wspólny wyjazd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-13, 10:17   #1
soniasonia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1

wspólny wyjazd


Drogie Wizażanki mam dylemat wiec zwracam sie z prosba do Was zeby jakies madre głowy mi poradziły jak sie zachowac. Spotykam sie z kims od miesiąca , spedzamy sporo czasu , zachowujemy sie jak para lecz nie padlo jeszcze slowo kocham z zadnej ze stron , wiemy ze zalezy nam na sobie i chcemy to rozwijac. Rozmawialismy o planach co robimy w długi czerwcowy weekend i jakos tak wyszło ze zdecycowalismy sie na kilkudniowy wyjazd , ktory on zarezerwował ,płatnosc miała byc na miejscu ale wczoraj okazalo sie ze dostał maila ze musi opłacic rezerwacje bo przepadnie , powiedział mi to ze uregulował i ze jedziemy i ze jest w porzadku , Moje pytanie brzmi kochane dziewczyny czy powinnam oddac mu pól kwoty za pobyt?jak myslicie ?nie wiem jak mam to ugryżć bo z jednej strony wspolnie podjelismy decyzje o wyjezdzie , nie padlo slowo z jego strony ze Cie zapraszam na wyjazd tylko jakos wspolnie wpadlismy na to zeby pojechac . Jakie sa Wasze zdania w tym temacie ?
soniasonia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 11:35   #2
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: wspólny wyjazd

Nawet bym się zastawiała i zwróciła połowę kwoty.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 12:02   #3
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: wspólny wyjazd

Oczywiście, albo ty funduj atrakcje i np jedzenie na miejscu (zależnie jak się dogadacie). Nie mówił, że będzie ci fundował wyjazd, a teraz może mu być głupio się domagać zwrotu, więc zachowaj się i przynajmniej porozmawiaj o tym.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 12:08   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: wspólny wyjazd

Czy ustalaliście wspólnie miejsce i kwotę rezerwacji? Wie jakie są Twoje możliwości finansowe, czy zadecydował sam? Jeżeli nie było ustaleń co do kwoty, to nie oddawałabym, tym bardziej, że facet stwierdził, że jest w porządku. Na miejscu wystarczające będzie, jeżeli zaprosisz go na obiad(y), zafundujesz jakieś atrakcje itp. Nie stresuj się - to fajnie, że on nie widzi problemu. Po co go szukać na siłę?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-06-13 o 12:38
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 12:30   #5
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: wspólny wyjazd

Porozmawiaj z nim, jak to widzicie, po prostu.


Może on zarabia więcej, może ty, może tylko jedno z was stać na opłacenie, może on zapłaci teraz, ty następnym razem itd.


Jest tysiąc możliwości i żadna nie jest zła, zależy od waszych możliwości finansowych i przyszłych planów.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 12:30   #6
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: wspólny wyjazd

Oddałabym połowę od razu, a jeśli chłopak by nie przyjął, to stawiałabym jedzenie na tym wyjeździe.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 12:35   #7
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: wspólny wyjazd

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Oddałabym połowę od razu, a jeśli chłopak by nie przyjął, to stawiałabym jedzenie na tym wyjeździe.
Tak samo.

Lecz bez znajomości finansów to można sobie gdybać, może dla niego opłacenie rezerwacji to groszowa sprawa, a może wydał ostatnie oszczędności, lecz głupio mu się dopominać.

Zapytaj jak to widzi, chociaż sądzę że od razu po opłaceniu rezerwacji powinnaś mu oddać połowę, tak by było najlepiej, chyba że serio machnął na to ręką i dla niego spoko bo ma kasę.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-13, 12:46   #8
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: wspólny wyjazd

Zakładanie, że jak ma kasę to może postawić i krzywda mu się nie stanie jest słabe, zwłaszcza w miesięcznym związku. Razem się umówiliście na wyjazd i powinniście się na niego złożyć po połowie. Jeśli nie przyjmie kasy to będzie to jego decyzja, nie podejmuj jej za niego zanim w ogóle padły jakieś ustalenia.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 12:49   #9
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: wspólny wyjazd

próbowałabym oddać mu tę połowę, a jakby się nie zgodził, to płaciłabym za żarcie i bilety itp.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 12:53   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: wspólny wyjazd

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Zakładanie, że jak ma kasę to może postawić i krzywda mu się nie stanie jest słabe, zwłaszcza w miesięcznym związku. Razem się umówiliście na wyjazd i powinniście się na niego złożyć po połowie. Jeśli nie przyjmie kasy to będzie to jego decyzja, nie podejmuj jej za niego zanim w ogóle padły jakieś ustalenia.
Pytanie na ile dokładnie się umówili. Bo co innego umawiać się na jakąś miejscowość, miejscowości i omówić noclegi w stylu "stancje są ok, małe hotele również, ale żeby nie przekroczyło kwoty...", a co innego "Gdzieś byśmy w tamtym kierunku pojechali... (po kilku dniach) Zrobiłem rezerwacje, Hotel Gołębiewski, super co?". Jeżeli plany były ogólne i nie porozumieli się co do kwoty w jakiej mogą sobie pozwolić, to sorry, może jestem małpa, ale nie poczuwałabym się w takiej sytuacji do oddawania kasy, bo ktoś zadecydował za mnie. Analogicznie, gdyby ja zadecydowała za faceta, to również bym zapłaciła i powiedziała to samo - nie ma sprawy, wszystko załatwione. A już na pewno nie wyciągałabym tej informacji (no ile zapłaciłeś, bo mi się aż ręce trzęsą, że muszę oddać) od faceta, który tego nie chce i nie oczekuje. Zaprosiłabym go na fajny obiad, zafundowała jakieś atrakcje typu wjazd kolejką (nie wiem gdzie tam jadą). Tyle.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 12:59   #11
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: wspólny wyjazd

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Pytanie na ile dokładnie się umówili. Bo co innego umawiać się na jakąś miejscowość, miejscowości i omówić noclegi w stylu "stancje są ok, małe hotele również, ale żeby nie przekroczyło kwoty...", a co innego "Gdzieś byśmy w tamtym kierunku pojechali... (po kilku dniach) Zrobiłem rezerwacje, Hotel Gołębiewski, super co?". Jeżeli plany były ogólne i nie porozumieli się co do kwoty w jakiej mogą sobie pozwolić, to sorry, może jestem małpa, ale nie poczuwałabym się w takiej sytuacji do oddawania kasy, bo ktoś zadecydował za mnie. Analogicznie, gdyby ja zadecydowała za faceta, to również bym zapłaciła i powiedziała to samo - nie ma sprawy, wszystko załatwione. A już na pewno nie wyciągałabym tej informacji (no ile zapłaciłeś, bo mi się aż ręce trzęsą, że muszę oddać) od faceta, który tego nie chce i nie oczekuje. Zaprosiłabym go na fajny obiad, zafundowała jakieś atrakcje typu wjazd kolejką (nie wiem gdzie tam jadą). Tyle.
Też prawda. Jeśli facet sam wybrał nocleg bez ustaleń cenowych, to wtedy on powinien to opłacić. Przecież skąd ma wiedzieć jaka kwota na pół jest dla niej akceptowalna?

Jeśli natomiast ustalili, że szukają noclegu do X kwoty bo tyle na pół będzie w porządku, to wtedy rodzaj i czas opłaty nie ma znaczenia, płacą po pół, albo druga osoba równa to atrakcjami, jedzeniem.

Tak czy siak problem trochę z tyłka, jakby ciężko było porozmawiać...
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-13, 12:59   #12
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: wspólny wyjazd

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Pytanie na ile dokładnie się umówili. Bo co innego umawiać się na jakąś miejscowość, miejscowości i omówić noclegi w stylu "stancje są ok, małe hotele również, ale żeby nie przekroczyło kwoty...", a co innego "Gdzieś byśmy w tamtym kierunku pojechali... (po kilku dniach) Zrobiłem rezerwacje, Hotel Gołębiewski, super co?". Jeżeli plany były ogólne i nie porozumieli się co do kwoty w jakiej mogą sobie pozwolić, to sorry, może jestem małpa, ale nie poczuwałabym się w takiej sytuacji do oddawania kasy, bo ktoś zadecydował za mnie. Analogicznie, gdyby ja zadecydowała za faceta, to również bym zapłaciła i powiedziała to samo - nie ma sprawy, wszystko załatwione. A już na pewno nie wyciągałabym tej informacji (no ile zapłaciłeś, bo mi się aż ręce trzęsą, że muszę oddać) od faceta, który tego nie chce i nie oczekuje. Zaprosiłabym go na fajny obiad, zafundowała jakieś atrakcje typu wjazd kolejką (nie wiem gdzie tam jadą). Tyle.
No z tego co ja rozumiem to ona doskonale wiedziała do jakiego hotelu się wybierają i zakładała, że podzielą się płatnością na miejscu, to że mu teraz z karty pobrali nie sprawia nagle, że przestaje być zobowiązana do opłacenia swoich wakacji. Jasne, może mu postawić za to obiad albo atrakcje, ale ja bym się w tak krótki związku upewniła zamiast zakładać, że dopóki się kolega nie upomni to nie muszę nic oddawać. Wyjdzie zwyczajnie kulturalniej, nie chciałabym kwasów za miesiąc "opłaciłem cały wyjazd i nawet się nie zająknęłaś, żeby coś sama pokryć".

No i z perspektywy drugiej osoby, jak umawiam się na wyjazd z kimś, kogo widziałam w życiu dosłownie kilka razy to poczułabym się wykorzystywana gdyby ta osoba z góry założyła, że ja wszystko opłacę i od biedy rozważyła oddanie mi połowy jak zacznę ją męczyć. Sorry, nie było ustaleń, że ja stawiam to założenie jest, że płacimy po połowie, nie można samemu sobie podejmować za kogoś decyzji czy nam coś postawi i w jakiej kwocie.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 13:04   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: wspólny wyjazd

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
No z tego co ja rozumiem to ona doskonale wiedziała do jakiego hotelu się wybierają i zakładała, że podzielą się płatnością na miejscu, to że mu teraz z karty pobrali nie sprawia nagle, że przestaje być zobowiązana do opłacenia swoich wakacji.
(...)
Nie no spoko, to wtedy jasna sytuacja. Tylko dałabym mu tą połowę na miejscu, jak już dojdzie do tego wyjazdu. Zauroczenie zauroczeniem, ale ona go słabo zna tak naprawdę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 13:05   #14
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: wspólny wyjazd

Autorka napisała:


Cytat:
zdecycowalismy sie na kilkudniowy wyjazd , ktory on zarezerwował ,płatnosc miała byc na miejscu

i ja to rozumiem tak, że wszystko mieli wybrane i wspólnie to zarezerwowali, ale zamiast płacić na miejscu okazało się, że muszą zapłacić już teraz.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 13:08   #15
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: wspólny wyjazd

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Pytanie na ile dokładnie się umówili. Bo co innego umawiać się na jakąś miejscowość, miejscowości i omówić noclegi w stylu "stancje są ok, małe hotele również, ale żeby nie przekroczyło kwoty...", a co innego "Gdzieś byśmy w tamtym kierunku pojechali... (po kilku dniach) Zrobiłem rezerwacje, Hotel Gołębiewski, super co?".

Więc najlepiej porozmawiać.


Gdyby facet mnie postawił w takiej sytuacji, a ja bym nie miała pieniędzy, to bym powiedziała "wiesz, zaplanowałam wydać mniej, może zapłacę za dojazd i atrakcje na miejscu?" i już. A nie siedzieć i budować nieporozumienie. Po prostu szczera rozmowa.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 13:12   #16
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: wspólny wyjazd

Autorko, a przynajmniej pewne i znane to miejsce, bo to płacenie z góry za całą rezerwację troszkę takie śliskie... Żeby się nie okazało, że na miejscu zastaniecie szczere pole.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 13:12   #17
Reinna
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 40
Dot.: wspólny wyjazd

Ale skoro wcześniej mieli już zarezerwowane miejsce i obiekt, to autorka na pewno wiedziała z jakim kosztem trzeba się tutaj liczyć.

Sama zdecydowanie bym opłaciła pobyt.
Reinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 13:35   #18
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: wspólny wyjazd

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Oddałabym połowę od razu, a jeśli chłopak by nie przyjął, to stawiałabym jedzenie na tym wyjeździe.
Jak wyżej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 13:37   #19
agnieszka_321
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka_321
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 57
Dot.: wspólny wyjazd

Skoro rezerwacja była to przypuszczam, że i jakieś ustalenia w związku z tym? Chyba umawialiście się na jakieś warunki - gdzie ta rezerwacja, jaki pokój, czy inne? No bo inaczej jak miałby zarezerwować? Poza tym - rozumiem, że spotykacie się krótko, ale fundamentem każdego związku jest rozmowa.
W zależności od możliwości finansowych - bo nie wiem jak jest z Wami - ale ja bym próbowała oddać część kwoty. Gdyby nie przyjął, to jak wspomniały dziewczyny wyżej - to próbowałabym stawiać jedzenie czy atrakcje.
agnieszka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-13, 14:21   #20
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: wspólny wyjazd

Cytat:
Napisane przez soniasonia33 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki mam dylemat wiec zwracam sie z prosba do Was zeby jakies madre głowy mi poradziły jak sie zachowac. Spotykam sie z kims od miesiąca , spedzamy sporo czasu , zachowujemy sie jak para lecz nie padlo jeszcze slowo kocham z zadnej ze stron , wiemy ze zalezy nam na sobie i chcemy to rozwijac. Rozmawialismy o planach co robimy w długi czerwcowy weekend i jakos tak wyszło ze zdecycowalismy sie na kilkudniowy wyjazd , ktory on zarezerwował ,płatnosc miała byc na miejscu ale wczoraj okazalo sie ze dostał maila ze musi opłacic rezerwacje bo przepadnie , powiedział mi to ze uregulował i ze jedziemy i ze jest w porzadku , Moje pytanie brzmi kochane dziewczyny czy powinnam oddac mu pól kwoty za pobyt?jak myslicie ?nie wiem jak mam to ugryżć bo z jednej strony wspolnie podjelismy decyzje o wyjezdzie , nie padlo slowo z jego strony ze Cie zapraszam na wyjazd tylko jakos wspolnie wpadlismy na to zeby pojechac . Jakie sa Wasze zdania w tym temacie ?
Ja bym powiedziała "okej, to ja wypłace i ci oddam" i zobaczyła jego reakcje. Jak będzie chciał to mu po prostu oddasz (to jest ok), a jak nie będzie chciał, to ja bym się zobowiązała do stawiania np. Jedzenia czy atrakcji.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 14:28   #21
HolyParanoid
Zadomowienie
 
Avatar HolyParanoid
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 551
Dot.: wspólny wyjazd

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Autorko, a przynajmniej pewne i znane to miejsce, bo to płacenie z góry za całą rezerwację troszkę takie śliskie... Żeby się nie okazało, że na miejscu zastaniecie szczere pole.
Płatność z góry za całą rezerwację jest jak najbardziej normalna w przypadku rezerwacji bezzwrotnych - są nieco tańsze niż standardowe, ale właśnie warunkiem jest opłata z góry.

Jak wyżej, jeśli to świeża znajomość i nie zapraszał tylko wspólnie umawialiście wyjazd to ja bym próbowała oddać połowę kwoty - jeśli nie przyjmie - weź na siebie wyżywienie i atrakcje
__________________
"Ils s'aiment comme des enfants
Amour plein d'espoir impatient
Et malgre les regards
Remplis de desespoir
Malgre les statistiques
Ils s'aiment comme des enfants"
HolyParanoid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 08:34   #22
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: wspólny wyjazd

Gorzej bym się bawił na takim wyjeździe. Ciągle bym myślał, że mam jakieś zobowiązanie. Jak dla mnie bez sensu jest pozwalanie na pokrycie kosztów wyjazdu kiedy znajomość jest tak świeża.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 09:10   #23
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: wspólny wyjazd

Cytat:
Napisane przez HolyParanoid Pokaż wiadomość
Jak wyżej, jeśli to świeża znajomość i nie zapraszał tylko wspólnie umawialiście wyjazd to ja bym próbowała oddać połowę kwoty - jeśli nie przyjmie - weź na siebie wyżywienie i atrakcje
Zgadzam się
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 09:30   #24
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: wspólny wyjazd

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Oddałabym połowę od razu, a jeśli chłopak by nie przyjął, to stawiałabym jedzenie na tym wyjeździe.
Jak wyżej
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 09:39   #25
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: wspólny wyjazd

Jeżeli Autorka rzeczywiście zna kwotę, wie co i jak, to w sumie o czym jest wątek. Ja ją zrozumiałam, że ona może nie wie ile wyniosła jej połowa. Znając kwotę przygotowałabym kasę i dała facetowi. Gdyby nie chciał (bez sensu się z kimś o to szarpać i wciskać kasę do ręki), to stwierdziłabym "ok, w takim razie to przechodzi na obiady i atrakcje".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 10:08   #26
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: wspólny wyjazd

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jeżeli Autorka rzeczywiście zna kwotę, wie co i jak, to w sumie o czym jest wątek. Ja ją zrozumiałam, że ona może nie wie ile wyniosła jej połowa. Znając kwotę przygotowałabym kasę i dała facetowi. Gdyby nie chciał (bez sensu się z kimś o to szarpać i wciskać kasę do ręki), to stwierdziłabym "ok, w takim razie to przechodzi na obiady i atrakcje".

obstawiam, że najchętniej nie oddawałaby mu za ten wyjazd, ale ma jakiś dylemat moralny, czy tak wolno jej się zachować
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 10:10   #27
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: wspólny wyjazd

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
obstawiam, że najchętniej nie oddawałaby mu za ten wyjazd, ale ma jakiś dylemat moralny, czy tak wolno jej się zachować
Też myślę, że liczyła na "daj spokój, dla prawdziwego gentlemana to przyjemność zasponsorować wyjazd kobiecie" czy coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 10:34   #28
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: wspólny wyjazd

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
obstawiam, że najchętniej nie oddawałaby mu za ten wyjazd, ale ma jakiś dylemat moralny, czy tak wolno jej się zachować
O tym nie pomyślałam. Ale to może być też jakiś problem z zaufaniem - że ona może się zastanawia, czy dać mu kasę już teraz, bo różnie bywa - wyjazd może nie dojść do skutku.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 11:02   #29
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: wspólny wyjazd

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
obstawiam, że najchętniej nie oddawałaby mu za ten wyjazd, ale ma jakiś dylemat moralny, czy tak wolno jej się zachować
W sumie ja też bym miała dylemat moralny i gdyby facet nie chciał kasy za rezerwację, a potem jeszcze by wyszedł z niego gentleman płacący za wszystko, to bym się czuła zwyczajnie źle.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 12:06   #30
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: wspólny wyjazd

Nie wiem czy ze sobą już spali.
Może jej przemyślenia dotyczą tego, że on będzie "wymagał żeby była miła" w zamian za opłacenie wyjazdu.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-14 13:34:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.