Prostowanie na szczotce ? Ma sens? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-19, 13:42   #1
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163

Prostowanie na szczotce ? Ma sens?


Dziewczyny mam taki problem prostuje włosy od jakiś trzech lat mam je dosyć mocno zniszczone chociaż fryzjerki mi mówią ,że tragedi nie ma jeszcze . No i mam pytanie czy w moim przypadku mogłabym prostować na szczotce ? Moglibyście mi jakąś polecić ? I czy za każdym razem musiałabym słuszyć włosy suszarką ? Nie ukrywam ,że ciężko będzie mi rozstać się z prostownicą . W upietych włosach wyglądam okropie nie pasują mi do krztałtu twarzy ,sama też się zle czuje w niewyprostowanych .
Załączam wam parę zdjęć moich włosów ,to i tak jest ich lepszy stan potrafią stać w każdą stronę,zawszę po umyciu je prostuje i wtedy rano przed szkołą. Chciałam je wiązać jak pójdę do pracy ale nie czuje się dobrze w upietych jak są dosyć proste to wtedy i kucyk dosyć wychodzi .Z góry przepraszam za jakośc zdjeć
Jeśli założyłam temat w nieodpowiednim miejscu proszę o przeniesienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paint.jpg (125,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12735866_883600645070525_1345002808_n.jpg (79,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecia.jpg (74,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jjj.jpg (249,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jjk.jpg (211,2 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez kinga10204
Czas edycji: 2016-02-19 o 13:49
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 15:21   #2
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 283
Dot.: Prostowanie na szczotce ? Ma sens?

Cytat:
Napisane przez kinga10204 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taki problem prostuje włosy od jakiś trzech lat mam je dosyć mocno zniszczone chociaż fryzjerki mi mówią ,że tragedi nie ma jeszcze . No i mam pytanie czy w moim przypadku mogłabym prostować na szczotce ? Moglibyście mi jakąś polecić ? I czy za każdym razem musiałabym słuszyć włosy suszarką ? Nie ukrywam ,że ciężko będzie mi rozstać się z prostownicą . W upietych włosach wyglądam okropie nie pasują mi do krztałtu twarzy ,sama też się zle czuje w niewyprostowanych .
Załączam wam parę zdjęć moich włosów ,to i tak jest ich lepszy stan potrafią stać w każdą stronę,zawszę po umyciu je prostuje i wtedy rano przed szkołą. Chciałam je wiązać jak pójdę do pracy ale nie czuje się dobrze w upietych jak są dosyć proste to wtedy i kucyk dosyć wychodzi .Z góry przepraszam za jakośc zdjeć
Jeśli założyłam temat w nieodpowiednim miejscu proszę o przeniesienie
Na Twoim miejscu odstawiłabym prostownicę. Masz dość krótkie włosy, dlatego się falują. Staraj się zapuścić. Na pewno pomogłoby Ci olejowanie włosów, bo wygładziłoby Ci włosy, trochę wyprostowało i dociążyło. Szczotka prostująca daje tylko efekt, kiedy w tym samym czasie suszysz włosy ciepłym nawiewem. Moim zdaniem brak Ci nawilżenia, dlatego się tak falują. Prostownica to rozwiązanie dobre na chwile, w konsekwencji zniszczy Ci włosy, o ile już tego nie zrobiła.
__________________





coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 15:40   #3
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Prostowanie na szczotce ? Ma sens?

Bardzo dziękuje za radę Nawilżam włosy olejkiem arganowym i jedwabiem na przemain no chyba ,że nie o to ci chodziło Jeśli chodzi o kosmetyki do prostowania włosów też używam . A czyli ,że szczotka nic nie da jeśli nie mam zamiaru korzystać z suszarki ? A myślałam ,że to mnie poratuje Włosy co jakiś czas podcinam z zniszczonych końcówek .
Kurczę to już sama nie wiem co robić ,bo nie wyobrażam sobie z nimi nic nie robić i zostawić je takie jakie są .
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 12:36   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Prostowanie na szczotce ? Ma sens?

Nie, ani olej, ani jedwab raczej nie nawilża. olej to tłuszcz, jedwab - proteiny.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 12:56   #5
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Prostowanie na szczotce ? Ma sens?

Z tego co widze to masz włosy podobne do moich wiec mysle ze szczotka o średnicy 6 cm i dobra suszarka z silnym nawiewem. Prostował Ci kiedys włosy dobry fryzjer na szczotce?wiesz jak to sie robi?
Jesli wgnieciesz w nie jakikolwiek olejek to powinny sie stać bardziej kręcone.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 09:19   #6
malwikka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 19
Dot.: Prostowanie na szczotce ? Ma sens?

Szczotka lepsza niz prostownica - włosy ładnie wyglądają. Wybierz tylko taką grubszą.
malwikka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 14:05   #7
minimartini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 96
Dot.: Prostowanie na szczotce ? Ma sens?

ja mam chyba dwie lewe ręce, bo nie umiem prostować włosów szczotką, zdecydowanie lepiej mi idzie z prostownicą

a tak serio, dziewczyny mają rację, warto pomyśleć o mocniejszym nawilżeniu i dociążeniu włosów, powinny się lekko wyprostować
minimartini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-11 15:05:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.