Rossmann - część XIV - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-19, 13:40   #271
lifrete
Zadomowienie
 
Avatar lifrete
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez monikaW88 Pokaż wiadomość
U mnie były całe 2. to znaczy nie wiem czy całe,bo jak zobaczyłam,że pierwszy z brzegu ma rozwalony kartonik od spodu, to wzięłam drugi z kolei. Dla mnie cena była szokiem, bo kupowałam swój pierwszy olejek z Alterry w życiu Widocznie musi być bardziej pożądany niż pozostałe,że nie robią na niego promocji. A co do opakowań, przechodziłam koło regałów z wkładkami i widziałam Facelle w promocji-również pudełko z góry wręcz rozdrapane pazurami,cały spód urwany Ja rozumiem,że kupując pierwszy raz produkt innej firmy chcemy wiedzieć jakiej one są grubości(żeby nie zafundować sobie" pampersów" typu bella), ale takie informacje powinny znajdować się chyba na opakowaniu. Nigdy nie kupowałam tych wkładek akurat i ciekawi mnie jakie one są(może ktoś używa?), ale nie posunęłabym się do rozrywania opakowania.
Miałam je i zużyłam, ale dla mnie miały jedną podstawową wadę - bardzo słaby klej, przez co się rolowały, odklejały i w ogóle
__________________
moje dwie obsesje: nieodwzajemniane zauroczenia i zakupy kosmetyczne ponad stan.
nie będę się leczyć z żadnej
lifrete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:02   #272
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Gratulacje dla wybranych testerek pędzli fyb: https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...kieta-1206.php
mi się standardowo nie udało

Cypress gratuluje testowania Vichy
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:06   #273
marusia9994
Raczkowanie
 
Avatar marusia9994
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 389
Dot.: Rossmann - część XIV

ja się nie załapałam ale gratulacje dla was dziewczyny
__________________
Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie Ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki. Anthony de Mello

marusia9994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:29   #274
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Rossmann - część XIV

ja też standardowo nie załapałam się na testowanie pędzli

gdzie są wyniki vichy?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:33   #275
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
mi się standardowo nie udało

Cypress gratuluje testowania Vichy
Mi się nie udało z pędzlami.

Ale za to testuję Vichy
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:35   #276
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Rossmann - część XIV

Ja niestety również nie przetestuję pędzli.

Powiedzcie mi dziewczyny, czy też macie czasami tak, że biorąc udział w konkursie na rossnecie nie pokazuje Wam opcji wyboru drogerii?
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:42   #277
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
mi się standardowo nie udało

Cypress gratuluje testowania Vichy
Dziękuję
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 15:07   #278
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
[/B]


Mogłabyś napisać powód. dlaczego nie wymienili: nie było innch egzemplarzy na wymianę czy nie wymieniają w ogóle. Sama mam taki dylemat. Planuję wymienić swój, bo trafił mi się jakiś wadliwy.
Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Jeżeli kupiłyście na promocji to sprawa pewnie wygląda tak że ross woli oddać wam te 14,99 zł żebyście kupiły nowy pędzel ecotolls u nich za 29,99 bo nie kala im się wymieniać go na nowy.
Dokładnie tak jak pisze Haggat Ale od początku... Wchodzę do R. i opowiadam kasjerce, że kupiłam w sobotę w promocji pędzle ET i niestety jeden z nich ma sklejone włosie. Wygląda jakby komuś spadły krople kleju na pędzel. Chciałabym wymienić na inny egzemplarz. Nie zwrócić tylko wymienić. Ona, że nie ma sprawy zaraz do mnie podejdzie, tylko obsłuży klientów. Podczas, gdy ja z nią rozmawiałam stanęły dwie osoby do kasy. Pani podeszła, więc ja od początku raz jeszcze, że zależy mi na wymianie, nie zwrocie. Pani poszła "po koleżankę". Za chwilkę wraca z inną panią i mówi, że ta pani zwróci mi kasę. Bo w takich sytuacjach najpierw zwraca się kasę. Jakoś specjalnie mnie to nie zaniepokoiło. Raz mama kupiła farbę do włosów i nie zauważyła, ze wzięła farbę na 24 mycia. Wtedy też najpierw oddali mi kasę, a dopiero potem kazali wybrać właściwą, bo wymian jako takich nie ma u nich. Tak mi wtedy powiedziano przynajmniej. W czasie, gdy inna pani dokonywala zwrotu, ta "moja" kasjerka na chwilę odeszła, bo zawołała ją inna kasjerka. Zatem pani zwróciła mi 15 zł i poszła sobie. A ja czekam dalej na wymianę. Wraca "moja" kasjerka. Patrzy na mnie zdziwiona i pyta "jeszcze coś?". Wtedy zgłupiałam. Mówię, ze miałam mieć wymieniony pędzel. Pani powiedziała, ze najpierw zwraca się w takich sytuacjach kasę. No ok. Zwrócono mi ją, wiec czekam co dalej. A wtedy słyszę, ze nie ma u nich wymian. Jeśli chcę pędzel to owszem mogę sobie go kupić, ale za 29,99. Dzisiaj promocja już nie trwa, więc nie mogą mi wymienić na inny pędzel bez dopłaty do tych 29,99zł. Szkoda, ze na początku mówiła co innego. I nie od razu poinformowała mnie, ze jeśli chcę wymienić pędzel, to muszę dopłacić. Zrobiła to dopiero, gdy wadliwego pędzla i rachunku za niego już nie miałam. Moze napiszecie, ze to moje niedopatrzenie, ze dałam się olać czy coś w ten deseń. Ale czuję się oszukana. To jest nie fair. To tak jakbym kupiła bluzkę w sklepie X, a po powrocie do domu zauważyła, ze jest dziurawa. A sklep nie wymieni mi na inną niewadliwą, bo promocja była do wczoraj. I jeśli chcę tę bluzkę niewadliwą to muszę zapłacić 100% ceny. Jestem rozgoryczona. Chyba skonsultuję się z rzecznikiem praw konsumenta, bo wydaje mi się, ze to jest nie w porządku.



Cytat:
Napisane przez Agniecha20 Pokaż wiadomość
kiedyś podczas pierwszej promocji na olejki był też po niecałe 12 zł, bo pamiętam, że za tyle go kupiłam . Ale to było daaawno temu i od tamtego czasu go nie uwzględniają w promocjach
Ja pamiętam jedna promocję na niego i kosztował właśnie 11,99 chyba. Alw rzadko pojawia się w promocji.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 15:11   #279
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak pisze Haggat Ale od początku... Wchodzę do R. i opowiadam kasjerce, że kupiłam w sobotę w promocji pędzle ET i niestety jeden z nich ma sklejone włosie. Wygląda jakby komuś spadły krople kleju na pędzel. Chciałabym wymienić na inny egzemplarz. Nie zwrócić tylko wymienić. Ona, że nie ma sprawy zaraz do mnie podejdzie, tylko obsłuży klientów. Podczas, gdy ja z nią rozmawiałam stanęły dwie osoby do kasy. Pani podeszła, więc ja od początku raz jeszcze, że zależy mi na wymianie, nie zwrocie. Pani poszła "po koleżankę". Za chwilkę wraca z inną panią i mówi, że ta pani zwróci mi kasę. Bo w takich sytuacjach najpierw zwraca się kasę. Jakoś specjalnie mnie to nie zaniepokoiło. Raz mama kupiła farbę do włosów i nie zauważyła, ze wzięła farbę na 24 mycia. Wtedy też najpierw oddali mi kasę, a dopiero potem kazali wybrać właściwą, bo wymian jako takich nie ma u nich. Tak mi wtedy powiedziano przynajmniej. W czasie, gdy inna pani dokonywala zwrotu, ta "moja" kasjerka na chwilę odeszła, bo zawołała ją inna kasjerka. Zatem pani zwróciła mi 15 zł i poszła sobie. A ja czekam dalej na wymianę. Wraca "moja" kasjerka. Patrzy na mnie zdziwiona i pyta "jeszcze coś?". Wtedy zgłupiałam. Mówię, ze miałam mieć wymieniony pędzel. Pani powiedziała, ze najpierw zwraca się w takich sytuacjach kasę. No ok. Zwrócono mi ją, wiec czekam co dalej. A wtedy słyszę, ze nie ma u nich wymian. Jeśli chcę pędzel to owszem mogę sobie go kupić, ale za 29,99. Dzisiaj promocja już nie trwa, więc nie mogą mi wymienić na inny pędzel bez dopłaty do tych 29,99zł. Szkoda, ze na początku mówiła co innego. I nie od razu poinformowała mnie, ze jeśli chcę wymienić pędzel, to muszę dopłacić. Zrobiła to dopiero, gdy wadliwego pędzla i rachunku za niego już nie miałam. Moze napiszecie, ze to moje niedopatrzenie, ze dałam się olać czy coś w ten deseń. Ale czuję się oszukana. To jest nie fair. To tak jakbym kupiła bluzkę w sklepie X, a po powrocie do domu zauważyła, ze jest dziurawa. A sklep nie wymieni mi na inną niewadliwą, bo promocja była do wczoraj. I jeśli chcę tę bluzkę niewadliwą to muszę zapłacić 100% ceny. Jestem rozgoryczona. Chyba skonsultuję się z rzecznikiem praw konsumenta, bo wydaje mi się, ze to jest nie w porządku.





Ja pamiętam jedna promocję na niego i kosztował właśnie 11,99 chyba. Alw rzadko pojawia się w promocji.
przykro mi z tego powodu jednak uwazam ze nie ma sensu kontaktowac sie z rzecznikiem praw konsumenta, bo w wiekszosci sklepow i przypadkow jest tak, ze promocyjne rzeczy nie podlegaja wymianie, ba - niektore nawet nie podlegaja zwrotowi to i tak masz szczescie
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 15:14   #280
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: Rossmann - część XIV

Mam jeszcze jedno pytanko odnośnie tego olejku z Alterry(pomarańczowego): czy można go stosować po goleniu (depilacji)? Nie chciałabym sobie zrobić nim kuku na skórze już za pierwszym razem
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 15:17   #281
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
przykro mi z tego powodu jednak uwazam ze nie ma sensu kontaktowac sie z rzecznikiem praw konsumenta, bo w wiekszosci sklepow i przypadkow jest tak, ze promocyjne rzeczy nie podlegaja wymianie, ba - niektore nawet nie podlegaja zwrotowi to i tak masz szczescie
A czy to też dotyczy rzeczy, które były w jakiś sposób uszkodzone?
Dobrze, ze płaciłam kartą. Mogła powiedzieć od razu, a nie kiedy zabrali mi i pędzel, i rachunek. Wtedy bym się zastanowiła co zrobić z tym fantem.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez monikaW88 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanko odnośnie tego olejku z Alterry(pomarańczowego): czy można go stosować po goleniu (depilacji)? Nie chciałabym sobie zrobić nim kuku na skórze już za pierwszym razem
Pewnie. Mnie się nic nie dzieje
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 15:21   #282
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
przykro mi z tego powodu jednak uwazam ze nie ma sensu kontaktowac sie z rzecznikiem praw konsumenta, bo w wiekszosci sklepow i przypadkow jest tak, ze promocyjne rzeczy nie podlegaja wymianie, ba - niektore nawet nie podlegaja zwrotowi to i tak masz szczescie
Wymiana wymianą ale tutaj należało towar reklamować bo był niepełnowartościowy.I nie ma znaczenia, że z wyprzedazy.

Teraz to trochę po ptokach bo ani pędzla ani paragonu.Trochę Cię brzydko mówiąc w jajo zrobili.Więc kontaktować się sensu nie ma.Jakbys miała jeszcze ten nieszczęsny pędzel to by można było coś zrobić.
__________________



Edytowane przez kuki9
Czas edycji: 2012-06-19 o 15:23
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 15:24   #283
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Wymiana wymianą ale tutaj należało towar reklamować bo był niepełnowartościowy.I nie ma znaczenia, że z wyprzedazy.

Teraz to trochę po ptokach bo ani pędzla ani paragonu.Trochę Cię brzydko mówiąc w jajo zrobili.Więc kontaktować się sensu nie ma.Jakbys miała jeszcze ten nieszczęsny pędzel to by można było coś zrobić.
skoro tak uwazacie to nie szkodzi napisac do kogos kto sie na tym zna

jednak z wlasnego doswiadczenia wiem, ze promocyjny, niepelnowartosciowy towar nie musi byc wcale przyjety z powrotem
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 15:28   #284
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
skoro tak uwazacie to nie szkodzi napisac do kogos kto sie na tym zna

jednak z wlasnego doswiadczenia wiem, ze promocyjny, niepelnowartosciowy towar nie musi byc wcale przyjety z powrotem
Ale tu nie chodzi o zwrot tylko reklamacje
To dwie różne rzeczy.
Zwrot-zwracamy pełnowartościową, nieużywaną rzecz bo jej po prostu nie chcemy, rozmiar nam nie pasuje, kolor etc.Takie coś funkcjonuje w h&mie na przykład.Jest to dobra wola sklepu a nie prawo.Tak więc zwroty obowiązkowe nie są.

Reklamacja-reklamujemy w sklepie towar wadliwy, ktory jest niezdatny do użytku.Obowiązkiem sklepu jest przyjąć reklamację i ją rozpatrzyć.Korzystnie lub nie.I nie ważne, że towar był z przeceny, reklamować go można i tak.Chyba, że był przeceniony ze względu na daną wadę ale tutaj tak nie było.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 15:31   #285
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ale tu nie chodzi o zwrot tylko reklamacje
To dwie różne rzeczy.
Zwrot-zwracamy pełnowartościową, nieużywaną rzecz bo jej po prostu nie chcemy, rozmiar nam nie pasuje, kolor etc.Takie coś funkcjonuje w h&mie na przykład.Jest to dobra wola sklepu a nie prawo.Tak więc zwroty obowiązkowe nie są.

Reklamacja-reklamujemy w sklepie towar wadliwy, ktory jest niezdatny do użytku.Obowiązkiem sklepu jest przyjąć reklamację i ją rozpatrzyć.Korzystnie lub nie.I nie ważne, że towar był z przeceny, reklamować go można i tak.Chyba, że był przeceniony ze względu na daną wadę ale tutaj tak nie było.
Czyli w popisowy sposób mnie spławili Ale i tak napiszę maila do rzecznika, przynajmniej będę wiedziała na przyszłość jak się zachować.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 15:31   #286
monia42210
Zadomowienie
 
Avatar monia42210
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 049
Dot.: Rossmann - część XIV

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi dotyczące Jedwabiu do włosów jednak go nie kupię.
Z jakiej firmy polecacie jedwab do włosów

Ja też się nie załapałam do testów pędzli, ale gratuluje wszystkim testerkom

Mógłby ktoś podć link do wyników Vichy, ponieważ nie mogę znaleść
__________________
Żyj pełnią życia, bo tak młody jak dziś, nie będziesz już nigdy!

Serialomaniaczka
monia42210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 15:33   #287
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Czyli w popisowy sposób mnie spławili Ale i tak napiszę maila do rzecznika, przynajmniej będę wiedziała na przyszłość jak się zachować.
No więc właśnie z tego co przeczytałam to trochę dziwnie to wyszło.
Nie wiem czy z niewiedzy kasjerki czy chęci spławienia Ciebie.Nie powinno to tak być ale teraz trochę za późno.
Faktycznie napisz do nich, może coś poradzą jak nie teraz to na przyszłość chociaż.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 15:35   #288
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez monia42210 Pokaż wiadomość
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi dotyczące Jedwabiu do włosów jednak go nie kupię.
Z jakiej firmy polecacie jedwab do włosów

Ja też się nie załapałam do testów pędzli, ale gratuluje wszystkim testerkom

Mógłby ktoś podć link do wyników Vichy, ponieważ nie mogę znaleść
https://wizaz.pl/Pielegnacja/ABC-pie...y/%28page%29/2
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 16:08   #289
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Gratulacje dla wybranych testerek pędzli fyb: https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...kieta-1206.php
udało się

Ja byłam póki co tylko na promocji w sobote, kupiłam krem eveline dla mamy, pędzel do różu (jest cudowny ) i do cieni. Żałuję, że nie kupiłam jeszcze do pudru,może kiedyś jeszcze będzie promocja W rossie pełna kultura, było kilka osób, ale nie było żadnej kłótni, czy wyrywania sobie z rąk, nie zauważyłam też, żeby ktoś kupował jakiś produkt po kilka sztuk.
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 16:15   #290
princesa89
Raczkowanie
 
Avatar princesa89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 443
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez monia42210 Pokaż wiadomość
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi dotyczące Jedwabiu do włosów jednak go nie kupię.
Z jakiej firmy polecacie jedwab do włosów

Ja też się nie załapałam do testów pędzli, ale gratuluje wszystkim testerkom

Mógłby ktoś podć link do wyników Vichy, ponieważ nie mogę znaleść
Jak już mówiłam jedwab chi farouk najlepszy jedwab jaki miałam, używam go na mokre włosy przed prostowaniem i po prostowaniu już na suche i włosy pięknie się błyszczą, są mięciutkie i miłe w dotyku
princesa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 16:36   #291
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Rossmann - część XIV

dziękuje za zdjęcia nowego tuszu Wibo
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 17:13   #292
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez monikaW88 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanko odnośnie tego olejku z Alterry(pomarańczowego): czy można go stosować po goleniu (depilacji)? Nie chciałabym sobie zrobić nim kuku na skórze już za pierwszym razem
Ja używam po "zabawie" z depilatorem i też się nic nie dzieje. Trochę to sprawa indywidualna, bo jak jesteś uczulona na jakiś składnik to lepiej nie używać, jeśli nie to śmiało

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Ja niestety również nie przetestuję pędzli.

Powiedzcie mi dziewczyny, czy też macie czasami tak, że biorąc udział w konkursie na rossnecie nie pokazuje Wam opcji wyboru drogerii?
Ja tez nie przetestuję....bo się nawet nie zgłosiłam
Gapa ze mnie

Gratuluję Dziewczyny!
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 18:08   #293
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
Jak wam się sprawuje ten pędzel ET do podkładu? Mam wrażenie, że on trochę za wiotki jest i muszę poprawiać podkład palcami. Natomiast ten do pudru jest cuudowny
[/COLOR]Jest już lista laureatek do testów pędzli FYB. Gratuluję tym, które się załapały, mi niestety jak zwykle się nie udało
Jestem podobnego zdania. Czytając tyle pochlebnych opinii po tych pedzlach spodziewałam się siodmego cudu. O ile pedzel to różu uważam za trafiony, o tyle z pędzla do pudru jestem niezadowolona (podobnie z resztą jak z tego do pokładu). Pedzel do pudru jest duży, nieporeczny i strasznie wiotki, zaś pedzel do pokładu robi mojej cerze więcej złego aniżeli dobrego. Używam pudru sypkiego Essence i stwierdza, że ET średnio sobie z nim radzi. Wróciłam do starego pędzla, a EcoToolsa oddalam mamie. Nie mogę sie nadziwić, że w normalnej cenie kosztuje 30 zł. Mam tańszy pedzel, z którego jestem bardziej zadowolona.

Ps. Udało mi się dorwać ostatnią paczkę Denga Stix. Poszłam też dziś do Pepco i nie znalazłam korektora Rimmel wake me up. Ekspedientki były zdziwione i powiedziały, że nie ma i nie było u nich tych korektorow.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2012-06-19 o 18:33
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 18:12   #294
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Rossmann - część XIV

Ja mam pędzel z ET do podkładu i służy mi do nakładania korektora, bo podkład nakłada robiąc straszne smugi
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 18:24   #295
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Gratulacje dla wybranych testerek pędzli fyb: https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...kieta-1206.php
Dziękuję na link. Jeju, coś miałam przez chwilę takie przeczucie, że wygram! Jupi!!! Moja druga wygraną w życiu i to w ciągu jednego miesiąca! Rossmann chyba wie, że kocham go miłością wierna i bezwarunkowa. Codziennie tam jestem, aby oko nacieszyć i zawsze coś przytaszcze do domu. I pomyślec, że wygralam pedzle akurat teraz, gdy zaopatrzylam sie już w EcoToolsy. Ależ sie cieszę!

Chyba będę musiała sie któryś pozbyc, bo na grzyba mi tyle pedzeli? Wystarczy mi po jednym do pudru i różu... al jak dają za free to nie będę wybrzydzac.

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
[/B]


Mogłabyś napisać powód. dlaczego nie wymienili: nie było innch egzemplarzy na wymianę czy nie wymieniają w ogóle. Sama mam taki dylemat. Planuję wymienić swój, bo trafił mi się jakiś wadliwy.
W moim pędzli źle układało sie włosie i ekspedientka bez problemu mi go wymieniła.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2012-06-19 o 18:21
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 18:26   #296
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Dziewczyny cieszcie się, że w ogóle udało wam się kupić olejek pomarańczowy, u mnie go nie widuję od długiego czasu, a kupiłabym nawet za cenę regularną
Cieszę się, cieszę Jakiegoś większego problemu nie mam, żeby go dostać.

Pytanie do wizażanek, które są zadowolone z efektu, jaki daje pomarańczowy olejek Alterry stosowany na włosy: po jakim czasie zauważyłyście, że Wam służy? Ja dość szybko przeznaczyłam go do ciała, nie wiem, czy słusznie
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 18:39   #297
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość


W moim pędzli źle układało sie włosie i ekspedientka bez problemu mi go wymieniła.
Wymieniałaś w dniu obowiązywania promocji czy później?

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Cieszę się, cieszę Jakiegoś większego problemu nie mam, żeby go dostać.

Pytanie do wizażanek, które są zadowolone z efektu, jaki daje pomarańczowy olejek Alterry stosowany na włosy: po jakim czasie zauważyłyście, że Wam służy? Ja dość szybko przeznaczyłam go do ciała, nie wiem, czy słusznie
Ja mam grube, gęste i w sumie też mogę powiedzieć, ze trochę sianowate włosy i z moimi zrobił.... niewiele Są milsze i fajniejsze w dotyku. Ale spektakularnych zmian nie zauważyłam. To też pewnie zależy od stanu wyjściowego włosów.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 18:41   #298
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Rossmann - część XIV

jutro biegnę po farby Palette i mam nadzieję że będzie mój odcień

w którym miejscu i w jakiej cenie są pędzelki do nakładania farby?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 18:44   #299
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Rossmann - część XIV

No niestety, nie udało się ani w konkursie pędzlowym ani Vichy
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 19:04   #300
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Jestem podobnego zdania. Czytając tyle pochlebnych opinii po tych pedzlach spodziewałam się siodmego cudu. O ile pedzel to różu uważam za trafiony, o tyle z pędzla do pudru jestem niezadowolona (podobnie z resztą jak z tego do pokładu). Pedzel do pudru jest duży, nieporeczny i strasznie wiotki, zaś pedzel do pokładu robi mojej cerze więcej złego aniżeli dobrego. Używam pudru sypkiego Essence i stwierdza, że ET średnio sobie z nim radzi. Wróciłam do starego pędzla, a EcoToolsa oddalam mamie. Nie mogę sie nadziwić, że w normalnej cenie kosztuje 30 zł. Mam tańszy pedzel, z którego jestem bardziej zadowolona.

Ps. Udało mi się dorwać ostatnią paczkę Denga Stix. Poszłam też dziś do Pepco i nie znalazłam korektora Rimmel wake me up. Ekspedientki były zdziwione i powiedziały, że nie ma i nie było u nich tych korektorow.
No właśnie, ja też o tym pisałam, że ten pędzel ET jest jakiś taki dziwnie wiotki i niestety powoli dochodzę do wniosku, że on się do pudru nie nadaje, mój 5 letni pędzel z FYB jest dużo lepszy. Powalczę jeszcze z nim trochę, ale chyba pójdzie w świat. To pierwszy pędzel, który mnie tak rozczarował.

U mnie ten korektor jest w obu Pepco. Może w twoim jeszcze się nie pojawił (albo już został wykupiony), albo panie ekspedientki są niedoinformowane?
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.