Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-12, 14:26   #181
gremi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 57
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
nie martw sie tez tak mialam po 2 - 3 dniach bylo juz duzo lepiej. to po prostu opuchlizna, moje tak samo krwawily.
teraz po 5 mscach efekt juz marny
to prawda opuchnięcie może się utrzymać do czterech dni...też powiększam sobie usta.W zeszłym roku niestety nie mogłam sie dostać do mojego lekarza(miejsc już nie było)i polazłam do innego,oczywiscie czytałam o nim opinie....i niestety tak mi spieprzył usta(a mineło juz kilka miesięcy)zrobił mi dziub...na samym początku jak ostrzykiwał to zauważyłam .że jego technika rożni się bardzo od tej ktorą stosuje "moj"lekarz.No i teraz muszę znowu się wybrać na poprawkę(część już się wchłoneła,wygląda lepiej).
gremi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 15:33   #182
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

ja już też po! najpierw 0.5ml - po wstrzyknięciu były super, ale po 2 dniach efekt już marny. Poszłam po drugie 0.5ml i teraz jest fajnie, chociaż pierwsze dni tragedia. Mega wielkie a teraz czekam do lutego i pójdę po jeszcze pół. Mam naturalnie małe usta i na początku więcej mi się nie zmieściło
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:23   #183
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Kogo polecicie z Wroclawia ? planuje sie wybrac ponownie pod koniec lutego, ale do poprzedniej lekarki juz nie wroce :/
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 17:24   #184
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Ja idę pierwszy raz w lutym do Luciuos Lips na Szpaczej. Na Fb widziałam dużo ładnych ust w jej wykonaniu.
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:01   #185
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Ja idę pierwszy raz w lutym do Luciuos Lips na Szpaczej. Na Fb widziałam dużo ładnych ust w jej wykonaniu.

Przejrzałam z ciekawości. Kacze dzioby z asymetrią i większą górną wargą.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 07:55   #186
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Przejrzałam z ciekawości. Kacze dzioby z asymetrią i większą górną wargą.
Widocznie się nie znam, ale jak dla mnie spoko
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:17   #187
poprostum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Exclamation Dobra rada - Powiększenie ust.

Witajcie !
Może któraś z Was podpowie , gdzie najlpiej powiększyć sobie usta.
Czego mam się strzec i czego unikać ?
Doradzcie , za każdą sugestię będę bardzo wdzięczna .

Ps- Usta mam małe , górna warga jest mniejsza od dolnej.


Zakres lokalizacji - najlepiej województwo Łódzkie
poprostum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 12:41   #188
summertime2727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Usta FOTO prosze o rady małopolska

Witam, mam 30 lat i chcialabym powiekszyc usta kwasem. Nigdy nie korzystalam z zabiegow medycyny estetycznej. Moje usta mi sie nie podobaja, gorna warga jest bardzo waska i ogolnie sa krotkie, chodzi o szerokosc. Tego nie da sie naprawic, ale myslalam nad powiekszeniem. Mam duzo kompleksow dotyczacych mojego wygladu. Chcialabym wygladac jak najbardziej naturalnie, ale z widocznym efektem. Szukalam kilka godzin miejsc godnych polecenia i chyba wybiore Medestetis w Krakowie na zabieg u dr Joanny Dziurdy. Ile ml polecilybyscie mi na pierwszy raz? I czy ktoras kochana wizazanka moglaby mi wyslac na prv zdjecia przed i po? Jestem z malopolski, wiec jesli mialabyscie kogos innego godnego polecenia to bardzo prosilabym o namiary. Nie chce trafic na niekompetentna osobe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png usta.png (138,4 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: png usta1.png (110,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: png usta3.png (113,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: png usta4.png (824,6 KB, 53 załadowań)
summertime2727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 15:31   #189
Karo_J
Raczkowanie
 
Avatar Karo_J
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 164
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

I jak kochane efekty? Mamy jakieś aktualne zdjęcia??? Ja jestem już dużo przodu w temacie niż jakiś czas temu i mogę powiedzieć, że zauważyłam, że na trwałość i efekt ma głównie to w jaki sposób podaje się preparat- chodzi o estetyczne podejście do tematu. Nie wielką ilością można dać efekt wow ale przydaje się gruntowna wiedza estetycznej budowy ust.
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:
Kosmetolog
Beauty Coach
Make-up Artist

Karolina Jakubek
Karo_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 12:00   #190
kostrzycha
Przyczajenie
 
Avatar kostrzycha
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 20
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

dziewczyny, a co myślicie o głośnych ostatnio "kylie jenner's lips". Podobają Wam sie tak duże usta? Czy według Was wyglądają naturalnie (gdybyście nie wiedziały, że ona je powiększała)?
kostrzycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 12:59   #191
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kostrzycha Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co myślicie o głośnych ostatnio "kylie jenner's lips". Podobają Wam sie tak duże usta? Czy według Was wyglądają naturalnie (gdybyście nie wiedziały, że ona je powiększała)?

Na zdjęciach, które ja widziałam wyglądają naturalnie (w sensie uwierzyłabym gdyby mi powiedziano, że nierobione). Moim zdaniem wygląda o niebo lepiej, młodziej i delikatniej z tymi ustami niż z wąskimi. Zmiękczyło jej to to rysy. Zmiana na duży plus mimo, że bardzo widoczna.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 17:41   #192
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Witajcie dziewczyny,mam pytanie czy któraś robiła usteczka w Żorach/woj.śląskie/polecacie coś?
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 11:27   #193
emilia_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Polecam klinikę La perla w warszawie (łowicka?), robiłam tam usta w grudniu, super efekt, żaden przerysowany, naturalnie wyglądające, pelne usta. I na dodatek mają promocje, jeszcze do końca stycznia, że 2 osoby mogą zrobić w cenie jednej (ja poszłam z siostrą) albo można podwójną ilość preparatu wstrzyknąc. Akurat wyświetla mi się teraz tutaj ta reklama
emilia_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 15:56   #194
agilaseczka
Przyczajenie
 
Avatar agilaseczka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Witam
Chciałem zrobić żonie prezent i wykupić jej zabieg powiększenia ust bo wiem że o tym marzy
Wstawiam jej usta obecnie
Agi.jpg
znalazłem w Łodzi
http://www.artestetyka.pl/
https://www.facebook.com/ArtEstetyka/
powiększenie ust robią tam
doktor
Edyta Santorek stumiłło
Katarzyna Rozmus
obecnie jest w promocji powiększenie Princess Volume 1 ml za 550 zł
Jeszcze znalazłem
Sthetica - Klinika Medycyny Estetycznej Łódź
dr Mieczysław Miodek
alergan juvederm 499 zł hydrate ampułka
599 ultrasmile juvederm ampułka
I jeszcze mam taką opcję do której mi chyba najbliżej
Dr. Nina Uszkiewicz Łódź przyjmuje w Manufakturze
StylAge M 800 zł ( podobno Mercedes wśród kwasów utrzymuje się pełne 12 miesięcy)
regeyal idealips 500zł promocja 800 zł cena normalna ( podobno to samo co Princess )
I teraz pytania
Czy macie jakieś opinie na temat którejś z Pań doktor lub gabinetu?
Czy wstrzyknęły byście cały 1 ml patrząc na usta żony z wstawionego zdjęcia?
Czy Princess jest w miarę dobrym środkiem ( nie będzie żadnych grudek i czy efekt powiększonych ust utrzyma się chociaż 6 miesięcy?)
Czy może w tych pieniądzach możecie polecić jakiś inny sprawdzony gabinet lub doktora w okolicach Łodzi lub w Łodzi Pabianicach ?
Proszę o w miarę szybką odpowiedź bo chciałem to załatwić na jutro z góry dziękuję kochane Panie

Edytowane przez agilaseczka
Czas edycji: 2016-01-30 o 08:18
agilaseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 13:48   #195
klaudia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 171
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Byłam 2 razy na zabiegu powiększania ust. Pierwszy raz 0,5 ml tylko w górną wargę i po 2 tygodniach kolejne 0,5 ml również tylko w górę. Za pierwszym razem zrobił mi się siniak a teraz bardzo ładnie bez siniaków. Postanowiłam robić po 0,5 ml żeby nie było szokiem dla otoczenia zmiana mojego wyglądu oraz żeby zachować naturalny wygląd. Postanowiłam za kolejne 2 tygodnie iść jeszcze po 0,5 ml..największym problemem u mnie jest "wywinięcie" kącików górnej wargi, po 2 razach nie ma w tym miejscu żadnego efektu;-( Myślicie, że z każdym zabiegiem będzie lepiej czy ktoś inny od razu poradziłby sobie z tym?
klaudia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 19:15   #196
mala_lala_lena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cześć dziewczyny,

od przeszło 2 lat myślałam o powiększeniu ust aż w końcu zdecydowałam się na zabieg, który przypada za tydzień w piątek. Poczytałam sporo na ten temat, przejrzałam youtube o powiększaniu ust, nie wspominając o przejrzeniu instagrama żeby znaleźć swój ideał. Jednak wiem, żeby nie nastawiać się na niewiadomo jaki spektakularny efekt, zwłaszcza, że będzie to tylko 1 ml
Mam sporą asymetrię nie tylko w stosunku dolna, górna warga ale głównie prawa, lewa strona. Z resztą zdjęcie załączam poniżej. Doradzcie mi proszę obiektywnie czy z takiej wyjściówki da się 1 ml to wyrównać i w miarę powiększyć moje kreseczki? Jak sądzicie jakie proporcje ostrzykiwania dałyby najlepsze efekty? Kąciki ust wydają mi się uniesione więc może zrezygnuję z poprawiania tych miejsc? Liczę na Wasze wsparcie

Pozdrawiam,
Lenka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12630710_10205159578501392_130374109_o.jpg (8,4 KB, 88 załadowań)

Edytowane przez mala_lala_lena
Czas edycji: 2016-01-30 o 19:16
mala_lala_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 21:41   #197
agilaseczka
Przyczajenie
 
Avatar agilaseczka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

już po zabiegu
1 przed reszta po
żona mega zadowolona, ja również
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Agi.jpg (106,2 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (37,3 KB, 233 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (51,7 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (265,6 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (64,3 KB, 196 załadowań)

Edytowane przez agilaseczka
Czas edycji: 2016-01-30 o 21:43
agilaseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 08:30   #198
funky87
Zakorzenienie
 
Avatar funky87
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 5 464
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Kogo polecicie z Wroclawia ? planuje sie wybrac ponownie pod koniec lutego, ale do poprzedniej lekarki juz nie wroce :/
Z Wrocławia polecam dr Edytę Lelonek, pracuje na produktach Stylage.
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
funky87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 12:29   #199
Marcelasena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Witam mam jedno pytanie W grudniu po raz pierwszy powiększyłam usta , 1ml kwasem Emerval Na początku stycznia dostrzyknięcie 1 ml Mam bardzo małe usta naturalnie i mimo 2 ml efekt nie jest do końca zadowalający. Stąd moje pytanie , chciałabym jeszcze 1 ml , ale słyszałam, że powinnam teraz odczekać 3 miesiące .Mieszkam za granicą ,usta robie w Polsce tak się składa, że na początku marca będę w kraju , minie wtedy dwa miesiące od ostatniego dostrzykniecia , czy mogę zrobić jeszcze 1 ml czy naprawdę powinnam odczekać trzy miesiące ??
Marcelasena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-02, 11:33   #200
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Idźcie do Agnieszki Kurpias (na Wałbrzyskiej). Zrobi Ci powiększanie ust preparatem stylage i weźmie za to tylko 600zł za 1ml i obędzie się bez kaczego dzioba. Też ma zdjęcia na Facebooku, więc możecie skontrolować.
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 13:18   #201
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

agilaseczka ładny, naturalny efekt. Powiedz proszę na ile ml się zdecydowałaś i w którym gabinecie?
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 14:24   #202
agilaseczka
Przyczajenie
 
Avatar agilaseczka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 14
Talking Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez auris Pokaż wiadomość
agilaseczka ładny, naturalny efekt. Powiedz proszę na ile ml się zdecydowałaś i w którym gabinecie?
Skinfinity Gabinet Medycyny Estetycznej Łódź Pani Dr Nina Uszkiewicz , efekt zrobiony 1 ml Regenyal (6 miesięcy), kolejnym razem spróbujemy Restyle efekt jest podobno jak po 1,5 ml Reginal i dwa razy tyle się utrzymuje (12 miesięcy). Żadnych grud . Polecam

Edytowane przez agilaseczka
Czas edycji: 2016-02-04 o 07:14
agilaseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 21:30   #203
Em161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 8
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Hej, czy ktoś może polecić jakąś klinikę/lekarza w Warszawie, który fajnie, naturalnie powiększy usta i jest sprawdzony? Cztałam prawie cały wątek, niestety mało znalazłam polecanych klinik w Warszawie.

I drugie pytanie - czy 0.5 ml kwasu da w ogóle jakiś efekt? Z tego co patrzyłam po zdjeciach czy opiniach to chyba nie bardzo, jednak zależy mi na delikatnym powiększeczniu/ujędrnieniu, aczkolwiek czy sens jest wstrzykiwać w ogóle 0,5 ml i lepiej od razu zrobić sobie 1 ml.
Z góry dzięki za wszelkie info i porady

Edytowane przez Em161
Czas edycji: 2016-02-03 o 21:32
Em161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 12:39   #204
Malamigotka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Hej dziewczyny. Ja polecam doktor Katarzynę Mudel. To co najbardziej w niej lubię to to, że nie robi kaczych dziobów. Za pierwszym razem mega się bałam że właśnie będę miała taki nienaturalny kaczy dzióbek, ale własnie doktor mnie oświeciła że po pierwsze to zależy od techniki podania preparatu a po drugie z kwestii ilości preparatu. I tak na przykład ona woli podać mniej ale robi kontrole i można dopełnić usta. W sumie zazwyczaj podaje mi około 1 ml i efekt jest super. To już mój chyba 3 raz u niej. W najbliższym czasie znowu się wybieram i dam wam znać jak tym razem wyszło, ale ja serio szczerze ją polecam jeśli nie chcecie mieć efektu wielkich nienaturalnych i wywiniętych ust to sugeruje się zgłosić do Pani Kasi.
Malamigotka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 16:09   #205
poprostum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Witajcie Kochane
Ja swoją przygode z "ustami " zaczęłam całkiem niedawno.
Szukając odpowieniego salonu tudzież kliniki , po wysyłaniu miliona zapytań na róznych forach , bałam się naprawdę się bałam.
We wszystkich proponowanych i polecanych placówkach zawsze pojawiłąy się jakieś dziewczyny / kobiety poszkodowane .
Więc trochę zniechęcona odpuściłam poszukiwania aż któregoś dnia polecono mi Kilinikę medycyny Estetycznej Karoliny Jakubek w Zgierzu ( woj. łodzkie ). Ku mojejmu zdziwieniu samo podejście do "mnie "jako laika w tym temacie było już dla mnie wielkim plusem.
Jestem bardzo zadwolona z efektów . Na tą chwilę miałam robione dwa zabiegi . Nadminię ,że powiększałam górną wargę bo praktycznie jej nie miałam :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12494889_178085879216361_3470546088000576666_n.jpg (42,9 KB, 335 załadowań)
poprostum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 08:35   #206
olga83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

W Warszawie ja polecam medicaspa .Robię tam sobie usta już od 2 lat .Usta wyglądają tak jak zawsze ja pragnęłam mieć -są jędrne i bardzo naturalne.Dr Fischhof-Śmielak robi mi zawsze 1 ml(preparat stylage lips).0,5 ml na moje usta to by było za mało.
olga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 16:24   #207
Lunacresta
Przyczajenie
 
Avatar Lunacresta
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Usta FOTO prosze o rady małopolska

Cytat:
Napisane przez summertime2727 Pokaż wiadomość
Witam, mam 30 lat i chcialabym powiekszyc usta kwasem....... Szukalam kilka godzin miejsc godnych polecenia i chyba wybiore Medestetis w Krakowie na zabieg u dr Joanny Dziurdy. Ile ml polecilybyscie mi na pierwszy raz? I czy ktoras kochana wizazanka moglaby mi wyslac na prv zdjecia przed i po? Jestem z malopolski, wiec jesli mialabyscie kogos innego godnego polecenia to bardzo prosilabym o namiary. Nie chce trafic na niekompetentna osobe.
Cześć ja byłam w Medestetis w październiku u dr. Grodeckiej byłam mega zadowolona i pewnie za jakiś miesiąc znów się wybiorę. Miałam podane 1 ml stylege M kaniula.

A tu już byłaś bo post jest ze stycznia a dawno tu nie zagladalam
Lunacresta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 08:09   #208
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny, mam pytanie.
W październiku 2015 powiększałam usta 1 ml StylAge M. Efekt był super, ale wyczuwalne były grudki.
Teraz chcę powiększyć usta ponownie. Jaki preparat polecacie?
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 08:04   #209
agilaseczka
Przyczajenie
 
Avatar agilaseczka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

grudki nie są winą preparatu tylko źle rozmasowanych ust po zabiegu(taką informację odrazu otrzymałam od Pani dr na zapytanie o grudki ), zmień operatora.
agilaseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 22:57   #210
Mag_I
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

czy ktoś ma jakieś doświadczenia z kwasem juvederm volbella? Ja ostatecznie miałam zastosowany ten kwas ale nic o nim nie wiem. Usta robił mi dr Gojdź.
Mag_I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:29:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.