podniósł sam. Potem im powiedział (moim zdaniem słusznie), że oni mają po 30 lat, on ponad 60 i to wstyd. Kurde, jestem babą, mam tylko 156 wzrostu, a potrafię podnieść 102,5 kilograma. A oni kawałka tratwy nie potrafili, która na pewno 100 nie ważyła. Faktycznie wstyd. Aż mnie coś boli, że takie słabe pokolenie teraz mamy.
Właśnie obejrzałam ten filmik z 3 odcinka jak budują tratwy, jeśli dobrze widzę (a mogę się mylić) jak chcą podnosić tratwę to chyba Odeta naciska nogą na tratwę, a kiedy odchodzi, nagle wszyscy mogą ją unieść

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Nie mówię, że wkopała Joannę, tylko mogła głosować na kogoś innego, a jej mówić, że głosuje na Darię
A właśnie, obie od początku głosowały na Darię (niby), a przy kolacji, kiedy Olga miała się zamienić z Agentem miejscami, wybrała Kreta. Hmm
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 12:44   #1020
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość

A właśnie, obie od początku głosowały na Darię (niby), a przy kolacji, kiedy Olga miała się zamienić z Agentem miejscami, wybrała Kreta. Hmm
Olga niby wtedy mówiła, że specjalnie nie siadła na miejscu tej osoby, która podejrzewa o bycie agentem, bo nie chciała się zdradzać ze swoim typem, ale z drugiej strony nikt nie wiedział jakie miała zadanie, więc nikt by nie poznał, ze to akurat jej typ na agenta.
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.