Panny Młode 2021 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-31, 18:31   #2431
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczynki ogólnie nie ogarniam ile tu piszecie jestem do tylu ale powiem wam tylko że na grupie zapodalam moje zdjęcia z przymiarek dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 22:22   #2432
Gianna09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 37
Dot.: Panny Młode 2021

Mamy jeszcze jakąś grupę oprócz tej?
Gianna09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 00:05   #2433
Karola_0704
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 19
Dot.: Panny Młode 2021

Ja protesty też popieram, codziennie uczestniczyłam bo jechałam do pracy na 22 i akurat wtedy przejeżdżał. Wczoraj nawet byłam na przedzie. Ale tak, nie podoba mi się dołączanie miliona innych postulatów. Wydaje mi się że najpierw trzeba powrócić do kompromisu który był i o to chwilowo tylko walczyć, dopiero potem o więcej. I też się boję że skutek może być odwrotny od zamierzonego. Staram się o tym nie myśleć bo jak czytam wiadomości to mnie coś trafia.

Z cmentarzami też mnie wkurzyli, ja to sobie mogę iść kiedy indziej i to nie problem, ale ci biedni przedsiębiorcy.. Nieludzkie jest podawania takiej informacji dosłownie parę godzin wcześniej. Zresztą, to samo zrobili z gastronomią. Szkoda gadać.

Aaa można się jakoś dostać do grupy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karola_0704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 18:35   #2434
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Mamy grupę na FB gdzie dodajemy np zdjęcia bo tutaj ciężko i przyjmujemy tam dziewczyny które się udzielają tutaj na wątku systematycznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 18:45   #2435
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Doriska, pierwsza jest piękna

My chcieliśmy zacząć rozdawać zaproszenia w przyszłym tygodniu rodzinie z drugiego końca Polski (ślub w kwietniu) Mamy tydzień urlopu i chcieliśmy zrobić objazdówke. Po pierwsze to niewiadomo czy za tydzień nie będzie większych obostrzeń i nie zamkną nas w domu, a po drugie jest taki wzrost zachorowań, że nie będziemy proponować spotkań pod koniec listopada wyślemy pocztą.

Co do tego co się dzieje, to zaczęłam się już odcinać. Za bardzo mnie to stresuje i dołuje. Moim zdaniem doskonale wiedzieli, że ludzie wyjdą na ulice, więc jaki był cel tego wszystkiego, że zrobili to akurat w tym momencie ?
Cmentarze może i dobrze, że zamknęli (chociaż co to teraz da...) bo ja jestem z tych co uważają, że na cmentarze można pójść cały rok, a nie tylko 1 listopada. Nic wielkiego się nie stanie, że w tym roku będzie to inny dzień. Bardzo zle jest jednak to, że podali tą informację 2 dni przed. Część ludzi jedzie kawał drogi, handlarze kwiatami i zniczami już się zapewne zaopatrzyli w towar...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My od samego początku wiedzieliśmy, że rodzinie, która mieszka daleko (u nas to od ponad 350 km) wyślemy pocztą, także nie martw się. Wiem, że super jest to zrobić osobiście, odwiedzić itd. ale w obecnych czasach wysłanie może być koniecznością

Super, że zamknęli cmentarze tylko właśnie jak piszesz - nie podaje się takich informacji dwa dni przed.. a ta sytuacja z aborcją - to po prostu podłe, że w takim czasie porusza się te kwestie i wielkie oburzenie, że ludzie nie siedzą na tyłkach w domach tylko strajkują. No przecież głupi by się domyślił, że tak będzie a teraz szok, że takie zachorowania
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 21:26   #2436
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Ja marzę, żeby wszystkie zaproszenia wysłać pocztą myśl o jeżdżeniu z nimi, to dla mnie katorga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 21:33   #2437
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Ja marzę, żeby wszystkie zaproszenia wysłać pocztą myśl o jeżdżeniu z nimi, to dla mnie katorga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My sobie tak właśnie teraz planujemy wykorzystać te paskudną pandemie do tego, zawsze mniej stresu zadzwonić na te pół godziny i wysłać zaproszenie pocztą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-02, 07:09   #2438
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

No i po weekendzie.. my całe trzy dni mieliśmy gości, wyprawialismy naszemu synkowi urodziny no i połączone były z moimi bo miałam w czwartek dlatego się nie odzywałam.

Wstawiłam wam sukienki na grupę ale idę dzisiaj jeszcze do jednego, póki co tamta skardla moje serce i na razie jest nr 1

Co do protestów, popieram.. nasz rzad to dramat, ja jestem mamą i na szczęście mam zdrowe dziecko i niewiem czy udźwignęła bym chore dziecko , nawet nie chodzi o to czy któraś mama da radę czy nie ale chodzi żeby miała wybór, to ma być jej decyzja, rząd taki mądry a pomocy brak później dla takich rodzin, już zapomnieli jak mamy z dziecmi niepełnosprawnymi okupowali sejm, jak głodówki były, i gdzie oni byli ? Uciekali .. mam nadzieję że ludzie się obudzą i nie dopuszcza już do tego żeby znowu wygrali następne wybory..


Dzisiaj o 10:58 moje szczęście skoczy 2 latka, kiedy to zleciało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 07:52   #2439
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

200 dni do ślubu

Okej, to już chyba czas zacząć działać z sukienką, bo robi się niebezpiecznie mało dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez LiviaVe
Czas edycji: 2020-11-02 o 07:56
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 09:43   #2440
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
200 dni do ślubu

Okej, to już chyba czas zacząć działać z sukienką, bo robi się niebezpiecznie mało dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie 222, ale jakoś tego nie czuję. Chyba dopiero po styczniu do mnie dotrze, że to coraz bliżej.




Tż mi za to w weekend teraz powiedział, że my przecież jesteśmy po ślubie, teraz to kwestia papierka, bo jesteśmy ze sobą tak długo. Jakoś tak ciepło mi na sercu się zrobiło
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 10:48   #2441
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

imiona i nazwiska gości na zaproszeniach pisane ręcznie czy drukowane? na co stawiacie?



generalnie to chcę zamówić na dniach zaproszenia - bo są akurat na sporej promocji. myślałam o nadrukowaniu imion i nazwisk, ale mam problem z 3 parami, które mają mieć śluby w grudniu-styczniu. nie wiem czy dziewczyny będą zmieniać nazwiska i na jakie (a też nie chcę dopytywać, bo wiem, że to dla nich teraz mega drażliwy problem, bo sami nie wiedzą czy przekładać, czy brać sam ślub itd).
zaproszenia planuję wręczać gdzieś początkiem lutego


jakbyście to rozwiązały?
wpisać z panieńskiego? część zaproszeń zrobić do wpisania ręcznego? wszystkie w takim wypadku wpisywać ręcznie? jak wam się to widzi?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-02, 11:07   #2442
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Ja zdecydowanie będę drukować. Nie mam na tyle ładnego pisma, żeby robić to ręcznie, ani tyle cierpliwość.
Co do problemu z 3 parami, to po prostu zrobiłabym po dwie wersje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 11:11   #2443
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie będę drukować. Nie mam na tyle ładnego pisma, żeby robić to ręcznie, ani tyle cierpliwość.
Co do problemu z 3 parami, to po prostu zrobiłabym po dwie wersje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wychodzi po 3 wersje tak w sumie
panieńskie
męża
podwójne
albo i nawet 4 wersja: mąż bierze nazwisko żony (mam takie przypadki wśród znajomych)



ale w sumie to jest jakiś pomysł
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 11:21   #2444
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Dla nich bym zamówiła puste zaproszenia. Wpiszesz jak już będzie wiadomo co i jak może to nie majątek, ale mimo wszystko szkoda byłoby zamawiać kilka wersji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 11:48   #2445
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Dla nich bym zamówiła puste zaproszenia. Wpiszesz jak już będzie wiadomo co i jak może to nie majątek, ale mimo wszystko szkoda byłoby zamawiać kilka wersji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W takim przypadku też bym zamówiła puste i później wypisać ręcznie. To nie jest problem, że kilka zaproszeń będzie wypisana ręcznie a reszta drukowana Chyba, że masz ładne pismo i chcesz wszystkie wypisać ręcznie, w innym wypadku drukowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 11:55   #2446
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
W takim przypadku też bym zamówiła puste i później wypisać ręcznie. To nie jest problem, że kilka zaproszeń będzie wypisana ręcznie a reszta drukowana Chyba, że masz ładne pismo i chcesz wszystkie wypisać ręcznie, w innym wypadku drukowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zasadniczo to pismo mam całkiem niezłe, to od biedy mogłabym wypisać ręcznie chociaż mi się nie chce

tak się tylko zastanawiałam czy to nie będzie dziwne jak (załóżmy) ta 'nazwiskowo-problematyczna' para zobaczy zaproszenie np. siostry czy rodziców i tamte będą drukowane, a ich wypisane ręcznie.
nie chciałabym żeby sobie pomyśleli, że są z listy rezerwowej czy coś. nie raz czytałam na wizażu, że ludzie potrafią czuć się urażeni gdy zostają dopraszani w ramach 'wolnych miejsc'

ale wiem, wymyślam trochę problemy na wyrost
chyba faktycznie wypiszę je ręcznie (tzn. poproszę koleżankę, żeby mi ładnie wykaligrafowała te kilka zaproszeń).
w sumie i tak chyba psuje zamówić kilka pustych na wszelki wypadek
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 12:05   #2447
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Też bym zamówiła puste i wpisała gdy już będzie wiadomo Jeśli dostaną zaproszenie w tym samym terminie co np. Ich rodzice to nie będą musieli że są z listy rezerwowej raczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 12:06   #2448
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Ja będę raczej ręcznie wypisywać. I zastanawiam się ile dodatkowych zaproszeń zamówić i ile zawiadomień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 12:09   #2449
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja będę raczej ręcznie wypisywać. I zastanawiam się ile dodatkowych zaproszeń zamówić i ile zawiadomień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w jakim celu zawiadomienia?
(może też powinnam zamówić, a nie wiem )
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-02, 12:09   #2450
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021

@Dorisska dla mnie tylko kiecka nr 1

Ja planowałam dać zaproszenia osobom które nie wiedzą w okolicach grudnia, ślub planowo w czerwcu, więc znajomym myślę... marzec. Może będzie już coś wiadomo.

W tym tygodniu chyba podzwonię po salonach i się poumawiam. Chce wiedzieć czy literka A do mnie pasuje
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 12:13   #2451
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny czy Wy już macie zarezerwowany temat u fryzjera? 2 listopada a salon do którego chcę iść nadal nie otworzył kalendarza.. martwi mnie to trochę. W tamtym roku otworzyli w październiku dla osób, które chciały się zapisać na listopad-maj i w listopadzie dla tych, którzy chcieli zapisać się od maja do końca roku. A teraz cisza.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 12:34   #2452
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy już macie zarezerwowany temat u fryzjera? 2 listopada a salon do którego chcę iść nadal nie otworzył kalendarza.. martwi mnie to trochę. W tamtym roku otworzyli w październiku dla osób, które chciały się zapisać na listopad-maj i w listopadzie dla tych, którzy chcieli zapisać się od maja do końca roku. A teraz cisza.
jeszcze nie. ale zauważyłam to samo co Ty... już się powinny zacząć zapisy na pierwszą połowę 2021. a w żadnym salonie który biorę pod uwagę jeszcze nie ma informacji.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 12:53   #2453
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
w jakim celu zawiadomienia?
(może też powinnam zamówić, a nie wiem )
U nas zawiadomienie daje się np w pracy, albo sąsiadom, dalszym znajomym, znajomym rodziców, itp. takim osobom z którymi nie jest się wystarczająco blisko żeby zaprosić na wesele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 12:58   #2454
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
imiona i nazwiska gości na zaproszeniach pisane ręcznie czy drukowane? na co stawiacie?



generalnie to chcę zamówić na dniach zaproszenia - bo są akurat na sporej promocji. myślałam o nadrukowaniu imion i nazwisk, ale mam problem z 3 parami, które mają mieć śluby w grudniu-styczniu. nie wiem czy dziewczyny będą zmieniać nazwiska i na jakie (a też nie chcę dopytywać, bo wiem, że to dla nich teraz mega drażliwy problem, bo sami nie wiedzą czy przekładać, czy brać sam ślub itd).
zaproszenia planuję wręczać gdzieś początkiem lutego


jakbyście to rozwiązały?
wpisać z panieńskiego? część zaproszeń zrobić do wpisania ręcznego? wszystkie w takim wypadku wpisywać ręcznie? jak wam się to widzi?

My domyślnie wszystkich chcemy wydrukowanych, ale jak masz taki faktycznie ciężki temat, to może zostaw do wypełnienia. Tym bardziej, że nie wiesz, na jakie będą zmieniać nazwisko ewentualnie, bo tak byś wzięła te kilka zaproszeń więcej w dwóch wersjach.


Ręcznie też można fajnie wypełnić
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 13:01   #2455
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
U nas zawiadomienie daje się np w pracy, albo sąsiadom, dalszym znajomym, znajomym rodziców, itp. takim osobom z którymi nie jest się wystarczająco blisko żeby zaprosić na wesele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rozumiem. to u mnie się nie praktykuje tego
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 13:04   #2456
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021

Mam pytanie do dziewczyn które mają już doświadczenie Do ile salonów dziennie się umawiać? Chciałabym poświęcić kilka dni na taką rundkę, chociaż nie ukrywam że najlepiej 1 dzień. Czy np. 4-5 salonów jednego dnia dam radę? Czy trochę przesadziłam
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 13:21   #2457
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn które mają już doświadczenie Do ile salonów dziennie się umawiać? Chciałabym poświęcić kilka dni na taką rundkę, chociaż nie ukrywam że najlepiej 1 dzień. Czy np. 4-5 salonów jednego dnia dam radę? Czy trochę przesadziłam
Dasz radę. Ja miałam chyba 8 w piątek. Zależy jak daleko są od siebie położone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 13:57   #2458
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn które mają już doświadczenie Do ile salonów dziennie się umawiać? Chciałabym poświęcić kilka dni na taką rundkę, chociaż nie ukrywam że najlepiej 1 dzień. Czy np. 4-5 salonów jednego dnia dam radę? Czy trochę przesadziłam

Żeby nie zwariować to 1-2 dziennie, jeśli chcesz mierzyć, jak na samo oglądanie to faktycznie można więcej.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 14:04   #2459
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy już macie zarezerwowany temat u fryzjera? 2 listopada a salon do którego chcę iść nadal nie otworzył kalendarza.. martwi mnie to trochę. W tamtym roku otworzyli w październiku dla osób, które chciały się zapisać na listopad-maj i w listopadzie dla tych, którzy chcieli zapisać się od maja do końca roku. A teraz cisza.
Ani u fryzjera (nie wiem jeszcze jaki...), ani u makijażystki. Miała otworzyć kalendarz do końca października, ewentualnie początek listopada, nadal cisza.

Najpierw fryzura, potem makijaż?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 14:13   #2460
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Ja zaczynam od fryzjera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.