Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-25, 11:12   #661
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
A wspominalam, ze one LATAJA?
Tak i za to to sobie możesz mieć swoje piękne mieszkanie
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 11:17   #662
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87362635]Tak i za to to sobie możesz mieć swoje piękne mieszkanie [/QUOTE]

Do ktorego okazjonalnie wlaza karaluchy, super Na szczescie te, ktore czasem mi wleza do domu sa normalnych rozmiarow (i zdarza sie to bardzo rzadko), bo inaczej pewnie bym sie wyprowadzila w ☠☠☠☠u
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 11:19   #663
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nalezy im sie, pamietam, jak zaraz po przeprowadzce budowalismy z mezem siatki na balkon i juz bylo ciemno, a tu na scianie siedzi taki wielki karaluch wielkosci dloni i nagle sobie odlecial. Podejrzewalam wtedy u siebie stan przedzawalowy Albo jak polecielismy do Cairns, tam to one w ogole sa jeszcze wieksze i jest ich tyle, ze szok, dziekowalam za te tysiace nietoperzy, ktore je jedza, bo inaczej bylabym pozywieniem dla robali. Szkoda, ze nie mam zdjec, na ktorych faktycznie widac ilosc nietoperzy, bo przed zapadnieciem calkowitych ciemnosci jest ich jeszcze malo, jak sie zrobi ciemno, to dopiero wszystkie sie budza.
Serio wielkości dłoni są

Ale jedno Ci powiem na pocieszenie, że one się Ciebie też boją .....

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Od zawsze uwazam, ze jednak czlowiek to słaba istotka, jak tych robakow sie boimy, czy myszy nieraz to szok
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 11:20   #664
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Serio wielkości dłoni są

Ale jedno Ci powiem na pocieszenie, że one się Ciebie też boją .....
Serio. Ostatnio jedna kolezanka wklejala drugiej na facebooku zdjecie jakiegos spiacego chlopaka, ktoremu na twarzy siedzial wlasnie taki wielki karaluch, ale po pierwsze nawet nie wiem, jak to znalezc, a po drugie nie mam ochoty widziec tego zdjecia juz nigdy w tym zyciu Ale bylo widac, ze rozmiar robala jest sporo wiekszy od wielkosci ust doroslego czlowieka. A co do tego, ze one sie boja, to wcale mnie to nie pociesza, niestety
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 11:20   #665
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Nawet najlepszy mąż świata nie skłoniłby mnie do zamieszkania tam, gdzie karaluchy Ale jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie, masz piękną pogodę, piękny taras i te robale dla równowagi Jak to mówią - nie ma róży bez kolców.
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 11:21   #666
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Nawet najlepszy mąż świata nie skłoniłby mnie do zamieszkania tam, gdzie karaluchy Ale jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie, masz piękną pogodę, piękny taras i te robale dla równowagi Jak to mówią - nie ma róży bez kolców.
Ten kraj ma wiecej wad, niz zalet, niestety. Material na felieton, a nie post na forum
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 11:22   #667
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ale te folie daja cos przy odslonietych roletach? Jedyne okna, ktore moge miec odsloniete, to te przy drzwiach balkonowych (poczworne takie duze), bo balkon jest duzy (kilkanascie metrow kwadratowych) i zadaszony, wiec swiatlo sloneczne nie wpada do mieszkania, ale poza tym wszystkie okna daja momentalnie efekt piekarnika, zwlaszcza, ze tez sa od poludniowej i zachodniej strony
.
tak
nie jest to tania zabawa, ale warto, tylko tak jak mowie- znajdz fachowcow, ktorzy ci doradza.
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-25, 11:24   #668
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Serio. Ostatnio jedna kolezanka wklejala drugiej na facebooku zdjecie jakiegos spiacego chlopaka, ktoremu na twarzy siedzial wlasnie taki wielki karaluch, ale po pierwsze nawet nie wiem, jak to znalezc, a po drugie nie mam ochoty widziec tego zdjecia juz nigdy w tym zyciu Ale bylo widac, ze rozmiar robala jest sporo wiekszy od wielkosci ust doroslego czlowieka. A co do tego, ze one sie boja, to wcale mnie to nie pociesza, niestety
Mi kiedys babeczka mowila, ze jak spala, to maz widzial jak na jej twarzy chodzi pająk. Bal sie cokolwiek zrobic by zawalu nie dostala, tylko patrzyl czy ma usta zamkniete
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 11:24   #669
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ten kraj ma wiecej wad, niz zalet, niestety. Material na felieton, a nie post na forum
Mogłabyś nagrywać na youtube
Nie myślałaś nigdy o tym?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 11:27   #670
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;87362689] tak
nie jest to tania zabawa, ale warto, tylko tak jak mowie- znajdz fachowcow, ktorzy ci doradza.[/QUOTE]

Zaglebie sie w temat, bardzo Ci dziekuje

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Mi kiedys babeczka mowila, ze jak spala, to maz widzial jak na jej twarzy chodzi pająk. Bal sie cokolwiek zrobic by zawalu nie dostala, tylko patrzyl czy ma usta zamkniete
Na mnie pajaki nie robia wrazenia, a chyba powinny, bo one tutaj potrafia byc niebezpieczne.
Chociaz te miejskie sa akurat z reguly niegrozne na szczescie.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87362698]Mogłabyś nagrywać na youtube
Nie myślałaś nigdy o tym?[/QUOTE]

Maz mi proponowal prowadzenie kanalu na youtube, przerobilismy kilka roznych tematow juz - historia, nauka jezykow, recenzje tego czy tamtego, moja odpowiedz jest zawsze taka sama: nie chce mi sie
Moj wolny czas w domu to w pierwszej kolejnosci nauka jezykow, a potem wizaz i netflix
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 15:04   #671
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Całkowicie się zgadzam, wkurza mnie to niesamowicie, gdy chcę np. ocenić kolejny tom z danego cyklu kryminałów. Kiedyś to było takie czytelne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie! Dla mnie tym biblionetka wygrywała z lubimy czytać. A teraz oba te serwisy są takie same.



[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87359569]To ja na 365 dni w roku dżinsów (lub latem szortów) nie zakładam może przez 10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Piąteczka, mam tak samo. Dżinsy są dla mnie najlepsze. Dziwię się, że ktoś może lubić sukienki i spódnice.

Kasztanka, też oglądałabym filmiki o Australii, bo wiem, że w życiu tam nie pojadę. Zabiłby mnie klimat, bo szczerze nienawidzę upału i męczę się już w trakcie polskiego lata. A poza tym boję się wszystkich pająków i robali, więc na myśl o latających karaluchach to aż mam ciarki. No i życzę Ci, żeby mąż jednak dał się namówić na przeprowadzkę
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-25, 15:08   #672
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Właśnie! Dla mnie tym biblionetka wygrywała z lubimy czytać. A teraz oba te serwisy są takie same.






Piąteczka, mam tak samo. Dżinsy są dla mnie najlepsze. Dziwię się, że ktoś może lubić sukienki i spódnice.

Kasztanka, też oglądałabym filmiki o Australii, bo wiem, że w życiu tam nie pojadę. Zabiłby mnie klimat, bo szczerze nienawidzę upału i męczę się już w trakcie polskiego lata. A poza tym boję się wszystkich pająków i robali, więc na myśl o latających karaluchach to aż mam ciarki. No i życzę Ci, żeby mąż jednak dał się namówić na przeprowadzkę
W sumie to nawet nie wiem, gdzie moglibysmy sie przeprowadzic, ewentualnie moze (chociaz niezbyt chetnie) Stany wchodzilyby w gre, bo maz poza angielskim zna tylko mandarynski, a jesli chodzi o przeprowadzke do Chin, to zadne z nas by w zyciu nie chcialo tam mieszkac Musialabym grube miliony chyba zarabiac, zeby rozwazyc przeprowadzke do Chin, a na to sie nie zanosi raczej

Mnie upaly nie przeszkadzaja, marzy mi sie spedzanie pol roku w Europie, kiedy tam jest lato i potem przyjezdzanie tutaj w pazdzierniku, kiedy jest wiosna i zostanie do kwietnia, idealny sposob na niekonczace sie lato No ale niestety moje plany nie uwzgledniaja tego, ze zycie jest ciezkie i trzeba pracowac
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 15:13   #673
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Właśnie! Dla mnie tym biblionetka wygrywała z lubimy czytać. A teraz oba te serwisy są takie same.
Ja jestem na goodreads i uwielbiam ten serwis, o niebo lepszy niż lubimyczytac (biblionetki nie znam). Możesz sobie ustawić roczne wyzwanie książkowe, masz różne statystyki, np. ile książek przeczytałaś danego miesiąca, ile z twoich książek ma dany rok wydania, która z książek przeczytanych w danym roku jest najdłuższa/najkrótsza/najlepiej oceniana... Wkurzyli mnie tylko tym, że usunęli zakładkę najczęściej czytanych autorów. Wcześniej mogłam sobie sprawdzić, ile książek danego autora przeczytałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 15:24   #674
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
W sumie to nawet nie wiem, gdzie moglibysmy sie przeprowadzic, ewentualnie moze (chociaz niezbyt chetnie) Stany wchodzilyby w gre, bo maz poza angielskim zna tylko mandarynski, a jesli chodzi o przeprowadzke do Chin, to zadne z nas by w zyciu nie chcialo tam mieszkac Musialabym grube miliony chyba zarabiac, zeby rozwazyc przeprowadzke do Chin, a na to sie nie zanosi raczej

Mnie upaly nie przeszkadzaja, marzy mi sie spedzanie pol roku w Europie, kiedy tam jest lato i potem przyjezdzanie tutaj w pazdzierniku, kiedy jest wiosna i zostanie do kwietnia, idealny sposob na niekonczace sie lato No ale niestety moje plany nie uwzgledniaja tego, ze zycie jest ciezkie i trzeba pracowac

Czemu USA niezbyt chętnie? Do Chin też nie chciałabym się przeprowadzić. Pojechać na wycieczkę spoko, na jakiś czas też spoko, ale przeprowadzka nigdy w życiu. Ech ta praca, mnie też wszystko psuje


[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87363470]Ja jestem na goodreads i uwielbiam ten serwis, o niebo lepszy niż lubimyczytac (biblionetki nie znam). Możesz sobie ustawić roczne wyzwanie książkowe, masz różne statystyki, np. ile książek przeczytałaś danego miesiąca, ile z twoich książek ma dany rok wydania, która z książek przeczytanych w danym roku jest najdłuższa/najkrótsza/najlepiej oceniana... Wkurzyli mnie tylko tym, że usunęli zakładkę najczęściej czytanych autorów. Wcześniej mogłam sobie sprawdzić, ile książek danego autora przeczytałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Obczaję, może mi się spodoba
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 15:28   #675
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Czemu USA niezbyt chętnie? Do Chin też nie chciałabym się przeprowadzić. Pojechać na wycieczkę spoko, na jakiś czas też spoko, ale przeprowadzka nigdy w życiu. Ech ta praca, mnie też wszystko psuje





Obczaję, może mi się spodoba
Ogolny koszt zycia mnie nie zacheca, np. przy glupim skaleczeniu niezidentyfikowanym szklem na plazy szybka wizyta w szpitalu i jeden zastrzyk z penicyliny, zeby zapobiec ewentualnym infekcjom to koszt 6-7 tysiecy amerykanskich dolcow (prawdziwa historia i autentyczny koszt) - dziekuje, postoje
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 15:33   #676
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ogolny koszt zycia mnie nie zacheca, np. przy glupim skaleczeniu niezidentyfikowanym szklem na plazy szybka wizyta w szpitalu i jeden zastrzyk z penicyliny, zeby zapobiec ewentualnym infekcjom to koszt 6-7 tysiecy amerykanskich dolcow (prawdziwa historia i autentyczny koszt) - dziekuje, postoje

Ale rozumiem, że to jak ktoś nie jest ubezpieczony?
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 15:34   #677
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Ale rozumiem, że to jak ktoś nie jest ubezpieczony?
Nie do konca ogarniam, jak u nich to ubezpieczenie dziala.
Zerknij na to:
https://joemonster.org/art/48170
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 16:43   #678
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Ale rozumiem, że to jak ktoś nie jest ubezpieczony?
Zależy jeszcze od tego jaki pakiet zdrowotny jest w pracy.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 02:30   #679
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Zależy jeszcze od tego jaki pakiet zdrowotny jest w pracy.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
I jakie sa problemy zdrowotne, bo niektorych to chyba zadne ubezpieczenie nie pokrywa.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-26, 10:56   #680
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

mój problem na dziś ,wzięłam sobie za dużo na głowę
chciałam ambitnie i zgodziłam się pracować ponad normę a teraz mi się tak nie chce,że dramat

...jeszcze to przeziębienie
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 11:05   #681
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
mój problem na dziś ,wzięłam sobie za dużo na głowę
chciałam ambitnie i zgodziłam się pracować ponad normę a teraz mi się tak nie chce,że dramat

...jeszcze to przeziębienie
Wspolczuje przeziebienia i lacze sie w bolu niechcenia, tez mam jakas ogolna niemoc. Chociaz sie zmusilam, zeby wczoraj wieczorem wystawic na fejsbuku na sprzedaz sukienki, ktorych nie nosze, przez noc i rano sie sprzedaly, a ja nie umiem sie ogarnac, zeby isc na poczte po koperty, jutro pojde chyba, albo pojutrze z rana
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 11:08   #682
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Wspolczuje przeziebienia i lacze sie w bolu niechcenia, tez mam jakas ogolna niemoc. Chociaz sie zmusilam, zeby wczoraj wieczorem wystawic na fejsbuku na sprzedaz sukienki, ktorych nie nosze, przez noc i rano sie sprzedaly, a ja nie umiem sie ogarnac, zeby isc na poczte po koperty, jutro pojde chyba, albo pojutrze z rana
Ja mam niemoc bo jest jesień,deszcz ,kaszle mnie jak psa i ogólnie do bani mam godzinę przerwy między jedną pracą a drugą gdzie muszę podjechać nawet nie wiem na ile czasu

Fajnie ,że Ci się sukienki sprzedały -podziwiam zawszę jak czytam ile ich masz
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 11:19   #683
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Ja mam niemoc bo jest jesień,deszcz ,kaszle mnie jak psa i ogólnie do bani mam godzinę przerwy między jedną pracą a drugą gdzie muszę podjechać nawet nie wiem na ile czasu

Fajnie ,że Ci się sukienki sprzedały -podziwiam zawszę jak czytam ile ich masz
Moja niemoc jest spowodowana odwrotnym problemem, bylo dzisiaj 36 stopni i niby po poludniu byla burza, ale wiatr jest taki, ze gdybym miala oceniac na podstawie samego dzwieku, to bym stwierdzila, ze pewnie z polowy budynkow dachy dawno pozrywane, no i ten wiatr przyniosl mase kurzu i popiolu z tych niedawnych pozarow, wiec nawet okien nie pootwieram, bo wdychanie tego nie jest zdrowe
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 11:29   #684
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Moja niemoc jest spowodowana odwrotnym problemem, bylo dzisiaj 36 stopni i niby po poludniu byla burza, ale wiatr jest taki, ze gdybym miala oceniac na podstawie samego dzwieku, to bym stwierdzila, ze pewnie z polowy budynkow dachy dawno pozrywane, no i ten wiatr przyniosl mase kurzu i popiolu z tych niedawnych pozarow, wiec nawet okien nie pootwieram, bo wdychanie tego nie jest zdrowe
O jaa,tak źle i tak nie dobrze ,czy zimno czy ciepło
Oglądałam w tv na bieżąco o tych pożarach i nawet mi przez głowę przeszło,że przecież Ty tam jesteś na miejscu.
W ogóle to mam sentyment do Australii,mój mąż tam wcześniej mieszkał i dużo mi opowiadał.

...a teraz pora do pracy
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 11:32   #685
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
O jaa,tak źle i tak nie dobrze ,czy zimno czy ciepło
Oglądałam w tv na bieżąco o tych pożarach i nawet mi przez głowę przeszło,że przecież Ty tam jesteś na miejscu.
W ogóle to mam sentyment do Australii,mój mąż tam wcześniej mieszkał i dużo mi opowiadał.

...a teraz pora do pracy
tez mam sentyment do Australii, bo w pracy wspolpracuje z ludzmi stamtad, w przyszlym roku mam jechac sluzbowo i juz nie moge sie doczekac
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 11:34   #686
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
O jaa,tak źle i tak nie dobrze ,czy zimno czy ciepło
Oglądałam w tv na bieżąco o tych pożarach i nawet mi przez głowę przeszło,że przecież Ty tam jesteś na miejscu.
W ogóle to mam sentyment do Australii,mój mąż tam wcześniej mieszkał i dużo mi opowiadał.

...a teraz pora do pracy
Kiedys wspominalas o tym na forum

Smutno mi z powodu wszystkich zwierzakow, ktore ucierpialy w pozarach, pare dni temu bylo glosno o filmiku z kobieta, ktora w samej bieliznie pobiegla ratowac koale z pozaru, narazajac przy tym swoje zycie.
W momentach, kiedy widze cos takiego, to prawie odzyskuje wiare w ludzi.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 11:36   #687
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Ojej, ja ten filmik na FB mam ciagle gdzies u kogos i cierpie tak bardzo jak widze tego misia. No i super, ze są tacy ludzie. Ale czytalam, ze tam tych koali bylo z 600 , a uratowali bodajze 50 tylko

A wczoraj czytalam, ze w 2040 moze w Afryce juz nie bys sloni
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 11:38   #688
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Ojej, ja ten filmik na FB mam ciagle gdzies u kogos i cierpie tak bardzo jak widze tego misia. No i super, ze są tacy ludzie. Ale czytalam, ze tam tych koali bylo z 600 , a uratowali bodajze 50 tylko

A wczoraj czytalam, ze w 2040 moze w Afryce juz nie bys sloni
Szkoda mi ich bardzo, tak samo jak nietoperzy, ktore zeszlego lata umarly od upalu w Queensland.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 11:42   #689
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

ja nie moge zniesc tego ich cierpienia, jak sie np. paliły na żywca

To jest wlasnie moj problem.

Ide wczoraj do pracy, a po wsi biega jelonek, zamarlam, bo by wpadl pod samochod, wystraszony i potem mi sie cala droge plakac chcialo, ze on sie tak bal, ze las daleko, ze coraz bardziej w lesie, na polach te domy i te zwierzaki nie maja juz w sumie miejsca
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 11:49   #690
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
ja nie moge zniesc tego ich cierpienia, jak sie np. paliły na żywca

To jest wlasnie moj problem.
Mam ten sam problem, nie wyobrazam sobie nawet, jakie to musi byc dla nich straszne.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-01 12:35:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.