Panny Młode 2021 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-03, 22:25   #2521
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Jak ja bym chciała wreszcie trafić na tę jedyną :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 04:29   #2522
Karola_0704
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 19
Dot.: Panny Młode 2021

Ooo gratulacje wyborów ja wczoraj byłam w kolejnym salonie, no niby fajne, ale nie wiem... W przyszłym tygodniu chce się zdecydować na coś bo też mnie panie gonią że nie ma na co czekać. Chyba nie doczekam się efektu wow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karola_0704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 08:27   #2523
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Powiem Wam, że ja nie miałam uczucia 'tej jedynej'. Podobało mi się kilka, więc najpiękniejszy zrobiłam widełki cenowe, potem czy będzie praktyczna i jeszcze czy wzór nie jest oklepany. A na koniec była kwestia czasu - już mi się nie chciało chodzić po salonach, był koniec października i już musiałam coś zamówić na kwiecień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 08:54   #2524
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
No i po weekendzie.. my całe trzy dni mieliśmy gości, wyprawialismy naszemu synkowi urodziny no i połączone były z moimi bo miałam w czwartek dlatego się nie odzywałam.

Wstawiłam wam sukienki na grupę ale idę dzisiaj jeszcze do jednego, póki co tamta skardla moje serce i na razie jest nr 1

Co do protestów, popieram.. nasz rzad to dramat, ja jestem mamą i na szczęście mam zdrowe dziecko i niewiem czy udźwignęła bym chore dziecko , nawet nie chodzi o to czy któraś mama da radę czy nie ale chodzi żeby miała wybór, to ma być jej decyzja, rząd taki mądry a pomocy brak później dla takich rodzin, już zapomnieli jak mamy z dziecmi niepełnosprawnymi okupowali sejm, jak głodówki były, i gdzie oni byli ? Uciekali .. mam nadzieję że ludzie się obudzą i nie dopuszcza już do tego żeby znowu wygrali następne wybory..


Dzisiaj o 10:58 moje szczęście skoczy 2 latka, kiedy to zleciało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spoznione, ale szczere wszystkiego najlepszego dla ciebie i synka nasz mały 27.10 skończył dwa latka

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
imiona i nazwiska gości na zaproszeniach pisane ręcznie czy drukowane? na co stawiacie?



generalnie to chcę zamówić na dniach zaproszenia - bo są akurat na sporej promocji. myślałam o nadrukowaniu imion i nazwisk, ale mam problem z 3 parami, które mają mieć śluby w grudniu-styczniu. nie wiem czy dziewczyny będą zmieniać nazwiska i na jakie (a też nie chcę dopytywać, bo wiem, że to dla nich teraz mega drażliwy problem, bo sami nie wiedzą czy przekładać, czy brać sam ślub itd).
zaproszenia planuję wręczać gdzieś początkiem lutego


jakbyście to rozwiązały?
wpisać z panieńskiego? część zaproszeń zrobić do wpisania ręcznego? wszystkie w takim wypadku wpisywać ręcznie? jak wam się to widzi?
Zaproszenia będziemy mieli z drukowanymi imiona i nazwiskami. Raczej, bo zobaczymy jak to wyjdzie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy już macie zarezerwowany temat u fryzjera? 2 listopada a salon do którego chcę iść nadal nie otworzył kalendarza.. martwi mnie to trochę. W tamtym roku otworzyli w październiku dla osób, które chciały się zapisać na listopad-maj i w listopadzie dla tych, którzy chcieli zapisać się od maja do końca roku. A teraz cisza.
Makijaż zarezerwowany, z fryzjerka wstępnie rozmawiałam, ale że to znajoma to wiem, że mnie na pewno ogarnie przed ślubem, bo mówiła że zapisała mnie i jak będzie miała kalendarz to się do mnie odrazu odezwie żeby dogadać godzinę tylko. Ale jako tako kalendarze nie ma jeszcze na przyszły rok

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Nadrobiłam was tutaj kurcze czasu mi brakuje. Córka elekcje więc w zasadzie cały dzień przed kompem, a synek jest ostatnio tak absorbujacy, że bywa, że nie mam czasu nawet zjeść. Do pijam teraz pół zimna kawę i p odczytuje choć trochę. Od 8 rana ułożyłam z małym już chyba 10 pudelek puzzli, gónikami się po chacie, robiłam śniadanie... Tz cały tydzień w zasadzie w trasie i wszystko na mojej głowie. Masakra

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 09:41   #2525
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Do dziewczyny, które myślą o zakupie sukni online - zerknijcie jeszcze do wrocławskiego Atelier Tesoro. Można się zamówić online - wtedy cena niższa (wszystkie ceny na stronie), albo przyjść na darmową przymiarkę i nie trzeba podpisywać umowy w salonie, ale również zamówić online.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 09:47   #2526
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że ja nie miałam uczucia 'tej jedynej'. Podobało mi się kilka, więc najpiękniejszy zrobiłam widełki cenowe, potem czy będzie praktyczna i jeszcze czy wzór nie jest oklepany. A na koniec była kwestia czasu - już mi się nie chciało chodzić po salonach, był koniec października i już musiałam coś zamówić na kwiecień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam identycznie tak samo!
Nie czułam takiego czegoś że rzeczywiście to jest ta, podobało mi się kilka postawiłam sobie plusy i minusy obu, podoradzalam się wszystkich dookoła min was 🥰 i poszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 10:06   #2527
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Ja już suknie mam po pierwszym salonie. Nie miałam efektu wow, ale jak już pisałam wcześniej- obudziła się we mnie cebula i 1300zl wydało mi się spoko cena. Myślę żeby przejść się jeszcze i przymierzyć suknie które mi się bardzo podobają, a wiem, że krój nie na mnie (żeby mnie serduszko aż tak nie bolało, że mam inną niż taka wymarzona w glowie)

Dziewczyny a co myślicie o czarnych zaproszeniach na ślub? Moja mama narzeka że jak na pogrzeb a mi i tz mega się podobają. Wrzucę pewnie później zdjęcie na grupę, bo teraz pracuje i średnio jak mam podejść do drugiego laptopa (niby Ho a jednak praca na tel i trzeba siedzieć, czuwać...)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-04, 10:40   #2528
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość

Dziewczyny a co myślicie o czarnych zaproszeniach na ślub? Moja mama narzeka że jak na pogrzeb a mi i tz mega się podobają. Wrzucę pewnie później zdjęcie na grupę, bo teraz pracuje i średnio jak mam podejść do drugiego laptopa (niby Ho a jednak praca na tel i trzeba siedzieć, czuwać...)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się bardzo podobają ciemne zaproszenia (czarne, granatowe itp). Są mega eleganckie jak dla mnie. Ale żeby wyglądały na takie eleganckie musi być super jakości papier i w efekcie są one drogie. Jak ma być byle jaki papier do ciemnych zaproszeń to lepiej odpuścić. Oczywiście to moje zdanie! Ogólnie mi się bardzo podobają ale pewnie rodzice by podomnie skomentowali, że jak na pogrzeb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 10:55   #2529
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Ja już suknie mam po pierwszym salonie. Nie miałam efektu wow, ale jak już pisałam wcześniej- obudziła się we mnie cebula i 1300zl wydało mi się spoko cena. Myślę żeby przejść się jeszcze i przymierzyć suknie które mi się bardzo podobają, a wiem, że krój nie na mnie (żeby mnie serduszko aż tak nie bolało, że mam inną niż taka wymarzona w glowie)

Dziewczyny a co myślicie o czarnych zaproszeniach na ślub? Moja mama narzeka że jak na pogrzeb a mi i tz mega się podobają. Wrzucę pewnie później zdjęcie na grupę, bo teraz pracuje i średnio jak mam podejść do drugiego laptopa (niby Ho a jednak praca na tel i trzeba siedzieć, czuwać...)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My pierwsze mieliśmy ciemnogranatowe i były fajnie, jak wam się podobają ciemne to bierzcie. Ludzie i tak się doczepią czegoś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 11:21   #2530
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Moja mama pewnie by też tak skomentowała Jeśli wam się podobają to bierzcie - ja też uważam że są ładne, takie eleganckie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 12:13   #2531
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że ja nie miałam uczucia 'tej jedynej'. Podobało mi się kilka, więc najpiękniejszy zrobiłam widełki cenowe, potem czy będzie praktyczna i jeszcze czy wzór nie jest oklepany. A na koniec była kwestia czasu - już mi się nie chciało chodzić po salonach, był koniec października i już musiałam coś zamówić na kwiecień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja raczej tak samo będę miała. Na ten moment mam z 40 sukni przymierzonych i nie było płaczu i miłości od pierwszego spojrzenia. I w sumie raczej nie będę już łazić po salonach, bo w większości proponuje się to samo tylko z większą bądź mniejszą ilością świecidełek, koronek, bardziej lub mniej białe. Żeby nie było przymierzałam też dużo bardzo oryginalnych sukni, ale w tych mocno oryginalnych nie czułam się "ślubnie". Takze chyba najbardziej urzekły mnie te pomiędzy. Na ten moment myślę o dwóch sukniach, jedna jest w salonie do kupienia, druga mierzyłam w sierpniu a obecnie takiej nie mają, mogą zamówić... Tylko że chciałabym jeszcze raz przymierzyć żeby zobaczyć czy jednak ta pierwsza nie przyćmiła jej całkowicie. Znalazłam taka z drugiej reki, ale dość daleko..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-04, 13:26   #2532
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Panny Młode 2021

Ja w piątek idę na pierwsze mierzenie, mam nadzieję, że zdobędę tym samym motywację do dietowania, jeśli nie to trudno i nie będę się tym zadręczać. Chciałabym w miarę szybko się zdecydować, zanim wszystko pozamykają. Gratuluję już podjętych decyzji

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Do dziewczyny, które myślą o zakupie sukni online - zerknijcie jeszcze do wrocławskiego Atelier Tesoro. Można się zamówić online - wtedy cena niższa (wszystkie ceny na stronie), albo przyjść na darmową przymiarkę i nie trzeba podpisywać umowy w salonie, ale również zamówić online.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie rozważam taką opcję, fajna cena i szybka realizacja są bardzo na plus

My mamy zaproszenia już wybrane, ale sama nie wiem kiedy możemy zamawiać. W grudniu zaklepiemy USC to chociaż godzina będzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaproszenia.jpg (95,5 KB, 50 załadowań)
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 13:33   #2533
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

widziałyście nowe obostrzenia? (właśnie trwa konferencja prasowa)

https://www.facebook.com/wwwKrakowPL...7228924304721/

i zamykają sklepy w galeriach handlowych. więc najlepiej chyba zapisywać się na oglądanie sukienek dość szybko, bo to raczej kwestia czasu aż zamkną i sklepy poza galeriami.

w każdym razie okazało sie, że to mnie zmotywowało w końcu. w przyszłym tygodniu idę do dwóch salonów na przymierzanie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 13:53   #2534
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Tyle dobrze że salonów to nie obejmie. Ale i tak trzeba się zebrać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 14:03   #2535
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Mi też bardzo podobają się ciemne zaproszenia ostatecznie padło na te z kalką, ale zastanawialiśmy się też nad granatowymi.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

I tak jak Lottie pisze. Cokolwiek nie zrobisz to znajdzie się ktoś kto skrytykuje. Róbcie wszystko pod siebie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 14:15   #2536
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o czarnych zaproszeniach na ślub? Moja mama narzeka że jak na pogrzeb a mi i tz mega się podobają. Wrzucę pewnie później zdjęcie na grupę, bo teraz pracuje i średnio jak mam podejść do drugiego laptopa (niby Ho a jednak praca na tel i trzeba siedzieć, czuwać...)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarne zaproszenia mogą być mega eleganckie.
sama sie zastanawiałam nad takimi stylizowanymi na motyw wielkiego gatsbiego.

nie przejmuj sie tym, że ktoś mówi, że czarne to pogrzebowe. inne kolory też ktoś na pewno skrytykuje... to za różowe, tamto za ciemne, inne za jasne... ma się wam podobać
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 15:22   #2537
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
widziałyście nowe obostrzenia? (właśnie trwa konferencja prasowa)

https://www.facebook.com/wwwKrakowPL...7228924304721/

i zamykają sklepy w galeriach handlowych. więc najlepiej chyba zapisywać się na oglądanie sukienek dość szybko, bo to raczej kwestia czasu aż zamkną i sklepy poza galeriami.

w każdym razie okazało sie, że to mnie zmotywowało w końcu. w przyszłym tygodniu idę do dwóch salonów na przymierzanie

Co widzę obostrzenia, to mnie szlag trafia. Miałam w sobotę jechać do większego miasta do galerii po płaszcz, bo nie mam nic i chodzę w swetrze... Online to będzie masakra, bo nie zamówię 3-4 do przymierzenia, żeby resztę odsyłać.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 15:31   #2538
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
Ja w piątek idę na pierwsze mierzenie, mam nadzieję, że zdobędę tym samym motywację do dietowania, jeśli nie to trudno i nie będę się tym zadręczać. Chciałabym w miarę szybko się zdecydować, zanim wszystko pozamykają. Gratuluję już podjętych decyzji



Ja właśnie rozważam taką opcję, fajna cena i szybka realizacja są bardzo na plus

My mamy zaproszenia już wybrane, ale sama nie wiem kiedy możemy zamawiać. W grudniu zaklepiemy USC to chociaż godzina będzie
Też się czaję na zaproszenia z motywem gór, twoje są piękne!
Znalazłam jedne i na pewno wykorzystam tekst z nich, bo bardzo mnie poruszył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 16:09   #2539
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Wpadliśmy na pomysł by samemu zrobić zaproszenia. Znacie może sklep z dobrej jakości papierem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-04, 17:21   #2540
Gianna09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 37
Dot.: Panny Młode 2021

Też muszę się zmobilizować do szukania sukni bo czas leci oglądałam kilka modeli, w sumie wszystkie ładne, ale jakoś już nie liczę na efekt woow i drżenie rąk pewnie ostatecznie wybiorę kierując się wygodą.
Ciemne zaproszenia są piękne i bardzo eleganckie. Wiem, że ogólnie ludzie są przyzwyczajeni do jasnych i może dlatego trochę się dziwią, ale mnie się marzą w kolorze butelkowej zieleni
Gianna09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 18:32   #2541
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

A mnie zirytowało podejście w jednym salonie, że mam sobie wybrać sukienki które naprawdę mi się podobają i to ze 3 najlepiej. Nie wiem jak będę wyglądać w danym modelu, chce dotknąć przymierzyć zobaczyć, a tam jakis było to ograniczone. Jakby pani chciała sprzedać suknie bez mierzenia, żeby jej nie uszkodzić czy nie zniszczyć, nie wiem.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 18:42   #2542
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A mnie zirytowało podejście w jednym salonie, że mam sobie wybrać sukienki które naprawdę mi się podobają i to ze 3 najlepiej. Nie wiem jak będę wyglądać w danym modelu, chce dotknąć przymierzyć zobaczyć, a tam jakis było to ograniczone. Jakby pani chciała sprzedać suknie bez mierzenia, żeby jej nie uszkodzić czy nie zniszczyć, nie wiem.
W jednym, w którym byłam, pani zaczęła ze mną omawiać czego chcę. Przyniosła mi 3 suknie. Zapytałam, czy koleżanka może się rozglądać i może, znając mnie, znajdzie coś jeszcze w moim guście. A pani na to, że zasadniczo to ona zna te suknie i je proponuje po rozmowie. I była zdziwiona, że w innych salonach sama sobie wybierałam. Także widać co salon to podejście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2020-11-04 o 18:43
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 18:44   #2543
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Wpadliśmy na pomysł by samemu zrobić zaproszenia. Znacie może sklep z dobrej jakości papierem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może popatrz w sklepach papierniczych albo popytaj w punktach xero - doradzą grubość papieru i często można zamówić ryze prosto z hurtowni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 19:21   #2544
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

ciri15, jak dla mnie dziwne podejście. Nie dotykaj za dużo, a najlepiej nie Przymierzaj ale kup
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 19:31   #2545
Gianna09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 37
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A mnie zirytowało podejście w jednym salonie, że mam sobie wybrać sukienki które naprawdę mi się podobają i to ze 3 najlepiej. Nie wiem jak będę wyglądać w danym modelu, chce dotknąć przymierzyć zobaczyć, a tam jakis było to ograniczone. Jakby pani chciała sprzedać suknie bez mierzenia, żeby jej nie uszkodzić czy nie zniszczyć, nie wiem.
Przyjaciółka zarezerwowała nam wizytę w salonie z polecenia koleżanek, podobno super kiecki, och i ach. Panie oczywiście bardzo miłe, zapisały nas na godzinę i miałyśmy czekać aż przyślą nam na messengera regulamin. No i jak dostałyśmy ten regulamin to padłyśmy trupem
To panie w salonie decydują jaką suknię klientka ostatecznie ma kupić, jeżeli klientce podoba się inna niż konsultantce to nici z zakupu ponadto można zmierzyć maksymalnie 3 suknie, panie od razu dobierają całą stylizację, trzeba u nich kupić welon, buty itp. No i teraz HIT- cena sukni jest zależna od tego, na której wizycie klientka zdecyduje się na zakup jeśli od razu na pierwszej to wtedy może liczyć na normalne ceny, jeśli np na drugiej wizycie to wtedy ta sama suknia jest droższa o 1-2 tysiące
Po przeczytaniu regulaminu stwierdziłyśmy, że szkoda naszego czasu na wizytę w tym miejscu.
Do tej pory byłam w dwóch salonach, w obu panie bardzo miłe, doradzające ale nie narzucające, mogłam zmierzyć tyle sukienek, na ile wystarczyło nam czasu
Gianna09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 19:34   #2546
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
ciri15, jak dla mnie dziwne podejście. Nie dotykaj za dużo, a najlepiej nie Przymierzaj ale kup
Tzn myślę że akurat w tym salonie mają takie podejście żeby przymierzac, bo mi pani nadawała dodatków i stałam w sukni chyba z 30 minut. Fakt, dała mi piękna, wyjątkowa suknie. Ale chyba nie do końca tak chcę wyglądać w dniu ślubu. A pani sugerowała(co w sumie mnie nie dziwi), że w tej się super czuje(no czułam, ale tak super jak w 20 poprzednich). No ale dziwne że nie było wyboru.
Uważam że najlepsza opcja to dać najpierw wybór klientce a potem ewentualnie swoje propozycje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 19:37   #2547
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gianna09 Pokaż wiadomość
Przyjaciółka zarezerwowała nam wizytę w salonie z polecenia koleżanek, podobno super kiecki, och i ach. Panie oczywiście bardzo miłe, zapisały nas na godzinę i miałyśmy czekać aż przyślą nam na messengera regulamin. No i jak dostałyśmy ten regulamin to padłyśmy trupem
To panie w salonie decydują jaką suknię klientka ostatecznie ma kupić, jeżeli klientce podoba się inna niż konsultantce to nici z zakupu ponadto można zmierzyć maksymalnie 3 suknie, panie od razu dobierają całą stylizację, trzeba u nich kupić welon, buty itp. No i teraz HIT- cena sukni jest zależna od tego, na której wizycie klientka zdecyduje się na zakup jeśli od razu na pierwszej to wtedy może liczyć na normalne ceny, jeśli np na drugiej wizycie to wtedy ta sama suknia jest droższa o 1-2 tysiące
Po przeczytaniu regulaminu stwierdziłyśmy, że szkoda naszego czasu na wizytę w tym miejscu.
Do tej pory byłam w dwóch salonach, w obu panie bardzo miłe, doradzające ale nie narzucające, mogłam zmierzyć tyle sukienek, na ile wystarczyło nam czasu
coooo?
jakim cudem ten przybytek działa? nie ważne jak piękne lub tanie były tam sukienki. moja godność nie pozwoliłaby mi godzić się na takie warunki.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 19:40   #2548
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Ojeny jaki regulamin co jest w ogóle.. Chyba bym padła. Dobrze, że przeczytałyście wcześniej co się tam odwala
A ja się dziwiłam, że w jednym z salonów PŁACI SIĘ za przymierzenie sukni. Co prawda 10 zł od sukienki ale bez przesady. Ostatecznie tam nie poszłam bo miałabym cały czas w głowie, że kolejna suknia to kolejne 10 zł 🧅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 19:44   #2549
Gianna09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 37
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
coooo?
jakim cudem ten przybytek działa? nie ważne jak piękne lub tanie były tam sukienki. moja godność nie pozwoliłaby mi godzić się na takie warunki.
Też się dziwię! Salon bardzo rozsławiony w okolicy, podobno tłumy zadowolonych klientek, ale po tym co przeczytałyśmy w tym ich "regulaminie" śmiem twierdzić, że te tłumy i kolejki do przymierzalni to jedna wielka ściema. Ktoś im wystawił opinię w necie, że wywierają mocną presję na pierwszej wizycie na zamawianie tych kiecek masakra, w życiu się nie spotkałam z czymś takim. Dla mnie zakup sukni, to jakby nie było, duży wydatek. I na pewno nie zdecydowałabym się na zakup na pierwszej wizycie, w dodatku po zmierzeniu raptem 3 sukienek
Gianna09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 19:57   #2550
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gianna09 Pokaż wiadomość
Też się dziwię! Salon bardzo rozsławiony w okolicy, podobno tłumy zadowolonych klientek, ale po tym co przeczytałyśmy w tym ich "regulaminie" śmiem twierdzić, że te tłumy i kolejki do przymierzalni to jedna wielka ściema. Ktoś im wystawił opinię w necie, że wywierają mocną presję na pierwszej wizycie na zamawianie tych kiecek masakra, w życiu się nie spotkałam z czymś takim. Dla mnie zakup sukni, to jakby nie było, duży wydatek. I na pewno nie zdecydowałabym się na zakup na pierwszej wizycie, w dodatku po zmierzeniu raptem 3 sukienek
Podaj proszę nazwę tego salonu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.