Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-07, 11:42   #2461
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Dzięki, te terminy niestety często są już zajęte (weryfikuję od dziś na rządowej stronie, a do wczoraj dzwoniłam na 989 jak miałam mój termin).

Dzięki za info o tym filtrze, patrzę tam właśnie.

Myślałam, że może ktoś wie coś o jakimś autobusie itp, gdzie szczepią od ręki, można stanąć i poczekać w kolejce.
Te zapisy to dla mnie jakieś dno.
tak było, w majówkę. na rynkach wielu miast można było się zaszczepić bez rejestracji. i to j&j. z wielu powodów nie jest rozsądnym organizować szczepień w mobilnych punktach. problemem była już organizacja szczepień w aptekach


jak widzisz termin to spróbuj zadzwonić nie na infolinię a bezpośrednio do konkretnego punktu
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 11:47   #2462
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
No właśnie nie widze w cenniku takiego badania.

Są te cholesterole, trójglicerydy, patrzyłam też w cenniku specjalistycznym i też nie widzę

Chyba że to badanie się jakoś inaczej nazywa🤷
Po prostu nie masz tego w cenniku pod jedną pozycją "lipidogram" czy "profil lipidowy", tylko osobno wymienione: cholesterol całkowity, HDL, LDL (u mnie w laboratorium uwzględniają metodą bezpośrednią - tu masz bezpośrednią albo pośrednią), trójglicerydy.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 11:55   #2463
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Zadzwoń pod nr 989 i podawaj lokalizację, które Ci pasują z dojazdem. Tym sposobem jesteśmy już po pierwszym szczepieniu, kilka osób z pracy. Każdy wybrał, co mi tam pasuje. Telefon od razu odebrany po kilknastu sekundach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak wyżej - dzwoniłam tam milion razy, miałam dwa fajne terminy na Johnsona i zostały oba odwołane. Teraz patrzę w systemie, ale pytam Was o jakieś akcje typu szczepionkobus.

Mam operację 14.06, jakbym była po Johnsonie to nie muszę robić testu PCR. Nie będę się umawiała teraz na dwudawkową, bo albo pierwsza albo druga dawka wypadnie mi za blisko operacji.

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
tak było, w majówkę. na rynkach wielu miast można było się zaszczepić bez rejestracji. i to j&j. z wielu powodów nie jest rozsądnym organizować szczepień w mobilnych punktach. problemem była już organizacja szczepień w aptekach


jak widzisz termin to spróbuj zadzwonić nie na infolinię a bezpośrednio do konkretnego punktu
Dzwonię do punktu, gdzie jest Johnson, a oni mi mówią że to nie dojedzie. Tak że LOL
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 11:59   #2464
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Dzwonię do punktu, gdzie jest Johnson, a oni mi mówią że to nie dojedzie. Tak że LOL
Lepiej, że z góry tak stawiają sprawę, niż gdyby Cię wpisali i w dniu terminu informowali, że ups, nie dojechało
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 12:08   #2465
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Jak wyżej - dzwoniłam tam milion razy, miałam dwa fajne terminy na Johnsona i zostały oba odwołane. Teraz patrzę w systemie, ale pytam Was o jakieś akcje typu szczepionkobus.

Mam operację 14.06, jakbym była po Johnsonie to nie muszę robić testu PCR. Nie będę się umawiała teraz na dwudawkową, bo albo pierwsza albo druga dawka wypadnie mi za blisko operacji.

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------



Dzwonię do punktu, gdzie jest Johnson, a oni mi mówią że to nie dojedzie. Tak że LOL
no to odpowiadając na Twoje pytanie - nie ma takiego czegoś. zostaje Ci jedynie 'tradycyjna' droga zapisów. nie było żadnych zapowiedzi odnośnie ponownego stworzenia punktów bez zapisów - więc raczej niestety nie ma co liczyć że się pojawią

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-05-07 o 12:10
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 12:18   #2466
helloemmi
Raczkowanie
 
Avatar helloemmi
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 82
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no to odpowiadając na Twoje pytanie - nie ma takiego czegoś. zostaje Ci jedynie 'tradycyjna' droga zapisów. nie było żadnych zapowiedzi odnośnie ponownego stworzenia punktów bez zapisów - więc raczej niestety nie ma co liczyć że się pojawią
Ja też czekałam czy u mnie będzie J&J ale jednak nie ma, a tutaj zaraz 10-ty i trzeba na coś sie zapisać.
helloemmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 12:36   #2467
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Po prostu nie masz tego w cenniku pod jedną pozycją "lipidogram" czy "profil lipidowy", tylko osobno wymienione: cholesterol całkowity, HDL, LDL (u mnie w laboratorium uwzględniają metodą bezpośrednią - tu masz bezpośrednią albo pośrednią), trójglicerydy.
Właśnie dzwoniłam do laboratorium i mi powiedzieli że mają w ofercie lipidogram, także sobie zrobię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-07, 12:40   #2468
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
tak było, w majówkę. na rynkach wielu miast można było się zaszczepić bez rejestracji. i to j&j. z wielu powodów nie jest rozsądnym organizować szczepień w mobilnych punktach. problemem była już organizacja szczepień w aptekach


jak widzisz termin to spróbuj zadzwonić nie na infolinię a bezpośrednio do konkretnego punktu
Na pewno? Słyszałam, że to było dla tych, którzy mieli już skierowanie i czekali na szczepienie, a czekało multum ludzi bez skierowania.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 12:42   #2469
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Na pewno? Słyszałam, że to było dla tych, którzy mieli już skierowanie i czekali na szczepienie, a czekało multum ludzi bez skierowania.
no tak, dla tych ze skierowaniem
ale rejestrować się nie trzeba było (nie trzeba było dzwonić i zgłaszać do punktu, że się chce zaszczepić). kto przyszedł (i zmieścił się w limicie dostępnych szczepionek) to się zaszczepił
ludzie się w kolejkach od 3 w nocy ustawiali
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 13:12   #2470
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Kolejna osoba ode mnie z pracy, która miała mieć szczepienie w następnym tygodniu (mieli mieć 14,05, 13,05, 12.05) dostała smsa z anulowaniem terminu. Ja mam mieć 11.05, czekam na smsa

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no tak, dla tych ze skierowaniem
ale rejestrować się nie trzeba było (nie trzeba było dzwonić i zgłaszać do punktu, że się chce zaszczepić). kto przyszedł (i zmieścił się w limicie dostępnych szczepionek) to się zaszczepił
ludzie się w kolejkach od 3 w nocy ustawiali
To wiem, myślałam tylko, że pisząc bez rejestracji miałaś na myśli że bez skierowania. Teraz wszystko jasne.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 13:24   #2471
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Pracownica, ktora zatrudnilam w grudniu pare tygodni temu mi oznajmila, ze jest w czwartym miesiacu ciazy, czuje, ze ona juz dlugo nie popracuje, a nie moge znalezc obecnie nikogo na jej miejsce, probowalam

O masakra. A ja się zastanawiam, czy nie głupio tak po 2-3 latach pracy I chcę jeszcze ucelować, żeby najpierw zamknąć swój projekt i ominąć przekazywanie komuś takiej kobyły.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-07, 13:29   #2472
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kolejna osoba ode mnie z pracy, która miała mieć szczepienie w następnym tygodniu (mieli mieć 14,05, 13,05, 12.05) dostała smsa z anulowaniem terminu. Ja mam mieć 11.05, czekam na smsa

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------


To wiem, myślałam tylko, że pisząc bez rejestracji miałaś na myśli że bez skierowania. Teraz wszystko jasne.
Ciekawa jestem czy to czasem nie jest spowodowane przez to że od przyszłego tygodnia bez zapisów będą się mogli szczepić niepełnosprawni i ich opiekunowie. Pewnie zaraz się okaże że rząd nie zabezpieczył dla nich dodatkowych dawek i dlatego punkty odwołują terminy już na zapas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 14:07   #2473
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
O masakra. A ja się zastanawiam, czy nie głupio tak po 2-3 latach pracy I chcę jeszcze ucelować, żeby najpierw zamknąć swój projekt i ominąć przekazywanie komuś takiej kobyły.
No masakra, zwlaszcza z punktu widzenia tej dziewczyny, bo jest tu na wizie studenckiej - nie wiem jak wygladalaby sytuacja z powrotem do jej kraju gdyby chciala tak zrobic, nie mam pojecia jak w Mongolii wyglada sytuacja covidowa. Decyzje o urodzeniu dziecka na takiej wizie uwazam za mocno nierozsadna. Pracowac mozna maksymalnie 20h w tygodniu (z czego kokosow nie ma), ubezpieczenie zdrowotne nie przysluguje i w razie komplikacji nawet glupie awaryjne cesarskie ciecie bedzie sporo kosztowalo, nie wspomne o oplatach za kazdy dzien spedzony w szpitalu. Pisalam juz chyba o tym na zdziwieniowym.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 14:10   #2474
kotoplazma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 95
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Hej, zwracam się z trzema pytaniami:

1. Poszukuję nowej poduszki. Najlepiej klasyczny rozmiar 70*80, ważne aby była raczej płaska i bez pierza, ponieważ mam na pierze uczulenie. Teraz śpię na starych, paskudnych, rozmemłanych do granic możliwości poduszkach, bo po prostu nie jestem w stanie nic dopasować, dwie nowe leżą nieużywane, bo są za wysokie. Czy te wysokie może jak wymęczę to się splaszczą?

2. Czy jest na wizażu wątek, ewentualnie osoba, która zna się na symbolice snów? Od razu zaznaczam, że traktuję temat raczej z przymrużeniem oka, natomiast mam powtarzający się od długich lat motyw we śnie i tak z ciekawości chciałam się dowiedzieć czy coś w tym może być.

3. Książka, pamiętam ją jako dzieciak w połowie lat 90. To była książka z brutalnymi opisami (tzn. wtedy takie mi się wydawały i ogólnie ta książka to taki pierwszy mój horror) zachowań "niegrzecznych" dzieci, które nie słuchały mamy i np. ucięło im palec, wpadły do wody i się utopiły. To wszystko okraszone odpowiednimi rysunkami.
kotoplazma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 14:13   #2475
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kolejna osoba ode mnie z pracy, która miała mieć szczepienie w następnym tygodniu (mieli mieć 14,05, 13,05, 12.05) dostała smsa z anulowaniem terminu. Ja mam mieć 11.05, czekam na smsa

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------


To wiem, myślałam tylko, że pisząc bez rejestracji miałaś na myśli że bez skierowania. Teraz wszystko jasne.
Jaka szczepionka? Ja jestem zapisana 27 maja na Moderne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 14:15   #2476
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Praca:
Mój mąż ma z góry narzucony urlop 26.07-9.07, po prostu zakład jest zamykany i wszyscy pracownicy mają urlop.
Mój mąż sobie już kilka dni urlopu wykorzystał, z zastrzeżeniem, że lipiec/sierpień ma mieć ten długi urlop. Ok, dobra. Dostosowałam się, też wzięłam urlop w tym terminie.
I narzucili mojemu mężowi urlop TERAZ - tygodniowy (7 dni). Oznacza to, że nie będzie mógł wziąć całego długiego urlopu w wyznaczonym terminie, bo teraz musiał wykorzystać tydzień, 4 dni musi mieć "zostawione" na żądanie, a długo urlop musi być 10 dni roboczych - nie ma tyle. Czy to jest w porządku?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Ten narzucony teraz urlop jest zaległy z tamtego roku czy tegoroczny? Z tego co wiem, to jedynie zaległy może być narzucony przez pracodawce (wprowadzili to przez koronawirusa)

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Jaka szczepionka? Ja jestem zapisana 27 maja na Moderne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pfeizer, chyba nie dojechał do punktu szczepień.
Też doczekałam tego smsa, miałam mieć 11.05, mam 13.05 Modernę w tym samym punkcie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 14:50   #2477
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez kotoplazma Pokaż wiadomość

1. Poszukuję nowej poduszki. Najlepiej klasyczny rozmiar 70*80, ważne aby była raczej płaska i bez pierza, ponieważ mam na pierze uczulenie. Teraz śpię na starych, paskudnych, rozmemłanych do granic możliwości poduszkach, bo po prostu nie jestem w stanie nic dopasować, dwie nowe leżą nieużywane, bo są za wysokie. Czy te wysokie może jak wymęczę to się splaszczą?
W Jysk mają płaskie z syntetycznym wypełnieniem. Teraz są jakieś promocje, więc jest taniej. Nie wiem, która jest dobra, bo sama szukam. Teraz mam model nordkapp, ale nie jestem z niej zadowolona i będę szukała innej.

A skąd masz wysokie?
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 15:17   #2478
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ten narzucony teraz urlop jest zaległy z tamtego roku czy tegoroczny? Z tego co wiem, to jedynie zaległy może być narzucony przez pracodawce (wprowadzili to przez koronawirusa)

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------


Pfeizer, chyba nie dojechał do punktu szczepień.
Też doczekałam tego smsa, miałam mieć 11.05, mam 13.05 Modernę w tym samym punkcie.
Tez slyszalam, ze narzucic mozna tylko zalegly urlop. Reszta to decyzja pracownika. Tylko pewnie sa naciski i szantaze i ludzie sie boja i biora.

Co do szczepionki to wspolczuje i mam nadzieje ze u mnie tak nie bedzie... Obecnie w pracy pracujemy tylko w 4 osoby i nie mam tak czesto wolnych dni. Bywa tydzien ze mam np wolny tylko wtorek potem tylko jeden weekend i kazda niedziela wolna bo niehandlowe, ale nie zawsze sa szczepienia w weekend lub jest tylko Astra. Potem ciezko wstrzelic sie z terminem a u mnie terminow na Pfizera lub Moderne jest bardzo malo... Dlatego zgrac to z grafikiem nie jest latwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2021-05-07 o 15:20
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 15:34   #2479
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ten narzucony teraz urlop jest zaległy z tamtego roku czy tegoroczny? Z tego co wiem, to jedynie zaległy może być narzucony przez pracodawce (wprowadzili to przez koronawirusa)

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------


Pfeizer, chyba nie dojechał do punktu szczepień.
Też doczekałam tego smsa, miałam mieć 11.05, mam 13.05 Modernę w tym samym punkcie.
Nie jest zaległy, tegoroczny.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-07, 15:38   #2480
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Ja miałam termin jakoś na koniec czerwca, potem na koniec maja, a weszłam kiedyś o 21:30 i były wolne godziny nawet na następny dzień rano. Warto próbować na Pfizera czekam w sumie 3 dni, ale dlatego, że zależało mi na sobocie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 16:31   #2481
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Złamany paznokieć (naturalny) - opłaca się naprawiać sposobem z torebką od herbaty, czy lepiej iść do salonu i oni coś wykombinują? Nie chciałabym rezygnować z naturalnych, ale poszedł mi kawałek kilka mm od tej białej części, więc nawet jak go utnę to niewiele to da :/
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 16:37   #2482
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Złamany paznokieć (naturalny) - opłaca się naprawiać sposobem z torebką od herbaty, czy lepiej iść do salonu i oni coś wykombinują? Nie chciałabym rezygnować z naturalnych, ale poszedł mi kawałek kilka mm od tej białej części, więc nawet jak go utnę to niewiele to da :/
Ta metoda z torebką od herbaty to złoto. Odpadła mi prawie połowa paznokcia dużego u stóp, mąż nie wierzył w tę metodę a dzięki niej przechodziłam cały letni sezon bez problemu. W ogóle nie było widać, że coś z paznokciem nie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 16:47   #2483
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ta metoda z torebką od herbaty to złoto. Odpadła mi prawie połowa paznokcia dużego u stóp, mąż nie wierzył w tę metodę a dzięki niej przechodziłam cały letni sezon bez problemu. W ogóle nie było widać, że coś z paznokciem nie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, czyli jest potencjał. Nakleiłaś tę torebkę na klej czy lakier/odżywkę?
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 17:09   #2484
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Ooo, czyli jest potencjał. Nakleiłaś tę torebkę na klej czy lakier/odżywkę?
Ja kleiłam na odżywkę.
Smarowałam, czekałam aż troszkę podeschnie, ale żeby dalej była lepka, potem lakier i nie było nic widać
Trzymało się super i na serio było wytrzymałe.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 17:17   #2485
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ta metoda z torebką od herbaty to złoto. Odpadła mi prawie połowa paznokcia dużego u stóp, mąż nie wierzył w tę metodę a dzięki niej przechodziłam cały letni sezon bez problemu. W ogóle nie było widać, że coś z paznokciem nie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może u stóp się sprawdzi, ale u rąk? Wątpię. Nie raz próbowałam i jajco.
Moim zdaniem paznokcie u rąk za bardzo "pracują" i to nie wypali.

No ale nie zaszkodzi najpierw domowe sposoby zastosować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 17:38   #2486
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez kotoplazma Pokaż wiadomość
Hej, zwracam się z trzema pytaniami:

1. Poszukuję nowej poduszki. Najlepiej klasyczny rozmiar 70*80, ważne aby była raczej płaska i bez pierza, ponieważ mam na pierze uczulenie. Teraz śpię na starych, paskudnych, rozmemłanych do granic możliwości poduszkach, bo po prostu nie jestem w stanie nic dopasować, dwie nowe leżą nieużywane, bo są za wysokie. Czy te wysokie może jak wymęczę to się splaszczą?
Ja mam z syntetycznym wypełnieniem i spłaszczyły się od używania, więc ja bym spróbowała.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 17:48   #2487
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Ja mam z syntetycznym wypełnieniem i spłaszczyły się od używania, więc ja bym spróbowała.
A ja bym pewnie spróbowała wyskubać co nieco z takiej poduszki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 18:03   #2488
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Czy da się jakoś cofnąć wysyłana wiadomość na poczcie wp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 18:17   #2489
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Czy da się jakoś cofnąć wysyłana wiadomość na poczcie wp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak już wyszła to nie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 19:50   #2490
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Czy jak zmiksuje sam serek waniliowy (danio) to stanie się on trochę bardziej sztywny? Chciałabym nim posmarować górę ciasta i nie wiem czy nie będzie za rzadki i nie spłynie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-08 14:01:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.