przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-15, 12:42   #4321
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
dziewczyny ja juz sie zdecydopwalam prawie ale teraz zaczelam zastanawiac sie czy wogole jest sens przedluzac jesli za pol roku znowu czeka mnie wydanie 600 zl?? w sumie mam wlosy za ramiona, nie jakies rzadkie specjalnie.ale puszace sie itp. Wygladaja fajnie dopiero jak je prostownicą potraktuje. Moze lepiej te 600 zl zainwestowac w dobre kosmetyki???
Jesli pierwszy raz przedluzysz , dostajesz nowiutkie wlosy... to mozesz przy nastepnych korektach uzyc wlosow tych samych . Warunek tylko abys o nie dbala , bo sa to wlosy martwe.
Wtedy nie placisz juz takiej olbrzymiej kwoty jak za zakladanie tylko jak za korekte .
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 12:49   #4322
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez milka1835 Pokaż wiadomość
kochana pewnie ze warto!!!! ale zastanow sie dobrze nad metoda.. tak jak wczesniej pisalam prawie pol roku siedzialam na forum i czytalam doswiadczenia dziewczyn.. mialam do wybory 3 metody, wybralam najmniej szkodliwa dla wlosów czyli tulejki oczywiscie nie ma tu ingerencji w naturalny włos, jedynie mocnym zaciskiem przyczepione sa włoski spokojnie mozesz przy tej metodzie uzywac odzywek na wzmocnienie wlosow ale polecalabym intensywnie odzywiac wloski przynajmniej miesiac przed zabiegiem ja co 2 dzien uzywalam waxu i fryzjerka od razu mnie pochwalila ponadto w tulejkach mozna chodzic nawet do pol roku zalezy to tylko od ciebie a koszt podciagniecia jest ok 1zł od pasemka wiec nie ma tragedii!!!!
Dzieki dziewczyny! ja w sumie tez nad tymi tulejkami-termo tudziez z silikonem sie zastanawiam. Ale na wlosy slowianskie kosztyuje to 1000 zl......:/ a na europejskie 650, tak samo na monofibry...... troche tak glupio 1000 wydac.............:/
p.s jakie mialas wlosy i wogole ile Cie to kosztowalo??
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 12:58   #4323
yourmonka
Przyczajenie
 
Avatar yourmonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez yourmonka Pokaż wiadomość
Aha, dziewczyny jeszcze jedno- CZY W DNIU PRZEDLUZANIA MOZNA FARBOWAC WLOSY????
ja mam naturalne ciemny braz, chce miec czarne i fryzjerka powiedziala, ze ok- najpierw ufarbujemy, potem przedluzymy juz czarnymi.

Moje pytanie ciagle aktualne
yourmonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 13:04   #4324
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny mam pytanko czy przedłużając metodą na przyszytą taśme do warkocza osoba która robi to pierwszy raz może coś zepsuć?? Ten wakroczyk to zwykły dobierany tyle że cieńki czy jakoś inaczej sie go lecie?? Prosze odpowiedźcie i dajcie jakieś wskazówki bo jutro przedłużam a będzie mi to robić moja siostra... Z góry dziękuje

P.S. mile widziane jakieś zdjęcia
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 13:05   #4325
Prisci11a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

W dniu przedluzania mozna farbowac wlosy.

Chcialam sie podzielic z Wami moimi doswiadczeniami.
Przedluzylam wloski na poczatku lipca - mam syntetyki monofibre na Racoon. Efekt byl oszalamiajacy!! Ale po miesiacu koncowki mialam tragiczne - 5cm od dolu na maxa spuszonych wlosow - jak po kiepskiej trwalej No wiec podcielam je do swojej dlugosci (do ramion) i znowu zaczynaja mi sie puszyc. Nie wiem czy to kwestia kosmetykow czy braku odpowiedniej pielegnacji. Wlosow sporo mi sie wyczesalo, kilka pasemek odpadlo. Tez mialam nadzieje ze za 4 m-ce uzyje wlosow ponownie, ale niestety niewiele ich juz zostalo a te co zostaly sa w bardzo kiepskim stanie. Przyznam, ze troche zaluje wydanych pieniedzy. Nie wiem czy jeszcze kiedys bede przedluzac, a jesli bede to juz nie wezme syntetykow.
Sama metoda jest super - bardzo latwo sie sciaga te zgrzewy i wloski nie sa po nich poniszczone - polecam!
Prisci11a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 13:32   #4326
milka1835
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

przedłuzalam włosami naturalnymi, słowianskimi.. sa cudowne w dotylu juz je 2 razy mylam i nie ma nadal zadnej roznicy w dotyku!! ile mnie to kosztowalo.. moja droga, ja akurat zaplacilam 400 zl ale za ok 600 zł bez znajomosi ci sie uda a moje włoski mialam do ramion moze troszke krotsze z tylu a teraz mam dlugachne 40
milka1835 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 14:22   #4327
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez milka1835 Pokaż wiadomość
przedłuzalam włosami naturalnymi, słowianskimi.. sa cudowne w dotylu juz je 2 razy mylam i nie ma nadal zadnej roznicy w dotyku!! ile mnie to kosztowalo.. moja droga, ja akurat zaplacilam 400 zl ale za ok 600 zł bez znajomosi ci sie uda a moje włoski mialam do ramion moze troszke krotsze z tylu a teraz mam dlugachne 40
a w jakim miescie przedluzalas jesli mozna wiedziec?
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 14:34   #4328
milka1835
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

w KIELCACH
milka1835 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 14:40   #4329
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ehh no to troche mi nie po drodze ja chce slowianskie na warkoczyk ale takich ponoc nie mozna zrobic zeby slowiany na warkoczyk byly wiec chyba te europejskie sobie zrobie na warkoczyk.... albo na tulejki silikonowe

p.s a co sądzicie o tych wloskach ponoc indyjskich remy
http://allegro.pl/item243249493_40cm...ikroringi.html
??

albo moze ktos wie gdzie kupic DOBRE wloski? w internecie?

Edytowane przez Smile_Smile
Czas edycji: 2007-09-15 o 16:31
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 15:58   #4330
yourmonka
Przyczajenie
 
Avatar yourmonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Prisci11a, dziekuje
yourmonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 16:55   #4331
*majeczka*
Przyczajenie
 
Avatar *majeczka*
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cześć tez miałam przedłużane włoski po zdjęciu ich jestem załamana ile moich mi zostało i w jakim sa stnie gdybym miała podjąć decyzję aby jeszcze raz zdecydować sie na cos takiego to na 100% juz bym sie nie zdecydowała.Bo tu juz nawet nie chodzi o wydane pieniądze tylko o to jak Wasze włosy będą wyglądać po takim zabiegu!nosiłam je ponad 2 m-ce .a teraz ile bede musiała czekać az swoje doprowadfze do normalnego srtanu .Porażka.
*majeczka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 16:56   #4332
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Talking Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez yourmonka Pokaż wiadomość
Reklama usunieta z predkoscia swiatla moderacja dziala na 6tke

nie zgodze się z tob do końca. Zgłosiłam to o 4:35 rano, bo nie mogłam spać i siedziałam na wizażu Więc to nie do konca prędkość światła. Ja nie wiem co ci moderatorzy robią w nocy, śpią, czy co
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 17:01   #4333
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Cool Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko czy przedłużając metodą na przyszytą taśme do warkocza osoba która robi to pierwszy raz może coś zepsuć?? Ten wakroczyk to zwykły dobierany tyle że cieńki czy jakoś inaczej sie go lecie?? Prosze odpowiedźcie i dajcie jakieś wskazówki bo jutro przedłużam a będzie mi to robić moja siostra... Z góry dziękuje

P.S. mile widziane jakieś zdjęcia

mogłabym ci opisać tą metode, ale napisz na priv raczej jakie masz pytania czy wątpliwości, próbowam otworzyć zapach do mojego NOWIUTKIEGO, wczoraj zakupionego autka ;d, i nie miałam nozyczek, WZIĘŁAM NÓŻ i odciełam sobie opuszek palca i kiepsko mi sie klika.... SORKI ZA OFF
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 17:15   #4334
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez *majeczka* Pokaż wiadomość
Cześć tez miałam przedłużane włoski po zdjęciu ich jestem załamana ile moich mi zostało i w jakim sa stnie gdybym miała podjąć decyzję aby jeszcze raz zdecydować sie na cos takiego to na 100% juz bym sie nie zdecydowała.Bo tu juz nawet nie chodzi o wydane pieniądze tylko o to jak Wasze włosy będą wyglądać po takim zabiegu!nosiłam je ponad 2 m-ce .a teraz ile bede musiała czekać az swoje doprowadfze do normalnego srtanu .Porażka.
Moja droga niestety w tym momencie diabel mnie kusi aby Cie poprawic

Nie NASZE tylko TWOJE wlosy po przedluzaniu sa w kiepskim stanie.
Rozumiem , ze nie kazdy wlos to wytrzyma tak jak farbowanie czy trwala ale ja , jak i wiekszosc dziewczyn mialysmy wlosy przedluzane raz i mimo to robimy to nadal .
O czyms to swiadczy , prawda ?
Ja z reka na sercu musze przyznac , ze moje naturalne wlosy ( fakt obciazone doczepionymi pasemkami ) ale odpoczywaly w inny sposob , wtedy gdy nosilam przedluzone.
Skonczylam ze suszarkami , prostownicami , lakierami , farbami itp torturami .Wlosy byly i bez tego piekne.

Mysle , ze to w jakim stanie beda wlosy po zdjeciu doczepionych jest uzaleznione od wielu czynnikow : min . fachowe zalozenie ( prawidlowa pozycja pracy fryzjerki ) , umiejetnie rozmieszczone pasemka , proporcjonalnie (wagowo) dobrane pasemka , prawidlowe mycie " nowych" wlosow , suszenie ich , czesanie - slowem pozniejsza pielegnacja.
Bez tego wlosy sie koltunia i podczas pozniejszej proby rozczesania ...po prostu sie je wyrywa . Zdarzaja sie pozniej lyse placki .

Zdaje sobie rowniez sprawe , ze przedluzanie ma tez wady , na pewno jakies negatywne znaczenie dla wlosa ma ... Pytanie tylko , co dzis nie ma ?
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 00:13   #4335
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez *majeczka* Pokaż wiadomość
Cześć tez miałam przedłużane włoski po zdjęciu ich jestem załamana ile moich mi zostało i w jakim sa stnie gdybym miała podjąć decyzję aby jeszcze raz zdecydować sie na cos takiego to na 100% juz bym sie nie zdecydowała.Bo tu juz nawet nie chodzi o wydane pieniądze tylko o to jak Wasze włosy będą wyglądać po takim zabiegu!nosiłam je ponad 2 m-ce .a teraz ile bede musiała czekać az swoje doprowadfze do normalnego srtanu .Porażka.

A jaka metoda tak zniszczyla Ci wlosy?
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 11:07   #4336
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zgadzam sie z Xenia

ja nosilam poprzednie wlosy 5 miesiecy i bylam w szoku nawet ze sa w tak dobrym stanie moje wlosy po zdjeciu

moze mialas zle zrobione - albo zle sciagane
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 11:18   #4337
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Exclamation Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez *majeczka* Pokaż wiadomość
Cześć tez miałam przedłużane włoski po zdjęciu ich jestem załamana ile moich mi zostało i w jakim sa stnie gdybym miała podjąć decyzję aby jeszcze raz zdecydować sie na cos takiego to na 100% juz bym sie nie zdecydowała.Bo tu juz nawet nie chodzi o wydane pieniądze tylko o to jak Wasze włosy będą wyglądać po takim zabiegu!nosiłam je ponad 2 m-ce .a teraz ile bede musiała czekać az swoje doprowadfze do normalnego srtanu .Porażka.


Nie można generalizowac, że przedłużanie jest złe. To kwestia indywidualna. Jednakże fajnie, że sie wypowiedziałaś, pozwoli to wizażankom na poznanie tego zagadnienia od dwóch stron. Jedne dziewczyny są bardzo zadowolone, inne bardzo niezadowolone. Wedlug mnie wynika to od FACHOWCA który te włosy robił. Czyli po raz kolejny powtarzam: uwaga na "fryzjerki" po kursie za 9,90 na allegro...
Przykro mi bardzo, że ktoś ci zniszczył wlosy. Na poczatku watku jakas wizazanka też pisala o partaczce, przez która miała łyse placki na głowie SZOK!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 13:41   #4338
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam pytanie do dziewczyn które są zadowolone z przedłużania. Jakie macie włosy? Próbuję wywnioskować, czy z natury słabe włosy przy fachowym założeniu mają szansę jakoś w miarę przetrwać taki zabieg, czy jest to raczej niemożliwe. Na stronach internetowych oczywiście piszą, że przedłużanie jest dobre dla każdych włosów, ale same chyba przyznacie, że brzmi to conajmniej podejrzanie

I jeszcze jedno. Slyszałyście o tzw "clip-in extensions" reklamowanych przez Jessicę Simpson? Obiło się to o uszy, ale nie wiem czy cena i efekt są warte zachodu. Przydalaby mi się opinia kogoś kto już to wypróbował, bo tak w zasadzie chodzi mi tylko o doczepienie włosów na 100dniówkę, a nie na stałę.
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 13:56   #4339
OnaKrakow
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zlamanie regulaminu - 3 pkt karne za probe zlamania zakazu sprzedazy

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2007-09-17 o 06:36
OnaKrakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 13:59   #4340
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny ja już nie wiem co mam robić. Tak się napaliłam na to przedłużanie u Pani Reni. Kasę będe mieć z 18stki więc luzik, tym się nie przejmuje ale mama cały czas mi truje czy warto czy mi tej kasy nie szkoda. No pewnie że szkoda w porównaniu np do tego ile za to mogla bym miec ciuchów czy nowy telefon, ale tu chodzi o mój komfort psychiczny. Dziś mi powiedziała że widziała wczoraj panne u ktorej strasznie było widać łączenia.. Czy mamy zawsze muszą wszystko utrudniać
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 14:03   #4341
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

OnaKraków Dodaj ile masz lat i jakie masz doświadczenie
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 14:20   #4342
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już nie wiem co mam robić. Tak się napaliłam na to przedłużanie u Pani Reni. Kasę będe mieć z 18stki więc luzik, tym się nie przejmuje ale mama cały czas mi truje czy warto czy mi tej kasy nie szkoda. No pewnie że szkoda w porównaniu np do tego ile za to mogla bym miec ciuchów czy nowy telefon, ale tu chodzi o mój komfort psychiczny. Dziś mi powiedziała że widziała wczoraj panne u ktorej strasznie było widać łączenia.. Czy mamy zawsze muszą wszystko utrudniać
ja też miałam duże wątpliwości, wiadomo 550 zł dla osoby która nie pracuje to spory wydatek, ale decyzji nie żałuje. W żadych ubraniach nie będę czuła się tak komfortowo i co tu dużo ukrywać atrakcyjna jak w długich, ślicznycvh włosach. A Pani Renia jest taką profesjonalistką ze mogę Ci zagwarantować że łączeń widac nie będzie
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 15:05   #4343
dolloress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny mam prosbe. Kolezanka poprosila mnie zebym zdjela jej wlosy , ma ona je przedluzane na tulejkach,no i nie mam pojecia jak sie za to zabrac Moze wspomorzecie mnie jakas instrukcja
dolloress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 17:02   #4344
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Drogie ekspertki,
powiedzcie proszę czy któraś z Was miała do czynienia z allegrowiczem aisha86? Chciałam zamówić u tej osoby pojedyncze pasma w kolorze 22. Jak jasny jest ten blond czy któraś z Pań miała z nim do czynienia? Na każdej aukcji/stronie ma on nieco inny odcień.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 18:29   #4345
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no i mam założone włosy...wszystko łądnie,pięknie ale bardzo czuć tą taśme pod palcami,no i z lewej strony mi troche włosy odstają te co zostały z warkoczyka nie wiem co z tym zrobić,może sie ułoży... granicy dużej nie widać,ja i tak karbuje włosy więc chyba sie to "zleje" w całość,nie wiem zaraz zobacze...ciekawe jakie włosy będą jutro po umyciu...ehhh strasznie czuć to po palcami bez kitu u was też?(mam przyszytą taśmę do warkocza) sporo włosów wyleciało podczas zakładania ciekawe jak będzie dalej...

P.S. nie miałam czym zorbić zdjęć ale postaram sie niedługo zrobić

Edytowane przez kami828
Czas edycji: 2007-09-16 o 19:20
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 19:01   #4346
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dawaaaaaaaaj fotyyyyyyyyy
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 19:18   #4347
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Dawaaaaaaaaj fotyyyyyyyyy


hehe jutro zrobie jak uda mi sie pożyczyć aparat

zrobiłam se "gofry" na całej głowie,ułożyłam góre tak jak zawsze i jest super przynajmniej tak mi sie wydaje heh nie widać różnicy a przynajmniej nie żuca sie w oczy jakie długieeeeeeeeeee one są odrazu wszyscy zobacza ale co mnie to....mi sie podoba
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 19:36   #4348
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
hehe jutro zrobie jak uda mi sie pożyczyć aparat

zrobiłam se "gofry" na całej głowie,ułożyłam góre tak jak zawsze i jest super przynajmniej tak mi sie wydaje heh nie widać różnicy a przynajmniej nie żuca sie w oczy jakie długieeeeeeeeeee one są odrazu wszyscy zobacza ale co mnie to....mi sie podoba
a u kogo robilas wloski?
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 20:01   #4349
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
a u kogo robilas wloski?


u siostry pierwszy raz takie coś robiła
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 20:08   #4350
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
u siostry pierwszy raz takie coś robiła

hmmm....no to duuuuzo taniej cie to wyszlo? ile zaplacilas za wszystko razem (wloski itp)???
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.