Agent TVN - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-07, 08:17   #211
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Agent TVN

Z profilu FB Sylwii Szostak:

Grono osób, którym mogłam ufać na 100% zawęziło się już do jednej osoby- Dominiki. Oczywiście pomijając tych, którzy odpadli. Z Dominiką udawałyśmy, że nie mamy sojuszu, dla naszego dobra.
Pod koniec tego dnia okazało się, że po naszej stronie była tez Monika i Joasia, natomiast Hubert nieco obok, szedł spokojnie własnym torem.


oraz o Dominice, która podobno przekazała jej prawdziwe info na temat przebiegu zadania:

Powiedziała mi, ale informacje usłyszałam na ostatnia chwile. Dużo info w krótkim czasie, mogłam gdzies popełnić mimo wszystko błąd. Jednak z tego co wiem, tu przegrałam ze względu na czas, nie na błąd czy brak jockerow. To tez powiedziała Kinga.
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 18:36   #212
farfala
Rozeznanie
 
Avatar farfala
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: In the middle of nowhere
Wiadomości: 955
Dot.: Agent TVN

Czy może mi ktoś na chłopski rozum wytłumaczyć, o co chodziło z tym zadaniem z kopertami z ostatniego odcinka?
Co musieliby zrobić uczestnicy, żeby jednak ocalić te 1000 zł? Bo nie bardzo zrozumiałam sens tego zadania.
__________________
Smutno jest, gdy resztkami złudzeń Duszę podpartą,
Rozum uświadomić musi, że.... nie było warto.
farfala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 19:38   #213
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Agent TVN

Ja zrozumiałam to tak, że osoby które miały pieniądze a były to dwie osoby, powinny były głośno o tym powiedzieć i wymienić koperty między sobą wtedy by tą kasę zarobili, ale mogę się mylić, bo to jakoś tak niejasno było powiedziane
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 10:01   #214
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Agent TVN

Ciężko jest wytypować agenta, bo nie ma pokazywanych żadnych relacji między uczestnikami! Kto z kim gada, o czym, kto komu coś powiedział Albo minimalne urywki tylko Tylko są ich własne komentarze ze studia i tyle
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 10:07   #215
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Ciężko jest wytypować agenta, bo nie ma pokazywanych żadnych relacji między uczestnikami! Kto z kim gada, o czym, kto komu coś powiedział Albo minimalne urywki tylko Tylko są ich własne komentarze ze studia i tyle
Też mnie to trochę dziwi. Nagle się okazuje że ktoś komuś dał jokera lub opowiedział coś ale to wszystko powiedziane na końcu ☺
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 10:10   #216
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Też mnie to trochę dziwi. Nagle się okazuje że ktoś komuś dał jokera lub opowiedział coś ale to wszystko powiedziane na końcu ☺
Bez sensu takie oglądanie. To ma być też gra dla widza, ale jak ma zgadywać jak nie dają nam żadnych wskazówek???
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 10:36   #217
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Bez sensu takie oglądanie. To ma być też gra dla widza, ale jak ma zgadywać jak nie dają nam żadnych wskazówek???
No powiem Ci że ciężko wytypować. Mnie coś ostanio chodzi po głowie Tamara, bo coś mąci, ale z drugiej strony niczego nie zawala ☺
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 12:57   #218
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Agent TVN

Czyzyny jestem jedyną osobą która uważa że Dominika nie jest agentem? Ja stawiam na Aska później Monika a Dominika jest 3 osoba która budzi moje podejrzenia.
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 13:15   #219
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Agent TVN

Wkręciłam się w tego nowego Agenta. Byłam małym dzieciakiem jak pierwsze trzy serie leciały w telewizji, nawet chciałam nadrobić 2 sezon. Zaczęłam go oglądać na yt, dziś chciałam włączyć kolejny a tu zaskoczenie, usunięty. Istnieją jeszcze gdzieś w sieci stare odcinki?

Co do ostatniego odcinka i wymiany kopert, Tamara na swoim blogu umieściła odpowiedź i jest tak, jak napisała grewana - osoby mające połówki banknotu, powinny się wymienić między sobą, aby wygrana trafiła do grupy.

Ja podejrzewam o bycie Agentem albo Dominikę - bo dziwnym trafem o niej nigdy nikt nie mówi, ona sama mało się wypowiada, albo ktoś z "trójki".
Na nerwy najbardziej w tym momencie działa mi Antek, na początku serii denerwowała mnie Aśka, głośna, krzykliwa, wtedy stwarzała pozory agenta. Chyba, że faktycznie nim jest tylko na początku kiepsko się maskowała? O dziwo Tamara mi przypadła do gustu, wcześniej ją kojarzyłam, ale nie miałam na jej temat wyrobionego zdania.
Czekam na rozwiązanie zagadki
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 15:00   #220
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
Czyzyny jestem jedyną osobą która uważa że Dominika nie jest agentem? Ja stawiam na Aska później Monika a Dominika jest 3 osoba która budzi moje podejrzenia.
U mnie podobnie, tylko zamiast Aski Monika na 1 miejscu
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 17:44   #221
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Agent TVN

U mnie nadal: Hubert, Antek i Tamara. Mam wrażenie, że ona jest filmowana nawet inaczej niż inni jakoś tak jakby to było nagrywane później a jej teksty wyuczone
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 18:05   #222
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Agent TVN

Ja też już pisałam, że wg. mnie Dominika nie jest Agentem. Co do Tamary to ona na swoim blogu bardzo fajnie relacjonuje program i wrzuca fotki z pobytu w Afryce
Właśnie pisała też o tym, że jeden odcinek programu to na początku programu były nawet 3-4 dni ich pobytu w Afryce a teraz jest mniej osób więc dziennie robią więcej zadań, więc teraz jeden odcinek to średnio dwa dni w rzeczywistości, no to wiadomo jak mały ułamek całej zabawy widzimy w telewizji
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 21:29   #223
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Agent TVN

Wszystko wskazuje na to, że agentem jest jednak Monika.
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 21:32   #224
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Agent TVN

Też stawiam na Monikę, ewentualnie Antka. Domonika byłaby najgorszym agentem świata

Bardzo mi szkoda Tomka, polubiłam go, taki prostoduszny, fajny chłopak . Ale czułam, że odejdzie. W przyszlym tygodniu nie jestem nawet w stanie wskazać kto odpadnie. Teraz się robi ciekawiej
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 22:35   #225
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Agent TVN

Mnie do tej pory denerwowało, że przy sprawdzaniu wyników odpowiedzi zawsze dopadała osoba, której wyniki były podawane jako trzecie. Dzisiaj był wyjątek. Szkoda mi Tomka, bo mimo iż sojusz rozbity to mam wrażenie, że on i tak był w nim najsłabszym ogniwem. A poza tym wydaje się taką dibrą duszą ;-) nadal obstawiam Antka.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 22:46   #226
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Agent TVN

To prawda, Dominika byłaby kiepskim agentem, ale wciąż ją obstawiam ewentualnie Monika. uważam, że Antek w uzgodnieniu ze swoim sojuszem "gra" Agenta (choć nie wiem czy ktoś w to wierzy).

myślę też, że jest jakiś tajemny sojusz pomiędzy dwoma grupami na zasadzie wymiany informacji. obstawiam właśnie Tamarę i Huberta. Tamara ciągle podkreśla wagę informacji i byłoby dziwne gdyby dobrowolnie skazała się na brak jakichkolwiek wieści z drugiego obozu / sojuszu a jednocześnie widać, że nie przepada za innymi dziewczynami. Z kolei Hubert gra w sumie fair, nie trzyma w sumie na stałe z nikim, a skądś te informacje ma. Jednocześnie jest na tyle neutralny, że "przygarnęła" go do dyskusji nad basenem grupa dziewczyn.
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 22:53   #227
Monisia_1987
Raczkowanie
 
Avatar Monisia_1987
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 396
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Mnie do tej pory denerwowało, że przy sprawdzaniu wyników odpowiedzi zawsze dopadała osoba, której wyniki były podawane jako trzecie. Dzisiaj był wyjątek. Szkoda mi Tomka, bo mimo iż sojusz rozbity to mam wrażenie, że on i tak był w nim najsłabszym ogniwem. A poza tym wydaje się taką dibrą duszą ;-) nadal obstawiam Antka.
Też to zauważyłam,że zawsze 3 osoba odpadała a dziś zaskoczenie.
Czekam z niecierpliwością na finał choć od początku zastanawia mnie czemu antek wrócił Na fb w komentarzach widziałam wpis,ze nigdy Kinga nie sprawdzała odpowiedzi Dominiki na teście.
__________________
ŻONA od 14.06.2014
Dzidzia w planach i staraniach

Edytowane przez Monisia_1987
Czas edycji: 2016-04-12 o 23:01
Monisia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 22:53   #228
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez shantai Pokaż wiadomość
Wszystko wskazuje na to, że agentem jest jednak Monika.
albo udaje że jest
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 07:36   #229
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

A mnie tak denerwuje Tamara, coraz bardziej. Jej ton głosu mnie wnerwia
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-13, 07:40   #230
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Monisia_1987 Pokaż wiadomość
Na fb w komentarzach widziałam wpis,ze nigdy Kinga nie sprawdzała odpowiedzi Dominiki na teście.
To prawda.

Szkoda mi Tomka, ale raczej podejrzewałam że odpadnie.
Monika tak wprost psuła niektóre konkurencje, że jako agent byłyby chyba zbyt oczywista.
Antkowi, przez jego styl bycia różne dziwne, absurdalne zachowania pasują. Idealny na agenta. Potwierdzałoby to, że Tamara trzyma się z nim (być blisko wroga), a Hubert mówi że ona jest doskonała z socjotechniki i rozgryzła szybko wszystkich.

Odcinek słaby. Kinga mówił, że jak zjedzą zawartość skrzyni, to stracą 7500, a nie 15 000.

Przy teście ktoś miał jokery - skąd - nie pokazali.
I po co ten cały lot samolotem i te "czytanki" skoro pytanie na teście było o to gdzie agent był na wakacjach.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 07:47   #231
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
To prawda.

Szkoda mi Tomka, ale raczej podejrzewałam że odpadnie.
Monika tak wprost psuła niektóre konkurencje, że jako agent byłyby chyba zbyt oczywista.
Antkowi, przez jego styl bycia różne dziwne, absurdalne zachowania pasują. Idealny na agenta. Potwierdzałoby to, że Tamara trzyma się z nim (być blisko wroga), a Hubert mówi że ona jest doskonała z socjotechniki i rozgryzła szybko wszystkich.

Odcinek słaby. Kinga mówił, że jak zjedzą zawartość skrzyni, to stracą 7500, a nie 15 000.

Przy teście ktoś miał jokery - skąd - nie pokazali.
I po co ten cały lot samolotem i te "czytanki" skoro pytanie na teście było o to gdzie agent był na wakacjach.
Szkoda, że Tomek odpadł był najbardziej normalny z nich wszystkich i niczego nie udawał mimo to nadal obstawiam Dominikę.

Edytowane przez lexi221
Czas edycji: 2016-04-13 o 07:53
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 08:26   #232
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
A mnie tak denerwuje Tamara, coraz bardziej. Jej ton głosu mnie wnerwia
Mam tak samo. Wyjątkowo antypatyczna osoba. A teksty o tym, żeby 'wrogów trzymać bliżej' mówi w co drugim odcinku.

Ja mimo wszystko uważam, że agentem (chociaż bardzo słabym) może być Tajner. Ostatnio trochę więcej ją pokazują, ale nikt jej nie typuje, albo jeśli typuje to nie pokazują tego. Właściwie nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek przez wszystkie odcinki ją wskazał. To może być świadomy zabieg twórców programu.

Monika nie pasuje mi na agenta i myślę, że niedługo poleci, zaraz potem Jabłczyńska, a do finału typuję oprócz Tajner, Huberta i Tamarę albo Antka.
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 09:18   #233
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: Agent TVN

Moim zdaniem Monika jest zbyt oczywistym typem na agenta. W pierwszych odcinkach zepsuła zbyt wiele zadań i to w taki sposób, że wiadomo było, że przegrana to jej wina. Agent powinien działać w ukryciu
Dalej typuję Dominikę.
Baaardzo zdziwiłabym się gdyby okazało się, że agentem jest Hubert albo Joasia J.
Antek na pewno nie jest agentem...

Podsumowując: agentem jest albo Dominika albo Monika, ale Monika z paru względów mi nie pasuje
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 11:09   #234
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Agent TVN

Ja najpierw obstawiałam Asię, teraz myślę o Hubercie. Czasem popsuje jakieś zadanie "niechcący", nie wychyla się, stara się być neutralny, czyli może się maskować.
Ja dzięki agentowi polubiłam Tamarę. Widzę, że jest bardzo inteligentna i bystra.
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 12:31   #235
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Agent TVN

Monika jest zbyt oczywista jako agent, ale ten program jest dość słaby, więc bym się nie zdziwiła :P
Jeśli nim jest, to słabo się kryła z psuciem zadań.
Tak samo by było z Antkiem jako agentem.

Dominika albo Hubert powinni się okazać agentem.

Tamara wygra.

Edytowane przez 201611240917
Czas edycji: 2016-04-13 o 12:35
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 12:48   #236
Olenka_1990
Raczkowanie
 
Avatar Olenka_1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubuskie - warte zachodu
Wiadomości: 311
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
To prawda.

Szkoda mi Tomka, ale raczej podejrzewałam że odpadnie.
Monika tak wprost psuła niektóre konkurencje, że jako agent byłyby chyba zbyt oczywista.
Antkowi, przez jego styl bycia różne dziwne, absurdalne zachowania pasują. Idealny na agenta. Potwierdzałoby to, że Tamara trzyma się z nim (być blisko wroga), a Hubert mówi że ona jest doskonała z socjotechniki i rozgryzła szybko wszystkich.

Odcinek słaby. Kinga mówił, że jak zjedzą zawartość skrzyni, to stracą 7500, a nie 15 000.

Przy teście ktoś miał jokery - skąd - nie pokazali.
I po co ten cały lot samolotem i te "czytanki" skoro pytanie na teście było o to gdzie agent był na wakacjach.
Ja juz przestałam oglądać, ale czasem do Was zaglądam. Kuzynka, która czyta nad moim ramieniem komentarze mówi, że Kinga powiedziała o dotkliwych konsekwencjach a nie o konkretnych straconych pieniądzach.

Poza tym usuneli drugi sezon z jutuba... Tvn sie wkurzył
__________________


Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. Paulo Coelho
___________________

Moja Hiszpania Moi Piłkarze Moja Barcelona
Olenka_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 12:51   #237
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
A mnie tak denerwuje Tamara, coraz bardziej. Jej ton głosu mnie wnerwia
Też mnie drażni sposób w jaki się wypowiada. Na maksa sztuczne. Ale jest tak śliczna i kolorowa, że mogłabym patrzeć godzinami na nią

Dalej obstawiam Huberta Chociaż wczoraj ładnie pracował z Tamarą
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 17:28   #238
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Agent TVN

Kurde, popatrzcie a mnie Tamara w ogóle nie denerwuje Wręcz z całej ekipy jej kibicuję najbardziej To jest jednak gra i trzeba w niej trochę udawać, trochę mącić, czasem grać innym na nerwach itd I ona nigdy nie wypowiada się o nikim w sposób chamski/niemiły/nieprzyjemny a inni i owszem nie szczędzą w słowach. Jak dla mnie dziewczyna z klasą po prostu
Ja jestem przekonana, że Hubert nie jest Agentem. A to za to w jaki sposób podchodził zawsze do wszystkich zadań, coś jak Tomek, zawsze daje z siebie wszystko, stara się myśleć przytomnie i widać po prostu, że jemu zależy na wygrywaniu tych zadań. Nie przypominam sobie ani jednej sytuacji gdzie przez niego grupa coś przegrała.
Aśka wg. mnie gra Agenta, ale kto to tam wie tak naprawdę. Może ma strategię żeby pokazywać w sposób tak oczywisty, że jest Agentem, żeby tak właśnie wszyscy pomyśleli, że to zbyt oczywiste i że to nie ona
Monika dużo naknociła, dużo mąci. Antek to samo. Także jak dla mnie nadal któreś z nich. Największy szok będzie dla mnie jak to jednak Tamara okaże się Agentem! A tak też może być. Wtedy jak dla mnie mega szacun, bo robiłaby to świetnie
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 17:45   #239
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Agent TVN

No właśnie Hubert niby podchodzi do zadań z zapałem, ale co jakiś czas coś mu nie wychodzi Monika i Antek wg mnie grają agenta.
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 20:42   #240
gingerwater
Zadomowienie
 
Avatar gingerwater
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 548
Dot.: Agent TVN

Tomek odchodząc mówił, że wie w stu procentach kto jest agentem, tylko się pomylił przy czytaniu pytań. A trzymał z Tamara i Antkiem

Ja obstawiałam Dominikę, w jednym z pierwszych zadań, przy skoku i złapaniu worka, pokazywali komentarze innych uczestników na temat każdego, krytykowali Huberta, podziwiali Sylwię, że w ogóle skoczyła, a o niej nie było półsłówka. Zgubili drogę, gdy ona prowadziła pojazd, też nie było powiedziane jasno dlaczego tak się stało. Przy zapamiętywaniu słów nad rzeką też jako jedyna spadła.
Trzyma się z boku, więc nie potrzebuje informacji o agencie.

Jednak każdy uczestnik coś tam sknocił/zachowywał się dziwnie, więc teraz sama nie wiem.
Zobaczymy
gingerwater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.