Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-21, 13:29   #2251
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez honey82 Pokaż wiadomość
ohhhh Kochana u Ciebie to świeża sprawa, więc się nie dziw siniaki spod oczu zejdą tak w ok 7-10 dni po zdjęciu gipsu
Z zębami to pierwsze słyszę Oddech i drożność złapiesz tez mniej więcej w tydzień po zdjęciu gipsu- teraz smaruj patyczkiem z wazeliną, szwy miękną i świetnie goi. Nic nie przyśpieszaj.. wszystko samo "naskoczy"
Ja to poliki miałam jak po wstrzyknięciu kwasu juz teraz mniej, ale nadal.
U mnie w piątek minie miesiąc od operacji i nie mam garbków czy takich tam, ale ogólnie spuchnięty. Dawaj jakąś fotę!!!
Nic nie przyspieszam Tylko zerkam co 15 minut do lustra czy są zmiany
Doktorek dał mi maść i nią mam smarowac dwa razy dziennie, dziś jak nakładałam patyczkiem maść to wyciągnęłam szew
Mnie ta opuchlizna na tym nosie naprawdę nie przeszkadza, jakby miał zostać w takiej formie, to i tak jestem strasznie zadowolona
Tylko na grzbiecie ten malutki 'garbek', no ale nie ma co się dziwić jak niedawno mi pół twarzy połamano
Ja czuję, ze ten nosek jest mój, czuję taką lekkość i takie szczęście, że to jest niewyobrażalne.
Całe życie w kompleksie i w obsesji nagle ustąpiło miejsca zadowoleniu i pełnej akceptacji siebie. Nie ma co się wahać, tylko robić od razu nochale
Jakby moja córa odziedziczyła (nie daj Bog!) po mnie nochal, to na osiemnastkę dostanie w prezencie operację, choćbym pieniądze miała wyciągnąć spod ziemi
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 14:52   #2252
Nikki025
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 42
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Develyn Pokaż wiadomość
Ja chyba też dojrzałam do decyzji o operacji nosa i wybór padł na dra Zawisza z Krk. Dziewczyny, jak długo czekałyście na konsultację i sam zabieg? Zamierzam dzwonić do kliniki jutro, ale muszę sobie też wszystko w pracy zaplanować
Na konsultacje miałam niby czekać od maja (wtedy dzwonilam ) aż do 16 września. Prosiłam Panią z recepcji aby dała mi znać jak ktoś zrezygnuje i będzie wczesniej termin wolny. To kazała mi dzwonic. Wiec sobie zadzwonilam pod koniec maja i sie okazalo, że zwolnil się termin na 8 czerwca. I wtedy też zapisałam się na zabieg 6 wrzesnia. Mniej wiecej takie mial terminy wtedy jak ja chcialam robic
Nikki025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 18:33   #2253
AMCK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 15
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
Jakby moja córa odziedziczyła (nie daj Bog!) po mnie nochal, to na osiemnastkę dostanie w prezencie operację, choćbym pieniądze miała wyciągnąć spod ziemi
Annika - też tak uważam, ja czekałam tak długo tylko dlatego że po prostu taką miałam sytuację w życiu że nie miałam kasy i nie miał mi kto dać, ale zawsze miałam cel, żeby skończyć dobrze studia i znaleźć dobrą pracę żeby mnie w końcu było na to stać. Miałam o co walczyć
AMCK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 18:36   #2254
Nikki025
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 42
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez honey82 Pokaż wiadomość
AMCK, afa... Gratuluje decyzji dziewczyny !!!! Annik14a będzie pięknie witaj w klubie
A ja wkurzam się na tą opuchliznę !!! Bardzo wolno schodzi, nierównomiernie... czubek i trzon nosa (tak to się nazywa? no chodzi mi, że na całej długości ) cały czas spuchnięte POCIESZCIE bo juz z tej niecierpliwości nerwa mam i już zaczynam myśleć, że może cos nie tak i juz taki zostanie
Dobrze, ze chociaż profil jest cudowny
Czubek cały czas boli, a teraz od tygodnia mam katar zatokowy to go trochę męczę Jak dobrze, że go nie złapałam miesiąc temu, bo operacja odsunęłaby się z pół roku
A co z naszą Telimeną?? Zaglądasz tu jeszcze? Zmieniłaś termin operacji czy już całkiem się rozmyśliłaś?
ja tez juz mam nerwaa, czubek cały czas suchnięty, wczoraj wypilam troche alkoholu i zapaliłam papierosy, nos na drugi dzien wygladal bardzo źle, mialam glupie mysli, że korekte bede robic i w ogole
dzis juz wygląda w miare, ae koncowka nadal spuchnięta
moj znajomy robil tylko koncowke nosa- mowil ze mial spuchnieta tak konkret rpzez miesiac
Nikki025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 23:38   #2255
afa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

A orientujecie się może jaka jest obecnie cena za CKN u Krawczyńskiego w Łodzi?
afa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 10:40   #2256
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nikki025 Pokaż wiadomość
ja tez juz mam nerwaa, czubek cały czas suchnięty, wczoraj wypilam troche alkoholu i zapaliłam papierosy, nos na drugi dzien wygladal bardzo źle, mialam glupie mysli, że korekte bede robic i w ogole
dzis juz wygląda w miare, ae koncowka nadal spuchnięta
moj znajomy robil tylko koncowke nosa- mowil ze mial spuchnieta tak konkret rpzez miesiac
Ogólnie z rana nie tylko twarz ale całe ciało jest opuchnięte, a po alkoholu to juz pewniak spuchnięty nos to normalka, bardziej chodzi mi o to, ze ja taka niecierpliwa jestem
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 11:20   #2257
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez afa_ Pokaż wiadomość
A orientujecie się może jaka jest obecnie cena za CKN u Krawczyńskiego w Łodzi?
Miedzy 10 a 15tys
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-22, 22:54   #2258
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Halo nosowa brać,
taka naszła mnie releksja...

Czy kość może być opuchnięta?
Czy tylko skóra ma opuchliznę, a pod nią kość już nie zmienia kształtów?
Wiecie jak to działa, może z własnej obserwacji?
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 06:44   #2259
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
Halo nosowa brać,
taka naszła mnie releksja...

Czy kość może być opuchnięta?
Czy tylko skóra ma opuchliznę, a pod nią kość już nie zmienia kształtów?
Wiecie jak to działa, może z własnej obserwacji?
Z tego co kiedyś byłam w temacie (od mojej operacji minęły już dwa lata) na kości po operacji może się zrobić opuchlizna, obrzęk. Są tzw. Kostniny czy coś takiego, ale to należałoby doczytać, bo niewiele pamiętam
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2016-09-23 o 07:01
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 09:52   #2260
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Kostnina moze pojawic sie po spilowaniu garba czy zlamaniu kosci przy procesie gojenia.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 10:48   #2261
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Ale te kostniny znikają?
Bo wymacałam, że z jednej strony mam gładką kość, a z drugiej jest wybrzuszenie. To nie rzuca się jeszcze w oczy, ale tak z ciekawości, czy to się wyrówna czy juz tak zostanie
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-23, 11:25   #2262
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Moga sie wchlonac, ale moga tez pozostac. Wchlaniaja sie do roku czasu, jezeli po roku nadal jest to pozostaje chyba poprawka by sie tego pozbyc. To cos jak ziarnina na skorze, kiedy dochodzi do nadmiernego ziarninowania naskorka.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 09:03   #2263
CiociaSamoZlo
Przyczajenie
 
Avatar CiociaSamoZlo
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej wszystkim! Ja już po i muszę powiedzieć, że wcale nie było tak jak mówiłyście - nic nie boli - mnie bolało! nadal boli, kurde. W dzień, który przyszłam do kliniki prawie spanikowałam i miałam ochotę uciekać, ale sie powstrzymałam
Teraz własnie łykam apapy co jakiś czas, bo nadal mnie nos boli, może przez to, że miałam zwężane również skrzydełka nosa (mam tam szwy)?
Mam kilka pytań - przede wszytskim, jak to było u Was po zabiegu? bo ja jestem już parę dni po, ale nadal mam problemy z oddychaniem, raz jedna dziurka zatkana, raz druga, a czasami obie naraz?! czy to normalne?
I jak dbałyście o nosek po zabiegu? Ja póki co nawilżam tylko wazeliną, powinnam coś więcej robić?

Nadal nie wierzę, że już po!!
CiociaSamoZlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 14:06   #2264
melisa_77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Witajcie

Postanowiłam dołączyć do wątku chyba z radości ,że mam to za sobą i po obejrzeniu mojego nowego noska , choć jeszcze opuchniętego.
Septoplastykę miałam we wtorek. Strasznie się bałam, tym bardziej ,że jak pewnie większośc naczytałam się wielu rzeczy w necie na ten temat. Nie chcę nikogo tu straszyć , ale niestety u mnie bezboleśnie nie było. Wyciąganie tamponady to koszmar zwłaszcza z niedrożnej wcześniej dziurki. A i do chwili jej wyciągnięcia nacierpiałam się sporo. Lekarz wytłumaczył ,że poziom bólu nie zależy wyłącznie od progu bólowego , ale przede wszystkim od rozległości operacji. A u mnie trochę do naprawy było.
Po wyciągnięciu setonów ból ustąpił całkowicie.
Został mi jeszcze gips i teflonowe płytki do usunięcia we wtorek. Znów się boję , choć ponoć ma nie boleć
Nos mam prawie całkowicie zatkany, pomimo stosowania trzech rodzajów kropli i maści.
Co godzinę mam psikać naprzemiennie każdym rodzajem , a na noc maść. Do tego rutinoscorbin i wapno. Nie mam antybiotyku.
Mam nadzieję,że po usunięciu płytek oddech powróci.
Co do wyglądu , to tak jak wspominałam jest jeszcze opuchlizna , ale pierwszy raz od ponad 15 lat widzę swoje dziurki w nosie trzymając głowę prosto
melisa_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 01:31   #2265
juskud
Przyczajenie
 
Avatar juskud
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cześć wszystkim!

Jestem 2,5 miesiąca po operacji i zaczęłam się trochę martwić. Z biegiem czasu na nosie zaczął robić mi się taki jakby dołek. Pod palcami na granicach dołka wyczuwam gulki. Czy to może być kostnina? Nie wygląda to zbyt dobrze
juskud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 11:21   #2266
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ciocia.... witaj już po
Kochana, ale to nie jest ból, żeby narzekać ja tez miałam podcinane skrzydełka i mam wrażenie, ze szwy nadal tam są, a w piątek minął miesiąc od operacji. zresztą nos jest cały czas obolały, opuchnięty i nie mam na nim czucia. czubek to kartofelek... niecierpliwość mnie dobije
cóż... teraz tylko wazelina do środka i tyle jeśli chodzi o pielęgnację. Dziurki to będziesz miała zapchane jakiś czas jeszcze i tak jak mówisz na zmianę.
A gips już masz zdjęty? Bo tu piszą niektóre dziewczyny, że lekarz kazał im masować skórę na nosie, ale ja nic nie wiem na ten temat- mi nic nie kazał masować.
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 11:56   #2267
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Może głupie pytanie ale jak myjecie głowę z gipsem żeby się nie zalał? Pomozcie
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 12:15   #2268
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Może głupia odpowiedź, ale odchylamy głowę
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 12:21   #2269
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Chłop spanikuje ze mu sie zaleje prysznicem ale dzięki za odp ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-26, 14:45   #2270
CiociaSamoZlo
Przyczajenie
 
Avatar CiociaSamoZlo
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez honey82 Pokaż wiadomość
Ciocia.... witaj już po
Kochana, ale to nie jest ból, żeby narzekać ja tez miałam podcinane skrzydełka i mam wrażenie, ze szwy nadal tam są, a w piątek minął miesiąc od operacji. zresztą nos jest cały czas obolały, opuchnięty i nie mam na nim czucia. czubek to kartofelek... niecierpliwość mnie dobije
cóż... teraz tylko wazelina do środka i tyle jeśli chodzi o pielęgnację. Dziurki to będziesz miała zapchane jakiś czas jeszcze i tak jak mówisz na zmianę.
A gips już masz zdjęty? Bo tu piszą niektóre dziewczyny, że lekarz kazał im masować skórę na nosie, ale ja nic nie wiem na ten temat- mi nic nie kazał masować.
Moze i nie az taki bol, ale nastawialam sie na nie bolenie!
Ale racja, az tak zle nie jest. Gips mam nadal, jeszcze tydzień. Ty sama ściagałas? Bo lekarz powiedzial, ze mozna to zrobic samemu. Pierwszego dni po zabiegu tak kichnelam ze miałam wrazenie ze gips z jednej strony nosa mi sie odkleil ;> czy to w ogole mozliwe? Bo faktycznie z jednej strony nie przylega do nosa i już sama nie wiem ??? I o masowaniu też nic mi nie mówił.
A Ty masz jakieś zdjęcia - przed i po ?
Pochwal się!
CiociaSamoZlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 07:11   #2271
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez CiociaSamoZlo Pokaż wiadomość
Moze i nie az taki bol, ale nastawialam sie na nie bolenie!
Ale racja, az tak zle nie jest. Gips mam nadal, jeszcze tydzień. Ty sama ściagałas? Bo lekarz powiedzial, ze mozna to zrobic samemu. Pierwszego dni po zabiegu tak kichnelam ze miałam wrazenie ze gips z jednej strony nosa mi sie odkleil ;> czy to w ogole mozliwe? Bo faktycznie z jednej strony nie przylega do nosa i już sama nie wiem ??? I o masowaniu też nic mi nie mówił.
A Ty masz jakieś zdjęcia - przed i po ?
Pochwal się!
Gdzieś na stronie 73 (zerknij sobie) wrzucałam zdjęcia po (z makijażem jedno i potem już bez profil), bo przed nie mam (ale miałam lekki garbek i nos skręcał w lewą stronę, czubek tez był za duży). Miałam CKN i robiłam u dr Giedrojcia.
Fakt, że gips może się odklejać nie jest niczym dziwnym- szczególnie jeśli ma się cerę tłustą lub pół tłustą jak ja. Po prostu podklejaj plastrami i tyle. Ja sama nie zdejmowałam (jeździłam do Białegostoku), bo miałam jeszcze wycinane znamię i były tam szwy do zdjęcia, ale szczerze powiem, ze bałabym się sama zdjąć- bo mi tak lekko nie odchodził i trochę się namęczyli (to nawet bolało). Poza tym ... pomyślałam, że w razie jakiś komplikacji, albo potrzeby poprawki to nie chciałabym , żeby cokolwiek mi zarzucono. Tyle kasy wydałam, to nic mi się nie stanie jak jeszcze raz pojadę i zakończę to tak- jak należy (mam 180 km do Białegostoku, więc nie aż taka tragedia).
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha

Edytowane przez honey82
Czas edycji: 2016-09-27 o 07:18
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 13:33   #2272
manka1807
Raczkowanie
 
Avatar manka1807
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 159
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej! Oficjalnie do Was dolaczam- potwierdzilam termin operacji na 10.05.2017 Debatowalismy z doktorem czy zrobic CKN czy tylko czesc chrzestna, ale stanelo na CKN Wiem, ze jeszcze kupa czasu, ale juz bardzo sie ciesze i nie moge doczekac!
manka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 19:23   #2273
melisa_77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej

Ja już po wyjęciu płytek i szwów. Wyciąganie szwów ciut niefajne jak i odsysanie , ale płytek zero bólu
Niestety po powrocie do domu okazało się, że mam jeszcze jeden szew nie usunięty, który schował się w samym czubku. Mam nadzieję ,że się rozpuści.

Niestety nos mi się nie podoba...opuchnięty i z jakąś małą kuleczką na prawej stronie grzbietu. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Mam pytanie : czy i co stosowałyście , aby przyśpieszyć zmniejszanie się opuchlizny?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
melisa_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 22:34   #2274
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

hej Angel_00 pamiętam jak byłaś przed operacją, jak tam Twój nosek teraz?
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3

Edytowane przez aaniolekk
Czas edycji: 2016-09-27 o 22:37
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 12:49   #2275
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja jestem ponad dwa tygodnie po zabiegu i kocham swój nowy nos
Jest piekny, gapię się w lustro ciągle, popadam w samozachwyt
Codziennie obstrzeliwuję się fotkami i jak dziś porównałam perwszy dzień po ściągnięciu gipsu, a dziś to różnica jest kolosalna! <3
Każdego dnia jest ładniejszy.

Poza tym ciagle oddycham ustami, nos mi się odetkał ale oddycha mi się nim ciężko. Poza tym mam katar.
Doktor przepisał maść i psikadełko.
Jak ten nosek taki piękny zostanie, to ja doktorka ozłocę
a, z nosa wystają mi jeszcze szwy - mamy je wyciągnąc na następnej wizycie.
Czubek niestety drętwy, nie mój. Ale to minie.

Do tej pory się dziwie, jak to możliwe, że z takiego wielkiego nosiska, zrobiono taki malutki Gdzie ta skóra ja się pytam?
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 14:17   #2276
melisa_77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Annika14 a jaką maść i jakie psikadło Ci lekarz przepisał?
melisa_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 16:57   #2277
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez melisa_77 Pokaż wiadomość
Annika14 a jaką maść i jakie psikadło Ci lekarz przepisał?
Po operacji przez tydzień brałam atybiotyk i steryd.
Maść do przedsionka nosa Diprogenta, psikadło Sterimar - przez dwa tygodnie.
Teraz mam na noc maść Rinopanteinę i psikadło na dzień.
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 17:15   #2278
katarzyna2016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 27
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Anika czy pan doktor przepisał ci te wszystkie leki i maści,dostałaś coś może w szpitalu?
katarzyna2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 10:46   #2279
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez katarzyna2016 Pokaż wiadomość
Anika czy pan doktor przepisał ci te wszystkie leki i maści,dostałaś coś może w szpitalu?
Wystarczy zwykła wazelina- aplikowana patyczkiem do nosa (inne wynalazki to strata kasy)- celem jest nawilżenie i niedopuszczenie do powstawania strupów.

Antybiotyk, steryd, psikadła? pierwsze słyszę Chyba, że Annika14 była chora lub były jakieś komplikacje.
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha

Edytowane przez honey82
Czas edycji: 2016-09-30 o 10:50
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 12:34   #2280
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
Do tej pory się dziwie, jak to możliwe, że z takiego wielkiego nosiska, zrobiono taki malutki Gdzie ta skóra ja się pytam?
Pokażesz zdjęcia?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.