Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-26, 09:07   #181
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Kamila, a co z Twoim podejściem, że nie chcesz, żeby była duża różnica wieku między dziećmi? Pamiętam, że bardzo na to naciskalas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oho złapana na gorącym uczynku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:11   #182
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Kamila, a co z Twoim podejściem, że nie chcesz, żeby była duża różnica wieku między dziećmi? Pamiętam, że bardzo na to naciskalas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha już sama nie wiem marzy mi się jeszcze jedno no ale póki co nie ma na kolejne warunków więc tak myślę że może za te kilka lat będzie lepiej to może wtedy ale to narazie tylko luźne przemyślenia

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:16   #183
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Mrs to czekamy cierpliwie ale nic a nic nie czujesz zbliżającej się @?
Inicjatywa zaliczona jakby nie patrzeć ale ciągle mnie pobolewa, wczoraj prawy jajnik a teraz całe podbrzusze. We wtorek wizytuje to się okaże co się tam dzieje bo już powinno być po bólu owulacyjnym.
Ale mi się dziś chce drożdżówki z kakao takie smaki dzieciństwa mi się włączyły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:20   #184
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Dzień dobry

Mrs cały czas trzymam kciuki za Ciebie

U mnie dziś równo miesiąc do terminu i wychodzi że teraz moja kolej według rozpiski na 1 stronie , ale mi się nie śpieszy , dla synka tylko ubranka gotowe , jeszcze muszę dokupić pieluszki tetrowe , rozłożyć łóżeczko , także mam nadzieję do terminu dotrwać , zobaczymy co na wtorkowej wizycie się okaże .
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:35   #185
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Hej jak tam Zosia?
Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Witam się w nowej części

Śniło mi się, że gratulowałam którejś z Was II kresek, ale nie mogę sobie przypomnieć której
Troche chyba Cię tu nie widziałam albo mi umknęło. Co tam słychać jak się czujesz?
Cytat:
Napisane przez Robotek9 Pokaż wiadomość
U mnie @jak zawsze o czasie nie zawodzi - takze 1 dc witam

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
No chociaż sobie żartów nie robiła i przyszła w punkt.
Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
W tamtym miesiącu ja się cieszyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

W tym nie będę bo pokladam duże nadzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na bank będziesz się cieszyć w tym że już więcej nie przyjdzie!
Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Mrs cały czas trzymam kciuki za Ciebie

U mnie dziś równo miesiąc do terminu i wychodzi że teraz moja kolej według rozpiski na 1 stronie , ale mi się nie śpieszy , dla synka tylko ubranka gotowe , jeszcze muszę dokupić pieluszki tetrowe , rozłożyć łóżeczko , także mam nadzieję do terminu dotrwać , zobaczymy co na wtorkowej wizycie się okaże .
O wow już tylko miesiąc? Nieźle ale ten czas zapyla to bierz się za łóżeczko bo nie zdążysz

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:35   #186
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Mrs to czekamy cierpliwie ale nic a nic nie czujesz zbliżającej się @?
Inicjatywa zaliczona jakby nie patrzeć ale ciągle mnie pobolewa, wczoraj prawy jajnik a teraz całe podbrzusze. We wtorek wizytuje to się okaże co się tam dzieje bo już powinno być po bólu owulacyjnym.
Ale mi się dziś chce drożdżówki z kakao takie smaki dzieciństwa mi się włączyły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, może i lepiej? Wtedy jak czułam ból jak na @ to było biało a teraz mam takie "ukłucia" po lewej i prawej stronie bolały mnie piersi ale teraz już tylko przy dotknięciu ogólnie nie czuję się jak na okres

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:43   #187
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Nie, może i lepiej? Wtedy jak czułam ból jak na @ to było biało a teraz mam takie "ukłucia" po lewej i prawej stronie bolały mnie piersi ale teraz już tylko przy dotknięciu ogólnie nie czuję się jak na okres

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mrs, kurcze, tym wyznaniem to tu podkreciłaś atmosferę.. Weź no, może jednak skusiłabyś się na test jutro??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-26, 09:47   #188
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Mrs, kurcze, tym wyznaniem to tu podkreciłaś atmosferę.. Weź no, może jednak skusiłabyś się na test jutro??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czemu podkręciłam? może być np @ bez objawowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:48   #189
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Dosialala Pokaż wiadomość
Hej jak tam Zosia? Troche chyba Cię tu nie widziałam albo mi umknęło. Co tam słychać jak się czujesz?No chociaż sobie żartów nie robiła i przyszła w punkt.Na bank będziesz się cieszyć w tym że już więcej nie przyjdzie! O wow już tylko miesiąc? Nieźle ale ten czas zapyla to bierz się za łóżeczko bo nie zdążysz
Oj zleciało, nie wiem kiedy łóżeczko mąż skręci z córką w drugim tygodniu sierpnia, bo w pierwszym córka wyjeżdża do dziadków, a bardzo przeżywa przyjście na świat brata więc chcemy to zrobić z nią, jak mnie nie będzie to mam nadzieje że tż da radę wyciągnąć materac i założyć prześcieradło
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:49   #190
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Dosialala Pokaż wiadomość
Hej jak tam Zosia? Troche chyba Cię tu nie widziałam albo mi umknęło. Co tam słychać jak się czujesz?No chociaż sobie żartów nie robiła i przyszła w punkt.Na bank będziesz się cieszyć w tym że już więcej nie przyjdzie! O wow już tylko miesiąc? Nieźle ale ten czas zapyla to bierz się za łóżeczko bo nie zdążysz

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Grzeczniutka, wysypiam się. codziennie jest inna i coraz bbardziej się rozumiemy
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:50   #191
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Dosialala Pokaż wiadomość
Troche chyba Cię tu nie widziałam albo mi umknęło. Co tam słychać jak się czujesz?
Czuję się dobrze, miło że pytasz Miałam przejściowy problem ze skracającą się szyjką, ale już jest ok A co u Ciebie ? Muszę trochę nadrobić :P
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-26, 09:53   #192
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Oj zleciało, nie wiem kiedy łóżeczko mąż skręci z córką w drugim tygodniu sierpnia, bo w pierwszym córka wyjeżdża do dziadków, a bardzo przeżywa przyjście na świat brata więc chcemy to zrobić z nią, jak mnie nie będzie to mam nadzieje że tż da radę wyciągnąć materac i założyć prześcieradło
Super że mała tak się angażuje w przyjście na świat brata żeby jej tak zostało jak już to nastąpi pomysł ze wspólnym składaniem łóżeczka super
Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Grzeczniutka, wysypiam się. codziennie jest inna i coraz bbardziej się rozumiemy
No to luksusowo

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:59   #193
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Haha już sama nie wiem marzy mi się jeszcze jedno no ale póki co nie ma na kolejne warunków więc tak myślę że może za te kilka lat będzie lepiej to może wtedy ale to narazie tylko luźne przemyślenia
Jasne, rozumiem. Życie wszystko zweryfikuje

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Ale mi się dziś chce drożdżówki z kakao takie smaki dzieciństwa mi się włączyły.
O matko, kalafior ciążowy ze mnie. Uwielbiam drożdżowki i próbuję rozkminić co to za drożdżowka z kakao. Znam z owocami, serem, budyniem itp ale zeby kakao.. Więc myślę, zapytam co to za cudo. A po chwili do mnie dotarło, że miałaś na myśli kakao do picia.. Prawda ? Hahah

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Czuję się dobrze, miło że pytasz Miałam przejściowy problem ze skracającą się szyjką, ale już jest ok Muszę trochę nadrobić :P
A co się działo z szyjką? U mnie podobnie i na początku lipca byłam kilka dni na patologii, bo miała z 13mm.

Wczoraj miałam wizytę u swojego gina i po badaniu na fotelu stwierdził, że szyjka praktycznie zgładzona a rozwarcie na 3 cm.. Nie mam powodu mu nie wierzyć, chyba się zna..
No więc, muszę leżeć jeszcze więcej .. Przytrzymam małą w brzuchu jeszcze z 2-3 tygodnie chociaż..
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 10:10   #194
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
A co się działo z szyjką? U mnie podobnie i na początku lipca byłam kilka dni na patologii, bo miała z 13mm.
O kurcze, to mocno Ci się szyjka skróciła... U mnie nie aż tak Na początku miała 4,5 cm, potem skróciła się do 4,25 i wtedy dostałam luteinę, na kolejnej wizycie miała 4 cm, więc lekarz zwiększył mi dawkę luteiny i miałam dużo leżeć. Na szczęście pomogło, bo tydzień temu na wizycie już było ok Nadal mam brać luteinę i jeśli na kolejnej wizycie też będzie ok to będę mogła odstawić
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 10:17   #195
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Grzeczniutka, wysypiam się. codziennie jest inna i coraz bbardziej się rozumiemy
Super, że taki grzeczny egzemplarz Ci się trafił moja też była niskobsługowa, mam nadzieję że w "nagrodę" synek nie da nam popalić

Cytat:
Napisane przez Dosialala Pokaż wiadomość
Super że mała tak się angażuje w przyjście na świat brata żeby jej tak zostało jak już to nastąpi pomysł ze wspólnym składaniem łóżeczka super No to luksusowo
Też mam taką nadzieję że jej tak zostanie . Staram się ją angażować w każdą pomoc , żeby nie czuła się odtrącona, codziennie przytula się do brzucha, mówi do niego , cieszy się jak poczuje ruchy. I jak nie lubiła się bawić lalkami, to teraz zawija je, przewija, układa do spania, także niedługo będzie miała "lalkę interaktywną"

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Jasne, rozumiem. Życie wszystko zweryfikuje

O matko, kalafior ciążowy ze mnie. Uwielbiam drożdżowki i próbuję rozkminić co to za drożdżowka z kakao. Znam z owocami, serem, budyniem itp ale zeby kakao.. Więc myślę, zapytam co to za cudo. A po chwili do mnie dotarło, że miałaś na myśli kakao do picia.. Prawda ? Hahah

A co się działo z szyjką? U mnie podobnie i na początku lipca byłam kilka dni na patologii, bo miała z 13mm.

Wczoraj miałam wizytę u swojego gina i po badaniu na fotelu stwierdził, że szyjka praktycznie zgładzona a rozwarcie na 3 cm.. Nie mam powodu mu nie wierzyć, chyba się zna..
No więc, muszę leżeć jeszcze więcej .. Przytrzymam małą w brzuchu jeszcze z 2-3 tygodnie chociaż..
Trzymam kciuki żeby udało Ci się jeszcze trochę malucha w brzuchu przetrzymać, leż , odpoczywaj i staraj się nie denerwować. A dla maluszka wszystko gotowe ?

Kamila a jak Twój synek reaguje na siostrę? Pamiętam że pisałaś na początku że zaczął Cię odtrącać , też się tego boję. Jak Wam się teraz układa? Z tego co pamiętam to Twój synek ma 5 lat?

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
O kurcze, to mocno Ci się szyjka skróciła... U mnie nie aż tak Na początku miała 4,5 cm, potem skróciła się do 4,25 i wtedy dostałam luteinę, na kolejnej wizycie miała 4 cm, więc lekarz zwiększył mi dawkę luteiny i miałam dużo leżeć. Na szczęście pomogło, bo tydzień temu na wizycie już było ok Nadal mam brać luteinę i jeśli na kolejnej wizycie też będzie ok to będę mogła odstawić
A w jakim czasie Ci się ta szyjka skróciła ? Mój gin jak miałam szyjkę 4,2 to powiedział że dwie pacjentki bym taką szyjką obdzieliła , jak różnie lekarze do tego podchodzą .
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 10:22   #196
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki żeby udało Ci się jeszcze trochę malucha w brzuchu przetrzymać, leż , odpoczywaj i staraj się nie denerwować. A dla maluszka wszystko gotowe ?
O tyle, o ile. Rzeczy są w domu, ale nie są gotowe. Tzn. Pranie częściowo zrobione, ale jeszcze nic nie wyprasowane (mąż się ma tym zająć). Łóżeczko i komoda kąpielowa w kartonach. Wózek i fotelik kupione, ale w sklepie do odebrania



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Juncia
Czas edycji: 2019-07-26 o 10:25
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 10:25   #197
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
A w jakim czasie Ci się ta szyjka skróciła ? Mój gin jak miałam szyjkę 4,2 to powiedział że dwie pacjentki bym taką szyjką obdzieliła , jak różnie lekarze do tego podchodzą .
O, to faktycznie co lekarz to inne podejście Odstęp między każdą z tych wizyt to było 3 tygodnie. Ogólnie mówił, że szyjka jest długa, ale jednak nie powinna się skracać, do tego miałam bóle podbrzusza, pachwin, spojenia przy wcale nie tak długich spacerach (nawet po 30 minutach).
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 10:26   #198
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Dobra, ja chyba nie umiem w testy :/ wczoraj był ciemniejszy niż dzisiaj, ale ovu jeszcze na pewno nie było.

Mrs trzymam kciuki za dwie krechy!

Marianna, fajnie, że tak angażujecie córkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 10:28   #199
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Dobra, ja chyba nie umiem w testy :/ wczoraj był ciemniejszy niż dzisiaj, ale ovu jeszcze na pewno nie było.

Mrs trzymam kciuki za dwie krechy!

Marianna, fajnie, że tak angażujecie córkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może jednak była?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-26, 10:33   #200
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
O tyle, o ile. Rzeczy są w domu, ale nie są gotowe. Tzn. Pranie częściowo zrobione, ale jeszcze nic nie wyprasowane (mąż się ma tym zająć). Łóżeczko i komoda kąpielowa w kartonach. Wózek i fotelik kupione, ale w sklepie do odebrania
Czyli najważniejsze rzeczy są resztę tż zwiezie, skompletuję , będzie dobrze . A przypomnisz czy będzie u Was córeczka czy synek ? Wydaje mi się że dziewczynka , ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
O, to faktycznie co lekarz to inne podejście Odstęp między każdą z tych wizyt to było 3 tygodnie. Ogólnie mówił, że szyjka jest długa, ale jednak nie powinna się skracać, do tego miałam bóle podbrzusza, pachwin, spojenia przy wcale nie tak długich spacerach (nawet po 30 minutach).
Pewnie wszystko się na siebie nałożyło, dlatego taka decyzja lekarza, ważne żeby miał rękę na pulsie i reagował, u Ciebie jeszcze trochę do terminu . A już imię wybraliście ?

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Dobra, ja chyba nie umiem w testy :/ wczoraj był ciemniejszy niż dzisiaj, ale ovu jeszcze na pewno nie było.

Mrs trzymam kciuki za dwie krechy!

Marianna, fajnie, że tak angażujecie córkę
Ma już 5 lat to musi mieć obowiązki :brzyda l:

Co do testów, to mi w udanym cyklu też nie wychodziły, one nie są takie 100% pewne. W każdym razie nie marnuj okazji i profilaktycznie wykorzystaj tż
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 10:43   #201
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Super, że taki grzeczny egzemplarz Ci się trafił moja też była niskobsługowa, mam nadzieję że w "nagrodę" synek nie da nam popalić







Też mam taką nadzieję że jej tak zostanie . Staram się ją angażować w każdą pomoc , żeby nie czuła się odtrącona, codziennie przytula się do brzucha, mówi do niego , cieszy się jak poczuje ruchy. I jak nie lubiła się bawić lalkami, to teraz zawija je, przewija, układa do spania, także niedługo będzie miała "lalkę interaktywną"







Trzymam kciuki żeby udało Ci się jeszcze trochę malucha w brzuchu przetrzymać, leż , odpoczywaj i staraj się nie denerwować. A dla maluszka wszystko gotowe ?



Kamila a jak Twój synek reaguje na siostrę? Pamiętam że pisałaś na początku że zaczął Cię odtrącać , też się tego boję. Jak Wam się teraz układa? Z tego co pamiętam to Twój synek ma 5 lat?

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------





A w jakim czasie Ci się ta szyjka skróciła ? Mój gin jak miałam szyjkę 4,2 to powiedział że dwie pacjentki bym taką szyjką obdzieliła , jak różnie lekarze do tego podchodzą .
Tak, na początku nie było łatwo bo jak wróciliśmy do domu to młody nawet ze mną rozmawiać nie chciał, potrafił w złości rzucić szklankę na podłogę itp... Na szczęście dużo rozmów (co nie było łatwe bo od razu się wściekal), trochę czasu na oswojenie się z nową sytuacja pomogło. Teraz młody najchętniej cały czas by z siostrą spędzał, opowiada jej bajki, przytula, zabawia jak marudzi a ja nie mogę od razu podejść itd. Wie że czasami musi poczekać na swoją kolej bo jest większy i może a malutka nie.

A powiedz mi twoja też ma 5lat tak? 2014 rocznik? Szczepilas ja refundowanymi czy tymi 5w1 6w1?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 10:43   #202
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Czyli najważniejsze rzeczy są resztę tż zwiezie, skompletuję , będzie dobrze . A przypomnisz czy będzie u Was córeczka czy synek ? Wydaje mi się że dziewczynka , ale nie jestem pewna
Dobrze kojarzysz, dziewczynka
Będzie dobrze, też tak myślę



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 10:52   #203
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Tak, na początku nie było łatwo bo jak wróciliśmy do domu to młody nawet ze mną rozmawiać nie chciał, potrafił w złości rzucić szklankę na podłogę itp... Na szczęście dużo rozmów (co nie było łatwe bo od razu się wściekal), trochę czasu na oswojenie się z nową sytuacja pomogło. Teraz młody najchętniej cały czas by z siostrą spędzał, opowiada jej bajki, przytula, zabawia jak marudzi a ja nie mogę od razu podejść itd. Wie że czasami musi poczekać na swoją kolej bo jest większy i może a malutka nie.

A powiedz mi twoja też ma 5lat tak? 2014 rocznik? Szczepilas ja refundowanymi czy tymi 5w1 6w1?
Tak rocznik 2014, szczepiłam 5w1 , w przyszłym tygodniu idziemy na szczepionkę, dwie w tym roku, bo wiesz że odra przesunięta z 10 rż na 5 rż ?

Właśnie się tego boję, żeby nie poczuła się odtrącona, próbuję ją nastawić , ale w sumie 5 lat była jedynaczką. Jestem pełna optymizmu że uda nam się to wszystko jakoś pogodzić .

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Dobrze kojarzysz, dziewczynka
Będzie dobrze, też tak myślę
Najważniejsze pozytywne nastawienie . Imię już wybraliście ?
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 10:55   #204
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Będzie Julia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 11:00   #205
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Może jednak była?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej nie, praktycznie zawsze mnie boli, a na razie nic. Wg moich obliczeń powinna być jutro lub w niedzielę.

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Co do testów, to mi w udanym cyklu też nie wychodziły, one nie są takie 100% pewne. W każdym razie nie marnuj okazji i profilaktycznie wykorzystaj tż
Ta wizja mi się podoba
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 11:04   #206
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Raczej nie, praktycznie zawsze mnie boli, a na razie nic. Wg moich obliczeń powinna być jutro lub w niedzielę.


Ta wizja mi się podoba
To nie wiem a nie pijesz 2h przed i robisz o tej samej porze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 11:05   #207
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Tak rocznik 2014, szczepiłam 5w1 , w przyszłym tygodniu idziemy na szczepionkę, dwie w tym roku, bo wiesz że odra przesunięta z 10 rż na 5 rż ?



Właśnie się tego boję, żeby nie poczuła się odtrącona, próbuję ją nastawić , ale w sumie 5 lat była jedynaczką. Jestem pełna optymizmu że uda nam się to wszystko jakoś pogodzić .







Najważniejsze pozytywne nastawienie . Imię już wybraliście ?
No właśnie jak byłam na szczepieniu z małą ostatnio to mi lekarka powiedziała że jest przesunięte to szczepienie z 10rz... I teraz nie wiem czy już go szczepić czy poczekać pierwsza dawkę miał opóźniona o pół roku


No właśnie ja go przed porodem starałam się przygotować na to wszystko i wydawało się że rozumie ale zderzenie z rzeczywistością chyba go trochę przytloczylo ale poradził sobie i teraz jest super starszym bratem i twoja będzie super starsza siostrą, tylko też może być jej na początku ciężko ale dacie radę

Twoja chodzi do przedszkola? Mój dopiero w przyszłym roku pójdzie do zerówki i jestem tym szczerze przerażona wiem że sobie poradzi bo jest bardzo kontaktowy i mądry ale to ja chyba za bardzo przeżywam że mój mały szkrab tak szybko urósł

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 11:08   #208
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Czuję się dobrze, miło że pytasz Miałam przejściowy problem ze skracającą się szyjką, ale już jest ok A co u Ciebie ? Muszę trochę nadrobić :P
A u mnie... Dalej nic właśnie kończy mi się @ i zaraz ruszamy z kolejnymi staraniami....
Dobrze że z szyjka już ok bo to jednak kawałek czasu jeszcze zostało..

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 11:12   #209
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

MrsSed bacik za to że nie sikałaś!
Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Heeeej. Jak się macie??? Opowiadaj!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 11:15   #210
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Jasne, rozumiem. Życie wszystko zweryfikuje

O matko, kalafior ciążowy ze mnie. Uwielbiam drożdżowki i próbuję rozkminić co to za drożdżowka z kakao. Znam z owocami, serem, budyniem itp ale zeby kakao.. Więc myślę, zapytam co to za cudo. A po chwili do mnie dotarło, że miałaś na myśli kakao do picia.. Prawda ? Hahah

A co się działo z szyjką? U mnie podobnie i na początku lipca byłam kilka dni na patologii, bo miała z 13mm.

Wczoraj miałam wizytę u swojego gina i po badaniu na fotelu stwierdził, że szyjka praktycznie zgładzona a rozwarcie na 3 cm.. Nie mam powodu mu nie wierzyć, chyba się zna..
No więc, muszę leżeć jeszcze więcej .. Przytrzymam małą w brzuchu jeszcze z 2-3 tygodnie chociaż..
Hahha drożdżówki z kakao no cóż zdążą się zaćmienie
Mam nadzieję że uda Ci się jeszcze trochę Julcie potrzymać w brzuszku. Niech się lobuziara tak nie spieszy

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
O tyle, o ile. Rzeczy są w domu, ale nie są gotowe. Tzn. Pranie częściowo zrobione, ale jeszcze nic nie wyprasowane (mąż się ma tym zająć). Łóżeczko i komoda kąpielowa w kartonach. Wózek i fotelik kupione, ale w sklepie do odebrania



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli trochę w lesie. Jak przyjdzie ci rodzić wcześniej to mąż będzie miał duuuuzo roboty

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Będzie Julia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudowne imię kiedyś chciałam żeby moja córka miała tak na imię. Na razie biorę pod uwagę inne ale zanim to nastąpi to pewnie 100 razy się zmieni

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 23:01:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.