Zara, NK, wyprzedaże + OT - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-19, 15:00   #1531
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Ja też kupuję głównie na wyprzedaży i szczerze powiem, że lubię te podmianki i te emocje wczoraj i dziś zamówiłam chyba z 10 paczek, bo co rusz weszłam to dorzucali co chciałam, została mi jeszcze jedna sukienka mh, a ewentualne klikania jak coś jeszcze spadnie zostaną dla rozrywki o i dla TŻ będę polować zawsze na koniec staram się jeszcze nakupic rzeczy dla rodziny. Jak będą tylko rzeczy w regularnej sprzedaży to po prostu zabraknie tej zabawy w polowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 15:04   #1532
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość
I tak jak napisałam - jak ktoś nie chce wklejać linków to niech tego nie robi. Ja po prostu nie czuje, by to było coś złego i tak mi jest wygodniej pokazać co kupiłam.
Nie jesteś na tym forum sama. Możesz wkleić zdjęcie zakupu, bez wklejania linka, bo są być może ludzie, którzy polują na tę rzecz. Wklejając tu link tracą szansę. Rozumiem, że jesteś zainteresowana tylko sobą, ale czasem może warto spojrzeć też pod tym kątem na temat
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2020-01-19 o 15:06
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 15:50   #1533
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Zariusz od jakiegoś czasu robi nam pod górkę, a pisząc na blacie wszystko wyraźnie i jasno będzie jeszcze gorzej.
małe firmy - zwłaszcza te operujace w necie - na 100% monitorują swoje wyszukiwania ale takie duże koncerny mają chyba inne metody badania rynku....tak se myślę, ale no nie wiem, może nie mam racji...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 16:16   #1534
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie jesteś na tym forum sama. Możesz wkleić zdjęcie zakupu, bez wklejania linka, bo są być może ludzie, którzy polują na tę rzecz. Wklejając tu link tracą szansę. Rozumiem, że jesteś zainteresowana tylko sobą, ale czasem może warto spojrzeć też pod tym kątem na temat
Jej, serio? Mogę wkleić linka, mogę wkleić zdjęcie, mogę nie udzielać się na tym forum i nie zauważycie różnicy Serio to nie jest sprawa życia i śmierci i napisałam to, żeby dowiedzieć się o co chodzi, a nie żeby tu jakaś drama była i żebym była wyzywana od egoistek, bo wkleiłam link Nie sądzę, żebym miała taką moc, że wkleję link i wszyscy się na to rzucą. Jeśli jest tak jak mówicie, to sama sobie zaszkodziłam, bo polowałam na podmianki rzeczy, które tu wrzuciłam. Udało się na luzie, dlatego nadal nie widzę problemu. Ale powtórzę jeszcze raz - nie muszę wklejać linków, wpiszcie sobie zakaz w ten wątek i koniec tematu
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 16:22   #1535
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Szczerze mówiąc przestaje mnie dziwić, że kiedyś do tego wątku istniał klub, a i te udzielające się tu kiedyś fanki zary, przestały.
I ja będę zaglądała sporadycznie, bo sensu po prostu to nie ma

Dziewczyny możecie sobie tu wklejać, co chcecie. Przecież wszystko wiecie i umiecie, więc po co ciągle te same pytania i prośby o porady?

Na tym wątku nie ma zakazów, ale zawsze myślałam, że istnieje u ludzi logiczne myślenie, które pozwala łączyć fakty. Jak widać niekoniecznie.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 16:25   #1536
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

W czasie wyprzedaży na zarowym bywało po 100 osób. Tylko żeby czytać i łapać coś na sprzedaż. Więc ja dziewczyny rozumiem.
Czasami ktoś wrzuca link. Czasami ref. Cóż. Mnie aż tak to nie razi, ale jak pisałam rozumiem o co chodzi. Sama tak nie robię bo nie chcę komuś zrobić pod górkę.

Mari ma rację. Bany za to obowiązują. Ja mam trochę bardziej liberalne podejście do tego. W każdym razie obie opiekujemy się modą, więc tak jak Mari napisała za tamte posty nie będzie bana. Ale zwróćcie proszę na przyszłość uwagę co edytujecie. Jak często itd
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 16:30   #1537
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Wracając do tematu. Dziś weszłam w końcu na %

Trochę poklikalam, ale głównie z ciekawości. Pewnie będą zwroty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7484165942_6_1_1.jpg (40,1 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478250624_6_1_1.jpg (27,4 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1932224330_6_1_1.jpg (84,1 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3067153070_2_1_1.jpg (71,0 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3666187800_6_1_1.jpg (26,9 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478350624_6_1_1.jpg (25,9 KB, 109 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-19, 16:51   #1538
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość
Co to znaczy zgoła inaczej? W jakim temacie?
Staż na wizażu chyba nie ma tu nic do rzeczy, nie ma się co licytować, ja wyraziłam tylko swoje zdanie. I tak jak napisałam - jak ktoś nie chce wklejać linków to niech tego nie robi. Ja po prostu nie czuje, by to było coś złego i tak mi jest wygodniej pokazać co kupiłam. Ale wiadomo - nie muszę tego robić i pewnie nikt nie będzie jeśli wklejanie linków będzie tu napiętnowane. Zresztą mi tam na tym nie zależy, raczej zależy mi na zrozumieniu o co Wam chodzi
W zasadzie każdym. Nie licytuję się z Tobą ani też nie zabraniam Ci wyrażać swojego zdania. Po prostu jestem tu tyle, że przerobiłyśmy tyle tematów podmian, handlar, allegro, olx, kupowania dla kogoś innego, polowań o wielu porach dniach i nocy , refów, skór, kaszmirów, poliamidek, że naprawdę sporo już wiem. A i tak pewnie nie wszystko.

I nie mam żadnych teorii spiskowych, że wysłannik Zary siedzi na forum i rozmyśla jak zatruć życie Marigold z Wizażu, ale tworzą się tu trendy, które później przekładają się na ogólną sprzedać w naszym kraju. A myślisz że to jedyne forum tego typu? Że to tylko polki takie mądre? Skończy się na tym, że ten wątek umrze i to będzie the end całej zabawy.

Jeżeli przeglądasz tylko wątek zarowy to może faktycznie nie widzisz w tym większego sensu, ale wejdź też w wątek H&M, Massimo Dutti i poczytaj je trochę do tyłu to sobie wyrobisz własne zdanie i pewnie zmienisz dotychczasowe.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2020-01-19 o 16:53
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 16:55   #1539
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Stałe, wieloletnie bywalczynie na tym wątku, wiemy o co chodzi.....
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 16:58   #1540
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Wracając do tematu. Dziś weszłam w końcu na %

Trochę poklikalam, ale głównie z ciekawości. Pewnie będą zwroty.
Cudne spodenki

Zariusz rozpatrzył już ponad połowę moich zwrotów. Bardzo podoba mi się wysyłka w recyklingowanych papierowych torbach, nie wiem od kiedy to mają, bo zawsze kupowałam w stacjo, ale szacun. Z innych sklepów nadal przychodzą do mnie foliówki, albo kartony zawierające 80% powietrza.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 17:02   #1541
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cudne spodenki

Zariusz rozpatrzył już ponad połowę moich zwrotów. Bardzo podoba mi się wysyłka w recyklingowanych papierowych torbach, nie wiem od kiedy to mają, bo zawsze kupowałam w stacjo, ale szacun. Z innych sklepów nadal przychodzą do mnie foliówki, albo kartony zawierające 80% powietrza.
Już chyba w tamtym roku wysylali w torbach. Najwieksza głupota to był karton w folii jeszcze.

Jestem gotowa na lato, kupiłam 3 pary shortów
O właśnie widzę, że zwroty robione w piątek po południu już mam na koncie
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2020-01-19 o 17:04
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-19, 17:07   #1542
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

U mnie nadal część kartonów część toreb, zależy od wielkości zamówienia.
Też udało mi się podmienić już wszystko, oczywiście nie obrazę się jak jeszcze coś spadnie. Mam nadzieję tylko że zdarza wysłać zamówienie do 25 bo mija mój termin na zwrot

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 17:12   #1543
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Zamówienia dostaję w kartonowych pudłach - tak jak to bywało wcześniej.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 17:18   #1544
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cudne spodenki

Zariusz rozpatrzył już ponad połowę moich zwrotów. Bardzo podoba mi się wysyłka w recyklingowanych papierowych torbach, nie wiem od kiedy to mają, bo zawsze kupowałam w stacjo, ale szacun. Z innych sklepów nadal przychodzą do mnie foliówki, albo kartony zawierające 80% powietrza.


Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
U mnie nadal część kartonów część toreb, zależy od wielkości zamówienia.
Też udało mi się podmienić już wszystko, oczywiście nie obrazę się jak jeszcze coś spadnie. Mam nadzieję tylko że zdarza wysłać zamówienie do 25 bo mija mój termin na zwrot

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też dostaje pół na pół
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 17:54   #1545
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Może faktycznie o pewnych rzeczach lepiej nie pisać na forum, bo Inditex skończy z polityką jak H&M, tylko chyba prawo rynku jest takie, że pojawi się w tę lukę kto inny
Również wydaje mi się, że w momencie gdy jedne firmy przystopują z promocjami, w ich miejsce pojawią się inne Biznes nie znosi próżni. Być może Inditex czy H&M stwierdzili, że ich pozycja na rynku jest już po prostu na tyle mocna, że mogą sobie pozwolić na zmianę polityki i ograniczyć promocje.

Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość

Ponadto w moim odczuciu przesadą są te teorie spiskowe - sama rzadko się udzielam, nie tylko w tym wątku, ale generalnie na Wizażu, ale to nie oznacza od razu, że jestem "handlarą" ani tym bardziej wysłannikiem Zary Nie wiem co dokładnie napisałyście przed edytowaniem wypowiedzi, ale wnoszę z kontekstu, że chodziło o podmianki. Naprawdę sądzicie, że globalny, wielomiliardowy koncern odzieżowy uniemożliwi podmianki z powodu kilku dziewczyn z polskiego forum? Zara kocha takie fora, one napędzają sprzedaż i zwiększają wartość marki i żadne oszczędności 50 zł na podmiance firmie nie zaszkodzą.

A jeśli chodzi o wklejanie linków. No cóż, ja traktuje to forum luźno i tak jak zostało do tego przeznaczone tj. jako miejsce wymiany informacji, ploteczek, pomocy itp. i uważam, że tworzenie zamkniętego klubu jest słabe. Ponadto aura tajemniczości, wysyłanie info na PW i tworzenie pozorów na forum jest w interesie Zary, nie konsumentów Dlatego do linków podchodzę tak - chcesz to wklejaj (ja to robię), nie chcesz to nie, ale nie róbmy przerostu formy nad treścią, bo chociaż dla firm to są zyski, to ostatecznie dla nas tylko ciuchy
Popieram Twoje zdanie Może i mój staż konta na wizażu nie wskazuje na długą obecność tutaj, jednak zaglądam tu na modowe fora od lat (nie, nie jestem handlarą ani wysłannikiem zariusza, zwyczajnie stosunkowo rzadko kupuję, ogólnie mam dość luźny stosunek do zakupów i czasem zaglądam zajrzeć co tam w modzie piszczy, czy są może jakieś zakupowe hity, które przegapiłam itp, chyba po to są takie wątki?).
Z resztą co za różnica ze stażem? Jest to w końcu publiczne forum do wymiany informacji na ogólnodostępny, otwarty temat czy nie Czy na takim forum nie chodzi o to by pisać po prostu kulturalnie i na temat? Czy też można pisać o czymkolwiek, produkować w zasadzie off-topowe posty bo ważniejsze jest skupianie się na tworzeniu grupek "bo my się już długo znamy" i zamkniętych kręgów wprowadzających niepisane zasady? Bo jeśli to drugie, to nie dziwię się, że wizażowe fora wymierają A tak to wygląda. Ucina to dyskusje, wykańcza tematy. Nie chce się w ogóle odzywać, bo zamiast miejsca na luźne pogadanki o modzie jest "o boszzz, co żeś zrobiła refa wrzuciła kup sobie mózg" Na prawdę już któryś raz widzę, że panuje tu od dłuższego czasu niefajna atmosfera (i temu też wolałam podczytywać niż się odzywać).
Dzięki Twojemu postowi zrozumiałam też dlaczego gdy wpadł mi w oko jeden z wklejanych przez Was ciuchów i zapytałam o jego ref (zwyczajnie jakoś nie zwróciłam na niego wcześniej uwagi, chciałam znaleźć go na stronie, obejrzeć więcej zdjęć i być może też popolować na zakup) to post przepadł bez uwagi. A teraz wiem, że toć nie wolno bo jeszcze bym "ukradła" ciucha komuś, kto poluje sobie cichaczem na podmiankę Nowa jakaś, szpieg albo handlarz na bank, to niech się chociaż pomęczy i poszuka sobie sama refa jak nie ma +1000pkt do stażu i liczby postów. Przykro mi ale tak to widzę i to nie tylko moje zdanie (lincz stałych bywalczyń za 3..2..1... )
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 18:01   #1546
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Ja bym podała ref na pw

Dziewczyny nie popadajmy w skrajności
Myślę , że teraz na wątku jest pół na pół jeśli chodzi o stare bywalczynie i nowe
Kiedyś też miałam takie odczucia na temat tego wątku. Wątek się zmienia, gdy zmieniają się osoby dodające posty. Także myślę , że jest tu trochę dobrych dusz

Mogę napisać tylko o sobie. Staram się nie zostawiać bez odp wiadomości czy posty skierowane do mnie.

Wróćmy proszę do tematu.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 18:06   #1547
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Również wydaje mi się, że w momencie gdy jedne firmy przystopują z promocjami, w ich miejsce pojawią się inne Biznes nie znosi próżni. Być może Inditex czy H&M stwierdzili, że ich pozycja na rynku jest już po prostu na tyle mocna, że mogą sobie pozwolić na zmianę polityki i ograniczyć promocje.


Popieram Twoje zdanie Może i mój staż konta na wizażu nie wskazuje na długą obecność tutaj, jednak zaglądam tu na modowe fora od lat (nie, nie jestem handlarą ani wysłannikiem zariusza, zwyczajnie stosunkowo rzadko kupuję, ogólnie mam dość luźny stosunek do zakupów i czasem zaglądam zajrzeć co tam w modzie piszczy, czy są może jakieś zakupowe hity, które przegapiłam itp, chyba po to są takie wątki?).
Z resztą co za różnica ze stażem? Jest to w końcu publiczne forum do wymiany informacji na ogólnodostępny, otwarty temat czy nie Czy na takim forum nie chodzi o to by pisać po prostu kulturalnie i na temat? Czy też można pisać o czymkolwiek, produkować w zasadzie off-topowe posty bo ważniejsze jest skupianie się na tworzeniu grupek "bo my się już długo znamy" i zamkniętych kręgów wprowadzających niepisane zasady? Bo jeśli to drugie, to nie dziwię się, że wizażowe fora wymierają A tak to wygląda. Ucina to dyskusje, wykańcza tematy. Nie chce się w ogóle odzywać, bo zamiast miejsca na luźne pogadanki o modzie jest "o boszzz, co żeś zrobiła refa wrzuciła kup sobie mózg" Na prawdę już któryś raz widzę, że panuje tu od dłuższego czasu niefajna atmosfera (i temu też wolałam podczytywać niż się odzywać).
Dzięki Twojemu postowi zrozumiałam też dlaczego gdy wpadł mi w oko jeden z wklejanych przez Was ciuchów i zapytałam o jego ref (zwyczajnie jakoś nie zwróciłam na niego wcześniej uwagi, chciałam znaleźć go na stronie, obejrzeć więcej zdjęć i być może też popolować na zakup) to post przepadł bez uwagi. A teraz wiem, że toć nie wolno bo jeszcze bym "ukradła" ciucha komuś, kto poluje sobie cichaczem na podmiankę Nowa jakaś, szpieg albo handlarz na bank, to niech się chociaż pomęczy i poszuka sobie sama refa jak nie ma +1000pkt do stażu i liczby postów. Przykro mi ale tak to widzę i to nie tylko moje zdanie (lincz stałych bywalczyń za 3..2..1... )
Taka sama jak staż w pracy czy w związku czy w małżeństwie
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 18:10   #1548
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Wróćmy proszę do tematu.


Odezwałam się głównie dlatego, żeby nie było, że tylko biedna nelly tak sądzi (bo po jej poście pojawiły się same negujące komentarze) bo to jak widać nie tylko jej zdanie. Pamiętam wizaż sprzed dobrych kilku czy nawet 10 lat, te żwawe dyskusje, wysypy ciuchów, szał spontanicznych zakupów, było do czego wzdychać z linków, must have na każdym kroku, ehh, to były czasy
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 18:11   #1549
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość


Odezwałam się głównie dlatego, żeby nie było, że tylko biedna nelly tak sądzi (bo po jej poście pojawiły się same negujące komentarze) bo to jak widać nie tylko jej zdanie. Pamiętam wizaż sprzed dobrych kilku czy nawet 10 lat, te żwawe dyskusje, wysypy ciuchów, szał spontanicznych zakupów, było do czego wzdychać z linków, must have na każdym kroku, ehh, to były czasy
Tez to pamiętam chociaż wtedy głównie siedziałam na hm
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-19, 18:12   #1550
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Taka sama jak staż w pracy czy w związku czy w małżeństwie
Sorry ale nie wiedziałam, że trzeba zaręczać się/brać ślub z zarowym wątkiem Jak tak to nie mogę tu wchodzić bo mąż będzie zazdrosny
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 18:14   #1551
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Sorry ale nie wiedziałam, że trzeba zaręczać się/brać ślub z zarowym wątkiem Jak tak to nie mogę tu wchodzić bo mąż będzie zazdrosny
Zaręczać to może niekoniecznie, ale dłużej "chodzić" zanim się zacznie dawać rady o utrzymywaniu związku.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 18:15   #1552
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Dajcie spokój dziewczyny. Ładnie proszę
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 18:51   #1553
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Wchodzę tutaj raz na ruski rok i zawsze jakaś gównoburza
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 18:54   #1554
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 19:28   #1555
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Ja tez jestem w miarę nowa na wizażu, ale nawet jak o coś zapytałam to dziewczyny odpowiadały na priv, sama też staram się pomóc na ile mogę bo w zakupach niestety nie mogę, mieszkam za granicą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Może nie samym wizażu ale tu na zarowym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 19:31   #1556
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość


Odezwałam się głównie dlatego, żeby nie było, że tylko biedna nelly tak sądzi (bo po jej poście pojawiły się same negujące komentarze) bo to jak widać nie tylko jej zdanie. Pamiętam wizaż sprzed dobrych kilku czy nawet 10 lat, te żwawe dyskusje, wysypy ciuchów, szał spontanicznych zakupów, było do czego wzdychać z linków, must have na każdym kroku, ehh, to były czasy
dziękuję za wsparcie
Gwoli ścisłości - czytam ten wątek odkąd jestem na wizażu czyli jakieś 10 lat, ale jak widać nie zasługuję na przyjęcie do elitarnego grona "wieloletnich stałych bywalczyń" . Zasługuję za to na potraktowanie mnie z wyższością i wyzwanie od egoistek. Zauważcie, że nikogo nie obraziłam, nie zaatakowałam, tylko zadałam pytanie. Byłoby mi przykro gdyby nie to, że to nadal - uwaga - forum o ciuchach i bez mojej obecności tu obejdę się zarówno ja jak i Wy. Niemniej oceniam takie zachowanie jako słabe, a szczególnie wypowiedź jednej z Was, która tydzień wcześniej nie miała problemu z wklejonym przeze mnie linkiem (btw pewnie nie wie, ale rozglądałam się w stacjo za tymi koszulami z myślą o niej).

Polecam wyluzować, ale oczywiście możecie też dalej kisić się we własnym sosie. Z mojej strony EOT.
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 19:39   #1557
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Dziewczyny, czy któraś z Was mierzyła tę sukienkę? Występuje w 3 wariantach kolorystycznych.. zastanawiam się tylko czy nie jest jakaś ultra krótka...

https://www.zara.com/pl/pl/plisowana...092&v2=1445722
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kiecka.jpg (73,4 KB, 106 załadowań)
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 19:40   #1558
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość
dziękuję za wsparcie
Gwoli ścisłości - czytam ten wątek odkąd jestem na wizażu czyli jakieś 10 lat, ale jak widać nie zasługuję na przyjęcie do elitarnego grona "wieloletnich stałych bywalczyń" . Zasługuję za to na potraktowanie mnie z wyższością i wyzwanie od egoistek. Zauważcie, że nikogo nie obraziłam, nie zaatakowałam, tylko zadałam pytanie. Byłoby mi przykro gdyby nie to, że to nadal - uwaga - forum o ciuchach i bez mojej obecności tu obejdę się zarówno ja jak i Wy. Niemniej oceniam takie zachowanie jako słabe, a szczególnie wypowiedź jednej z Was, która tydzień wcześniej nie miała problemu z wklejonym przeze mnie linkiem (btw pewnie nie wie, ale rozglądałam się w stacjo za tymi koszulami z myślą o niej).

Polecam wyluzować, ale oczywiście możecie też dalej kisić się we własnym sosie. Z mojej strony EOT.
A ja takie rzeczy uważam za totalnie nieuprzejme. Każdy ma jakiś swój styl bycia, ale nie miej pretensji, że będziesz tak traktowana jak się wypowiadasz. (i jeszcze podziękowania za wsparcie, bo się taka krzywda tutaj dzieje, wręcz biją, a przecież wszyscy mają takie wyluzowane podejście do szmatek).
Z mojej strony również EOT.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2020-01-19 o 19:43
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 19:42   #1559
ika_d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cześć, witam się ze stałymi bywalczyniami wątku i mam pytanie. Udało mi się wreszcie upolować tę sukienkę i okazało się, że S jest jednak za mała - może któraś z was ma podobny problem i zamówiła M, która okazała się za duża?

Edytowane przez ika_d
Czas edycji: 2020-01-19 o 20:00
ika_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 20:30   #1560
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A ja takie rzeczy uważam za totalnie nieuprzejme. Każdy ma jakiś swój styl bycia, ale nie miej pretensji, że będziesz tak traktowana jak się wypowiadasz. (i jeszcze podziękowania za wsparcie, bo się taka krzywda tutaj dzieje, wręcz biją, a przecież wszyscy mają takie wyluzowane podejście do szmatek).
Z mojej strony również EOT.


Same się tak nazwałyście przecież, więc co w tym nieuprzejmego? Nieuprzejme (eufemistycznie ujmując) to jest pouczanie kogoś kogo nie znasz. Mogę podziękować za wsparcie jak będę miała na to ochotę, mogę również wrzucać linki i generalnie robić wszystko co chce i mieści sie w ramach regulaminu forum. Ale spokojnie, nie zamierzam. Szkoda czasu (Twojego również, więc nawet nie odpisuj).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-08 19:40:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.