przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-07, 20:26   #2701
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
ja mam wloski na tulejki silikonowe i jestem zadowolona keratyny si balam - podobno niszczy wlosy( ale to sprawa indywidulana zalezy jak sa zriobiona jakie sie a wlosy itd) z zgrzewaki sa n aallegro juz od 100 zl , sprzedawcow poleconych niestety nie ma wszytskie probujemy znalesc kogos kto ma dobre wlosy mysle ze ze zgrzewarka nie bedzie az takiego problemu bo jakby bylo cos nie tak jest gwarancja. Co do robienia samemu w domu jesli juz to koniecznie płytka ( chyba ze widzioala dokladnie jak robila to fryzjerka) chociaz ja bym nie byla taka odwazna bo jak sie zacznie amatorsko to skutki moga byc marne ( widac ta fryzjerka ktora jej to robila tez nie byla zbyt doswiadczona) .

Co do protein kupowac tylko nie nakladac na zgrzewy i bedzie dobrze

Monisia_666 jak wyglądają takie tulejki? Masz jakieś zdjęcia?
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 21:00   #2702
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

TUALLY Tulejki sa podobne do microringow tyle ze sa o 1mm dluzsze i ciensze ( przez to jak sie je scisnie sa calkiem plaskie) zaciska sie je na dwa razy tak jak ksiazeczke i przez to minimalizuje sie mozliwosc wyczesywania pasemek czy ich sypadnięcia. Dla mnie tulejki sa o niebo lepsze od ringow, mniej widoczne i mniej czuc je we wlosach i na glowie ( mialam na poczatku 20 ringow ale szybko wymienilam na tulejki) moje sa w srodku z sylikonem wiec nie lamia wloskow , a i jeszcze roznica jest taka ze sa zrobione z miedzi wiec nie uczulają a fotka mm wpisz na allegro tulejki i ci na pewno jakies wyskoczy ale roznicy nie zobaczysz zbyt duzej z ringami roznice widac na glowie
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 21:04   #2703
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

http://allegro.pl/item175152830_dlug...i_100_szt.html tak wygladaa tylko ta dziewczyna ma zle dobrany kolor starszie ciemny ja mam wlosy ciemny braz i takie tez tulejki wiec nawet jak jakis udalo by sie zobaczyc to tylko z bliska mozna zobaczyc ze to nie wlosy bo jest w identycznym kolorze pod tym wzgledem c"iemnowlose przedłużaczki włosów" mają lepiej niz blondynki
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 22:04   #2704
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nie to samo. kerasilk dla extremalnie suchych to kosmetyki ktore polecam. jeszcze slyszalam ze maski z łożysk zwierzecych(tffu!)tzw. Placenta sa równie świetne..ba..ponoć rewelacja...ale to tylko zasłyszana opinia...chyba każda z nas musi znalezć swój sposób na te włosy..zawsze zakładam te same a jak juz pisałm różnie sie zachowuja...najtrudniejsz e sa blondy , ważna tez jest woda ...w jednym regionie jest bardziej miekka ..w innym twarda...tam gdzie jest twarda panie stosuja do spłukiwania wode z dodatkiem płynu do zmiękczania ubrań...tak, tak..to nie żart..napewno im nie zaszkodzi..
chciałabym wam wszystki dogodzic..aby każda z was była zadowolona...ale tak sie nie da..tak to już jest w tym zawodzie...ale zawsze chetnie służe rada i pomoca.ale to już wiecie)
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 22:12   #2705
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

vanessacrazy Spróbuj zrezygnowac z tego jedwabiu.Mnie sie tez plątały i nie wiedzialam co jest grane.A co do goldwella to nathanek wkleila fotke wyzej tego,ktora ma byc.Naprawde jest swietny.


Dzisiaj sa takie fajne wloski bez uzycia jedwabiu,ze az mam ochote wklejac fotki wloskow prostych...Chyba Was zarzuce moimi fotkami;DWklejajcie tez swoje
Sorki ale nie moge sie powstrzymac

DSCF0009 [640x480].JPG

DSCF0012 [640x480].JPG

DSCF0013 [640x480].JPG

DSCF0015 [640x480].JPG

DSCF0016 [640x480].JPG
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 22:51   #2706
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ta fryzurka victorii jest boska
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4296612

ja po sciagnieciu wlosow mam zamiar tak sie obciac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 23:03   #2707
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ta fryzurka victorii jest boska
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4296612

ja po sciagnieciu wlosow mam zamiar tak sie obciac
Svinecka Nie ściągaj włosków
Chyba,nie masz zamiaru teraz ścinać???...A propotej fryzurki.Viktoria do niej tez ma zagęszczane włosy....Gdzies widziałam fotki.
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-07, 23:31   #2708
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Svinecka Nie ściągaj włosków
Chyba,nie masz zamiaru teraz ścinać???...A propotej fryzurki.Viktoria do niej tez ma zagęszczane włosy....Gdzies widziałam fotki.

no przeciez nie bede ich nosic cale zycie
za dwa, trzy miesiace bede musiala sciagnac

a wtedy zetne swoje zeby sie wzmocnily, poza tym w wakacje bedzie wygodniej bez przedluzonych wlosow, no i kasy brak na ponowne przedluzenie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 07:38   #2709
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item175152830_dlug...i_100_szt.html tak wygladaa tylko ta dziewczyna ma zle dobrany kolor starszie ciemny ja mam wlosy ciemny braz i takie tez tulejki wiec nawet jak jakis udalo by sie zobaczyc to tylko z bliska mozna zobaczyc ze to nie wlosy bo jest w identycznym kolorze pod tym wzgledem c"iemnowlose przedłużaczki włosów" mają lepiej niz blondynki

Jejciu! Spadłaś mi z nieba! Pytałam już w innym wątku jaką metodą ma przedłużone Paris Hilton (zdjęcia): http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=3946917
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=3947049
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=3947049
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=3947049

W końcu się dowiedziałam! No chyba się nie mylę że to tulejki? dzięki bardzo Monisiu
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 07:41   #2710
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Hej dzieczynki
Jestem tu nowa i chciałabym pod koniec maja przedłużyć sobie włoski.Możecie mi pomóc i powiedzieć która metoda jest najlepsza i nie niszczy aż tak bardzo włosków?Powiem że się zastanawiam nad keratyną,tulejkami lub taśmami doszywanymi, jak myślicie co jest lepsze?Z tego co tu wyczytałam to dona robi włoski...Macie do niej jakieś namiary żeby się umówić?I możecie podać mi w jakiej cenie robi przedłużanie?Całuję gorąco i czekam na odpowiedź
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 08:04   #2711
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez madi195 Pokaż wiadomość
Hej dzieczynki
Jestem tu nowa i chciałabym pod koniec maja przedłużyć sobie włoski.Możecie mi pomóc i powiedzieć która metoda jest najlepsza i nie niszczy aż tak bardzo włosków?Powiem że się zastanawiam nad keratyną,tulejkami lub taśmami doszywanymi, jak myślicie co jest lepsze?Z tego co tu wyczytałam to dona robi włoski...Macie do niej jakieś namiary żeby się umówić?I możecie podać mi w jakiej cenie robi przedłużanie?Całuję gorąco i czekam na odpowiedź

Wybór metody zależy tylko od indywidualnych oczekiwać. Jednym pasuje taśma innym keratyna. W rzeczywistości każda metoda jest bardzo dobra o ile włosy są przedłużone bardzo dobrze. Może poczytaj trochę na forum a będziesz miała jakieś rozeznanie o wadach i zaletach każdej z metod. Dona tu nie robi włosków, ale któraś z wizażanek miała robione przez nią.

Ja też planuję przedłużanie w okolicach końca maja/ początek czerwca i zdecydowałam się na keratynę. Ale jak mówię nie ma metody idealnej, trzeba przetestować żeby trafić na dobrą
tually jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 08:21   #2712
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja jeszcze kilka słow...mianowicie solarium , słona woda, woda chlorowana(basen)bardzo szkodzi włosom. wysusza je i sprawia ze sa szorstkie.dlatego jesli chodzicie na solarium załóżcie sobie chusteczke na głowe . to taka drobna niedogodnosć ale da sie wytrzymac, a włosy beda ochronione.. jesli kąpiele to podpinajcie włosy wysoko.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 08:29   #2713
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Nio właśnie miała i chciałabym jakieś namiary do niej Tak się zastanawiam czy nie kupić tych tulejek,włosków i poprosić koleżanke żeby mi założyła.Tylko czy możecie mi doradzić kto ma ładne włoski kupione od kogoś na allegro z którymi nie ma dużych problemów?Proszę o pomoc

Dziękuję Tually za odpisanie
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 08:34   #2714
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez madi195 Pokaż wiadomość
Nio właśnie miała i chciałabym jakieś namiary do niej Tak się zastanawiam czy nie kupić tych tulejek,włosków i poprosić koleżanke żeby mi założyła.Tylko czy możecie mi doradzić kto ma ładne włoski kupione od kogoś na allegro z którymi nie ma dużych problemów?Proszę o pomoc

Dziękuję Tually za odpisanie
Z tym allegro to jest problem, bo właśnie nie ma zbytnio wypróbowanych włosów. Ja będę włosy zamawiać od d_o_n_a bo właśnie ta wizażanka, co miała u niej robione to chwaliła. Poza tym to nie wiem kto miałby dobrej jakości.
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 08:37   #2715
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
ja jeszcze kilka słow...mianowicie solarium , słona woda, woda chlorowana(basen)bardzo szkodzi włosom. wysusza je i sprawia ze sa szorstkie.dlatego jesli chodzicie na solarium załóżcie sobie chusteczke na głowe . to taka drobna niedogodnosć ale da sie wytrzymac, a włosy beda ochronione.. jesli kąpiele to podpinajcie włosy wysoko.

O jacie :/ teraz to się przeraziłam... Woda chlorowana wysusza włosy? Ja trenuję pływanie i spędzam codziennie przynajmniej tę godzinę w wodzie. Zawsze w czepku pływam, ale zwykle jakaś tam ilość wody przecieknie. Myślisz Renihair że to może bardzo drastycznie je wysuszać?
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 08:49   #2716
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Właśnie szukałam ją na allegro i nie mogę znaleść Podasz mi link jak możesz?Zamówie od niej
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 08:58   #2717
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez tually Pokaż wiadomość
Dona tu nie robi włosków, ale któraś z wizażanek miała robione przez nią.
Jak to tu nie robi włosów? Mnie zrobiła Ale nie ma jej na forum, natknęłam się na nią przez argisse, która zamówiła od niej włosy, okazało się że z Wawy i umówiłam się na "oględziny" Jestem zadowolona - to moje pierwsze włoski. Jak na tak krótką fryzurę jaką miałam jest super
Oto link:
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=5142406

Ok to kupuję tą maseczkę
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 09:47   #2718
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez tually Pokaż wiadomość
O jacie :/ teraz to się przeraziłam... Woda chlorowana wysusza włosy? Ja trenuję pływanie i spędzam codziennie przynajmniej tę godzinę w wodzie. Zawsze w czepku pływam, ale zwykle jakaś tam ilość wody przecieknie. Myślisz Renihair że to może bardzo drastycznie je wysuszać?
jesli plywasz w czepku to nie masz sie czym martwic..ale fakt faktem chlor wysusza. nawet nasza skora po basenie jest taka szorstka..a co dopiero włosy.po basenie (jesli nie ma sie czepka)dobrze jest umyc wlosy szamponem w celu zmycia tego świństwa...wszędzie czają się pułapki na te nasze włoski
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 10:21   #2719
magdziax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

dziewczyny ile potrzebuje pasemek (na ringi) jeżeli moje włosy sa dość krótkie (fryzura na tzw boba) z tylu mam długość do połowy szyi. 100 mi wystarczy? Myślałam żeby zamawiać u d o n a tak jak polecacie dlugość chyba 50-55 bo jak zetne je później to chce żeby były chociaz do połowy pleców bo jak kupie 40-stki to chyba za krótkie co? jak myslicie?
magdziax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 11:29   #2720
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Rozmawiałam z Kasią Doną i 40 cm to długość włosków do łopatek.Więc jeżeli chcesz mieć dłuższe to zamów sobie 50-55cm.Ja osobiście też zamówie u Kasi włoski i tulejkiChce mieć włoski przedłużone na wysokość łokci:P Wiecie dziewczynki o cio chodzi oczywiśćie
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:23   #2721
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny powiedzcie czy uzywala ktora z was kosmetykow do wlosow dove jedwabbista gładkość? zastanawiam sie czy warto kupic nadaja sie do przedluzanych wlosow??
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:30   #2722
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

tually paris ma wlasnie tuleki


magdziax wydaje mi sie ze 100 to troszke malo zapyta sprzedawce jaka jest waga pasemek i czy sa pocieniowane. Na przedluzenie sredniej glowy dla fajnego dosyc efektu potrzeba min 100gram wloskow a pasemka z allegro maa zazwyczj ok 0,6g ja sama mam 175 pasemek o wadze 0,7 i sa akutrat wiecej na glowie mi sie nie zmiescilo:P ale wiadomo wlosy sie wyczesuja wiec kazdego dnia jest ich pare mniej a swoja droga polecam wam wlosy ktore nie sa cieniowane( bardzo ciezki takie znalesc) bbo z tych cieniowanych w pasemku jest powiedzmy 30wloskow z tego tylko z 5 ma dlugosc powiedzmy 50cm ( takie zamawiamy) a reszta jest krottsza wycieniowana. lepiej wiec wycieniowac gotowa fryzurke niz doczepiac wycieniowane a tak uwazam ale to tlyko moje zdanie
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:31   #2723
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

[quote=Anika-na;4301607]vanessacrazy Spróbuj zrezygnowac z tego jedwabiu.Mnie sie tez plątały i nie wiedzialam co jest grane.A co do goldwella to nathanek wkleila fotke wyzej tego,ktora ma byc.Naprawde jest swietny.


Aha-czyli zolty ma bycOki;P Ale nathanek wkleila fotke i tam on jest czerwony przeciez-albo ja jestem daltonistkaMoze ktoras z Was napisac jakie glowne napisy sa na tym prawidlowym goldwellu? Kurcze-to co ja teraz zrobie z ta odzywka?Moge ja zuzyc jak jest dla normalnych wlosow?Chyba nie zaszkodzi..............?
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:32   #2724
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

a jeszcze jedno zapomnialam zapytac czy uzywala ktoras z was serii dove jedwabista gladkosc? czy nadaja sie te kosmetyki do wloskow przedluzaych? bede wdzieczna za opinie
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:35   #2725
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
nie to samo. kerasilk dla extremalnie suchych to kosmetyki ktore polecam. jeszcze slyszalam ze maski z łożysk zwierzecych(tffu!)tzw. Placenta sa równie świetne..ba..ponoć rewelacja...ale to tylko zasłyszana opinia...chyba każda z nas musi znalezć swój sposób na te włosy..zawsze zakładam te same a jak juz pisałm różnie sie zachowuja...najtrudniejsz e sa blondy , ważna tez jest woda ...w jednym regionie jest bardziej miekka ..w innym twarda...tam gdzie jest twarda panie stosuja do spłukiwania wode z dodatkiem płynu do zmiękczania ubrań...tak, tak..to nie żart..napewno im nie zaszkodzi..
chciałabym wam wszystki dogodzic..aby każda z was była zadowolona...ale tak sie nie da..tak to już jest w tym zawodzie...ale zawsze chetnie służe rada i pomoca.ale to już wiecie)
Heh-maski z lozysk-cokolwiek to jest.....Poszukam-jak bedzie to wyprobuje i zdam relacje A z normalnych nieprofesjonalnych kosmetykow szamponow,odzywek i masek ktore sa fajne do przedluzonych?Chcialam kupic z dove -ale tam sa tylko ''jedwabista gladkosc''albo cos w tym rodzaju a ja mam wloski krecone i boje sie ze po tej gladkosci sie rozkreca Czy niepotrzebnie?Plyn do ubran.........bardzo nowatorkie-tez wyprobuje;P Pozdrowionka !!!
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:39   #2726
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Tak się zastanawiam dziewczynki czy długość 50 cm to będą tak na wyskość łokcia?Bo takie chce...Kurcze czekam na wypłate i odrazu zamawiam i doczepiam z koleżanką.Może któraś z Was doczepiała sobie włoski na tulejki ale w domku z pomocą kogoś?
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 12:43   #2727
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

To chyba to,prawda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kerasilk11.jpg (7,5 KB, 20 załadowań)
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 13:16   #2728
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez madi195 Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam dziewczynki czy długość 50 cm to będą tak na wyskość łokcia?Bo takie chce...Kurcze czekam na wypłate i odrazu zamawiam i doczepiam z koleżanką.Może któraś z Was doczepiała sobie włoski na tulejki ale w domku z pomocą kogoś?

Też będę zamawiać włoski 50-55cm (u dony) ok 100 pasemek 1gramowych, ale będę robić keratyną, tzn znajoma fryzjerka która mi to zrobi za 60zł i jest po kursie. Jeśli chcecie w domku doczepiać same to lepiej zamów sobie na allegro film dvd z "kursem przedłużania". Będzie mogły dokładnie zobaczyć jak to się robi. Pozdrawiam
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 13:17   #2729
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

madi wez sobie centymetr krawiecki albo jakis sznumer i odmierz 50 cm przyloz do potylicy i takie mnie wiece beda wloski ja mam 60cm i sa do talii a mam 174cm
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 13:19   #2730
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie czy uzywala ktora z was kosmetykow do wlosow dove jedwabbista gładkość? zastanawiam sie czy warto kupic nadaja sie do przedluzanych wlosow??

Ja używam obecnie szamponu i uważam że jest przeciętny. Wcale nie wygładza. Taki po prostu najzwyklejszy szampon.
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.