Zabieg kosmetyczny w pierwszych dniach ciąży? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-09, 10:17   #1
raspberry_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 109

Zabieg kosmetyczny w pierwszych dniach ciąży?


W połowie października chcemy zacząć starać się o dziecko z mężem wtedy też jestem umówiona na dość delikatny zabieg kosmetyczy - mikropunkture na bliznę na twarzy. To tak jakbym siebei igielką pokłuła na twarzy, bez prądu itp

Moje pytanie brzmi - czy taki zabieg może zaszkodzić dziecku?

Czy odłożyć wszelkie zabiegi kosmetyczne na czas starania się o dziecko? Nie mówię oczywiście o intensywnych zabiegach typu laser itp, bo to oczywiście wiem. Na pewno nie zrobiłabym zadnego zabiegu, jakbym się dowiedziała o ciąży, ale testy dopiero pokazują po 2 -3 tygodniach najczęściej i zastanawiam się co w międzyczasie.

Bardzo znana Pani kosmetolog która mi wykonuje ten zabieg powiedziała, że ciąża nie jest przeciwskazaniem, ale nie jestem pewna.

Edytowane przez raspberry_19
Czas edycji: 2020-10-09 o 11:41 Powód: dodanie jednego zdania tlumaczacego co to mikropunktura
raspberry_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 15:42   #2
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Zabieg kosmetyczny w pierwszych dniach ciąży?

Cytat:
Napisane przez raspberry_19 Pokaż wiadomość
W połowie października chcemy zacząć starać się o dziecko z mężem wtedy też jestem umówiona na dość delikatny zabieg kosmetyczy - mikropunkture na bliznę na twarzy. To tak jakbym siebei igielką pokłuła na twarzy, bez prądu itp

Moje pytanie brzmi - czy taki zabieg może zaszkodzić dziecku?

Czy odłożyć wszelkie zabiegi kosmetyczne na czas starania się o dziecko? Nie mówię oczywiście o intensywnych zabiegach typu laser itp, bo to oczywiście wiem. Na pewno nie zrobiłabym zadnego zabiegu, jakbym się dowiedziała o ciąży, ale testy dopiero pokazują po 2 -3 tygodniach najczęściej i zastanawiam się co w międzyczasie.

Bardzo znana Pani kosmetolog która mi wykonuje ten zabieg powiedziała, że ciąża nie jest przeciwskazaniem, ale nie jestem pewna.
Wiesz, że możesz starać się o ciążę kilka lat? Często to nie jest takie hop siup jak się uważa Ja bym normalnie poszła na zabieg. Jak zaczęłam się starać to bardzo uważałam, ale po tych wielu miesiącach żyję normalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-24 16:42:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.