Pierwsza sprawa i już rozwód - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 14:01   #601
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

ja nazwisko zmieniłam jeszcze przed rozodem , wystarczy złożyc odpowiedni wniosek w urzędzie
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 09:44   #602
MamaGosi78
Raczkowanie
 
Avatar MamaGosi78
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 48
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Kurcze, dziewczyny, widzę,że mamy jednak troche zrypaną psychikę- w każdym przypadku mimo tego,ze wina jest zawsze tej drugiej polowy, ze w zasadzie rozwodem ratujemy siebie i dzieci- dostajemy doła. Powiem Wam szczerze, ze ja nigdy nie spodziewalam sie po sobie takich emocji i reakcji. Sama złożyłam pozew, Mąż i jego rodzice prosili,zebym to przemyslała, Ony nachodził mnie regularnie straszył,ze mnie zniszczy,nic mi nie zostawi, jego ojciec pisze odpowiedzi na moje pozwy- czyli zachowują się tak,że można ich wszystkich nienawidzic z całego serca-a jednak kurcze chodzimy zasmarkane, zdołowane, złe i takie jakies nie do zycia.Skad taki stan?

Mój mąż w marcu ze spolnego konta przelał sobie na swoje, do którego nie mam dostępu 15 tyś.zł. Śmieje mi sie w twarz,że to JEGO pieniadze, bo ja nie zarabiałam... już pomijam fakt,ze mu tlumaczyłam jak to jest...27lipca nasza córka została zdyskwalifikowana (po raz drugi) do zabiegu usunięcia migdałków z powodu złych wyników- następny termin na styczen 2010- poprosiłam go,zeby mi na córkę dał 2 tyś- na zabieg prywatny- wiadomo-prywatnie termin ustala sie z miesiaca na miesiac. Tłumacze mu,ze jak w styczniu zaś będzie chora- kolejny termin bedzie na czerwiec.
Odpowiedział,ze nie ma kasy,że nie wyskoczy z 2tyś bo księżniczka tak sobie życzy....potem żebym wróciła to kasa sie znajdzie.Mam to wszystko nagrane-dziecko jest dla niego mało ważne...ale to nie wszystko....
W piatek byłam z mała u lekarza (31 lipca) -cały dzien próbowałam dodzwonić sie do debila-ale mnie ignorował- łaskawie wieczorem zadzwonił,ze przywiózł małej namiot o który prosiłam- i gdzie sie możemy spotkać (nie naciskał na spotkanie z dzieckiem!) Spotkalismy sie koło apteki- odrazu wykupilam jej leki.Zaczynam gadkę,że Gośka chora-a ten na mnie ryknał,że nie zamierza ze mna gadać i sie odwrócił na pięcie i poszedł- kończąc na moje hasło,że skoro zrobił dizecko niech słucha-że on żadnego dziecka nie zrobił... a wieczorem se looknęłam na jego konto-wypłcił se 1500zł- i jak sadzę pojechał sena wakcje- jak sądzę z kolegą M i jego dwiema koleżankami- to mnie dopiero wkurzyło!
Nie odbierał telefonu- Gośka chciała mu sie poskarzyc,ze źle sie czuje, że strzaskała kolano-ale jeden telefon miał zupelnie wyłaczony, a drugi połączenia odrzucał- powiedziałam więc córce,ze tata nnie ma czasu z nami gadać, bo jest na wakacjach. nie zamierzam go całe życie w jej oczach wybielac- bo potem okaze sie że on taki biedny byl- a mi cos odwaliło....dobrze zrobiłam że jej powiedziałam??????
MamaGosi78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 10:47   #603
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Bardzo dobrze zrobiłaś!!! Dziecko ma znać prawdę a nie lukrowane bzdury o tatusiu!
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:11   #604
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Cytat:
Napisane przez Lenka1000 Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze zrobiłaś!!! Dziecko ma znać prawdę a nie lukrowane bzdury o tatusiu!
Jestem tego samego zdania Nie rozumiem tych argumentów krycia tatusiów czy mamusie, bo takie też są. Mój brat ma 2 dzieci, a ich matce wystarczy wizyta 2 godzinna raz w miesiącu, że o jakichkolwiek wakacjach czy wzięciu do siebie dzieci nie mam mowy. i dziwi mnie, że on też dla dobra dzieci jest wobec swoje byłej jak dżentelman w wielu sprawach. Dla mnie to szok, ale może nie byłąm w takie sytuacji to nie umiem sobie wyobrazić
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 16:27   #605
maciejka74
Raczkowanie
 
Avatar maciejka74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 117
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

MamaGosi78,mialas calkowita racje ze powiedzialas prawde-ja mojego prawie bylego usprawiedliwialam przed chlopakami,tlumaczylam,ze tatus cierpi()
a oni poprzegladali tatusia zdjecia na nk,z wycieczek ,na ktore jezdzi,a z nimi nigdy nie byl nigdzie i popatrzyli na mnie jak na wariata-dzieciaki chyba wiedza wiecej i wiecej rozumieja niz nam sie wydaje.
Pan i wladca wlasnie przelal mi " pieniadze na dzieci"-znowu CAŁE 400zl.Nie interesuje go ze cała trójka idzie do szkoly-pewnie liczy ze nie bede miala na ksiazki itp,a on bedzie mial argument w sadzie.....
Ja juz nie mam sily....
maciejka74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 18:17   #606
MamaGosi78
Raczkowanie
 
Avatar MamaGosi78
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 48
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

"pewnie liczy ze nie bede miala na ksiazki itp,a on bedzie mial argument w sadzie.....
Ja juz nie mam sily....[/QUOTE]"


Ale co to za argument????? Że pojęcie nie ma ile kosztuje utrzymanie dzieci???- faktyznie -bardzo dobrze o nim świadczy!!!!!!!!
MamaGosi78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 19:29   #607
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

witam, dziewczynki przeczytalam moj pozew rozwodowy
w sumie to jakos nie bardzo mnie zaskoczyl niz odkrywczego moj jeszcze maz nie wymyslil
no poza tym, że ja go posadzalam o znecanie psychiczne i fizyczne a on nic nie zrobil a i jeszcze ze on czynil wielokrotne proby budowania naszego wspolnego zycia - jako dowod podal wycofanie poprzedniego pozwu rozwodowego,
i on sie tak staral zeby byc razem ale ja nic z tym nie zrobilam i odrzucalam jego dobra wole ratowania malzenstwa
rozprawa jest wstepnie wyznaczona na 1pazdziernika
wiec od pazdziernika zaczynam nowe zycie- nowy stan cywilny, nowe- stare nazwisko, nowe mieszkanie( haha moje wlasne tego chyba najbardziej nie bedzie mogl przezyc)
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 20:13   #608
MamaGosi78
Raczkowanie
 
Avatar MamaGosi78
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 48
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

1 październik.... ja 2 listopad
jaki ten twój maż wspaniałomyślny- wycofal pierwszy pozew....o pomniku dla niego myślałaś??
MamaGosi78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 22:54   #609
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Cytat:
Napisane przez MamaGosi78 Pokaż wiadomość
1 październik.... ja 2 listopad
jaki ten twój maż wspaniałomyślny- wycofal pierwszy pozew....o pomniku dla niego myślałaś??

wiesz juz zlozylam podanie do prezydenta o to by odznaczyl go medalem orla bialego
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:30   #610
maciejka74
Raczkowanie
 
Avatar maciejka74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 117
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Cytat:
Napisane przez MamaGosi78 Pokaż wiadomość
1 październik.... ja 2 listopad
jaki ten twój maż wspaniałomyślny- wycofal pierwszy pozew....o pomniku dla niego myślałaś??
a ja 26 sierpien wiec bede pierwsza wic sie w sadzie pod oskarzycielskim wzrokiem eks i jego adwokatki....
Cytat:
Napisane przez AgataAgataka
wiesz juz zlozylam podanie do prezydenta o to by odznaczyl go medalem orla bialego
zabiłaś mnie tym tekstem,ale to nie medal ,tylko ORDER
Faktycznie,kazdy z nich ma nieocenione i "znamienite zasługi cywilne "
maciejka74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 16:44   #611
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Cytat:
Napisane przez AgataAgataka Pokaż wiadomość
wiesz juz zlozylam podanie do prezydenta o to by odznaczyl go medalem orla bialego
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 18:09   #612
MamaGosi78
Raczkowanie
 
Avatar MamaGosi78
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 48
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

mój wczoraj zadzwonił i mi powiedział,że pojechał na urlop odpocząć - po tym wszystkim co mu zafundowałam (no tak-to ja go dusiłam, ja go pogryzłam, ja go zawlokłam za włosy do łazienki, ja go straszyłam nożami itd itd)...nosz kuźwa mać- a może by tak dziecku zasponsorować chociaż część wakacji za te wszystkie klapsy , wrzaski i upokorzenia?????Aż mu normalnie maila napisze z takim pomysłem Ciekawe co odpisze- bo prowokować to ja go trochę lubie jednak... może mi za jakiś czas minie
MamaGosi78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 18:59   #613
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

moj to z mamusia i tatusiem sie integruje i za to ze sie ze mna rozwiedzie to samochod dostanie
bo wreszcie zrobi tak jak tatunio i mamunia kazali
no i order od prezydenta

Edytowane przez AgataAgataka
Czas edycji: 2009-08-05 o 19:01
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 19:03   #614
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Cytat:
Napisane przez AgataAgataka Pokaż wiadomość
moj to z mamusia i tatusiem sie integruje i za to ze sie ze mna rozwiedzie to samochod dostanie
bo wreszcie zrobi tak jak tatunio i mamunia kazali
no i order od prezydenta
że co ?? jaka popaprana rodzina
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 19:07   #615
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

[QUOTE=maciejka74;13594779]a ja 26 sierpien wiec bede pierwsza wic sie w sadzie pod oskarzycielskim wzrokiem eks i jego adwokatki....

maciejka pierwsza to bylam ja bo juz 30 grudnia 2008 roku tylko maz w akcie laski dobroci i ratowania zwiazku wycofal pozew
bo mu oczy piz** zaszly jak to stwierdzila moja szanowna tesciowa
mhm jaka ja jestem dobra w tej dziedzinie skoro po7latach zwiazku jeszcze takie cuda potrafie zdzialac

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
że co ?? jaka popaprana rodzina

no serio moj maz stwierdzil ze rodzice mu kupili samochod ale za to ze poprzednim razem nie wzial rozwodu to za kare go nie dostanie tylko bedzie stal u nich i oni beda nim dysponowac, no teraz juz wezmie rozwod wiec wkupi sie w laski to i samo chodzik bedzie

jodie to, to taki maly pikus poczynan moich tesciow, a jestem najgorsza synowa bo nie chcialam tesciowi swojej wyplaty oddawac coby on mogl nia dysponowac
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 20:54   #616
maciejka74
Raczkowanie
 
Avatar maciejka74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 117
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Cytat:
Napisane przez AgataAgataka Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez maciejka74 Pokaż wiadomość
a ja 26 sierpien wiec bede pierwsza wic sie w sadzie pod oskarzycielskim wzrokiem eks i jego adwokatki....
maciejka pierwsza to bylam ja bo juz 30 grudnia 2008 roku tylko maz w akcie laski dobroci i ratowania zwiazku wycofal pozew
bo mu oczy piz** zaszly jak to stwierdzila moja szanowna tesciowa
mhm jaka ja jestem dobra w tej dziedzinie skoro po7latach zwiazku jeszcze takie cuda potrafie zdzialac
uwazaj bo zaryzykuje strate auta na dobre i po raz drugi wycofa pozew ,swoja droga po raz kolejny stwierdzam-faceci to chora rasa. Moj eks(piekne slowo nieprawdaz? )niedawno stwierdzil ze wygonilam go z mieszkania,a sam sie z niego wymeldowal,i jeszcze napisal mi oswiadczenie ze nie bedzie sobie do niego roscil zadnych praw...czyz to nie swiadczy o nim ....troszke zle?Mam na mysl fakt ze przeinacza fakty . A zrzekl sie mieszkania,bo ja mu w zamian podpisalam oswiadczenie ze nie bede sobie roscila praw do jakiegos tam zasilku osiedleniowego(ok 7 tys- za tyle mieszkania nie kupie)

Edytowane przez maciejka74
Czas edycji: 2009-08-05 o 20:56
maciejka74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:57   #617
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

a co to jest ten zasilek osiedleniowy? bo pierwsze slysze

u mnie tez rx zawodowo przeinacza fakty mysle ze jakby 10razy zapytac go o to samo yto by bylo przynajmniej z piec wersji
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 23:29   #618
maciejka74
Raczkowanie
 
Avatar maciejka74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 117
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Cytat:
Napisane przez AgataAgataka Pokaż wiadomość
a co to jest ten zasilek osiedleniowy? bo pierwsze slysze

u mnie tez rx zawodowo przeinacza fakty mysle ze jakby 10razy zapytac go o to samo yto by bylo przynajmniej z piec wersji
zasilek osiedleniowy czy jakos tam to sie nazywa to dla zolnierza zawodowego jednorazowa pomoc na urzadzenie sie w nowym batalionie,garnizonie,czy gdzie go tam przeniesli.Dostal te pieniadze (i mieszkanie) bo pozwolilam mu siebie i dzieci zameldowac na tymczasowo .Ale ostatnio mnie wkurzyl i napisalam o anulacje meldunku.wyszlo na moje,bo cala czynnosc meldunkowa byla od poczatku nieprawidlowa z uwagi na to ze ani ja,ni chlopcy nie byli w tamtym miejscu ani sekundy
Wiec-reasumujac-jak za duzo bedzie fikal,a na to sie zapowiada,to napisze stosowne pisemko do WAM-u(wojskowa agencja mieszkaniowa)z informacja ze nieprawnie zajmuje lokal .
Wredna jestem,wiem....I dobrze mi z tym
Mogl mnie nie prowokowac
__________________
Kup sobie psa. To jedyny sposób, abyś mógł nabyć miłość za pieniądze...
maciejka74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 10:36   #619
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

wiecie co ta czytam co Wy przechodzicie z eksami to cieszę się ze mój olał sprawę i po tym jak oznajmił że się odkochał przestał sie kontaktować.
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 15:35   #620
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

No przeinaczanie faktów to oni maja opracowane do perfekcji i jak widzę zachowania też standardowe... wypisz wymaluj mój eks hmm ...czy oni wszyscy poradnik rozwodnika czytaja czy co...
__________________
Każda łza uczy nas jakiejś prawdy

Edytowane przez Edi5555
Czas edycji: 2009-08-06 o 15:37
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 21:05   #621
maciejka74
Raczkowanie
 
Avatar maciejka74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 117
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Cytat:
Napisane przez Edi5555 Pokaż wiadomość
No przeinaczanie faktów to oni maja opracowane do perfekcji i jak widzę zachowania też standardowe... wypisz wymaluj mój eks hmm ...czy oni wszyscy poradnik rozwodnika czytaja czy co...
Sama sie nad tym zastanawiam,moj wolalby zyc jak pies z kotem,dostawac seks raz na miesiac i to w ramach "obowiazku malzenskiego"-ale kisic sie w tym zwiazku.A jak juz sie rozstac to ze standardowym obrzucaniem sie blotem....
__________________
Kup sobie psa. To jedyny sposób, abyś mógł nabyć miłość za pieniądze...
maciejka74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 22:12   #622
MamaGosi78
Raczkowanie
 
Avatar MamaGosi78
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 48
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Cytat:
Napisane przez maciejka74 Pokaż wiadomość
Sama sie nad tym zastanawiam,moj wolalby zyc jak pies z kotem,dostawac seks raz na miesiac i to w ramach "obowiazku malzenskiego"-ale kisic sie w tym zwiazku.A jak juz sie rozstac to ze standardowym obrzucaniem sie blotem....

Seks raz na miesiac...tak często????? mój się dawał wykorzystać 4 razy w roku- a ponieważ ja w styczniu 09 powiedziałam "dość" (bo ostatni raz sie dał wykorzystac w lipcu 08) to sie zaczęła sielanka... bo zazwyczaj na jego "chodź na seks" skakałam z radości...
MamaGosi78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 22:17   #623
maciejka74
Raczkowanie
 
Avatar maciejka74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 117
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Cytat:
Napisane przez MamaGosi78 Pokaż wiadomość
Seks raz na miesiac...tak często?????
częściej sie nie dalo ,bo moj organizm zle reaguje na alkohol,a na trzezwo jakos nie moglam .....
Szczyt romantyzmu-dzwoni jasnie pan z pracy z samego rana z pytaniem "pokombinujemy wieczorem?"Przynajmn iej mialam czas zeby wymyslic sobie pretekst,nader oryginalny,typu ...bol glowy
__________________
Kup sobie psa. To jedyny sposób, abyś mógł nabyć miłość za pieniądze...
maciejka74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 07:01   #624
niezapominajka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Witam wszystkie Panie! Jestem po rozwodzie!. Jedna sprawa, pół godziny. Może dlatego że mimo zdrady rozstaliśmy się szybko, bez orzekania i szarpania. Nie bardzo miałam wyjście, a i szczerze mówiąc chciałam się jak najszybciej pozbyć wrzoda! Za tydzień wyjedzie też do swojego nowego domu a my z małym zaczniemy nowe życie. Mog łabym Wam sporo opowiedzieć o jego byłych i obecnych numerach, ale chciałam nawiązać do jednego wątku. Mianowicie ja trochę okłamuję małego w kwestii ojca. Wynika to z tego, że jeszcze trochę za mały na całą prawdę, poza tym kocha ojca i uwielbia z nim czas spędzać, a że spędzają go 2 razy w roku po 6 dni to i problem średni. Średni w tym sensie, że jak jesteśmy tylko we dwoje nie marudzi i nie płacze za ojcem. Pyta o niego normalnie rozmawiamy i wszystko wraca do normy. A te dwa razy dają mu tyle szczęścia że nie mam sumienia mu tego odebrać. Oczywiście to ja zabiegam o jak najwięszy kontakt ojca z synem, ale trudno. Na razie wychodzi i jest do przeżycia. W trakcie jego pobytów mamy tez jeden dzień "rodzinny" gdzie we dwójkę spędzamy ały dzień z małym. Itd, itd. Mam jednak swoją metodę na przyszłość. Mianowicie prowadzę coś na wzór dziennika. Opisuję tam każdy ciekawy dzień, lub taki w którym wydarzyło się coś specjalnego. Są tam też wpisy z przyjazdów tatusia i jego zachowania. Tym sposobem nie zapomnę niczego co dziecko o ojcu wiedzieć powinno i będę to pamiętała ze szczegółami. Pozdrawiam Was gorąco
niezapominajka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 09:36   #625
MamaGosi78
Raczkowanie
 
Avatar MamaGosi78
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 48
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

niezapominajko - GRATULUJE i zazdroszczę
MamaGosi78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 10:16   #626
niezapominajka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Cytat:
Napisane przez MamaGosi78 Pokaż wiadomość
niezapominajko - GRATULUJE i zazdroszczę
dziękuję bardzo. Zaczynamy z małym nowe życie. Jeszcze tylko muszę porozmawiać z nim o tym, że już napewno nie będziemy z tatą bo właśnie się rozwiedliśmy (o samym fakcie, o jest świadom tego co się dzieje). Życzę Wszystkim tak szybkich rozpraw jak moja
niezapominajka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 15:49   #627
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

Niezapominajko gratuluję wolności
__________________
Każda łza uczy nas jakiejś prawdy
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 16:10   #628
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

niezapominajko gratulacje !!
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 18:17   #629
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

dziewczyny mam pytanie czy uwazacie ze warto porywac sie na udawadnianie winy w czasie rozwodu?
czy lepiej wziac bez orzekania tak jak zlozyl?
bo z jednej strony to troche mnie to korci zeby wystapic z orzekaniem a z drugiej to nie wiem czy gra jest warta swieczki?
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 18:37   #630
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Pierwsza sprawa i już rozwód

agata ja miałam takie momenty aby złozyć pozew z orzekaniem ale adwokat mi to wybił z głowy. w moim przypadku to byłaby tylko męczarnia , z perspektywy wiem ze to byla słuszna decyzja
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-19 00:49:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.