NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy! - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-25, 10:00   #2581
juuulia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, może Wy mi pomożecie, podacie linka co do jakieś fajnej diety. Chciałam zrzucić parę kg na wakacje, a te wszystkie Dukany... nie uśmiecha mi się:P
__________________
Taka moja stronka, znajdziecie tu najlepsze
diety na odchudzające.
juuulia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 20:46   #2582
AniaT_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez juuulia123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może Wy mi pomożecie, podacie linka co do jakieś fajnej diety. Chciałam zrzucić parę kg na wakacje, a te wszystkie Dukany... nie uśmiecha mi się:P
Ja mam ten sam problem...idą wakacje, fajnie jest pokazać zgrabne ciałko a ja wyglądam tragicznie..Odkąd poszłam na studia zaczęłam tyć i to w takim tempie że nie wiem co się dzieje ;( stosowałam już pełno metod, wzięłam się za siebie a efektów jak nie było tak nie ma...byłam u lekarza i mam podejrzenie problemów z tarczyca, od jutra zaczynam leczenie i mam nadzieje ze to mi pomoże bo już nie mam siły..Nawet w lustro rano mi się nie chce patrzeć. Ale moja ciotka ostatnio fajnie schudła bo ćwiczyła przez 3 miesiace przed telewizorem z płytą Ewy Chodakowskiej i też zamierzam spróbowac, nic do stracenia nie mam a moze to moja ostatnia nadzieja trzymam za Was kciuki dziewczyny
__________________
Polecam wspaniałe pokoje nad morzem !
AniaT_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 07:56   #2583
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez juuulia123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może Wy mi pomożecie, podacie linka co do jakieś fajnej diety. Chciałam zrzucić parę kg na wakacje, a te wszystkie Dukany... nie uśmiecha mi się:P
polecam podwieszone wątki. nie istnieje dieta cud, po zastosowaniu której ciało stanie się magicznie idealne
Cytat:
Napisane przez AniaT_ Pokaż wiadomość
Ja mam ten sam problem...idą wakacje, fajnie jest pokazać zgrabne ciałko a ja wyglądam tragicznie..Odkąd poszłam na studia zaczęłam tyć i to w takim tempie że nie wiem co się dzieje ;( stosowałam już pełno metod, wzięłam się za siebie a efektów jak nie było tak nie ma...byłam u lekarza i mam podejrzenie problemów z tarczyca, od jutra zaczynam leczenie i mam nadzieje ze to mi pomoże bo już nie mam siły..Nawet w lustro rano mi się nie chce patrzeć. Ale moja ciotka ostatnio fajnie schudła bo ćwiczyła przez 3 miesiace przed telewizorem z płytą Ewy Chodakowskiej i też zamierzam spróbowac, nic do stracenia nie mam a moze to moja ostatnia nadzieja trzymam za Was kciuki dziewczyny
podejrzenie? rozwiń proszę temat. podejrzenie to za mało, żeby rozpoczynać leczenie... Przedstaw swój przykładowy jadłospis. nie tyje się z powietrza
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 19:11   #2584
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: za dużo kg !!!

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
To w idealnym świecie, dopiero co był wątek, dziewczyna wrzuciła swoją dietę od dietetyczki-kryminał

Dokładnie. Byłam u dietetyczki i po 2 miesiącach stosowania, zapchałam sobie tak jelita, że 2 miesiące dochodziłam do tego, żeby w ogóle coś zjeść bez bólu.
Teraz jednak nie mogę nic a nic schudnąć. Musiałam niestety przez ciągłe diety coś rozregulować. Ale po prostu przez stres - nie mogę normalnie - chodzi mi tu o jakieś konkretne zasady jeść w rozsądnych ilościach. Jak jem to się zapycham Dlatego staram się zapchać warzywami - gotowanymi.

Jadam głównie mięso, warzywa, owoce - ze skrobią - banany b. dojrzałe, mleko kokosowe, olej kokosowy, migdały, wiórki kokosowe, masło. Ogólnie mięso jadam z parowara, nie smażę. Niestety w weekend nie wytrzymuję i zjadam coś niezdrowego - ale z drugiej strony, dlaczego mam sobie odmawiać? W tym momencie też mam wielki stres jeśli mam zjeść bułkę (ból żołądka). Odstawiłam także nabiał - wzdęcia.
Moją słabością jest coca-cola zero
Jestem zmęczona psychicznie ciągłą myślą nt. nie przytycia a nic nie potrafię zrobić, żeby faktycznie schudnąć - ruch, ćwiczenia (wstaję około 5 rano wracam po 18, padam na twarz).

A ostatnio to stojąc w miejscu kręci mi się w głowie, czuję jakbym była na ruchomych schodach.

Mam dość, tego starania się, żeby dobrze jeść. Ale jak o tym nie myślę rzucam się na niezdrowe jedzenie i jem jak szalona! Chyba ze mną jest coś nie tak

170cm - 68 kg rok temu 63kg
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 21:26   #2585
rybka1425
Raczkowanie
 
Avatar rybka1425
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 102
Dot.: Co z tym wszystkim zrobić?

Cytat:
Napisane przez baws Pokaż wiadomość
Moje kochane wizażanki, zwrałam się do Was wiele razy w wielu sprawach i zawsze Wasze porady były dla mnie bardzo ważne i cenne. W żwiązku z tym mam nadzieję, że tym razem również mi pomożecie. Chodzi o moją sylwetkę i wagę. Źle się dzieje Przytyłam od marca 4 kg mimo, że nie zmieniłam diety, ćwiczę intensywnie z Ewą Chodakowską, jedyna zmiana jaka nastąpiła to to że od prawie trzech miesięcy nie pracuję, dłużej śpię rano chociaż ruchu nie mam mniej. Słodycze mogą dla mnie nie istnieć, bardzo lubię sery ale nie pochłaniam ich niewiadomo ile wszystko z umiarem, lubię też pieczywo, a wiadomo że to sprzymierzeńcem sylwetki nie jest. Dodam, że 5 lat temu ważyłam 106 kg, odchudzałam się intensywne stosując dietę 1000 kcal i dużo w tym czasie biegałam, chudłam ok. 1 kg tygodniowo, więc to chyba prawidłowo, zeszłam do wagi 70 kg przy wzroście 167 cm i długo to się utrzymywało, obecnie ważę 74 kg i mam wrażenie, że jestem okropnie tłusta brzuch i biodra "wylewają" mi się ze spodni. Bardzo proszę was kochane o jakieś porady bo nie wiem co mam z tym zrobić nie wróciłam do starych nawyków a mimo to tyję. Mam nadzieję, że coś mi doradzicie, pozdrawiam serdecznie
sprobuj wlaczyc do swoich posiłków pół czerwonego grejpfruta codziennie najlepiej przed tlustym posilkiem albo z samego rana jak wstaniesz to wcinaj grejpfruty, zakup tez czerwona i zieloną herbate i pij po posilkach lub przed polecam tez hula hop staraj sie nie jesc przed spaniem do 2-3h a jak juz musisz to owoce albo warzywa, albo zrob sobie ciepla herbtke albo mleko 0,5 % na cieplo
rybka1425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 11:26   #2586
ariadn_a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 324
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

na problem ze schudnięciem najlepsze problemy. ja zawsze się objadałam, a teraz jestem w takim stanie, że nie mogę jeść...
ariadn_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 17:46   #2587
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Świetna porada
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 20:23   #2588
dlugonogaszatynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Myslę, że być może zamieniłaś zbędny tłuszczyk w mięśnie. Zamiast ważenia sie polecam mierzenie
__________________
Uśmiech daje siłę
dlugonogaszatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 12:39   #2589
wildclouds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 138
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Najlepiej iść do dietetyka sportowego. Mniej teorii, więcej praktyki
wildclouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 15:28   #2590
UknowUloveMe
Raczkowanie
 
Avatar UknowUloveMe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 155
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Mam 163cm wzrostu waże 53 kg chciałabym schudnąć 3 kg. Od ok 3 miesiecy jezdze na rowerze kilka razy w tygodniu, teraz praktycznie codziennie, slodycze jem bardzo rzadko, staram się racjonalnie i zdrowo odzywiac. Dużo warzyw, owoców, makaron razowy, kasze itp. Wykonuje jakies cwiczenia na wzmocnienie posladkow, brzucha itp i waga wcale nie leci w doł;/ nie wiem co mam zrobic, żeby schudnąć. Poradzcie jakieś ćwiczenia
UknowUloveMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 10:43   #2591
T_Z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 12
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez UknowUloveMe Pokaż wiadomość
Mam 163cm wzrostu waże 53 kg chciałabym schudnąć 3 kg. Od ok 3 miesiecy jezdze na rowerze kilka razy w tygodniu, teraz praktycznie codziennie, slodycze jem bardzo rzadko, staram się racjonalnie i zdrowo odzywiac. Dużo warzyw, owoców, makaron razowy, kasze itp. Wykonuje jakies cwiczenia na wzmocnienie posladkow, brzucha itp i waga wcale nie leci w doł;/ nie wiem co mam zrobic, żeby schudnąć. Poradzcie jakieś ćwiczenia
Wg BMI, Twoja waga jest idealna. Prawdopodobnie nie powinnaś się odchudzać (czyt. redukować kalorii). Może chodzi Ci o poprawienie sylwetki? Wtedy polecam ćwiczenia fizyczne, najlepiej intensywne - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679294

A co z obwodami? Mierzyłaś się w tym czasie? Po ubraniach nie widać różnicy? Możliwe, że dzięki jeździe nabrałaś masy mięśniowej - zwłaszcza łydki, uda, pośladki.

Ale wcale tak nie musiało być. Może spalone kalorie na rowerze nadrabiasz w kuchni.

Dlatego radzę najpierw wyliczyć indywidualne dzienne zapotrzebowanie kaloryczne.
http://www.herk.pl/programy/zapotrzebowanie-kalorie.php

Następnie ważyć to co się zjada i używać dziennika żywieniowego przez 1-2 tyg żeby sprawdzić ile naprawdę spożywa się tych kcal i porównać z zapotrzebowaniem. Wtedy przyjdzie czas na analizę i ew. kolejne porady

Linki do dzienników online:
http://www.ilewazy.pl/
http://potreningu.pl/diety
http://www.myfitnesspal.com/

Możesz też prowadzić to na kartce jeśli tak będzie wygodniej.
__________________
abrakatabra TZ

było => jest => będzie
130kg =>95kg =>84kg

Edytowane przez T_Z
Czas edycji: 2013-07-13 o 10:53
T_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-15, 11:57   #2592
Laguna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 40
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wierutna Pokaż wiadomość
Witam!
Pisze ponieważ pomimo usilnych starań nie moge schudnąć, pomimo ćwiczeń i diety.Zrezygnowałam ze słodyczy, nie jem po 18,ilośc kcal na dzień nie przekracza 1200. Jestem bardzo awktywna,ćwiczę w domu, jeżdże codziennie na rowerze. Mimo tego nie chudnę a wręcz przeciwnie, przytyłam w ciagu ostatnich 3 tyg,prawie 4kg! Liczę na jakieś rady i pomoc z Waszej strony.
Miałam podobnie,
Okazało się że mam powiększone jajniki przez co są zaburzenia hormonalne, które uniemożliwiały mi zrzucenie wagi, po terapii hormonalnej oraz po ćwiczeniach i mojej diecie w ciągu dwóch lat schudłam 20 kg. Każdy organizm jest inny, możesz mieć jeszcze uczulenie na jakiś produkt spożywczy ze swojej diety. Poza tym pamiętaj że najpierw jest przyrost masy mięśniowej, dopiero później następuje spalanie tkanki tłuszczowej.
__________________
Drinki w głowie- taka faza,
Cieszy mnie Bacardi, Mojito, Oaza.
Laguna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 12:45   #2593
Return1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

ja nie mogę też schudnąć i zaczęłam jeść śniadanie i obiad tylko, nie wiem już, co robić.
Return1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 13:08   #2594
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Return1 Pokaż wiadomość
ja nie mogę też schudnąć i zaczęłam jeść śniadanie i obiad tylko, nie wiem już, co robić.
A jakbyś chciała SAMA budować dom dla swojej rodziny to budowałabyś na "pałę" tak jak czujesz, czy gdzieś usłyszałaś, czy zaczęłabyś od nauczenia się z jakiegoś mądrego źródła "jak zbudować dom"?

Bo śniadanie i sam obiad to jesteś takie byle jakie układanie cegiełek, byle cokolwiek do przodu pchnąć, co i tak się zaraz zawali.

Przeczytaj podwieszone przez modów i zacznij raz jeszcze zamiast słuchać bzdur komercyjnych typu "im mniej jem tym lepiej" albo "kupuj produkty fit i odtłuszczone by być fit". Linki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342994
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=666690
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196020
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199694
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195668
...
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:12   #2595
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lolekxx Pokaż wiadomość
namawiam na odchudzanie ze specjalista xxxx
Namawiam do zapoznania się z regulaminem - za reklamę się płaci
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 18:31   #2596
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Potrzebują pomocy, wiem, że nie każdy śledzi każdego użytkownika, więc napiszę tutaj:schudłam od grudnia 2012 do marca/kwietnia 2013 ok 9kg, chciałam dobić do -10kg (byłoby to dokładnie 53,7kg), ale nie mogłam dojść poniżej 54.5... Teraz (tj.od kwietnia) skaczę pomiędzy 54 a 56, zazwyczaj 55 i coś kg... Chciałam jeszcze schudnąć, bo mam jeszcze tłuszczyku, mimo, że BMI mam w normie. Mam tłuszczyk na udach, na plecach i na brzuchu(+boczki)... Jeśli to ważne, to dodam, że ćwiczę ciągle od tych 7 miesięcy. Zmniejszyłam już totalnie ilość ćwiczeń (30 minut, co 2 dni) + dieta. I gówno... Dziś mija miesiąc jak sobie postanowiłam schudnąć chociażby 2kg. Nic nie schudłam, przytyłam 0,5kg, ale to nic, centymetry po +1 albo +2... Nie wiem co robię źle... Czasem zjadam słodkości, bo jestem na MŻ a nie na"odmawiam sobie wszystkiego", ale nie sądzę, żeby to aż tak mi się od tego przybrało. Jest to czasem batonik raz na 4 czy 5 dni...

Mam 162 wzrostu. Błagam o pomoc

Odnośnie ćwiczeń to cardio + siłowe +abs

Edytowane przez 201701191353
Czas edycji: 2013-07-22 o 18:33
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 11:27   #2597
_nelka_
Przyczajenie
 
Avatar _nelka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 15
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
Potrzebują pomocy, wiem, że nie każdy śledzi każdego użytkownika, więc napiszę tutaj:schudłam od grudnia 2012 do marca/kwietnia 2013 ok 9kg, chciałam dobić do -10kg (byłoby to dokładnie 53,7kg), ale nie mogłam dojść poniżej 54.5... Teraz (tj.od kwietnia) skaczę pomiędzy 54 a 56, zazwyczaj 55 i coś kg... Chciałam jeszcze schudnąć, bo mam jeszcze tłuszczyku, mimo, że BMI mam w normie. Mam tłuszczyk na udach, na plecach i na brzuchu(+boczki)... Jeśli to ważne, to dodam, że ćwiczę ciągle od tych 7 miesięcy. Zmniejszyłam już totalnie ilość ćwiczeń (30 minut, co 2 dni) + dieta. I gówno... Dziś mija miesiąc jak sobie postanowiłam schudnąć chociażby 2kg. Nic nie schudłam, przytyłam 0,5kg, ale to nic, centymetry po +1 albo +2... Nie wiem co robię źle... Czasem zjadam słodkości, bo jestem na MŻ a nie na"odmawiam sobie wszystkiego", ale nie sądzę, żeby to aż tak mi się od tego przybrało. Jest to czasem batonik raz na 4 czy 5 dni...

Mam 162 wzrostu. Błagam o pomoc

Odnośnie ćwiczeń to cardio + siłowe +abs
30 minut to za krotko na spalanie tluszczu. Sprobuj wiecej kardio, jesli organizm sobie nie radzi mozesz mu pomoc naturalnymi spalaczami. Jesli robisz cwiczenia silowe to raczej nie patrz na wage. Powodzenia
_nelka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 12:01   #2598
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _nelka_ Pokaż wiadomość
30 minut to za krotko na spalanie tluszczu. Sprobuj wiecej kardio, jesli organizm sobie nie radzi mozesz mu pomoc naturalnymi spalaczami. Jesli robisz cwiczenia silowe to raczej nie patrz na wage. Powodzenia
Kiedyś na 30 minutach dziennie ładnie chudłam, a teraz nic...
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 12:02   #2599
wildclouds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 138
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość

Odnośnie ćwiczeń to cardio + siłowe +abs
Tutaj z manipulowaniem dietą niewiele zdziałasz.
Chyba, że jesteś gotowa na coś radykalnego. Ale to nie da trwałego efektu, raczej doraźny.

Możesz tylko zwiększyć intensywność ćwiczeń, pomysleć o interwałach. Zacząć brać przed treningiem jakąś kofeinę - ekstrakt z guarany, zieloną herbatę, może gorzkie kakao.
Jeśli nie chcesz całkowicie zrezygnować z podjadania słodkiego, to przynajmniej jedz takie rzeczy do południa i po jakimś normalnym posiłku, w formie deseru.

Edytowane przez wildclouds
Czas edycji: 2013-07-23 o 12:04
wildclouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 12:17   #2600
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wildclouds Pokaż wiadomość
Tutaj z manipulowaniem dietą niewiele zdziałasz.
Chyba, że jesteś gotowa na coś radykalnego. Ale to nie da trwałego efektu, raczej doraźny.

Możesz tylko zwiększyć intensywność ćwiczeń, pomysleć o interwałach. Zacząć brać przed treningiem jakąś kofeinę - ekstrakt z guarany, zieloną herbatę, może gorzkie kakao.
Jeśli nie chcesz całkowicie zrezygnować z podjadania słodkiego, to przynajmniej jedz takie rzeczy do południa i po jakimś normalnym posiłku, w formie deseru.
Oj nie Piję zieloną, ale nie przed treningiem, mam takie dziwne jelita, że woda z zielonej herbaty "chlupocze" mi w jelitach przez godzinę, i nie da się tak ćwiczyć, bo czuję dyskomfort

Co radzisz? Jakie ćwiczenia? Właśnie chcę mieć efekt na dłużej, a nie na 5 minut Przez miesiąc nie schudłam ani grama... czuję się fatalnie z tym, bo mam jeszcze co zrzucać
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 13:21   #2601
wildclouds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 138
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość

Co radzisz? Jakie ćwiczenia? Właśnie chcę mieć efekt na dłużej, a nie na 5 minut
Ja bym nie robiła rewolucji.
Skoro ćwiczysz, to może spróbuj dodać tym ćwiczeniom intensywności a jednocześnie wydłuż czas.
Piszesz, że ćwiczysz 30 minut, co 2 dni. Czyli ćwiczysz 3-4 razy w tygodniu? Dobrze Cię rozumiem?
Jak nie możesz poświecić więcej czasu na ćwiczenia, to jedyny sposób zwiększyć ich intensywność. Poczytaj o interwałach.

Nie wiem jaki program wykonujesz. Jeśli np. jeździsz na rowerze, to może 1-2 razy w tygodniu zacznij biegać, może raz w tygodniu basen?
Trochę siłowni czy ćwiczeń z hantlami też nie zaszkodzi.
Chodzi o urozmaicenie, uniknięcie rutyny. A chyba rutyna jest tu problemem.

Edytowane przez wildclouds
Czas edycji: 2013-07-23 o 13:31
wildclouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 14:17   #2602
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wildclouds Pokaż wiadomość
Ja bym nie robiła rewolucji.
Skoro ćwiczysz, to może spróbuj dodać tym ćwiczeniom intensywności a jednocześnie wydłuż czas.
Piszesz, że ćwiczysz 30 minut, co 2 dni. Czyli ćwiczysz 3-4 razy w tygodniu? Dobrze Cię rozumiem?
Jak nie możesz poświecić więcej czasu na ćwiczenia, to jedyny sposób zwiększyć ich intensywność. Poczytaj o interwałach.

Nie wiem jaki program wykonujesz. Jeśli np. jeździsz na rowerze, to może 1-2 razy w tygodniu zacznij biegać, może raz w tygodniu basen?
Trochę siłowni czy ćwiczeń z hantlami też nie zaszkodzi.

Chodzi o urozmaicenie, uniknięcie rutyny. A chyba rutyna jest tu problemem.
Tak, wychodzi 3-4 dni w tygodniu. Kiedyś miałam czas ćwiczyć codziennie, obecnie nie za bardzo
Na rowerze nie jeżdżę, bo obecnie u mnie ciągle pada, a rowerka stacjonarnego nie mam, basen zamknęli, siłowni nie ma u mnie w mieście Same przeszkody, dlatego radzę sobie "domówkami". Ćwiczę z Mel B, z fitappy, czasem mam ochotę na Chodakowską, z hantelkami ćwiczę, jak pisałam abs - to chodziło mi o brzuchy albo o program abs czy a6w.
Właśnie "odkryłam" HIIT. Więc chyba zacznę to ćwiczyć, bo widzę z tego (jeśli dobrze wyczytałam), że to te interwały)
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 16:10   #2603
wildclouds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 138
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
Właśnie "odkryłam" HIIT. Więc chyba zacznę to ćwiczyć, bo widzę z tego (jeśli dobrze wyczytałam), że to te interwały)
Tak, HIIT to interwały o wysokiej intensywności. Bardzo efektywny ale i wymagający trening.

Kiedyś pisali, że niby HIIT spoczynkowo spala tłuszcz 8 razy szybciej niż zwykle aeroby.
Teraz piszą, że 3 razy szybciej.

Niech będzie 2 razy szybciej- i tak dobrze.

Edytowane przez wildclouds
Czas edycji: 2013-07-23 o 16:12
wildclouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 17:54   #2604
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wildclouds Pokaż wiadomość
Tak, HIIT to interwały o wysokiej intensywności. Bardzo efektywny ale i wymagający trening.

Kiedyś pisali, że niby HIIT spoczynkowo spala tłuszcz 8 razy szybciej niż zwykle aeroby.
Teraz piszą, że 3 razy szybciej.

Niech będzie 2 razy szybciej- i tak dobrze.
Dziękuję Właśnie zrobiłam jeden taki trening, po wszystkim byłam czerwona i mokra (a trwało to tylko 20 minut!), ale czuję się świetnie Zobaczymy za 2 tygodnie czy coś ruszy
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 10:36   #2605
wildclouds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 138
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
Dziękuję Właśnie zrobiłam jeden taki trening, po wszystkim byłam czerwona i mokra (a trwało to tylko 20 minut!), ale czuję się świetnie Zobaczymy za 2 tygodnie czy coś ruszy
Cieszę się, że mogłam pomóc.
W HIIT fajne jest to, że nie trzeba zwiększać długości treningu, by zwiększac jego intensywność. Z czasem możesz wydłużać "sprinty" i skracać "odpoczynki". Nigdy nie ma nudy przy tym, zawsze coś można zmienić, dodać, ująć. Nie popadniemy w rutynę.
wildclouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 08:44   #2606
Trener masazysta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Wszyscy popełniają jeden podstawowy błąd, przechodząc na dietę jesteście skazani na porażkę trzeba nauczyć się zdrowo jeść, myślcie nad tym co wkładacie do ust i ćwiczcie ( też z umiarem ) często widzę jak ludzie rzucają się na mnóstwo ćwiczeń by szybko schudnąć. A to wcale nie jest tak do wszystkiego dochodzi się powoli, wybijcie sobie z głowy BMI i inne pierdoły rodem z lat 70 że trzeba ćwiczyć dłużej niż 30 min żeby spalić tłuszcz . I jeszcze jedna ważna podstawowa zasada którą wykujcie na blachę - jak nie dostarczysz do organizmu z pożywieniem tłuszczu,węglowodanów, białka i witamin ( w odpowiednich ilościach w stosunku do masy ciała i wysiłku fizycznego to nie schudniesz NIE PRZYTYŁAŚ WCZORAJ - NIE SCHUDNIESZ JUTRO
Trener masazysta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 13:12   #2607
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Trener masazysta Pokaż wiadomość
Wszyscy popełniają jeden podstawowy błąd, przechodząc na dietę jesteście skazani na porażkę trzeba nauczyć się zdrowo jeść, myślcie nad tym co wkładacie do ust i ćwiczcie ( też z umiarem ) często widzę jak ludzie rzucają się na mnóstwo ćwiczeń by szybko schudnąć. A to wcale nie jest tak do wszystkiego dochodzi się powoli, wybijcie sobie z głowy BMI i inne pierdoły rodem z lat 70 że trzeba ćwiczyć dłużej niż 30 min żeby spalić tłuszcz . I jeszcze jedna ważna podstawowa zasada którą wykujcie na blachę - jak nie dostarczysz do organizmu z pożywieniem tłuszczu,węglowodanów, białka i witamin ( w odpowiednich ilościach w stosunku do masy ciała i wysiłku fizycznego to nie schudniesz NIE PRZYTYŁAŚ WCZORAJ - NIE SCHUDNIESZ JUTRO
Ładnie, a teraz wpadaj tu co tydzień z tym samym hasłem, bo za tydzień znów będzie potrzebne
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 08:24   #2608
Trener masazysta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

hasło już ustawiłem na stałe będzie widoczne wszędzie aż wszystkim zapadnie w pamięci i w przyszłości zanim wezmą kolejna porcje lodów do ust będzie im przed oczami stał ten napis !
__________________
NIE PRZYTYŁAŚ WCZORAJ !!! NIE SCHUDNIESZ JUTRO !!!
Trener masazysta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 14:56   #2609
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Pomóżcie, proszę
Odchudzam się od maja. Schudłam do lipca 8kg, a potem waga się zatrzymala!

Mój przykładowy jadłospis:
Śniadanie: płatki jęczmienne i gryczane na mleku, do tego jakiś owoc, najczęściej jabłko, kawa z mlekiem i łyżeczką cukru

II śniadanie: kanapka z chleba żytniego z ziarnami z sałatą, plasterkiem sera i np. pomidorem albo miseczka wiejskiego twarogu z jakimś owocem

Obiad: kurczak na parze, ziemniaczki, jakieś warzywo, np. dziś surówka z czarnej rzepy

Podwieczorek: koktajl z pietruszki i jabłka lub z sałaty. Jeśli jestem głodna, to jem kanapkę taką, jak na II śn

Kolacja: jajecznica z pomidorami, surówka z marchwi, kromka chleba żytniego.

Do tego codziennie robię 13km na rowerze i 3 razy w tygodniu ćwiczę Skalpel Chodakowskiej. Sporo chodzę.

Mam 172cm wzrostu, obecnie ważę 68kg. Badałam tarczycę i niby wszystko jest w porządku, ale mam objawy wskazujące na niedoczynność, może to niedoczynność utajona? Tyle, że skoro wyniki są w porządku, to skierowania do endokrynologa nie dostanę.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 15:16   #2610
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

A tłuszcz jakiś w menu? Zdrowy tłuszcz nie dość że dobry dla zdrowia to i dla sylwetki. A braki zdrowych tłuszczy właśnie może różne jaja hormonalne i generalnie zdrowotne powodować ...

Hmmm, coś do poczytania:
http://www.tlustezycie.pl/2012/05/je...ic-tuszcz.html
http://www.tlustezycie.pl/2012/04/co...aja-sie-z.html
http://www.tlustezycie.pl/2012/04/ni...zowa-moda.html
http://potreningu.pl/diety/artykuly/...iecej-sylwetki
http://potreningu.pl/kobieta/artykul...-twojej-diecie

Pomijając już tłuszcz, to wydaje mi się że tego Twojego jedzenia jest bardzo mało, liczyłaś to? Ile wyszło kcal i btw?
__________________
REDUKCJA/SIŁA

Edytowane przez fatass
Czas edycji: 2013-08-02 o 15:23
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-31 13:09:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.