Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-29, 12:06   #421
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Tak mam zamiar umieścić w albumach, tylko jeszcze muszę je kupić . Uwielbiam oglądać zdjęcia, ale na papierze bo w komputerze to nie to samo. Robię bardzo dużo zdjęć córce, ale wrzucałam je tylko na kompa i nic z tym nie robiłam, także zajęło mi teraz dobrych kilka miesięcy żeby wybrać ładne zdjęcia do wywołania , wywalić te co się nie nadają i pokatalogować to wszystko.
No trochę pracy na pewno miałaś Ja zauważyłam, że najczęściej do zdjęć wracam oglądając je na telefonie, w i to nie zdarza się jakoś często. Minusem jest to, że mam na nim tylko te, które sama zrobiłam. Na kompa zgrywam zdjęcia wszystkich uczestników, że tak powiem hehe ale tam mi się zdarza rzadziej zaglądać
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 12:09   #422
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Co do zdjęć z chrzcin i niekompetencji niektórych osób. Na mój ślub kamerzysta pomylił godziny i zjawił się ..... tuż po ślubie , jak szliśmy już z mężem do bocznego ołtarza, także przysięgę mam nagraną komórką przez mojego kuzyna
Żartujesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
A chciałam jeszcze napisać że współczuję Wam takich pytań o dzieci i tekstów. U nas jakoś nie było tego dużo, w zasadzie przypominam sobie takich kilka sytuacji od dalszych znajomych czy sąsiadów. I jedna od teściów. Ale to już było po poronieniach i w wigilię nam życzyli dziecka więc ja nie odebrałam tego w sposób taki natretny tylko w taki żeby wreszcie się nam udało. Jednak było mi smutno bo to było tuż po drugim poronieniu o którym oni nie wiedzieli i nie wiedzą. Wiedza tylko o pierwszym.
Ale jeśli Was bolą te pytania to ja bym powiedziała że nie możemy mieć dzieci, zaraz by się zamknęli.

My doczekaliśmy się dziecka po 4,5 roku po ślubie.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Ja nie chcę aby ktoś wiedział z dalszej rodziny zresztą to rodzina męża i to on powinien jakoś to rozwiązać.

Ja w swojej rodzinie po którymś pytaniu taty "Kiedy zostanie dziadkiem" odpowiedziałam że mam podobny problem jak oni mieli to temat ucichł. A gdy miałam robioną drożność to usłyszał rozmowe z moją mamą. Zaś mama nawet pomagała mi robić zastrzyk ostatni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MrsSeductive
Czas edycji: 2019-07-29 o 12:10
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 12:11   #423
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Żartujesz
Nie, teraz się z tego śmieję, ale wtedy mi nie było do śmiechu , szczególnie jak podbiegła do nas w kościele i zaczęła przepraszać . Zrobiła film z wesela i zapłaciliśmy 100 zł, tyle co wynosiła zaliczka.
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 12:14   #424
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Nie, teraz się z tego śmieję, ale wtedy mi nie było do śmiechu , szczególnie jak podbiegła do nas w kościele i zaczęła przepraszać . Zrobiła film z wesela i zapłaciliśmy 100 zł, tyle co wynosiła zaliczka.
O ludzie chyba bym się popłakała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 12:16   #425
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Ja także rozumiem, że można nie chcieć dzieci. Sama kiedyś nie chciałam, a teraz chce 2 Ale dzieci to obowiązek i wymagają poświęcenia im ogromnej uwagi i czasu. Dla mnie syn jest najważniejszy i dlatego znoszę wszystkie trudy i męki, bo nie oszukujmy się, macierzyństwo to nie bajka Jednak doskonale rozumiem, że ktoś nie chce takiego poświęcenia i nie widzi w tym nic cudownego

A co do owulacji, to nieprawda, że jest 14 dc. Przy ksiazkowym cyklu z podręcznika owszem, ale ile % kobiet tak ma? Ja przy 29 dniowych cyklach, owulke mam zazwyczaj 16-17 dnia

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 12:21   #426
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Ja rozumiem. Niektórym dzieci nie są potrzebne do szczęścia.
Nie znam takich małżeństw co świadomie nie chcą mieć nigdy dzieci.

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Ja nie uważam że są cudowne, nie przepadam za dziećmi. I całkowicie rozumiem że ktoś może ich nie chcieć mieć sama miałam taki etap w życiu że nie chciałam dzieci, pewnie dlatego potem staraliśmy się o Werke tyle lat
Nie lubisz dzieci a stajesz na głowie wiele lat żeby mieć dziecko

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Różne są punkty widzenia. Ja totalnie rozumiem, że można nie chcieć mieć dzieci.
Dokładnie tzn. rozumiem, że odkłada się starania, że się czeka na odpowiedni moment, bo coś tam... że przed ślubem nie bla bla ale nie rozumiem na całe życie rezygnować z wygody, a i dodatkowo nigdy nie żałować!

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
O widzisz, ja bym zwariowała z taką ilością. Ale ja w ogóle nie przepadam za dziećmi, mam kilkoro, które lubię i jakąś tam grupę, które akceptuję, ale większość mnie drażni.
Przy moim byłym dziecko byłoby dla mnie największą tragedią, dopiero jak poznałam męża to trochę mi się odmieniło.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też bym zwariowała na dłuższą metę
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 12:23   #427
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Laloca ja znam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 12:31   #428
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
Ja także rozumiem, że można nie chcieć dzieci. Sama kiedyś nie chciałam, a teraz chce 2 Ale dzieci to obowiązek i wymagają poświęcenia im ogromnej uwagi i czasu. Dla mnie syn jest najważniejszy i dlatego znoszę wszystkie trudy i męki, bo nie oszukujmy się, macierzyństwo to nie bajka Jednak doskonale rozumiem, że ktoś nie chce takiego poświęcenia i nie widzi w tym nic cudownego

A co do owulacji, to nieprawda, że jest 14 dc. Przy ksiazkowym cyklu z podręcznika owszem, ale ile % kobiet tak ma? Ja przy 29 dniowych cyklach, owulke mam zazwyczaj 16-17 dnia
Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Oki. No to teraz wyobrażasz sobie, żeby go nie było?



Owulacja powinna być 14 dni przed @, a nie 14 po.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Laloca ja znam
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oki Ja próbuję sobie przypomnieć, ale no nie znam. Znam tylko takie co nie mogą. Ze znanych postaci to przypomniałam sobie o Czubaszek, która wręcz usuwała
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 12:45   #429
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
A chyba, że tak ale dziwne, że ktoś nie chce mieć wogóle dzieci

Wiesiołek pije się od początku do owulacji, a później odstawia, bo podobno powoduje mikro skurcze które utrudniają implantacje.



Aha oki Przyznaję, że po łebkach nadrobiłam te 3 dni
Czy ja wiem że dziwne. Znam osoby i to z bliskiego otoczenia które nie nadaja się na rodziców i nie powinni mieć dzieci.

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Super, gratuluję pierwszego ząbka



Witaj



Gratuluję



Bardzo mi przykro




Dziękuję

Trzymam kciuki żeby Wam się udało jak najszybciej z dzidzią nr 2



Ależ ten czas leci , a dopiero rodziłaś



Moja znajoma urodziła w styczniu synka, karmiła piersią, córkę urodziła w grudniu tego samego roku , nie planowała , nie spodziewała się



Ja wywołuję na empiku, ale zawsze czekam na promocje, bo bardzo często mają 40% rabatu i wtedy się opłaca. Właśnie wczoraj wysłałam 1600 zdjęć do wysyłki. I już jestem na bieżąco, poprzedni taki pakiet wywołałam w czerwcu, ale tak to jest jak się nie wywoływało zdjęć pierwszego dziecka przez ostatnie 5 lat ale już jestem na bieżąco i mam ogromny zamiar robić to od razu.



Ja brałam olej z wiesiołka, dwa miesiące w drugim cyklu z wiesiołkiem się udało. Tylko tak jak dziewczyny już pisały od 1 dc do owulacji, bo powoduje mikroskurcze macicy i może uniemożliwić zagnieżdżenie się zarodka.



Witaj powodzenia

U nas dziś na liczniku 36+0 robi się gorąco nie tylko na dworze . Jutro idę na pierwsze ktg a popołudniu wizyta, zobaczymy czy synek się już pcha na świat

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------



Bardzo mi się podoba i Kubuś i Szymon ale u nas odpadły ponieważ są w najbliższej rodzinie. Nasz synek będzie miał na imię Oluś po długich negocjacjach mąż chciał Błażej, ja Adam a córka Chase albo Rocky
1600??? O matko

Ja wywolywalam w rosmanie, empiku i na uwolnij kolory (tu robiłam albumy ze ślubu dla rodziców).

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Bo dzieci są cudowne Teraz spędziłam weekend z 5 dzieci, a w pewnym momencie było ich nawet 7 i no nie rozumiem jak można nie lubić i nie chcieć mieć dzieci. co innego jak się nie może.
Z 5 bym oszalała

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Marianna, i co robisz z taką liczbą zdjęć? W albumach trzymasz?

Różne są punkty widzenia. Ja totalnie rozumiem, że można nie chcieć mieć dzieci.
Ja też rozumiem.

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Tak mam zamiar umieścić w albumach, tylko jeszcze muszę je kupić . Uwielbiam oglądać zdjęcia, ale na papierze bo w komputerze to nie to samo. Robię bardzo dużo zdjęć córce, ale wrzucałam je tylko na kompa i nic z tym nie robiłam, także zajęło mi teraz dobrych kilka miesięcy żeby wybrać ładne zdjęcia do wywołania , wywalić te co się nie nadają i pokatalogować to wszystko.
Mam tak samo ze zdjęciami, muszę mieć w albumie inaczej się nie liczy. Nie chciałoby mi się odpalać kompa żeby obejrzeć, albo komuś pokazać.

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Teoretycznie tak. Ale możesz mieć krótsza bądź dłuższą fazę lutealna i owulacja może być w innym dniu. Najlepiej obserwować swój organizm, można wspomagać się testami owulacyjnymi, bądź monitoring u gina. Ale niestety chyba tylko ciąża jest potwierdzeniem owu, bo nawet lekarz może się mylić



Oby to był ten problem, kciuki za kolejny cykl.



Rzeczywiście! Gaja była pierwsza. O jej jak ten czas leci.



Ja w empiku wywołuje, ostatnio wywolywalam 500. Im więcej wywolujesz tym taniej. A jakoś jest super


Mazury są piękne za 9 dni jedziemy, tym razem do Rynu. Ja chciałam do Ełku



Witaj i powodzenia



Mrągowo jest piękne, niestety byliśmy tylko raz przejazdem.
Tez nie jestem zadowolona, te zdjęcia które dostaliśmy wyglądają kompletnie inaczej niż maja na swoim fb fotografi. Ale czasu nie cofne. Nawet nie mamy takich zdjęć we 3 bo rodzina się zeszła żeby oglądać jak ubieramy mała foto się spóźnił i nie było też czasu. Bardzo żałuję.



Dziękujemy



Ja nie uważam że są cudowne, nie przepadam za dziećmi. I całkowicie rozumiem że ktoś może ich nie chcieć mieć sama miałam taki etap w życiu że nie chciałam dzieci, pewnie dlatego potem staraliśmy się o Werke tyle lat


Dzień dobry, u nas dziś tylko 33 st w cieniu. Umieram przy wiatraku.


Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
My kilka ładnych mamy, ale spodziewałam się czegoś lepszego ja brałam tego foto a nie innego.

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Co do zdjęć z chrzcin i niekompetencji niektórych osób. Na mój ślub kamerzysta pomylił godziny i zjawił się ..... tuż po ślubie , jak szliśmy już z mężem do bocznego ołtarza, także przysięgę mam nagraną komórką przez mojego kuzyna
Ubilabym, serio!!

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Nie, teraz się z tego śmieję, ale wtedy mi nie było do śmiechu , szczególnie jak podbiegła do nas w kościele i zaczęła przepraszać . Zrobiła film z wesela i zapłaciliśmy 100 zł, tyle co wynosiła zaliczka.
To chociaż tyle. Ale i tak niekompetencja aż bije.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 13:03   #430
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Nie znam takich małżeństw co świadomie nie chcą mieć nigdy dzieci.

Nie lubisz dzieci a stajesz na głowie wiele lat żeby mieć dziecko
Cudze to cudze, ze swoim może być inaczej. Ja nie mam cierpliwości i drażnią mnie piski.
Mogłabym mieć 15 psów na głowie, ale max trójkę dzieci


Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Nie, teraz się z tego śmieję, ale wtedy mi nie było do śmiechu , szczególnie jak podbiegła do nas w kościele i zaczęła przepraszać . Zrobiła film z wesela i zapłaciliśmy 100 zł, tyle co wynosiła zaliczka.
Masakra, i jak tu teraz znaleźć uslugodawcę :/
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 13:04   #431
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Oki. No to teraz wyobrażasz sobie, żeby go nie było?



Owulacja powinna być 14 dni przed @, a nie 14 po.[COLOR=Silver]
Również nieprawda. Faza lutealna nie musi trwać 14 dni. Moja ma 12, czasem 10, a w poprzedniej ciąży zaszłam za pierwszym razem

Co do syna to kocham tego konkretnego i za nic bym go nie oddała, ale tak, wyobrażam sobie że mogłabym nie mieć dzieci. Co w tym dziwnego? Ja uwielbiam zwierzęta i nie rozumiem jak można ich nie lubić, a jednak nie uważam, że każdy musi mieć tak jak ja. Każdy jest inny.


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 13:15   #432
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Ja również rozumiem ludzi, którzy z wyboru nie mają dzieci, bo nie są im do szczęścia potrzebne.

Leosia bym nigdy nikomu nie oddała, nie wróciła bym do poprzedniego życia zanim go nie było za żadne skarby świata, ale są dni takie jak dzisiaj, że jest po 14, ostatni posiłek jadłam o 6.30, bo Leos ma dzisiaj dzień na rękach a każde jego odłożenie to płacz, byłam we wc z nim na kolanach i właśnie w takie dni zastanawiam się co mi do tego głupiego łba strzeliło z dzieckiem
No ale po chwili uświadamiam sobie, że kocham go jak cholera, ale nie potępiam ludzi świadomie wybierający życie bez dzieci. Sama znam takie związki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 13:22   #433
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Bry
Ja dzisiaj wolne. Rano zrobilam badania i Okazało się że jedno zakosztowało mnie 180 zł także cieszę się bardzo, ale co zrobić.
Trochę ogarnęłam i nic mi się nie chce przy tym upale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 13:34   #434
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Kelpie, to badanie które miało kosztować 150 okazało się droższe czy jakieś inne wyszło, że jest płatne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 13:47   #435
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Mrs, wiesiołek tylko do owulacji. mnie pomaga, także polecam.
Ann, Sunshine w takim razie szykujcie się na wypytywanke na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odpiszę wieczorkiem
Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Bry
Ja dzisiaj wolne. Rano zrobilam badania i Okazało się że jedno zakosztowało mnie 180 zł także cieszę się bardzo, ale co zrobić.
Trochę ogarnęłam i nic mi się nie chce przy tym upale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie chodzi Ci o o AMH. Niestety też musiałam tyle płacić. Zresztą wszystkie hormony robiłam prywatnie więc mnie trzepnelo po kieszeni. Kiedy ma być wynik?

Pisalyście o wiesiołku, brałam kilka miesięcy i u mnie nie przyniósł pożądanego rezultatu. Ale to zależy od przyczyny niepowodzeń. Na pewno nie zaszkodzi jak się bierze do owulacji.

Ja fotki wywołuje zawsze w empiku na promocjach. Ostatnio z wyjazdów robię fotoksiazki, również na promocjach w empiku i jestem z nich zadowolona. Chciałabym mieć mnóstwo wywołanych zdjęć ale albumy mnożą się na potęgę a ja nie mam na nie miejsca

Opalalam się dziś nad wodą, straszny upał ale burza właśnie nadchodzi i może będzie lepiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 13:49   #436
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Ja również rozumiem ludzi, którzy z wyboru nie mają dzieci, bo nie są im do szczęścia potrzebne.

Leosia bym nigdy nikomu nie oddała, nie wróciła bym do poprzedniego życia zanim go nie było za żadne skarby świata, ale są dni takie jak dzisiaj, że jest po 14, ostatni posiłek jadłam o 6.30, bo Leos ma dzisiaj dzień na rękach a każde jego odłożenie to płacz, byłam we wc z nim na kolanach i właśnie w takie dni zastanawiam się co mi do tego głupiego łba strzeliło z dzieckiem
No ale po chwili uświadamiam sobie, że kocham go jak cholera, ale nie potępiam ludzi świadomie wybierający życie bez dzieci. Sama znam takie związki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Sa gorsze chwile, kiedy rodzice potrafią docenić życie bez dzieci. W drugą stronę na pewno też.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:06   #437
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Czy ja wiem że dziwne. Znam osoby i to z bliskiego otoczenia które nie nadaja się na rodziców i nie powinni mieć dzieci.
A to już inna sprawa. Też tak uważam.
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:12   #438
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Kelpie, to badanie które miało kosztować 150 okazało się droższe czy jakieś inne wyszło, że jest płatne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To co miało 150. W labie, w którym robię badania nie ma cennika, a w weekend nie pracuje więc nie miałam jak zadzwonić. Sprawdziłam ceny w innych labach w mieście i było 140 - 150 zł, a tu zaśpiewali 180. Miałam wszytko na jednym skierowaniu i nie chciało mi się jeździć i szukać najtaniej zwłaszcza że musiałam zrobić dziś.
Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Odpiszę wieczorkiem Pewnie chodzi Ci o o AMH. Niestety też musiałam tyle płacić. Zresztą wszystkie hormony robiłam prywatnie więc mnie trzepnelo po kieszeni. Kiedy ma być wynik?

Pisalyście o wiesiołku, brałam kilka miesięcy i u mnie nie przyniósł pożądanego rezultatu. Ale to zależy od przyczyny niepowodzeń. Na pewno nie zaszkodzi jak się bierze do owulacji.

Ja fotki wywołuje zawsze w empiku na promocjach. Ostatnio z wyjazdów robię fotoksiazki, również na promocjach w empiku i jestem z nich zadowolona. Chciałabym mieć mnóstwo wywołanych zdjęć ale albumy mnożą się na potęgę a ja nie mam na nie miejsca

Opalalam się dziś nad wodą, straszny upał ale burza właśnie nadchodzi i może będzie lepiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mówili że na ten wynik najdłużej się czeka i że kilka dni. Będę miała go elektronicznie, a pozostałe do odbioru osobiście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:23   #439
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Oby wynik osłodził cenę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 14:48   #440
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Leo 8 czerwca kończy pół roku i załapał picie z bidonu, na którym pisze 12M+

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 15:17   #441
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Leo 8 czerwca kończy pół roku i załapał picie z bidonu, na którym pisze 12M+

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdolny maluch


A ja dziś znowu mam nerwy. Mąż wrócił godzinę temu z pracy i już zdążył pomarudzić i wyjść z domu. Chyba sobie wrócę sama do mieszkania, a on niech sobie tu siedzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 15:24   #442
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Oby wynik osłodził cenę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 15:28   #443
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Ja również rozumiem ludzi, którzy z wyboru nie mają dzieci, bo nie są im do szczęścia potrzebne.

Leosia bym nigdy nikomu nie oddała, nie wróciła bym do poprzedniego życia zanim go nie było za żadne skarby świata, ale są dni takie jak dzisiaj, że jest po 14, ostatni posiłek jadłam o 6.30, bo Leos ma dzisiaj dzień na rękach a każde jego odłożenie to płacz, byłam we wc z nim na kolanach i właśnie w takie dni zastanawiam się co mi do tego głupiego łba strzeliło z dzieckiem
No ale po chwili uświadamiam sobie, że kocham go jak cholera, ale nie potępiam ludzi świadomie wybierający życie bez dzieci. Sama znam takie związki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak idę do łazienki to ją kładę na dywanie na korytarzu żeby mnie widziała

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Odpiszę wieczorkiem Pewnie chodzi Ci o o AMH. Niestety też musiałam tyle płacić. Zresztą wszystkie hormony robiłam prywatnie więc mnie trzepnelo po kieszeni. Kiedy ma być wynik?

Pisalyście o wiesiołku, brałam kilka miesięcy i u mnie nie przyniósł pożądanego rezultatu. Ale to zależy od przyczyny niepowodzeń. Na pewno nie zaszkodzi jak się bierze do owulacji.

Ja fotki wywołuje zawsze w empiku na promocjach. Ostatnio z wyjazdów robię fotoksiazki, również na promocjach w empiku i jestem z nich zadowolona. Chciałabym mieć mnóstwo wywołanych zdjęć ale albumy mnożą się na potęgę a ja nie mam na nie miejsca

Opalalam się dziś nad wodą, straszny upał ale burza właśnie nadchodzi i może będzie lepiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też chce porobić fotoksiazki z widokami

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 15:40   #444
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Zainspirowalyscie mnie z tą fotoksiążką . Jutro zacznę działać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 17:01   #445
elizas87
Raczkowanie
 
Avatar elizas87
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 51
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

O mamo... Czy któraś z Was mi napisze jak najłatwiej czytać posty tutaj? Jestem tu nowa i jeszcze wiele muszę się nauczyć ale czytać cytowane posty, edytowane ufff...



Mrs Swductive bardzo mi przykro. Następnym razem się nie uda.



Co do fotoksiazek. Ja jestem specjalistka, polecam. Robię z każdego wyjazdu a kiedyś dużo podróżowałam i uwielbiam je co jakiś czas oglądać.

W listopadzie planujemy z mężem 3 dni na Islandii i muszę porobić jakiś fotki ładne.



Co do dzieci to powiem Wam. Chcę bo wiem że jest czas i decyduje się teraz bo jak nie teraz, kiedy mam 32 lata to kiedy? Nie za bardzo lubię dzieci, nie lubię hałasu ogólnie. Postanowiliśmy z mężem na luzie spróbować, wiadomo z tyłu głowy mam myśl że chce zajść w ciążę ale to raczej wychodzi z obowiązku a nie z chęci... Nie wiem może za bardzo się boję, że nie będę dobra matka, że się denerwuje jak sobie finansowo prowadzimy, kredyt na dom, kiedy wrócę do pracy itp. Anyway mąż dzisiaj powiedział że w sierpniu tak na luzie pójdziemy a od września poważniej. Zobaczymy.

Jedna z moich koleżanek od 3 lat się stara i zawsze sobie oboecywalam że nie będę jak ona, a powoli panikuje. A jeszcze pamiętam lata kiedy się bałam że jestem w ciąży i panikowalam.



Co do presji społeczeństwa, z racji tego że mieszkam w Irlandii nikt się tu nikogo nie pyta. Większość moich znajomych po 30stve to jeszcze single. Czasem ktoś zapyta kiedy planujemy dziecko, mamy jedną odpowiedź :jak kupimy dom. Dom kupujemy za miesiąc ale zanim coś wybierzemy to pewnie rok minie więc narazie nie muszę się martwić o odpowiedzi. Zresztą ja mam cięty język więc jakby mnie ktoś notorycznie pytał i docibal to powiedziałabym że gów* cię to obchodzi

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Następnym razem się uda miało być.!!!!!!!!!!! Durny telefon
__________________
Pisze bloga
https://polskowloskarodzina.home.blog/
elizas87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 17:18   #446
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Eliza, nie bardzo wiem, co Ci doradzić w kontekście "jak czytac". Na jakim urządzeniu korzystasz z forum?

Co do Islandii, też kiedyś pojadę! W ogóle cała północ mnie pociąga. Tam to chyba nietrudno o piękne zdjęcia! Koniecznie nam jakieś pokaż potem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 17:25   #447
elizas87
Raczkowanie
 
Avatar elizas87
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 51
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Z telefonu ale z przeglądarki. Może lepiej zainstalować aplikacje, chyba istnieje taka. Od lat nie byłam na wizaz



Dziewczyny czy któraś z Was ma pieska?moja ukochana suczka, 2 lata od kilku długich godzin nie chodzi na jedną tylnia łapę. Ma podciagnieta do góry, kuleje. Nie wiem co się dzieje. Wróciłam z miasta a ona z tą łapka na górze biedactwo
__________________
Pisze bloga
https://polskowloskarodzina.home.blog/
elizas87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 17:40   #448
Robotek9
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2 410
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez elizas87 Pokaż wiadomość
Z telefonu ale z przeglądarki. Może lepiej zainstalować aplikacje, chyba istnieje taka. Od lat nie byłam na wizaz



Dziewczyny czy któraś z Was ma pieska?moja ukochana suczka, 2 lata od kilku długich godzin nie chodzi na jedną tylnia łapę. Ma podciagnieta do góry, kuleje. Nie wiem co się dzieje. Wróciłam z miasta a ona z tą łapka na górze biedactwo
Ja mam psa, jezeli chodzi o kulenie to prawie specjalistka ja zawsze mojego dotykam ta lape sprawdzam czy go boli czy o czyms sobie przypomnial np o tym ze mu nadepnelam 3 lata temu - true story czasem kuleje kuleje i nagle jak reka odjal, ozdrowial o tej porze roku sprawdzam czy nie ma nic miedzy opuszkami bo te skoszone trawiszcza potrafia tam wlezc i wtedy masakra jesli nie stwierdzam objawow bolowo - widocznych to czekam az minie z reguly na drugi dzien juz jest spoko!

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Robotek9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 17:40   #449
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Eliza, koniecznie apka w takim razie!! Odczujesz różnice od razu. Ja korzystam w Wizaz Forum, ale jest chyba jeszcze jakaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 17:42   #450
Robotek9
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2 410
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Eliza, koniecznie apka w takim razie!! Odczujesz różnice od razu. Ja korzystam w Wizaz Forum, ale jest chyba jeszcze jakaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze tapatalk, ja korzystam i polecam xD

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Robotek9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 23:01:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.