Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-07, 20:23   #151
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Autorze, Twój wygląd zdecydowanie nie jest problemem. Za bardzo skupiasz się na powierzchownych rzeczach i za mocno analizujesz. Gdybyś cieszył się z tego, co masz + patrzył wewnątrz i umiał w ciekawy sposób rozmawiać, naprawdę byłoby bardzo ok. Niestety na podstawie Twoich postów wychodzi, że jesteś kolejnym z grona portalowych marud. Porównanie z nogą bardzo pokazuje Twój stan umysłu. Z drugiej strony wydaje mi się, że u osób z niskim poczuciem własnej wartości przez portale samoocena jeszcze bardziej leci w dół, bo nie umieją sobie poradzić z odrzuceniem i brakiem sukcesu. Także może lepiej na razie odpuścić randki w Internetach, przestać wpatrywać się w zdjęcia ludzi z top 10 i nabrać trochę energii do życia. Jest dla Ciebie nadzieja. Tylko przestań marudzić! Nie fiksuj się tak w tym temacie... Ja chyba mając taki wybór wolałabym zostać sama. Tak w myśl zasady "u góry róże, na dole kuweta, adoptuj kota i rzuć faceta".
I nie, Autorze, nie z powodu wyglądu, a stanu umysłu. Jeśli powinnam to uściślić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spotkanie nie musi się równać wejściu w związek. Jak przerobiłam mnóstwo spotkań zanim zdecydowałam się na deklaracje wejście w związek. Uważam, że to nie zdrowe postrzegać każda ledwie co poznaną osobę jako potencjalnego partnera na całe życie. Większość randek, które odbyłam nie miała żadnej kontynuacji. Czasem było niezręcznie. Czasem zabawnie. Pojawiło się kilka rozczarowań. Mimo to miło je wspominam. Mam nadzieję, że ci faceci tak samo jak ja w końcu trafili na kogoś idealnie dopasowanego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 20:29   #152
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Przykładowo gdyby jedna dziewczyna zrobiła sobie zdjęcie z np. kursu gotowania czy w górach/kajaku to chyba by bardziej zainteresowała niż w lustrze w łazience?
Oczywiście, że bardziej by zainteresowała ta ładniejsza, z lepszą buzią i ciałem. Ja np. bardzo dobrze gotuję i nie potrzebuję kucharki. Wolę żeby miała fajny tyłeczek.

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;87311335]Ja odrzucam facetów za wzorost. Może to przykre ale jestem zafiksowanana na punkcie wzrostu i na randki umawiamiam się z mężczyznami w przedziale 186-195 cm. I choćby nie wiem jak piękną miał twarz i wysportowane ciało. Jak brakuje wzrostu to nie da rady :/ [/QUOTE]

Biedactwo... Chyba ciężko Ci znaleźć kogoś sensownego. Około 15% mężczyzn tylko się kwalifikuje.

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
No ale niestety bycie normalnym czy też "okej" nie wystarcza żeby mieć sukcesy na portalach randkowych, apkach itd
Przeciętny, normalny to przeważnie niezbyt pociągający i mało atrakcyjny.
No i opisy ok tylko bez wstępnej selekcji ze zdjęć nikt nie będzie chciał się odezwać.

Ja wiem że jak opisy są słabe i zdjęcia to porażka ale taka sama jak dobre opisy i słabe zdjęcia.
Skoro wiesz, to czemu nadal próbujesz się buntować? Na portalach randkowych kobiety przeciętne z twarzy, z nadwagą, dostają codziennie propozycje seksu od przeciętniaków, ale i ponadprzeciętnie wyglądających. Niekoniecznie będą tym zainteresowane, ale mają taki wybór, że i do związku przebiorą i wybiorą. Jeśli nie masz do tego nerwów, a poza tym jesteś przeciętny i zakompleksiony, to nie zostaje Ci więcej niż dać sobie spokój z Internetowym randkowaniem. Postaw na spotkania na żywo, poszerz grono znajomych, częściej wychodź z domu. Do tego SCHUDNIJ! Zacznij ćwiczyć na siłowni. To robi ogromną różnicę.

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87312509]Z takim podejsciem to Ty bedac najprzystojniejszym na swiecie facetem i tak byś żadnej nie przyciągnął [/QUOTE]

Wyglądem oczywiście, że by przyciągnął. Nie wiem skąd Twoja opinia, że nie...

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87312530]a ty zaczepiasz zagadujesz czy tylko czekasz az ciebie zaczepia,polubia?bo wiesz czesto ci popularni to ci co maja dobra bajere i gadaja z kazdym o wszystkim ,osobowosc to bardzo wazna cecha
moze musisz popracowac nad osobowoscia ?bo z wygladu nie odstraszasz ,nie jestes piekny ale daleko ci do ochydnego
jestes normalnym przecietnym facetem(takim jak ten z psem) i nie powinienes sie czuc jakos szczegolnie zle,gorszych widuje w zwiazkach
zacznij myslec o sobie lepiej popracuj nad bajera i sam zaczepiaj i zagaduj to moze cos sie ruszy[/QUOTE]

Osobowość się liczy bardziej na żywca. W Internecie super wygląd załatwia sprawę. Można bredzić, ale jak się wygląda tak, że majtki spadają, to się jest wygranym.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
wszystko spoko. tylko 180 cm to niski wzrost?
Właśnie... Też mnie to lekko szokuje. 175 to już chyba średni, ale obecnie to chyba wysoki się zaczyna od 185.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 20:34   #153
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87313647]Spotkanie nie musi się równać wejściu w związek. Jak przerobiłam mnóstwo spotkań zanim zdecydowałam się na deklaracje wejście w związek. Uważam, że to nie zdrowe postrzegać każda ledwie co poznaną osobę jako potencjalnego partnera na całe życie. Większość randek, które odbyłam nie miała żadnej kontynuacji. Czasem było niezręcznie. Czasem zabawnie. Pojawiło się kilka rozczarowań. Mimo to miło je wspominam. Mam nadzieję, że ci faceci tak samo jak ja w końcu trafili na kogoś idealnie dopasowanego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]A to tak, zgadzam się. Nie wyobrażam sobie deklaracji, gdy jeszcze się kogoś w ogóle nie zna. No i każde spotkanie czegoś uczy. Niestety są też rodzaje lekcji, których nie chciałoby się przechodzić, bo z góry wiadomo, że nie będą przyjemne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 20:36   #154
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Osobowość się liczy bardziej na żywca. W Internecie super wygląd załatwia sprawę. Można bredzić, ale jak się wygląda tak, że majtki spadają, to się jest wygranym
absolutnie sie z toba nie zgadzam jak ktos jest nudny jak flaki z olejem albo tepy albo zadufany w sobie to uroda na zdjeciu (ktora nie musi byc taka w rzeczywistosci)nic mu nie pomoze
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 20:38   #155
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Nie rozumiem jednego, piszecie że wszystko z wyglądem jest ok a jednak na widok tej fotki
https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/...5O~KnRwIPgpAb4

takiego entuzjazmu nie było.
Jakoś większość pań chórem uznała że wyglądam tam beznadziejnie, więc moim zdaniem wygląd może stanowić problem.

Poza tym żeby randkować jeśli mówimy o internecie, to na sympatiach, badoo ktoś musi odpisać na wiadomość, na tinderze to przede wszystkim musi być dopasowanie.
Więc raczej sobie za dużo nie porandkuje.
Moim zdaniem 30 lat to wiek żeby myśleć o założeniu rodziny jeśli się chce ją mieć a jak nie no to można odpuścić.
A ja się bawię w randki jak 15 lat temu.

Po prostu tinder to nie jest portal typu przeznaczeni sobie jakiś katolickie portale gdzie ludzie przeciwnicy aborcji i współżycia przed ślubem, spotykają się na jakieś czuwania modlitewne, patrzą sobie w oczy itd rozmawia się o wykształceniu o pracy, o zainteresowaniach itd
Tinder to jest portal ładna buzia albo out.
i niestety kiedyś sympatia była bardziej okej, dzisiaj jest czymś podobnym.
Piszesz wiadomość i nie dostajesz odpowiedzi nawet od 20 kobiety.
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 20:41   #156
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87313680]absolutnie sie z toba nie zgadzam jak ktos jest nudny jak flaki z olejem albo tepy albo zadufany w sobie to uroda na zdjeciu (ktora nie musi byc taka w rzeczywistosci)nic mu nie pomoze[/QUOTE]

To zależy czy mówimy o sytuacji, gdzie kobieta szuka wartościowego faceta do związku, czy tylko na seks/postawienie drinka albo kolacji. Autor niestety miesza, bo niby szuka wartościowej, ale ciągle o wyglądzie nawija, jakby zależało mu tylko na szybkich randkach.

I też bym mu radził spotkać się z kimś, kto nie wywołuje wielkiego wow. Spotkanie nie oznacza związku, a mało tego sporo osób siedzi na Tinderze z nudów albo żeby poznać znajomych, nie ma co zakładać że każdy szuka związku, bo to bzdura. Może pozna jakaś koleżankę, która ma koleżankę i wpadnie mu w oko. Albo chociaż porozmawia na jakiś ciekawy temat i nabierze doświadczenia w rozmowie, bo podejrzewam że wieje nudą gdy rozmawia z kobietą.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jednego, piszecie że wszystko z wyglądem jest ok a jednak na widok tej fotki
https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/...5O~KnRwIPgpAb4
Przecież Ci wytłumaczyły. Wyglądasz tu kiepsko i jeszcze z dzieckiem... Na innym zdjęciu powiedziały że wyglądasz dobrze i masz zrobić sobie takich więcej. Tego już nie pamiętasz nie?
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 20:47   #157
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Na tym zdjeciu wygladasz jak ojciec z dzieckiem - nie odezwalabym sie do takiego faceta, bo pierwsza moja mysl bylaby, ze jest bardzo rodzinny i dziecko to pewnie jego oczko w glowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-07, 20:49   #158
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Oczywiście, że bardziej by zainteresowała ta ładniejsza, z lepszą buzią i ciałem. Ja np. bardzo dobrze gotuję i nie potrzebuję kucharki. Wolę żeby miała fajny tyłeczek.



Biedactwo... Chyba ciężko Ci znaleźć kogoś sensownego. Około 15% mężczyzn tylko się kwalifikuje.



Skoro wiesz, to czemu nadal próbujesz się buntować? Na portalach randkowych kobiety przeciętne z twarzy, z nadwagą, dostają codziennie propozycje seksu od przeciętniaków, ale i ponadprzeciętnie wyglądających. Niekoniecznie będą tym zainteresowane, ale mają taki wybór, że i do związku przebiorą i wybiorą. Jeśli nie masz do tego nerwów, a poza tym jesteś przeciętny i zakompleksiony, to nie zostaje Ci więcej niż dać sobie spokój z Internetowym randkowaniem. Postaw na spotkania na żywo, poszerz grono znajomych, częściej wychodź z domu. Do tego SCHUDNIJ! Zacznij ćwiczyć na siłowni. To robi ogromną różnicę.



Wyglądem oczywiście, że by przyciągnął. Nie wiem skąd Twoja opinia, że nie...



Osobowość się liczy bardziej na żywca. W Internecie super wygląd załatwia sprawę. Można bredzić, ale jak się wygląda tak, że majtki spadają, to się jest wygranym.



Właśnie... Też mnie to lekko szokuje. 175 to już chyba średni, ale obecnie to chyba wysoki się zaczyna od 185.
No może by i przyciągnął, ale tylko te którym chodzi o sam wygląd, bo te którym by chodziło też o charakter itd to by pewnie po samym opisie sobie odpuscily. Wygląd jest ważny, ale to nie wszystko.

I nie, jeśli ktoś szuka czegoś na poważnie to sam wygląd sprawy nie załatwia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Czas edycji: 2019-11-07 o 20:50
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 20:52   #159
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

a jaki masz opis?
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 20:52   #160
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jednego, piszecie że wszystko z wyglądem jest ok a jednak na widok tej fotki
https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/...5O~KnRwIPgpAb4

takiego entuzjazmu nie było.
Jakoś większość pań chórem uznała że wyglądam tam beznadziejnie, więc moim zdaniem wygląd może stanowić problem.

Poza tym żeby randkować jeśli mówimy o internecie, to na sympatiach, badoo ktoś musi odpisać na wiadomość, na tinderze to przede wszystkim musi być dopasowanie.
Więc raczej sobie za dużo nie porandkuje.
Moim zdaniem 30 lat to wiek żeby myśleć o założeniu rodziny jeśli się chce ją mieć a jak nie no to można odpuścić.
A ja się bawię w randki jak 15 lat temu.

Po prostu tinder to nie jest portal typu przeznaczeni sobie jakiś katolickie portale gdzie ludzie przeciwnicy aborcji i współżycia przed ślubem, spotykają się na jakieś czuwania modlitewne, patrzą sobie w oczy itd rozmawia się o wykształceniu o pracy, o zainteresowaniach itd
Tinder to jest portal ładna buzia albo out.
i niestety kiedyś sympatia była bardziej okej, dzisiaj jest czymś podobnym.
Piszesz wiadomość i nie dostajesz odpowiedzi nawet od 20 kobiety.
Ale ty nie masz nic do stracenia. Albo piszesz setki wiadomości z różnym odzewem, pracujesz nad wyglądem i zachowaniem albo się poddajesz i akceptujesz, że będziesz sam i nie będzie rodziny. Z przydziału ci nikt żony nie da, a takie użalanie się w niczym nie pomoże. Jakbyś był biedny to jedyną rozsądną radą byłoby 'idź do pracy, podnieś kwalifikacje i zarób' , a nie 'masz rację, świat jest niesprawiedliwy, nic nie rób, czekaj, a może kiedyś się potkniesz o walizkę pieniędzy'. Stworzenie dobrego związku jest jedną z trudniejszych rzeczy w życiu. Wielu ludziom się nie udaje w ogóle, ale póki próbujesz to masz jeszcze szansę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2019-11-07 o 20:53
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 20:52   #161
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jednego, piszecie że wszystko z wyglądem jest ok a jednak na widok tej fotki
https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/...5O~KnRwIPgpAb4

takiego entuzjazmu nie było.
Jakoś większość pań chórem uznała że wyglądam tam beznadziejnie, więc moim zdaniem wygląd może stanowić problem.

Poza tym żeby randkować jeśli mówimy o internecie, to na sympatiach, badoo ktoś musi odpisać na wiadomość, na tinderze to przede wszystkim musi być dopasowanie.
Więc raczej sobie za dużo nie porandkuje.
Moim zdaniem 30 lat to wiek żeby myśleć o założeniu rodziny jeśli się chce ją mieć a jak nie no to można odpuścić.
A ja się bawię w randki jak 15 lat temu.

Po prostu tinder to nie jest portal typu przeznaczeni sobie jakiś katolickie portale gdzie ludzie przeciwnicy aborcji i współżycia przed ślubem, spotykają się na jakieś czuwania modlitewne, patrzą sobie w oczy itd rozmawia się o wykształceniu o pracy, o zainteresowaniach itd
Tinder to jest portal ładna buzia albo out.
i niestety kiedyś sympatia była bardziej okej, dzisiaj jest czymś podobnym.
Piszesz wiadomość i nie dostajesz odpowiedzi nawet od 20 kobiety.
Nie, ja np napisałam że według mnie facet na tym zdjęciu nie jest przystojny, oczywiście dla mnie osobiście. Ale tu masz po prostu zarost który według mnie Ci wcale nie pasuje i zdjęcie ze złego profilu. Ma pozostałych fotkach już wygladasz naprawdę spoko, szczególnie ma tej jednej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-07, 21:10   #162
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Jeśli mówicie że tamto jest z dzieckiem itd.
To tutaj wycięte z foty grupowej rodzinnej bez dziecka za to w okularach, ale dokładnie to samo.

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/...H_LRLZADczKZUw

I tak pisze wiadomości pełno tylko no skoro nie ma odpowiedzi to ile można pisać? bo to nie kwestia jednej kobiety, tak samo na tinderze przerzucam profile ale nawet jak bezmyślnie jak małpa jadę równo wszystkie na tak to baaardzo rzadko mam połączenie.

Dla mnie to problem fotek i tyle, a konkretniej właściwego wyglądu na nich.
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 21:19   #163
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Jeśli mówicie że tamto jest z dzieckiem itd.
To tutaj wycięte z foty grupowej rodzinnej bez dziecka za to w okularach, ale dokładnie to samo.

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/...H_LRLZADczKZUw

I tak pisze wiadomości pełno tylko no skoro nie ma odpowiedzi to ile można pisać? bo to nie kwestia jednej kobiety, tak samo na tinderze przerzucam profile ale nawet jak bezmyślnie jak małpa jadę równo wszystkie na tak to baaardzo rzadko mam połączenie.

Dla mnie to problem fotek i tyle, a konkretniej właściwego wyglądu na nich.
No i tu o wiele lepiej, naprawde spoko,tylko według mnie taki zarost Ci nie pasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 21:30   #164
Aureya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 72
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
a jaki masz opis?
Pytałam o to samo.
Nie dostałam odpowiedzi.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aureya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 22:14   #165
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Moim zdaniem nie wyglądasz źle, ale ubierasz się strasznie, na tym ostatnim zdjęciu dla mnie tragedia, te włosy na żel, okulary, kolorowa koszula w kratę, no styl jak z remizy

Zdecydowanie doradziłabym bardziej stonowane, bardziej klasyczne ubrania.

Na tym wcześniejszym zdjęciu, które też podobało się dziewczynom wyglądasz jak kompletnie inny człowiek - ciuchy robią wielką różnicę.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 22:21   #166
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie wyglądasz źle, ale ubierasz się strasznie, na tym ostatnim zdjęciu dla mnie tragedia, te włosy na żel, okulary, kolorowa koszula w kratę, no styl jak z remizy

Zdecydowanie doradziłabym bardziej stonowane, bardziej klasyczne ubrania.

Na tym wcześniejszym zdjęciu, które też podobało się dziewczynom wyglądasz jak kompletnie inny człowiek - ciuchy robią wielką różnicę.
Czyli najlepszy styl na bad boya. Żadna nowość.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 22:37   #167
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Na jakiego bad boya?
To już teraz ubranie co nie wali po oczach jest zarezerwowane dla bad boyow?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 22:53   #168
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Taranka, to wg Ciebie taki styl też z remizy?

https://static3.ebutik.pl/pol_pl_Fio...E-255231_1.jpg

https://rtveng.com/wp-content/upload...-1024x683.jpeg

pomijam już fakt, że no porównywać zdjęcie robione zimą w innej aurze do letniej aury na zewnątrz to trochę bezsens.
I fajnie że piszesz remiza tylko że tamta kurta czarna była z promocji w C&A za 120 zł? udająca skórę, wg bliskich z rodziny tandeta na kilometr, dobra do jeansów i lakierek dla kierowcy PKS, takie opinie.

Jak będą nowe fotki z sesji gdzie mam koszule i marynarkę to wtedy wstawię coś innego do oceny.
Poza tym mam dziwne wrażenie że mam się stylizować na 40 latka, a ja bym wolał na 20-25 latka
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 23:22   #169
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Ale ja nie mówię o stylizowaniu na starszego fanką marynarek i koszul na co dzień też nie jestem.
Te koszule ze zdjęcia też mi się niezbyt podobają, ta fioletowa szczególnie.
W tym 'remizowym' zdjęciu połączenie wszystkiego daje taki efekt - włosy, okulary, koszula. Na tamtym lepszym zdjęciu nie ma już takiego combo i dlatego lepiej wyglądasz, o to mi chodziło
__________________
So much internet so little time.

Edytowane przez Taranka
Czas edycji: 2019-11-07 o 23:25
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-07, 23:39   #170
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Na jakiego bad boya?
To już teraz ubranie co nie wali po oczach jest zarezerwowane dla bad boyow?
Zwyczajnie. Akurat to zdjęcie, które się spodobało kobietom, było w stylizacji "bad boy".
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 23:55   #171
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Poszukałam w Google jakieś przykładowe stylizacje tzn. gładka góra i dół. Wcale nie musisz wyglądać na 40latka. Jak koszula z wzorem to też lepiej by miała stonowane kolory.





Nie musisz teraz kopiować całych strojów, bo pewne elementy i mi się nie podobają, ale zobacz czy w ogóle taka kolorystyka by Ci odpowiadała.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 05:58   #172
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Taranka, to wg Ciebie taki styl też z remizy?

https://static3.ebutik.pl/pol_pl_Fio...E-255231_1.jpg
Dla mnie ta koszula jest okropna, jakaś taka tandeta i za bardzo jaskrawa.
A nie wypowiadam się zwykle w temacie męskiej mody, bo się nie znam, potrafie tylko powiedzieć, czy coś wygląda fajnie, czy niezbyt.
Dobry rozmiarowo t-shirt + jeansy czy inne spodnie + z butów jakieś fajne adidasy albo męskie botki to wg mnie wystarczająca stylizacja, nie przepadam za koszulami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 06:53   #173
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Oczywiście, że bardziej by zainteresowała ta ładniejsza, z lepszą buzią i ciałem. Ja np. bardzo dobrze gotuję i nie potrzebuję kucharki. Wolę żeby miała fajny tyłeczek.



Biedactwo... Chyba ciężko Ci znaleźć kogoś sensownego. Około 15% mężczyzn tylko się kwalifikuje.



Skoro wiesz, to czemu nadal próbujesz się buntować? Na portalach randkowych kobiety przeciętne z twarzy, z nadwagą, dostają codziennie propozycje seksu od przeciętniaków, ale i ponadprzeciętnie wyglądających. Niekoniecznie będą tym zainteresowane, ale mają taki wybór, że i do związku przebiorą i wybiorą. Jeśli nie masz do tego nerwów, a poza tym jesteś przeciętny i zakompleksiony, to nie zostaje Ci więcej niż dać sobie spokój z Internetowym randkowaniem. Postaw na spotkania na żywo, poszerz grono znajomych, częściej wychodź z domu. Do tego SCHUDNIJ! Zacznij ćwiczyć na siłowni. To robi ogromną różnicę.



Wyglądem oczywiście, że by przyciągnął. Nie wiem skąd Twoja opinia, że nie...



Osobowość się liczy bardziej na żywca. W Internecie super wygląd załatwia sprawę. Można bredzić, ale jak się wygląda tak, że majtki spadają, to się jest wygranym.



Właśnie... Też mnie to lekko szokuje. 175 to już chyba średni, ale obecnie to chyba wysoki się zaczyna od 185.
Na szczęście jestem tą z top 10 więc mogę przebierać a wysokich wbrew pozorom jest naprawdę sporo. Gorzej z poczuciem humoru. Może na 100 kandydatów trafi się jeden...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 07:05   #174
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87312189]Ja tam czytalam opisy tylko, gdy wstepnie zaakceptowalam wyglad.[/QUOTE]Ja też czytałam opisy. Najpierw przeglądałam zdjęcia tych, którzy napisali a potem opis i jak moim zdaniem, było w nim coś bezsensownego, to już wiedziałam żeby nie odpisywać. Dla mnie opis był tak samo ważny, bo szukałam kogoś ciekawego, nie byle głupka z ładna gębą i sylwetka, zresztą pisanie potem tak samo - musiał nie robić błędów, pisać z sensem i ciekawie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 07:14   #175
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Ja też czytałam opisy. Najpierw przeglądałam zdjęcia tych, którzy napisali a potem opis i jak moim zdaniem, było w nim coś bezsensownego, to już wiedziałam żeby nie odpisywać. Dla mnie opis był tak samo ważny, bo szukałam kogoś ciekawego, nie byle głupka z ładna gębą i sylwetka, zresztą pisanie potem tak samo - musiał nie robić błędów, pisać z sensem i ciekawie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też czytałam opisy. Właściwie możliwe, że nie dałabym lajka swojemu facetowi gdyby nie wpisał pewnego niszowego reżysera, którego też lubię, co mnie zaintrygowało. Nawet byłam dzięki temu gotowa napisać do niego pierwsza, ale mnie wyprzedził

Z marszu odrzucałam tylko gości, którzy mieli zdjęcie gołej klaty, bokserek, pokazywali fuck you lub na kilometr wyglądali na jakiś Sebixów-szalikowców.

Stylizacje zaproponowane przez TakaSamaInna moim zdaniem bardzo fajne. Męskie, stylowe i na luzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2019-11-08 o 07:43
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 08:32   #176
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

TakaSamaInna wrzuciła dobre stylizacje, nie wiem dlaczego, ale np. mi wyjątkowo nie podobają się koszule w kratę, nawet przystojni faceci wyglądają w nich słabo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87314221]Ja też czytałam opisy. Właściwie możliwe, że nie dałabym lajka swojemu facetowi gdyby nie wpisał pewnego niszowego reżysera, którego też lubię, co mnie zaintrygowało. Nawet byłam dzięki temu gotowa napisać do niego pierwsza, ale mnie wyprzedził

Z marszu odrzucałam tylko gości, którzy mieli zdjęcie gołej klaty, bokserek, pokazywali fuck you lub na kilometr wyglądali na jakiś Sebixów-szalikowców.

Stylizacje zaproponowane przez TakaSamaInna moim zdaniem bardzo fajne. Męskie, stylowe i na luzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Po reżyserach też sprawdzam nieraz ludzi ale nie mieli Tima Burtona. Niemniej, zdjęcia są ważne, ale nie zrobiły one nawet połowy roboty jeżeli ktoś mnie zmęczył głupotą albo widziałam, że nie po drodze z moimi poglądami.

Prawilne Sebki to wiadomo, tak samo ludzie skrajnie na prawo lub na lewo, dla których Krul jest wyznacznikiem wszystkiego i tak dalej, ludzie zajmujący się łowiectwem lub miłośnicy szybkiej jazdy itp. Powiem szczerze, że mniej by mnie wtedy odrzucał samotny tata z dzieckiem na ręku niż jakiś z wyżej wymienionych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2019-11-08 o 08:40
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 08:42   #177
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Autorze, dalej uwazam, ze problem polega na Twoim podejsciu. Przestan sie porownywac do jakichs top 10, 100 czy czegos jeszcze, przestan sie porownywac do modeli z internetowych zdjec. Skup sie na sobie, na tym co jest w Tobie fajne.
Dziewczyny dobrze Ci doradzily odnosnie stylu, ubioru czy Twojej urody (np. zarostu, ktory nie pasuje) wiec skup sie na tym, zbey sie dobrze prezentowac.
Wyglad jest wazny, jasne, ale u Ciebie to nie jest jakis ogromny problem. Wygladasz po prostu NORMALNIE i mozesz wygladac lepiej jesli nad sobie popracujesz. Ale to nie zalatwi sprawy dopoki bedziesz zakompleksiony (A taki jestes!)
Poza tym, sadze ze sam masz wygorowane oczekiwania i pewnie odrzucasz wszystkie dziewczyny, ktore nie sa 'topami'
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 08:45   #178
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Autorze, dalej uwazam, ze problem polega na Twoim podejsciu. Przestan sie porownywac do jakichs top 10, 100 czy czegos jeszcze, przestan sie porownywac do modeli z internetowych zdjec. Skup sie na sobie, na tym co jest w Tobie fajne.
Dziewczyny dobrze Ci doradzily odnosnie stylu, ubioru czy Twojej urody (np. zarostu, ktory nie pasuje) wiec skup sie na tym, zbey sie dobrze prezentowac.
Wyglad jest wazny, jasne, ale u Ciebie to nie jest jakis ogromny problem. Wygladasz po prostu NORMALNIE i mozesz wygladac lepiej jesli nad sobie popracujesz. Ale to nie zalatwi sprawy dopoki bedziesz zakompleksiony (A taki jestes!)
Poza tym, sadze ze sam masz wygorowane oczekiwania i pewnie odrzucasz wszystkie dziewczyny, ktore nie sa 'topami'
Przecież pisał, ze zaczął lajkowac wszystkie jak leci.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 08:46   #179
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Autorze, dalej uwazam, ze problem polega na Twoim podejsciu. Przestan sie porownywac do jakichs top 10, 100 czy czegos jeszcze, przestan sie porownywac do modeli z internetowych zdjec.
Jeszcze tak się składa, że często ci modele z internetowych zdjęć na żywo nie wyglądają jak modele (albo tak dobrze) i porównywanie się do nich to jakiś kosmos.
Zresztą, co tu się produkować, charakter partnera musi być kompatybilny z naszym - bo wygląd tak czy siak dobrego związku nie zapewni.

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2019-11-08 o 08:49
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 08:47   #180
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Przecież pisał, ze zaczął lajkowac wszystkie jak leci.
Nie doczytalam.

W takim razie autorze, nie dosc ze jestes zakompleksiony to jeszcze zachowujesz sie jak desperat.

Moze po prostu to czuja? Uwierz, ze mozna to wyczuc nawet patrzac na zdjecia facetow.

Wiecej pewnosci siebie..
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 22:20:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.