Jak się pozbyć blizn potrądzikowych? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-23, 16:54   #91
polinka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cześć dziewczyny, mam 22 lata, z leczeniem trądziku i pozostałości po nim w postaci blizn zmagam się już łącznie od około 10lat. Nie wiem czego już nie stosowałam, maści, żele, kremy, antybiotyki doustne, leki hormonalne no chyba wszystko. Teraz co prawda jest już dużo, dużo lepiej, ale ciagle mam pełno dziurek na policzkach, na bokach, czasem są to głębsze "doły". Nie znoszę siebie przez to, strasznie mnie to hamuje i ogranicza w życiu, myślę, że jestem taka "ble".
Obecnie po dość długiej przerwie od dermatologa zmalałam innego i od tygodnia stosuję krem Locacid.
Czy któraś z Was używała tego specyfiku i powie o nim coś dobrego?
__________________
[eucerin][/eucerin]
polinka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:54   #92
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Ja nie wiem, czemu kobiety zawsze mają pod górkę w życiu? miliony kobiet przez szalejące hormony w okresie dojrzewania, w dorosłym życiu walczy z rozstępami. U mężczyzn też się to zdarza, ale nie na taką skale. to nie fair :/
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:54   #93
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez SzukajacaSzczescia Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, czemu kobiety zawsze mają pod górkę w życiu? miliony kobiet przez szalejące hormony w okresie dojrzewania, w dorosłym życiu walczy z rozstępami. U mężczyzn też się to zdarza, ale nie na taką skale. to nie fair :/
Zgadzam się! Całe życie pod górkę :P
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:55   #94
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Musze spróbować, ale dodam też chyba coś co zadusi zapach kawy, bo jak zrobię ten peeling na wieczór to spać nie mogę. Co polecasz jeszcze do tego peelingu?
Zawsze można dodać olejków eterycznych - z tych ładnie pachnących i odpowiednich do stosowania na twarz polecam rozmarynowy, lawendowy, szałwiowy, grejpfrutowy i cytrynowy.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:57   #95
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Zawsze można dodać olejków eterycznych - z tych ładnie pachnących i odpowiednich do stosowania na twarz polecam rozmarynowy, lawendowy, szałwiowy, grejpfrutowy i cytrynowy.
Chodzi mi o ciało obojętnie, byleby nie zapach kawy. Grejpfrut
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:59   #96
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Na mnie nie działa najlepiej tretinoina, zawsze po dłuższym okresie używania, a zawsze sie na tym konczy, moja skóra przybiera odcień czerwono-sino-fioletowy. A Locacid dodatkowo wysusza wszystko. Ale się nie sugeruj. Zawsze lepiej sprawdzić na sobie, w końcu każda skóra jest inna

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

jak ktoś lubi, to ja nie mam nic przeciwko i życzę przyjemnie spędzonego czasu
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:59   #97
polinka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Ja jak narazie po tygodniu stosowania nie widzę zmian, miałam stosować co drugi dzień, a ja nawet przy codziennym stosowaniu nie widzę przesuszenia.
__________________
[eucerin][/eucerin]
polinka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 16:59   #98
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Chodzi mi o ciało obojętnie, byleby nie zapach kawy. Grejpfrut
Dodatkowo będzie działał na cellulit Możesz dodać też cynamonu, peeling ma lepszą konsystencję i mam wrażenie, jakby podduszał zapach kawy
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:59   #99
moniska0790
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Używałam tego kremu Pharmaceris chyba przez pół roku, albo trochę dłużej, nie dość, że nic nie pomógł, to jeszcze zaszkodził, wyskoczyło mi po nim dużo podskórnych grudek. Moja koleżanka również go stosowała i ta sama sytuacja.
moniska0790 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:01   #100
jackdaniels666
Raczkowanie
 
Avatar jackdaniels666
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 82
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Zdecydowanie sok z cytryny. Tzn. plasterki cytryny przykładać na przebarwienia. Naprawdę po jakimś czasie można zauważyć efekty.
I może mi się tylko wydaje, ale maść cynkowa ma u mnie dokładnie takie samo działanie, ale dużo szybsze.
jackdaniels666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:01   #101
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

No i nie ma się czym przejmować, każda skóra reaguje inaczej. Czasami wystarczy jakiś drobny stan zapalny albo zaatakowanie skóry przez drożdżaki i specyfik, który się wcześniej sprawdzał, działa kompletnie na odwrót. Dlatego zawsze lepiej samemu wypróbować
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 17:01   #102
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez biedron_ka Pokaż wiadomość
Do kawy dodaj odrobinę cynamonu - złagodzi aromat
Z cynamonem trzeba uważać, bo ma właściwości silnie rozgrzewające - próbowałam dodawać go do maseczki - od razu zmyłam tę miksturę, twarz mnie paliła niesamowicie, wyglądałam jak spalona indianka Na szczęście okłady z lodu pomogły i po 3h godzinach skóra doszła do siebie.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:03   #103
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Mi służył, ale przez pierwsze 3 miesiące. A potem masakra.
Mój dermatolog powiedział, że ten krem likwiduję bariere ochronna naskórka. Dlatego lepiej robić przerwy w stosowaniu

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

maść cynkowa to cudo!
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:03   #104
moniska0790
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez polinka22 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam 22 lata, z leczeniem trądziku i pozostałości po nim w postaci blizn zmagam się już łącznie od około 10lat. Nie wiem czego już nie stosowałam, maści, żele, kremy, antybiotyki doustne, leki hormonalne no chyba wszystko. Teraz co prawda jest już dużo, dużo lepiej, ale ciagle mam pełno dziurek na policzkach, na bokach, czasem są to głębsze "doły". Nie znoszę siebie przez to, strasznie mnie to hamuje i ogranicza w życiu, myślę, że jestem taka "ble".
Obecnie po dość długiej przerwie od dermatologa zmalałam innego i od tygodnia stosuję krem Locacid.
Czy któraś z Was używała tego specyfiku i powie o nim coś dobrego?
Ja go nadal stosuje, już 6 albo 7 miesiąc. Na początku po ok. 2 tyg smarowania miałam lekkie pogorszenie stanu cery, trwało ze 2 tyg. Obecnie służy mi bardzo dobrze, ładnie złuszcza, wygładza i rozjaśnia przebarwienia, skóra z czasem się do niego przyzwyczaja i już jej tak nie podrażnia jak po pierwszych użyciach.
moniska0790 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:05   #105
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Z cynamonem trzeba uważać, bo ma właściwości silnie rozgrzewające - próbowałam dodawać go do maseczki - od razu zmyłam tę miksturę, twarz mnie paliła niesamowicie, wyglądałam jak spalona indianka Na szczęście okłady z lodu pomogły i po 3h godzinach skóra doszła do siebie.
Koleżanka chce używać takiego peelingu na ciało, także dodanie cynamonu tylko wzmoże działanie antycellulitowe peelingu kawowego Odważni dodają także imbiru i trzymają taką mieszankę pod folią.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez SzukajacaSzczescia Pokaż wiadomość
Na mnie nie działa najlepiej tretinoina, zawsze po dłuższym okresie używania, a zawsze sie na tym konczy, moja skóra przybiera odcień czerwono-sino-fioletowy. A Locacid dodatkowo wysusza wszystko. Ale się nie sugeruj. Zawsze lepiej sprawdzić na sobie, w końcu każda skóra jest inna

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

jak ktoś lubi, to ja nie mam nic przeciwko i życzę przyjemnie spędzonego czasu
Ja tretinoinę i Zorac 0.1% zostawiam na później, a dokładnie na wtedy, kiedy będę walczyć z pierwszymi oznakami starzenia. Tak a pro po rozstępów, działa na nie super tretinoina.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:05   #106
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez pat89n Pokaż wiadomość
Blizny potrądzikowe, czyli to co najgorsze bo pozostaje z nami na długo, a bez podejmowania „prób” leczenia chyba do końca życia… A prób dlatego, że naprawdę ciężko jest z tym walczyć. Kosmetyki czy leki rzadko sobie z tym radzą, przynajmniej ja mam takie doświadczenia. W końcu jest to ubytek w skórzeL

Słyszałam od koleżanki, że naprawdę skuteczny jest zabieg laserowego usuwania blizn, jednak nie na moją kieszeń.

Mogę jednak śmiało polecić mikrodermabrazję, ale też trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo potrzeba kilka takich zabiegów, żeby był widoczny efekt. Ja jestem teraz po dwóch, zniknęły czerwone plamki a blizny się spłyciły. Ale wiem, że jeszcze parę zabiegów przede mną, żeby efekt był taki jak bym sobie tego życzyła.

Zazwyczaj przy trądziku stosujemy kremy wysuszające, matujące, toniki… To o czym trzeba pamiętać to przede wszystkim nawilżanie! I wydaje mi się, że to złota rada dla wszystkich borykających się z tym problemem. Oczywiście nie wolno rozdrapywać itp, każdy o tym wie, chociaż czasem trudno się powstrzymać, zwłaszcza przed jakimś ważnym wyjściem
pat89n, jak często stosowałaś kremy wysuszające?
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:06   #107
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Mam 23 lata i jak większość z Was również walczę z trądzikiem i bliznami...

Kiedyś nie miałam problemów, były to czasy, gdy do pielęgnacji stosowałam krem ochronny bambino, jednak niestety moja skóra się do niego przyzwyczaiła, albo może raczej ja się znudziłam i potrzebowałam jakiejś zmiany i zaczełam stosować "bardziej specjalistyczne" kosmetyki przeznaczone do skóry trądzikowej... Niestety tym sobie zepsułam całą buzię... No kurczę zbyt mądra to nie byłam

Teraz stosuję maseczki z Avonu (tą czarną z błotem i brązową z glinką) i widzę poprawę. Może blizny nie zniknęły, ale są zdecydowanie mniej widoczne. Mimo, że maseczki te mają działanie bardziej oczyszczające, to o dziwo łagodzą blizny, dzięki czemu jakoś lepiej sie czuję

Stosowałam też mikrodermabrazję (6 zabiegów/co dwa tygodnie) tak jak zaleciła kosmetyczka, jednak nie widziałam ŻADNYCH rezultatów, dlatego zrezygnowałam, bo jak każda z nas wie zabieg nie należy do najtańszych

Na którąś z Was zadziałała mikrodermabrazja? Może za krótko stosowałam, żeby zobaczyć efekty?
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:07   #108
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Dodatkowo będzie działał na cellulit Możesz dodać też cynamonu, peeling ma lepszą konsystencję i mam wrażenie, jakby podduszał zapach kawy
Dzięki na pewno zastosuję, bo ten zapach kawy mnie zabija!

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez moniska0790 Pokaż wiadomość
Używałam tego kremu Pharmaceris chyba przez pół roku, albo trochę dłużej, nie dość, że nic nie pomógł, to jeszcze zaszkodził, wyskoczyło mi po nim dużo podskórnych grudek. Moja koleżanka również go stosowała i ta sama sytuacja.
Właśnie, i nie wiem dlaczego wszyscy chwalą ten krem skoro jest po nim wysyp grudek. A taki efekt można uzyskać czymś innym jeśli chodzi o płytkie blizny.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:08   #109
kar0lina4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 207
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Z trądzikiem zmagam się ok. 4 lat. Każde leczenie u dermatologa kończyło się ogromnym wysypem i masą przebarwień. Najlepiej sprawdziła się u mnie kombinacja maści Zorac i kremu z kwasem glikolowym firmy Neostrata. Łuszczenie jest na tyle intensywne (ale nie jakoś specjalnie uciążliwe), że pomaga się pozbyć przebarwień w naprawdę szybkim tempie!
kar0lina4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 17:09   #110
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez jackdaniels666 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie sok z cytryny. Tzn. plasterki cytryny przykładać na przebarwienia. Naprawdę po jakimś czasie można zauważyć efekty.
I może mi się tylko wydaje, ale maść cynkowa ma u mnie dokładnie takie samo działanie, ale dużo szybsze.
Sok z cytryny jest dobry, ale dla rozjaśnienia blizn. Chociaż jeżeli któraś z Was lubi ładną opaleniznę (kremy brązujące, samoopalacze), to radzę się conajmniej dwa razy zastanowić przed zastosowaniem soku z cytryny efekty mogą być nie koniecznie porządane
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:09   #111
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez SzukajacaSzczescia Pokaż wiadomość
[/COLOR]maść cynkowa to cudo!
Chyba w końcu musze ją kupić, bo tak każdy chwali. A kosztuje grosze
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:11   #112
kar0lina4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 207
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kar0lina4 Pokaż wiadomość
Z trądzikiem zmagam się ok. 4 lat. Każde leczenie u dermatologa kończyło się ogromnym wysypem i masą przebarwień. Najlepiej sprawdziła się u mnie kombinacja maści Zorac i kremu z kwasem glikolowym firmy Neostrata. Łuszczenie jest na tyle intensywne (ale nie jakoś specjalnie uciążliwe), że pomaga się pozbyć przebarwień w naprawdę szybkim tempie!
Dodatkowo polecam stosowanie glinek i czarnego mydła!
kar0lina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:12   #113
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Musze spróbować, ale dodam też chyba coś co zadusi zapach kawy, bo jak zrobię ten peeling na wieczór to spać nie mogę. Co polecasz jeszcze do tego peelingu?

U mnie na plecach na szczęście rzadko się coś pojawia, kiedyś to był po prostu sajgon. Znajdz jakieś zajęcie! Szydełkowanie czy coś
Nie dodaję nic więcej, bo te dwa składniki nadają się idealnie. Tylko że robię go z fusów zaparzonych już, a słyszałam o peelingach z kawy od razu z torebki.

No nie działa mi nawet to że paznokcie pomaluje
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:13   #114
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kar0lina4 Pokaż wiadomość
Dodatkowo polecam stosowanie glinek i czarnego mydła!

Glinki są dobre, ale też trzeba swoją znaleźć mi służy biała, czarna i zielona całkowicie nic nie robiły.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:13   #115
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

dla niektórych maść jest zbyt ciężka, można wtedy spróbować pasty cynkowej, zawiera mniej wosków, a więcej tlenku cynku
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:13   #116
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Czyli najlepszym sposobem na walkę z bliznami potrądzikowymi jest ich niewyciskanie. Co do lusterka, to chyba ciężko bez niego się obejść. Jak myślicie?

Edytowane przez Ola Moderatorka
Czas edycji: 2013-09-23 o 17:15
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:13   #117
kar0lina4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 207
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Chyba w końcu musze ją kupić, bo tak każdy chwali. A kosztuje grosze
Lepsza jest pasta cynkowa z kwasem salicylowym i też kosztuje grosze!
kar0lina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:13   #118
pikus1406
Przyczajenie
 
Avatar pikus1406
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 23
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Dokładnie o tym samym myślę, faceci mają lepiej! Nie dość że łątwiej i szybciej chudną (oraz dochodzą do masy mięśniowej), to także skórą nie muszą się aż tak martwić. Jak to się mówi- mężczyźni są naturalnie piękni :P
__________________
[eucerin][/eucerin]
pikus1406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:14   #119
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Nie dodaję nic więcej, bo te dwa składniki nadają się idealnie. Tylko że robię go z fusów zaparzonych już, a słyszałam o peelingach z kawy od razu z torebki.

No nie działa mi nawet to że paznokcie pomaluje
Słyszałam że z zapażonych lepiej działą na callulit, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Ja robię z paczki, bo potem jest dużo babrania z takimi zaparzonymi fusami.
Mi malowanie paznokci pomogło na obgryzanie skórek
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:14   #120
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kar0lina4 Pokaż wiadomość
Z trądzikiem zmagam się ok. 4 lat. Każde leczenie u dermatologa kończyło się ogromnym wysypem i masą przebarwień. Najlepiej sprawdziła się u mnie kombinacja maści Zorac i kremu z kwasem glikolowym firmy Neostrata. Łuszczenie jest na tyle intensywne (ale nie jakoś specjalnie uciążliwe), że pomaga się pozbyć przebarwień w naprawdę szybkim tempie!
Bo podciągasz jego działanie kwasami AHA Sama zamierzam tak robić tylko tonikiem z AHA/BHA lub samym BHA
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-08 09:33:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.