Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-09, 18:45   #2401
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez megimouse Pokaż wiadomość
Witam a ja mam pytanie o reakcje zaraz po przebudzeniu - nie ma szoku, paniki że nie można oddychać? coraz częściej czytam o dr Zachara no i chyba się do niego wybiorę.... Czy można coś więcej o samym zabiegu, Panu doktorze, jakieś porady?
ja po wybudzeniu z narkozy czułam się jakby mnie ktoś obudził z mocnego snu, żadnego dyskomfortu, normalnie oddychałam - rurkę intubacyjną wyjęli mi zanim się obudziłam
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 19:20   #2402
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
ja po wybudzeniu z narkozy czułam się jakby mnie ktoś obudził z mocnego snu, żadnego dyskomfortu, normalnie oddychałam - rurkę intubacyjną wyjęli mi zanim się obudziłam
Mnie też rurkę wyciągnęli zanim się obudziłam, nawet nie wiedziałam ani nie czułam, że ją miałam. Automatycznie oddychałam przez buzię. I po rzebudzieniu slyszałam jak przez mgłę 'Pani Aniuuu, budzimy się. Czy coś Panią boli? budzimy się, nie zgrzytamy'
Zgrzytałam zębami, czego nigdy nie robię
Jak tylko zaczęłam kumać, że już po to się dziwiłam, że tak szybko, że nic nie pamiętam. Próbowałam zrobić zeza, żeby przyfilować co mam na twarzy, ale nic nie widziałam i zaczęłam sie w duchu śmiać, że nie mam nosa i będę wyglądać jak Voldemort
Potem miałam mdłości i przez godzinę nie ruszałam głową, bo się pogarszało. Ale nie wymiotowałam
Chłopak, ktory wbudzał się przede mną śmiał się, że już wyglądam jak Beyonce i teraz czas na cycki
__________________
13.09.2016 CKN
dr Michał Krawczyński Łódź
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 19:28   #2403
aryjczyk00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

anika ty dużo miałaś robione ?
aryjczyk00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 01:04   #2404
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez aryjczyk00 Pokaż wiadomość
anika ty dużo miałaś robione ?
CKN, czyli calkowitą korektę nosa
__________________
13.09.2016 CKN
dr Michał Krawczyński Łódź
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 14:42   #2405
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez honey82 Pokaż wiadomość
Po tygodniu to jeszcze z gipsem będziesz ale kto Ci zabroni
ja 1.09 zdjęłam gips, a 5.09 byłam w pracy (warstwa korektora, podkład, puder) i jakoś poszło
Podziwiam, ja nie mogłam tknąć makijażem niczego w okolicach nosa przez jakieś dwa/trzy tygodnie. A na sam nos nałożyłam cokolwiek po chyba pół roku (tak mi się skóra spaprała pod gipsem)
Cytat:
Napisane przez megimouse Pokaż wiadomość
Witam a ja mam pytanie o reakcje zaraz po przebudzeniu - nie ma szoku, paniki że nie można oddychać? coraz częściej czytam o dr Zachara no i chyba się do niego wybiorę.... Czy można coś więcej o samym zabiegu, Panu doktorze, jakieś porady?
Masz w gardle taki wiór, że nawet nie ma czasu myśleć o tym, że coś w ogóle z nosem jest nie tak jak zawsze


Stuknął mi już rok i trzy miesiące po operacji, a wciąż Was podczytuję Z newsów - raz coś poszło nie tak około dwa tygodnie temu (być może się czymś zadrapałam) i dosłownie jeden milimetr w miejscu, gdzie na skrzydełku był szew, on się tak jakby "otworzył", czy tam przerwał. Trochę popiekło ale już jest jak dawniej, no i teraz widzę jak długo może zająć całkowite wygojenie się nosa. Zresztą gdy dotykam słupek, to wciąż mam te dziwne uczucie, że coś jest inaczej i jakby drętwo, więc daję sobie kolejny rok na uspokojenie
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 16:33   #2406
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
Mnie też rurkę wyciągnęli zanim się obudziłam, nawet nie wiedziałam ani nie czułam, że ją miałam. Automatycznie oddychałam przez buzię. I po rzebudzieniu slyszałam jak przez mgłę 'Pani Aniuuu, budzimy się. Czy coś Panią boli? budzimy się, nie zgrzytamy'
Zgrzytałam zębami, czego nigdy nie robię
Jak tylko zaczęłam kumać, że już po to się dziwiłam, że tak szybko, że nic nie pamiętam. Próbowałam zrobić zeza, żeby przyfilować co mam na twarzy, ale nic nie widziałam i zaczęłam sie w duchu śmiać, że nie mam nosa i będę wyglądać jak Voldemort
Potem miałam mdłości i przez godzinę nie ruszałam głową, bo się pogarszało. Ale nie wymiotowałam
Chłopak, ktory wbudzał się przede mną śmiał się, że już wyglądam jak Beyonce i teraz czas na cycki
haha, mnie jak obudzili to pytali czy dam radę przenieść się na łóżko obok, raz dwa się przeniosłam i zasnęłam później jak anestezjolog przyszedł zapytać jak się czuję to zapytałam, czy dotykałam nosa po przebudzeniu (mówił mi przed operacją, że ma mnie nie kusić żeby dotknąć na co ja mu, że spoko, nie będę dotykać, a on że i tak pewnie będę, bo taki odruch ma większość pacjentów) i powiedział, że nie dotykałam, a ja na to, że mówiłam, że nie będę do tej pory wspominam operację z uśmiechem na twarzy
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 23:32   #2407
Pixi18182
Raczkowanie
 
Avatar Pixi18182
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja się pochwalę, że się załapałam do programu TV w związku z korektą nosa, więc na prawdę jest wesoło Ale po tel od nich zrezygnowałam, za dużo swoich przeżyć w związku ze swoim wyglądem musiałabym pokazać całemu światu :P Teraz będę ,,cierpliwie '' czekać, na przypływ gotówki na operację, może przed 30 się wyrobię :P
A szczerze , nie boję się samej operacji. Byłam w życiu 2 razy pod narkozą, ogólnie samego ,, faktu '' się nie boję. Raczej efektu... Boję się, że nos nie będzie do mnie pasował ??? Też tak miałyście ?
__________________
24.11.2012 aniołek[*]

31.05.2014 urodził się długo wyczekiwany synek

14.10.2014 aniołek

19.06.2016 - drugi synek <3
Pixi18182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-13, 07:02   #2408
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja mam takie pytanie do dziewczyn które robiły operacje u Krawczyńskiego ile płaciłyście za operacje ? Ja mam kwote 12800 zl, dosc sporo moim zdaniem :V
ja najbardziej sie boje, ze po operacji nos bedzie taki sam jak przed, tylko 13000 tys w plecy tego sie tylko boje, ze zostanio mało zmniejszony
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 09:11   #2409
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Pixi18182 Pokaż wiadomość
Ja się pochwalę, że się załapałam do programu TV w związku z korektą nosa, więc na prawdę jest wesoło Ale po tel od nich zrezygnowałam, za dużo swoich przeżyć w związku ze swoim wyglądem musiałabym pokazać całemu światu :P Teraz będę ,,cierpliwie '' czekać, na przypływ gotówki na operację, może przed 30 się wyrobię :P
A szczerze , nie boję się samej operacji. Byłam w życiu 2 razy pod narkozą, ogólnie samego ,, faktu '' się nie boję. Raczej efektu... Boję się, że nos nie będzie do mnie pasował ??? Też tak miałyście ?
tak z ciekawości, zawsze mnie to zastanawiało - jakie są wymogi żeby się dostać do takiego programu?
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 14:49   #2410
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie do dziewczyn które robiły operacje u Krawczyńskiego ile płaciłyście za operacje ? Ja mam kwote 12800 zl, dosc sporo moim zdaniem :V
ja najbardziej sie boje, ze po operacji nos bedzie taki sam jak przed, tylko 13000 tys w plecy tego sie tylko boje, ze zostanio mało zmniejszony
Jak chcesz, to zrobię wyjątek i pokażę Ci efekty swojej operacji Napisz na priv i podaj mi mejla
Mój nosek został zmniejszony znacznie, jest dla mnie piękny.
__________________
13.09.2016 CKN
dr Michał Krawczyński Łódź
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 08:17   #2411
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie do dziewczyn które robiły operacje u Krawczyńskiego ile płaciłyście za operacje ? Ja mam kwote 12800 zl, dosc sporo moim zdaniem :V
ja najbardziej sie boje, ze po operacji nos bedzie taki sam jak przed, tylko 13000 tys w plecy tego sie tylko boje, ze zostanio mało zmniejszony
Co prawda miałam u innego lekarza, ale zapraszam do albumu, zobaczysz co taka operacja może zdziałać
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 09:34   #2412
AMCK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 15
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Fps: ja mam wycenioną na 13500 zł ale u mnie na symulacji jest bardzo duża różnica stąd wydaje mi się że doktor sporo zmniejszy nos. Annika - czy daloby radę żebyś też mi na priv wysłałą :-P na pewno stres będzie mniejszy jak zobaczę super efekt, i może też mój mąż się bardziej przekona do tego... :/

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

A a propos narkozy, to ja miałam narkozę raz w życiu, przy operacji kolana i choć wybudziłam się w windzie i się wystraszyłam bo czułam jakbym się dusiła (chyba po tej intubacji wrażenie) i się popłakałam :-D :-D pamiętam że z przerażenia chwyciłam mojego doktora za rękę i zaczęłam ściskać :-D ale i tak bez żadnych wątpliwości powtórzę narkozę, nawet jakby była możliwość wzięcia znieczulenia w kręgosłup to bym nie chciała - wg mnie wkłucie w kręgosłup jest obrzydliwe, pomijając juz nieprzyjemności po nim, bóle głowy, konieczność leżenia...
AMCK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 23:27   #2413
Pixi18182
Raczkowanie
 
Avatar Pixi18182
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cherry Pie Musisz mieć dobrą historię na temat życia, przeżyć co do ,, defektu '' , no i oczywiście zgłaszając się z problemem mieć na prawdę problem,
__________________
24.11.2012 aniołek[*]

31.05.2014 urodził się długo wyczekiwany synek

14.10.2014 aniołek

19.06.2016 - drugi synek <3

Edytowane przez Pixi18182
Czas edycji: 2016-12-15 o 23:33
Pixi18182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 08:51   #2414
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Co prawda miałam u innego lekarza, ale zapraszam do albumu, zobaczysz co taka operacja może zdziałać
najbardziej to jestem przerażony, tych sincow pod oczami
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 08:57   #2415
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
najbardziej to jestem przerażony, tych sincow pod oczami
U mnie utrzymywały się bardzo długo... ponad miesiąc. Wiadomo, że z czasem był coraz jaśniejsze, ale jednak były. Wiesz to jednak w przypadku CKN jest łamanie kości, prostowanie, piłowanie itd itd.... siniaków, opuchlizny raczej nie unikniesz.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 11:49   #2416
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
U mnie utrzymywały się bardzo długo... ponad miesiąc. Wiadomo, że z czasem był coraz jaśniejsze, ale jednak były. Wiesz to jednak w przypadku CKN jest łamanie kości, prostowanie, piłowanie itd itd.... siniaków, opuchlizny raczej nie unikniesz.
tylko dziewczyn moze makijaz sobie zrobic ;p a facet to ma juz znaczniej bardziej pod gorke ale naprawde u Ciebie efekt jest
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 12:28   #2417
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
tylko dziewczyn moze makijaz sobie zrobic ;p a facet to ma juz znaczniej bardziej pod gorke ale naprawde u Ciebie efekt jest
uwierz, że był nawet problem z myciem twarzy, więc o makijażu tym bardziej nie myślałam.
Dziękuję
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 08:43   #2418
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dziewczyny, takie pytanie, do operacji zostało 5 tygodni :O
czy potrzebna mi jest konsultacja u anestezjologa ?
brać jakieś moze tabletki na wzmocnienie organizmu?
jak najlepiej przygotować sie psychicznie, cały czas boje sie ze nos będzie krzywy, albo taki świński, duze dziury, wogole to strach z każdym dniem jest coraz większy.. ogólnie ze operacja sie kompletnie nie powiedzie
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 21:56   #2419
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
Dziewczyny, takie pytanie, do operacji zostało 5 tygodni :O
czy potrzebna mi jest konsultacja u anestezjologa ?
brać jakieś moze tabletki na wzmocnienie organizmu?
jak najlepiej przygotować sie psychicznie, cały czas boje sie ze nos będzie krzywy, albo taki świński, duze dziury, wogole to strach z każdym dniem jest coraz większy.. ogólnie ze operacja sie kompletnie nie powiedzie
Ja supementowalam tylko wit c i rutozyt na wzmocnienie naczynek, alee niewiele mi to pomogło - krwiaki i wylewy i tak były ogromne.
Ja nie miałam konsultacji z anestezjologiem, wypełniałam tylko ankiety, które przesłano mi mejlem tydzień przed operacją.
Stres byl, ale byłam pewna swojej decyzji, symulacja była zadowalająca, byłam zdeterminowana i nie żałuję. Dr Krawczyński wie co robi i na pewno po operacji będziesz się śmiał, bo ten stres jest zupełnie niepotrzebny Zasypiasz i budzisz się z nowym nosem, na noc dostajesz zastrzyk przeciwbólowy i śpisz jak dziecko. Potem nic nie boli. Odwagi
__________________
13.09.2016 CKN
dr Michał Krawczyński Łódź
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-29, 17:07   #2420
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

dzisiaj sie dowiedziałem, ze jesli ma sie kartke od psychologa ze nos przeszkadza w zyciu mozna liczyc na obnizenie kosztow operacji potwierdzi ktos ?
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 18:04   #2421
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
dzisiaj sie dowiedziałem, ze jesli ma sie kartke od psychologa ze nos przeszkadza w zyciu mozna liczyc na obnizenie kosztow operacji potwierdzi ktos ?
Kiedyś tak było (to chyba też zależy od lekarza), że jak się miało kartkę od laryngologa lub psychologa, to nie płaciło się podatku.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 20:03   #2422
aassdd1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 22
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Witam...mam prośbę 3 stycznia mam zabieg czy mogę prosić fotki przed i po...chyba umrę ze strachu...
aassdd1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 22:30   #2423
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Kiedyś tak było (to chyba też zależy od lekarza), że jak się miało kartkę od laryngologa lub psychologa, to nie płaciło się podatku.
Zależy od lekarza.
Mnie się wydaje, że płaciłam mniej, bo miałam krzywą przegrodę. I chyba płaciłam kwotę mniejszą o podatek Vat. Ale ręki sobie nie dam uciąć, napisz do swojego lekarza najlepiej i zapytaj mejlowo
__________________
13.09.2016 CKN
dr Michał Krawczyński Łódź
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 22:49   #2424
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
Zależy od lekarza.
Mnie się wydaje, że płaciłam mniej, bo miałam krzywą przegrodę. I chyba płaciłam kwotę mniejszą o podatek Vat. Ale ręki sobie nie dam uciąć, napisz do swojego lekarza najlepiej i zapytaj mejlowo
To chyba nie do mnie
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 15:35   #2425
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
Zależy od lekarza.
Mnie się wydaje, że płaciłam mniej, bo miałam krzywą przegrodę. I chyba płaciłam kwotę mniejszą o podatek Vat. Ale ręki sobie nie dam uciąć, napisz do swojego lekarza najlepiej i zapytaj mejlowo
przegrode mam krzywa, to wiem na 100% w nastepnym tygodniu mam wolne bede dzwonil, do doktora
jeszcze troche ciu ciut....
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 22:31   #2426
garfieldo14
Rozeznanie
 
Avatar garfieldo14
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 552
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
dzisiaj sie dowiedziałem, ze jesli ma sie kartke od psychologa ze nos przeszkadza w zyciu mozna liczyc na obnizenie kosztow operacji potwierdzi ktos ?
U mnie lekarz jedynie na podstawie zaświadczenia od laryngologa obniżył cenę o Vat

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
najbardziej to jestem przerażony, tych sincow pod oczami
Pocieszę Cię... jestem 3 tygodnie po operacji i miałam jednego malutkiego siniaka pod okiem, następnego dnia zniknął. Po trzech dniach nikt by nie powiedział że miałam operację, jedynie mam obrzęk nosa, ale to normalne. Nie brałam żadnych leków, to chyba zależy od skóry.
__________________
potrzebuję wielkiego billboardu, komunikatu w 'dzień dobry tvn', napisu na śniegu przed moim domem
bo nie dokońca jeszcze wierzę że Go mam.
garfieldo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-31, 07:35   #2427
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez garfieldo14 Pokaż wiadomość
U mnie lekarz jedynie na podstawie zaświadczenia od laryngologa obniżył cenę o Vat

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------



Pocieszę Cię... jestem 3 tygodnie po operacji i miałam jednego malutkiego siniaka pod okiem, następnego dnia zniknął. Po trzech dniach nikt by nie powiedział że miałam operację, jedynie mam obrzęk nosa, ale to normalne. Nie brałam żadnych leków, to chyba zależy od skóry.
Zależy od człowieka i jego predyspozycji owszem, ale też od zaawansowania zabiegu. Im większa jest ingerencja to wiadomo, że gorzej wygląda się po.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-31, 09:55   #2428
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez garfieldo14 Pokaż wiadomość

Pocieszę Cię... jestem 3 tygodnie po operacji i miałam jednego malutkiego siniaka pod okiem, następnego dnia zniknął. Po trzech dniach nikt by nie powiedział że miałam operację, jedynie mam obrzęk nosa, ale to normalne. Nie brałam żadnych leków, to chyba zależy od skóry.
ja bede miał całkowita korekte nosa, to na lekich objawach po operacyjnych sie nie obejdzie
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-31, 10:05   #2429
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja tez całkowitą więc pewno będę wyglądać jak pobita przez kilka tygodni

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-31, 10:32   #2430
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Ja tez całkowitą więc pewno będę wyglądać jak pobita przez kilka tygodni

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
a kiedy masz ?
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.