Terminacja ciąży cz. 4 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-22, 23:13   #3181
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Oglądam tvn24 i płacze.

Dzięki wielkie wszystkim protestującym!

Doczekaliśmy się Białorusi w Polsce!
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 01:25   #3182
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

To straszne co się dzisiaj wydarzyło. Weszłam na ten wątek dwa lata temu będąc w ciąży i po przeczytaniu kilku postów zamknęłam stronę. Strasznie współczuję tym które już podjęły taką decyzję a jeszcze bardziej tym które nie będą mogły zadecydować co dalej. Sama teraz w sierpniu dostałam wyniki pappa z prawdopodobieństwem zespołu Edwardsa około 1:300 mailem będąc z synem na spacerze i mimo że to średnie ryzyko to wracałam do domu płacząc. Ze dwie godziny się uspokajałam, bardzo pomogła mi rozmowa z moją ginekolog. Cieszyłam się tylko że miałam w dniu badania pobraną krew na test typu nipt, stresowałam się kilka dni krócej. Na szczęście wyniki wyszły dobre, ginekolog wprowadziła mi acard na wypadek gdyby był problem z łożyskiem (to będzie m.in. teraz legalny sens testu podwójnego). Teraz jestem w połowie 24tc, synek rozwija się prawidłowo. Wiem że ten wynik to pikuś w porównaniu do tego co przeszłyście ale uświadomiło mnie to jaki same niewielkie prawdopodobieństwo wady u dziecka powoduje stres. Oczywiście miałam milion myśli na minutę na wypadek co jeśli ten kolejny test potwierdzi poprzedni. Koleżanka mojej mamy miała córeczkę z zespołem Edwardsa. Zmarła w wieku 12 lat (podobno to długie życie przy takiej wadzie), żyła przez ten czas jak roślinka wymagając całodobowej opieki (plus pobyty w szpitalu). Mam nadzieję że jakimś cudem uda się to co się dziś wydarzyło odkręcić....
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 07:20   #3183
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Pomyłka.

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2020-10-23 o 07:23
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 08:30   #3184
gabi121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 441
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Cześć dziewczyny. Weszłam na forum, wiadomo dlaczego.. Terminacje miałam w 2018 roku (część z Was może kojarzyć moja historię). W tym urodziłam zdrowego syna. Nie zaluje absolutnie podjętej decyzji. Mam córkę i boje się o jej przyszłość.. pozdrawiam każdą z Was z osobna, jesteście najdzielniejsze na świecie!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gabi121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 10:06   #3185
iskiereczka_mruga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 68
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Jestem w szoku, że wszystko tak szybko się potoczyło, nie wiedziałam, od razu po publikacji, zakaz zacznie obowiązywać. Nawet nie chce myśleć o tych wszystkich kobietach, które czekają teraz na wyniki badań prenatalnych albo dopiero co otrzymały zły wynik... Każdy ma jakieś przekonania, ale to nie oznacza, że można komuś coś narzucać, to jest najgorsze w tym wszystkim... A najbardziej mnie wkur*ia, że zakazać każdy może, ale czy zrobili coś dla rodzin dzieci niepełnosprawnych? Dla dorosłych niepełnosprawnych? Szuje...
iskiereczka_mruga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 10:35   #3186
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Mamaginekolog ba intastory mowila że będą sprawdzac czy jej fundacja moze legalnie zgodnie z prawem podjac wspolprace z osrodkami zagranicą. Jakby takie fundacje mogly w jakis sposob wysylac kobiety zagranice to by bylo coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 10:44   #3187
iskiereczka_mruga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 68
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Tak szczerze, to ja po tym co przeżyłam w szpitalu w Polsce to wolałabym, żeby moja córka w razie potrzeby skorzystała z usług zagranicznej kliniki. Nawet gdyby wyrok TK był inny. Co nie zmienia faktu, że nie każdy ma możliwość wyjazdu, zwłaszcza teraz i to co się stało to po prostu świństwo.
iskiereczka_mruga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-23, 12:51   #3188
sabii79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 51
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

hej dziewczyny

weszlam tu dzis z wiadomych powodwo, prawie 3 lata po T
nie moge dosjsc do siebie po tym co sie wczraj stalo choc mnie to juz w zasadzie nie dotyczy bo nie mieszkam w Pl ale wiem co Wy przezywacie , co ja przezywalam i bedzie tysiace kobiet przez tych po☠☠☠naych fundamentalistow przezywac i k...az mnie skreca !!!

slow mi brak !! i nie moge sie z tym pogodzic!

prosze Was jak tylko bedziecie wiedziec o jakiejs akcji, protescie, czymkolowiek w czym mozna wziac udzial przez internet, podpisac , podzielic sie , cokolowiek , dajcie znac, piszcie tutaj bo ja nawet nie wiem skad brac takie informacje a chcialabym jakos pomoc zeby zatrzymac tych skur...synow !

pocieszeniem jedeynym chyba jest to , ze to juz pocztaek konca tej partii ale coz z tego jak po nich przyjada jeszce gorsi ! konfederaci i ziobrzysci !!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! !!! jak zyc???



sciskam WAs mocno
sabii79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 13:17   #3189
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 251
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

sabi79, pamiętam Cię, bo też przechodziłam to wszystko w 2018.
jak się masz? czy po tym zdecydowałaś na kolejną próbę?...

no ja po wczorajszym wydarzeniu nagle straciłam chęć próbować... nie wierzę, że tak można wprowadzać średniowieczność bez żadnych problemów. i to Europa...
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 13:27   #3190
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Kaja Godek zapowiedziała w radiu Zet walkę o zakaz aborcji w wyniku gwałtu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 13:37   #3191
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Oh. Ja nie wiem czemu ona się rozdrabnia i nie walczy o całkowity zakaz abircji.. Naprawdę. Ta kobieta mnie zadziwia... Ale myślę że dla niej jest już specjalne miejsce w piekle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-23, 13:58   #3192
Martimam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 74
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

O tak ta cała godek będzie się zdążyła w piekle ...

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Smażyła ...
Martimam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 14:06   #3193
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Też trzymam kciuki za specjalne miejsce w piekle dla tej kobiety!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 14:52   #3194
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Cytat:
Napisane przez sabii79 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

weszlam tu dzis z wiadomych powodwo, prawie 3 lata po T
nie moge dosjsc do siebie po tym co sie wczraj stalo choc mnie to juz w zasadzie nie dotyczy bo nie mieszkam w Pl ale wiem co Wy przezywacie , co ja przezywalam i bedzie tysiace kobiet przez tych ponaych fundamentalistow przezywac i k...az mnie skreca !!!

slow mi brak !! i nie moge sie z tym pogodzic!

prosze Was jak tylko bedziecie wiedziec o jakiejs akcji, protescie, czymkolowiek w czym mozna wziac udzial przez internet, podpisac , podzielic sie , cokolowiek , dajcie znac, piszcie tutaj bo ja nawet nie wiem skad brac takie informacje a chcialabym jakos pomoc zeby zatrzymac tych skur...synow !

pocieszeniem jedeynym chyba jest to , ze to juz pocztaek konca tej partii ale coz z tego jak po nich przyjada jeszce gorsi ! konfederaci i ziobrzysci !!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! !!! jak zyc???



sciskam WAs mocno
Dziewczyna wrzucała -internetowa petycja

https://dzialaj.akcjademokracja.pl/c...ign=Dw5zJiGNRE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 14:55   #3195
Majkoska
Raczkowanie
 
Avatar Majkoska
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 73
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

No w sumie już sie odgraża, że jeszcze ża za kobiety zgwałcone chce się wziąć, więc.... GRUBO
Majkoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 14:58   #3196
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Dziewczyny nie wiem jak u was, ale ja się gotuję od wczoraj. Trawi mnie wściekłość. Uważam, że teraz czas na to, żeby te dziewczyny, które mają siłę opowiedziały swoje historie światu. Ja jestem w trakcie pisania otwartego listu. Mam zamiar wysłać go do gazet, polityków, sędziów, do organizacji walczących o prawa kobiet. Uważam, że to ważne, żeby ludzie znali naszą perspektywę. O nas się nie mówi, bo siedzimy cicho, najgłośniej krzyczą osoby które chcą zakazać aborcji i osoby które chcą całkowitej legalizacji aborcji a my siedzimy cmilczac, bo się boimy reakcji. Oglądałam wczoraj posiedzenie TK: byli wnioskodawcy, którzy chcieli zakazu, prokurator ktory chciał zakazu i sędziowie którzy popierali ten zakaz. Nie było żadnej strony, która broniłaby nas. Chciałabym wywołać burze, ale ja jedna to za mało, jeśli namowie choć jedna z was to już będzie coś 💪🏼
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 15:35   #3197
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Izamirabela trudno mi się w tej kwestii wypowiedzieć. Wydaje mi się, że to będzie każdorazowo decyzja lekarza. Może w takim wypadku skierować na terminacje z uwagi na zagrożenie życia matki. Czy tak zrobi? Trudno powiedzieć
Ja terminowalam ciążę z uwagi na wady letalne i zespół Patau. Mimo tego, że obraz w USG był ewidentny i nie pozostawiał złudzeń to i tak miałam ogromne problemy z wyegzekwowaniem mojego prawa do legalnego przerwania ciąży. Może pamiętacie moja historię i to jakie lekarz robił mi problemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 16:09   #3198
chcesieobudzic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 16
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

SamStres- proszę podaj mi w wiadomości prywatnej telefon do księdza polecanego przez psycholog
chcesieobudzic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 16:30   #3199
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Cytat:
Napisane przez chcesieobudzic Pokaż wiadomość
SamStres- proszę podaj mi w wiadomości prywatnej telefon do księdza polecanego przez psycholog
Wysłałam Ci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-23, 16:44   #3200
Nieznajoma7474
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 72
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Co za kraj wypuszczają pedofila z więzienia księża gwałcą dzieci ,zakazują aborcji co jeszcze ? Nie długo będzie można legalnie bić i gwałcić kobiety ,co jeszcze...
Nieznajoma7474 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 16:54   #3201
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Ja to chyba muszę usnąć FB i Instagram bo jak widzę komentarze typu "moja mama mnie nie usunęła i dzięki temu żyje..." albo "skończy się usowanie ciąży bo dziecko nie miało jednej nerki" to ryczeć mi się chce nad głupotą tych ludzi ciemnogród....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 16:55   #3202
chcesieobudzic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 16
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

MoszKa- dziękuję😊
chcesieobudzic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 17:01   #3203
milenka_mili19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Czesc🙂

Niestety tez należę do tego grona... Miałam terminację dwa lata temu. Jak sobie wyobrażam to,ze miałbym teraz problem z przerwaniem to płakać mi się! Pamietam ile łez wylałam jak się dowiedziałam co mnie spotkało, niby miałam męża obok ale jednak byłam sama. Straszny okres i trudny do tej pory. Po półtora roku , koleżanka , która bardzo mnie wspierała w tym wszystkim miała taka sama sytuacje. Niby ten świat jest wielki a jednak taki mały. Wkur... mnie to, ze konował z kotem i reszta tych obleśnych dziadów mówi mi, że mam urodzić chore dziecko.
milenka_mili19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 17:32   #3204
Macarena 25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 205
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Jedna z posłanek prawicy orzekła, że to postanowienie Trybunału nie kara kobiet, oni chcą, by mężczyzna ( ojciec) też brał odpowiedzialność za ciąże i pomagał kobiecie być kobietą i matką.... Kur*** jak można mieć tak wyprane mózgi?!?!? Mój mąż KUREWSK* BARDZO CHCIAŁ MIEĆ DZIECKO!!!!! BYŁ ZE MNĄ. Co oni wiedzą o życiu i dramatach rodzin?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Macarena 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 18:31   #3205
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kaaach Pokaż wiadomość
Ja to chyba muszę usnąć FB i Instagram bo jak widzę komentarze typu "moja mama mnie nie usunęła i dzięki temu żyje..." albo "skończy się usowanie ciąży bo dziecko nie miało jednej nerki" to ryczeć mi się chce nad głupotą tych ludzi ciemnogród....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach miałam dziś podobne myśli o usunięciu kont w mediach społecznościowych. Jestem w ciazy i te nerwy mi szkodzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 18:32   #3206
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Czytam na innym forum wypociny kobiet że powonni zakazac tylko aborcji ze względu na ZD, bo te dzieci super zyja i sa szczęśliwe. I ze bogate kraje typu Islandia Niemcy tam prawie w ogole nie rodza sie dzieci z ZD i tak nie powinmo byc bo to super dzieci. Ja nie wiem skad one czerpia wiedze na temat dzieci ZD. Kazdy zapomina ze te dzieci syzbko rosną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 18:35   #3207
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Cytat:
Napisane przez Sosnanieradosna Pokaż wiadomość
Czytam na innym forum wypociny kobiet że powonni zakazac tylko aborcji ze względu na ZD, bo te dzieci super zyja i sa szczęśliwe. I ze bogate kraje typu Islandia Niemcy tam prawie w ogole nie rodza sie dzieci z ZD i tak nie powinmo byc bo to super dzieci. Ja nie wiem skad one czerpia wiedze na temat dzieci ZD. Kazdy zapomina ze te dzieci syzbko rosną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzisiaj się pokłóciłam w robocie z gorliwie wierzącym katolikiem, który twierdził, że te aborcję to prawie wszystkie z ZD, a przecież program kossakowskiego pokazał, że te dzieci mogą normalnie żyć, a nie być mordowane. Temu wytłumaczyłam co i jak (dane o aborcji z desery, zdjęcia dzieci z pozostałymi trisomiami i wadami legalnymi itp.) i buzie zamknal. Ale siły nie mam włączyć z każdym nazikatolem 🤬🤬🤬

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 18:43   #3208
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Dziewczyny, piszecie o kasowaniu mediów społecznościowych. Przez to, że aż mnie nosi z nerwów to nawet chciałam opisać swoją historię na Facebooku. Pomimo pewnie fali gówna jaka wylałaby się na mnie chciało mi się krzyczeć. Chciałabym żeby można było w Polsce o tym mówić wprost. Żeby ludzie nam współczuli zamiast nas piętnować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Jeśli chodzi o ten program Kossakowskiego Down the road to mi w pamięć zapadła najbardziej wypowiedź jednej dziewczyny (uczestniczki programu), która wprost powiedziała, że w przypadku ciąży z ZD - usunęłaby bez wahania. Ponadto każdy z tych uczestników mówił, że nie chciałaby mieć chorego na ZD partnera/męża/żony. Oczywiście, że najłatwiej jest wstawiać zdjęcia maluszków z ZD, które z pozoru wyglądają uroczo. A co potem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 18:51   #3209
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Dziewczyny z programu Kossakowskiego same powiedziały, że gdyby miały dzieci i wiedziałyby, że też będą mieć ZD to usunęły by tą ciążę.

Jedna z kobiet opisywała, że była przy porodzie dziecka z taką wadą jaka była u nas czyli bezczaszkowiec dziecko "żyło" 20 s a rozpacz kobiety była nie do opisana. I na taki ból i cierpienie nas skazują...

To jest chore co się dzieje ja tylko odliczam dni do prenetalnych i boję się coraz bardziej szkoda, że nie mogę przyspieszyć tej wizyty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 18:55   #3210
Macarena 25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 205
Dot.: Terminacja ciąży cz. 4

Kossakowski pokazał, jak ciężkie mają życie... Dorośli a jednak dzieci. Niczego nie mogą sami. Niczego. Nawet ubranie konsultowali z rodzicem.
Mój idol tego programu, Krzysztof... W pewnym momencie załamał się i stwierdził, że gdyby miał być chory, nie chciałby się urodzić....
A więc oglądanie i słuchanie ze zrozumieniem. Do programu byl casting... Wybrano tylko osoby z ZD wydokofunkcjonujace...
Zapraszam tego typu ludzi do mojej mieściny, gdzie ludzie dorośli w ramach warsztatów chodzą na spacery z opiekunem za rękę.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Macarena 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-02 14:14:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.