Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-07, 12:57   #121
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Ok to jako przykład pokaże top 10 nr 3 dziewczyna z tej strony
http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/~...L8xrWe_IgwhAc7

oprócz pustych lalek jest taka normalna ze zdjęciem z wakacji.

Poza tym ja wiem że komuś facet z psem się może nie podobać tak jak i ja z dzieckiem na ręku ale 90% się pan z pieskiem podoba, a ja z dzieckiem na ręku jednej kobiecie na 100.
Widać różnicę i to niestety potem pokutuje na portalach, taka prawda.

Wam się koleś z psem może nie podobać a mi taka fotka się marzy tylko że nigdy jej nie zrobię tak żeby byłą korzystna i dobra.
I ja nie chce podobać się każdej ale nie podobać się prawie ŻADNEJ to jest niestety porażka, tak to wygląda.

Jeśli większość osób coś odrzuca to jest z zasady złe, większość osób nie kradnie, nie przejeżdża na czerwonym świetle.
Większość osób ma pracę a tylko odłam na bezrobociu i teraz chyba widzicie co jest lepsze.
Z takim podejsciem to Ty bedac najprzystojniejszym na swiecie facetem i tak byś żadnej nie przyciągnął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 13:00   #122
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Ok to jako przykład pokaże top 10 nr 3 dziewczyna z tej strony
http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/~...L8xrWe_IgwhAc7

oprócz pustych lalek jest taka normalna ze zdjęciem z wakacji.

Poza tym ja wiem że komuś facet z psem się może nie podobać tak jak i ja z dzieckiem na ręku ale 90% się pan z pieskiem podoba, a ja z dzieckiem na ręku jednej kobiecie na 100.
Widać różnicę i to niestety potem pokutuje na portalach, taka prawda.

Wam się koleś z psem może nie podobać a mi taka fotka się marzy tylko że nigdy jej nie zrobię tak żeby byłą korzystna i dobra.
I ja nie chce podobać się każdej ale nie podobać się prawie ŻADNEJ to jest niestety porażka, tak to wygląda.

Jeśli większość osób coś odrzuca to jest z zasady złe, większość osób nie kradnie, nie przejeżdża na czerwonym świetle.
Większość osób ma pracę a tylko odłam na bezrobociu i teraz chyba widzicie co jest lepsze.
Jeśli jesteś takim roszczeniowcem także na tindku, to się nie dziwię, że prawie żadna nie ma zamiaru Cię poznawać.
Jedna z "przyjaciółek" mi kiedyś opowiadała o pewnym typie z tindera. Niby fajny, inteligentny, ale zakompleksiony. Mimo to, jakoś go polubiła. Typ odbierał to inaczej, przykleił się do niej. Zaczął być zazdrosny, złośliwy i wręcz żądał by ta się z nim przespała skoro sypiała z innymi
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 13:01   #123
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87312509]Z takim podejsciem to Ty bedac najprzystojniejszym na swiecie facetem i tak byś żadnej nie przyciągnął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Zgadzam sie.

Z Twoim podejsciem autorze cos jest zdecydownaie nie tak. W ogole... po co wlasciwie wyszukujesz rankingi i poroznujesz sie z randomowymi facetami z internetu?

Jak sobie sciagne liste najladniejszych aktorek i modelek i zaczne sie z nimi porownywac to tez wpadne wkompleksy
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 13:02   #124
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Jestem ciekaw jak to robisz, bo ja mając swoje fotki portretowe mam i tak już mało połączeń ok 20? przez 3 miesiące, a co tu mówić gdyby mnie nie było widać.
Dla mnie to jest coś w stylu braku zdjęcia np. są osoby np na sympatii które z kontami bez zdjęć w ogóle nie piszą.

Problem jest też taki że dobre fotki to czasem klucz do sukcesu w tym sensie że kobiety same zaczepiają mój kumpel tak miał na badoo ale on dość korzystnie wychodzi na zdjęciach jest brunetem no i właśnie ma 190 cm.
a ty zaczepiasz zagadujesz czy tylko czekasz az ciebie zaczepia,polubia?bo wiesz czesto ci popularni to ci co maja dobra bajere i gadaja z kazdym o wszystkim ,osobowosc to bardzo wazna cecha
moze musisz popracowac nad osobowoscia ?bo z wygladu nie odstraszasz ,nie jestes piekny ale daleko ci do ochydnego
jestes normalnym przecietnym facetem(takim jak ten z psem) i nie powinienes sie czuc jakos szczegolnie zle,gorszych widuje w zwiazkach
zacznij myslec o sobie lepiej popracuj nad bajera i sam zaczepiaj i zagaduj to moze cos sie ruszy
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 13:24   #125
Aureya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 72
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Drogi Autorze wątku, przeczytałam wszystko i popatrzyłam na zdjęcia. Nie jest najgorzej, najlepiej wyszedłeś wg mnie na tym z dzieckiem (ale wiemy, że zdjęcia dajemy bez dzieci). Jakoś tak naturalnie i pozytywnie. Adonisem nie jesteś, ale ważne, żebyś był zadbany, uśmiechnięty . Żadne jakieś pozy z różą, czy w samochodzie, ma być naturalnie. Uwierz mi, opis to bardzo ważna rzecz, kobieta, która nie jest dziunią, będzie czytać takie rzeczy. I błagam napisz coś więcej niż tylko ile masz wzrostu

Może podrzuć nam swój opis, może to w nim jest problem?

I proszę Cię, więcej wiary, mniej płaczliwego podejścia "jestem taki nieatrakcyjny, a wszyscy inni dookoła mają swoje drugie połówki". To odstrasza, tak jak zdesperowane panny koło 30.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aureya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 13:58   #126
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87312530]a ty zaczepiasz zagadujesz czy tylko czekasz az ciebie zaczepia,polubia?bo wiesz czesto ci popularni to ci co maja dobra bajere i gadaja z kazdym o wszystkim ,osobowosc to bardzo wazna cecha
moze musisz popracowac nad osobowoscia ?bo z wygladu nie odstraszasz ,nie jestes piekny ale daleko ci do ochydnego
jestes normalnym przecietnym facetem(takim jak ten z psem) i nie powinienes sie czuc jakos szczegolnie zle,gorszych widuje w zwiazkach
zacznij myslec o sobie lepiej popracuj nad bajera i sam zaczepiaj i zagaduj to moze cos sie ruszy[/QUOTE]


__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 14:11   #127
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87312530]a ty zaczepiasz zagadujesz czy tylko czekasz az ciebie zaczepia,polubia?bo wiesz czesto ci popularni to ci co maja dobra bajere i gadaja z kazdym o wszystkim ,osobowosc to bardzo wazna cecha
moze musisz popracowac nad osobowoscia ?bo z wygladu nie odstraszasz ,nie jestes piekny ale daleko ci do ochydnego
jestes normalnym przecietnym facetem(takim jak ten z psem) i nie powinienes sie czuc jakos szczegolnie zle,gorszych widuje w zwiazkach
zacznij myslec o sobie lepiej popracuj nad bajera i sam zaczepiaj i zagaduj to moze cos sie ruszy[/QUOTE]

Myślę podobnie.

Jeśli chodzi o wygląd, określiłabym jako przeciętny. Nie straszysz, nie odpychasz, ale też nie powalasz na kolana. Nie zrobisz zdjęcia supermodela z przeciętnego faceta.

Natomiast zmęczył mnie od samego czytania postów Twój charakter. Jesteś tak bardzo skupiony na rzeczach mało istotnych, że nie widzisz sedna problemu. Musisz zrozumieć jedną rzecz na portalu jesteś na takich samych zasadach jak reszta, masz wymagania i oczekiwania, ale inni też je mają i nic z tym nie zrobisz. Sam szukasz ładnej kobiety, a dziwisz się, że kobiety szukają, w ich indywidualnej skali, atrakcyjnych facetów. Nie pasujesz większości, życie. Pozostaje tylko nadrabianie opisem, rozmową, inteligencją, osobowością. Nie przeskoczysz, kijem rzeki nie zawrócisz, albo zaakceptujesz to jak wyglądasz albo z miejsca nie ruszysz.

A akceptacja siebie to klucz do sukcesu, bo z tego bierze się pewność siebie. Wiesz kim jesteś i nie musisz nic udowadniać na siłę.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-07, 15:43   #128
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

przejrzalam Twoje fotki i wygladasz calkiem spoko. Co mnie w nich odrzucilo to slaba jakosc i dziwaczne pozy. Usmiechnij sie, albo po prostu wyluzuj!

No i zakompleksienie sie niestety wyczuwa... Wole facetow niskiego wzrostu i kiedy mialam przez krotki czas tindera wlasnie takich parowalam (170-180 cm). Juz w rozmowie czesto zaczynali uzalac sie nad soba (ale doczytalas ze mam niski wzrost? z takim to na pewno zadna by sie nie chciala umowic. co nie odpisujesz, pewnie jestem za niski - po 2 h od jego wiadomosci, w godzinach pracy)

Odinstalowalam te aplikacje, bo naprawde jest frustrujaca. Pochlania mnostwo czasu i wiekszosc spotkan bylo (dla mnie) nieudanych
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 16:07   #129
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;87312903]przejrzalam Twoje fotki i wygladasz calkiem spoko. Co mnie w nich odrzucilo to slaba jakosc i dziwaczne pozy. Usmiechnij sie, albo po prostu wyluzuj!

No i zakompleksienie sie niestety wyczuwa... Wole facetow niskiego wzrostu i kiedy mialam przez krotki czas tindera wlasnie takich parowalam (170-180 cm). Juz w rozmowie czesto zaczynali uzalac sie nad soba (ale doczytalas ze mam niski wzrost? z takim to na pewno zadna by sie nie chciala umowic. co nie odpisujesz, pewnie jestem za niski - po 2 h od jego wiadomosci, w godzinach pracy)

Odinstalowalam te aplikacje, bo naprawde jest frustrujaca. Pochlania mnostwo czasu i wiekszosc spotkan bylo (dla mnie) nieudanych[/QUOTE]

wszystko spoko. tylko 180 cm to niski wzrost?
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 16:12   #130
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
wszystko spoko. tylko 180 cm to niski wzrost?
Może zależy ile sama ma wzrostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 16:45   #131
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
wszystko spoko. tylko 180 cm to niski wzrost?
moj target na portalu randkowym to miedzy 170 a 180 wzrostu, optymalnie miedzy 170 a 175. 165-170 tez dalby rade, zaleznie od proporcji ciala. Takie teksty wysylali mezczyzni z tego przedzialu.

Edytowane przez b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Czas edycji: 2019-11-07 o 16:47
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-07, 17:36   #132
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Tylko jest jeden problem, że większość osób przeciętnych w tym także kobiety szuka drugiej połówki z wysokiej ligi a nie na zasadzie jakiś teorii no w sumie fajny ale za ładny dla mnie itd.
Z resztą jak widać po mnie i fotach dla większości kobiet prezentuje ten sam poziom - jest to jednogłośne.
I ja nie szukając wcale modelki, jeśli pojawi się normalna zwykła dziewczyna i tak wybierze lepszego niż ja ponieważ czymś ja zainteresował, ma lepsze foto itd.

No i zakompleksienie albo jego brak, tego się nie wyczuwa, widzisz zwykły profil i oceniasz foto - jesteś na tak lub na nie i tyle.
Kobiety z resztą częściej odrzucają facetów.
I niestety nie mam żadnych szans z facetami którzy prezentują lepszy poziom "fotkowy", lepiej wychodzą, lepsze rysy, bardziej męscy itd
Wiec to nie jest na tych samych zasadach.


I tak zaczepiam też tam gdzie mogę, na tinderze nie mogę. Tylko że co z zaczepianiem skoro nie ma odezwy?


Wiec zanim zaczniemy rozmowy o kompleksach o własnym ego, pewności siebie to warto zastanowić się co zrobić żeby mieć z 10 par w ciągu jednego dnia, albo kilka rozmów z dziewczynami np na takiej sympatii
Bo dla mnie to jest coś takiego jakby osoba bez jednej nogi była pocieszana że jeszcze masz drugą, no do mnie to nie przemawia i tyle.
No niestety jeśli spotykasz się z nagminnym odrzuceniem a tutaj jest coś takiego no to zawsze masz doła i tak to wygląda.
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 17:38   #133
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

A zakładałeś nowe konta, czy wrzucałeś foty na stare? Raz na jakiś czas warto usunąć i zrobić nowe.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 17:41   #134
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Tylko jest jeden problem, że większość osób przeciętnych w tym także kobiety szuka drugiej połówki z wysokiej ligi a nie na zasadzie jakiś teorii no w sumie fajny ale za ładny dla mnie itd.
Z resztą jak widać po mnie i fotach dla większości kobiet prezentuje ten sam poziom - jest to jednogłośne.
I ja nie szukając wcale modelki, jeśli pojawi się normalna zwykła dziewczyna i tak wybierze lepszego niż ja ponieważ czymś ja zainteresował, ma lepsze foto itd.

No i zakompleksienie albo jego brak, tego się nie wyczuwa, widzisz zwykły profil i oceniasz foto - jesteś na tak lub na nie i tyle.
Kobiety z resztą częściej odrzucają facetów.
I niestety nie mam żadnych szans z facetami którzy prezentują lepszy poziom "fotkowy", lepiej wychodzą, lepsze rysy, bardziej męscy itd
Wiec to nie jest na tych samych zasadach.


I tak zaczepiam też tam gdzie mogę, na tinderze nie mogę. Tylko że co z zaczepianiem skoro nie ma odezwy?


Wiec zanim zaczniemy rozmowy o kompleksach o własnym ego, pewności siebie to warto zastanowić się co zrobić żeby mieć z 10 par w ciągu jednego dnia, albo kilka rozmów z dziewczynami np na takiej sympatii
Bo dla mnie to jest coś takiego jakby osoba bez jednej nogi była pocieszana że jeszcze masz drugą, no do mnie to nie przemawia i tyle.
No niestety jeśli spotykasz się z nagminnym odrzuceniem a tutaj jest coś takiego no to zawsze masz doła i tak to wygląda.
Tak, koleś z jedna noga jest bardziej męski niż Ty. Bo bierze życie za rogi mimo przeciwności, a Ty biadolisz bo na fotosiku koleś z psem ma wyższa ocenę.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 17:50   #135
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
A twój kolega też twierdzi, że te zdjęcia są słabe? Ludzie z kompleksami potrafią grubo przesadzać.

Sama czasem dramatyzuje, że źle wyszłam na zdjęciu, a ktoś z boku mi mówi, że zdjęcie jest całkiem normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miewałem tak, że na zdjęciu się sobie podobałem i myślałem "o, jak fajnie wyszedłem ", a dziewczyna mi mówiła, że np. dziwnie mi oczy wyglądają, że dziwna fotka. Czyli niezbyt się podobałem na niej.
Znowu w drugą stronę, wysłałem zdjęcie, które było w mojej opinii co najwyżej średnie, a otrzymałem zachwyt z drugiej strony.

Chyba ciężko się samemu ocenić nawet na zdjęciach. Więc zgodzę się z Tobą, że może być różnie.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 17:54   #136
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Tylko jest jeden problem, że większość osób przeciętnych w tym także kobiety szuka drugiej połówki z wysokiej ligi a nie na zasadzie jakiś teorii no w sumie fajny ale za ładny dla mnie itd.
Z resztą jak widać po mnie i fotach dla większości kobiet prezentuje ten sam poziom - jest to jednogłośne.
I ja nie szukając wcale modelki, jeśli pojawi się normalna zwykła dziewczyna i tak wybierze lepszego niż ja ponieważ czymś ja zainteresował, ma lepsze foto itd.
Taki już ten świat, sam szukasz wyżej od siebie, więc dziewczyna też ma do tego prawo. Podejrzewam, że facetów jest więcej na takich portalach, więc automatycznie dziewczyna ma większy wybór. Nie dziw się więc, że skoro ma wybór to wybierze tego, który bardziej się jej spodoba pod jakimś względem. Sam też wybrałbyś ładniejszą dziewczynę gdybyś miał do wyboru pomiędzy przeciętną, a ładną. To nie jest zależne od płci, po prostu chcemy być z kimś kto nam się podoba, a nie np. z litości, bo inni tego kogoś odrzucają.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 17:56   #137
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Czytałem ostatnio że powinno się mieć takie foty, jeśli mówimy o apkach randkwych czy portalach żeby na 20 kobiet chociaż te 10 było na "tak" a już rewelacyjnie będzie jak 15 będzie na tak.
Bo facetów jest tysiące i kobiete nic nie obchodzi tylko wygląd, żeby w ogóle cokolwiek rozpocząć.
Przecież dla przeciętnego faceta to jest nierealne.
Na portalach randkowych kobiety z topu mogą przebierać jak w sklepie. Także w życiu nie licz, że będziesz miał 50% na tak, a 75% to już można mówić, że żart.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87309814]Mi chodzi o to, że można być super przystojnym i w ogóle, A mieć tak beznadziejny charakter że i tak żadna nie będzie takiego faceta chciała i dlatego wygląd to nie wszystko. Poza tym albo zrób coś że swoim wyglądem, albo pracuj nad samoocena, może też przy pomocy psychologa, ale na pewno nie miej takiego podejścia jak teraz bo każda odstraszysz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Do łóżka będzie chciała.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 18:02   #138
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Taki już ten świat, sam szukasz wyżej od siebie, więc dziewczyna też ma do tego prawo. Podejrzewam, że facetów jest więcej na takich portalach, więc automatycznie dziewczyna ma większy wybór. Nie dziw się więc, że skoro ma wybór to wybierze tego, który bardziej się jej spodoba pod jakimś względem. Sam też wybrałbyś ładniejszą dziewczynę gdybyś miał do wyboru pomiędzy przeciętną, a ładną. To nie jest zależne od płci, po prostu chcemy być z kimś kto nam się podoba, a nie np. z litości, bo inni tego kogoś odrzucają.
Ale ja nie mam pretensji tylko chociażby przez zwykła statystykę powinno być inaczej a nie jest, jak wysyłasz 30 CV i zero odpowiedzi to problemem nie są pracodawcy tylko Twoje CV, tak sam tutaj, gdzieś jest błąd


Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Przecież dla przeciętnego faceta to jest nierealne.
Na portalach randkowych kobiety z topu mogą przebierać jak w sklepie.
No właśnie i o to się rozbija, że czekasz łaskawie aż ktoś Cię zaakceptuje, może najlepiej zapłacić za randkę która się odbędzie raz na 3 miesiące- totalny bezsens

Edytowane przez Dary_losu
Czas edycji: 2019-11-07 o 18:04
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 18:04   #139
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Przecież dla przeciętnego faceta to jest nierealne.
Na portalach randkowych kobiety z topu mogą przebierać jak w sklepie. Także w życiu nie licz, że będziesz miał 50% na tak, a 75% to już można mówić, że żart.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------



Do łóżka będzie chciała.
Wiec niech zacznie od łóżka
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-07, 18:41   #140
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Taki już ten świat, sam szukasz wyżej od siebie, więc dziewczyna też ma do tego prawo. Podejrzewam, że facetów jest więcej na takich portalach, więc automatycznie dziewczyna ma większy wybór. Nie dziw się więc, że skoro ma wybór to wybierze tego, który bardziej się jej spodoba pod jakimś względem. Sam też wybrałbyś ładniejszą dziewczynę gdybyś miał do wyboru pomiędzy przeciętną, a ładną. To nie jest zależne od płci, po prostu chcemy być z kimś kto nam się podoba, a nie np. z litości, bo inni tego kogoś odrzucają.
Prawda

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Przecież dla przeciętnego faceta to jest nierealne.
Na portalach randkowych kobiety z topu mogą przebierać jak w sklepie. Także w życiu nie licz, że będziesz miał 50% na tak, a 75% to już można mówić, że żart.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------



Do łóżka będzie chciała.
Ale nie każda szuka faceta tylko do łóżka

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Ale ja nie mam pretensji tylko chociażby przez zwykła statystykę powinno być inaczej a nie jest, jak wysyłasz 30 CV i zero odpowiedzi to problemem nie są pracodawcy tylko Twoje CV, tak sam tutaj, gdzieś jest błąd




No właśnie i o to się rozbija, że czekasz łaskawie aż ktoś Cię zaakceptuje, może najlepiej zapłacić za randkę która się odbędzie raz na 3 miesiące- totalny bezsens
Ale mówiłeś, że dopasowania masz, tylko jest ich mało. No może Ty tez mierzysz "za wysoko" a nie na te bardziej przeciętne, które pewnie Ci dają w prawo. I nie czekaj łaskawie, tylko coś zmień
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 19:33   #141
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Autorze moim zdaniem z urody jesteś przeciętny (jak pewnie większość z nas ) , ale nie masz w wyglądzie żadnych defektów, które by mogły z miejsca odrzucać, więc aspektem podbródków, powiek itd. bym się zbytnio nie przejmowała. Natomiast twój sposób ubioru może cię dyskwalifikować. Jako 30 letni facet powinieneś wyrosnąć już w wyglądu chłopca z boys bandu z lat 90. Rady, które dostałeś odnośnie jednolitych koszul, koszulek i bardziej eleganckiego obuwia były bardzo dobre. Do tego dobre perfumy, zegarek. Zarost bym sobie odpuściła jak masz lichy.

A potem pozostaje Ci się spotykać i jeszcze raz spotykać, zarówno na randkach umawianych przez Internet, jak i próbując swoich sił na żywo. W gruncie rzeczy to niewiele się różni. Miłość nie jest dana każdemu z automatu. Czasem trzeba być wytrwałym. Ludzie randkują latami zanim trafią na odpowiednią osobę, a nie oszukujmy w wieku 30 lat jest trochę trudniej niż 20. Nie zrażaj się niepowodzeniami. Podchodź do randek na luzie i nie oczekuj zbyt dużo. Niech ewentualne zakochanie będzie dla ciebie miłym zaskoczeniem, a nie desperacką koniecznością. Nie użalaj się nad sobą. Nie traktuj poszukiwania partnerki jak wojny, gdzie wygrywa najlepsza strategia. To toksyczne i mało atrakcyjne. Najlepsze nastawienie do randek to sama chęć poznawania nowych ludzi i pochodzenie do takich relacji z otwartością.

Poza tym poszerzyłabym grono kobiet, z którymi się spotykasz. Jeżeli ktoś cię na wstępie nie odrzuca wyglądem czy opisem to lajkuj. Idź na kawę, poćwicz randkowanie. Przecież nie musisz się z nią hajtać. Ja wiem, że każdy chce najbardziej atrakcyjną łanię w stadzie, ale niektórzy ludzie naprawdę potrafią zyskać przy bliższym poznaniu. Sam przecież uważasz się za pokrzywdzonego 'pierwszym wrażeniem'.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 19:37   #142
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87313486]Autorze moim zdaniem z urody jesteś przeciętny (jak pewnie większość z nas ) , ale nie masz w wyglądzie żadnych defektów, które by mogły z miejsca odrzucać, więc aspektem podbródków, powiek itd. bym się zbytnio nie przejmowała. Natomiast twój sposób ubioru może cię dyskwalifikować. Jako 30 letni facet powinieneś wyrosnąć już w wyglądu chłopca z boys bandu z lat 90. Rady, które dostałeś odnośnie jednolitych koszul, koszulek i bardziej eleganckiego obuwia były bardzo dobre. Do tego dobre perfumy, zegarek. Zarost bym sobie odpuściła jak masz lichy.

A potem pozostaje Ci się spotykać i jeszcze raz spotykać, zarówno na randkach umawianych przez Internet, jak i próbując swoich sił na żywo. W gruncie rzeczy to niewiele się różni. Miłość nie jest dana każdemu z automatu. Czasem trzeba być wytrwałym. Ludzie randkują latami zanim trafią na odpowiednią osobę, a nie oszukujmy w wieku 30 lat jest trochę trudniej niż 20. Nie zrażaj się niepowodzeniami. Podchodź do randek na luzie i nie oczekuj zbyt dużo. Niech ewentualne zakochanie będzie dla ciebie miłym zaskoczeniem, a nie desperacką koniecznością. Nie użalaj się nad sobą. Nie traktuj poszukiwania partnerki jak wojny, gdzie wygrywa najlepsza strategia. To toksyczne i mało atrakcyjne. Najlepsze nastawienie do randek to sama chęć poznawania nowych ludzi i pochodzenie do takich relacji z otwartością.

Poza tym poszerzyłabym grono kobiet, z którymi się spotykasz. Jeżeli ktoś cię na wstępie nie odrzuca wyglądem czy opisem to lajkuj. Idź na kawę, poćwicz randkowanie. Przecież nie musisz się z nią hajtać. Ja wiem, że każdy chce najbardziej atrakcyjną łanię w stadzie, ale niektórzy ludzie naprawdę potrafią zyskać przy bliższym poznaniu. Sam przecież uważasz się za pokrzywdzonego 'pierwszym wrażeniem'.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Musisz nienawidzić kobiet, ze chcesz im zgotować los spotkań z autorem.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 19:39   #143
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Musisz nienawidzić kobiet, ze chcesz im zgotować los spotkań z autorem.
Już nie przesadzaj. Wolałabym się spotkać z nim niż z tobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 19:41   #144
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

On najpierw powinien zmienić swoją roszczeniowa postawę

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87313503]Już nie przesadzaj. Wolałabym się spotkać z nim niż z tobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Bo jestem po stokroć brzydszy :<
Lecisz tylko na wyglad!
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 19:42   #145
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87313503]Już nie przesadzaj. Wolałabym się spotkać z nim niż z tobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja też
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 19:49   #146
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Obejrzalam Twoje zdjecia i sa spoko. Natomiast odrzucilabym Cie za Twoje jojczenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 19:51   #147
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

A ja nie przepadam za gladkimi koszulami ,kojarzy mi sie to sztywno wole o wiele luzniejszy wyglad wiec ubior autora mi nie przeszkadza
Odrazu zauwazam jak ktos

[/COLOR]A ja nie przepadam za gladkimi koszulami ,kojarzy mi sie to sztywno wole o wiele luzniejszy wyglad wiec ubior autora mi nie przeszkadza
Odrazu zauwazam jak ktos jest przebrany a nie ubrany,nie czuje się komfortowo i nie jest sobą
Domyślam się że autor nie był na randkach więc akurat zegarek mu tu powodzenia nie podniesie dla mnie to znowu mało istotny dodatek
Zwracam uwagę przedewszystkim na osobowość czy mamy podobne poczucie humoru czy ma coś ciekawego do powiedzenia umie mi zaimponować wiedzą czy umiejętnościami .
Myślę że to nie brak urody jest przyczyną jego marnych osiągnięć A właśnie nieumiejętność prowadzenia rozmowy dlatego zgadzam sie z przedmowca ze powinien obnizyc standardy i iść na sądu i z kimkolwiek żeby się podszkolic i zobaczyć jak to jest.
Kiedy już będzie na tej randce to ponad wyprasowana koszule stawiam na maniery odsuwanie krzesła przepuszczanie w drzwiach itp
Byłam kiedyś na randce z facetem ktory nie umiał nawet zamówić jedzenia w restauracji pchal się przede mną w drzwiach itp chociaż był atrakcyjny wizualnie jego ocena w moich oczach spadła do 0
Ps.dodam jeszcze że to jaki masz zawód ,co robisz w życiu też jest ważne
jak zarabiasz minimalna krajowa np w Tesco na kasie to odrazu twój urok spada niestety to samo jeśli mieszkasz z mamą ciągle to następny minus

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2019-11-07 o 19:55
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 19:57   #148
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Serio, można znaleźć coś stylowego w czym człowiek czuje się dobrze i nie musieć wyglądać jak młody Justin Timberlake. Jak autorowi ciężko ogarnąć to samemu to pozostaje stylista albo porządny research Internetu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 20:01   #149
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Tylko jest jeden problem, że większość osób przeciętnych w tym także kobiety szuka drugiej połówki z wysokiej ligi a nie na zasadzie jakiś teorii no w sumie fajny ale za ładny dla mnie itd.
Z resztą jak widać po mnie i fotach dla większości kobiet prezentuje ten sam poziom - jest to jednogłośne.
I ja nie szukając wcale modelki, jeśli pojawi się normalna zwykła dziewczyna i tak wybierze lepszego niż ja ponieważ czymś ja zainteresował, ma lepsze foto itd.

No i zakompleksienie albo jego brak, tego się nie wyczuwa, widzisz zwykły profil i oceniasz foto - jesteś na tak lub na nie i tyle.
Kobiety z resztą częściej odrzucają facetów.
I niestety nie mam żadnych szans z facetami którzy prezentują lepszy poziom "fotkowy", lepiej wychodzą, lepsze rysy, bardziej męscy itd
Wiec to nie jest na tych samych zasadach.


I tak zaczepiam też tam gdzie mogę, na tinderze nie mogę. Tylko że co z zaczepianiem skoro nie ma odezwy?


Wiec zanim zaczniemy rozmowy o kompleksach o własnym ego, pewności siebie to warto zastanowić się co zrobić żeby mieć z 10 par w ciągu jednego dnia, albo kilka rozmów z dziewczynami np na takiej sympatii
Bo dla mnie to jest coś takiego jakby osoba bez jednej nogi była pocieszana że jeszcze masz drugą, no do mnie to nie przemawia i tyle.
No niestety jeśli spotykasz się z nagminnym odrzuceniem a tutaj jest coś takiego no to zawsze masz doła i tak to wygląda.
Autorze, Twój wygląd zdecydowanie nie jest problemem. Za bardzo skupiasz się na powierzchownych rzeczach i za mocno analizujesz. Gdybyś cieszył się z tego, co masz + patrzył wewnątrz i umiał w ciekawy sposób rozmawiać, naprawdę byłoby bardzo ok. Niestety na podstawie Twoich postów wychodzi, że jesteś kolejnym z grona portalowych marud. Porównanie z nogą bardzo pokazuje Twój stan umysłu. Z drugiej strony wydaje mi się, że u osób z niskim poczuciem własnej wartości przez portale samoocena jeszcze bardziej leci w dół, bo nie umieją sobie poradzić z odrzuceniem i brakiem sukcesu. Także może lepiej na razie odpuścić randki w Internetach, przestać wpatrywać się w zdjęcia ludzi z top 10 i nabrać trochę energii do życia. Jest dla Ciebie nadzieja. Tylko przestań marudzić! Nie fiksuj się tak w tym temacie... [1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87313503]Już nie przesadzaj. Wolałabym się spotkać z nim niż z tobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja chyba mając taki wybór wolałabym zostać sama. Tak w myśl zasady "u góry róże, na dole kuweta, adoptuj kota i rzuć faceta".
I nie, Autorze, nie z powodu wyglądu, a stanu umysłu. Jeśli powinnam to uściślić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 20:11   #150
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Tak w myśl zasady "u góry róże, na dole kuweta, adoptuj kota i rzuć faceta".


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetne
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 22:20:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.